PDA

Zobacz pełną wersję : Diablo II pod Windows XP

maciusss
14-08-2002, 15:43
hmmm czy ktos z was jest Fanem DIBALO II ?? Kieruje ten post do kogos kto ma duze "ogranie" z ta gra - wykonywalem sobie test grafiki i wyskoczyly dwie opcje - dalem Direct DRAW ( do wyboru bylo jeszcze DIRECT 3D) i gra smigala ale grafika 600 x 800 (zaokragilem :P) no wiec patrze w opcje a tu nie ma mozliwosci zmiany rozdzielczosci no to maciusss smutny zrobil test grafiki jeszcze raz - tymrazem zaznaczylem Direct3D - efekt ?? taki sam poza tym ze gra sie doslownie laduje rok :(((((((((( co mam robic ?? wiem ze jak mialem Windows 98 to opcja zmiany grafiki byla Wporzonsiaczku :(((( a tu taaaaaaaaaaaaaaaaka klapa... Znajacych sie na D II prosze o odpowiedz na ten post... pozdrawiam

zaper
14-08-2002, 17:53
Coz ja jestem fane diablo II (czarodziejka 59 lv. bez edytorów) ale z takimi problemami nie miałem doczynienia. Jaką masz karte graficzną?

maciusss
14-08-2002, 20:21
GeForce 2 MX 400 64 MB TV OUT ale sproboje reinstalowac D II bo przeciez zawsze mi chodzilo i dalo sie zmieniac rozdzielke...(ESC -> opcje graficzne -> rozdzielczosc)
Nie wiem co siem stalo... Czekam na wiecej opini i pomocy... Czy komus sie jush cos takiego zdazylo???

zaper
15-08-2002, 10:57
Coz ja mam taka sama karte graficzna ale nie miale takiego problemu sprobuj odpalic gierke pod windowsa 98.