PDA

Zobacz pełną wersję : Gra siatkarska

Macintosh
28-07-2002, 14:05
Po ostatnich sukcesach reprezy Polski strasznie brakuje mi gry siatkarskiej na miare FIFY. A moze znacie taka gre? Raz gralem w prymitywna cos sie guma odbijalo, ale to dno bylo ;>
Musielak przyjmuje do Zagumnego ten do Murka i Polska wygrywa !!! :D

Soccer
28-07-2002, 14:42
No ja mam taka gre ,,Power Spike Pro Volleyball,, , jest to siatkowka plazowa ale bardzo fajna i wciagajaca (nie jest to jakas siatka pod Dosa tylko z ladna graficzka, niedawno wydana) :) Jezeli skombinujesz dla mnie FIFE 97 to mozemy sie wymienic :)

zaper
28-07-2002, 21:07
Soccer wrote:

No ja mam taka gre ,,Power Spike Pro Volleyball,, , jest to siatkowka plazowa ale bardzo fajna i wciagajaca (nie jest to jakas siatka pod Dosa tylko z ladna graficzka, niedawno wydana) :) Jezeli skombinujesz dla mnie FIFE 97 to mozemy sie wymienic :)

Mam tą grę ale coś mi się nie chcę rozpakować. Nie mam hasła jeśli byś mógł to proszę daj mi go. A no ijeszcze było kiedyś pikaczu voleyball.

Radzius
17-10-2002, 11:01
Pewnie chodzi Ci Macintosh o "Blobby Volley". Gierka w której gruszki z plazmy, czy gumy odbijają piłkę :D

Viktro
21-10-2002, 15:45
Blobby Volley? Przece to najlepsza gra na swiecie!!! Fifa jest znacznie mniej wciagajaca!!!!!!! Moze troche przesadzilem ale ten kto zrobil a gre powinien dostac Nobla!! :)

Jacko2002
24-10-2002, 16:26
Blobby Volley jest the best!!! Co prawda kompa na hard ogrywam bez trudu, ale za to we dwóch to jest dopiero jazda! Ścinki z pierwszej, super obrony, wymiany po 2-3 minuty z ciągłymi atakami! Ta gierka to jedną z lepszych gier na wielu graczy (ustępuje tylko scorch'owi)!

! yoz !
25-10-2002, 10:21
Pamiętam jak byłem mały i rodzice kupili mi "konsolę" NINTENDO PEGASUS 8) Dostałem również 1 "KARDRIDŻ" :) na którym znajdowało się 11 gier sportowych. Wśród nich zawieruszyła się SIATKÓWKA... Taka prawdziwa 6 na 6 (SERIO) Niestety tytułu nie pamiętam
:( :( :(

Ta gra to był majstersztyk (trenuję siatkówke także wiem co mówię). Ile godzin z mojego życia straciłem grając w tą gierkę z moim kumplem. Jak szkoda że mój wysłużony PEGASUS się spalił :~( :~( :~(

Rex-er
25-10-2002, 18:50
Wiem! Znam ją! Tez w to gralem!!

A tak w ogole - ja mialem 4 pegasusy i wszystkei sie spalily :D

! yoz !
25-10-2002, 22:38
Ja miałem tylko jednego... W sumie to mam go do dzisiaj, leży w jakimś worze na strychu :D

Viktro
26-10-2002, 07:34
Ja mialem podrobke i zawsze dzialalo :)

KubaS
21-11-2002, 13:46
Power Spike'a miałem jakiś rok temu w wakacje:D Spoko to było. Grałem z kumplem prawie non-stop