PDA

Zobacz pełną wersję : International Superstar Soccer 3 (c) Konami

K@ZIK
23-05-2003, 06:37
Witam jestem nowy na forum, dlugo czytalem coz wy piszecie az wkoncu sie zarejestrowalem i mam przyjemnosc oglosic ze International Superstar Soccer 3 (c) Konami juz wyszedl :))) (dzis) jest na 2cd'kach wiec nie ma co tylko leciec do sklepu i kupowac :))) hehe pierw sciagne z netu, a jak bedzie warte to kupie orginalla :))) to tyle ==>nara

zizu34
23-05-2003, 07:37
A ty z kąd wiesz??????

K@ZIK
23-05-2003, 07:41
hehe ma sie wtyki :) i nie tylko.. (103x15 MB)
Game information :
==================

Designed to complement the KCET-developed games, ISS3 is a more arcade-oriented
soccer game in which players have access to a selection of different feints,
spins, and trick moves. ISS3 will also introduce a new feature called the
"close-up mode," which allows players to press a button and zoom in to a camera
angle directly behind their attacking player upon moving into an opponent's
penalty area, making shooting at specific parts of the goal more manageable.

The other big new feature in ISS3 is the game's mission mode, in which players
will be awarded points for every match they win. Points can then be gambled on
the outcome of games with other players, or used to purchase unlockable content
such as new trick moves for players, new stadiums, and additional gameplay
options.

Reyes
23-05-2003, 08:58
OK:D Mam nadzieje ze iss bedzie wymiatal. lece szukac.

fifowiec
23-05-2003, 10:13
Ciekawe czy jest już w nasej kochanej Polsce... :)

djkuba
23-05-2003, 11:49
właśnie
ciekawe???????????????

Rex-er
23-05-2003, 12:00
w sumie temat narusza regulamin (piractwo) - ale poki co go zostawiam bo nie wiadomo kiedy i czy gra pojawi sie w polsce (tylko prosze bez linkow do warezow bo one beda kasowane) - wiec w sumie kazda opinia o grze (nawet z wersji pirackiej) moze okazac sie przydatna.. zreszta sam jestem ciekaw jak ta gra wychodzi na tle Fify :]

darkwind
23-05-2003, 12:37
Wtyk K@ZIK`a to: http://www.nforce.nl

Brat_N
23-05-2003, 14:02
Dark wyprzedziles mnie :) Jest iso i ripek. czekam na wasze opinie poczekam ze sciaganiem;) nie bede ryzykowal

Dreed
23-05-2003, 15:37
JAK MI KTOS POWIE JAK SIE SCIGA TO JEST THE BEST, ALE MOIM ZDANIEM JEST TAM TYLKO OPIS GRY.

KiRSoN
23-05-2003, 17:08
Grał ktoś z was już w ISS'a. Jestem ciekaw jak tam gameplay(o to nie ma się co martwić, bo na pewno będzie lepszy od Fify, ale na wszelki wypadek sie pytam). Chodzi mi o ogólne wrażenie.
W ISS'a grałem kilka razy na PSX'e ale tamte wersje były lekko przestarzałe i nie umywały się do Fify. MAm nadzieje, że ta wersja mnie nie zawiedzie :)

mechusar bait
23-05-2003, 17:23
przeciez nforce.nl to nie warez, wiec stamtad nie mozna sciagac...

Bounty_Hunter
23-05-2003, 17:39
hmm.... moze na direct connect juz jest instalka..słyszał ktoś ??

T.Mc
23-05-2003, 17:40
wlasnie skad mozna te 103 pliki sciagnac

Brat_N
23-05-2003, 17:46
Kirson,tzn w jakie wersje grales?:> bo troche ich bylo ale co tu duzo mowic,polecam WE2002 istna poezja:-) No i ewentualnie ISS pro evolution 2.Gry te nie sa najnowsze ale wymiataja nadal swoja grywalnoscia!:P

KiRSoN
23-05-2003, 18:09
Była to jakaś wersja poniżej 2000. Pamiętam, pózniej kumpel kupił wersję 2000 ale w nią już nie grałem.
Sorry, że tak datami operuję ale tytułów dokładnie nie pamiętam.

Canizares
23-05-2003, 19:37
Brat_N wrote:

Kirson,tzn w jakie wersje grales?:> bo troche ich bylo ale co tu duzo mowic,polecam WE2002 istna poezja:-) No i ewentualnie ISS pro evolution 2.Gry te nie sa najnowsze ale wymiataja nadal swoja grywalnoscia!:P

Mi się wydawało, że Inernatonal Superstar Soccer i Pro Evolution Soccer to tak samo jak Winning Eleven zupełnie róże gry, tylko, że wydwane przez jedną firmę Konami...

T.Mc
23-05-2003, 21:53
Canizares wrote:

Brat_N wrote:

Mi się wydawało, że Inernatonal Superstar Soccer i Pro Evolution Soccer to tak samo jak Winning Eleven zupełnie róże gry, tylko, że wydwane przez jedną firmę Konami...

ISS PRO 98 - wer.europejska
ISS PRO Evolution - wer.europejska
ISS PRO Evolution 2 - wer.europejska
PES - europejska
PES 2 - europejska
Winning Eleven wszystkie japonskie

Iss pro,Pes,WE to ta sama gra lecz rozni sie troszke .W iss i pes wieksza uwage poswiecili rozgrywce(bardziej techniczna)a WE jest bardziej dynamiczna dopiero w WE 6 FE mozna kiwac na calego.
Co do najlepszej gry z tej serii to tak jak Brat_N polecam WE2002

Brat_N
23-05-2003, 21:56
ISS PRO EVO 2 i we 2002 to calkiem co innego przynajmniej w samym przebiegu meczu gra sie lepiej w we. Gra jest doskonalsza akcje sa lepsze, trzeba kombinowac w taktyce moze wiecej grac po ziemi. Zreszta trza zagrac zeby zobaczyc zmiany..

Caméléon
23-05-2003, 22:37
Poszukajcie na emulu a napewno znajdziecie...;)

T.Mc
24-05-2003, 04:10
ja znalazlem i sciagam :)

darkwind
24-05-2003, 11:08
Niestety, wszytko wskazuje na to, że ISS 3 nie spełnia naszych oczekiwań.
Oto opinia gościa (Kanadyjczyk), któr ma tą gre:

Fifa is much better
ISS has crappy gameplay graphics and all the players are fat
the stadium looks crap and all the adz around the field say konami...so its stupid
theres only few teams
the commentry isnt profesional
all the keys are stupid
no mouse
not many options to change the game settings or....

T.Mc
24-05-2003, 12:42
zobacze jak sam zagram moze to typowy maniak fify ktory nigdy nie przesiadzie sie na pilke od konami

fifowiec
24-05-2003, 13:23
darkwind wrote:

A w FIFIE to co? Komentarz do d... :D

darkwind
24-05-2003, 13:35
Zobaczymy, właśnie ściągam 2CD - ale grafika jest okropna - to fakt, co do reszty to zobaczymy.

mateushek
24-05-2003, 14:33
Ja tą grę już mam tylko jest troszkę dzika a grafika od fify gorsza szczególnie te koszulki i murawa.Stadioniki są spox.
Nie wiem czy da się grać klawiaturą w nią bo nigdzie tej opcji nie widzę,a tak pozaym wiecie jakie są klawishe?

[Edytowane przez Mateushek 05-24-2003 o 01:34 PM GMT]

darkwind
24-05-2003, 14:40
Wiec:
E - to bieg.
A - Strzał
X - Podanie

Reszty nie znam.

Napisz coś więcej na tmat tej gry - jest lepsza od FIFY?

mateushek
24-05-2003, 15:16
Gra jest gorsza chyba ale mam ją godziny półtorej więc dużo nie powiem chyba ze napiszesz o co konkretnie chodzi przez gg.

Castor
24-05-2003, 20:29
Cze jestem tu nowy. Skąd ściągnąć International Superstar Soccer 3 ???
Jakim programem oprócz eDonkeya???

KiRSoN
24-05-2003, 21:10
Napiszczie coś o gameplayu, a nie tylko o grafice. To było wiadome od samego początku że ISS ustępuje FIFie pod względem grafiki.
Jakies nowosci proszę !!!!

KenyBDG
25-05-2003, 10:25
No i stalo sie ,po calo nocnym graniu w ISS 3 stwierdzam iz Fifa 2003 schodzi na drugi plan a szkoda .Ale oczywiscie gra nie jest bez bledna jedyny razacy blad to wymagania sprzetowe niewiem dlaczego na mojim sprzecie Athlon 2Ghz 512 Ram i GF 4 MX gra na najwyzszych detalach jest strasznie zamulona i nie do zniesienia a o dziwo gra chodzi tak samo na Sprzecie wyposazonym w Durona 1000 i Rive TNT 2 wiec muis byc cos skopane.Co do gry niemam zadnych zastrzezen grywalnosc jest dlamnie wypasiona ... przepychanki w polu karnym ,wspaniale zagrania poprostu wypas.Ten kto gra duzo w Fife i odpali ISS poprostu zobaczy razacze roznice ,no i zapomnialem dodac Menu jest zakrecone .Kto chce ta gre piszcie na gg mogo komus wrzucic na jakiegos szybkiego serwa oczywiscie FXP

KiRSoN
25-05-2003, 17:17
Dzieki za opis. O to mi chodziło.
Z tego co wyczytałem na tym Forum, to to że im więcej się gra tym bardziej się podoba :)
Ja już sie nie moge doczekać.

Dreed
25-05-2003, 20:43
1. Grafa jest OK
2. Gamplay jest The Best
3. Komentator Wymiata
4. Bajery tego typu, ze trener sie wkurwai, jak strzelisz wazna bramke to lawka rezerwowych biegnie do strzeloncego cieszac sie
5. Mozliwosci w ustawieniach druzyny.
6. Duzo zespolow
7. Filmiki przy zmianach, trener techniczny pokazuje tablice z numerami zawodnikow
8.Losowanie moneta przed rozpoczeciem gry.
9. Krotkie Hymny na pucharach.
10. Trening.
11. Po prostu Super :D:D:D

Dreed
25-05-2003, 20:49
1. Grafa lepsza o wiele od reszty ISS
2. Gameplay jest The Best wszyscy graja
3 Trener sie wkurwai i sie cieszy
4. Krotkie Hymny przy pucharach
5. Filmki zmian i rozpoczecia meczu
6. Gdy strzelisz wazna bramke lawka rezerwowych rzuca sie na ciebie
7. Bajery typu losowanie moneta przed rozpoczenciem meczu.
8. Duzo druzyn
9. Duze mozliwosci w Team Menager
10. TRENING
11. Calkowicie inny sposob wykonywania stalych fragmentow gry niz w pozostalych iss.
12. Duzo dryblingu.
13. WYPAS PO PACHY.
:)

Dreed
25-05-2003, 20:53
darkwind wrote:

Niestety, wszytko wskazuje na to, że ISS 3 nie spełnia naszych oczekiwań.
Oto opinia gościa (Kanadyjczyk), któr ma tą gre:

Fifa is much better
ISS has crappy gameplay graphics and all the players are fat
the stadium looks crap and all the adz around the field say konami...so its stupid
theres only few teams
all the keys are stupid
no mouse
not many options to change the game settings or....

Facet sie po prostu nie zna jedynie grafika Fifa przewyzsza ISS;y .

PS: Sorki za podwojny post :( przepraszam

[Edytowane przez Lookasz 05-25-2003 o 08:58 PM GMT]

Rex-er
25-05-2003, 21:11
potrojny nie podwojny - ale wybaczam :]

darkwind
26-05-2003, 09:00
L00KASZ - możesz napisać całą klawiszologie?

Co do grafiki w grze ISS 3.
Dużo z was pisze, ze gameplay jest najważniejszy, no dobrze, ALE żyjemy w roku 2003, a firmy takie jak ATI, czy NVIDIA dają programistą ogromne możliwość.
Dla mnie ISS 3 to produkt drugiej kategori, ponieważ grafika jest bardzo ważna, dla mnie to 40% sukcesu gry. ISS prezentje możliwości grficzne z roku 98. Zmiana rozdzielczości nic nie zmienia, a grafika na 17-stce przypomina tą z konsoli PSX 1.

Moim zdaniem Konami zrobiła ogromny krok wstecz, pokazała nam, że głęboko w "czarnym oku murzyna" ma nas PC`owców.
Przeróbka z PSX i nic więcej.
Co z tego, że gra ma dobry gameplay, jak za 4 miesiące będzie Fifa 2004, która połknie ISS. Mało to Konami miało coś udowodnić, niestety nic nie udowodniła, a EA Sport nie zmieni swojej polityki przez tą gre.

Konami pośpieszyło się z wydaniem ISS, mogli pocekać jeszcze 3 miesiace (wydać ją miesiąc przed premiera FIFY 2004). Czemu Koanmi nie kupiła nigdy jednego wydania gazety komputerowej? Przecież na zdjęciach widac, w jaką strone pod względem graficznym należy iść.
Pisze o tej grafice, bo mnie odstrasza od tej gry. Gameplay Konami ma opanowane do perfekcji, więc wystrczyło wbić kod do gry i gotowe. Gra napewno nie jest czymś dobrym, jak dla mnie to 5/10 (Fifa 2003 8/10).

Szkoda, bo jak kiedys mialem konsole PSX 1 to PRO Evolution 1 była moją ulubioną pozycją (razem z MGS 1).

Czekam na Fife 2004.
Aaa nie kupujcie ISS 3! w sklepie, radze na lewo. Jeśli producent wymaga 129zł za gre to trzba od niej czegoś wymagać - przynajmniej możliwości z roku 2002.

[Edytowane przez darkwind 05-26-2003 o 08:02 AM GMT]

* HEINE *
26-05-2003, 13:03
moze niech ktos recenzje napisze dla nas :p

Dreed
26-05-2003, 13:26
musilei by zrobic gre praktycznie od nowa zeby dorownac grafice jaka jest na PS2, dla mnie grafka nie jest taka wazna, gram w iss2 a w iss3 jest o wiele lepsza grafka o iss2 wiec sie tym nie przejmuje ale reszat wymiata polecam przeczytanie recenzji soccergaming.

T.Mc
26-05-2003, 14:13
[quote]darkwind wrote:

Moim zdaniem Konami zrobiła ogromny krok wstecz, pokazała nam, że głęboko w "czarnym oku murzyna" ma nas PC`owców.
Co z tego, że gra ma dobry gameplay, jak za 4 miesiące będzie Fifa 2004, która połknie ISS.

Niech narpierw wyjdzie ta fifa , wyjdzie napewno ale jak znowu zawodnicy beda sie zachowywac jak skonczeni debile to gra bedzie zwalona co z tego ze ma ladna grafike dla prawdziwego gracza grafika ma najmniejsze znaczenie liczy sie miod i przyjemnosc gry a tego fifa nie ma jak dla mnie .

Dreed
26-05-2003, 15:07
Carlos 3 wrote:

[quote]darkwind wrote:

Co z tego, że gra ma dobry gameplay, jak za 4 miesiące będzie Fifa 2004, która połknie ISS.

Niech narpierw wyjdzie ta fifa , wyjdzie napewno ale jak znowu zawodnicy beda sie zachowywac jak skonczeni debile to gra bedzie zwalona co z tego ze ma ladna grafike dla prawdziwego gracza grafika ma najmniejsze znaczenie liczy sie miod i przyjemnosc gry a tego fifa nie ma jak dla mnie .

POPIERAM

Brat_N
26-05-2003, 19:10
Jak mozna chwalic cos co jeszcze nie wyszlo i mowic ze bedzie lepsze od ISS3 dzis jest dzis i na dzien dzisiejszy fifa to smieszny produkt, w ktory nikt juz[prawie] nie gra i nikt na to nie spojrzy. Prawda jest taka,ze fifa 2003 przyniosla mi radosci na tydzien grania i tyle..ani godziny wiecej.Co roku ludzcie sie ze to sie zmieni ale zawsze jest tak samo.Na chwile obecna ISS3 rox- i musicie to przyznac czy wam sie to podoba czy nie.

Dreed
26-05-2003, 19:31
Brat_N wrote:

Jak mozna chwalic cos co jeszcze nie wyszlo i mowic ze bedzie lepsze od ISS3 dzis jest dzis i na dzien dzisiejszy fifa to smieszny produkt, w ktory nikt juz[prawie] nie gra i nikt na to nie spojrzy. Prawda jest taka,ze fifa 2003 przyniosla mi radosci na tydzien grania i tyle..ani godziny wiecej.Co roku ludzcie sie ze to sie zmieni ale zawsze jest tak samo.Na chwile obecna ISS3 rox- i musicie to przyznac czy wam sie to podoba czy nie.

Wreszcie ktos gada do zreczy :>

[Edytowane przez Lookasz 06-05-2003 o 06:32 PM GMT]

Dreed
27-05-2003, 19:25
Polecam ten link aby zobaczyc screny http://www.soccergaming.tv/showthread.php?s=6a985b2a1e11582466fba692425372fa&threadid=70042 .
Gram juz w ISS3 od 7 godizn, przeszedlem jeden puchar na Easy ledwo nawet z polakami w karnych dopiero wygralem :) gameplay jest super grafka tyz wpozio nie moge ustawic klawiatury nie wiem jak ale mam pada i pocinam na nim calkiem fajnie sie gra. Realistyczna gra po prostupod kazym wzglendem lepsza od fifki 2003, no moze oprucz grafiki ale jest !!

* HEINE *
27-05-2003, 20:03
wszystko rozumiem ale "Polak" z malej litery pisac to juz przesada. W ten sposob wyrazasz szacunek do ojczyzny...

Dreed
27-05-2003, 21:22
nie lap mnie tu za jakies literki. nie patrze jak pisze ;) a to prawda w ISS 3 Polaska jest calkiem calkiem lepsza niz w Fifie 2003 tam to wogole kicha :(, polecam wszystkim ISS3, a jak wyjdzie Fifa 2004 to w tedy pogadamy, ale to za pare miesiecy.

Junior
27-05-2003, 21:23
* HEINE * wrote:

wszystko rozumiem ale "Polak" z malej litery pisac to juz przesada. W ten sposob wyrazasz szacunek do ojczyzny...

no ladnie Ojczyzna z malej litery... :czj:

[Edytowane przez Junior 05-27-2003 o 08:30 PM GMT]

T.Mc
28-05-2003, 05:51
gra jest wywalona w kosmos nie to co fifa spadam grac ( POLECAM )

Dreed
28-05-2003, 06:54
wszyscy narzekaja na klawiszologie ale powiedcie czy w fifie 2003 nie byla popierprzona ??? tutaj to tylko kwestaia przyzwyczajenia ja ram z qmplem non-stop on na padzie ja na klawiaturce i jest spoko bardzo latwo sie przywyczailem to niej pod tym linkiem napisalem cos na temta klawiszologii http://www.fifaserwis.com/board/viewtopic.php?TopicID=6711. Zapraszam wszystkich majacyhc problemy do lektory :)

Jak zmienic rozdzielczosc ???

[Edytowane przez Lookasz 05-28-2003 o 03:04 PM GMT]

And_re
28-05-2003, 17:56
Lookasz wrote:

wszyscy narzekaja na klawiszologie ale powiedcie czy w fifie 2003 nie byla popierprzona ??? tutaj to tylko kwestaia przyzwyczajenia ja ram z qmplem non-stop on na padzie ja na klawiaturce i jest spoko bardzo latwo sie przywyczailem to niej pod tym linkiem napisalem cos na temta klawiszologii http://www.fifaserwis.com/board/viewtopic.php?TopicID=6711. Zapraszam wszystkich majacyhc problemy do lektory :)

Jak zmienic rozdzielczosc ???

[Edytowane przez Lookasz 05-28-2003 o 03:04 PM GMT]

klawiszologia nie jest popieprzona jest sto razy lepsza niż we wcześniejszych wersjach.....nie musisz już tłuc w klawiature aby biec szybciej

Dreed
28-05-2003, 18:50
dobra ale cio z rozdzielczoscia czy ktos wykminil to ???

Dreed
29-05-2003, 16:52
Slyszal kto cos jakims patchu do iss3 ????????????

[Edytowane przez Lookasz 05-29-2003 o 04:54 PM GMT]

Dreed
30-05-2003, 18:24
Co tak forum ucicho klawiatury wam poodlanczali czy tak gracie ???

KenyBDG
01-06-2003, 21:20
Dziwny ten ISS 3 mam szybki sprzecior a mi zamula :( a kumpel ma duron 1000 i Rive TNT i gra mu chodzi pieknie

Dreed
02-06-2003, 16:33
Mowilem juz ze beda musieli wydac patcha do Geforcow i Radeonow, ale jeszcze gry nie ma n a rynkach wiec nawt za patche sie nie zabrali a estem pewien ze testowai na rivach :)

Dreed
02-06-2003, 20:30
chce was powaidomi ze po rozmowach na forum zagranicznym dowiedzielm sie ze dopuki nie ma pacha zaleca sie przed uruchomieniem gry przejsc na roozdzielczosc pulpity 640 x 480 lub mniejsza chodziszybciej i sie nie zacina ( tylko w jednym miejscu gdy p[ilka szybuje wysoko i kamera obejmuje pol boiska) polecam ja to zrobilem i jestem zadowolony, myslicie ze to meczonce ciagla zmiana rozdzielczosci ale oplaca sie no chyba ze ktos wlancza iss3 tylko na jeden mecz to w sumie nie ma sensu taka zmiana.

Dreed
05-06-2003, 18:34
KenyBDG wrote:

Dziwny ten ISS 3 mam szybki sprzecior a mi zamula :( a kumpel ma duron 1000 i Rive TNT i gra mu chodzi pieknie

Zauwazylem,ze jak gralem na sieci nie zacinal sie dzwiek, chodzilo okropnie ale dzwiek byl OK, moze may za szybkie kompy i anima nie wyrabia :( powinien byc patch.

Exlusiv
08-06-2003, 17:31
witam ...
moge powiedziec tylko tyle ze uwazam ze gra jest duzo lepsza pod wzgledem grywalnosci do fify ... ( moze to spowodowane jest faktem ze fifa mi sie jzu znudzila ale coz )

Gra duzo bardziej przypomina po prostu prawdziwa gre w pilke ... mozna podac inezlelnie kopnac na pale potknac sie zgubic pilke lecz takze minac kolesia zwodem bez koniecznosci uzywania maga takjnych trikow pozatem gra sie duzo bardziej intuicyjnie a nie schematycznie ... komputer atakuje w bardzo urozmaicony sposob i to ze zatrzymamy go 5 razy nie znaczy ze nie zrobi z nas durnia za 6 .... graficznie moze i nie najlpiej ale mnie to zupelnie nie przeszkadza

jedna rzecz jest skopana a mianowicie noralny strzal na brmake z odleglosc 15 metrow zazwczaj szybuje w cholere ... ale da sie z tym zyc