PDA

Zobacz pełną wersję : ISS 3 a FIFA 2003

Sienol
25-05-2003, 16:20
wlasnie wyszla nowa pilka nozna od producenta slynnego Pro Evolution 2 na PS 2-Konami-mysle ze nawet jesli ISS 3 ma gorsza grafike od Fify to moze ją przebic grywalnoscią-bo przeciez to sie liczy
Aha, z tej stronki nforce.nl nic nie idzi sciagnac
Pozdrawiam

Dreed
25-05-2003, 17:34
Fifa zawsze bila produkty ISS grafka, ale gameplay grywalnosci mozliwosci jakie daje to zawsze bylo lepsze od fifki zalowalem tylko ze Konami nie wydawalo ISS na PC teraz fifka mam bardzo mocnego konkurenta bo iss bije mozliwosciami fife na glowe nie ma szans !! moim zdaniem jest to thebesciarska gra, pol menager po prostu.

KiRSoN
25-05-2003, 17:47
Zaczeła się walka o pierwsze miejsce !!!!
Fifa jesli myśłi poważnie o utrzymaniu pozycji to niech nie zawiedzie w wersji 2004. W przecinym wypadku część sceny przejdzie do konkurencji, a wtedy ISS stanie się taką potęgo jak FIFA.
Jak dla mnie to Gameplay przedłuża żywotność gry, a nie grafika. Prawdopodobnie lada chwila zaczną wychodzić nowe stroje, stadiony i jeszcze inne dodatki...
Mimo że jeszcze nie grałem w ISS3 to już wiem że jest on lepszy do FIFY 2003. Mam nadzieje, że EA weźmie sie wkońcu do roboty i wyda porządną piłkę :)

Pożyjemy zobaczymy :)

* HEINE *
25-05-2003, 18:40
zakladajcie jakos te tematy! qrna wchodze patrze a tu 50 tematow nie w tych dzialach co trzeba