PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką gre polecacie ?

Iwan
06-04-2003, 21:58
Jaką nową gre byście polecili ?
To na tyle :)
Czekam na odpowiedz !

kabu_1992
06-04-2003, 22:27
jeżeli lubisz strategie to może Red Alert 2- mi się podoba

Rayman 2- Stara ale bardzo przyjemna platformówka

Tony Hawk Pro Skater-Bez komentarza:)

Rooller Coaster Tycoon- bardzo fajne budowanie wesolego miasteczka, z reszta gry z serii tycoon sa zazwyczai bardzo fajne

Champioship Manager 3,4- To tesh bez komentarza

No i oczywiście może doinstalować jakieś patche do fify albo poczekać na MPPL:)

Caméléon
06-04-2003, 22:50
C&C: Generals, Empire Earth + Sztuka podbojów,medieval total war...FIFA 98 bo była the best
PS chyba se ją zainstaluje(tylko czy będzie działać...):P

P!te
07-04-2003, 17:59
CM4 :D

Junior
07-04-2003, 21:28
ja ciagle mecze demo multiplayer delty force black hawk down. cala ta gre moge ci polecic bo jest spoko (wnioskujac po demowce). ja juz niedlugo bede mial cala bo sobie zara sciagne (na zachodzie juz jest a u nas bedzie w ...czerwcu >()
DF: black hawk down to chyba jedyna gierka w ktora sie ostatnio wkrecilem (oprocz fify oczywiscie ;))

ps. jeszcze mozna poczekac na colina3 ale bedzie dopiero w czerwcu a THPS4 niestety na pc nie wyjdzie (a szkoda bo zapowiadal sie calkiem niezle)

krzyq
07-04-2003, 21:39
Junior THPS4 wyjdzie na PieCa! activison znalazlo wydawce, a jest nim www.aspyr.com. ciekawe tylko ile bedziemy musieli czekac... apropo czekania to juz za miesiac wychodzi GTA:VC! mi niestety chyba nie pojdzie ;/ a z gierek ktore sa: NBA2003, THPS3 :P, C&C:Generals i moze jeszcze Giants - gierka juz troche ma, ale i tak jest wypasna :P bardzo grywalna, przynajmniej dla mnie :) a o grafie to juz nie wspomne, choc to sie nie liczy ;>

Junior
08-04-2003, 08:14
krzyq wrote:

Junior THPS4 wyjdzie na PieCa! activison znalazlo wydawce, a jest nim www.aspyr.com. ciekawe tylko ile bedziemy musieli czekac...

to moge powiedziec ze... "bardzo cię polubilem rysku..."
ide poszperac po sieci zeby jakies newsy znalezc. thx Krzyq za info

cise
18-04-2003, 12:36
Polecam TOTAL CUB MANAGER 2003. Świetny menager chyb leprzy od CM4