PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy, błędy, pytania

Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Tiger
02-10-2012, 00:06
edit:
Witam. Mam taki problem jak kilku tutaj użytkowników (niby były odp. ale nic z tego nie wiem, kilku nawet próbowałem). Gra się normalnie uruchamia, wszystko spoko. No ale gdy chcę zagrać jakiś mecz, wybieram zespoły i klikam rozpocznij. Po chwili wyrzuca mnie z całej gry na pulpit (bez żadnego komunikatu). Bardzo proszę o pomoc. Nie mam pomysłów jak to zrobić.
Komputer na pewno nie wini, wszystkie wymagania systemowe są spełnione.

Stery do grafy najnowsze ? Jak nie to uaktualnij.

provek
02-10-2012, 06:21
Zagrałem ponad 30 meczy (sezony online) Barceloną i cały czas (za każdym razem bez wyjątku) komputer prydziela mi gracza który gra Realem Madryt. Czy da się jakoś na to wpłynąć? Czy też tak macie?

ja gram juventusem i tego nei zauwazylem , ciagle mam inna druzynke

moze w opcjach do wybierania przeciwnika masz zaznaczone cos zeby szukalo tylko konkretnego przeciwnika

Jay-D
02-10-2012, 06:35
Podbijam własne pytanie - "Ja mam problem z komentarzem. Przeinstalowałem FIFE bo chciałem mieć angielskich komentatorów jednak teraz w ogólne podczas meczów ich nie słychać.. W ustawianiach jest ustawione na English i domyślna para komentatorów. Jakieś rozwiązania ?
Czy dobrze mi się wydaje że jeśli kupiłem grę w Polsce to mam w niej tylko polski pakiet komentarzy ?"

Ja instalując Fife najpierw zmieniłem język w originie na angielski i po instalacji mam komentarz angielski. Polskiego wcale a grę kupiłem u nas w kraju. Więc raczej nie. Jeśli chodzi o niesłyszalnośc to niestety nie wiem czemu tak masz. U mnie wszystko śmiga.

bozydariwanow
02-10-2012, 08:40
W jaki sposob kupic na pc wersje fify13 latin america lub north america:
http://www.youtube.com/watch?v=yCpy5Ux0IBk&feature=related
Zuplenie inna wersja z komentarzem z ESPN i wstawkami ESPN.
Da rade kupic origin w Polsce i sciagnac przez niego wersje inne niz europejskie?
Pierwszy raz planuje kupic fife, ale zalezy mi na wersji jak wyzej.
Dzieki za info.
Ponawiam swoje pytanie i chyba jedyna Osoba ktora moze wiedziec cos na ten temat jest Domino.

874120
02-10-2012, 11:09
Jacy zawodnicy ze skillem ponad 75 nie mają butów? tzn. mają te brzydkie fifowskie obuwie. Moglibyście wymienić najważniejszych? Dzięki

devast
02-10-2012, 11:39
Witam kupiłem FIFE 13 w Media markt i zaczałem instalować pierwsze co zaczął sciągać sie Origin sciagnał sie, zaktualizował nastepnie załozyłem konto zalogowałem wszystko narazie idzie gładko i nagle program nie uruchamia sie pokazuje sie na pasku startu klikam na niego prawym i mam do wyboru tylko wyjdź, a opcja Otwórz Origin jest nie aktywna nie podświetlona.... :( Bardzo proszę o pomoc bo narazie 120 zł w plecy jestem Mam Win 7 x32 Amd athlon x2 2.8 2gb ram 8600GTS

kris995
02-10-2012, 12:04
Serwery EA niedostepne ... oni są śmieszni ;/

puszek53
02-10-2012, 13:29
Zainstalowałem grę i teraz nie mogę jej odpalić .
Takie okienko pojawia mi się po naciśnięciu Graj :
http://zapodaj.net/41e3bdc4e7782.bmp.html

FIFA oryginalna, co zrobić ?

Ponawiam, ktoś ma podobny problem i wie co zrobić ?

gapi75
02-10-2012, 15:05
wczoraj znów poświęciłem kilka godzin na swoje ustawienia składów i wpisanie oryginalnych nazw stadionów i co? i FIFA 13 po wybraniu zadania jakim był mecz MU z Tottenhamem uaktualnił po swojemu składy tak, że wypieprzyło z gry valencie i vidica - nigdzie ich nie było a wchodząc do ustawień tottenhamu wywalało do pulpitu - zgroza - pierwsza i ostatnia oryginalna fifa! całe szczęście że zrobiłem wczoraj kopię pliku składy, załadowałem i jest git.
dziś LM pewnie jutro znów FIFA 13 namiesza w składach.

do tej pory nie mam 10.000 pkt za pre ordera też tak macie?

-Dzemil-
02-10-2012, 15:10
Mam problem z komentarzem. W ustawieniach mam na full głośność komentatora. Mam wybrany polski komentarz ale i tak w grze go nie słychać co robić??

arsenal92
02-10-2012, 15:33
Cześć, jest sprawa, w Fifa 13 jest dużo błędów transferowych. Chce więc pobrać aktualizacje składów. Czy przerobiony Xbox 360 Elite może połączyć się z internetem (jeśli tak to jak?)? Gram w oryginalne gry.

roni0019
02-10-2012, 15:47
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=47341 Zapraszam ;)

Rafael.
02-10-2012, 16:08
Cześć, jest sprawa, w Fifa 13 jest dużo błędów transferowych. Chce więc pobrać aktualizacje składów. Czy przerobiony Xbox 360 Elite może połączyć się z internetem (jeśli tak to jak?)? Gram w oryginalne gry.

Oczywiście, że da radę tylko że mogą wykryć, że masz przzerobioną konsolę i Ci ją zbanować. Wtedy nie będziesz już mógł w nic grać. Sam nie mam Xbox'a ale ma go mój znajomy i mi właśnie kiedyś opowiedział jak próbował grać w CoD'a przez internet na przerobionej konsoli (oczywiście mogą też niezauważyć tego, że masz przerobioną konsolę - nie wiem jakie są na to szanse ) ... Takie pytanie po co przerabiałeś konsole jak grasz na oryginałach?

Trolu
02-10-2012, 16:17
Skąd chcesz pobrać zaktualizowane składy na Xbox 360 skoro nikt nie tworzy takich plików? Konsolowcy są zdani na łaskę EA.

HiroSSJ
02-10-2012, 17:03
Witam :) Mam takie pytanko, jak będę musiał sformatować komputer bo całkowicie odmówi posłuszeństwa, to czy będę miał problemy z ponownym zainstalowaniem fify?

arsenal92
02-10-2012, 17:20
Rafael . i Trolu
Dzięki za odpowiedzi zaraz będę próbować.
Rafael .
Źródło się skończyło, a na oryginałach gram rok.

Domino
02-10-2012, 17:28
Witam :) Mam takie pytanko, jak będę musiał sformatować komputer bo całkowicie odmówi posłuszeństwa, to czy będę miał problemy z ponownym zainstalowaniem fify?

Błagam, skończcie zadawać głupkowate pytania :rolleyes:
Kolego, jak chcesz się dowiedzieć, zadzwoń do wróżki, może ona Ci coś wywróży, jak się zachowa zwykła głupia gra, na kompie, w którym formatowałeś dysk :facepalm:
Jak sam wiesz, chociażby po ilości stron w tym temacie, z FIFĄ jest wiele problemów różnej maści i nikt Ci nie powie, co się będzie działo, jak będziesz musiał instalować FIFĘ na nowo postawionym systemie...

Ponawiam swoje pytanie i chyba jedyna Osoba ktora moze wiedziec cos na ten temat jest Domino.

Czy mam na czole napisane wróżka? :]
Nie wiem, nie mam pojęcia. Nie posiadam nawet FIFY 13, chociażby w PL wydaniu, a Ty pytasz o grę w wydaniu południowoamerykańskim :P Napisz lub zadzwoń do EA i dowiesz się, czy polska dystrybucja jest w stanie coś takiego sprzedać. Na moje oko wydaje mi się, że nie, ale zapytać zawsze możesz.

amaavel
02-10-2012, 17:33
na jakiej szybkosci gra bedzie bardziej relistyczna, chodzi mi np w trybie kariery czyli gra offline:
myslicie ze "wolna" bedzie bardziej odpowiednia niz "normalna"? mi sie chyba tak wydaje

Witalij
02-10-2012, 18:26
@up
Zdecydowanie, jak ustaw na normalną, szybkość, tempo meczu. Mecz jest wtedy najbardziej realny.

xManiu
02-10-2012, 18:27
Ja instalując Fife najpierw zmieniłem język w originie na angielski i po instalacji mam komentarz angielski. Polskiego wcale a grę kupiłem u nas w kraju. Więc raczej nie. Jeśli chodzi o niesłyszalnośc to niestety nie wiem czemu tak masz. U mnie wszystko śmiga.
Niestety dalej to samo, zmieniłem origin na eng (GB) instalacja tak samo, ale w grze w ogóle nie ma komentarza...

Byłbyś w stanie zuploadować ten plik odpowiedzialny za komentarz, albo pomógł w zidentyfikowaniu go :d ? Chyba będę musiał ściągnąć z neta wersje multi10 i próbować z podmianą, bo mam albo komentarz Polski, albo żaden..

/wystarczy zrzucić pakiety językowe z archiwum FIFA13.rar znajdującego się na płycie i w grze zmienić język. Polecam angielski bo są 2 pary komentatorów na lige/puchary, bo każdej kolejce czytane są wyniki z innych meczów i układ tabeli :)

millsky
02-10-2012, 20:04
Za każdym razem wyrzuca mnie w jednym i tym samym momencie kariery, mianowicie jak wykupuję wypożyczonych piłkarzy. Da się to jakoś obejść? To bardzo ważni piłkarze i dużo bym przepłacił nie korzystając z pierwokupu.

Reddread
02-10-2012, 20:16
arsenal92

Podłączasz normalnie kablem.u mnie pobranie aktualizacji trwało 5-10sekund,ale ryzykujesz banem przy zbliżającej się aktualizacji.Można sprawdzić czy konsola jest oflagowana,poszukaj w necie.Ban może iść na dysk,profil lub "konsole" nikt nie wie co zrobią.ja od ponad roku jestem w grupie no-Jtag i bana nie dostałem a gram prawie cały czas na wspólnych profilach(kilkanaście konsol)

arsenal92
02-10-2012, 22:45
arsenal92

Podłączasz normalnie kablem.u mnie pobranie aktualizacji trwało 5-10sekund,ale ryzykujesz banem przy zbliżającej się aktualizacji.Można sprawdzić czy konsola jest oflagowana,poszukaj w necie.Ban może iść na dysk,profil lub "konsole" nikt nie wie co zrobią.ja od ponad roku jestem w grupie no-Jtag i bana nie dostałem a gram prawie cały czas na wspólnych profilach(kilkanaście konsol)

Dzięki za odpowiedź, sprawdzałem za pomocą programu XVal i było napisane, że jest czysta. Tylko ile w tym prawdy? Udało mi się połączyć z internetem, co nie udawało mi się rok temu ;) Dzięki za pomoc !

maniek-pc
03-10-2012, 08:25
w fifa 13 jak gram w sieci, po każdym meczu zapisuje mi podwójnie wyniki.Tzn. że jeden mecz, a jak bym rozegrał dwa. Czy ktoś ma tak samo?

Kavatus
03-10-2012, 09:23
Orientuje się może ktoś czy w trybie managerskim w wersji na PSP można prowadzić reprezentacje?

jedraz
03-10-2012, 10:10
witam, a ja mam pytanie
1 czy tylko ja jak chce zagrac realem zawsze wybiera mi barcelone, nie zdarzylo sie jeszcze zeby gral z kims innym
2 kiedy ea usunie blad wczytywania meczu w trybie sezony, bo wychodzenie alt F4 jest juz zalosne
3 wydaje mi sie ze troche przesadzili w tym roku z szybkoscia gry ale to tylko moja uwaga

MaTeoMan
03-10-2012, 10:54
w fifa 13 jak gram w sieci, po każdym meczu zapisuje mi podwójnie wyniki.Tzn. że jeden mecz, a jak bym rozegrał dwa. Czy ktoś ma tak samo?

Ja mam tak samo, na szczescie tylko raz w kazdym rozegranym sezonie, a gram juz 7 sezon... Moze jakas aktualka to naprawi, bo to irytuje, ze czlowiek gra 1 mecz, a zalicza mu jakby gral 2 :kidding: Na szczescie nie jest to u mnie zbyt czesto..

Guns1103
03-10-2012, 11:35
Witam, mam takie 2 pytanka, może banalne ale do niedawna byłem zagorzałym fanem pesa :P

1. Jak grać w fifa 13 kariere jako grajacy trener? w fifa 12 byla taka opcja a w najnowszej takiej opcji nie ma...cos trzeba odblokowac czy po prostu jakos w trybie "kariera zawodnika" lub "kariera managera" z czasem dostaje sie mozliwosc bycia i managerem i grania WG?

2. Nie dziala mi komentator, w czasie meczu jest cisza, a jak w edycji próbuje wybrac jak ma byc zawodnik wymawiany przez komentatora, mam crasha...

dodam ze mam oryginalna fife, kupiona przez origin.

dzieki za pomoc :)

Tiger
03-10-2012, 12:00
Witam, mam takie 2 pytanka, może banalne ale do niedawna byłem zagorzałym fanem pesa :P

1. Jak grać w fifa 13 kariere jako grajacy trener? w fifa 12 byla taka opcja a w najnowszej takiej opcji nie ma...cos trzeba odblokowac czy po prostu jakos w trybie "kariera zawodnika" lub "kariera managera" z czasem dostaje sie mozliwosc bycia i managerem i grania WG?

2. Nie dziala mi komentator, w czasie meczu jest cisza, a jak w edycji próbuje wybrac jak ma byc zawodnik wymawiany przez komentatora, mam crasha...

dodam ze mam oryginalna fife, kupiona przez origin.

dzieki za pomoc :)

1. w 13 nie ma takiego trybu, po prostu z niego zrezygnowali
2.Pobierz najnowsze aktualizacje w originie do Fify, powinno pomóc.

Abaye
03-10-2012, 12:00
Za każdym razem wyrzuca mnie w jednym i tym samym momencie kariery, mianowicie jak wykupuję wypożyczonych piłkarzy. Da się to jakoś obejść? To bardzo ważni piłkarze i dużo bym przepłacił nie korzystając z pierwokupu

Cynik
03-10-2012, 12:14
Tworząc konto na Origin wpisałem zły rok urodzenia... Nwm czy to przez to nie mogę grać online, ale tak mi się wydaje. Można coś z tym zrobić ?

Trolu
03-10-2012, 12:32
Skontaktuj się z EA Polska i wyjaśnij sytuację. Prawodpodobnie podałeś wiek niższy niż 16 lat i zablokowano tę opcję...

Prince
03-10-2012, 12:57
Czy wy też nie macie w wolnych agentach w trybie kariery Taribo West'a ?

Cynik
03-10-2012, 13:09
@Trolu a podasz mi stronkę gdzie mogę do nich napisać ?

parys18
03-10-2012, 14:14
nie mam kibiców na trybunach! pomóżcie mi proszę!

balde
03-10-2012, 15:26
@up

Może jakiś screen byś zrobił i pokazał? :)

hubert5600
03-10-2012, 15:58
Witam mam pewien problem w fifie 13. A mianowicie gdy atakuje na bramke przeciwnika i doskakuje do mnie obronca druzyny przeciwnej zawsze lekko wbiega we mnie ja trace rownowage i trace pilke czy moge walczyc jakos cialem podczas gdy prowadze pilke na bramke przeciwnika? A druga kwestia to jak wykonywac dobre zwody .PROSZE O POMOC

Krzyżak
03-10-2012, 16:17
@Parys
Prawdopodobnie ich nie masz gdyż zmniejszyłeś sobie ustawienia graficzne, też to zrobiłem i również ich nie mam.

LoLoPca
03-10-2012, 16:25
Mam pytanie do tych co rozpoczeli kariere zawodnikiem. Jak w najnowszej odsłonie gry ten tryb wygląda i co nowego zostało wprowadzone ?

Naruez
03-10-2012, 17:00
Czy można jakoś ustawić aby zawodnicy ustawiali sie przy rzucie rożnym? Troche dziwnie dośrodkowywac do 2 zawodnikow... A mam paru wysokich obrońców którzy sie nie ustawiaja.

Domino
03-10-2012, 17:20
@Trolu a podasz mi stronkę gdzie mogę do nich napisać ?

Po zalogowaniu na poniższej stronie można do nich napisać maila:

https://help.ea.com/pl/

LoLoPca
03-10-2012, 18:59
I jeszcze jedno pytanie w jaki sposób jest wykorzystywany system ps move ?

mietek7777
03-10-2012, 19:23
Mam zamiar kupić sobie fife na spółkę z bratem i tu pojawia się moje pytanie. Czy będziemy mogli grać razem online na 2 komputerach(oczywiście nie w tym samym czasie)??

Ghastly
03-10-2012, 19:51
Mam zamiar kupić sobie fife na spółkę z bratem i tu pojawia się moje pytanie. Czy będziemy mogli grać razem online na 2 komputerach(oczywiście nie w tym samym czasie)??

Jeśli na obu komputerach będzie Origin i pobrana FIFA to bez problemu.

Demastinkonst
03-10-2012, 20:01
Witam , ja również mam problem z fifa13. Kupiłem orginalną płytę i zainstalowałem , wszystko niby ok ale gdy włączam mecz , nagle mnie wywala. Mam Windowsa 7 i wszystkie wymagania są spełniona , 12 działa bez zarzutów , nie wiecie , czy ten błąd zostanie kiedyś usunięty bo nie grałem jeszcze ani jednego meczu. Zrobiłem wszystko co było napisane na forum zaktualizowałem kartę graficzną i nadal nic

mietek7777
03-10-2012, 20:35
Jeśli na obu komputerach będzie Origin i pobrana FIFA to bez problemu.

I nie będzie problemu z zainstalowaniem Origin i fify na jednym kluczu??

Dani.
03-10-2012, 21:07
I nie będzie problemu z zainstalowaniem Origin i fify na jednym kluczu??

Będzie mogli grać na dwóch komputerach, ale nie naraz. Będziecie mieli jeden klub więc jedno konto. Statystki będziecie mieli wspólne. Z zainstalowaniem nie będziesz miał problemów.

migdal
03-10-2012, 22:56
Da się zmienić język na angielski?
Mam polską wersję FIFY i chciałbym zmienić całkowicie na język angielski (komentarz i menu)

ForzaMilan
04-10-2012, 06:08
"Nie można wykonać tego działania. Powodem może być wyjątkowo duże obciążenie serwera lub trwające prace serwisowe. Spróbuj ponownie za kilka minut."
Tak jest już od kilku dni, gdy chcę zainstalować FIFĘ. Pomocy

Rafal-CFC-PL
04-10-2012, 09:42
Mam takie pewnie głupie pytanie. Da się grać online z kumplem aby w tym samym zespole i ja i on sterował dowolnym piłkarzem podczas gry online, bo z tego co już grałem do tej pory to wydaje mi się że jest tak że tylko kapitan gra wszystkimi piłkarzami oprócz tego/tych sterowanego przek kolegę/kolegów?

Gildzior
04-10-2012, 10:53
Da się zmienić język na angielski?
Mam polską wersję FIFY i chciałbym zmienić całkowicie na język angielski (komentarz i menu)

Da się. Z płyty z pliku FIFA13.zip wypakuj sobie pliki i wrzuć tam gdzie masz polski komentarz w katalogu FIFA na dysku.

Wogóle polecam wszystkim anglojęzyczną wersję. Jest bardzo rozbudowana z podziałem na rodzaj rozgrywek. Czytają sporo nazwisk z naszej ekstraklasy i nazwy zespołów np. LEGIA WARSAW.

W kadrze czytają praktycznie wszyskie nazwiska naszych kopaczy ! :)

matj
04-10-2012, 11:46
Mam pytanie, czy to prawda, że w fife na PC jest mniej tricków niż na xboxa/ps3?

janman8888
04-10-2012, 12:27
Nie wiem czemu ale nie mogę się zalogować online do UT, naciskam zaloguj i nic się nie dzieje. Czy ktoś ma podobnie ?

Tiger
04-10-2012, 13:11
Jak zmienić zawodnika podczas wyrzucania piłki a z out'u?

eVy
04-10-2012, 15:15
Witam! Mam dość dziwny problem (z góry przepraszam, jeżeli się powtarzam, ale w tym temacie ciężko coś znaleźć a większość problemów nie jest opisana dość dokładnie i trochę różni się od mojego).

A więc: Zamówiłem sobie pre-order Fify 13 w empiku, odebrałem w dniu premiery i wszystko było okej. Grałem sobie różne rzeczy tak, żeby sprawdzić i działało cacy. Zagrałem jeden mecz w sezonach (tryb, który grałem również w fife 12), który wygrałem i również problemów nie było. Później zacząłem karierę i grałem sporo meczów 2v2 z kumplem więc w Sezony się więcej nie zagłębiałem. Później była aktualizacja (jeden z podejrzanych w moim problemie). Po aktualizacji również grałem karierę i 2v2 (w meczach towarzystkich) i było ok. Problem pojawił się w Sezonach. Jest to dość dziwne (długo włączałem grę od nowa aby sprawdzić w który momencie dokładnie gra się wyłącza) a mianowicie: wchodzę w sezony i wszystko jest OK, wybieram mecz ligowy (czy jakos tak) i nadal Fifka działa. Pobiera w tym momencie bodajże składy online i pojawia się okno wyboru zespołu. W tym miejscu podczas bezczynności (dosłowne nic nie robienie) nadal jest OK. No i problem zaczyna się podczas jakiegokolwiek wyboru, a mianowicie: jeżeli zacznę zmieniać zespół (przebierać w zespołach i ligach) gra się po prostu wyłącza (jakbym wcisnął Alt+F4, wychodzi do pulpitu bez żadnego błędu ani nic). To samo, kiedy nie zmieniam zespołu, tylko od razu wybieram defaultowy (w moim przypadku jest to Arsenal). Zatwierdzam wybór arsenalu i wciskam wyszukaj przeciwnika i w tym momencie jest wyszukiwanie, dostaje komunikat, że znaleziono przeciwnika i grę wyłącza mi na Arenie (w ten sam, wcześniej opisany sposób).
Próbowałem:
• napraw instalację (przez origin),
• ustawić plik replay0.bin na tylko do odczytu,
• usunąć cały folder Fifa 13 z dokumentów,
• Aktualizacja sterowników od karty graficznej do najnowszej wersji (pobrane ze strony nvidia.pl)
• Stworzyć nowego użytkownika (konto administratora).

Więcej pomysłów na chwilę obecną nie mam, lecz żadne z ww nie pomogły. Liczę więc na waszą pomoc i pomysły! Z góry dziękuję za zainteresowanie :) Pozdro!

puszek53
04-10-2012, 16:22
Spotkał się ktoś z takim problemem ?
http://zapodaj.net/41e3bdc4e7782.bmp.html
Bardzo zależy mi na pomocy .

migdal
04-10-2012, 17:01
Da się. Z płyty z pliku FIFA13.zip wypakuj sobie pliki i wrzuć tam gdzie masz polski komentarz w katalogu FIFA na dysku.

Wogóle polecam wszystkim anglojęzyczną wersję. Jest bardzo rozbudowana z podziałem na rodzaj rozgrywek. Czytają sporo nazwisk z naszej ekstraklasy i nazwy zespołów np. LEGIA WARSAW.

W kadrze czytają praktycznie wszyskie nazwiska naszych kopaczy ! :)

Nie działa..

edit
Dzięki działa, nie zauważyłem że w folderze GAME są jeszcze pliki z języka angielskiego :P
A więc takie pytanko dodatkowe, który duet komentatorów jest lepszy? Mam do wyboru, a może zostawić default?

gapi75
04-10-2012, 18:30
[QUOTE
[/QUOTE]

jest taka opcja? gdzie?
mi wogóle polscy komentatorzy nie wymawiają nazwisk zawodników np. podczas podawania między sobą tylko sporadycznie typu "dobry odbiór phila nevilla", "pięknie uderzył van persie" ale nigdy gdy się nic nie dzieje tylko cisza - w 12tce wypowiadali nazwiska a nie lubię grać no name

mati24051996
04-10-2012, 19:43
Przypadkowo wystawiłem nie tę kartę na aukcje co trzeba w ultimate team da się ja z aukcji jakoś zdjąć.

KemoT86
04-10-2012, 19:50
Czy to są jakieś żarty że co chwile serwery EA są niedostępne i po meczach / zadaniach nie nalicza mi punktów?

EDIT.

I jeszcze pytanie : gdzie można sprawdzić statystyki punktacje lvl zadania itp (wyglądającą normalnie nie jak tu - http://www.ea.com/pl/football/myprofile )

MaTeoMan
04-10-2012, 20:16
Idzie coś z tym zrobić? Przed chwilą grałem sezony. Brakowało mi 3 pkt aby utrzymać się w 6 lidze i miałem na to 2 mecze. Przegrałem mecz i zaliczyło mi go podwójnie, czyli dwie porażki zamiast jednej i niestety spadłem do 7 ligi ;/ Da jakoś radę zrobić tak, aby było normalnie? Strasznie to irytuje.

I czy będzie jakaś aktualizacja może, która naprawi ten błąd? Wiadomo, czy w ogóle w najbliższym czasie takowa ujrzy światło dzienne?

NuTiiiiii
04-10-2012, 21:06
Witam, właśnie zakupiłem F13. Zainstalowałem, gra odpala się normalnie, łączy z serwerem po czym gdy zapisuje ustawienia gry na samym początku wyrzuca mnie do windowsa. Stery mam wszystkie aktualne, co zrobić ?

Domino
04-10-2012, 21:17
@up

Polecam najpierw zajrzeć do FAQ, przejrzeć wskazówki, jakie są opisane przy problemie wyrzucania do Windowsa, a następnie pisania tutaj, z ewentualnym zaznaczeniem, że to co jest w FAQ nie pomogło...

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=47330

NuTiiiiii
04-10-2012, 21:37
Sterowniki i directx mam aktualne. Wykonałem jeszcze pkt 13 i dalej to samo :((

Domino
04-10-2012, 21:41
@up

A punkty 10 i 15?
Co do sterowników, to nic że masz aktualne, może przeinstalowanie ich coś da? Ja wiem że jest to dość dziwny sposób na działanie gry, niemniej sporo osób po tej czynności uniknęło problemu z wywalaniem do pulpitu.

NuTiiiiii
04-10-2012, 21:44
mały błąd właśnie chodziło mi o to, że zrobiłem cały pkt 15 i dalej to samo. Jeszcze spróbuje 10 a jak nie da rady wpadnę jutro rano ...

NuTiiiiii
04-10-2012, 21:50
Niestety 10pkt także nie pomógł. Wpadnę jutro może coś da się wymyślić ...
Póki co EA wali w uja

Mruvek
04-10-2012, 22:26
W trybie Sezony nie mogę zmienić drużyny - dokładnie w momencie próby zmianu kraju wywala mnie do pulpitu. Mogę rozegrać mecz tym, co miałem wybrane, grałem godzinę w treningu, zagrałem zadanie specjalne Barceloną, tylko w tamtym miejscu mnie wyrzuca. Próbowałem wszystkiego z FAQ i co najciekawsze wszystko działało dobrze przed formatem. Teraz jest czysty komp, jest DirectX, są sterowniki i FIFA i nie działa...

maly-boy
04-10-2012, 22:39
Od początku lubi mi przyciąć fifa , nie jest to raczej kwestia wymagań ,bo fpsy są ok . tylko czasami przytnie podczas gry razem z komentarzem.. lub też podczas wczytywania menu lubi przyciąć i zostaje tylko alt f4.
Ale ostatnio jest coraz gorzej i czasami wywala podczas meczu do windowsa i coraz częściej zawiesza się wczytywanie menu po meczu..

ryba007dawid
04-10-2012, 23:10
Witam

Chciałbym ze znajomymi zagrać w turniej, czy da się jakoś utworzyć taki turniej online na zasadzie ze wybiera się tych znajomych i jest np drzewko albo "kazdy z kazdym"? Czy po prostu trzeba samemu zaczynać każdy mecz i notować wyniki na kartce

NuTiiiiii
05-10-2012, 09:12
Po tych wszystkich zmianach teraz nawet FIFA 12, która wcześniej działała normalnie mi się nie włącza.
Powróciłem do poprzednich ustawień i także ją wywala. Albo zainstalowana FIFA13 coś psuje, ale w ogóle origin jest zrypany ;///

WyrwA
05-10-2012, 09:18
Witam.
Kupiłem FIFA 13 w wersji Ultimate i był problem z polskim komentarzem. Dziś znalałem w sieci rozwiazanie problemu z dźwiękiem. Wystarczyło utworzyć nowy plik z ustawieniami w grze. Mój problem polega na tym, że nie wiem jak teraz "przerzucić" moje postępy w karierach na to nowo utworzone konto.:/ Jest w ogóle taka możliwość??

DonSergio321
05-10-2012, 11:54
Witam wszystkich. Otóż mam problem z fifą 13. Gdy włączam grę pokazuje mi się ten obrazek (przepraszam że w takiej jakości lecz gdy robiłem zwykłego print screena nie było widać) http://zapodaj.net/3cbc0a0e3575f.jpg.html a następnie nic się niedzieje i obrazek znika nie wiem o co chodzi fifa 13 demo mi pięknie chodzi na najwyższych . Fife 13 mam orginalną pobraną z orgini .
______
Intel Core 2 duo 2.4 ghz
GeForce GTS 450 1024 mb 5.0 shader model (obsługuje direct 11)
2 GB ram
Windows XP 32

Trolu
05-10-2012, 12:57
Od początku lubi mi przyciąć fifa , nie jest to raczej kwestia wymagań ,bo fpsy są ok . tylko czasami przytnie podczas gry razem z komentarzem.. lub też podczas wczytywania menu lubi przyciąć i zostaje tylko alt f4.
Ale ostatnio jest coraz gorzej i czasami wywala podczas meczu do windowsa i coraz częściej zawiesza się wczytywanie menu po meczu..

gdy masz włączoną grę daj alt+f4 uruchom managera zadań i ustaw priorytet dla fifa.exe na wysoki lub czasu rzeczywistego.

Mient
05-10-2012, 13:03
@DonSergio321
Też miałem taki sam problem.
Kiedy wyskoczy Ci te okienko z Graj/Ustawienia/Wyjdź, kliknij w "Ustawienia". Tam na samym końcu w zakładce "Konfiguracja Obrazu" odznacz "Czekaj na synchronizację pionową".
Ja mam takie ustawienia : http://imageshack.us/photo/my-images/141/bleble.png/ i wszystko mi ładnie śmiga. Spróbuj mojej rady.

DonSergio321
05-10-2012, 13:19
@Mient dzięki za radę lecz nie idzie :(
Jakieś inne pomoce się znajdą? ???? ? ? ?? ?

ziguch10
05-10-2012, 14:07
Ja niestety mam problem z Prawym analogem do pada w fifa 13
moze ktos jakos pomoc ?

NuTiiiiii
05-10-2012, 14:35
kiedy wyjdzie ten patch lub nowa FIFA
full błędów, większości wywala do Windowsa z tego co czytam
inni jak już grają to zacinka itd

Cynex
05-10-2012, 16:29
Witam. Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale spróbuje. Mam problem z odpaleniem gry FIFA13. A mianowicie, kupiłem w dniu premiery oryginalną grę FIFA13, ale napęd laptopa mi nie czyta płyty. Na innym komputerze odczytuje normalnie. Inne oryginalne gry i piraty czyta a oryginalnej FIFY nie odczytuje. Nie wiem co jest grane, bo komputer spełnia wymagania gry... Mój napęd to: Slimtype DVD A DS8A3S SCSI CdRom Device. Możecie mi jakoś pomóc w tej sprawie? Z góry dzięki za odpowiedź.

maly-boy
05-10-2012, 17:36
gdy masz włączoną grę daj alt+f4 uruchom managera zadań i ustaw priorytet dla fifa.exe na wysoki lub czasu rzeczywistego.

Właściwie to priorytet miałem ustawione na wysoki cały czas , zmieniłem na powyżej normalnego i jest trochę lepiej :E
Dzieki za pomoc

Laryna
05-10-2012, 17:48
Witam. Mam laptopa Samsung RC530 (Intel i7; GeForce 540 2 GB RAM; 4 GB RAM) i ostatnio zainstalowałem ORYGINALNĄ FIFE 13. Początkowo działała, ale bardzo się przycinała (okazało się, że gra uruchamiała się ze Zintegrowanej Karty Graficznej, zamiast z GeForce'a). Teraz udało mi się odpalić ją z GeForce'a - na full detalach menusy i Gry Treningowe działają bez najmniejszego zająknięcia. Jednak gdy chcę włączyć mecz, to wywala mnie do Windowsa. To samo się dzieje, gdy wychodzę z danej Gry Treningowej - po prostu wyłącza grę i wypada do pulpitu. Czy ktoś wie może o co z tym chodzi? Co prawda mogę odpalić grę na Zintegrowanej Karcie, ale na na jakie detale bym nie ustawił, to i tak będzie przycinać. Tym bardziej, że widzę, że gdyby udało się zlikwidować błąd wyskakiwania do paska, to mój komp poradził by sobie z tą grą na full szczegółach bez problemu. Liczę na Waszą pomoc !

Trolu
05-10-2012, 17:58
Czy możesz uruchomić mecz na zintegrowanej karcie? Jeśli tak to zaktualizuj sterowniki go GeForce`a. Jeżeli to nie pomoże to mamy do czynienia z kolejnym błędem gry...

Laryna
05-10-2012, 18:03
Na zintegrowanej karcie mecz działa - ale z takiej gry nie ma żadnej przyjemności, niestety. Nie zawracałbym Wam głowy, gdybym wcześniej nie zainstalował aktualnych sterowników. Po prostu się nie da ;(...

MaTeoMan
05-10-2012, 18:54
Witam :)

Właśnie chciałem zagrać Puchar EA w trybie ''Sezony'' i problem jest taki, że gdy wybieram zespół, którym chce zagrać, to FIFA tak po prostu się wyłącza i tak jest za każdym razem ;/ Dodam jeszcze, że gdy daję mecz ligowy w trybie ''Sezony'' to nie ma takiej sytuacji, tylko w meczu pucharowym takie coś jest... Ma ktoś z Was tak samo i czy jest na to jakieś rozwiązanie? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

swift12
05-10-2012, 19:56
Witam!
Wie ktoś dlaczego podczas meczu po strzeleniu gola, nie ukazuje mi się zbliżenie na zawodnika, tak jak to było w fifie 12 czy chociażby w demie fify 13. Po strzelniu bramki nie widać twarzy gracza, a cieszynki nie sprawiają radości, co strasznie mnie irytuje. Da się to zmienić?

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi i jakoś pomożenie, bo bez tego jakoś nie czerpie radości z grania :/

cris913
05-10-2012, 20:18
Witam! Kupiłem dzisiaj fife na Pc,zainstalowałem wszystko ok,ale gdy klikam w ikonke gry zeby grać to..nic nie wyskakuje.Zauwazylem,ze w moich dokumentach nie ma pilku instance0 .Czyt ktoś potrafi mi pomóc?;(

Forevent
05-10-2012, 21:14
Jak to jest z tym byciem selekcjonerem ? Załóżmy że na początku kariery narodowość menadzera wybieram hiszpania i gram Realem to potem mogę zostać tylko selekcjonerem Hiszpanii ze względu na narodowość czy innym państwem mogę też pokierować mimo narodowości hiszpanskiej jaką ustawiłem przez rozpoczeciem kariery ?

slp69
05-10-2012, 21:22
czemu ciągle jak gram barcą online to wybiera mi real albo barce do ****a?

Cynex
05-10-2012, 21:40
Widze, że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na poprzednie pytanie, więc zadam kolejne :D Wie ktoś może kiedy będzie dostępny crack do FIFY 13?

MaTeoMan
05-10-2012, 21:50
Witam. Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, ale spróbuje. Mam problem z odpaleniem gry FIFA13. A mianowicie, kupiłem w dniu premiery oryginalną grę FIFA13, ale napęd laptopa mi nie czyta płyty. Na innym komputerze odczytuje normalnie. Inne oryginalne gry i piraty czyta a oryginalnej FIFY nie odczytuje. Nie wiem co jest grane, bo komputer spełnia wymagania gry... Mój napęd to: Slimtype DVD A DS8A3S SCSI CdRom Device. Możecie mi jakoś pomóc w tej sprawie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Wcale nie musi Ci czytać płyty, abyś mógł grać w oryginał, na płycie i tak jest Origin, który możesz pobrać z internetu http://store.origin.com/store/eaemea/en_GB/home/ThemeID.850300/ccRef.en_US Instalujesz go, wpisujesz kod aktywacyjny z pudelka z Fifą i pobierasz grę z neta z platformy EA, Origin i grasz. I tak będzie Ci się pobierać z sieci, jak napęd wczyta płytę, więc jest to bez różnicy... :) A Origin tak czy siak musisz mieć, aby grać w oryginał...

Mateusz92
05-10-2012, 21:54
Widze, że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na poprzednie pytanie, więc zadam kolejne :D Wie ktoś może kiedy będzie dostępny crack do FIFY 13?

Nawet się o takie rzeczy jak cracki tu nie pytaj chyba, że chcesz szybciej wylecieć niż się zalogowałeś ;)

cris913
05-10-2012, 21:55
Czy nikt nie jest w stanie mi pomóc?:(

HiroSSJ
06-10-2012, 07:43
Działają wam teraz serwery EA?

Witalij
06-10-2012, 08:47
Serwery EA są teraz wyłączone, pewnie zamieszczana jest jakaś aktualizacja, czy coś takiego.

Frank_Lampard8
06-10-2012, 08:55
Czemu gracze, którzy automatycznie wypożyczeni są do innych klubów, po sezonie nie wracają >.< ??!!

rasta2819
06-10-2012, 12:27
Jak ustawić szybką taktykę? naciskam lewy drążek na padzie ale nic nie zaznacza mogę tylko ustawić defensywny lub ofensywny. Bez taktyki to nie gra.

Tiger
06-10-2012, 12:48
Jak ustawić szybką taktykę? naciskam lewy drążek na padzie ale nic nie zaznacza mogę tylko ustawić defensywny lub ofensywny. Bez taktyki to nie gra.

Do góry i do dołu spróbuj, ja mam tak ustawione tyle że na krzyżaku i działa. Np. do góry i potem w prawo to możesz mieć pressing.

kabanos123
06-10-2012, 12:57
Mam pytanie czy Fifa 13 działa na systemie windows xp?

MaTeoMan
06-10-2012, 13:24
Mam pytanie czy Fifa 13 działa na systemie windows xp?

Działa, działa. Wystarczyło przeczytać pierwszy post tego tematu na pierwszej stronie, napisany jak byk czarno na białym ''FIFA 13 DEMO DZIAŁA NA WINDOWS XP - grałem, więc mogę potwierdzić.'' :)

kabanos123
06-10-2012, 13:33
okej dzięki bo już się bałem że 130zł poszło na grę w którą nawet nie zagram :)

mixtura99
06-10-2012, 13:37
Czemu gracze, którzy automatycznie wypożyczeni są do innych klubów, po sezonie nie wracają >.< ??!!

Może nie mieli przedłużonych kontraktów i przez to do ciebie nie wrócili.

daniel0515
06-10-2012, 15:34
prawie od rana mam ze serwery eas fc sa niedostepne ale przez ciec grac moge tez tak macie?

Kajechon
06-10-2012, 15:46
Siema, mam problem z patchem do FIFY 13 a dokładnie "T-Mobile Ekstraklasa Update" Zainstalowałem owego patch wygenerowałem, ale jak włączam fife mam czarny stadion i nie ma piłkarza w menu -.- a stroje i herby z T-Mobile sa dalej takie same jak te od EA..

daniel0515
06-10-2012, 16:15
??tez u was serwery niedostepne ?

przemekk28
06-10-2012, 16:38
@up
Tak, od rana też to mam :/

HiroSSJ
06-10-2012, 16:41
wiadomo kiedy mają naprawić?

patryk12344
06-10-2012, 16:44
Witam. W Fifie 13 (na PS3) w trybie Ultimate Team wystawiłem na aukcji kilka kart. Po ich zakończeniu karty wszystkie zostały sprzedane, ale monety nie zostały dodane i usunąć tych kart nie mogę. Co mam robić?

Real-Madryt-98
06-10-2012, 16:53
Siema . Ja mam problem ze zmienieniem pozycji na której gra mój zawodnik w karierze , nie wiem jak to zrobić??

Barca99
06-10-2012, 16:58
Siemka
Mam problem z korkami:
-nie mam tych nowych T90, Mercurial, CTRL360, TIEMPO (tych z Euro)!!!

PS: platforma PS3

Frank_Lampard8
06-10-2012, 17:57
Może nie mieli przedłużonych kontraktów i przez to do ciebie nie wrócili.

Nie nie. Nie to, że są oni w wolnych agentach. Oni nadal są w klubach do których byli wypożyczeni >.<

mati24051996
06-10-2012, 19:48
Mam to samo, od rana serwery niedostępne ,mam nadzieje, że naprawią to jak najszybciej.

mati24051996
06-10-2012, 19:49
Siemka
Mam problem z korkami:
-nie mam tych nowych T90, Mercurial, CTRL360, TIEMPO (tych z Euro)!!!

PS: platforma PS3

Ja tez tych korków w edycjii nie mam,ale zawodnicy podczas meczu ,mają je ubrane.

Ahmed.
06-10-2012, 19:58
A ja mam takie pytanko małe.
Jeżeli nie w temacie, to proszę o przeniesienie. Otóż noszę się z zamiarem zakupienia fify 13. Mam procesor Intel core i5 2.5 gHz, windowsa 7, 4GB ramu, kartę nVidia GT525M.
I chciałbym się upewnić, czy w/w fifka pójdzie. Fifa 12 chodzi bez żadnych zacięć ; )
Pozdrawiam!

Domino
06-10-2012, 20:17
@up

Demo i naprzód, nikt wróżką nie jest i Ci nie powie, jak to będzie Ci działać. Wymagania znasz, a jak nie to google i naprzód, porównasz i orientacyjnie coś już będziesz wiedział. Ale najpewniejszym sposobem będzie instalacja dema.

Arsenal F.C
07-10-2012, 00:01
Wiele osób już pytało, ale kiedy serwery EA zaczną działać? Chcę pobrać najnowsze aktualizacje, ale nie mogę bez połączenia z EA online.

Witalij
07-10-2012, 00:03
@up
Na PS3 już można. Już sobie normalnie składy pobieram.

Oskisko
07-10-2012, 00:29
Ja mam pytanko do Was - czy Wam też nie przybliża na zawodników po strzeleniu gola jak to było w poprzednich FIFA'ch?
I jeszcze - grając Barceloną w La Lidze, nie zawsze, a praktycznie bardzo rzadko mam W OGÓLE WIDOCZNE te opcje powiadomień o bramkach strzelonych w innych meczach. Dla testu włączyłem karierę Man Utd i tam było zupełnie inaczej. Hmmm?

Tomasson
07-10-2012, 00:54
@Oskisko
1. Czasami przybliża, ale to rzadko.
2. Jak wchodzi już w tą "odprawe" przed meczową tam gdzie jest:
"Rozpocznij mecz" ; "Zarządzanie drużyną" i takie tam, tam też jest na samym dole bodajże (nie pamiętam) coś takiego typu "Wysyłanie wiadomości o bramkach" i jak tam sobie zaznaczysz to Ci będzie się pokazywało. (przynajmniej tak jest u mnie)

Real-Madryt-98
07-10-2012, 08:48
Siema , jak mam zmienić pozycję na której gra mój zawodnik w karierze ?(własna gwiazda)

przemekprzemciu
07-10-2012, 09:27
Witam.Otóż zakupiłem przedpremierową wersję Fify i dostałem 10.000 EASFC coins.
Wkleiłem kod do Origina.Pisało że wszystko zostało dodane i wgl ale gdzie i do czego są te punkty.?

KageYoshi777
07-10-2012, 10:23
No to są te punkty klubu FIFA, za które możesz kupić cieszynki i inne pierdoły.

davidoffznin
07-10-2012, 10:56
Mam taki problem, otóż gdy zagram niestandardowy mecz online i po jego zakończeniu wchodzę do EASFC w powiadomieniach mam ciągle "Gra przerwana (...) 158 PD" i tak cały czas, nawet w zadaniach, przez co nie mogę ukończyć ani jednego. Wersja PC. Wie ktoś o co chodzi?

swift12
07-10-2012, 11:55
@Oskisko - także mam problem z tym przybliżaniem po strzeniu gola. Niewiem czemu tego nie ma, przecież w demie było :( Wie ktos coś na ten temat?

Ciej
07-10-2012, 12:12
Mam problem z zagraniem jakiegokolwiek meczu online, włączam grę, wchodzę w sezony, szukam meczu, i po wyszukaniu meczu pokazuje mi się arena przed meczem i od razu freeze i wywala do windowsa. Poza tym, gdy uruchamiam grę z origina klikając na grafikę FIFY to pojawia się pod nią: 'Synchronizacja plików: 5'. Próbowałem reinstalla, ale nie pomogło.

edit: poszperałem trochę po innych forach FIFY i udało mi się naprawić ten problem, korzystajac z rady:

Wejdź w moje dokumenty następnie znajdź folder z sejvami Fify, będzie się nazywać FIFA 13. Z tego folderu usuń pliki z zapisanymi składami online oraz pliku które maja w nazwie online, np. Custom Online.

kita1997
07-10-2012, 12:29
Siemka zakupiłem w EAS FC pakiet bogaty inwestor. Jak wypieram karierę Monaco,nie zgłasza się do mnie żaden inwestor, mam już 17 kolejkę.

Może kolega zapanowałby nad swoją pisownią? Bo kompletnie nic nie można zrozumieć z tych wypocin...

Linx
07-10-2012, 13:16
Mam problem z trybem kariery. Podczas ładowania zapisanego stanu kariery gra siąwyłącza. Czy ktoś również ma takie problemy, jeśli tak jak na to zaradzić !?

przemekprzemciu
07-10-2012, 14:44
Witam.Mam takie pytanko.Otóż w tryb Ultimate Team gram po raz pierwszy.Moje pytanie polega na tym abyście powiedzieli mi jak najlepiej zarabiać pieniądze.Mój skład ma ocenę ogólną 70.

Sepp
07-10-2012, 15:10
Siemka zakupiłem w EAS FC pakiet bogaty inwestor. Jak wypieram karierę Monaco,nie zgłasza się do mnie żaden inwestor, mam już 17 kolejkę.

Jak kupiłem opcję "bogaty inwestor" z poziomów 11-20 to zwiększył się budżet transferowy drużyny o 40 mln (przy pierwszym załadowaniu trybu kariery)

Sepp
07-10-2012, 15:24
Mam problem z trybem kariery. Podczas ładowania zapisanego stanu kariery gra siąwyłącza. Czy ktoś również ma takie problemy, jeśli tak jak na to zaradzić !?

Miałem podobnie:

W fifa 11 po zakończeniu 14 sezonu 15 ostatni sezon ładował się bez końca aż do resetu konsoli.

W fifa 12 po rozegranych 13,5 sezonach gra zawieszała się w dowolnej chwili : przeglądaniu składów, kalendarza itp. EA poleciło zainstalowanie patcha 1.06 na nowo - bez powodzenia; następnie poleciło usunąć wszystkie zapisane stany gry i zacząć od nowa :pff: . Po rozegranych 13,5 sezonach (tj. około 50-60 meczy w sezonie nie symulowanych) nie miałem chęci grać od nowa. Znalazłem zapisany stan gry z początku 13 sezonu. Rozegrałem mecze do zimowego okienka transferowego i znowu to samo :hmm:

Fifa 13 gram tym razem karierę WG i również zdarzyły się zawieszki. Po restarcie i ponownym załadowaniu autozapisu gram dalej ale jak długo tego nie wiem.

Jak tak dalej będzie to kupię w przyszłym roku inną grę.

kukiz121
07-10-2012, 18:09
Mam radiowke 4mb,zadne inen gry mi nie tnie przez neta,gra tak samo tnie przez neta na minimalnycch jak na high.....pomoze ktos?
W singlu nic nie tnie

dawid17
07-10-2012, 19:01
Mam problem z FPS, mam lagi, gra nie chodzi płynnie.
Z Battlefield 3, Mw3, FIFA 12 0 problemów i ścin z FPS.

Sprzęt:

Intel Core i5 - 2450M 2.5GHz
nVidia GeForce GT 620M 1GB
RAM 4GB

Emdzej
07-10-2012, 19:43
Chłopaki i dziewczęta (jeśli takowe są) ja mam taką sprawę: czy u Was też zawodnicy komputerowi nie rozwijają się? Mam koniec pierwszego sezonu, prowadzę reprezentację Polski a przykładowo Piszczek, Błaszczu czy Lewy mają nadal taki sam skill jak na początku gry :/ Podobnie się rzecz ma np. z Oxem z Arsenalu...a ja się pytam o co kaman?!

DonSergio321
07-10-2012, 20:22
(Post był już na stronie lecz nie dostałem odpowiedzi więc wklejam jeszcze raz) Witam wszystkich. Otóż mam problem z fifą 13. Gdy włączam grę pokazuje mi się ten obrazek (przepraszam że w takiej jakości lecz gdy robiłem zwykłego print screena nie było widać) http://zapodaj.net/3cbc0a0e3575f.jpg.html a następnie nic się niedzieje i obrazek znika nie wiem o co chodzi fifa 13 demo mi pięknie chodzi na najwyższych . Fife 13 mam orginalną pobraną z orgini .
______
Intel Core 2 duo 2.4 ghz
GeForce GTS 450 1024 mb 5.0 shader model (obsługuje direct 11)
2 GB ram
Windows XP 32

kierpce
07-10-2012, 22:21
Witam

Czy istnieje coś takiego jak save dodający wszystkim piłkarzom markowe buty? Chodzi mi o wersję PS3, nie ukrywam, że robienie tego manualnie jest nużące i pracochłonne...

Mecelos
08-10-2012, 01:06
Witam. Mam problem z bogatym inwestorem. Zacząłem kariere Deportivo. W trybie kariery nacisnąłem kratkę (gram na ps3) wszedłem do katalogu i kupiłem sobie bogatego inwestora z przedziału 21-30. Wchodzę w transfery i nie mam żadnej dodatkowej kasy. Zapisuje kariere i wychodze. Wchodze jeszcze raz i w ciąż nie mam.
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to w końcu działa? Strasznie się wnerwiłem gdy zapłaciłem 2k i nic nie dostałem.

Proszę o pomoc.

rasta2819
08-10-2012, 08:02
Do góry i do dołu spróbuj, ja mam tak ustawione tyle że na krzyżaku i działa. Np. do góry i potem w prawo to możesz mieć pressing.

Już tak robiłem wcześnie i nic nie zaznacza.

NuTiiiiii
08-10-2012, 09:42
Rozwiązałem już problem wychodzenia FIFY 13 do Windowsa. Wystarczy wyłączyć całkowicie internet w laptopie/komputerze.

Jeden mam problem chce ustawić sterowanie za pomocą klawiatury, wszystko dobrze do czasu gdy ustawiam chodzenie. I jest prawy/lewy/góra/dół drożęk i przypisuje tam strzałki .....
Zamiast napisów strzałka lewo prawo itd są literki l,k,p,o ....
O co chodzi?!

Acolter
08-10-2012, 13:42
Mam pytanie. Gram 2 kariery naraz i niechcący nadpisałem jedną karierę na drugą. Czy da się ją jakąś odzyskać?:<

DANIU
08-10-2012, 14:04
Bracia a co zrobić z problemem rozmazanych nazwisk na koszulkach?! Gra śmiga rewelacyjnie, jednak drażni mnie trochę widok "czarnych pól" lub "mazów" zamiast nazwisk. Probowałem reinstalki gry, patcha i sterów od grafiki - niepomogło

z góry dzieki za pomoc

Reddread
08-10-2012, 14:08
^ Kariery zapisują się automatycznie niezależnie od naszych działań.Zobacz we wczytaj gre\kariere,powinny być zapisane obie(najłatwiej zorientować się po dacie i godzinie zapisu automatycznego).nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem

Namu
08-10-2012, 14:45
Mam pytanie otoz kupilem w sklepie EASFC funkcje Bogaty Inwestor jednak podczas grania od razu nie mam pieniedzy . Wie ktos jak to wlaczyc ?

daniel0515
08-10-2012, 16:52
Mam pytanie otóż przy strzelaniu rzutów wolnych wiemy na pewno ,że jest klawisz na padzie LB a służy on do strzelania piłki po ziemi lecz jednak w grze (mecz towarzyski) czy jest opcja strzału po ziemi ? wiem ,że jest lob i strzał finezyjny(kręcony).Prosze o odpowiedz.

NieInteresujSie
08-10-2012, 17:42
Witam.
Nie wiem gdzie to napisać ale zrobie to tu (nie bede robił syfu w głównych podforum Fify 13), otóż mam prośbę do osób które mają Fifę w wersji pudełkowej czy by mogły mi udostępnić pliki z płyty, chodzi mi o wszystko by następnym razem (przy instalacji Fify) nie musieć pobierać całości tylko updaty do gry jakie niby wychodzą. Grę mam oryginalną więc bez obaw piratem nie jestem. Jeśli znalazła by sie taka osoba to obojętnie gdzie byle bym pobrał mogą być na Rapishare, Zippyshare czy nawet wysłane na pocztę.
Dziękuje za pomoc z góry.

ssgmatios
08-10-2012, 18:12
Ile czasu trwa kariera zawodnika ?

dominu997
08-10-2012, 19:01
Witam, tydzień temu kupiłem fife 13 i wszystko ładnie działało, aż do dzisiaj. Rano chciałem sobie zagrać mecz i gdy włączyłem sezon i wybierałem drużynę to wywaliło mi blue screena. Próbowałem jeszcze raz i znów to samo, i zawsze gdy wybiorę ligę Hiszpańską to wywala mi blue screen. Wie ktoś co z tym zrobić? Wszystko inne działa.

LoLoPca
08-10-2012, 19:09
Mam pytanie czy to prawda że nie ma licencji na kilka czołowych drużyn w europie jak np. Napoli ?

KemoT86
08-10-2012, 20:40
Nie mam już sił na tą 13...

Czy wam ciągle , notorycznie , nagminnie i nie wiem jak kulturalnie mogę nazwać to? Po rozegraniu np. JEDNEGO MECZU pokazuje się , że serwery EA są niedostępne?

To jest jakiś skandal i robienie z nas graczy jakiś debili! W 12 wieczne problemy z Orginem (sic! shit!) teraz nie dość że gram od poziomu z 12 (turbo-debilny-pomysł) EA serwery wiecznie wyłączone... brak naliczania pkt itp...

Gdzie mogę napisać oficjalnie do tych durni tumanów (którym zapłaciłem 130zł za to , że nie mogę w pełni grać) tak by odczytali to i przeprosili mnie i napisali konkretnie kiedy będę mógł grać normalnie? Bo jak tak dalej pójdzie naprawdę 14 na piracie i bez żadnych wkur...

Piszta11
08-10-2012, 20:48
Witam!
Może temat był już poruszany, ale jestem osobą która nie ma za dużo wolnego czasu i dlatego każdą wolną chwile spędzam grając w FIFĘ, więc przeszukanie 33 stron tego tematu niestety ale dla mnie jest to za dużo czasu i w związku z tym mam do was 2 pytania:
1. Czy miał już ktoś taki problem jak ja i sobie z tym poradził, a mianowicie chodzi mi o to, że często mi się zdarza że zamiast nazwiska zawodnika jest prostokąt w kolorze czcionki napisu,tzn. ma koszulce Barcelony domowej są zółte numery i nazwisko zawodnika to ja zamiast nazwiska zawodnika ma zółty prostokąt. Poradził ktoś sobie z tym?? Jak tak to proszę o odp. w tym temacie lub na PW. Będę bardzo wdzięczny.
2. Czy na takim sprzęcie FIFA powinna działać płynnie na maksymalnych ustawieniach??
Mój sprzęt:
Karta: NVIDIA GeForce 9800 GT 512 mb
Procesor: Pentium DUALCORE 3.06 Ghz
Ram: Patriot 2048 mb 800Mhz x2
i jeżeli powinna to jak odpowiednio dobrać ustawienia. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie lub na PW.

Z góry DZIĘKUJE.

Gerrard
08-10-2012, 20:59
Maksa na tej konfiguracji zapewne nie wyciągniesz. Za mało ramu, karta na kolana nie rzuca, bo 9800 to już antyk (:

slp69
08-10-2012, 20:59
porażka, wybieram drużynę do sezonu pojedynków online - gra się wyłącza, jak już wybiorę to podczas wolnego treningu nic się nie dzieje i musze resetować grę i tak ciągle..

Michałos
08-10-2012, 22:17
czy pojawi się dodatek dodający nazwy sponsorów na koszulki np. Realu Madryt ?

HiroSSJ
08-10-2012, 22:52
porażka, wybieram drużynę do sezonu pojedynków online - gra się wyłącza, jak już wybiorę to podczas wolnego treningu nic się nie dzieje i musze resetować grę i tak ciągle..

Co do sezonu pojedynków mam tak samo ;/

Salvien
09-10-2012, 00:20
Czesc,
Mam do was pytanie odnosnie rzutow roznych, glowek i kalibracji pada od xboxa.
A miaanowicie w fifie 12 zamienialem prawie kazdy rozny na gola lub przynajmniej trafialem w swiatlo bramki. Teraz w fifie 13 nie potrafie nawet trafic w bramke - pilka leci gdzies w bok lub do gory. Mam rowniez pytanie odnosnie kalibracji pada od xboxa. Posiada ktos z was jakis dobry program do tego ?

Kreuzberg
09-10-2012, 07:32
Czy już w pierwszym sezonie możemy objąć reprezentację?

bozydariwanow
09-10-2012, 07:58
Wow, jak tu nie wrocic do fify12 przy takich problemach.

teco
09-10-2012, 08:57
Aby np Real Madryt miał Bwin na koszulkach wgrywamy folder z paczki do gł folderu z grą a potem odpalamy Fifa13 i68Regenerator 3.0 czekamy aż podświetli się przycisk go! i go naciskamy.

Kod:
http://www63.zippyshare.com/v/12374982/file.html

Gdy Regenerator Ci nie działa użyj

http://www.fifaserwis.com/get_mirror01.php?id=3876

Aby zregenerować pliki File Masterem w pierwszej kolejności musisz wybrać ścieżkę gdzie masz zainstalowaną FIFA 13 (poprzez Browse). A później -> Tools - Regenerate

Reddread
09-10-2012, 10:34
Mam pytanie czy to prawda że nie ma licencji na kilka czołowych drużyn w europie jak np. Napoli ?

Potwierdzam,Napoili niestety nie ma licencji(inne logo i stroje jak z ligi polskiej) natomiast zawodnicy mają swoje twarze( np Hamsik i Cavani).Wieeelka szkoda,od FIFY 11 zawsze grałem kariere Napoli,teraz bez licencji nie widzi mi się taka gra i gram Malagą.BTW Malaga niby ma szejka,ale na transfery strasznie skąpi(12,5 w pierwszym i 17mln w drugim sezonie mimo 4miejsca w lidze i ćwierćfinału w Eurolidze),co jest bardzo fajne,trzeba mądrze kupować,a nie jak leci.

Mateusz1994430
09-10-2012, 11:00
witam mam prośbę poda ktoś cd keya do fifa 13

PITI
09-10-2012, 11:19
@Mateusz,

Nikt Ci nie poda tego klucza z jednego prostego względu. Na tym forum nie wspiera się piractwa.

A ja mam takie pytanie. Niedawno zakupiłem PS3 i zawsze grałem na PC. Czy wgl jest jakaś szansa, aby wgrać do FIFY (PS3) jakieś dodatki, które sprawią, że będę mógł grać Górnikiem Zabrze, a nie G. Zabrze etc? Kolejne pytanie czy da się usunąć Kid Protection na PS3? ;>

HAWK
09-10-2012, 13:55
a ja gram 2 kariery równocześnie realem madryt oraz legią i z przykrością muszę przyznać że bodajże w 3 sezonie gry legią przed meczem LM z fc porto wywala mnie do windy.... dzieje się tak za każdym razem zarówno po symulacji meczu jak i po rozegraniu go fizycznie .. nie mogę tego przeskoczyć w karierze realem tez wyskakuje do windy ale bardzo sporadycznie , robiąc często save'y nie mam problemu jednakże czy komuś z was też to sie przytrafia i czy da się temu jakoś zaradzić

ps mam Pc wersję, oryginał i wgrany dodatek z updatem ekstraklasy

Dzejwor
09-10-2012, 14:09
Siemanko .
Wie ktoś może jak znaleźć swojego pada w buttonDataSetup, czy raczej jest to nie możliwe? Zależy mi na zmianie ustawień mojego pada bo wcześniej jak grałem w fife 12 to sobie wziąłem ten plik z fify 11 a teraz chyba raczej nie da rady tak ;x ?

@Edit.
Dobra już mam ;p

MaTTi905
09-10-2012, 15:21
Czy mam ktoś może patcha od dzony76, który niwelował ścinki w Fifie 12? On bardzo mi pomógł i chciałbym go przetestować w kontekście 13-tki. Mógłby go ktoś udostępnić? Sprawdzał ktoś czy działa na nowej Fifie?

siwy1380
09-10-2012, 15:22
Ja mam takie pytankie. Czy istnieje obecnie możliwość przeniesienia gracza z FIFA 12 do 13? Np. przenosze Małeckiego z 12 do Wisły Kraków z 13. Z tego co wiem obie fify są na tym samym silniku, a id zawodników są takie same.

Ahmed.
09-10-2012, 15:46
Wiem że może trochę zbyt wcześnie, ale czy jest w planie wydanie MPPL 13, bądź jakiegoś patcha z polską ligą?

slp69
09-10-2012, 16:16
możecie się zalogować do origin?

zuo
09-10-2012, 16:21
Mam problem. Mam oryginalną fife 13. Gra się odpala wszystko fajnie. Zakładam profil itd. Gdy odpala się gra zwiesza się i wywala do pulpitu.. Wie ktoś dlaczego i co da się z tym zrobić?

LoLoPca
09-10-2012, 16:23
A ja mam takie pytanie. Niedawno zakupiłem PS3 i zawsze grałem na PC. Czy wgl jest jakaś szansa, aby wgrać do FIFY (PS3) jakieś dodatki, które sprawią, że będę mógł grać Górnikiem Zabrze, a nie G. Zabrze etc? Kolejne pytanie czy da się usunąć Kid Protection na PS3? ;>

Raczej dodatków żadnych nie ma i nie będzie tak jak w 12. Jedynym ratunkiem jest to że ktoś stworzy w Creation Centre polską lige ze strojami herbami itd. ale wtedy musisz za 5 zł na PSN kupić sobie dodatek że możesz grać kariere stworzoną ligą lub zespołem. Także lipa.

karus1990
09-10-2012, 16:32
siema. Mam pytanie jak zrobić zeby działała mi pomoc przy sile podań bo podczas gry przez sieć pisze mi że te ustawienia sie wylaczone a w opcjach jest włączona. Dodam że gram na ps3

stonka123
09-10-2012, 16:40
mam pytanie. Dlaczego moge edytowac zawodnikow dawac im skille po 99 i grac taki umiejetnosci przez internet? To ma jakis sens?

Damian31
09-10-2012, 17:11
Jak gram w Fifę 13 (oryginał), to jak gram w gry treningowe, po jakimś czasie muszę się ponownie logować! Why? :(

Domino
09-10-2012, 17:13

Na konsole nie da się wgrywać żadnych dodatków tak jak na PC, to jest jedyny minus konsol.

Wiem że może trochę zbyt wcześnie, ale czy jest w planie wydanie MPPL 13, bądź jakiegoś patcha z polską ligą?

W planach zapewne jest, poza tym już wyszła aktualizacja ekstraklasy (na chwilę obecną bez składów):

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa13&page=news&id=13439

groch876
09-10-2012, 17:21
Mam oryginalną Fifę. Gdy w normalnym meczu po wyborze składu chce rozpocząć mecz wywala do Windowsa, a w folderze "Game" tworzy się plik FIFACrashDump_CL1181810_2012.10.09_16.19.49.dmp. Co robić? Proszę o pomoc :)

Domino
09-10-2012, 17:30
@up

Zanim w ogóle zadasz pytanie, przeszukaj forum, bo być może problem się już pojawiał, a co ważniejsze, zajrzyj do FAQ, nie bez powodu zostało ono napisane :rolleyes:

zaglebiok95
09-10-2012, 17:35
Otóż wygrałem licytacje na jakiegoś zawodnika. Kiedy się skończyła wszedłem w obserwowane, żeby przesłać tą kartę do klubu. I tu jest problem, bo karta jest cały czas aktywna(?) i nie mogę jej ani usunąć z obserwowanych ani wysłać do klubu. Mogę jedynie wysłać oferte(kiedy tak robię to wywala błąd, że nie moge dodać karty do obserwowanych bo wszystkie wolne sloty już mam zajęte) albo wymienić ale wyskakuje znowu błąd, że można tylko się wymieniać ze znajomymi.

Maciek_fifowiec
09-10-2012, 19:40
Grając obojętnie jaki mecz mam puste trybuny i nie wiem jak to zmienić... Ktoś wie o co chodzi ?

hpnoti
09-10-2012, 22:30
Ale frajerska jest ta gra w wirtualnym sezonie klubów, gram swoim graczem... mam SPO ale czesto gram na ataku ew. PP bo takie udaje mi sie wybrac pozycje przed meczem. Strzelam gole asysty a tu siara, ani zapisany mecz ani bramki ani asysty sie nie zapisują, tylko średna spada/wzrasta... u was też tak ?

daniel0515
10-10-2012, 04:52
Mam pytanie otóż przy strzelaniu rzutów wolnych wiemy na pewno ,że jest klawisz na padzie LB a służy on do strzelania piłki po ziemi lecz jednak w grze (mecz towarzyski) czy jest opcja strzału po ziemi ? wiem ,że jest lob i strzał finezyjny(kręcony).Prosze o odpowiedz.

Plague
10-10-2012, 05:20
Grając obojętnie jaki mecz mam puste trybuny i nie wiem jak to zmienić... Ktoś wie o co chodzi ?

Pewnie słabo grasz i nikt nie przychodzi na mecze :)
A tak poważnie to spróbuj pozmieniać stery karty grafiki.

rangiz
10-10-2012, 05:40
Na niskich detalach nie ma kibiców, trzeba dać wyższe w configu.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU BLADYCH MURAW:
http://www.mediafire.com/?3y3y50wtsazu5qa

Copy the ¨pitch¨ folder to your GAME/DATA/SCENEASSETS folder and regenerate.
This turfs will apply on most of the stadiums by default.

Przed:
http://imageshack.us/a/img217/8958/juvejuvestad.jpg

Po:
http://img600.imageshack.us/img600/5798/fifa1320121005133240837.jpg

bozydariwanow
10-10-2012, 06:55
Jestem po 15 pelnych meczach na pelnej wersji (w koncu mam).
Po 1 sprawa optymalizacji -
Mam slaby laptop (moze powiedzmy sredni) i gra chodzila slabo, pokaz slajdow.
Przewertowalem cale forum ,,optymalizacja gry'' i zadna wskazowka nic mi nie dala (tak samo jak dla 12-tki).
Patrzylem na forum EA plus troche pokombinowalem i nastepujaca metoda poprawila mi jakosc gry obeldnie (gra chodzi plynnie jak cholera) - chodzi o takie ustawienia:
-1024x768 (chociaz ma to mniejsze znaczenie)
-otwieranie gry w oknie ( nie pelny ekran - bardzo wazne!)
-Jakosc rend: niska (jak da sie bardzo niska nie ma kibicow, ktos pytal o to)
-mssa cos tam: zero (wyl)
-klatki/sek: max 60
-obie opcje na dole odznaczone (!).
Sprawa gry w oknie - odpala sie w oknie a bierze sie na pelny ekran okno i gra wyglada jak na calym ekranie widac tylko paski wiec to tak jak na calym, zadna roznica.
Mam nadzieje ze ta metoda pomoze innym ze slabszymi pc-tami.

Co do gry: jestem zaczarowany gra, jest obledna, grajac w demo nie mialem jakos frajdy, pelna wersja jest po prostu rozpie****jaca wszystko. Gameplay jest zabojczy i nie ma lepszego (zadne pes6 z patchami czy pes2013 czy fifa11/12 - wszystko to przerobilem w ostatnich latach). Przepasc miedzy fifa 12 a 13 jest ogromna a miedzy 11 a 13 to juz sa lata swietlne.

Jeszcze 1 sprawa:
to jest wersja fify europejska: http://www.youtube.com/watch?v=bxSvJqoNfXQ
to jest wersja pld amerykanska: http://www.youtube.com/watch?v=yCpy5Ux0IBk
Zalezalo mi na tej 2 wersji i ja przypadkowo jak cholera zdobylem (to jak trafic w totka 5-tke). Roznica jest (szczegolnie dla fanow pilki hiszpanskiej ogladajacych mecze np. na ESPN) rozwalajaca - wstawki ESPN i komentarz najwiekszego rzeznika Mario Kempesa.

Dobra nie trace czasu wracam grac !!! :)
To nie byl blad to byl wielblad - buahahhaha jak mozna grac w wersje z polskim komentarzem :P

Ahmed.
10-10-2012, 09:32
Na konsole nie da się wgrywać żadnych dodatków tak jak na PC, to jest jedyny minus konsol.

W planach zapewne jest, poza tym już wyszła aktualizacja ekstraklasy (na chwilę obecną bez składów):

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa13&page=news&id=13439

Wgrałem ten patch, zainstalowano go pomyślnie, ale mam jeden problem, w grze zmieniły się tylko nazwy klubów, nazwa ligi oraz flagi. Stroje, herby, czy logo ligi dalej są takie same....

mati24051996
10-10-2012, 12:20
Otóż wygrałem licytacje na jakiegoś zawodnika. Kiedy się skończyła wszedłem w obserwowane, żeby przesłać tą kartę do klubu. I tu jest problem, bo karta jest cały czas aktywna(?) i nie mogę jej ani usunąć z obserwowanych ani wysłać do klubu. Mogę jedynie wysłać oferte(kiedy tak robię to wywala błąd, że nie moge dodać karty do obserwowanych bo wszystkie wolne sloty już mam zajęte) albo wymienić ale wyskakuje znowu błąd, że można tylko się wymieniać ze znajomymi.

Mam ten sam problem co zaglebiok95 proszę o pomoc.

krzyh27
10-10-2012, 13:22
Prosze o pomoc. Gdy znajdę przeciwnika w trybie sezony to nie moge grac ponieważ jestem cały czas na arenie albo mam czarny obraz i musze restartować gre. Wie ktoś jak mi pomóc?

JudaszXxX
10-10-2012, 13:26
Witam kupiłem tydzień temu Fife 13 nowiutką z Empiku. Wszystko było dobrze dopóki nie chciałem zagra w sieci, kazano mi podac hasło online które znajdowało się w pudełku wpisałem je i gdy w głównym menu wybieram opcję "Sezon" lub "ultimate team" wyskakuje mi następujacy komunikat: "Nie możesz niestety zarejestrować internetowego paszportu wymaganego do uzyskania dostępu do wszystkich funkcji sieciowych. Więcej informacji znajdziesz pod adresem easports.com/onlinepass."

Wie może ktoś co mam zrobic ?

Cynik
10-10-2012, 13:45
Mam taki problem , iż kiedy próbuję zmienić sterowanie na strzałki po prostu się nie da. Wciskałem już setki i razy i nic. Inne klawisze mogłem zmienić a np. klawisz w przód jest na "F1" i gdy próbuję zmienić na strzałkę w górę zostaje to samo. Wie ktoś może co z tym można zrobić ?

Kleko
10-10-2012, 13:46
Cześć. Mam oryginalną FIFE i wszystko śmiga jak trzeba jednak problemy zaczynają się podczas grania przez sieć. Połączę się lecz bardzo zacina mi gra. Tryb gry z komputerem chodzi elegancko na najwyższych detalach. Nie może to być wina internetu bo mam internet 8 mb/s. Zainstalowałem najnowsze sterowniki od karty graficznej i dalej zacina. Pomoże ktoś? Byłbym wdzięczny.

Rokefeler19
10-10-2012, 16:27
Mam taki problem , iż kiedy próbuję zmienić sterowanie na strzałki po prostu się nie da. Wciskałem już setki i razy i nic. Inne klawisze mogłem zmienić a np. klawisz w przód jest na "F1" i gdy próbuję zmienić na strzałkę w górę zostaje to samo. Wie ktoś może co z tym można zrobić ?

zgadza sie bo strzalki sa przypisane juz.
wystarczy jak tam gdzie jest strzaka przypisana do czegos dasz inny klawisz ja dawalem te ktore sa przypisane pod lewa galke czyli j,k,l,i chyba te dokaldnie i wtedy strzalka sie zamieni z danym klawiszem miejscami i bedzie ok.

ja mam problem po podczas ladowania meczu obraz pauzuje na parfe sekund czasem ruszy a jak nie to musze zjezdzac na pasek i jak wezme spowrotem to juz jest ok. jak wyeliminowac to? u kumpli laduej normalnie a u mnie podczas cwiczen nawet lapie kilkosekundowe zawiechy dzwiek jest ale obraz stoi kilka sekund :(

Coala
10-10-2012, 17:08
Witam mam problem, być moze był już poruszany ale przekopywać 35 stron to trochę jest, mianowicie gdy chce włączyć szybki mecz i już po wyborze składu, stroju jak daje graj to wyrzuca mnie do pulpitu ? Co poradzić na ten problem ? Bardzo prosze o szybką pomoc :)

Domino
10-10-2012, 17:21
Wgrałem ten patch, zainstalowano go pomyślnie, ale mam jeden problem, w grze zmieniły się tylko nazwy klubów, nazwa ligi oraz flagi. Stroje, herby, czy logo ligi dalej są takie same....

Poczytaj troszkę :]

http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=857254&postcount=76

Witam mam problem, być moze był już poruszany ale przekopywać 35 stron to trochę jest, mianowicie gdy chce włączyć szybki mecz i już po wyborze składu, stroju jak daje graj to wyrzuca mnie do pulpitu ? Co poradzić na ten problem ? Bardzo prosze o szybką pomoc :)

Wyrzucanie do pulpitu było opisywane naście razy, wystarczyło użyć wyszukiwarki lub zajrzeć do FAQ:

Kreuzberg
10-10-2012, 18:53
Czy ktoś miał sytuacje, że informacja o zmianie gracza nie chciała zniknąć z ekranu? Czy konieczne jest ponowne uruchomienie gry?

Coala
10-10-2012, 19:41
Dzięki, zrobiłem aktualizację sterowników i gra juz działa, jednak mam problem ponieważ nawet na najniższych detalach się tnie... Co robić ? ma ktoś jakieś sprawdzone rzeczy ? Próbowałem kilka tricków z fify 12 ale nic...

Czy ten fix od dzeja czy jakoś tak dla fify12 który tak pomógł wielu, zadziała na fife 13 ??

Mój sprzet to Laptop Lenovo g550

Procesor 2x2.2
3 GB Ramu
Nvidia GeForce G210m 512mb

Czyli przynajmniej na średnich lub niskich powinno działać a sie tnie. Bardzo proszę o pomoc, aby przynajmniej na niskich detalach gra chodziła mi płynnie.

Real-Madryt-98
10-10-2012, 19:49
Czy da się zmienić na arenie zawodnika tak , żeby była to wirtualna gwiazda , jeżeli tak to jak to zrobić.Proszę pomocy?

Qu.
10-10-2012, 19:53
Sven

Ja tak miałem na konsoli PS3. U mnie wystarczy zrobić zmianę w swoim zespole podczas meczu i wtedy znika ta informacja o zmianie przeciwnika.

Vario
10-10-2012, 20:20
Hej,

mam chyba dosc nietypowy problem.
GRa wybiorczo zapamietuje czesc tego co robie - tzn:
- czesto zdarza sie tak ze pomimo zmiany (edycji) wygladu mojej WG w trybie online, po ponownym uruchomieniu wyglad postaci jest sprzed jakiegos czasu (przed ostatnio edycja)
- caly czas praktycznie resetuja sie moje postepy na grach treningowych - trzy razy juz konczylem wszystko na zlotym poziomie a za kazdym razem przy ponownym uruchomieniu wraca mi do brazowego

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dodam ze mam oryginal, wersje cyfrowa z Orgina.

Ktos ma podobnie? Jakis pomysl?

Z gory dzieki

xManiu
10-10-2012, 20:40
@up
nie pyta Cię o synchronizacje plików ? u mnie często zdarza się tak, że wywala informacje o tym że pliki na serwerze i lokalne się nie zgadzają (na serwerze ma starsze sejwy) wtedy zawsze daje żeby używał plików lokalnych (z dysku twardego) i wszystko jest ok.

Ja mam pytanie co do mechaniki gry. Który przycisk odpowiada za krycie piłki przed przeciwnikiem kiedy mam ją przy nodze i chcę się zasłonić (zyskać czas itp.)

Drugie pytanie- który klawisz należy przytrzymać z lobem kiedy chce dośrodkować będąc dobry kawałek przed polem karnym, np. na 20 czy 30 metrze?

/btw. origin ciągnie mi właśnie jakąś aktualke do FIFY ~200mb, jakieś informacje co dokładniej poprawili ?

mati24051996
10-10-2012, 20:45
Gdzie można kupić fifa points? Mógł by ktoś linka dać.

Vario
10-10-2012, 20:48
xManiu aaa widzisz... pewnie to to - dzieki :)

ForzaKKS
10-10-2012, 20:59
Witam. Może już ktoś to napisał ale jak może niektórzy z Was pamiętają miałem problemy z tym że gdy włączam mecz to gra się wyłącza. Znalazłem rozwiązanie który na 10000000% działa. Sterowniki. Instalujemy najnowsze. Wiem że nie jestem pierwszy który na to wpadł ale może komuś pomogę. Pozdrawiam

eVy
10-10-2012, 21:00
Mam dwa problemy: Jeden już wcześniej opisywałem: http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=856346&postcount=555 I do tej pory nie dostałem pomocnego rozwiązania (ani od forumowiczów ani od EA).

Drugi problem, czyli: W trybie Kariery, gdy próbuję kupić jakiegoś zawodnika w trakcie okna transferowego, wysyłam ofertę klubowi. Gdy klub się zgadza, wysyłam opcję kontraktu zawodnikowi i wtedy mniej więcej (moim zdaniem o to chodzi) gdy powinna się pojawić odpowiedź z akceptacją lub jej brakiem, gra się wyłącza.

Z góry dziękuję za pomoc!!!

ForzaKKS
10-10-2012, 21:27
Oj powiem Ci szczerze że biednie jak taki błąd wyskakuje. W fifie jest wiele błędów (przynajmniej ja zaobserwowałem) z wyłączaniem się gry. Zagrałem jeden sezon Man City i dokładnie pamiętam 12 lipca (w fifie) gra mi się wyłączała...Nie wiedziałem co zrobić więc usunąłem zapis i gram BVB drugi sezon jest ok. Spróbuj zacząć grać od początku chociaż możliwe że masz niezły składzik i szkoda Ci go tracić.

maciek77
10-10-2012, 22:18
ciekawe kiedy wyjdzie ten patch ;/ człowiek kupił i nawet pograć nie może ;/

cubacio
10-10-2012, 22:47
PS3
Od kilku dni grając w fifę, w składach mam zawodników o niestworzonych nazwiskach. Atrybuty są "normalne", prawdziwych zawodników, to samo z komentarzem Szpaka, ale na koszulkach i w zarządzaniu drużyną widzę jakieś przedziwne nazwiska.
Ktoś z Was miał może taki problem?

bramkarz_MU
10-10-2012, 23:08
PS3
Od kilku dni grając w fifę, w składach mam zawodników o niestworzonych nazwiskach. Atrybuty są "normalne", prawdziwych zawodników, to samo z komentarzem Szpaka, ale na koszulkach i w zarządzaniu drużyną widzę jakieś przedziwne nazwiska.

Mam to samo xD od wlasciwie godziny cos sie pomieszalo... Mam wersje PC

cubacio
10-10-2012, 23:12
Ja już od kilku dni coś takiego mam... No nic, czekam zatem na wieści od kogoś kto sobie z tym już poradził.

bramkarz_MU
10-10-2012, 23:46
Ja już od kilku dni coś takiego mam... No nic, czekam zatem na wieści od kogoś kto sobie z tym już poradził.

Problem rozwiazany.. Pobierz aktualizacje skladu . konfiguracja gry --> edytuj zespoly --> zmien sklady --> pobierz aktualizacje

Jesli nie da sie to usun sklady badz pliki:
Pliki ze skladami nazwane sa "Squads..." o ile da sie :P nie wiem jak to jest z konsolami nie posiadam :P

rangiz
11-10-2012, 08:40
To samo było rok temu i dwa lata też, więc nie wiem skąd te pytania :)
Przy grze online często miesza coś ze składami i wystarczy pobrać.

Greex
11-10-2012, 08:47
1. Czemu w grze jest tak mało butów nike? Patrzałem w edycji zawodnika i nie ma chociażby biało-zielonych ników co lewandowski grał na euro ( w demo były ), czy zielonych mercuriali, które były w '12 u sporej liczby zawodników choćby Cris.

2. Wam też gra chodzi o wiele gorzej od '12? Tam na full detalach mogłem nagrywać frapsem i grać, 0 lagów. Obecnie bez żadnego nagrywania żeby nie mieć ścinek muszę wszystko powyłączać, ustawić średnie detale, wyłączyć synch. pionową i dać priorytet czasu rzeczywistego.
Mój komp:

XP
2gb ram
Procek 2x3.2 Ghz
Karta graficzna : Geforce 9600 GT

maciek77
11-10-2012, 09:22
kiedy można się spodziewać patcha? kupiłem 1 raz oryginał i tu taki fake ;/

POMOR3
11-10-2012, 09:49
Mam problem po zainstalowaniu fify pierwszy mecz poszedł elegancko bez zacinek na najlepszych detalach za to kolejny czy to online czy nie gdy właczam, wyłacza mnie do pulpitu co robic ;/;/;/

Ahmed.
11-10-2012, 10:12
Mam problem po zainstalowaniu fify pierwszy mecz poszedł elegancko bez zacinek na najlepszych detalach za to kolejny czy to online czy nie gdy właczam, wyłacza mnie do pulpitu co robic ;/;/;/

Było opisywane kilkadziesiąt razy, zajrzyj do FAQ. Na początku spróbuj pobrać najnowsze sterowniki karty graf. Jak to nie pomoże, to postępuj zgodnie z FAQ. Mi sterowniki pomogły ; )
Mam jeszcze pytanko, jeśli było, to proszę usunąć tego posta.
Czy da się jakoś odblokować buty, które w meczach mają piłkarze, ale nie można ich np. założyć stworzonemu zawodnikowi itp.?
Bo widziałem wiele modeli butów Nike, ale w edycji zawodnika są chyba tylko 2-3 rodzaje...;/

Dr.House
11-10-2012, 10:33
Witam mam Fifę 2013 pograłem se dziś wyjątkowo długo i po jakiś czasie znikł pasek z wynikiem i czasem i wskaźnik joypda i wakażnik zadownika na dole co tu chodzi ? Jak mam temu zaradzić ?

PITI
11-10-2012, 10:56
@Dr. House

Wchodzisz podczas meczu do ustawień i tam jest wyświetl zegar czasu, etc. przełącz to na wyłącz, potem na włącz. Powinno zadziałać. Ja taki sam problem miałem w FIFA 12 i to mi działało.

FCB1900
11-10-2012, 11:17
Mam pytanie czy w trybie menedżera jest możliwość objęcie selekcjonera reprezentacji? na PS2?

Dzejwor
11-10-2012, 11:52
Witam. Mam problem z przycinkami.
Mój problem jest taki... gdy jestem z piłką gdzieś tak na połowie boiska gra chodzi płynnie, ale gdy jesteś już gdzieś tak mniej więcej przy polu karnym zaczynają się jakieś niewielkie ścinki...
Komputer nie jest chyba zły więc powinna ta fifa chodzić na max detalach.
Procesor: AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor `3.3GHz
Pamięć: 8192MB RAM
Karta: NVIDIA GeForce GT630 - 4GB

bozydariwanow
11-10-2012, 12:13
Fifa 2013? Nie slyszalem o takiej grze, fajna? :)
Ciagle mowa o przycinkach w grze - a probowaliscie moj sposob z otwieraniem w oknie? (34 strona).
@up:No nie wiem czy na max detalach,na srednich bym gral z tym sprzetem,albo na max. w oknie, zacina sie bo zaczyna widac publicznosc.

Reddread
11-10-2012, 12:41
http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-13-title-update-02

z tego co piszą od wczoraj jest dostępny mały update a do końca miesiąca wyjdzie duży patch dodający min prawdziwe stroje i herb Napoli oraz rozwiązujący większość problemów na wszystkich platformach.Prace potrwają do końca miesiąca.Czyli serwery będą czasowo wyłączane jeszcze przez ponad 2 tygodnie

maciek77
11-10-2012, 12:55
jakby ktoś miał namiar na patch'a to dajcie jakiś link czy coś ;/

Reddread
11-10-2012, 13:02
maciek77

wszystko jest do ściągnięcia z poziomu gry

POMOR3
11-10-2012, 13:18
Było opisywane kilkadziesiąt razy, zajrzyj do FAQ. Na początku spróbuj pobrać najnowsze sterowniki karty graf. Jak to nie pomoże, to postępuj zgodnie z FAQ. Mi sterowniki pomogły ; )
Mam jeszcze pytanko, jeśli było, to proszę usunąć tego posta.
Czy da się jakoś odblokować buty, które w meczach mają piłkarze, ale nie można ich np. założyć stworzonemu zawodnikowi itp.?
Bo widziałem wiele modeli butów Nike, ale w edycji zawodnika są chyba tylko 2-3 rodzaje...;/

dopiero dzisiaj sie tutaj zalogowałem i nawet niewiem jak mam sie tutaj połapywac sterowniki sciagnałe mnajnowsze juz wczesniej wiec to nie to jeszcze jakis pomysł ?

FCB1900
11-10-2012, 13:22
Mam pytanie czy w grze FIFA 13 na platformie PS2 jest możliwość objęcia posady selekcjonera w trybie kariery? Proszę o odpowiedź tylko osoby, które mają 100% pewność.

Remi203
11-10-2012, 15:29
Jak dodać swoją wirtualną gwiazdę do trybu kariery? Chciałbym mieć ją w swojej karierze Lechem Poznań, a nie wiem jak :P

AdiDabek71
11-10-2012, 15:56
Mam problem z grą FIFA 13, a mianowicie... Gra normalnie się odpala... Wszystko chodzi, ale gdy chcę odpalić mecz gra mi się wyłącza... wychodzi mi do pulpitu.. nie wiem co mam zrobić

kabanos123
11-10-2012, 16:50
Mam problem z ultimate team gdy chcę zagrać mecz ciągle mi wyszukuje przeciwnika i tak w nieskończoność czy ktoś też tak miał ?
P.S jeśli poczekam gdzieś tak z ok. 1 min to pisze mi połączenie przerwane i tak ciągle :(

Dzejwor
11-10-2012, 16:51
Elo .
Mam pytanie ;x da się edytowanego zawodnika z wolnych agentów wrzucić do składu klasycznej XI ?

cubacio
11-10-2012, 17:15
PS3

Niestety pobranie nowych składów nic nie dało. Tzn grając "szybki mecz" wszystko jest ok. Tak samo grając sezon. Ale jak sobie np turniej stworzyłem albo z ziomkiem online grałem to składy mam cały czas z dupy jakieś. Jakiś pomysł ktoś ma? Chodzi oczywiście o PS3... :hmm:

Dodatkowo, nie mam teraz drużyn do wyboru z kategorii "reszta świata". Są tylko dwie jakieś pozycje o nic niemówiących nazwach... O drużynach adidasa mogę teraz zapomnieć...

kądzi
11-10-2012, 17:27
Jest w fifie 13 tryb zostań sędzią ??

Domino
11-10-2012, 17:33
dopiero dzisiaj sie tutaj zalogowałem i nawet niewiem jak mam sie tutaj połapywac sterowniki sciagnałe mnajnowsze juz wczesniej wiec to nie to jeszcze jakis pomysł ?

Mam problem z grą FIFA 13, a mianowicie... Gra normalnie się odpala... Wszystko chodzi, ale gdy chcę odpalić mecz gra mi się wyłącza... wychodzi mi do pulpitu.. nie wiem co mam zrobić

Ja na prawdę nie wiem, po co ktoś poświęca swój cenny czas, tworzy wszelakie pomoce, FAQ itp. :facepalm:

Dwie kwestie panowie, jak masz problem i rejestrujesz się na forum, użyj wyszukiwarki, być może problem został już omówiony. Jeżeli nie potrafisz używać wyszukiwarki, zajrzyj do FAQ, tematu ze zbiorem najczęściej zadawanych pytań. Temat wisi przyklejony w dziale FIFA 13 i nie da się go nie zauważyć. Więc Panowie POMOR3 oraz AdiDabek71, odsyłam do FAQ, bo Wasze problemy zostały już niejednokrotnie i szeroko opisane na forum jak i w poniższym FAQ:

Dzejwor
11-10-2012, 17:36
Mam pytanie ;x da się edytowanego zawodnika z wolnych agentów wrzucić do składu klasycznej XI ?

ch3mn3y
11-10-2012, 17:57
Mam pytanko. Szukalem ale nie znalazlem odpowiedzi a nie wydaje mi sie to normalne.
Otoz jak gram wlasna gwiazda (jesli to wazne to ofens. pomocnik, Aberdeen, wypozyczony z Santosu) i bez wzgledu na to co sie dzieje na boisku potrafie tracic ocene.
Np. biegnac z pilka ocena potrafi spasc o 0.2-0.3. Gdy moi atakuja, badz po prostu sa przy pilce tez o 0.1-0.3. Takze podczas walki o pilke. I to nie raz ale np o cala ocene w ciagu 5-10 sekund.
Zrozumialbym gdyby to bylo podczas ataku przeciwnika, czy cos, ale nie gdy pilka jest moja. A dotego czemu az tyle?
Oczywiscie pozycja jest ta co gra chce (w sensie strzalek) i ogolnie nie wiem o co kaman? A jest to wkurzajace gdy do 80min nabijam np ocene 8-9 i nagle zaczyna spadac i koncze z 6-7. Odbiera to sens mojej grze. Probowalem zmienic poziom trudnosci ale nie zdaje to rezultatu.

edit: przed chwila skonczylem mecz i np w 58 minucie mialem ocene 8.2 a juz w 68 6.3. Gdy menadzer sciagnal mnie mialem ocene 6.6. Lecz wg statystyk koncowych bylo to 8.8.

Alex
11-10-2012, 19:05
Ostatnio zainstalowałem Fifę 13 i mam problem z wyborem profilu. Po wybraniu, zaakceptowaniu nie zdąży go nawet wczytać a już Fify nie ma - wywala do Windowsa. Co może być problemem?

luki1759
11-10-2012, 19:37
Pomocy!!
Włączam fife 13 i tworzę profil i przy wyborze ustawień sterowania itd. klika tak aby użył tych ustawień podstawowych i nagle wywala mnie na pulpit...
W folderze gry tworzy się plik: FIFACrashDump_CL1184026_2012.10.11_18.33.51.dmp

Windows 7

Alex
11-10-2012, 19:45
Mam taki sam plik. Nie pomaga ani dawanie atrybutu "do odczytu" replay0.bin, ani nic.

FCB1900
11-10-2012, 20:17
Hej mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie zadane na tej stronie naprawdę bardzo mi zależy: http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=47267&page=36

HiroSSJ
11-10-2012, 22:17
Po zainstalowaniu aktualki od czasu do czasu pojawiają sie crashe podczas areny treningowej przed meczem... ;/

kita1997
12-10-2012, 09:42
Od czasu aktualizacji,wywala mnie na pulpit,jak gram mecz ligowy.

POMOR3
12-10-2012, 13:26
Ja na prawdę nie wiem, po co ktoś poświęca swój cenny czas, tworzy wszelakie pomoce, FAQ itp. :facepalm:

Dwie kwestie panowie, jak masz problem i rejestrujesz się na forum, użyj wyszukiwarki, być może problem został już omówiony. Jeżeli nie potrafisz używać wyszukiwarki, zajrzyj do FAQ, tematu ze zbiorem najczęściej zadawanych pytań. Temat wisi przyklejony w dziale FIFA 13 i nie da się go nie zauważyć. Więc Panowie POMOR3 oraz AdiDabek71, odsyłam do FAQ, bo Wasze problemy zostały już niejednokrotnie i szeroko opisane na forum jak i w poniższym FAQ:

udało mi sie to ogarnac zianstlaowałem jeszcze raz najnowsze sterowniki dokarty graficznej i smiga pieknie szkoda tylk oze grajac realem zawsze trafiam barce lub bayern :(

unkown
12-10-2012, 13:37
Siema, mam problem, bardzo prosze was o pomoc. W trubie ultimate team(przez neta), gdy gra w lidze online>graj>szuka przeciwnika, ale potem zamiast narzucac mi juz wybor koszulek, do meczu>to jest ciagle taki ekran(jak na obrazku) i musze wylaczac fife z alt+ctrl+dlt i zamykac;/ i nie moge z nikim zagrac, mialem tak od pewnego czasu, ale teraz to kaplica bo tylko to jest... a 2/3 dni temu czasem udalo mi sie z kims zagrac, mam neta 30mb, win xp sp2. Poradzi ktos cos?;x

zdjecie: http://w495.wrzuta.pl/obraz/3x68wr1JBGg/problem_fifa
to sie dzieje po wyszukiwaniu przeciwnika;/

ceer
12-10-2012, 14:25
Po aktualizacji nie moge wczytac profilu tylko musze robić nowy przy kazdym wlaczeniu gry
Wie ktos jak rozwiazac ten problem?

KonradVeB
12-10-2012, 14:45
Witam. Wie ktoś czemu nie mam zbliżenia na zawodnika który strzelił gola ? W poprzednich edycjach po golu zawsze było zbliżenie na cieszącego się zawodnika.

Plague
12-10-2012, 15:10
Po ostatnim update mam problem z FUT. Mianowicie przechodzę do wyszukiwania przeciwnika, pojawia się taki ekran w słabo widziane łatki piłki i nic się nie dzieje tylko leci soundtrack. Ma ktoś taki problem, mozna go jakoś rozwiazać?

Alex
12-10-2012, 15:10
Ja teraz mam inny problem. Drugi i kolejne mecze mają dziwną grafikę - tak jakby mgła była i wszystko jest takie białawe.

luki1759
12-10-2012, 15:23
Pomocy!!
Włączam fife 13 i tworzę profil i przy wyborze ustawień sterowania itd. klika tak aby użył tych ustawień podstawowych i nagle wywala mnie na pulpit...
W folderze gry tworzy się plik: FIFACrashDump_CL1184026_2012.10.11_18.33.51.dmp

Windows 7

Krzyżak
12-10-2012, 15:58
Po instalacji FIFY na Win7 wszystko było w porządku... Do czasu gdy wyszedł ostatni patch. Przy włączaniu FIFY, gdy powinien się pojawić napis, by kliknąć Spację lub START, gra wywala mnie do pulpitu i pokazuje się taki oto obrazek :

http://i46.tinypic.com/xm8rc6.jpg

Proszę o pomoc !

ikkou
12-10-2012, 17:36
Nie wiem czy w dobrym miejscu pytam ale niech mi ktoś powie czy to jest normalne że chce przedłuzyć kontrakt zawodnikowi ktory zarabia 2000euro daje mu 10000euro i 20% premii za bramke a on kontrakt odrzuca ? piszę tak "za mało pieniedzy żeby odnowić ten kontrakt" może mi ktoś powiedzieć o co kaman ? 5 krotnie przepłaciłem jego pensje. jakiś bład fify?

Dawidfcb
12-10-2012, 17:54
Witam !

Jest możliwość wyłączenia "slajdów" , po strzeleniu gola ,lub tych przed zmianą zawodników ? Czy trzeba je oglądać do końca?

Z góry dzięki .

Pozdrawiam ! ;)

chamsterball
12-10-2012, 18:06
witam , mam pytanie do osób które rozegrały sezony 3 i w górę , a mianowicie, jak rozwijają się młodzi zawodnicy Liverpoolu ? wiem że są do tego strony z potencjałami , ale one są niezbyt wiarygodne :P chodzi mi głównie o : Sterling,Shelvey,Suso,Yesil,Pacheco,Coates,Robinso n,Morgan i Kelly. Z góry dzięki :)

dsd
12-10-2012, 18:18
Witam. Dziś zainstalowałem FIFĘ 13, mam jednak problem. Otóż w ogóle nie działa mi klawiatura w grze. Nie mogę wybrać języka (sam po chwili wskakuje), później dochodzę do tego, że "press start or space it will be your default controler" i też nie mogę nic wybrać, naciskam spację i nic, później się włącza filmik i on już leci w nieskończoność bo nie mogę go wyłączyć. Po prostu tak jakby klawiatura nie działała, a działa normalnie, tylko w FIFIE nie. Proszę o pomoc.

PITI
12-10-2012, 18:39
Mam problem z FUT.

Kupiłem sobie właśnie leczenie na nogę i na wszystkie kontuzje. Tylko, że karty cały czas są w polu aktywne, mimo że już dawno skończyły się licytacje. Jak na nie kliknę to mam tylko: oferta wymiany i nic więcej. Co mam zrobić, że móc zastosować te dwie karty?!

Edit: Jedną udało mi się użyć. Ale pozostałych dwóch nie umiem. :/

Ale za to sprzedałem herb (przynajmniej tak mniemam) to nie mam ani herbu ani monet. Co się dzieje?!

Kreuzberg
12-10-2012, 18:53
Nie wiem czy w dobrym miejscu pytam ale niech mi ktoś powie czy to jest normalne że chce przedłuzyć kontrakt zawodnikowi ktory zarabia 2000euro daje mu 10000euro i 20% premii za bramke a on kontrakt odrzuca ? piszę tak "za mało pieniedzy żeby odnowić ten kontrakt" może mi ktoś powiedzieć o co kaman ? 5 krotnie przepłaciłem jego pensje. jakiś bład fify?

Chyba już wszystko jasne?

ikkou
12-10-2012, 21:31
Chyba już wszystko jasne?

nie jest jasne za malo jakich pieniedzy przepraszam bardzo? budzet na transfery mam z 900 tys a na pensje 20 ja daje pilkarzowi polowe mojego budzetu na pensje a jemu jeszcze mało ? trochę to chore zwłaszcza ze do tej pory taki piłkarz zarabia 2000 tys i nagle by chciał 20 tys trochę chyba nie tak to działa w rzeczywistości