PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy, błędy, pytania

Strony : 1 2 [3] 4 5

Patrinho
25-10-2013, 15:25
Witam, mam pewien problem
Stworzyłem ponad 10 zawodników, a po tygodniu mi się usunęły, po prostu ich nie ma. Platforma:XboX 360
Wiecie może dlaczego tak się stało? i jak mogę ich odzyskać? (jeżeli w ogóle mogę)

Artiis
25-10-2013, 15:52
Czy da się wejść na mojego PC FUT w telefonie? Próbowałem przez stronę to tam trzeba ściągnąć grę. Po ściągnięciu mam FUT'a ale tylko tego z telefonu.

bRzoza
25-10-2013, 16:29
Idzie jakos doladowac fifa poinsty przez www? potrzebne na ps

Brylu
25-10-2013, 17:09
Mam oryginalną fifę, grałem przez internet z kolegami, sezony.. w FUT. Aż tu nagle pewnego dnia nie mogę się połączyć z żadnym z przeciwników. Zakończyłem sezon w FUT i dopiero mogłem zagrać JEDNO spotkanie, a później znowu nic.. a żadne ustawienia nie były zmienianie ani nic. Odinstalowywałem fifę i nic.. jakieś pomysły?

gapi75
25-10-2013, 19:21
przed rozpoczęciem kariery jak w kazdej fifie ustawiłem po swojemu składy, zmieniłem nazwy stadionów - wiele godzin pracy - zapisałem profile - skopiowałem w razie czego gdzie indziej pliki (fakt że cały czas ta sam nazwa) i dupa - fifa 14 nie pamięta moich ustawień - czemu tak się dzieje?
- do tej pory gram tylko w fut i zadania tygodniowe - może być tak że przy pobieraniu składów online zmienia mi automatycznie moje składy i je nadpisuje?
- jeśli tak to czemu czasami jest tak że po włączeniu gry składy są domyślne czyli ozil w realu fellaini w evertonie itd...
- włączyłem zapis w chmurze - może to rozwiąże problem
- nazwy stadionów zmieniałem już z 5 razy - frustrujące (mają osobny plik żebym mógł w razie czego podmienić?

morelek
25-10-2013, 20:08
Witam .

Mam bardzo dziwny problem z FIFA 14 . Otóz gram karierę zawodnikiem i juz mam prawie koniec drugiego sezonu i są Eliminacje do EURO i mnie powołali do Polski . Więc pierwszy mecz symulowałem bo nie było mnie w składzie meczowym , a drugi mam zagraj mecz klikam wybieram strój i klikam graj i pokaze sie ten trening przed meczem na 1 sekunde i fifa się wyłącza . Nie wiem dlaczego mam taki problem . Grałem tyle meczy i czegoś takiego nie było . Mogę cofnąć do poprzedniego zapisu i działają mecz ale ten z węgrami w Eliminacja do EURO ten jeden nie działa bo wyłącza się fifa.. Proszę o pomoc .. Może da się jakoś pominąc ten mecz czy coś ?

Proszę o pomoc !

Pozdrawiam .

Brylu
25-10-2013, 21:03
Witam .

Mam bardzo dziwny problem z FIFA 14 . Otóz gram karierę zawodnikiem i juz mam prawie koniec drugiego sezonu i są Eliminacje do EURO i mnie powołali do Polski . Więc pierwszy mecz symulowałem bo nie było mnie w składzie meczowym , a drugi mam zagraj mecz klikam wybieram strój i klikam graj i pokaze sie ten trening przed meczem na 1 sekunde i fifa się wyłącza . Nie wiem dlaczego mam taki problem . Grałem tyle meczy i czegoś takiego nie było . Mogę cofnąć do poprzedniego zapisu i działają mecz ale ten z węgrami w Eliminacja do EURO ten jeden nie działa bo wyłącza się fifa.. Proszę o pomoc .. Może da się jakoś pominąc ten mecz czy coś ?

.

Przecież możesz przesymulować to spotkanie i w nim nie grać.. Tak sądzę :) Też tak miałem ale w 13 i tak zrobiłem i było git.

rangiz
26-10-2013, 09:53
Panowie, jakiś patent na te blade murawy? Rok temu były tekstury do wgrania a w tym roku wszystko takie szare.

krolik7
26-10-2013, 23:24
Witam
dziś po włączeni fifki i odpaleniu FUT zostałem poproszony o odpowiedź na pytanie awaryjne, nie wiem czemu ale FIFA ciągle twierdziła że podawałem błędną odpowiedź. Po 5 nieudanych próbach moje konto FUT zostało zablokowane. ;/ Zmiana pytania awaryjnego ani zmiana hasła do orgin nic nie pomogły, ktoś się orientuje może jak je można samemu odblokować ?

Chad
27-10-2013, 08:00
Witam mam problem z fifa 14 cytuję
,,Otóż gdy chcę pograć na arenie lub jest jakieś przybliżenie zawodnika (np. cieszynka) to gra zaczyna dziwnie wyglądać, wszystko dookoła miga, zanikają cienie itd. Po prostu wygląda cholernie źle. No i po drugie cienie zawodników są kwadratowe jakieś, tak jak i koszulki itd. Ale przy grze nie miga nic, tylko przy jakimkolwiek przybliżeniu zawodnika (arena, cieszynka itd.)."
jeżeli to ma znaczenie to fifa 13 działała bez problemów

-System: WINDOWS XP Home Edition
-Procesor: AMD Athlon™ II X2 245 Processor
-Ram: 2.1 GB
-Karta Graficzna GeForce 9500 GT

Znalazłem coś lecz nie jest to po polsku a tlumacz google "ssie"
1. Go to NVIDIA Control Panel
2. Pick menu on the left - 3D Settings > Manage 3D Settings
3. Click on the ribbon Program Settings.
4. Click ADD next to "Select a program to customize:" and find fifa13_demo.exe
5. Select High-performance NVIDIA Processor under the second option.
6. Set Antialiasing to Application-Controlled"
więc jeżeli to by miało pomoc proszę o tlumaczenie (dokladne)
ale bede wdzieczny za inne pomoce.

Jasiek1517
27-10-2013, 08:53
Witam
dziś po włączeni fifki i odpaleniu FUT zostałem poproszony o odpowiedź na pytanie awaryjne, nie wiem czemu ale FIFA ciągle twierdziła że podawałem błędną odpowiedź. Po 5 nieudanych próbach moje konto FUT zostało zablokowane. ;/ Zmiana pytania awaryjnego ani zmiana hasła do orgin nic nie pomogły, ktoś się orientuje może jak je można samemu odblokować ?

Miałem ten sam problem w FUT 13. Najpierw spróbuj zalogować się w Web Appie i tam powinna być opcja "nie pamiętam odpowiedzi" czy coś takiego.
To powinno pomóc, jeśli nie to spróbuj potem jeszcze raz wejść w FIFĘ i odpalić FUT, gdzie może być opcja zmiany pytania na inne.
Mam nadzieję, że pomogłem.

danobeitia
27-10-2013, 11:15
Pytanie do osób grających w trybie offline turnieje. Co robicie by gra akceptowała wasze ustawienia składów?? Najpierw wczytujecie wasz profil a potem składy czy na odwrót???

krolik7
27-10-2013, 16:39
Miałem ten sam problem w FUT 13. Najpierw spróbuj zalogować się w Web Appie i tam powinna być opcja "nie pamiętam odpowiedzi" czy coś takiego.
To powinno pomóc, jeśli nie to spróbuj potem jeszcze raz wejść w FIFĘ i odpalić FUT, gdzie może być opcja zmiany pytania na inne.
Mam nadzieję, że pomogłem.

W Web Appie: Twoje konto zostało zablokowane. Aby zdefiniować nowe pytanie awaryjne, zaloguj się z zaufanej konsoli. Jeśli nie możesz tego zrobić, skontaktuj się z działem obsługi klienta, a w Fifie niestety nie znalazłem takiej opcji.

Wyczytałem gdzieś że zaufana konsola to PC i to samo połączenie internetowe na którym ustawiliśmy to hasło, tylko że do tego samego połączenia będę mieć dostęp dopiero za 2 tygodnie ;/ a od czasu do czasu chciałbym sobie rozegrać jakiś meczyk w FUT.

Jasiek1517
27-10-2013, 18:12
W Web Appie: Twoje konto zostało zablokowane. Aby zdefiniować nowe pytanie awaryjne, zaloguj się z zaufanej konsoli. Jeśli nie możesz tego zrobić, skontaktuj się z działem obsługi klienta, a w Fifie niestety nie znalazłem takiej opcji.

Wyczytałem gdzieś że zaufana konsola to PC i to samo połączenie internetowe na którym ustawiliśmy to hasło, tylko że do tego samego połączenia będę mieć dostęp dopiero za 2 tygodnie ;/ a od czasu do czasu chciałbym sobie rozegrać jakiś meczyk w FUT.

W moim przypadku zaufana konsola to po prostu konsola, na której zawsze gram(u mnie PS3). Wystarczyło, że wszedłem w FUT i automatycznie pojawiła się opcja zmiany pytania.
Według mnie połączenie internetowe nie ma znaczenia, ale mogę się mylić.
Powodzenia:)

krolik7
27-10-2013, 19:11
W moim przypadku zaufana konsola to po prostu konsola, na której zawsze gram(u mnie PS3). Wystarczyło, że wszedłem w FUT i automatycznie pojawiła się opcja zmiany pytania.
Według mnie połączenie internetowe nie ma znaczenia, ale mogę się mylić.
Powodzenia:)

Info z tym połączeniem sieciowym wygrzebałem gdzieś w necie ile w tym prawdy sam nie wiem, a sprzęt jest ten sam na którym fifa była instalowana po raz pierwszy, tylko net inny ;)

T-Bag
28-10-2013, 15:42
Ja mam problem taki, że co nie dotknę przeciwnika to odrazu czerwona kartka, gdzie normalnie jest tylko faul bez żadnej kartki albo co najwyżej żółta kartka. Da się coś z tym zrobić czy wyłączyc poprostu w ustawieniach kartki?

krzysialdo
28-10-2013, 16:29
Witam, mam problem, mianowicie sami zmieniają mi się zawodnicy. nie ważne jakie mam ustawienia, czy ręczna, automatyczne czy na wysokie piłki zawsze sami zmieniają się zawodnicy. Chcę zrobić wślizg czy odebrać piłkę to mi się zmienia zawodnik i nie mogę tym co bym chciał. Czy to wina pada? wcześniej tak się nie działo. proszę o pomoc.

jz99
28-10-2013, 17:48
@t-bag

W internecie jest crack żeby naprawić ten błąd.Też tak miałem.
http://chomikuj.pl/DeMo534/*e2*80*a2+FIFA+14+-+Aktualizacje+sk*c5*82ad*c3*b3w*2c+dodatki+itp

W tym linku masz tego cracka,który wstawiasz do folderu GAME w fifie.

Green86
29-10-2013, 11:21
Siemka mam pytanko jaka formacja gra wam sie najfajniej w karierze?Probuje pomiedzy 4-2-3-1 wide a 4-3-3 ale ciagle cos mi nieidzie.Gram na zawodowcu na full manual control.
A wy co sadzicie ktore sterowanie lepsze?
Pozdrawiam

jz99
29-10-2013, 13:27
@Up

Ja osobiście polecam 1-4-2-3-1.A jeżeli nie chcesz dwóch defensywnych pomocnikow to możesz ich troche przesunąć do przodu.Wole tą formację ponieważ jest w niej srodkowy pomocnik ofensywny który bedzie miec raczej wiecej asyst niż tradycyjni środkowi pomocnicy.

Nalep
29-10-2013, 13:31
Pytanie dotyczące kariery jednym zawodnikiem. Na początek wybrałem sobie Ibre. Wiadomo, wiek i spada overall, ale na rozgrzewkę gram sobie Szwedem. Moje pytanie brzmi następująco: Dlaczego po strzelonej bramce drastycznie spada ocena? Mimo, że poruszam się we fragmencie boiska, który jest przeznaczony dla napastnika? Może dlatego, że pomagam sobie L1 i sam się ustawia? Próbuję pressingu, gdy jestem blisko obrońców, żeby odebrać im piłkę, ale zaraz po tym nawet jak wzrośnie ocena meczowa, to i tak spada...

Edit: Problem rozwiązany. Wystarczy mądrze biegać.

Green86
29-10-2013, 14:12
No kombinuje z tym 4-2-3-1 ale ciezko mi idzie pewnie przez to ze gram na manualu,mysle jednak ze przestawie sie na semi,bo z full asystami to sie zle gra.
Jest ktos kto gra na manualu i dobrze mu to idzie?Ja w wiekszosci remisuje albo wygrywam skromnie 1-0,2-0.Podoba mi sie ta swoboda podan ale jak dla mnie jest ciezko na zawodowcu Boltonem:(

Green86
30-10-2013, 00:28
Mam jeszcze jedno male pytanko,grajac z saystami podan stzralow itp im lepszego grajka mam tym lepiej on spisuje sie w tych elementach ale czy orientuje sie ktos jak to sie przeklada gdy mam wylaczone asysty strzalow i podan?Bo tak mysle ze jak wylacze wspomaganie i sam odpowiadam za strzaly i podania to staty gracza niegraja juz takiej roli,orientuje sie ktos jak to wyglada?Bylbym wdzieczny za pomoc:)

bilon020
30-10-2013, 09:13
Witam, czy da sie jakos przefiltrowac i szukac w okienku takich zawodnikow co pozostaje im tylko np. 12 lub 6 miesiecy do konca kontraktu? Chodzi mi o kariere

Shidishi16
30-10-2013, 18:02
Moze mi ktos poradzić co zrobic? Kupilem lapka z windowsem 8. FIFA14 niby dziala ale w trakcie meczu wylacza sie. Co poradzicie na to?

Italian Plumber
30-10-2013, 21:30
gra ktoś w wirtualne kluby na komputerze i chce se porobić wyzwania ?? głownie strzeleckie zapraszac na origin Tiger19pl !

ssgmatios
31-10-2013, 10:25
Podczas gry trzęsie mi się kamera, o co chodzi ?

pawelcr17
31-10-2013, 11:04
No więc tak. Kolega zgrał mi Fifę 14 na pendirve , zrzucilem ja u siebie na dysk po czym sciagnalem Cracka . Wgrałem go tak jak trzeba i gdy uruchamiam grę to przez jakies 5 sekund jest ciemny obraz po czym wyskakuje okienko " Program Fifa 14 przestał działać "
Dzięki wielkie za pomoc , postarajcie sie pomoc jezeli wiecie co zrobic ;/

Kreuzberg
31-10-2013, 13:22
#pawelcr17, trzeba kupić oryginał.

kamilxd2
31-10-2013, 17:11
Jak w UT zmienić stadion bo w moim klubie mam dostępny jakiś inny, ale jak na niego najeżdżam to nie ma żadnej opcji

Italian Plumber
31-10-2013, 20:28
mam rpoblem z gra online a mianowicie jak mam ustawienia kontrolrela to pomoc przy sile podan mam wylaczoną i sie nie da nic zrobic ! ja chce wlaczyc ta pomoc, pamietam ze w fifie 13 dalo sie miec to waczone jak sie online gralo ! teraz moge tylko w singlu tego uzywac !!!!!!!!! skandal to jest czy to jakis bug co zostanie naprawiony w aktualizacji czy specjalney zabieg ea games

malinka212
31-10-2013, 20:46
Siemka wszystkim.
Mam problem, iż po uruchomieniu FIFY 14 wszystko jest git. Chce włączyć byle jaki mecz (szybki, kariera itp.). Wybieram zespoły, stroje itp. chce nacisnąć zagraj mecz i w tym momencie wywala mnie do pulpitu... Sterowniki najnowsze... Zaczęło się to dziać właśnie po pobraniu najnowszych sterowników... Pomocy! :(

Yok
31-10-2013, 21:21
Szukam kilku zwodów, (3-4) które opłaca się stosować w karierze i przeciwko graczom online.

doda11
01-11-2013, 09:33
Mam takie pytanie.Otóż kiedy gram z kolegą szybkie mecze,ale nie online tylko jak on jest u mnie i gramy to pojawia się problem odnośnie formacji.Kiedy on lub ja stworze sobie formację wszystko jest ok.Możemy zmieniać drużyny ,składy itp itd.Jednak następnego dnia już tych formacji stworzonych przez nas nie ma.Mam nadzieję że ktoś pomoże ponieważ jest to naprawdę irytujące kiedy trzeba co chwila tworzyć od nowa formację.

Pozdrawiam

maciejlewy76
01-11-2013, 16:45
Również grałem na klawiaturze i jest tego samego zdania co Hoina. Jeśli dobrze ustawisz sobie klawisze to naprawdę gra jest przyjemna. Na początku czułem różnice między padem, a klawą bo i lewy analog jest fajny i możesz wyprowadzić zawodnika, ale teraz nie widzę tej różnicy jej, gdyż na padzie mam takie same ustawienia :gmoch: i wcale mnie to nie ogranicza, gdy gram z młodszym bratem.

przemas mampytanko czy mozesz strzelac na bramke z pola karnego biegnac na skos itak samoprostopadle podawac

Shidishi16
01-11-2013, 22:24
w trybie kariery mam mega duza pilke. Jak sobie z tym poradzic? windows 8

Blazer
01-11-2013, 23:23
Witam. Mam problem z uruchomieniem Fify. Otóż, przy próbie włączenia jej wyskakuje komunikat "Program Fifa 14 przestał działać". Próbowałem już wielu, wielu rozwiązań, jednak do tej pory jeszcze nic nie pomogło.
Szczegóły problemu:
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BEX
Nazwa aplikacji: fifa14-www.skidrowcrack.com.exe
Wersja aplikacji: 1.2.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 03f40040
Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll
Wersja modułu z błędem: 6.1.7600.16385
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4a5bdb3b
Przesunięcie wyjątku: 0001fa78
Kod wyjątku: c0000005
Dane wyjątku: 00000008
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: abcc
Dodatkowe informacje 2: abcc8f7853b48d9807d6d51eb1fa5df9
Dodatkowe informacje 3: abcc
Dodatkowe informacje 4: abcc8f7853b48d9807d6d51eb1fa5df9

Liczę nas szybką i skuteczną odpowiedź.

Iks
02-11-2013, 12:45
@up
Trzeba kupić oryginał.

Ja mam takie pytanie, jaki macie sposób na przyjęcie piłki? Za każdym razem, gdy dostaję piłkę w środku pola to przy przyjęciu odskakuje mi piłka na ćwierć boiska. SI nie ma żadnych problemów z przyjmowaniem piłki a u mnie zawsze odskakuje na kilkanaście metrów co doprowadza mnie do irytacji.

Reddread
02-11-2013, 14:38
Jest gdzieś lista zowdników,kórym kończą się konrakty po pierwszym sezonie? na Fifasofia nie moge sie połapać.BTW Gram Marsylią i chciałem w zimie negocjowac z zawodnikiem Lyonu,któremu zostało pół roku kontraktu ale nie ma takiej opcji.Sprawdziłem i z innymi zawodnikami moge np z PSG

kamilxd2
02-11-2013, 15:47
właśnie stworzyłem sobie zespół w UT pokupowałem kilku ciekawych zawodników i chciałbym się nią pochwalić na forum, ale nie wiem jak ja wrzucić?!
:facepalm:

Z góry dzięki;d

ssgmatios
02-11-2013, 17:05
Przy żadnej fifie nei miałem tyle problemów co przy 14stce, zaczynam już żałować że kupiłem, teraz mam taki problem.

Podczas Trybu Kariery gra wyłacza się po wybraniu stroju i naciśnięciu "dalej". Mecz moge symulować a także normalnie zagrać w opcji "szybki mecz". Pomoże ktoś nie mam już sił do tej gry..

danobeitia
02-11-2013, 18:59
Ponawiam pytanie. Pytanie do osób grających w trybie offline turnieje. Co robicie by gra akceptowała wasze ustawienia składów?? Najpierw wczytujecie wasz profil a potem składy czy na odwrót???

Reddread
02-11-2013, 19:09
Mnie zaczęło wywalać przy próbie zakontraktowania piłkarza w zimowym okienku

Hazardowy17
02-11-2013, 19:56
Hej, mam pytanie :D A mianowicie jak zmienić bramkarza na arenie?

tiki56
02-11-2013, 20:53
Dziś kupiłem fifę 14 ze sklepu wszystko ładnie się zainstalowało...ale gdy chciałem włączyć ultimate team napisało mi:
dziękujemy za zainteresowanie ale ta usługa internetowa nie jest dostępna dla ciebie
co zrobić wpisałem kod i próbuje to włączyć ale cały czas mi to pisze

Hazardowy17
02-11-2013, 21:26
#up

Prawdopodobnie podałeś wiek, który jest nieodpowiedni do UT. Trzeba mieć 16 lat :D

AdzioA
02-11-2013, 23:42
Witam. Mam dosyć nietypowy problem otóż: w trybie kariery gdy próbuje zaoferować kupno piłkarza innemu klubowi wywala mnie do pulpitu. Jak zaradzić?

Rezo95
03-11-2013, 00:27
Aktualizacje składów raz usuwają w Legii Warszawa Mikitę oraz Mizgałę i dodają Efira oraz Kopczyńskiego, a raz usuwają Efira i Kopczyńskiego, a dodają Mikitę i Mizgałę. Przykładowo, Patryk Mikita (http://sofifa.com/pl/14/p/150190-patryk-mikita) jest dostępny w aktualizacji z dnia 25 października, a w tej z 1 listopada już nie, w przeciwieństwie do Michała Efira (http://sofifa.com/pl/14/p/149567-michal-efir). Ktoś wie co zrobić, żeby mieć całą czwórkę jednocześnie?

I drugie pytanie, mniej ważne, a właściwie przy okazji - jak dodać zdjęcie do zawodnika?

Garik
03-11-2013, 05:48
Skoro usuwają Ci ich po aktualizacji, to nie da rady. Chyba, że stworzysz ich za pomocą programu, ale takowy jeszcze nie wyszedł do obiegu. Tworzenie graczy w grze się nie opłaca, gdyż automatycznie otrzymują potencjał 99.

Rezo95
03-11-2013, 10:12
A nie są oni jakoś ukryci? Przy wgraniu składów domyślnych pojawia się nietypowe połączenie Mikity i Efira, brakuje wtedy Kopczyńskiego i Mizgały.

Borysek.
04-11-2013, 19:45
Siemka, mam oryginalną fifę 14 wraz z originem. Teraz mam pytanie, bo miałem robionego formata i po tym zainstalowałem tylko samego origina bez gry, na razie i pożyczyłem fife koledze, czy jeżeli on zainstalował Fifę u siebie to mogę przez to "stracić" swoją grę? bo w sumie na koncie na originie mam pokazaną fifę 14, pokazane ile przegrałem w nią godzin, itd, jest nawet kod produktu, ale lepiej zapytać :)

wichura
04-11-2013, 20:15
Cześć. Nie wiedziałem, gdzie zamieścić to pytanie, a nie chciałem zaśmiecać forum, więc chyba tu będzie najodpowiedniej. Możecie mi polecić jakiś klub, gdzie gra dużo Belgów??Oczywiście poza ligą belgijską. Chciałbym stworzyć drużynę opierając się właśnie na nich

Przemas
05-11-2013, 13:22
jak jest u was z komentarzem ? grałem już kilkoma drużynami i jest Okej. najważniejsi zawodnicy przy piłce i szpaku wymawia ich nazwiska.
jednak gdy gram BVB to szpaku wymawia prawie wszystkich, prócz Aubameyanga, którego wymienił raz gdy dostał górną piłkę. inaczej wcale go nie wymieniał. może ktoś ma podobny problem, bo niby powiedział, ale jak jest przy piłce to nie wymawia jego nazwiska

zanst
05-11-2013, 14:59
Co zmienia dzisiejsza aktualizacja?

Bjerre
05-11-2013, 15:44
Cześć. Nie wiedziałem, gdzie zamieścić to pytanie, a nie chciałem zaśmiecać forum, więc chyba tu będzie najodpowiedniej. Możecie mi polecić jakiś klub, gdzie gra dużo Belgów??Oczywiście poza ligą belgijską. Chciałbym stworzyć drużynę opierając się właśnie na nich

Tottenham - Chadli, Verthongen, Dembele
Everton - Mirallas, Lukaku (chwilowo)
Chelsea - Courtois (po zakończeniu wypożyczenia w Atletico), Lukaku (po zakończeniu wypożyczenia w Evertonie), De Bruyne, Hazard

madeindacz
05-11-2013, 16:50
Mnie ta 14 na kolana nie powala. Nie warta swojej ceny.

Mam pytanie , jak bronic karne podczas meczu ? Ktorym klawiszem w klawiaturze?

zanst
05-11-2013, 19:02
Czy innym osobom grającym na XP, gra po dzisiejszej aktualizacji resetuje komputer podczas włączania gry?

acqa
06-11-2013, 02:48
@madeindacz
na numerycznej 4 i 6 chyba

@zanst
Nie u mnie działa normalnie na xp

W Fut (4/3liga) dalej 80% bramek dalej pada z główki czy coś może się zmieniło ? Mam za słabe nerwy żeby sam sprawdzić :D

bilon020
06-11-2013, 09:22
Witam, mam pytanie, czy jak pobierze mi się ta ostatnia aktualizacja (chodzi o xbox360) to czy będę miał te zmiany w karierze którą zacząłem wcześniej ??? niż ta aktualka została pobrana? Chodzi mi o to:

Aktualizacja ta rozwiązuje problemy, które zgłaszali nam gracze, w tym:
modyfikuje skuteczność wysokich piłek prostopadłych,
modyfikuje skuteczność strzałów głową,
modyfikuje skuteczność finezyjnych strzałów,
usprawnia przełączanie między obrońcami w przypadku dośrodkowań,
usuwa problem z zawieszaniem się gry podczas dokonywania zmian w trakcie meczu,
usuwa problem z zawieszaniem się gry podczas otwierania i zamykania rankingów,
poprawia zachowanie dynamicznej kamery,
poprawia sektory publiczności na Signal Iduna Park,
poprawia filtry „Dow.” i „BR” w wirtualnych klubach.
Ponadto w odpowiedzi na apel graczy daliśmy widniejącemu na okładce gry Stephanowi El Shaarawy'emu dostęp do czterogwiazdkowych sztuczek w sezonach online, pojedynkach i trybie kariery z włączoną funkcją EA SPORTS Football Club Match Day. Ponieważ baza danych zawodników trybu FIFA 14 Ultimate Team jest niezależna od bazy danych funkcji Match Day, El Shaarawy zostanie w niej zmodyfikowany w późniejszym terminie.
Udało nam się znaleźć część problemów powodujących zawieszanie się gry w różnych miejscach, ale jeszcze nie odszukaliśmy wszystkich. Prosimy zatem o dalsze informowanie nas o takich przypadkach na forach EA, ponieważ dzięki Waszym uwagom możemy dużo szybciej naprawiać takie błędy. Niemniej gra powinna zawieszać się już dużo rzadziej, a nasz zespół nie będzie ustawał w wysiłkach, aby wyeliminować wszystkie błędy. Serdecznie dziękujemy Wam za Waszą cierpliwość.

Italian Plumber
06-11-2013, 16:36
mam rpoblem z gra online a mianowicie jak mam ustawienia kontrolrela to pomoc przy sile podan mam wylaczoną i sie nie da nic zrobic ! Ja chce wlaczyc ta pomoc, pamietam ze w fifie 13 dalo sie miec to waczone jak sie online gralo ! Teraz moge tylko w singlu tego uzywac !!!!!!!!! Skandal to jest czy to jakis bug co zostanie naprawiony w aktualizacji czy specjalney zabieg ea games

uuuuuupppppp

cruyff90
06-11-2013, 19:28
Witam,
mam problem ze składami online. gdy chce rozegrac mecz w sezonach to normalnie przechodzi do meczu,
ale zaraz pojawia sie komunikat ze składy nie są takie same jak składy przeciwnika i żeby usunąc sklady
i ściagnać jeszcze raz... wiec usuwam z moich dokumentów i znowu wchodze w sezony gdzie ściągają mi sie sklady
ale gdy chce zagrac to znowu pojawia mi sie ten komunikat. i tak za kazdym razem. moze wie ktos o co chodzi?
Nawet gdy próbuje teraz zmienić zespół w sezonach to poprostu wywala mi gre do pulpitu. ktos pomoze?

sionko.
07-11-2013, 09:08
Witam forumowiczów,
Otóż mam taki problem: większość czasu gram tryb kariery i najczęściej będąc offline, bez połączenia z internetem. Ustawiłem swoją formację własną (po przekształceniu jednej z obecnych), zapisałem ją i spoko - gram nią, wszystko jest ok. Potem podłączam się do internetu, żeby pograć w Ultimate Team. No i jest wszystko w porządku, gram jak Bóg przykazał. Potem ponownie się odłączam od internetu i włączam tryb kariery, a tu jeb! nie ma mojej formacji. Jest wszystko ok, składy są, wykonawcy są, kapitan jest ten sam, tylko zmieniła się formacja. Wchodzę w opcje formacji, a tam nie ma mojej zapisanej własnej formacji. I tak jest za każdym razem kiedy podłączam się do internetu. Miał ktoś lub wciąż ma taki problem i zna lek na to zło? Bo jest to dosyć denerwujące, kiedy za każdym razem muszę od nowa tworzyć tę samą formację :/

Help, please!

Aha, platforma - Xbox 360.

Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

doda11
07-11-2013, 12:15
Mam pytanko.
Jak kupować zawodników bez kontraktów. Zacząłem sobie karierę Jagiellonią Białystok i zobaczyłem jakiegoś zawodnika bez kontraktu. Postanowiłem spróbować i go kupić za 0 Euro. O dziwo ta oferta została przyjęta. Postanowiłem kontynuować wyszukiwanie zawodników którym właśnie skończył się kontrakt. Niestety kiedy znów próbowałem kupić kogoś bez kontraktu moje oferty za 0 euro zostawały odrzucane. Postanowiłem od nowa zacząć tą karierę i kupić tego samego zawodnika za darmo co wcześniej się udało. Niestety tym razem tego zawodnika nie udało mi się kupić i każde kolejne oferty za innych zawodników również zostawały odrzucane. Możecie mi powiedzieć co i jak zrobić żeby móc kupować zawodników za 0 Euro ?
Mam nadzieję że mi pomożecie

Pozdrawiam.

Schade
07-11-2013, 15:21
Dlaczego nie mogę prowadzić rozmów z zawodnikami, którzy mają ostatnie 6 miesięcy kontraktu? W samej Bundeslidze jest takich 15. Z żadnym nie da się porozmawiać.

Rossoneri
07-11-2013, 18:39
Dlaczego nie mogę prowadzić rozmów z zawodnikami, którzy mają ostatnie 6 miesięcy kontraktu? W samej Bundeslidze jest takich 15. Z żadnym nie da się porozmawiać.

bo muszą mieć 23 lata i więcej

misiek222
07-11-2013, 19:03
Ziomeczki :)
Muszę się z tą rzeczą skierować do was :D Pewien czas temu zrobiłem sobię lekką przerwę od kariery AC Milanem a zarazem zacząłem nową - Bordeaux (już za niedługo ją przedstawię). Gra mi się naprawde wyśmienicie, a tu nagle bam! Oferta z AS Monaco. I pytanie czy cieszyć się ze wspinaniem się na kolejne szczeble francuskim średniakiem czy może pienięznym gigantem AS Monaco ? Jest to bardzo trudny wybór, wolałbym zostać w Bordeaux ale kusi mnie przejście do Monaco ... :D

DeNi
07-11-2013, 19:06
Dla mnie wybór prosty - Bordeaux.

blolo
08-11-2013, 11:18
Czy ktoś wie dlaczego mam tak, że gdy wyskakuje flaga wyboru języka to nie mogę nic zrobić, nie działa ani klawa, ani pad. A jeszcze niedawno gra działała bez żadnego problemu... :wawrzyniak:

DeNi
08-11-2013, 13:05
@up

Odinstaluj ostatnią aktualizację.

jaworski
08-11-2013, 13:32
witam
mam pytanie czy FIFIE14 mozna zagrac wbraną lige nie chodzi mi o karierę
w 13 byl taki tryb ,a w 14 nie moge znalesc .pozdrawiam

blolo
08-11-2013, 13:37
@up

Odinstaluj ostatnią aktualizację.

Niestety nie pomogło... Reinstalacja gry tez nie pomógła...

zanst
08-11-2013, 15:13
A jak odinstalować TYLKO ostatnią aktualizacje?

siemalysy
08-11-2013, 23:29
Hej. Mam pytanko.

Czy jest mozliwość zapisu całego meczu z komentarzem w Fifa 14 na PS3?
Z góry Dzięki za pomoc

DeNi
09-11-2013, 08:23
@up

Kamera albo nagrywarka.

Tomek.
09-11-2013, 13:04
Jak zaoferować zawodnikowi któremu za niecały rok kończy się kontrakt czy do mnie przyjdzie ? I kiedy ?

Ahmed.
09-11-2013, 13:13
Ludzie, czytajcie posty. Kilka postów wyżej było praktycznie to samo pytanie...
Tam gdzie masz zaoferuj kupno, wypożyczenie itp. masz też opcję: Zaoferuj transfer po wygaśnięciu kontraktu. Pojawia się ona u zawodników, którzy mają ponad 23 lata i zostaje im mniej niż 6 miesięcy do końca kontraktu. Zawodnicy przychodzą do Ciebie po zakończeniu sezonu.

DeNi
09-11-2013, 13:13
@up

Do końca kontraktu musi mu pozostać 6 miesięcy i musi mieć minimum 23 lata. Przyjdzie do Ciebie po sezonie :>

killer1002
09-11-2013, 13:21
Witam wszystkich. Mam taki problem. Otoz stworzylem sobie wirtualna gwiazde online. Bylem napastnikiem. Oczywiscie wszystkie umiejetnosci itp rozwijaly mi sie robilem sztuczki itp. Po kilku dniach gdy odpalilem gre nagle moja gwiazda "zapomniala" wszystkiego. Nie moglem robic sztuczek a cechy ktore odblokowalem czyli: drugi oddech, drybling itp byly odblokowane i zaznaczone lecz w meczu nie moglem ich wykorzystac. Wiec pomyslalem ze usune wirtualna gwiazde i zrobie na nowa ja. Mialem wtedy 82 skilla. Po usunieciu i stworzeniu "nowej" wirtualnej gwiazdy okazalo sie ze wszystko co odblokowalem wczesniej pozostalo a zamiast 82 skilla mam 84. A sztuczek i innych cech jakie odblokowalem mam je nadal. Wiec moje pytanie brzmi. Co mam zrobic by te cechy ktore odblokowalem zaczely dzialac i co zrobic bym mogl uzywac sztuczek. Zaznacze ze podczas meczow co jakis czas rozne cechy dalej sie odblokowuja. Wiec w czym tkwi problem ? Prosze o porady i z gory dziekuje

Federox
09-11-2013, 21:06
Po zminimalizowaniu Fify Alt+Tab. Gdy próbuje ją później otworzyć wyskakuje mi jedynie czary kwadrat na cały pulpit. Bardzo mi to przeszkadza bo często nie mogę kontynuować meczu i przegrywam walkowerem. Wie ktoś w czym problem?

LesGones
10-11-2013, 14:00
Mam problem , w karierze pogram pare meczów 4-5 i naglę mam zwieche , wywala mnie do pulpitu i piszę , że fifa przestała działać , denerwuję mnie to trochę znaleźliście sposób ?

DeNi
11-11-2013, 11:55
@up

Drugi sezon? Masz wgrane jakieś mody?

Iks
11-11-2013, 14:13
Jeśli wyłącze pierwsze okienko transferowe w trybie kariery, to zimą również ono wyłączone? Czy tylko te pierwsze letnie?

samo Sylwek
11-11-2013, 14:47
Pierwsze letnie :)

LesGones
11-11-2013, 16:54
@DeNi

Obojętnie który sezon dzieję się tak kilka razy w ciagu sezonu musze zapis co mecz robić , nie mam wgranych żadnych modów .

Blazer
12-11-2013, 15:13
Hej. Jest ktoś w stanie mi powiedzieć, dlaczego po oficjalnej aktualizacji składów (z dn. 4.10.2013r.) Chelsea ma tylko 100.000 euro do przeznaczenia na transfery?

loik92
12-11-2013, 16:54
Witam. Mama problem z fifa zarówno 14 jak i 13. Obydwie nie włączają mi meczów tzn, mogę grać trening a jak chce wczytać szybki mecz gra wywala mnie na pulpit, dzieje się tak w obydwu wersjach. Mógłby mi może ktoś coś poradzić jak uporać się z tym błędem? Sprzęt spełnia wymagania sprzętowe, zainstalowany jest win 7, zalogowałem się również na tym origin, jednak w 13 ciągle wyskakuje mi że serwery ea sport zajęte a w 14 prosi o zalogowanie w tym programie. Czyt to może mieć coś wspólnego?

heaven1988
13-11-2013, 01:38
Witam, jestem tu nowy i gdybym nie miał problemu z wyżej wymienioną grą nie rejestrował bym się tu.
Więc zacznijmy że gra jest oryginalna wszystko było ok z nią od środy mam problem gra w ogóle się nie uruchamia po naciśnięciu GRAJ pokazuje się logo EA ekran pokazuje się biało po chwili logo messiego 5 sekund i wywala do pulpitu i tak w koło w czym może tkwić problem??? nie po to wywaliłem 120zł prawie żeby nawet się nie uruchamiała PROSZĘ O POMOC

oferuję nagrodę w kwocie 50zł przelane na konto w zamian za pomoc w naprawie gry nie jest to ściema ten kto mi pomorze naprawić grę otrzymuje na konto 50zł moje gg 31638488

killer1002
13-11-2013, 12:41
ktos w ogole interesuje sie tym forum :/ z tego co widze to chyba nie ;/ po co taki dzial skoro nawet nikt nie chce pomoc ;/

Ahmed.
13-11-2013, 16:33
A może nie każdy jest Bogiem i zna odpowiedzi na wszystkie pytania? Jeszcze jeden taki post i posypią się kartki.

PanKubeusz
13-11-2013, 19:32
Mam pytanie co do origin. Czy jak zmienię nick na origin, to bedę musiał wszystko od nowa w UT robić? Czy będę musiał od nowa wbijać lv? Prosze o odpowiedzi..

ForzaMilan
13-11-2013, 20:44
Mam problem z Sezonami Współpracy.
Gram normalne Sezony, nie ma ani jednego laga w ciągu gry, zaczynam mecz w Sezonach Współpracy i co? W pewnym momencie, najczęściej na początku spotkania, gra się przerywa i przegrywamy walkowerem.
Dodam że gadam w tym czasie z kolegą na Skype i nie ma tam żadnych problemów z łącznością.
40% zasięgu LTE, prędkość bardzo dobra, mimo to wywala w każdym meczu Sezonów Współpracy.
Dodam też że problem nie jest po stronie kolegi tylko mojej.
Proszę o pomoc :) Z góry dzięki

menkol_94
14-11-2013, 07:47
Mam pytanie, mianowicie da się użyć funkcji bogaty inwestor w 2 sezonie ?

Ahmed.
14-11-2013, 15:36
Tak, bogatego inwestora możesz użyć w każdym momencie kariery.

Ja mam natomiast pytanie z innej beczki: Bawił się już ktoś z Was CM 14? Wrzucam swój kits, na modelu się pojawia wszystko ok, zapisuję. Po odpaleniu fify są jednak kitsy fifowskie -,-"

mdvip
14-11-2013, 23:02
Witam,

Czy jest jakaś dokładna strona typu http://ultimateteamtrading.net/, na której da się spradzić ceny zawodników nie tylko na Xbox czy PS3, ale żeby można było sprawdzić ceny na PC? Szukałem w google, ale nie znalazłem :)

ForzaMilan
15-11-2013, 05:55
Ahmed.
Jeśli nie zapisujesz w CM'ie to musisz mieć Revolution Mod 14, żeby stroje pojawiły się w grze. Jeśli potrzebujesz jakiś szczegółów to zapraszam na PW.

Patrinho
16-11-2013, 09:08
Witam wszystkich graczy
Mam pytanie- Dlaczego gdy gram w FUT 14 na Xbox 360 to nie widzę nazwy gracza oraz jego drużyny w czasie meczu, po meczu i przed meczem, wiecie co można z tym zrobić aby to naprawić? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam :))

Fakov13
16-11-2013, 13:59
Gdy gram karierę wirtualną gwiazdą sędzia nie pokazuje żółtych kartek. Za wszystko jest czerwona. Wie ktoś o co chodzi, bo za byle gówno wylatuje się z boiska i w każdym meczu jest około 4 czerwonych...?

nani07
16-11-2013, 19:41
Mam dwa problemy. Więc do rzeczy. Mam orginalną fife na xbox 360 kupioną 2.10(jeśli to ma coś do rzeczy) ale nie mam założoneo konta ponieważ nie mam podłączonej konsoli do internetu. I w trybie karier nie mogę wziąść drużyny z Reszta świata np.Galatasary szakchtar itp.(zmienia się to w ustawieniach?) a po dugie czy bez konta można mieć funkcje bogaty inwestor??

danobeitia
17-11-2013, 14:34
Ponawiam pytanie. Pytanie do osób grających w trybie offline turnieje. Co robicie by gra akceptowała wasze ustawienia składów?? Najpierw wczytujecie wasz profil a potem składy czy na odwrót???

Kakkaoo
17-11-2013, 19:05
Siemka eksperci !
Chciałbym kupić fifę 14. Przeglądam oferty na allegro i w sklepach online i tu wysuwa się moje pytanie : Czy do pudełkowych edycji dodawane są kody na 4 złote paczki ? Bo na allegro piszą tak tylko dla edycji cyfrowych tj wysyłają klucz i można sobie aktywować na origin. Ale mnie taka wersja nie interesuje. Więc i drugie moje pytanie : gdzie mozna dostać pudełkową wersje z kodem na 4 paczki ? A może są dodawane do każdej wersji ?

Lopez10
18-11-2013, 10:58
Witam, prosiłbym was o pomoc. Wczoraj zaktualizowałem składy w Fifie 14 na konsoli Xbox360, składy są zaktualizowane (Ozil w Arsenalu itp.) w porządku lecz martwi mnie to, że mam dziwny błąd z niewidzialną piłką (Liga Hiszpańska, Liga Angielska, podczas meczy towarzyskich czy też Kariery) oraz usunęło niektórym zawodnikom ich oryginalne buty i posiadają oni czarno białe korki (np. Benzema). Jeśli gram na starych składach to wówczas wszystko jest okej, dodam że posiadam oryginalną wersję gry. Zwracam się z pytaniem czy może ktoś miał podobny błąd i go naprawił lub może wie dlaczego tak się dzieje. Pozdrawiam

Forevent
18-11-2013, 12:59
Witam
Czy jest możliwość podpisania kontraktu z zawodnikiem innej drużyny gdy konczy sie umowa. Np gram Arsenalem i takiemu Montolivo konczy sie umowa za 5 miesiecy to moge sie z nim umowic ze po wygasnieciu kontraktu przejdzie do mnie za darmo ?

Ahmed.
18-11-2013, 14:45
Tak. Po prostu klikając na zawodnika tam gdzie masz opcje m.in. kup, wypożycz zawodnika itp. masz opcję: Zakontraktuj zawodnika po wygaśnięciu kontraktu (czy coś w tym stylu). Tam oferujesz zawodnikowi tygodniówkę i po wygaśnięciu jego aktualnego kontraktu przychodzi on do Ciebie. Możesz to zrobić z zawodnikiem tylko powyżej 23 lat. Musi on mieć mniej niż 6 miesięcy kontraktu.

xqvz
19-11-2013, 10:24
Witam. Odkąd FIFA 14 została wydane ściągnąłem już 3 różne wersje z torrentów, w celach testowych dodam. Żadna z nich nie działa. Ściągałem ponieważ miałem fife 13 i tak samo mi nie działała, nie chciałem wyrzucić pieniędzy w błoto kupując 14. Problem polega na tym, że gra się nie włącza, wyskakuje mi "Program fifa14 przestał działać", a potem "zamknij program". Próbowałem wszystkich wersji, wszystkich cracków, patche'ów, aktualizowałem sterowniki karty graficznej itd. Ogólnie skorzystałem już chyba ze wszystkich porad znalezionych w internecie. Stąd moje pytanie, czy to możliwe, ze z moim komputerem jest coś nie tak (jeśli tak to co), czy to wina tego, ze gra jest nieoryginalna? Jestem zdecydowany kupić grę, ale nie chcę żeby sytuacja się powtórzyła. Mam windowsa 7 64bit, a mój sprzęt spełnia wymagania minimalne jak i rekomendowane dla gry.

acqa
19-11-2013, 13:21
W celach testowych to się pobiera demo ...

xqvz
19-11-2013, 14:22
Więc dodam, ze z demem dzieje się to samo.

Kakkaoo
20-11-2013, 18:04
Czy do pudełkowych wersji na pc dodają kody na 4 dodatkowe paczki czy tylko do wersji elektronicznej ?

menkol_94
21-11-2013, 21:29
Mam pytanie. Wie ktoś czy jest patch który usuwa z gry deszcz i śnieg, bo niestety wtedy mi się fifa zacina i muszę restartować komputer. Tak mam oryginalną grę :d

Bayakus
22-11-2013, 12:10
Czy opłaca się kupować FIFA 14 na PC? Tryb UT przypadł mi do gustu i jeżeli miałbym dokonać zakupu, to tylko z uwagi na niego.

Czy ktoś z was wie kiedy należy spodziewać się obniżki FIFA 14? 13 w pewnym momencie kosztowała 50 zł, a nie było jeszcze kolejnej części. Z tym, że mogło to być już bardzo blisko premiery nowego wydania, no ale właśnie nie pamiętam kiedy wprowadzili promocje.

Czy pad DUALSHOCK2 będzie działał w FIFA 14? Oczywiście mam przejściówkę.

Pisałem już o tym na innym forum. Zależy mi na tym aby odpowiedzi zostały udzielone w przeciągu 3 najbliższych godzin, ponieważ dzisiaj mam czas, aby udać się do sklepu po ewentualny zakup.

Dziękuję za uwagę.

Forevent
22-11-2013, 20:59
Tak. Po prostu klikając na zawodnika tam gdzie masz opcje m.in. kup, wypożycz zawodnika itp. masz opcję: Zakontraktuj zawodnika po wygaśnięciu kontraktu (czy coś w tym stylu). Tam oferujesz zawodnikowi tygodniówkę i po wygaśnięciu jego aktualnego kontraktu przychodzi on do Ciebie. Możesz to zrobić z zawodnikiem tylko powyżej 23 lat. Musi on mieć mniej niż 6 miesięcy kontraktu.

Ale to wtedy gdy trwa okienko transferowe tak ?

Komar200
22-11-2013, 21:59
Witam, nie słychać komentatora. Suwaki są dobrze ustawione.
Jakieś propozycje?

Ahmed.
22-11-2013, 22:12
Forevent tak, w czasie okienka.

Kakkaoo
23-11-2013, 08:27
Mam dziwny problem z web appem . Otóż nie działa mi rynek transferowy , poza tym wszystko jest ok , nawet dostaje prezenty, mogę też wystawiać zawodników na aukcje. Jakieś sugestie co może być rozwiązaniem ?

liman21
23-11-2013, 10:50
Może ktoś mi pomóc !?
10 godzin już próbuje zrobić,aby odpalić gre całe google przeszukałem a bład dalej jest
"nie znaleziono punktu wejscia procedury winsqmaddtostreamex w bibliotece ntdll.dll."
odrazu mówie sciagalem podmieniałem wszedzie ten plik robiłem już chyba wszystko.

mam viste.

doda11
23-11-2013, 12:05
Witam.
Mam pewien problem. Dokładnie chodzi o korki zawodników. Bardzo często gram Realem Madryt ponieważ jest to mój ulubiony klub ale bardzo dziwnie się gra patrząc że z tygodnia na tydzień coraz więcej zawodników ma te czarno-białe korki. Czy da się coś z tym zrobić ponieważ jest to czasami wręcz nie do zniesienia.

P.S. Jeśli podobny post tutaj się pojawił wraz z rozwiązaniem to bardzo przepraszam ale nie dysponuję taką ilością czasu aby wszystkie przejrzeć.
Liczę na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

kamilxd2
23-11-2013, 13:28
Nie mogę znaleźć takiej listy, która zresztą chyba była na tym forum. Potrzebuję bowiem zawodników, którym kończą się kontrakty w I sezonie, ew. mogą być też w II;)

Z góry bardzo dziękuje

MrZajkyy
23-11-2013, 17:38
Kochani forumowicze :)
Mam pewien problem. Gram na PS3 w FIFE. UT i reszta działa, tylko nie tryb kariery. Pierwszą karierę zacząłem Ajaxem, wszystko śmigało, jednak chciałem później ją usunąć, co też uczyniłem. Teraz kiedy chcę zacząć nową karierę to.. piłkarze mają inne nazwiska. Przykładowo Messi ma nazwisko Masiello :o a Lewandowski to jakiś tam Rodriguez. Twarze są dobre, nazwiska już nie, występuje to tylko w trybie kariery. Co może być przyczyną? Ma ktoś coś takiego? Proszę o pomoc :) bo nie chcę grać z nieprawidłowymi nazwiskami.

Diduo7
23-11-2013, 18:50
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam pytanie odnośnie usuwania klubu, otóż, czy po usunięciu klubu dostane 4 złote paczki znowu ? czy nie będę miał nic całkowicie ?
W końcu trzeba będzie się z czegoś utrzymać. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam :)

mdvip
23-11-2013, 19:40
Czy jest jakaś dokładna strona typu http://ultimateteamtrading.net/, na której da się spradzić ceny zawodników nie tylko na Xbox czy PS3, ale żeby można było sprawdzić ceny na PC? Szukałem w google, ale nie znalazłem

Meduza33
23-11-2013, 20:58
http://sofifa.com/pl/14w/p/v?cvh=2014 Po pierwszym sezonie
http://sofifa.com/pl/14w/p/v?cvl=2015&cvh=2015 Po drugim sezonie

Wentyl_MU
25-11-2013, 09:31
Witam. Mam problem z Fifa 14 na Xboxa a mianowicie gdy w grze mam np konkurs 11stek czy też zwykłego karnego podczas meczu czasami nie widać paska celności strzału (lewy dolny róg) bez tego trafienie rzutu karnego to jak trafienie w totka ;/ na arenie treningowej zaś ten pasek jest za każdym razem ! Wie ktoś co może być nie tak? Proszę o pomoc. z góry dzięki i pozdrawiam

preflop1
25-11-2013, 10:57
Nie wiem czy dobry dział, ale u mnie jest taki błąd ,że gdy gram Realem mam 2 miejsce w lidze 4pkt za Barca, szpaku cały czas gada ,że nie mam szans grać w pucharze mistrzów chociaż gram w fazie grupowej i narazie mam 1 miejsce w grupie przed Psg, Galatasaray i Celtikiem

Ahmed.
25-11-2013, 14:37
Z tą grą jest taki problem, że Szpaku wraz z kumplem nieraz pierdolą coś od rzeczy. Musisz się przyzwyczaić albo wyłączyć komentarz :)

IggyPop
25-11-2013, 20:43
Ludziska potrzebuję waszej pomocy. Otóż chodzi o obronę rzutów karnych, gram na klawiaturze, w ustawieniach mam ustawioną prawą gałkę jako klawisze numeryczne ale mimo to rzutów karnych nie da się bronić na klawiszach numerycznych. Jak wszedłem na gry treningowe, na rzuty karne, to napisało mi że mam bronić karne wciskając przycisk F4 (że niby jak mam bronić jednym przyciskiem?!?). Czy ktoś ma jakiś pomysł co zrobić z tym fantem. Przecież przycisku F4 nie mam nawet w ustawieniach klawiszy.

ex100
25-11-2013, 20:53
Witam.

Pisze bo mam od pewnego czasu mega problem... Mam fife od miesiaca jakos i caly czas bylo wszystko ok.. I tu nagle od 6/10 dni gdy gram mecze online to klatkuje mi sie gra.. tak tnie co jakis czas.. raz na chwile krotka a raz na ciutke dluzsza.. I to nie podczas kazdego meczu, to juz zalezy.. BO czasami nawet 2/3 mecze z rzedu tak sie dzieje.. Dodam tylko ze gdy gram offline to wszystko jest git. Mam dobrego kompa i neta.. Nic zbednego nie chodzi w tle podczas grania ...
Moglby ktos pomoc?? Bo juz za prrzeproszeniem k$@^a** dostaje jak mi tak zacina ....

a i czy moze ktos powiedziec jak aktualizować gre?? bo wszedzie pisza ze wyszla nowa latka/patch a nigdzie nie ma linków.. moze to by pomoglo.. Mam oryginał. W origin daje aktualizuj ale nic nowego nie wyszukuje..

MAM ORYGINAŁ.

z góry dziekuje wszystkim za udzielona pomoc !

Pozdrawiam

macias
26-11-2013, 23:21
PANOWIE! Fifa14 kompletnie nie uruchamia mi się na kompie(win8)! U mojego brata chodzi(ma win7). Próbowałem już wszystkiego co napisane jest w necie. Może macie jakieś własne sposoby?? proszę o pomoc

ziupi
26-11-2013, 23:24
siemka
mam szybkie pytanko
czy w fifie 14 (PS3) można prowadzić jednocześnie klub i kadre (albo 2 kluby jednocześnie) ?
pytam bo poprzednia fifa w którą grałem to 10 a od tej pory trochę sie zmieniło ;)
z góry thx

k4mil
27-11-2013, 12:27
witam Was, mam pytanie odnośnie wersji na Xboxa. Czy kiedy przeciwnik się rozłącza, to czy też Wam zawiesza się konsola ? :/ już nie pierwszy raz tak miałem, że po komunikacie o tym, że straciłem połączenie z przeciwnikiem zrobiła się całkowita zwiecha.

a drugie, ważniejsze nawet pytanie: jak w fife 14 włączyć zwykły mecz rankingowy?? Przez Match Lobby znajduje 1 pokój gdzie są mecze rankinowe, ale tam jest dosłownie po kilka osób.. wczoraj 10, dziś 3 :/ chyba coś nie gra

czy w fifie 14 (PS3) można prowadzić jednocześnie klub i kadre
można klub i reprezentacje (na xboxie, ale to to samo). Tylko w 1 sezonie musisz poczekać, żeby dostać ofertę prowadzenia kadry (tak gdzieś w połowie sezonu powinny pojawiać się oferty).

MrMaajkeel
27-11-2013, 16:04
Witam serdecznie, nie wiem czy ktoś z Was spotkał się wcześniej z takim problemem otóż... gram sobie pierwszy sezon w Zostań Gwiazdą i nie wchodząc zbytnio w szczegóły, pod koniec sezonu bodajże od 27 kolejki, przez kolejne kilka meczy wszystkie faule które wykonuje przeciwnik i moja drużyna kończą się... czerwoną kartką. Faule ewidentnie są na żółtko, a kończy się tym że kończymy mecz 7 vs 7, śmieszna sprawa. Wiecie co się stało? Jak temu zapobiec? Jak to naprawić? ^^

Isengard
27-11-2013, 16:19
Prowadzę Totenham i od początku mam trzech skautów których rozsyłam po świecie w celu szukania talentów, ale obecnie mam 2020r i skaut potrafi znaleźć maksymalnie dwóch młodziaków. Ktoś miał podobny problem? Może to bug?

danobeitia
27-11-2013, 17:26

ziupi
27-11-2013, 21:24
można klub i reprezentacje (na xboxie, ale to to samo). Tylko w 1 sezonie musisz poczekać, żeby dostać ofertę prowadzenia kadry (tak gdzieś w połowie sezonu powinny pojawiać się oferty).

dzieki :) bo dostałem pierwsze oferty i byłem ciekawy :)
ale dwóch klubów jednocześnie pewnie się nie da ?

k4mil
28-11-2013, 08:20
ale dwóch klubów jednocześnie pewnie się nie da ?
niestety nie:)

ziupi
28-11-2013, 10:17
szkoda ;)

millsky
28-11-2013, 11:29
jak to jest z tymi boostami dla WG w karierze? wykupiłem połowę a mój ovr nie wzrósł nawet o 1

misiek222
30-11-2013, 16:41
Prowadzę Totenham i od początku mam trzech skautów których rozsyłam po świecie w celu szukania talentów, ale obecnie mam 2020r i skaut potrafi znaleźć maksymalnie dwóch młodziaków. Ktoś miał podobny problem? Może to bug?

Nie, to nie bug. Skauci Ci znajdują tylko zawodników realnych i nie znajdują tych stworzonych przez FIFE. W 2020r. młodziaków (którzy zostali stworzeni przez FIFE) nie znajdzie Ci raczej za wiele ;)

djbaart97
30-11-2013, 19:24
Czy Fifa 14 pójdzie płynnie na procesorze Pentium D 9xx (np. 925) ???

Simon7015
01-12-2013, 10:00
Ludzie maam pecha ze kupiliśmy akurat fife 14 jest idiotyzm. miałem fife12 i fife 7 i obie sa lepsze! jak gram wirtualna gwiazda to mi trener szans nie daje, gram kariera men. i z legia zdobyłem puchar polski, lige i eurolige a tu :pff: "z przykroscią pana informujemy iż Zarzad klubu podjął decyzje o rozwiązaniu umowy z panem *CM_Email_Board_Check_Result_8." O DZIWO gram dalej i nie zostałem zwolniony ale codziennie pojawia się to samo mam dość co robic!?

Simon7015
01-12-2013, 10:30
szczęście bo po sezonie to minelo!:respekt: ale i tak grafika dziwna 12 miała lepszą

Dhamx
01-12-2013, 11:32
hahah ta fifa jest przerażająca. Dobiłem 9 porażek z rzędu. Sędzia potrafi dopatrzyć się milimetrowego spalonego a jak piłkarz zostanie sfaulowany potem jeszcze przytrzymany to co? Przywilej korzyści ? Śmieszne.

Casper
01-12-2013, 12:02
Witam!
Mam duży problem. Od około 2 tygodni nie mogę grać sezonów w Ultimate Team, za każdym razem jak wchodzę w sezony w FUT to wyskakuje mi taki komunikat:
Nie można połączyć się z serwerami FIFA ULTIMATE TEAM. Spróbuj ponownie później. Dodam, że wszystkie inne opcje działają: Mecze towarzyskie, pucharowe , sezony jednego gracza itd tak samo po za FUT'em zwykłe sezony, WG i inne opcje działają.
Proszę o pomoc.

Isengard
01-12-2013, 17:10
Nie, to nie bug. Skauci Ci znajdują tylko zawodników realnych i nie znajdują tych stworzonych przez FIFE. W 2020r. młodziaków (którzy zostali stworzeni przez FIFE) nie znajdzie Ci raczej za wiele ;)

Żeby była jasność chodziło mi o skautów którzy szukają juniorów do szkółki. Wydaje mi się że są to juniorzy właśnie komputerowo zrobieni przez fife i nie powinni się "kończyć"

kostek90
01-12-2013, 17:24
Mam pytanie dotyczących zagrywek prostopadłych górą, jak gracze robią to, że ich napastnik jest w ciągłym biegu. Przez to w momencie podania prostopadłego ów napastnik wybiega zza obrońców i zostaje sam na sam. Jest to uciążliwe dla broniącego się...

Dodam, że nie chodzi mi o zagrania z klepki

esc0re
01-12-2013, 17:53
Dlaczego czasem moge sie polaczyc z kolega a czasem nie? Od czego to zalezy?

djbaart97
01-12-2013, 19:23
Ponawiam pytanie - Czy Fifa 14 pójdzie płynnie na procesorze Pentium D 9xx (np. 925) ???

maderfader
02-12-2013, 11:05
Witam. Czy we ktoś co mógłbym zrobić z tą sprawą. A mianowicie mając *1200 ms point na koncie microsoft *postanowiłem kupić 1575 fifa pointów lecz gdy pobrałem te pointy pieniądze zostały pobrane lecz nie otrzymałem fifa pointsów.*
*
Proszę o jakieś odpowiedzi

Solek17
02-12-2013, 15:29
mam nastepujacy problem.
odpalam fife bez problemu jednak kiedy chce zagrac mecz to gra sue wylacza.
wiecie co moze byc tego przyczyna?

adas123
03-12-2013, 20:57
Witam
Jak zmienić herb ten który pokazuje się przy nicku w prawym górnym rogu ?? Kombinuje już parę godzin i nic :(

ChemiQ
03-12-2013, 21:52
Witam,

mam pytanie natury technicznej:) jak gra sie cialem:)? W obronie i ataku:) Prosze o pomoc:) Dziekuje z Gory

djbaart97
04-12-2013, 16:45
Myślę, że wystarczy napierać zawodnikiem w kierunku przeciwnika, po prostu biec przy nim i w jego kierunku. Rozumiesz? :D

adas123
04-12-2013, 20:24
nie mogę nigdzie zmienić wspieranej drużyny dlaczego ??

ChemiQ
06-12-2013, 09:11
Myślę, że wystarczy napierać zawodnikiem w kierunku przeciwnika, po prostu biec przy nim i w jego kierunku. Rozumiesz? :D

Rozumiem i tak tez robilm, ale po tym jak notorycznie jakies konusy przepychaly mi zawodnikow o duzo wiekszym atrybucie sily i wzroscie, to zwatpilem i wolalem zapytac. jak mozliwe jest zeby Lahm przepchnal Lukaku?

Cypek7
06-12-2013, 18:21
Siemanko, ja mam takie pytanko do was. Fifa 14 powinna mi pójść na takim pc'cie ;) :

amd athlon(tm) 64 x2 dual core processor 5000+ 2.6ghz
2 GB ram
karta graficzna NVIDIA GE FORCE 8600 GT 256 mb
windows XP home edition wersja 2002 sp 2

Co sądzicie, pilnie potrzebuje !

xRevex
08-12-2013, 17:59
Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow.
Z gory chcialbym przeprosic za brak polskich znakow.
A wiec mam takie pytanko, odnosnie fify na xboxa 360.
Jestem poczatkujacym takze prosze o pelne zrozumienie.
Czy jezeli kupie fife 14 ( z plytka ) Na allegro, to gdy odpale ja w xboxie odrazu mnie polaczy z serwerami, czy wymaga to dodatkowego zakupienia czegos? Czy musze miec do grania on-line xbox live? Czy na tej plytce bedzie np znajdowal sie kod ktory wpisze w origin na xboxie? Prosze o odopowiedz i z gory dziekuje ;)

dziuraslp
08-12-2013, 19:26
Siema ! Mam taki problem. Za każdym faulem dostaje czerwoną kartę. Co może być tego przyczyną i jak mogę to zlikwidować?

Filip17
09-12-2013, 21:01
Tak spytam z ciekawości,

Warto się wstrzymać z zakupem Fify 14 na Ps4 ?
Chodzi mi tutaj o Polską wersje. Jest ona planowana do wydania, czy zostanie mi tylko angielska ?

SzakaLL99
10-12-2013, 19:25
Witam mam problem z Fifą 14 otóż przy 20% instalacji wyskakuje mi Błąd konfiguracji directx błąd wewnętrzny nwm co zrobic probowalem reinstal origina probowalem wylaczac directx jednak po wylaczeniu go caly proces instalacji fify mi sie wylacza

8gb ram
karte graficzna Geforce 9800gt
system operacyjny win 8
directx 11
Prosze o szybka pomoc

Idealista092
11-12-2013, 08:45
Witam, kogo polecicie do Bayernu na miejsce Ribery-ego i Robbena?

Otto
11-12-2013, 18:11
Ciekaw jestem sposobów użytkowników forum na coś, co ja nazywam najzwyczajniej w świecie oszukiwaniem przez SI ;) Gram w tej chwili na klasie światowej i do szewskiej wręcz pasji doprowadza mnie "przypadkowość" w grze, polegająca na tym, że gdy trzeba, to przeciwnikowi wpadnie strzał nawet z połowy boiska, podczas gdy ja walę głową w mur, moi napastnicy marnują seryjnie stuprocentowe sytuacja, a ja dostaję w dupę mecz za meczem. Raczej nie chodzi tu o brak umiejętności, bo kilka lat już w FIFY grywam (zaobserwowane zjawisko występuje w każdej), więc wiem z czym to się je. Zresztą co tu dużo mówić - normą są u mnie mecze remisowane lub przegrywane (zwłaszcza ze teoretycznie słabszymi drużynami) w sytuacji, gdy stosunek celnych strzałów jest 10-12 dla mnie vs 1-2 oddane przez przeciwnika, który zwykle ma stuprocentową skuteczność. To jest ewidentnie jakiś nietykany od lat bug gry, bo nikt mi chyba nie powie, że to realizm symulacji ;)

Ja obecnie po prostu grzebię w suwakach, ale przez to mam trochę wyrzuty sumienia. Ale może wy macie jakieś inne sposoby, porady, doświadczenia?

Gra na niższym poziomie trudności nie wchodzi w grę, bo wszystko wygrywam wynikami różnicą 4-5 bramek, więc tu nie mam funu.

EDIT: nie wspominając już o tym, że niemal każdy bramkarz drużyny przeciwnej gra mecz życia i wyciąga takie sytuacje, że naprawdę trudno uwierzyć...

Matius22
13-12-2013, 14:50
To jest jakiś żart. Mam ocenę 9,3, w 80 minucie. 85' ja mam już tylko 7,8. Potem. Finał MŚ Anglia-Niemcy, strzelam ładnego gola w 70 minucie na 1:0. Końcowa oc. 6,3. Przy czym po golu wskoczyła na 6,5. Tylko ja tak mam? W 13 oceny nie spadały w 5 min o 2.0...

zetkaiii
15-12-2013, 19:03
Jak ustawić w edycji pozycję zawodnika jako LS, ŚPO, ŚPD i tak dalej?

zetkaiii
15-12-2013, 19:12
Precyzując, chodzi mi o to jak ustawić w edycji zawodnika pozycją prawego skrzydłowego PS(RW) lub lewego skrzydłowego LS(LW) lub środkowego pomocnika ŚP(CM). Wszystkie inne pozycje da się ustawić a te dwie występują tylko na starcie gry. Da się to zmienić?

danobeitia
15-12-2013, 20:19

Matius22
16-12-2013, 17:08
Siemka, mam pytanie dot. symulacji dni w karierze. Jak włączyć SZYBSZE symulowanie dni ? Np. http://youtu.be/wYhl0NTfK34?t=34s

gabro
16-12-2013, 17:47
@up
Z tego co mi wiadomo to aby tak szybko przesuwać dni w karierze musisz tę karierę grać jednym zawodnikiem a nie całym klubem ;)

Matius22
16-12-2013, 19:06
Aha, ale w jednym zawodniku jak to zrobić ;P ?

DeNi
16-12-2013, 19:29
@up

Tak szybka symulacja następuje wtedy kiedy nie masz żadnych meczów przez dłuższy okres czasu.

pasiak89
17-12-2013, 01:34
problem w fut.

Kupuje piłke nike incyte LFP Hi-Vis i adidas Brazuca ustawiam jedną z nich jako aktywna i mam podczas meczu jakąś podstawową pilke adidas której nie mam w swoim posiadaniu ?!

JPGimbus
17-12-2013, 20:17
Witam, otóż po formacie komputera chciałem sobie zainstalować Fifę, którą mam na oryginalnej płycie. FIfa zainstalowała się do 100%, a następnie dziwnym trafem przeszła do 20 %, poczekałem z minute i ukazał się taki obrazek : Obrazekhttp://i41.tinypic.com/2u7poo7.png

, gdy klikam zainstaluj to znowu pojawia się to nieszczęsne 20% i tak cały czas... Wie ktoś co z tym zrobić?

katalon
17-12-2013, 22:59
Witam mam problem z uruchomieniem gry, a mianowicie gdy klikam "Graj" nic się nie dzieje, tzn, chwilę kręci się kółko, a proces fifa14.exe w procesach widnieje przez raptem sekundę. Nie wiem co mam robić, próbowałem zaznaczać "tylko do odczytu", nazwę mam bez polskich znaków, nie mam zainstalowanej usługi Bitguard (przynajmniej nie znalazłem [Vista]), uruchomienie czystego rozruchu też nie wiele pomogło, ma ktoś jakiś pomysł, w 13 czy 14 DEMO nie miałem takiego problemu. Gra oczywiście oryginalna. Pozdrawiam

ElPistolero
18-12-2013, 14:33
chce kupic fifa points i wysylam sms'a i pasek chwile stoi i takie cos wywala Przepraszamy, ale płatność nie powiodła się. Opłata nie została pobrana. Wiecie moze o co chodzi ?

pasiak89
18-12-2013, 14:45
problem w fut.

Kupuje piłke nike incyte LFP Hi-Vis i adidas Brazuca ustawiam jedną z nich jako aktywna i mam podczas meczu jakąś podstawową pilke adidas której nie mam w swoim posiadaniu ?!

mdvip
19-12-2013, 21:14
Mam pytanie od jakiegoś czasu podczas używania WEB APP wyskakuje mi taki komunikat:

http://img577.imageshack.us/img577/5223/egff.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/egff.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Czy ktoś wie o co chodzi? Komuś się tak robi?

Fakov13
19-12-2013, 22:19
Przy wykupowaniu bogatego inwestora było napisane, że można go kupić raz na sezon. Po zakończeniu sezonu jest on niedostępny. Wie ktoś na czym to może polegać?

Ahmed.
19-12-2013, 23:14
Każdego BI możesz wykorzystać tylko raz. Z tym kupowaniem 1 na sezon chodziło o to, że nie mógłbyś kupić sobie np. dwóch w 1 sezonie.

Pormen_PL
20-12-2013, 10:05
Jest to moj pierwszy post, także witam wszystkich.

Mam problem dotyczacy trybu UT. Gram na konsoli PS4 ale raczej nie ma to znaczenia.

Podczas jednego z meczow wylaczylem Asystenta sily podań ( power asisstance passing)

W fifie 13 mozna bylo wybracz przed meczem czy chcemy grac ze sterowaniem "recznym lub dowolnym) teraz w 14 na kafelkach w menu UT nie ma czegos takiego. Przed samym meczem po wybraniu strojow -> konfiguracja kontrolera -> opcja asystenta sily podan jest nieaktywna i nie da sie zmienic off na on.

Wylaczajac asystenta bylem pewien ze unikne ludzi grajacych jedynie (odbior, wysokie dlugie podanie) niestety trafilem na graczy TYLKO grajacych tym sposobem co rujnuje ta gre.

Jesli macie jakies sposoby na takich graczy chetnie bym posluchal. Oszczedzicie mi nerwow i kolejnego roztrzaskanego pada na scianie...

Fakov13
20-12-2013, 10:50
Każdego BI możesz wykorzystać tylko raz. Z tym kupowaniem 1 na sezon chodziło o to, że nie mógłbyś kupić sobie np. dwóch w 1 sezonie.

Dzięki wielkie. A nie ma może jakiejś możliwości, żeby odblokować tą opcje jeszcze raz?

Ronaldinho1997
20-12-2013, 16:36
Witajcie :D Jak nauczyć się grać na poziomie Klasa Światowa czy Legendarny bo za cholere nie moge wygrać :c Na zawodowcu lajtowo wygrywam po 3;0 a na KŚ dostaje już baty..

P.Kolumna
20-12-2013, 16:40
Wprawa;) Pograsz parę dni i zobaczysz że zaczniesz wygrywać ;)

Ahmed.
20-12-2013, 17:29
A nie ma może jakiejś możliwości, żeby odblokować tą opcje jeszcze raz?

No niestety nie. Musisz nabijać kolejne poziomy, ew. ściągnij Cheat Engine, gdzie możesz dowolnie modyfikować budżety :D

RewolT
20-12-2013, 18:14
Witam, Dzisiaj zakupiłem grę Fifa14 zainstalowałem, założyłem konto w Orgin itd. Gdy chciałem już włączyć grę wyskoczyło mi takie coś nie znika nawet po 5 minutach :(

http://scr.hu/0alh/csptd

Bardzo proszę o pomoc.

KawQ
20-12-2013, 19:15
Siemka, mam takie pytanie dotyczące gamepada do fify 14. Jaki pady sa najlepszy oprocz pada X360? Nie wiem czy odpowiedni temat ale liczę na odpowiedz ;)
Z gory dzieki

abruzzi23
21-12-2013, 09:41
Witam!
Mam dwa pytanka:

- Tworzę swojego bramkarza i chciałbym, żeby w każdym meczu grał on w długiej koszulce termoaktywnej, a na to założona koszulka z krótkim rękawem, tak jak jest tutaj:

http://img4.hostingpics.net/pics/318065Bordeaux_n_avance_pas_actus.jpg

- W karierze nie wyświetlają mi się podczas meczu wiadomości o bramkach, mimo tego, że przed każdym meczem wybieram wszystkie mecze. Co zrobić, żeby to działało?

Solek17
21-12-2013, 13:05
siemka
gram na lapku i nie mam dzwieku w fifie.
dzwiek jest np podczas sluchania muzyki itp.
wszystko bylo jesczze dobrze wczoraj tylko dzisiaj sie zjeb.....
prosze o pomoc ;/

mdvip
22-12-2013, 16:47
Mam pytanie czy jest możliwe, żeby ktoś oszukiwał w podczas meczu? Np. w sezonach online albo UT?

req
22-12-2013, 17:09
Mam pytanie czy jest możliwe, żeby ktoś oszukiwał w podczas meczu? Np. w sezonach online albo UT?

jasne, że tak ;p

mdvip
22-12-2013, 17:42
a gdzie to zgłosić? Bo drużyna kolesia grała jak stado Supermanów :/

kubcio0000
25-12-2013, 16:18
Chciałbym zainstalować na 1 fife 2 patche 1 to liga rumuńska a druga to czeska oby dwa te patche mam ale gdy probuje zainstalowac jeden po drugiem to jeden mi znika.? wie ktos moze jak polaczyc bazy danych lub podal link do patcha w ktorym znajdują się wszystki brakujące drużyny Ligi mistrzów ?

robert8319
25-12-2013, 16:43
Witam mam pytanko dlaczego na fifa internocial cup wszystkie składy maja tyle samo gwiazdek ?

Maklerio
25-12-2013, 20:45
Mam taki problem, po każdym meczu w FUT rozlącza mnie z Ultimate Team.
Mebiega bez żadnycz przech problemów 0 lagów, ale po meczu pokazuje mi komunikat że nie można sie polączyć z FUT i zalicza mi mecz jako ucieczke.
Dodam, że jak wlączam fife to za każdym razem nie jestem połączony z EA Club.
Mam Firewall i antywir są wylączone.
Miał ktoś coś takiego lub potrafi temu zaradzić?

P400
26-12-2013, 10:31
Mam orginalną fifę gram w nią od premiery a od kilku dni zaczeła mi się sama wyłączać. Wie ktoś czym to jest spowodowane?

Otto
26-12-2013, 11:14
Późno, ale dopiero teraz (nie wiem jak było w FIFIE 13, bo nie grałem) zorientowałem się, że przyznawany co sezon przez zarząd budżet transferowy nie kumuluje się z pieniędzmi, zarobionymi w poprzednim sezonie. To chyba bug? Zwłaszcza, że pod koniec sezonu i tak niewiele można z pieniędzmi zrobić, bo okna transferowe są na początku i w środku sezonu. Niemniej jednak trochę boli coś takiego, jak miałem dopiero co - w zimowym oknie transferowym spłukałem się niemal do zera, ale w rundzie wiosennej, dzięki dobrym występom m.in. w Lidze Mistrzów, zarobiłem 56 mln euro, które to pieniążki wyparowały po zakończeniu sezonu :( Macie jakieś sposoby radzenia sobie z tym niedopracowaniem? Da się zainwestować w coś pieniądze pod koniec sezonu, żeby tak bardzo nie stracić?

Witajcie :D Jak nauczyć się grać na poziomie Klasa Światowa czy Legendarny bo za cholere nie moge wygrać :c Na zawodowcu lajtowo wygrywam po 3;0 a na KŚ dostaje już baty..

Pogrzeb w ustawieniach, w suwakach. Domyślnie wszystko jest ustawione na 50% i z doświadczenia wiem, że umiejętności SI są wtedy irytująco przegięte. Każdy bramkarz przeciwnika w meczu z tobą gra mecz życia, twoi najlepsi piłkarze nagminnie marnują stuprocentówki, zawodnicy SI są generalnie szybsi, celniej podają, celniej strzelają, itp. Gra staje się irytująca, a przede wszystkim mało oddająca rzeczywistośc. Zmniejszenie umiejętności SI już o 2 punkty (na 48/52) sprawia, że gra staje się prawdziwą symulacją piłki nożnej :)

danobeitia
26-12-2013, 11:58
Ponawiam pytanie. Pytanie do osób grających w trybie offline turnieje. Co robicie by gra akceptowała wasze ustawienia składów?? Najpierw wczytujecie wasz profil a potem składy czy na odwrót?
Można grac w fifę i jednocześnie słuchać yt?

Kingston
26-12-2013, 18:29
Dla ludzi z problemem Błędu E0001:
http://www.youtube.com/watch?v=xDvLAVwickY

karolk
27-12-2013, 09:11
Panowie, mam problem z rzutami karnymi. W grze jak strzelam rzut karny na bramkę z lewej strony ekranu to pasek strzału mam po prawej stronie. Niestety pasek siły jest nie widoczny w takim przypadku. Niestety wszystkie konkursy rzutów karnych strzelane są na "lewą" bramkę i tak naprawdę nie mam żadnego wpływu na siłę/wysokość strzelania karnego bo nie widać paska. W TV zmieniałem na różne formaty obrazu i pasek nadal nie widoczny. Czy da się zmienić jakoś obraz w samej grze? Gram na xbox360

Arq515
27-12-2013, 10:08
Nie mogę zagrać ze znajomym, ciągle jest tylko wczytywanie... Jeżeli uruchamiam pojedynek to mogę grać, ale z jakimiś tam typami. Ktoś to miał i rozwiązał?

CBR
28-12-2013, 13:49
Gdzie można wyłączyć w karierze, rynek transferowy? który się odbywa w trakcie sezonu, kiedyś jak nie potrzebowałem to taką funkcję widziałem, teraz jej nie mogę znaleźć.

jz99
29-12-2013, 15:28
@CBR

Gdy zaczynasz karierę to jest np. Waluta,poziom gry itd.Znajduje się tam opcja :
"Wyłącz pierwsze letnie okienko transferowe".Na początku gdy włączasz,jest zawsze wyłączone,czyli okienko będzie.Musi odznaczyć opcję wł.Da sie chyba wyłączyc tylko to letnie okno

Szwagier358
29-12-2013, 23:02
A ja mam dość dziwny problem. W FIFE 14 gram tylko z kumplem na multi. I czasami zdarza się, że gra się zacina i nic nie działa, trzeba zresetować konsolę. Mniejszy problem gdy to zrobi w menu (autozapis). Gorzej jak w trakcie rozgrywki (np. robiąc zmiany). Zacina się jak nacisnę X (np. chcąc pominąć powtórkę itp.) Rzadko się to przytrafia, ale potrafi być uciążliwe. Długo czeka się na restart konsoli i zdarza się, że tracimy wynik w rozgrywce.

chrisu09
30-12-2013, 11:54
Mam problem z fifą, otóż kiedy klikam lewą strzałkę i jednocześnie klikam strzałkę do góry i chcę podać zawodnik nie reaguję, dzieje się tak tylko kiedy podaję. Co mam robić?

Gracz7
30-12-2013, 14:12
Witam mam pytanie. Nie wiem czy pisze w dobrym temacie ponieważ tutaj jestem nowy , ale dla mnie to jest ważne. Sprawa jest następująca , czy jeżeli ktoś nie gra w fife 13 na ps3 a ma na koncie jeszcze coinsy , to chętnie bym je przygarnął , nie chodzi mi o jakieś duże ilości. Z góry dziękuje. Pozdrawiam ! :)

MrZajkyy
30-12-2013, 21:25
Mam pytanie. Wykupiłem na początku 1 sezonu bogatego inwestora i teraz w drugim sezonie pieniądze same mi przyjdą, czy muszę czekać na możliwość ponownego wykupienia tej opcji? :)

CBR
31-12-2013, 08:39
@CBR

Gdy zaczynasz karierę to jest np. Waluta,poziom gry itd.Znajduje się tam opcja :
"Wyłącz pierwsze letnie okienko transferowe".Na początku gdy włączasz,jest zawsze wyłączone,czyli okienko będzie.Musi odznaczyć opcję wł.Da sie chyba wyłączyc tylko to letnie okno

więc kiedy już lecę karierę (mam rok 2021/2022) nie mam możliwości tego wyłączenia tak?

raulwex
02-01-2014, 12:03
Czemu nie mogę wykonywać sztuczek czterogwiazdkowych w trybie kariery stworzonym zawodnikiem, który ma współczynnik dryblingu 91? Myślę, że zrobiłem już wszystkie trzygwiazdkowe na arenie przed meczem i może też w trakcie meczu. Z góry dziękuję za odpowiedź:)
(FIFA 12)

jz99
02-01-2014, 17:36
@CBR

Nie ma takiej mozliwosci.Chyba ze zmienisz klub ale wątpie,sam nie zmienialem w karierze.

@chrisu09
To jest błąd klawiatury,też tak mialem,kupilem nową klawiature microsoft i prawie wszystko jest dobrze oprocz tego ze nie moge podac na ukos w lewo,podanie mam na S i akurat ten .... klawisz sie nie zgadza ze strzalkami.Wiec chyba musisz kupic klawiature albo pada.

daw1
03-01-2014, 01:50
dlaczego w trybie kariery jak gram polskim zespolem to jest w lidze tylko 5 rezerwowych ?? da sie to zmienic :/ ???? (GRAM NA PS3)

Matiasek26
03-01-2014, 11:13
Witam wszystkich, mam problem z odpaleniem fifki na PC. Mianowicie dzieje mi sie tak samo jak na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=Ac9QUdsNne8.
Próbowałem już niemal wszystkiego, gram na Win 8.1.
Prosiłbym bym o pomoc ;/

VSC
03-01-2014, 19:29
@up

Masz zainstalowany najnowszy net framework?

raulwex
03-01-2014, 20:50
[QUOTE=jz99;935788]@CBR

Nie ma takiej mozliwosci.Chyba ze zmienisz klub ale wątpie,sam nie zmienialem w karierze.

już tak miałem, a potem mogłem robić więc się dziwię... jak zaczynałem to miałem z 75 dryblingu więc od razu nie mogłem mieć4gwiazdkowych... a klub zmieniam póku co co roku, potem dopiero chyba na stałe, ale co to ma do rzeczy bo nie rozumie:)

jz99
04-01-2014, 11:50
@daw1
http://www.fifapolonia.pl/?page=news&id=3695

Pobierz sobie fifa 14 substitution pench patch,wtedy bedzie wszystko git.Plik działa tylko jesli masz oryginalną Fife.Jeśli jej nie masz to napisz do mnie na priv,wiem jak sie da bez tego patcha.

VSC
04-01-2014, 16:08
@raulwex
Masz na samym dole w kategorii umiejętności. Za kolejno: 10, 75 i 100 otrzymasz +1 gwiazdkę sztuczek. A biorąc pod uwagę to, że zaczynasz z 2 to po minięciu 100 zawodników sztuczkami będziesz miał 5*

blazko240
04-01-2014, 18:49
Witam wszystkich!!! jestem nowy tutaj i mam nadzieje ze znajde tutaj pomoc a wiec problem jest taki; wywala mnie z trybu kariery na pulpit(ekstaklasa) w sezonie 2016/2017 w miesiącu czercu ok 17 po zakonczeniu rozgrywek. Czy pomoze mi ktoś?????????

samo Sylwek
04-01-2014, 18:52
Tak zwany crash, nic na to nie poradzisz.

blazko240
04-01-2014, 18:55
a to jest jakas masakra zeby nie bylo na to sposobu????
kurde to nie opyla sie grac w kariere zeby po 5 sezonach gry wzystko stracic

Chelsea <3
05-01-2014, 11:38
Jak zakontraktować piłkarza, któremu kończy się kontrakt ? Aby po sezonie dołączył do zespołu

jz99
05-01-2014, 11:49
@up

Wchodzisz w transfery,dalej jest zakładka jednorazowe,klikasz enter i strzałkami wybierasz.Tam znajdziesz kontrakty.

Chelsea <3
05-01-2014, 11:52
Ale mi chodzi o kariere :P

Rho
05-01-2014, 12:40
Chelsea

Musisz znaleźć takiego piłkarza, któremu pozostało 6 mies. kontraktu(głównie po rundzie jesiennej), gdy już takiego masz, czekasz do okienka zimowego i proponujesz mu angaż w klubie. Dotyczy to oczywiście graczy powyżej 23/24 lat(nie pamiętam dokładnie, ale raczej powyżej 23 lat). :)

Chelsea <3
05-01-2014, 15:17
@Rho
A i wszystko jasne :D dlatego nie mogłem zakontraktować takowego Muniaina :D

jz99
05-01-2014, 18:30
Cześć,mam pytanie.Czy gdy wgram np nowy strój Niemiec przez CM 14 do Fify,to czy będę mógł grać w ultimate team?Nie chcę ryzykować bo nie chce mi sie potem instalowac fify od nowa.Albo gdy wgram piłkę Brazuca podmieniając ja za jakas EA sports to beddzie fifa działać online????
Z góry dzięki.

wisnia93
05-01-2014, 19:52
Witam serdecznie,

Dzisiaj spotkał mnie nieprzyjemny problem z płytą podczas gry na Xboxa. Mianowicie, pomysłowy ja, chcąc polepszyć sobie sygnał WiFi, chciałem przesunąć nieco konsolę w prawo, lecz ku mojemu niezadowoleniu konsola wydała dziwny dźwięk, przegrałem jeszcze może z 10 minut po czym wyświetlił się komunikat w stylu:

"Nierozpoznawalny dysk(..)Wyczyść dysk miękką szmatkę i uruchom ponownie konsolę. Kod błędu 03-80-00".

I tu pojawia się problem. Gra się wyłączyła i za nic w świecie nie chce się włączyć ponownie. Cały czas pojawia się napis nierozpoznawalny dysk i nic się nie dzieje. Co ciekawe, kiedy włożyłem płytę do komputera, PC-et ją odczytał, a kiedy włożyłem inną płytę DVD do Xboxa również wszystko śmigało, więc nie wiem w czym może być problem.

Macie może jakieś pomysły?

Pozdrawiam.

Tomasson
06-01-2014, 06:11
Mam pytanie, czy jest szansa stworzyć 2konta FUT'a na PS3?

VSC
06-01-2014, 14:11
@up

Jest. W menu XMB (PS3) przechodzisz do użytkowników, tworzysz nowego o dowolnej nazwie. Rejestrujesz się nim na PSN, przechodzisz do FIFY -> Ultimate Team i gotowe. Potem przełączasz się między poszczególnymi w menu XMB w sekcji użytkownicy.

trzodziasz
06-01-2014, 23:34
Witam,
czy jest mozliwosc edycji pracowitosci zawodnika??
zatrudniam juniora jest napastnikiem a okazuje sie ze pracowitoscw ataku jest niska a w obronie ma wysoka. troche to irytujace jak nie podlacza sie do akcji w ataku.
prosze o pomoc. z gory dziekuje.
pozdrawiam

sutek1988
07-01-2014, 07:43
witam chciał byś się dowiedzieć jak zaakceptować ofertę karierze innego klubu, skończył sezon i chciałem zostać trenerem Borussii zaakceptowali moja ofertę lecz nigdzie jej nie moglem zaakceptować , czy mam rozumieć że można zmienić klub wyłącznie w trakcie trwania sezonu a nie po jej zakończeniu ?

VSC
07-01-2014, 15:47
Kiedy proponują Ci posadę menedżera musisz ją potwierdzić identycznie jak transfer.

trzodziasz
07-01-2014, 21:04
Witam,
czy jest mozliwosc edycji pracowitosci zawodnika??
zatrudniam juniora jest napastnikiem a okazuje sie ze pracowitoscw ataku jest niska a w obronie ma wysoka. troche to irytujace jak nie podlacza sie do akcji w ataku.
prosze o pomoc. z gory dziekuje.
pozdrawiam
bardzo prosze o pomoc w tej sprawie...

raulwex
10-01-2014, 19:24
albo mi skacze okno w fifa 14 albo wyskakuje inny błąd można kliknąć tylko ok i się zamyka:( co mam 15 razy odpalać grę, żeby zagrać 15 meczy... ale nie jest oryginalna... ktoś ma sposób?

Namu
10-01-2014, 19:29
Gdy zagram jeden sezon River Plate i wygram lige, w nastepnym sezonie gram w Copa Liberatodres czy coś w tym stylu ?

igii23
10-01-2014, 20:17
Witam.
Mam problem, a mianowicie, kiedy próbuję odpalić tryb np. Ultimate Team wyskakuje mi okienko, gdzie jest napisane ' Dziękujemy za zainteresowanie, jednakże nie masz uprawnien, aby skorzystać z funkcji sieciowych. ' FIFA jest oczywiście oryginalna. Mam także problem w programie Origin, bo wyświetla mi się tylko zakładka ' moje gry ' a nie ma sklepu, czy zakładki, aby dodać znajomych.
bardzo prosze o pomoc, z góry dziękuje :)

harroseczek
11-01-2014, 02:37
Witam!

Mam bardzo denerwujacy problem. Gram w Fife 14 na ps3 tylko i wyłącznie w multi. Niestety, bardzo denerwuje i czasem wyprowadza mnie z nerwów pewien problem. Wbiegam w pole karne przeciwnika, nikogo na plecach, nikogo przed sobą prócz bramkarza, idealna sytuacja do strzału, więc klikam sobie kółko na kontrolerze w celu oddania strzału a tu.....NIC, wiec szybko klikam drugi, trzeci, trzwarty az bramkarz zbiera mi piłke z pod nóg jak ostatniemu frajerowi. Nie jest to czeste ale się zdarza. Problem z internetem odpada bo mam 20 mb/s. Konsola, pad jak i gra jest funkiel nówka, dodam ze czasem tez nie uzna mi podania dołem, miał ktoś podobny problem? Mnie to tak denerwuje, ze juz nie mam nerwów! Prowadzi człowiek akcje, chce oddac strazl a tu dupa, nie mam juz czasem sił.

Pozdrawiam!

karolk
11-01-2014, 08:05
bardzo prosze o pomoc w tej sprawie...

z tego co pamiętam to w edycji taktyki możesz każdemu zawodnikowi zmienić pracowitość zarówno w ataku jak i obronie.

Matius22
11-01-2014, 08:18
Siemka. Gram karierę Lechem. Jest okienko zimowe. Według transfermarktu Rybusowi, Krychowiakowi, Klichowi kończą się kontrakty, ale ja nie mogę zaproponować angażu po sezonie. Dlaczego ?... Zaznaczam, że np. Meidson mógł im proponować angaż, a jesteśmy w tym samym momencie kariery.

Rho
11-01-2014, 09:33
raulwex

Z piratami tak już jest, że czasem wyrzuci Cię z gry, bo użyłeś czegoś, co buguje. Lepiej mieć oryginała ;)

Namu

W FIFIE 14 nie ma Copa Libertadores, podobno ma pojawić się w FIFIE 15.

igii23

Jest to nie błąd, ale blokada dla graczy poniżej 16 roku życia. Jeżeli chcesz mieć dostęp do trybów sieciowych Skontaktuj się z pomocą EA (https://help.ea.com/pl/contact-us/ask) :)

harroseczek

Albo zbyt lekko przyciskasz(w co zbytnio nie wierzę), albo zajechałeś już niektóre klawisze pada(bardzo możliwe), albo pad jest źle skalibrowany. Jeżeli masz możliwość, to przetestuj wadliwe przyciski w innych grach - jeżeli będą działać - to znaczy, że pad jest źle skalibrowany. Jeżeli nie będą działać, to pad jest raczej do wymiany :)

Matius22

Jest chyba jedno wytłumaczenie tej sytuacji. Po prostu ktoś Cię ubiegł i wcześniej zaproponował im podpisanie kontraktu ;p. Sprawdź też ilość zawodników w kadrze, bo może masz po prostu pełną kadrę.

Matius22
11-01-2014, 11:22
@UP
wiesz, w czasie gry LM zostawało na ławce 4 zawodników, jednak ja znalazłem rozwiązanie. Po prostu podpisał nowy kontrakt.

mateus1237
11-01-2014, 18:27
mam pytanie:

kiedy ostatnio gram ze znajomym towarzysko to zauważyłem że mam stare składy (oryginalne), to samo mam w pojedynkach 1vs1?

co moge zrobic by miec wtedy aktualne składy?

jz99
11-01-2014, 19:47
@up

Menu fify zakładka po prawej stronie,chyba konfiguracja i tam wchodzi w zarządzanie drużyną i wybierasz aktualizacja składów i masz pasek pobierania w %.

mateus1237
11-01-2014, 20:15
jz99 dzieki za pomoc ... juz dziala :respekt:

Maniu
12-01-2014, 12:49
Mam pytanie, czy są jakieś mody które zmieniał by gameplay (14) ?
14 mam od premiery, ale wciąż gram w 13, bo przy najnowszej wersji zwyczajnie się męczę i nie mam satysfakcji z gry.. zawodnicy mają słabą reakcję i ruszają się jak w smole, większość graczy którym 14 się nie spodobała zwraca na to uwagę. Ewentualnie jakiś gotowy układ suwaków który upodabniał by rozgrywkę do 13.

Znalazlem cos takiego, ktos testował ? (Hybrid gameplay): http://www.fifakorea.net/pds2/detail2.html?id=4859&lang=en&ca=830000

VSC
12-01-2014, 15:15
@up
Radzę czytać co na takich stronach piszą.

This is FIFA 14 HYBRID GAMEPLAY EVOLUTION. HG11 consists in extraction, editing and importing gameplay core files (EA next generation - xbox 360 or ps3) to fifa 11 pc

Najprościej mówiąc - do FIFY 11.

Maniu
12-01-2014, 16:08
Czytałem. Radzę nie rzucać pochopnych opinii. Opis jest pokręcony bo wcześniej ten gościu wydał moda z przeniesieniem nextgenowego gameplaya z ps3/xb360 na fife11 pc. To jest nowa wersja i odnosi się do 14 wg. tego co czytałem w dokładniejszym opisie zachodzi całkowity rebalans rozgrywki niby w stronę symulacji. Więc chyba nie tędy droga.

Może jednak ktoś testował ?

VSC
12-01-2014, 17:31
@up
Faktycznie - wyrwałem zdanie z kontekstu, zwracam honor i tłumaczę.

HG11 consists in extraction, editing and importing gameplay core files

Autor mówi, że Hybrid Mod 11 wprowadził bardziej realne rozwiązania do Fify 11. Co do samego faktu czy działa czy też nie...

Tested and pefectly working on FIFA 14 updated on according to latest official game update (1.02).

Jednak wątpię aby jakaś pokaźna grupka ludzi to pobierała - strona jest raczej mało znana. Możesz spróbować zainstalować to na gołą F14 robiąc wcześniej backup'y karier i ustawień osobistych.

Maniu
12-01-2014, 17:36
Niefortunnie podałem taki link, tutaj strona powszechnie znana na której jest co nieco objaśnione: http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=3565222&postcount=269 . Jednak przy tym patch rozgrywka prawdopodobnie zwalnia jeszcze bardziej, więc drążę dalej.. :)

Tofik11
14-01-2014, 20:27
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ścina mi tak menu w FIFIE 14 na PS3? Szczególnie w karierze, w trakcie meczu nie ma żadnego problemu. Dodam, że inne gry działają bez zarzutu:/

Kreuzberg
15-01-2014, 12:36
W jaki sposób podpisać z piłkarzem umowę, gdy jego kontrakt z obecną drużyną, kończy się za 6 lub mniej miesięcy?
W opcjach transferowych nie ma niczego, co dawałoby taką możliwość. Przeszukałem kilku graczy i z żadnym nie mogę podpisać wcześniejszej umowy.

kubaaa
15-01-2014, 13:49
A ja mam problem od jakiegoś tygodnia. Grałem w Futa i podczas 2 czy 3 meczu gra zaczęła mi ścinać. Po tym, odinstalowałem grę i zainstalowałem z powrotem. Nic to nie dało. Gra już uruchamiając się, jakby się ścinała bo proces uruchomienia gry trwa dłużej niż poprzednio. Ściny mam w menu i lekkie dropy podczas meczów, ale to wkurza bo gra nie jest płynna. Nie wiem co może być przyczyną takiego problemu.

millsky
16-01-2014, 17:44
Jak to jest z tym kupowaniem piłkarzy pół roku przed wygaśnięciem kontraktu? Kiedyś mogłem kupić tylko niektórych, teraz nie mogę żadnego, od czego to zależy?

VSC
16-01-2014, 20:06
@up
Okienko musi być otwarte a piłkarz musi liczyć ponad 23 lata.

heroganja
19-01-2014, 13:11
Siemka, mam problem. Mianowicie posiadam laptopa (ACER,PROCESOR i3 2.4,6 GB RAM/KARTA GRAFICZNA GeForce 620M 1GB) i odkąd kupiłem sobie FIFE 14 śmigała aż miło do wczoraj. Problemem jest duże zużycie procesora podczas meczu nigdy tak się nie działo, a w związku z tym FIFA nie chodzi płynnie tak jak by klatki się zatrzymywały (w menu wszystko jest ok). Myślałem czemu tak się dzieje i skojarzyłem że wczoraj instalowałem aktualizacje systemu (WIN 8) czy to może być wina aktualizacji???
Dodam jeszcze inne gry działają, próbowałem też rozwiązać ten problem reinstalacą FIFY, zainstalowaniem najnowszych sterowników karty graficznej, zmianą ustawień graficznych w fifasetup na najmniejsze i zmieniałem jakieś tam opcje w panelu NVIDIA, pamiętam że włączałem synchronizacje pionową. Niestety wszystkie moje poczynania nic nie dały. Więc tu nasówa się pytanie o co chodzi? Czemu się zacina? Proszę o pomoc.

danobeitia
19-01-2014, 19:23
Ponawiam pytanie. Pytanie do osób grających w trybie offline turnieje. Co robicie by gra akceptowała wasze ustawienia składów?? Najpierw wczytujecie wasz profil a potem składy czy na odwrót?