PDA

Zobacz pełną wersję : Project I.G.I 2

rewop
11-01-2003, 23:56
Już nie mogę się doczekać kiedy będzie druga część projecta I.G.I 2 mam tylko demo a już mi się wydaje że ta gra będzie na czołowych miejscach.Podobno ma wyjść w lutym, a może produceńci zrobią nam niespodziankę i wydadzą tę grę już w styczniu.Zobaczymy czy doczekamy się na już w styczniu.Jak tylko wyjdzie ta gra będę musiał ją mieć za wszelką cenę.Jeśli będę ją miał to dam wam znać do zobaczenia.wypowiedzieć na temat Projecta I.G.I 2 proszę bardzo.

[Edytowane przez rewop 01-11-2003 o 11:58 PM GMT]

[Edytowane przez rewop 01-11-2003 o 11:59 PM GMT]

Junior
12-01-2003, 13:14
ja sie chetnie wypowiem.
wczoraj sciagnalem demowke (juz wczesniej 1 mialem) vo myslalem ze cos poprawili... i coz, musze powiedziec ze mi ta gra sie zdecydowanie nie podoba.
po primo znikajace tekstury. moge zrozumiec jak mi znikaja jakies dalekie obiekty (chociaz to tez jest niedobrze) ale jak mi znika co jakis czas splowa to juz cos lipnie to wyglada.
po 2 czesto sie wiesza po podlaczeniu do gry tzn. nie mozna sie wysadzic na miejscowke, wszystko widzisz ale grac nie mozesz.
sama rozgrywka jest troche za krotka i jak sie troche hajsu nachapiesz to zaraz sie konczy i znowu z pistoletem zaczynasz.

osobiscie ta gra mnie nie przekonuje. jak chce sobie postrzelac to na razie rzadzi DFBHD. a igi2 to bedzie kupa!!!