PDA

Zobacz pełną wersję : Zgodnie z sasadami..

REX-er
22-06-2002, 20:12
ruchu drogowego :). Znacie jakieś gry, gdzie trzeba jeździć zatrzymujac sie na swiatlach, wlaczajac kierunkowskazy etc? Przyjme do wiadomosci takze gry gdzie chodzi o zdobycie prawa jazdy.. nie koniecznie po polsku/angielsku. Dobrze by bylo gdybyscie podawali takze link do dema/full wersji. Czekam na odpowiedzi bo mam wielka ochote zazyc kontrastu (za duzo gram w GTA3.. a wlasnie.. moze znacie save'a gdzie sa all miasta i wszystkie mafie Cie lubią? bo jakos glupio sie jedzie gdy nagle przy spokojnej jezdzie jakies typy strzelają do Ciebie jak opętani :D)

Devilan
22-06-2002, 21:12
REX-er wrote:

ruchu drogowego :). Znacie jakieś gry, gdzie trzeba jeździć zatrzymujac sie na swiatlach, wlaczajac kierunkowskazy etc? Przyjme do wiadomosci takze gry gdzie chodzi o zdobycie prawa jazdy.. nie koniecznie po polsku/angielsku. Dobrze by bylo gdybyscie podawali takze link do dema/full wersji. Czekam na odpowiedzi bo mam wielka ochote zazyc kontrastu (za duzo gram w GTA3.. a wlasnie.. moze znacie save'a gdzie sa all miasta i wszystkie mafie Cie lubią? bo jakos glupio sie jedzie gdy nagle przy spokojnej jezdzie jakies typy strzelają do Ciebie jak opętani :D)

kup sobie kurs jazdy samochodem :D
Co do GTA3... heh. dzisiaj pod moim domem była taka akcja policyjna, jak normalnie z tej gry..

maciusss
22-06-2002, 21:17
REX-er wrote:

Jesli chodzi o moje sejvy z gietea to mam samolot w grazu w drugim miescie , w trzecim banshe i cos tam jeszcze - gangi mnie kochaja... jade i buch musze zdupczac... :P

iwanmen
23-06-2002, 14:19
Jeśli możesz prześlij mi te savy.
Umówimy sie na Gadu-Gadu ok?

iwanmen
23-06-2002, 14:23
Aha Rex może Midtown Madness I lub II .Tam można tak jeździć lub ewentualnie Driver.

maciusss
23-06-2002, 14:26
no Driver napewno tam pojezdzisz z zasadami...

REX-er
23-06-2002, 14:40
Ale ja chce z kierunkowskazami :). NFS Porshe jest dobre do tego.. tylko ze tam nie ma skrzyzowan ani innych bajerow.... moze znalibyscie jakąś gre co mozna zdawać prawko? (gre, nie program!)

iwanmen
23-06-2002, 15:50
W Midtownie da sie jezdzic z kierunkowskazami!!

REX-er
23-06-2002, 16:18
A zna ktos wareza skad mozna sciagnac MM?

Matt
23-06-2002, 16:32
z kazaa