PDA

Zobacz pełną wersję : FIFA 12 - problemy, błędy, pytania

Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Krzychu6626
21-10-2011, 20:17
Witam,
Miałem wiele problemów z najnowszą Fifą m.in. musiałem zmieniać coś w pliku replay0.bin, zakładać nowe konto w komputerze.
Kolejnym problem pojawił się, gdy instalowałem aktualizację Origina. Przy włączeniu tego programu pojawia się informacja: "Nie można znaleźć składnika. Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono QtCore4.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem." No tak... tylko że nie mogę odinstalować, bo pojawia się napis, że niby program mógł zostać wcześniej odinstalowany...
Proszę pomóżcie mi. Już tracę siły na pokonywanie błędów firmy EA..

Sory za spam, ale naprawdę nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie? Od 3 dni nie wiem co robić. Jutro pójdę reklamować grę, nie wiem może to coś zmieni, bo moi koledzy nie mieli żadnych problemów, a u mnie co chwilę jest coś nie tak :/

Tytos
21-10-2011, 20:41
Panowie jak wyłaczyć te zasrane aktualizacje??
Wkurza mnie juz to codziennie jak nie origin to fifa sie aktualizuje.....
Da sie to wyłączyć albo poblokować ?????

Chyba nie. Dziś znowu aktualizacja Origin. Obowiązkowa, bo inaczej w ogóle się nie odpali... a poza tym, pojawia się okienko informujące o aktualizacji i... jak gdyby nigdy nic przerywa i wyłącza się. I znowu sobie nie pogram. Dziadostwo i tyle.

Salwatro
21-10-2011, 21:56
po wybraniu jezyka wyskakuje znaczek EA i potem pojawia sie taki bład co musze zrobic zeby normalnie wszystko działało prosze o pomoc z góry dziekuje ;D

MaTeoMan
21-10-2011, 22:03
@up,

Oryginalna gra? Chyba jakiś problem z Microsoft Visual C++ Może nie masz najnowszej wersji tego oprogramowania? To wszystko co przychodzi mi do głowy.

holbimjom
22-10-2011, 07:52
Rozwiazalem problem tnacej fify !!
A tu powiem jak to zrobic:
Wlaczamy Fife. Minimalizujemy ja, wlaczamy Menedzera Zadań klikamy prawym przyciskiem fifa12.exe i dajemy ustaw priorytet i wybieramy wysoki.
:)

Shivar
22-10-2011, 09:00
Mam głupie banalne pytanie. Gram na PC i gdy ja strzelam karnego to co mam zrobić aby trafił od w dolny lewy lub prawy róg. Bo ja naciskam klwisz na dół i w prawo jeśli wybieram prawy dolny róg. Ale co po chwile przestrzelam. Jeszcze nie było karnego abym strzelił.

Drugie pytanie to jak poruszac się bramkarzem gdy chce on strzelić np w lewy dolny róg??

Prosze o odpowiedz.

Blinx321
22-10-2011, 09:24
@up

Mam rozumieć, że początek meczu leci płynnie, bez zacinek?
otoż to

Domino
22-10-2011, 09:51
@Shivar

Wszytko teoretycznie robisz dobrze, tylko wielce prawdopodobne, że zbyt długo trzymasz klawisze i zawodnik przestrzela Ci tego karnego. Spróbuj trochę krócej trzymać klawisze kierunkowe. Ja na początku za długo je trzymałem i w zależności gdzie chciałem trafić, to piłka przelatywała nad bramką, czy koło bramki. Co do bronienia, bramkarzem rzucasz się klawiaturą numeryczną, ale poruszać możesz się nim samymi strzałkami.

@Blinx321

Trochę dziwnie, ale jakoś nie wierzę że to może być wina monitora. Ja sam odpalałem FIFĘ na LCD LG 22" oraz na starym i wysłużonym CRT 17" i nie zauważyłem problemów. Tylko dziwne że na starym monitorze wszystko Ci banglało. Nie wiem, może za duża lub za mała częstotliwość odświeżania jest ustawiona? Może masz jakieś stery do monitora które warto zainstalować? Ciężko powiedzieć.

Shivar
22-10-2011, 10:39
Domino

A jak numerycznie sie rzuca bramkarzem?

tardziel
22-10-2011, 10:40
A wie może ktoś z was jak wykonywać rzuty wolne? Dla mnie to jest zagadka. Jak narazie mój jedyny pomysł to wystawianie piłki.

Shon
22-10-2011, 11:01
Witam!
Mój problem polega na tym iż stworzyłem swoją game face a potem ją usunąłem a teraz moja postać ma normalny kolor twarzy a reszta jest czerwona. Teraz jak stworzyłem nowy gf to nie mogę go ściągnąć ;/

piekarnik.
22-10-2011, 11:10
http://imageshack.us/photo/my-images/689/69471148.png/ Mam taki problem od kilku dni. Wcześniej jak wyskakiwał mi ten błąd to wpisywałem kilka razy ten kod - fakt, wyskakiwał ten błąd, ale jak mówię, wpisywałem kilka razy kod aktywacyjny i FIFA chodziła, a teraz nie. Jakieś pomysły?

Kraker
22-10-2011, 11:57
piekarnik. gra pudełkowa czy zakupiłeś klucz na allegro ? bo z tego co wiem na niektóre klucze poszły bany od EA.

IronMetal
22-10-2011, 12:03
A ja mam problem ,że:

Kiedy dam moja muzyka i przyśpiewki i kiedy wybiore "dla innych zespołów" mam do wyboru tylko dla FC K'slautern a gdy wciskam "7" "8" nie zmieniają się ani ligi ani zespoły i ciągle mam do wyboru tylko przyśpiweki dla Kaiserslautern.Czy ktoś tak miał i czy ktoś coś z tym zrobił?Z góry dziękuję i pozdrawiam!

alchemik86
22-10-2011, 12:14
Witajcie. To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich serdecznie. Miłośnikiem FIFY jestem prawie od początku jej istnienia lecz ostatnie części trochę mnie irytują ze względu na mnogość problemów. Dziś instalując najnowszą część napotkałem pewien problem. Otóż instalacja przebiegła bezproblemowo, uruchomienie również lecz gdy tylko zaczynam tworzyć profil dzieje się coś takiego jakby cały czas była naciśnięta strzałka na dół czy to na klawiaturze czy padzie bo obie opcje sprawdzałem. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

k166
22-10-2011, 12:23
Może ktoś wie jak usunąć niepotrzebne konto na orgini ????

Domino
22-10-2011, 12:24
Domino

A jak numerycznie sie rzuca bramkarzem?

Na klawiaturze numerycznej z prawej strony też masz strzałki :] Albo przynajmniej ja mam :E Ale analogicznie, 4 i 6 to lewo, prawo, a 8 i 2 to góra, dół ;P

devil
22-10-2011, 12:36
Elo. Dlaczego jesli pojawila mi sie dzis jakas obowiazkowa aktualizacja do origin pisze aby zaktualizowac ja do ""battlefield 3???"" A jak dam zainstaluj wylacza sie zawsze.

Villa7viv
22-10-2011, 13:56
Witam!!!
Zastanawiam się nad kupnem fify 12...
Mam jedno pytanko...
Czy odpali mi na takim laptopiku:
Procesor :
AMD E-300 (1.30 GHz)
2 rdzenie,
2048 MB Ramu
Zintegrowana grafika
ATI Mobility Radeon HD 4250
???
Albo też na takim:
Typ procesora Intel Core i3
Cache L3 3 MB
Taktowanie procesora 2.53 GHz
Karta graficzna Integrated Mobile Intel® HD Graphics
Zainstalowana pamięć RAM 4 GB
Dźwięk Karta dźwiękowa zintegrowana...
A jeśli na żadnym proszę o jakąś propozycję co do zakupu nowego...
cena ok. 1500 zł

MaTeoMan
22-10-2011, 14:00
@up,

Może być problem z procesorem :] Jaki masz system?

Villa7viv
22-10-2011, 14:11
windowsa 7

Villa7viv
22-10-2011, 14:13
7 w obydwóch... ale w którym kompie problemy??

piekarnik.
22-10-2011, 14:25
Pudełko, Kraker.

Villa7viv
22-10-2011, 14:30
tsa...
to odpowie ktoś?? może jakaś normalna osoba??
;-)

Tytos
22-10-2011, 15:25
Elo. Dlaczego jesli pojawila mi sie dzis jakas obowiazkowa aktualizacja do origin pisze aby zaktualizowac ja do ""battlefield 3???"" A jak dam zainstaluj wylacza sie zawsze.

Ja nawet kliknąć na "zainstaluj" nie mogę, bo okienko się zamraża i wyłącza się. Zatem nawet Origin się nie odpala.

Ale - przed uruchomieniem Origin odłącz kabel sieciowy na moment. Uruchom Origin, pojawi się okienko, gdzie się logujemy. Teraz podłącz kabel, wpisz hasło i voila - Origin uruchomiony, przy tym nie woła o aktualizacje. To idiotyczne, bo posiadając oryginalny produkt otrzymujemy bubel, którego normalnie nie da rady uruchomić. Wydali w tym roku, a na stronie pomocy EA Origin info, że program Origin nie jest jeszcze w pełni kompatybilny z Win 7 :hmm: Może stąd takie problemy... Mogli się bardziej postarać.

Shon
22-10-2011, 16:38
Witam!
Mój problem polega na tym iż stworzyłem swoją game face a potem ją usunąłem a teraz moja postać ma normalny kolor twarzy a reszta jest czerwona. Teraz jak stworzyłem nowy gf to nie mogę go ściągnąć ;/
Ponawiam i proszę o szybką odpowiedź. :hold:

Domino
22-10-2011, 18:32
Witam!!!
Zastanawiam się nad kupnem fify 12...
Mam jedno pytanko...
Czy odpali mi na takim laptopiku:
Procesor :
AMD E-300 (1.30 GHz)
2 rdzenie,
2048 MB Ramu
Zintegrowana grafika
ATI Mobility Radeon HD 4250
???
Albo też na takim:
Typ procesora Intel Core i3
Cache L3 3 MB
Taktowanie procesora 2.53 GHz
Karta graficzna Integrated Mobile Intel® HD Graphics
Zainstalowana pamięć RAM 4 GB
Dźwięk Karta dźwiękowa zintegrowana...
A jeśli na żadnym proszę o jakąś propozycję co do zakupu nowego...
cena ok. 1500 zł

Przy pierwszym jest straszny procesor, bo 1,3 GHz na rdzeń to mało, a FIFA potrzebuje co najmniej 2,4 GHz, (jak będzie 2,0 GHz to tragedii nie ma), więc odpada. Nie wiem też jak grafika będzie współgrała z nową FIFĄ.

Druga opcja natomiast odpada przez zintegrowaną grafikę. FIFA nie obsługuje zintegrowanych układów Intel/S3.

Jakieś propozycje lapków do 1500zł? Ogólnie ciężko będzie coś sensownego dorwać, do tego jeszcze tak, żeby FIFA działała. Tak na dobrą sprawę nikt Ci nie powie czy FIFA będzie działać na jakimkolwiek komputerze, bo jest to wróżenie z fusów. W cenie 1500zł większość lapów ma zintegrowane grafiki, a tych za bardzo gry nie lubią. Moje propozycje:

http://allegro.pl/hp-compaq-cq56-2x2-1ghz-3gb-320gb-15-6-led-windows-i1867666308.html

(minusem dość mała matryca)
http://allegro.pl/dell-m301z-k145-4gb-250gb-hd4225-win7-office-nowe-i1884911284.html

Lepiej by było dla Ciebie, jak byś dołożył 200-300zł i kupił coś z grafiką dedykowaną:

http://allegro.pl/lenovo-g570-i3-2310-2gb-500gb-hd6370-hdmi-promocja-i1868335116.html

http://allegro.pl/laptop-lenovo-g560-p6200-3gb-500gb-gt310-hdmi-win7-i1874444750.html

mjs17
22-10-2011, 19:31
Witam może mi ktoś powiedzieć jak strzelać karne w fifa 12 bo na prawdę już mnie to denerwuje nie wykorzystałem jeszcze ani jednego wszystko idzie obok bramki

i czy jest w fifa 12 trening karnych bo nie mogę znaleźć

Domino
22-10-2011, 19:36
@up

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45182

Punkt 8 i 9. A karne możesz potrenować na arenie treningowej.

IronMetal
22-10-2011, 19:46
A ja mam problem ,że:

Kiedy dam moja muzyka i przyśpiewki i kiedy wybiore "dla innych zespołów" mam do wyboru tylko dla FC K'slautern a gdy wciskam "7" "8" nie zmieniają się ani ligi ani zespoły i ciągle mam do wyboru tylko przyśpiweki dla Kaiserslautern.Czy ktoś tak miał i czy ktoś coś z tym zrobił?Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Witam.Mój problem polega na tym że nie mogę kupić praktycznie żadnego zawodnika.Z 5 do których wysłałem ofertę przyszedł tylko 1 (chociaż tyle że to był Benzema :D ).Ciągle pisze że za mało kasy,a kwotę można wybrać dopiero po zaakceptowaniu transferu.Wiem że jest tak pewnie w każdej FIFIe 12 ale może jest jakiś sposób?

Pomoże ktoś?Bardzo bym prosił :respekt: .

Eliador
22-10-2011, 21:33
Witam.
Mój kumpel ma problem. Ma orginalną Fife kupioną, zainstalowaną.
Plik do odczytu zaznaczony, rozdzielczości zmienione w plikach ustawionych, ai tak cały czas, co by było nei zrobione(system stawiany,sterowniki odnawiane) wybija przy tym przeklętym samouczku.
Athlon X2 5000+,GeForce Gt220 1 Gb DDR3, XP.
Macie jakies pomysły? Próbowalismy juz chyba wszystkiego.
Z tągrą jest więcej problemó niż frajdy.

GrzesiekDFB
22-10-2011, 21:59
Witam może mi ktoś powiedzieć jak strzelać karne w fifa 12 bo na prawdę już mnie to denerwuje nie wykorzystałem jeszcze ani jednego wszystko idzie obok bramki

i czy jest w fifa 12 trening karnych bo nie mogę znaleźć

trenuj na arenie albo w stałych fragmentach gry .

W czasie treningu przed strzałem naciśnij 'kontrol tempa' czyli odpowiednik tego aby zawodnik szedł z piłką .Pojawi Ci się kółko niebieskie o nie dużej srednicy na środku bramki.Bardzo pomaga przy nauce. Nacisnij strzał w momencie jak suwak będzie na pozycji zielonej i wtedy możesz sterować strzałkami ten celownik. Im dłużej przytrzymasz strzał to będzie mocniejszy ale kólko wieksze co prowadzi do chybień. Jak będziesz bez problemu strzelał z tym pomocniczym celowaniem to próbuj bez niego ,bo w czasie meczu nie można go włączyć przynajmniej na poziomie klasy światowej.
Zapomniałem dodać ,że można też strzelać ala 'panenka' czyli wraz z strzałem przytrzymac klawisz wystawiania się zawodnika albo z pasa ,strzał + klawisz finezyjnego strzału .

Domino
22-10-2011, 21:59
@Eliador

Jak wywala do Windy, to może niech użyje aplikacji AMD Optimizer?

Eliador
22-10-2011, 22:00
Co to za program bo nei znam ?

alianta2
22-10-2011, 22:03
Mam jedno pytanie mianowicie jak dostawać propozycje na trenera w dużych klubach (real,barca, manu)? Aktualnie gram w man city i po sezonie chciałbym odejść do barcelony. Ważniejsza jest reputacja czy ilość zdobytych trofeów? Od czego zależy od jakiej drużyny dostane propozycje? Oczywiście chodzi o tryb kariery. pozdrawiam

Eliador
22-10-2011, 22:11
I jak ma zgodnei z tym program uruchomić FIFę? normalnei czy jakos specjalnie ? Chodzi o AMD Optimizer

Jay-D
23-10-2011, 07:47
Mam jedno pytanie mianowicie jak dostawać propozycje na trenera w dużych klubach (real,barca, manu)? Aktualnie gram w man city i po sezonie chciałbym odejść do barcelony. Ważniejsza jest reputacja czy ilość zdobytych trofeów? Od czego zależy od jakiej drużyny dostane propozycje? Oczywiście chodzi o tryb kariery. pozdrawiam

Najważniejsza jest reputacja, którą zwiększasz zdobywając trofea. Jak grasz Man City to szybko powinieneś zwiększać reputację (oczywiście jeśli masz sukcesy) i oferty innych potęg szybko przyjdą.

IronMetal
23-10-2011, 08:31
A ja mam problem ,że:

Witam.Mój problem polega na tym że nie mogę kupić praktycznie żadnego zawodnika.Z 5 do których wysłałem ofertę przyszedł tylko 1 (chociaż tyle że to był Benzema :D ).Ciągle pisze że za mało kasy,a kwotę można wybrać dopiero po zaakceptowaniu transferu.Wiem że jest tak pewnie w każdej FIFIe 12 ale może jest jakiś sposób?

Ponawianm :taniec2: bo nie daje mi to spokoju.

MaFio22
23-10-2011, 08:48
Panowie mam problem.
Mam fife, normalnie działała online itd...
Walnąłem formata zainstalowałem fife z origin.
Wszystko ok włącza się.
robię profil daje "mafio22"
Daje jakie ustawienia pada. jaka trudność i jaka drużyna.
Daj ok i nagle wyskakuje mi takie okienko...
http://iv.pl/images/59703557010918458119.png
Jak dam obojętnie co to pojawia się screen z Rooneyem i gra stoi...
Wiecie może co jest grane ?
Proszę o pomoc!

Większego screena się nie dało? Na forum umieszczamy albo miniatury, albo linki.

Villa7viv
23-10-2011, 09:09
Przy pierwszym jest straszny procesor, bo 1,3 GHz na rdzeń to mało, a FIFA potrzebuje co najmniej 2,4 GHz, (jak będzie 2,0 GHz to tragedii nie ma), więc odpada. Nie wiem też jak grafika będzie współgrała z nową FIFĄ.

Druga opcja natomiast odpada przez zintegrowaną grafikę. FIFA nie obsługuje zintegrowanych układów Intel/S3.

Jakieś propozycje lapków do 1500zł? Ogólnie ciężko będzie coś sensownego dorwać, do tego jeszcze tak, żeby FIFA działała. Tak na dobrą sprawę nikt Ci nie powie czy FIFA będzie działać na jakimkolwiek komputerze, bo jest to wróżenie z fusów. W cenie 1500zł większość lapów ma zintegrowane grafiki, a tych za bardzo gry nie lubią. Moje propozycje:

http://allegro.pl/hp-compaq-cq56-2x2-1ghz-3gb-320gb-15-6-led-windows-i1867666308.html

(minusem dość mała matryca)
http://allegro.pl/dell-m301z-k145-4gb-250gb-hd4225-win7-office-nowe-i1884911284.html

Lepiej by było dla Ciebie, jak byś dołożył 200-300zł i kupił coś z grafiką dedykowaną:

http://allegro.pl/lenovo-g570-i3-2310-2gb-500gb-hd6370-hdmi-promocja-i1868335116.html

http://allegro.pl/laptop-lenovo-g560-p6200-3gb-500gb-gt310-hdmi-win7-i1874444750.html

dziękuję bardzo mi pomogłeś!!!
mam jeszcze jedno pytanie czy chdzi mniej więcej o takiego lapka??:
http://allegro.pl/srebrny-msi-cx640-i3-4gb-500gb-gt520-1gb-windows-7-i1888378309.html
albo:
http://allegro.pl/nowy-compaq-presario-cq62-215dx-windows-7-gw24m-i1890178252.html

Domino
23-10-2011, 11:43
I jak ma zgodnei z tym program uruchomić FIFę? normalnei czy jakos specjalnie ? Chodzi o AMD Optimizer

Tu już za wiele nie pomogę, bo nie mam procesora AMD i nie miałem styczności z tą aplikacją. Niech kumpel ściągnie i obczai jak to wygląda, ten sposób działał w FIFIE 11, tu też może pomóc. Użytkownicy chwalili aplikację, nie mieli z nią problemów, więc i obsługa musi być banalnie prosta.

@Villa7viv

No mniej więcej. Szukaj czegoś z procesorem dwurdzenowym co najmniej 2.0GHz na rdzeniu i grafiką dedykowaną Radeon lub GeForce. Tylko pamiętaj, że to też nie będzie wyznacznik poprawnego działania gry, bo jest sporo problemów. Spójrz np. na poniższy post:

http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=758047&postcount=35

szulcu91
23-10-2011, 16:18
Witam mój sprzęt to Lenovo G560
4gb ram
procesor intel core i5 2,4 ghz
karta graficzna nvidia geforce 310m

mój problem jest podobny j/w, Fifa 11 działała bez problemu, Fifa 12 odmawia posłuszeństwa tj. po jakiś 30 minutach meczu gdy wpada bramka bądź jest jakaś przerwa w grze zaczyna tak ciąć że nie da się grać. Zmieniałem priorytet w menadżerze zadań i korzystałem z programu D3DOverrider. Jakieś inne propozycje/ pomysły? będę wdzięczny. Uprzedzam pytanie" gra jest oryginalna.

Miuosh
23-10-2011, 16:44
Miał może ktoś problem z tym, że gra miesiąc bez lagów na fps-ie 22, wszystko na low, i nagle pewnego pochmurnego dnia gra chvj wie dlaczego mu sie laguje i fps 11 ? Prosze o porady co zrobic z tym fantem.

damianlipkow
23-10-2011, 21:17
Mam problem z pewnością poruszany na forum lecz przeszukałem 20stron a łącznie z 4godziny zmarnowane i nic nie pomogło. Mój problem to zmiana ustawienia sterowania klawiatura gdy zmienię i chce wyjść z ustawień sterowania wywala mnie do pulpitu windowsa. Win7 kopiowanie plików z dokumentów fify 11 nic nie dało.

Yankes9
24-10-2011, 07:51
Cześć, mam do Was parę pytań na temat Fify. Otóż, jak nazywa się 3 najlepszych zawodników, i 3 najgorszych, oraz 3 najdroższych i najtańszych. Jak możecie wklejcie screnna. Jeżeli ktoś nie wie jak sprawdzić, podpowiem: rozpoczynamy karierę (musi 1 sezon), wchodzimy w Rynek czy nie wiem jak to się tam nazywa, dajemy Rynek transferowy, szukaj, dajemy, żeby wyszukało wszystkich zawodników. Potem dajemy na Suma i od największej, tam samo z Wartościom. Proszę po pomoc :)

Matteo06
24-10-2011, 08:04
Witam. Ściągnąłem fife 12 w wersji PROPHET i po rozpakowaniu mam 66 plików bez formatu i ponumerowane np. ,,ppt-fi12.001". Jak chce to scalic przez commandera to on wg nie widzi tych nr. Jak to przekształcic w obraz płyty?

Bartas719
24-10-2011, 08:21
witam, gram w karierze zostan gwiazdą, moj zawodnik obecnie jest kontuzjowany, i moj zespół przegrywa... pisze ze muszą oddac mecz walkowerem z powodu kontuzji i zawieszen, jest juz tak z 15 meczy, nie wiem co robic prosze o pomoc

tony_gdansk
24-10-2011, 08:57
witam, gram w karierze zostan gwiazdą, moj zawodnik obecnie jest kontuzjowany, i moj zespół przegrywa... pisze ze muszą oddac mecz walkowerem z powodu kontuzji i zawieszen, jest juz tak z 15 meczy, nie wiem co robic prosze o pomoc

Teoretycznie klub musi kupić nowych piłkarzy żeby uzupełnić kadrę lub czekać aż obecni wyleczą kontuzje czy będą uprawnieni do gry po pauzie za kartki. Innej opcji wydaje mi się, że nie ma. Ewentualnie ściągnąć jakichś słabych graczy z wypożyczeń, to też jakaś opcja.

GrzesiekDFB
24-10-2011, 09:18
Witam. Ściągnąłem fife 12 w wersji PROPHET i po rozpakowaniu mam 66 plików bez formatu i ponumerowane np. ,,ppt-fi12.001". Jak chce to scalic przez commandera to on wg nie widzi tych nr. Jak to przekształcic w obraz płyty?

Kupić orginał !

figziu
24-10-2011, 09:18
mysle ze tutaj mozna znleżć odpowiedz na czesto zadawane pytanie http://smierc.org

Bartas719
24-10-2011, 09:22
Ostatnio grywam sobie w zostan gwiazdą (kariera) i gram zawodnikiem w klubie, ostatnio z "kluczowego zawodnika" przeszedlem na "kapitana", ale nie widze róznicy, moj zawodnik nie ma opaski, nic... Wczesniej był nim pique a gdy ja powinienem byc to zostal nim inny zawodnik (pedro) wie ktos moze w czym błąd?

Kraker
24-10-2011, 10:41
Witam i od razu pytam czy istnieje jakiś patch co by odblokował firmy bukmacherskie na Polskiej wersji gry ? Drugie moje pytanie gdzie mam dopisać to w jakim pliku dokładnie SCREEN_SLEEP = 16 bo gra mi trochę przycina.

Mariusz_fbs
24-10-2011, 11:47
Jak strzelać sam na sam ? Jest jakiś poradnik czy coś? jak Wy to robicie?

Wczoraj grałem z kumplem kilkanaście spotkań ja Barca on MU, i jedna bramka na 10 moich wyjść sam na sam z De Geą była sukcesem... Strasznie irytujące to jest... większość idzie w bramkarza a jak już obok to też obok bramki :/ od tej fify zacząłem grać na padzie a nie na klawiaturze, ale wątpię żeby to miało aż taki duży wpływ.

tony_gdansk
24-10-2011, 11:52
Jak strzelać sam na sam ? Jest jakiś poradnik czy coś? jak Wy to robicie?

Wczoraj grałem z kumplem kilkanaście spotkań ja Barca on MU, i jedna bramka na 10 moich wyjść sam na sam z De Geą była sukcesem... Strasznie irytujące to jest... większość idzie w bramkarza a jak już obok to też obok bramki :/ od tej fify zacząłem grać na padzie a nie na klawiaturze, ale wątpię żeby to miało aż taki duży wpływ.

Ja strzelam lekko, technicznie w długi róg.. 90% wpada. Szukam też dryblingu na bramkarzu i przeważnie się udaje.

Trolu
24-10-2011, 12:12
Witam i od razu pytam czy istnieje jakiś patch co by odblokował firmy bukmacherskie na Polskiej wersji gry ? Drugie moje pytanie gdzie mam dopisać to w jakim pliku dokładnie SCREEN_SLEEP = 16 bo gra mi trochę przycina.

Wpisz w google: FIFA 12 Kid Protection Mod

co do screen_sleep to w windows xp mam tak:
C:\Documents and Settings\nazwa usera\Moje dokumenty\FIFA 12\fifasetup.ini

Kraker
24-10-2011, 13:38
Kurde po dodaniu SCREEN_SLEEP = 16 Fifa nie chciała ruszyć wyskakiwał błąd aplikacji...I sam już nie wiem nie chce mi się kombinować a czy EA planuje jakiegoś patcha na PC bo na Ps3 ma być jakiś większy. Myślę też że może nowe sterowniki do grafiki gf jak wyjdą może trochę pomogą.

karollo222
24-10-2011, 14:43
Da się usunąć kariery? Narobiłem ich za dużo i teraz nie wiem co zrobić. nie chce reinstalowac fify.

Bartas719
24-10-2011, 14:54
Da się usunąć kariery? Narobiłem ich za dużo i teraz nie wiem co zrobić. nie chce reinstalowac fify.

Moje dokumenty - FIFA 12, tam masz zapiski, wystarczy usunąc niechciane i done

Domino
24-10-2011, 14:58
Mam problem z pewnością poruszany na forum lecz przeszukałem 20stron a łącznie z 4godziny zmarnowane i nic nie pomogło. Mój problem to zmiana ustawienia sterowania klawiatura gdy zmienię i chce wyjść z ustawień sterowania wywala mnie do pulpitu windowsa. Win7 kopiowanie plików z dokumentów fify 11 nic nie dało.

W powyższym linku masz odpowiedź. Możesz ewentualnie spróbować zmienić sterowanie w ustawieniach tuż przed meczem, nie powinno wywalać.

szpon5
24-10-2011, 15:11
Witam serdecznie. Z racji tego, że w trybie online na pozycji bramkarza spisuje się w miarę dobrze, to otrzymałem już no dość wiele ofert wstąpienia do klubu. Oczywiście przejrzałem wszystkie te kluby z ofert, nie będę akceptował propozycji w ciemno.

Ale nasuwa mi się takie pytanie. Czy są jakiekolwiek korzyści z bycia w klubie? Oczywiście oprócz tych, że np. mogą tam być moi znajomi i będziemy grać razem w jednym klubie, co może dawać większą radość z gry. Mi znajomy mówił, że nie ma żadnych, ale jednak wolę się upewnić, dlatego pytam tutaj.
Bardzo proszę o odpowiedź, to pytanie mnie nurtuje już kupę czasu.

zzabaa
24-10-2011, 15:47
Panowie a ja zadam moze troche banalne pytanie ale o co chodzi w ustawieniach z ustawieniem SI ? Do czego to sie tyczy ?

Biafra
24-10-2011, 16:14
Ustawienie SI to zmiany częstotliwości dośrodkowań, krycia, strzałów CPU, przynajmniej z tego co wiem.

solufka
24-10-2011, 17:43
SI to po prostu tzw. komputer :p jak np. grasz karierę to twoi przeciwnicy to SI

A tak z innej beczki :d
Mam problem zainstalowałem fifę i wszystko śmigało ale przyszedł taki czas że musiałem zrobić formata.... no i po tym jak go zrobiłem zainstalowałem fifę na dysk ale przy odpalaniu wyskakuje błąd że nie odnaleziona jakiegoś tam pliku (:P) pisze że ponowne zainstalowanie może naprawić problem al go nie naprawia. Fifa oryginalna jak mówiłem (pisałem) przed formatem wszytko było okey

Augustus
24-10-2011, 19:13
Witam ,
Wgrałem hymn Man. City do swojej Fify 12 na PS3. Podczas wchodzenia drużyny animacja zacina się i nie leci Hymn . Co zrobić?

Kraker
24-10-2011, 22:41
Witam wszystkich fanów Fify !!! Od zawsze lubiłem tą grę ale ta odsłona jest po prostu tragiczna... Tak sobie myślę co ja mam zmieniać jakieś ustawienia w systemie jak inne gry mi chodzą na max a tu trzeba się ciągle bawić w nie wiadomo co EA dał plamę. Nigdy nie byłem fanem Pes ale ta 12 odsłona zrobiła na mnie mega wrażenie i w końcu mogę sobie zagrać w grę która nie wywala mnie do pulpitu i nie muszę dopisywać czegoś w ustawieniach itp. Fifa sprzedała tyle kopii że mi na ich miejscu było by wstyd wywalać na rynek takiego szrota. Liczę na jakiś patch czy coś bo jak grę widziałem na Ps3 to aż chce się pograć bez problemowo.

GrzesiekDFB
24-10-2011, 23:21
Up
Pamiętam ,że w zeszłym roku (Fifa11) też czasami wywalało z gry po skończonym meczu .EA Zrobiła jakiś patch po 1-2 miesiącu od premiery i chodziło już elegancko .
Mi akurat ta Fifa chodzi bez problemowo nawet sam się dziwię bo poprzednia mi zacinała i żeby pograć płynnie musiałem kasować antywirusa :/

Kanarek
25-10-2011, 13:19
Witam mam pewne pytanie czy wie ktoś jak można zrobić żeby mieć dwie równoległe kariery różnymi drużynami w które można grać naprzemiennie bez nakładania się na siebie save'ów?

ForzaMilan
25-10-2011, 13:19
Pomocy!
Włączam Origina i pisze mi, że z moim kontem nie jest powiązana żadna gra! Gdzie jest FIFA 12?!
Gra oryginalna, cały czas chodziła dobrze...
Gdy chcę się wylogować pisze mi, że wylogowanie z Origin jest niemożliwe, ponieważ instaluje się FIFA 12.

GrzesiekDFB
25-10-2011, 13:33
Witam mam pewne pytanie czy wie ktoś jak można zrobić żeby mieć dwie równoległe kariery różnymi drużynami w które można grać naprzemiennie bez nakładania się na siebie save'ów?

Np .Grasz Arsenalem to zapisz plik jako 'arsenal' a jak Realem to 'real' . W opcji wczytaj kariera powinieneś mieć wtedy te dwie opcje do wybrania .
Nie wiem czy tak jest w tej fifie ale gram od edycji 96 i tak było w pozostałych :)

DarioKarpackie
25-10-2011, 15:21
siemanko mam fife 12 gram na lcd i mnie wywala nie wiem o co biega...wymagania mi spełnia po menu sobie moge normalnie chodzic i wgl ale jak przyjdzie właczyć mecz to wyłacza sie..raz mi sie udalo zagrac do 60 min i tyle max..co sie dzieje??jaka przyczyna/sterowniki wgrywalem i directx tez ??pozdrawiam jak cos to piszcie na meila darios22@poczta.fm

Jay-D
25-10-2011, 16:15

Wystarczy każdą karierę zapisać pod inna nazwą i nie powinno być problemu. Nigdy w FIFIE różne kariery nie "nakładały" się na siebie.

ForzaMilan
25-10-2011, 16:51
Pomocy!
Włączam Origina i pisze mi, że z moim kontem nie jest powiązana żadna gra! Gdzie jest FIFA 12?!
Gdy chcę się wylogować pisze mi, że wylogowanie z Origin jest niemożliwe, ponieważ instaluje się FIFA 12.

Pomoże ktoś?! Proszę!

zzabaa
25-10-2011, 17:04
Pomoże ktoś?! Proszę!

spróbuj może zrobic przywracanie systemu... do tego momentu co niby miales fife...

Abaye
25-10-2011, 17:11
@ForzaMilan

Spróbuj się wylogować i zalogować ponownie. Mi to pomogło.

ForzaMilan
25-10-2011, 17:16
up
To jest coś gorszego. Nie działa :(

FifaMast3r
25-10-2011, 18:22
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak na klawiaturze wykonać :

a) podanie prostopadłe lub dośrodkowanie zewnętrzną częścią stopy
b) siatkę przeciwnikowi

tony_gdansk
25-10-2011, 20:49
A no właśnie. Jak podać, strzelić z tzw. fałsza? Jest na to jakiś sposób czy odbywa się to na zasadzie, wyjdzie albo nie wyjdzie?

plusminusbrutto
25-10-2011, 22:24
Zrobiłem mały test, która drużyna w FIFA 12 jest najsilniejsza. W Trybie Gry wybrałem Stwórz Turniej i umieściłem w nim 20 (według mnie) silnych zespołów. Były to:
1) Arsenal Londyn - 11, 16, 11, 14
2) Atletico Madryt - 16, 17, 19, 13
3) Bayern Monachium - 2, 5, 7, 3
4) Borussia Dortmunt - 18, 12, 14, 15
5) Chelsea Londyn - 9, 3, 3, 5
6) FC Barcelona - 3, 2, 1, 1
7) FC Porto - 19, 14, 10, 16
8) Inter Mediolan - 6, 6, 4, 4
9) Juventus Turyn - 8, 9, 12, 6
10) Liverpool FC - 10, 15, 9, 10
11) Manchester City - 5, 7, 5, 8
12) Manchester United - 4, 4, 6, 9
13) Milan - 7, 8, 8, 7
14) Olympic Lyon - 15, 10, 15, 17
15) PSG - 12, 13, 17, 19
16) Real Madryt - 1, 1, 2, 2
17) Sevilla - 12, 20, 18, 20
18) Tottenham - 14, 11, 13, 12
19) Valencia - 17, 19, 20, 18
20) Zenit - 20, 18, 16, 11

Drużyną sterowaną przeze mnie był Manchester City ale nie rozegrałem nim żadnego meczu. Wszystkie spotkania rozegrałem za pomocą Symulacji (tak aby obiektywanie zobaczyć, która z wyżej wymienionych drużyn jest najlepsza). Rozegrałem takich turniejów 4.

Dla własnego rachunku umieszczałem punkty przy pozycji - 1 miejsce - 20 pkt , 20 miejsce - 1 pkt.

Cyfry umieszczone przy nazwach drużyn to miejsca, które zajęły w turniejach Pierwszy cyfra - Pierwszy turniej itd. Na końcu jest podsumowanie i wynik końcowy.

Czy zgadzacie się z tym, co mi wyszło? Która drużyna w FIFA 12 jest według Was najsliniejsza??

Trzema najelpszymi drużynami okazały się:
1) Real Madryt - 78 pkt
2) FC Barcelona - 77 pkt
3) Bayern - 67 pkt

4) Chelsea Londyn, Inter Mediolan - 64 pkt
5) Manchester United - 61 pkt
6) Manchester City - 59 pkt
7) Milan - 54 pkt
8) Juventus - 49 pkt
9) Liverpool - 40 pkt
10) Olympic Lyon - 37 pkt
11) Tottenham - 34 pkt
12) Arsenal Londyn - 32 pkt
13) Borussia, FC Porto - 25 pkt
14) PSG - 23 pkt
15) Zenit, Atletico - 19 pkt
16) Sevilla - 13 pkt
17) Valencia - 10 pkt

Uważacie, że ta klasyfikacja jest zgodna z realiami? Według mnie Real, Barca, Bayern, Chelsea, Inter i MU to chyba najlepsze drużyny na świecie więc tutaj gra oddawałaby w pełni umiejętności. Ja osobiście kibicuję Manchesterowi City i mam nadzieję, że The Citizens dołączą już niedługo do tego zacnego grona :)

PS
W temacie najlepszych strzelców dwa nazwiska mnie zaskoczyły.

W pierwszym turnieju lista najlepszych strzelców prezentowała się tak:
1) Drogba (Chelsea)
2) Pazzini (Inter)
3) Higuain (Real M)

Drugi turniej:
1) Higuain
2) Drogba
3) Pazzini

Trzeci turniej:
1) Pazzini
2) Higuain
3) Drogba

MaTeoMan
25-10-2011, 22:28
@up,

Całkowicie się zgadzam. Wyszło ci to bardzo dobrze. Dzięki, okaże się przydatne :) Pozdrawiam :)

GrzesiekDFB
25-10-2011, 22:51
1. Podziwiam ,że Ci się coś takiego chciało robić :)
2. Kolejność mniej więcej może być .Napewno jakos obrazuje siłe zespołów. Tylko ,że przy założeniu że takich symulacji zrobiłbyś więcej czyli np 10 ,15 kolejność mogłaby być inna .

ForzaMilan
26-10-2011, 06:38
Pomocy!

Spotkał już kogoś kiedyś taki problem?
Proszę o pomoc.

kamilxd2
26-10-2011, 08:33
Czemu tak jest że jak dam np. Messi'ego na bramkę to też ma skill 94 na bramce???
u was też tak jest?!

kamilxd2
26-10-2011, 09:44
Gram w FIFE 12 na PC;)

Domino
26-10-2011, 12:56
@up

Też tak jest, nie ma spadku umiejętności zawodnika, jeżeli nie gra on na swojej pozycji, tak jak było we wcześniejszych edycjach gry. Może jakiś bug? Może celowy zabieg? Nie wiem.

d4rk
26-10-2011, 13:16
Witam mam problem z Fifą... otóż co jakiś czas Plik ustawień osobistych jest uszkodzony" i nie mogę go załadować. Co najgorsze usuwa też moją wirtualną gwiazdę. Już 4 raz zaczynam grać. Ostatnim razem się wycwaniłem i zacząłem kopiować folder FIFA12 (z moje dokumenty) ale nic to nie dało dzisiaj się własnie to stało, wrzuciłem stare ustawienia a i tak one nie działają :/

a do tego pytanie czy chociaż mogę wirtualną gwiazdę odzyskać ?

against
26-10-2011, 15:29
elo. Moze mi ktos powiedziec jak wlaczyc konferencje prasowa w trybie menedzerskim ?

Jay-D
26-10-2011, 15:56
elo. Moze mi ktos powiedziec jak wlaczyc konferencje prasowa w trybie menedzerskim ?

W kalendarzu masz oznaczone dni kiedy możesz mieć konferencje prasowa mikrofonem na czerwonym tle. Wtedy klikasz na padzie X i przechodzisz do opcji konferencji.

martins10
26-10-2011, 17:12
Witam mam problem z Fifą... otóż co jakiś czas Plik ustawień osobistych jest uszkodzony" i nie mogę go załadować. Co najgorsze usuwa też moją wirtualną gwiazdę. Już 4 raz zaczynam grać. Ostatnim razem się wycwaniłem i zacząłem kopiować folder FIFA12 (z moje dokumenty) ale nic to nie dało dzisiaj się własnie to stało, wrzuciłem stare ustawienia a i tak one nie działają :/

a do tego pytanie czy chociaż mogę wirtualną gwiazdę odzyskać ?

A zmieniałeś coś w pliku fifasetup.ini? Jeżeli coś się w nim zmieni, to gra traci profil i WG, kariera o dziwo zostaje. Ja tak miałem jak dopisałem komendę z FAQ, żeby gra nie przycinała.

Co do zmiany skilla na innej pozycji niż nominalna zawodnika, nie wydaje mi się, by było to potrzebne. Gra pokazuje ovr. tylko. Taki Messi na bramce wiadomo jaki będzie miał skill bramkarski bo można to sprawdzić w jego pkt. Tak samo każdy inny zawodnik, a szybkości i dryblingu nie traci, więc nie wiem po co miałaby być zmiana pokazywanego skilla.

d4rk
26-10-2011, 17:13
A zmieniałeś coś w pliku fifasetup.ini? Jeżeli coś się w nim zmieni, to gra traci profil i WG, kariera o dziwo zostaje. Ja tak miałem jak dopisałem komendę z FAQ, żeby gra nie przycinała.

No właśnie nic tam nie grzebałem :/
Zapis kariery zostaje owszem (tylko tworzę nowy plik ustawień osobistych, który wcześniej się uszkodził) ale jak tylko wchodzę do niego i uruchamiam mecz to wyłącza mi fife..

martins10
26-10-2011, 17:17
No właśnie nic tam nie grzebałem :/
Zapis kariery zostaje owszem (tylko tworzę nowy plik ustawień osobistych, który wcześniej się uszkodził) ale jak tylko wchodzę do niego i uruchamiam mecz to wyłącza mi fife..

No błąd, przynajmniej wg. mnie, ewidentnie wskazuje na ten plik. Może coś przenosiłeś? Reinstall jakiś gry? Skoro i tak musisz od nowa zacząć to spróbuj grę usunąć, z Moich dokumentów też wywal folder fifa12 i zainstaluj ponownie, na dzień dzisiejszy innego rozwiązania nie widzę :(

d4rk
26-10-2011, 17:59
dzięki, mało zadowalające rozwiązanie ale co zrobić.
Cofam to co napisałem dotyczące trybu kariery... jednak spróbowałem wgrać save'a i się udało. O dziwo jest w składzie wirtualna gwiazda ale w startowym menu go nie mam. Mogę tylko stworzyć WG... nawet patrzałem w skaldzie Lechi Gdańsk (bo tam grałem karierę) też go tam nie ma.

Czyli nie ma osobnego pliku dotyczącego WG ?

@ED:
Szczerze nie wiem jak to zrobiłem ale się udało... tzn. napiszę tak jak zrobiłem ale czemu się udało to nie wiem ;] (być może komuś to pomoże...
Miałem Ustawienia Osobiste 2 - Te utworzone niedawno bez mojej WG
i stare Ustawienia Osobiste 3 Te uszkodzone
Stwierdziłem więc że wejdę w folder FIFA12 (ten w moich dokumentach) i otworzę stary plik Ustawienia osobiste 3 NOTATNIKIEM, skopiuje (tzn zamienię) tekst źródłowy do NOWYCH Ustawień Osobistych 2 zapisałem zmiany i wszedłem FIFA, logicznie myśląc powinien zadziałać plik Ustawienia Osobiste 2, jednak tu fifa mnie zaskoczyła i zadziałały Ustawienia Osobiste 3 i pojawiła się moja WG :)

No chyba że ja coś pokręciłem i wyszło odwrotnie. Jednak jestem przekonany że wcześniej czy później problem znowu wystąpi to napiszę więcej co odkryłem ;]
:trollface:

MaTeoMan
26-10-2011, 18:58
Dlaczego, gdy gram online i internet mi się rozłączy (czasami tak mam, mam bezprzewodowy, router w drugim pokoju), to komp zalicza, że to ja się rozłączyłem specjalnie i zalicza mi walkowera 0-3 i w dodatku zapisuje w statystykach do NU%? To jest dziwne. Rozegrałem 178 meczów online w Fifie 12 na PC i 6 razy mnie wywaliło i zaliczyło walkowera i mam już 2% NU. Najgorsze było gdy prowadziłem 4-1 i nagle net mi siadł i walkower ;/ To jakieś dziwne. Jest na to sposób?

Jay-D
26-10-2011, 19:06
@up

Z tego co się orientuję to nie ma. Też tak miałem ostatnio prowadziłem 4-1 i nagle rozłączył się mecz i byłem pewien, że mój przeciwnik uciekł a tu patrze i porażka 0-3 i 4% NU??? Po prostu jak internet się rozłącza traktowane jest to jako ucieczka, a szkoda...

MaTeoMan
26-10-2011, 19:36
@up,

Czasami jest jeszcze gorzej, czyli wywala mnie z serwera i zalicza mi walkower, podczas gdy internet działa perfekcyjnie ;/

piekarnik.
26-10-2011, 20:06
Cześć, mam problem z uruchomieniem gry. Chodzi o to, że kiedy wpisuje kod aktywacyjny do gry, naciskam 'wyślij' a później 'Uruchom teraz' to cofa mnie do napisu 'Nie można aktywować gry FIFA 12 na tym komputerze za pomocą wybranego kodu EA. Wcześniej kilka razy powpisywałem ten kod, też miałem ten problem, ale za którymś razem gra się włączała, a teraz nie. Nie wiecie o co chodzi? Jakieś pomysły? Tutaj macie ten problem: http://imageshack.us/photo/my-images/703/beztytuueil.png/

MaTeoMan
26-10-2011, 20:11
@up,

Logujesz się na koncie, na którym masz zarejestrowaną Fifę?

piekarnik.
26-10-2011, 20:13
Tak. Już na tym koncie mi gra chodziła, wystarczyło tylko kilka razy powpisywać ten kod i się włączała gra, teraz nie.

maphiu
26-10-2011, 20:29
Witam. Zmienie temat, ale mam mega dziwny problem. Otóż mam fife kupiona odrazu w dniu premiery, od tamtej pory smigala pieknie bez problemow , tak samo na necie. Niestety, od jakichs 2 dni mam tak, ze za kazdym razem jak gram mecz w klubie online, to po 2 minutach gry mam wielkiego laga i mnie wyrzuca. Nie mam pojecia co jest powodem tego buga. Fife reinstalowalem, nic sie nie zmienilo. Prosze o pomoc. thx

heniu
27-10-2011, 08:31
Witam wszystkich.

Ja mam wielki problem z FIFA na Orginie. Otoż kupiłem orgynalną grę, aktywowałem klucz i gra śmigała ok. Następnego dnia chciałem pograć, uruchomiłem Orgina i tam nie znalazłem ikonki z grą. Wyświetla mi się że mogę aktywować klucz, kupić grę albo zalogować się na inne konto.
Co zrobić, do kogo się zgłosić z tym problemem. Czy jest jakieś biuro obsługi klienta czy cos w ten deseń by wyjaśnić sprawę - jeśli tak proszę o takie namiary.

Nigdzie nie mogę znaleźć pomocy w tym temacie i mnie to bardzo irytuje bo zaraz się okaże że kasa wywalona w błoto.

juliuszjakobiak
27-10-2011, 11:29
Czy wie ktos jak przestawic opcje grafiki w Fifa12? Bo jak wchodze w ustawienia to mam tylko kolor i jasnosc. Nie ma zadnych opcji co do detali, rozdzielczosci itp...

Trolu
27-10-2011, 12:06
C:\Program Files\Origin Games\FIFA 12\Game\fifasetup\fifaconfig.exe

Odpal ten program i kliknij Ustawienia. Tam masz wszystkie opcje dotyczące grafiki.

pwi7aaf
27-10-2011, 13:36
Mam takie pytanko... czy można zacząć sezon pojedynków od nowa, tzn od 10 ligi? Czy raczej takiej możliwości nie ma?

Jimi
27-10-2011, 13:43
Witam,

mam taki problem z gra FIFA 12. Otoz w programie Origin gdy sie zaloguje, chwile sie laduje po czym wyskakuje mi z prawej strony komunikat "Rozmowy wylaczone" i wtedy nie moge sie polaczyc z serwerami EA. Zna ktos jakies rozwiazanie na ten temat ? Wczesniej bylo wszystko dobrze, mam staly dostep do internetu.

Ps witam wszystkich po laaatach przerwy :)

Pozdrawiam

spoczii
27-10-2011, 14:03
Co robić kiedy morale są niskie, oprocz częstszego wystawiania mozna cos jeszcze zrobić?

karollo222
27-10-2011, 15:32
Jak sobie jakoś wydrukować wszystkie triki dostępne w grze (te co w ustawieniach są) próbowałem Prt screenem ale siwy ekran. Jak to druknąć? EW. skąd to wziąć?

Domino
27-10-2011, 15:56
@up

Sieknij screena Frapsem :] Nie będzie szarego tła.

katmandu
27-10-2011, 16:13
nie no dzisiaj to FIFA przesadziła

te częste błędy EAS FC to już jak dla mnie norma - przyzwyczaiłem się
ale teraz to przegieli
grałem mecze sezonu i wygrywałem jeden za drugim aż tu nagle podczas jednego meczu (wygrywałem 1:0)
wywaliło mnie do menu i widzę że nie mam na koncie żadnych punktów - restart sezonu Oo
a bilans zwycięstw ,remisów, porażek taki sam

WTF ? do ciężkiego ch.............

siemek0
27-10-2011, 17:07
Mam pytanie do tych ktorzy juz jakis czas graja.Jak ustawic slidersy tak zeby gra jak najbardziej przypominala rzeczywistość bo po malych przestawieniach mozna strzelac bramki kandydujace do top 10 najpiekniejszych bramek świata

Denmark Mafia
27-10-2011, 17:25
Grac na domyślnych bo ,suwaki znacznie ułatwiają grę pozbawiając ją realizmu.

Kraker
27-10-2011, 17:37
Gram sobie dziś mecz online przegrywam sporo bo 1-3 nagle zerwało połączenie a co lepsze to nie z mojej winy więc ja dostałem wygraną :) Dawać EA patcha na tą grę.

tony_gdansk
27-10-2011, 17:56
Grac na domyślnych bo ,suwaki znacznie ułatwiają grę pozbawiając ją realizmu.

Chyba, że dasz je w lewo, wtedy sobie utrudnisz ;)

Biesiu
27-10-2011, 18:10
Witam!
Poszuke szpolszczenia polskiego (menu i komentarz) poniewaz mam oryginalna angielska wersje (kupilem w norwegii) i jak ma ktos link do szpolszczenia to bardzo prosze o wklejenie
PS.: jesli pytanie jest niezgodne z regu to prosze mnie nie karac pukcikami tylko po prostu usunac pytanie ( nigdzie nie znalezlem ze nie moge sie pytac o szpolszczenie do angielskiej wersji oryginalnej jak mam)

Mejor
27-10-2011, 18:13
Mam do wszystkich 3 pytania

1. Czy jeżeli skopiuję sobie save Trybu Menadżerskiego to po reinstalu gry będę mógł z powrotem grać na starych savach i czy będą one działały. To samo pytanie jeśli chodzi o powtórki.

2. Gdy przewijam dnie tygodnia w trybie kariery z jednego sezony na drugi nagle Fifa się zacina i wywala do pulpitu. Dodam że mam Oryginał i nic nie grzebałem przy plikach.

3. Chciałbym z kolegą pograć na jednym komputerze na dwie klawiatury, a nie klawiatura i joystick. Czy jest to możliwe

spoczii
27-10-2011, 18:24
Co wplywa na morale i jak je podwyższyć?

tony_gdansk
27-10-2011, 19:35
Co wplywa na morale i jak je podwyższyć?

Z pewnością częsta gra w wyjściowym składzie, zwycięstwa, zdobyte gole..

martins10
27-10-2011, 23:35
Mam do wszystkich 3 pytania

1. Czy jeżeli skopiuję sobie save Trybu Menadżerskiego to po reinstalu gry będę mógł z powrotem grać na starych savach i czy będą one działały. To samo pytanie jeśli chodzi o powtórki.

2. Gdy przewijam dnie tygodnia w trybie kariery z jednego sezony na drugi nagle Fifa się zacina i wywala do pulpitu. Dodam że mam Oryginał i nic nie grzebałem przy plikach.

3. Chciałbym z kolegą pograć na jednym komputerze na dwie klawiatury, a nie klawiatura i joystick. Czy jest to możliwe

1. Mi w FIFA 11 i 10 taki zabieg nie zadziałał, wszystko musiałem zaczynać od nowa. Podobno w grach EA tak jest, ale nie mam 100% pewności. Powtórki lepiej nagrać Frapsem na dysk i spokój ;)

2. Nie wiem o co chodzi.

3. Nie da rady na 2 klawiatury.

[K]aaam1(L)
28-10-2011, 16:36
Witam mój problem polega na tym ,że gdy już pobrałem FIFA 12 przez Origin wciskam instaluj > (nastepnie) isntalacja... - po czym gra powinna być już zainstalowana ,ale nie jest ponieważ znowu wyświetla mi sie przycisk instalacji zamiast przycisku do odpalenia gry . Wchodze w folder na twordym dysku o nazwie ''Origin Games'' - po czym patrze i ukazuje się folder z FIFA 12 wchodze w niego i klikam na ikone gry i wyświetla mi się ,że gra nie została zainstalowana ,usunołem ponownie i zaistalowalem tak jak wczesniej ,wchodze ponownie w folder gry klikam ikone i wyświetla mi się AWC.dll - ten plik to jakaś biblioteka ,która nie chce sie zaistalować ,ale jeszcze dziwniejsze jest to ,że ten plik jest zainstalowany.

Mejor
28-10-2011, 16:47
2. Nie wiem o co chodzi.

Chodzi o to że jak gram karierę to wywala mnie do pulpitu gdy przewijam dni tygodnia

AnAnAs
28-10-2011, 17:47
A więc tak zainstlauje fifa odpale ją pierwszy raz jest gitez majonez.2 raz po tych ustawieniach itp. crash dumpy i tak ciagle chyba z 20 reinstali i nic.Jak usune caly folder Fifa12 z moich dokumentow to gra odpala.Ale caly folder musze usunac.Bo jak te replaye to nic nie daje.POMÓŻCIE PLS

Wojton95
28-10-2011, 19:48
Siema mam taki problem gdy pobieram gre przez origin i chce ja zainstalowac potem to pojawia sie bład: Aby kontynuować musisz sie zalogować jako administrator

Wiecie moze co jest nie tak ??

MaTeoMan
28-10-2011, 20:21
@up,

Chyba musisz zalogować się do Windowsa jako administrator systemu. Tylko to przychodzi mi do głowy ;)

Wojton95
28-10-2011, 20:27
No ale wlasnie jak to zrobic

cwezu
28-10-2011, 20:27
Klikasz na Origin PPM i dajesz Uruchom jako Administrator. (Win 7)

gitek
28-10-2011, 20:59
witam

mam problem z wywalaniem gry do pulpitu. pojawiają się crash dumpy w folderze gry, podczas gdy wczytuje zapis gry. do tego czasu (gram prawie miesiąc) nic takiego się nie wydarzyło. jest jakaś szansa na odzyskanie tych zapisów? mam tam dużo wygrane i nie chciałbym tego stracić. wszystko z faq próbowałem zrobić ale niestety nie działa :(

liczę na waszą pomoc :)

czemakoan
28-10-2011, 21:13
Miałem FIFĘ12 na Originie, wszystko przez kilka dni pięknie działało a tu nagle jak chcę zagrać to wyskakuje mi że nie mam żadnych gier!!!
I jak chcę zainstalować od nowa to pisze mi że kod został już użyty. No bo przecież przedtem instalowałem.
Jak to jest możliwe?! NIE MA MOŻLIWOŚCI żeby ktoś mi to usunął. Co mam robić?!?!?! 100zł rzucone w błoto?

karollo222
28-10-2011, 21:22
Jutro oryginalną fife kupuje. jak grać z ludźmi przez internet? taki krótki tutorial co po kolei zrobić.

[K]aaam1(L)
29-10-2011, 07:39
Witam mój problem polega na tym ,że gdy już pobrałem FIFA 12 przez Origin wciskam instaluj > (nastepnie) isntalacja... - po czym gra powinna być już zainstalowana ,ale nie jest ponieważ znowu wyświetla mi sie przycisk instalacji zamiast przycisku do odpalenia gry . Wchodze w folder na twordym dysku o nazwie ''Origin Games'' - po czym patrze i ukazuje się folder z FIFA 12 wchodze w niego i klikam na ikone gry i wyświetla mi się ,że gra nie została zainstalowana ,usunołem ponownie i zaistalowalem tak jak wczesniej ,wchodze ponownie w folder gry klikam ikone i wyświetla mi się AWC.dll - ten plik to jakaś biblioteka ,która nie chce sie zaistalować ,ale jeszcze dziwniejsze jest to ,że ten plik jest zainstalowany.

AnAnAs
29-10-2011, 09:49
A więc tak zainstlauje fifa odpale ją pierwszy raz jest gitez majonez.2 raz po tych ustawieniach itp. crash dumpy i tak ciagle chyba z 20 reinstali i nic.Jak usune caly folder Fifa12 z moich dokumentow to gra odpala.Ale caly folder musze usunac.Bo jak te replaye to nic nie daje.POMÓŻCIE PLS!!!Zainstalowalem stery do grafy i wyskakuje E00001

tomek55555
29-10-2011, 10:03
A ja mam problem z grą online. W jakim to trybie bym nie chcial zagrac to nie wyszkuje mi przeciwników. Tylko pokoje do gier niestandardowych są więc to chyba nie wina internetu tylko samej gry ;/

NeV
29-10-2011, 10:05
Potrzebuje pomocy od osoby ktora kiedykolwiek grala chociaz raz z FUT

nagralem filmiki aby zilustrować problem,
http://www.youtube.com/watch?v=W6fJpNDDn-M
15 sek, gra na stworzonej formacji w FUT
chwile pozniej wyjscie z FUT i ponowne wejscie
2.19 brak zapisanych formacji

kolejnym problemem jest to ze mam 2 zbugowane formacje w FUT,
http://www.youtube.com/watch?v=KJQ1t8zzhPw
7 sek
16 sek

probowalem usunac wszystkie pliki z
C:\Users\NeV\Documents\FIFA 12
oraz przeinstalowac fife - nie pomoglo

wy tez tak macie ze w FUT sa zbugowane formacje i nie zapisuje nowo stworzonych?!

prosze o rady jak to naprawic

heniu
29-10-2011, 12:19
Miałem FIFĘ12 na Originie, wszystko przez kilka dni pięknie działało a tu nagle jak chcę zagrać to wyskakuje mi że nie mam żadnych gier!!!
I jak chcę zainstalować od nowa to pisze mi że kod został już użyty. No bo przecież przedtem instalowałem.
Jak to jest możliwe?! NIE MA MOŻLIWOŚCI żeby ktoś mi to usunął. Co mam robić?!?!?! 100zł rzucone w błoto?

Mam to samo od paru dni. Tak mnie to irytuje ze szok, nigdzie nie ma pomocy w tym temacie i jestem bezradny.

Może ktoś pomoże nam !!! ???

Kraker
29-10-2011, 12:48
heniu u kumpla to samo miał kilka gier ten cały orgin to niezłe badziewie od EA.

rafirafi76
29-10-2011, 13:25
Witam.Kupiłem wczoraj oryginalną Fifę 12 i czuje że za chwilę eksploduje.Gra niby instaluje się poprawnie ale nie chce się uruchomić,nic się nie dzieje.Instalowałem już trzy razy,ale cały czas tak samo.Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?Komputer spełnia wymagania sprzętowe z nawiązką.Mam wcześniej zainstalowaną Fifę 10,na płycie z grą(12)jest malutki zaciek,czy te sprawy mogą mieć wpływ na mój problem?
Swoją drogą to niesmaczne jaja żeby kupować oryginalna grę za ponad stówę i mieć jakiekolwiek problemy,a jak widzę na forum to nie tylko ja je mam.
Dzięki za ewentualną odpowiedź.

ForzaMilan
29-10-2011, 14:16
Witam!
Mam ten sam problem co w 11. Mianowicie: gdy tworzę zawodnika wszystko jest ok, ale gdy kończę tworzenie i daję "zapisz i wyjdź" to imię i nazwisko zawodnika znika. Można temu jakoś zaradzić?

Domino
29-10-2011, 14:55
A więc tak zainstlauje fifa odpale ją pierwszy raz jest gitez majonez.2 raz po tych ustawieniach itp. crash dumpy i tak ciagle chyba z 20 reinstali i nic.Jak usune caly folder Fifa12 z moich dokumentow to gra odpala.Ale caly folder musze usunac.Bo jak te replaye to nic nie daje.POMÓŻCIE PLS!!!Zainstalowalem stery do grafy i wyskakuje E00001

Było o tym w FAQ - błąd E0001 to niekompatybilna karta graficzna. Tak jak pisałeś w nowo założonym temacie który skasowałem bo był zbędny, że masz kartę 512mb, ok możesz mieć i 2GB, ale jak model nie jest kompatybilny, to Ci ilość pamięci na karcie nie pomoże. Podaj dokładnie konfigurację swojego komputera, procek, RAM, model grafiki i system, będziemy wtedy myśleć. A tak poza tym gra oryginalna? Wszelkie sposoby z FAQ nie zadziałały?

NeV
29-10-2011, 15:58
odpowie mi chociaz ktos czy ma tak samo? prosze

http://www.youtube.com/watch?v=KJQ1t8zzhPw
7 sek
16 sek

Bartas719
29-10-2011, 16:56
jak odblokowac 5-gwiazdkowe sztuczki?

MaTeoMan
29-10-2011, 17:17
@up,

Ja moja wirtualną gwiazdą odblokowałem te sztuczki dosłownie w 3 minuty. Po prostu rób wszystkie triki jakie znasz i ci się odblokują. Rób różne kombinacje i żonglerkę, w gruncie rzeczy nie ma tego dużo ;)

Biesiu
29-10-2011, 17:43
witam!
Poszuke szpolszczenia polskiego (menu i komentarz) poniewaz mam oryginalna angielska wersje (kupilem w norwegii) i jak ma ktos link do szpolszczenia to bardzo prosze o wklejenie
ps.: Jesli pytanie jest niezgodne z regu to prosze mnie nie karac pukcikami tylko po prostu usunac pytanie ( nigdzie nie znalezlem ze nie moge sie pytac o szpolszczenie do angielskiej wersji oryginalnej jak mam)

ponawiam

AnAnAs
29-10-2011, 18:11
Siema.Gdy miałem błą E00001 wkleiłem swiftshadera.Lecz strasznie lagguje.Mam karte GE FORCE 8800GTS

Domino
29-10-2011, 18:20
@AnAnAs

Przeczytaj moją odpowiedź na Twój post która jest trochę wyżej, odpowiedz też na zadane pytania i podaj pełny konfig kompa.

AnAnAs
29-10-2011, 19:16
Gdy pojawia sie ta rozgrzewka przed meczem to gra wywala na pulpt bez zadnego bledu...Robilem te replaye bin itp...

Thiago83
29-10-2011, 21:26
Rzuty karne...

Uważam nowa Fifę za bardzo udaną grę, ale z jednym zastrzeżeniem. Chodzi mianowicie o rzuty karne. Bronić potrafię, podbiegac zawodnikiem do strzału na dwa tempa także, ale nie potrafię strzelać! W grze online odpadłem po karnych z pucharu, kilka razy w meczach ligowych online nie strzeliłem karnego. Zamiast cieszyć się, że mi go przyznano to jestem zły bo i tak wiem, że nie strzele. Na arenie łatwo jest strzelić bo można sobie to niebieskie kółeczko ustawić w świetle bramki, ale w normalnej grze już nie.

Moglibyście mi doradzić jak wykonywac karne? Jak skutecznie ustawić kierunek strzału? ( za każdym razem gdy ustawiam to strzelam obok bramki ). Gram na padzie xbox 360 pod pc.

Będzie wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

karollo222
29-10-2011, 21:53
Kupiłem Oryginalną Fifę aby grać głównie mecze towarzyskie, a teraz jak biorę: Mecz towarzyski online wyskakuje mi:
Dziękujemy za zainteresowanie, jednakże nie masz uprawnień aby używać tej funkcji sieciowej. Błagam o pomoc!

Trolu
29-10-2011, 22:13
A gdy rejestrowałeś grę jaki wiek podałeś? Jeżeli podałeś wiek niższy niż 16 lat to niestety ale nie możesz grać online. Skontaktuj się z EA to dadzą Tobie nowy klucz.

szpilberg
29-10-2011, 22:17
Witam,
Dzis kupiłem nowa fifke i niby wszystko ok tylko ze gra sie jakos kwadratowo tzn np nie moge biec trzymajac jednoczesnie strzałki w gore i w bok.... czy to normalne? raczej watpie , podejrzewam ze cos nie tak jest z klawiatura i przyciski mi blokuje przy wiekszej ilosci wcisnietych czy cos... mam nowego laptopa i wszytko powinno byc wporzadku. Prosze o pomoc

karollo222
29-10-2011, 22:21
No nie... 4 miesiące do 16 lat... Jak mam się skontaktować z EA co napisać i ile musze czekac

Domino
29-10-2011, 22:23
Gdy pojawia sie ta rozgrzewka przed meczem to gra wywala na pulpt bez zadnego bledu...Robilem te replaye bin itp...

Prosiłem, żebyś napisał czy gra jest oryginalna i żebyś podał pełną konfigurację kompa wraz z systemem operacyjnym.

No nie... 4 miesiące do 16 lat... Jak mam się skontaktować z EA co napisać i ile musze czekac

Skontaktuj się mailowo z EA i napisz, że zablokowali Twój klucz, bo nie ukończyłeś 16 lat i czy mogliby dać Ci nowy klucz, gdyż masz niepohamowaną chęć gry online :] A ile będziesz czekał, nie wiem, bo z tym ich odpisywaniem różnie bywa, ale myślę że w 48h powinni się zmieścić.

karollo222
29-10-2011, 22:27
A jak mi dadzą nowy klucz to co zrobić? Mail do nich po Ang tak?

nie mogę do nich maila znaleźć

zaraz coś mnie strzeli normalnie...

AnAnAs
29-10-2011, 22:39
Było o tym w FAQ - błąd E0001 to niekompatybilna karta graficzna. Tak jak pisałeś w nowo założonym temacie który skasowałem bo był zbędny, że masz kartę 512mb, ok możesz mieć i 2GB, ale jak model nie jest kompatybilny, to Ci ilość pamięci na karcie nie pomoże. Podaj dokładnie konfigurację swojego komputera, procek, RAM, model grafiki i system, będziemy wtedy myśleć. A tak poza tym gra oryginalna? Wszelkie sposoby z FAQ nie zadziałały?

KARTA GE FORCE 512MB 8800GTS
2GB RAMU
PROCEK 2x2.6GhZ
WIN XP

Domino
29-10-2011, 22:43
@karollo222

Ehh, że to nawet nie chce się wujka google zapytać:

Dział Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska
tel. (22) 397 44 33
http://www.polska.ea.com
pomoc_techniczna@ea.com

Ewentualnie z ich strony chyba można wystosować maila. I po polsku może być, bo przecież jest w PL oddział Pomocy Technicznej.

KARTA GE FORCE 512MB 8800GTS
2GB RAMU
PROCEK 2x2.6GhZ
WIN XP

No dobra, a gra oryginalna? Koleś, nie jestem wróżką, więc odpowiadaj na zadawane pytania, bo tak to my się nie dogadamy :rolleyes:

I teraz sprecyzuj co Ci nie działa, bo najpierw błąd E0001, potem coś dogrywałeś i Ci lagowało, a ostatnio już na pulpit Cię wywalało, więc określ się.

Do tego na Twojej karcie graficznej są problemy z działaniem gry na Windows XP, tak przynajmniej zastrzegło EA:

http://forum.fifaserwis.com/showpost.php?p=758047&postcount=35

AnAnAs
29-10-2011, 22:48
E0001 mialem gdy te ustawienia zapisalem a laggowalo gdy swiftshader byl ale on nic nie daje.A teraz wywala z rozgrzewki na pulpit tak jak napoczatku robilem z tym replay bin i nadal.Mam pirata...

karollo222
29-10-2011, 22:50
Napisałem do nich Maila. Bardzo serdecznie dziękuje pomocnym ludziom!

baton1238
30-10-2011, 00:59
Mam taki problem, instaluję Fife 12 i wyskakuje mi błąd że instalacja nie powiodła, ponieważ nie może zainstalować drectx, choć mam najnowszą wersje, biorę ok i potem powtarzam instalacje ale nie bezpośrednio po pobraniu i wtedy instaluje, oczywiście nie chce działać przez plik replay0.bin, zmieniam go do odczytu, ale potem nie mogę ani zapisać gry (nawet ustawień osobistych), ani pobrać niczego z centrum tworzenia, czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Oczywiście już próbowałem przeinstalować parę razy

Instalowałem grę na drugim komputerze(słabszym) i chodziła bez zarzutów

Norymberga
30-10-2011, 06:57
Mam problem z nową FIFĄ (PC) - nie mogę zmienić ustawień, np. ustawień sterowania, bo gra wychodzi do pulpitu, gdy próbuję opuścić menu zmiany ustawień (gra oczywiście nie zapisuje zmienionych ustawień). Próbowałem przekopiować plik z ustawieniami klawiatury z FIFY 11, jak gdzieś to wyczytałem, ale niestety w żaden sposób nie wpłynęło to na konfigurację klawiszy w FIFIE 12. Dodam, że aby uruchomić grę musiałem zmodyfikować plik replay0.bin. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

EDIT: Orientujecie się może coś w kwestii jakiegoś patcha? Gdzieś w necie znalazłem jakieś patch notes z początku października, ale nie znalazłem linka do patcha niestety. Był patch? Bedzie?

maly-boy
30-10-2011, 08:08
Wywaliło mnie podczas dodawania zawodnika do składu w ultimate team , po jakimś czasie włączam fifę i w swojej karierze w składzie mam jakieś puste pola zamiast zawodników i wszyscy są pozamieniani pozycjami ,po chwili wywala znowu grę do pulpitu

Już drugi raz tak mi się zepsuła kariera :yeah:

Domino
30-10-2011, 10:05
@Norymberga

Dokładnie przeczytaj punkt 11 w poniższym temacie:

ONKYO
30-10-2011, 10:34
Witam serdecznie. Mam pytanie :)!. Mam fife12 na PS3,i powiedźcie mi jak się zabiera piłkę przeciwnkowi, bo mnie szlak trafia :) jak zrobe tak ja fifie11 to sie pilkarz potyka :)..
Dzięki i pozdrawiam...

misiek0320
30-10-2011, 11:32
Witam!!

Mam problem z Fifą 12, ta gra strasznie się tnie, próbowałem wielu sposobów na poprawę wydajności itp. ale one tylko troszkę poprawiły płynność gry. Gra ta tnie się szczególnie przy dynamicznych akcjach ale na arenie i w menu też delikatnie widać przycinki. Nie miałbym pretensji gdyby nie fakt że ta gra wcześnie chodziła mi wyśmienicie na średnich detalach gdy pewnego dnia włączyłem Fifę i lipa. Dużo kombinowałem z rozdzielczością itp ale to nic nie dało. Mam nadzieję że ktoś znajdzie odpowiedź na mój problem.

Moje paramerty:
Windows Vista
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 9600 GT ( najnowszy sterownik do karty graficznej 280.26 )
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2,66GHz 2,66GHz
RAM: 3327 Mb
Typ Systemu: 32-bitowy system operacyjny

Kanarek
30-10-2011, 11:58
Rzuty karne...

Uważam nowa Fifę za bardzo udaną grę, ale z jednym zastrzeżeniem. Chodzi mianowicie o rzuty karne. Bronić potrafię, podbiegac zawodnikiem do strzału na dwa tempa także, ale nie potrafię strzelać! W grze online odpadłem po karnych z pucharu, kilka razy w meczach ligowych online nie strzeliłem karnego. Zamiast cieszyć się, że mi go przyznano to jestem zły bo i tak wiem, że nie strzele. Na arenie łatwo jest strzelić bo można sobie to niebieskie kółeczko ustawić w świetle bramki, ale w normalnej grze już nie.

Moglibyście mi doradzić jak wykonywac karne? Jak skutecznie ustawić kierunek strzału? ( za każdym razem gdy ustawiam to strzelam obok bramki ). Gram na padzie xbox 360 pod pc.

Będzie wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Tu masz tutorial jak strzelać karne ;)

http://www.youtube.com/watch?v=5BdCI3fnuY0

Ja mam jedno pytanie, a mianowicie czy w karierze w 12 można zwiększać poziomy struktur klubu tak jak to było w 11 czyli np. Trener Kondycyjny, Trener Napastników itd.

Jay-D
30-10-2011, 12:24
@up

Niestety nie masz wpływu na żadne struktury. Czegoś takiego nie ma w FIFIE 12. Jedynie poziom skautów możesz zmieniać.

Cycus
30-10-2011, 12:27
mam taki mały problem-Nie mogę wstawić drużyny do trybu kariery. Do jakiejkolwiek Ligi. Co mam zrobić? Pobrałem drużynę z menu , włączyłem "Nową Karierę" , Wybrałem jako Manager , Wybieram ligę 4 angielską , Zmieniam za dowolną drużynę , a tam nie ma mojej , żeby wybrać do zamiany. Co zrobić?

d0m1n1k
30-10-2011, 13:09
Mam pytanie w sprawie origin. 3 tydzień pobieram w origin Fifę i już kilka razy dochodziło do 100% a potem było nagle 70%, 30%. Nie wiem czy mam czekać czy coś zrobić. W ogóle miałem dwa etapy pobierania najpierw 7,6GB teraz 5,7GB. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź. Może ktoś też miał podobny problem. Z góry dzięki.

szpilberg
30-10-2011, 13:51
czy wie ktos co zrobic zeby w padzie z ps3 po podłaczeniu do kompa i zainstalowaniu odpowiednich sterownikow wg. tej instrukcji http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-jak-podlaczyc-kontroler-ps3-do-komputera-klasy-pc/67272 działały mi przyciski R2 i L2? bo nie moge biegac;/

Domino
30-10-2011, 14:02
Witam!!

Mam problem z Fifą 12, ta gra strasznie się tnie, próbowałem wielu sposobów na poprawę wydajności itp. ale one tylko troszkę poprawiły płynność gry. Gra ta tnie się szczególnie przy dynamicznych akcjach ale na arenie i w menu też delikatnie widać przycinki. Nie miałbym pretensji gdyby nie fakt że ta gra wcześnie chodziła mi wyśmienicie na średnich detalach gdy pewnego dnia włączyłem Fifę i lipa. Dużo kombinowałem z rozdzielczością itp ale to nic nie dało. Mam nadzieję że ktoś znajdzie odpowiedź na mój problem.

Moje paramerty:
Windows Vista
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 9600 GT ( najnowszy sterownik do karty graficznej 280.26 )
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2,66GHz 2,66GHz
RAM: 3327 Mb
Typ Systemu: 32-bitowy system operacyjny

Powodów może być wiele, od zamulonego systemu, po programy obciążające system (np. antywir), czy same wirusy. Na pewno polecam skanowanko na wirusy i defragmentację dysków. Resztę doczytaj poniżej:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45188

karollo222
30-10-2011, 14:27
Nie wierze. Ea odmówiła wytworzenia nowego klucza bo nie kupiłem od autoryzowanego sprzedawcy. Musi sprzedawca wyrobić klucz/oddać pieniądze... A tego zrobić nie chce... boże no... 60 zł w plecy?

Domino
30-10-2011, 14:30
@up

Zapewne kupowałeś sam klucz przez Allegro. Tu akurat nie dziwię się EA, bo w sumie nie wiadomo skąd są te klucze, które oferują sprzedawcy. Niby jest to swego rodzaju zakup oryginalnej gry, no ale... Pisałeś że do 16 lat brakuje Ci 4 miesiące, niby nie dużo. Teoretycznie jak osiągniesz wiek, spełniający wymagania do gry online, to ten klucz powinni Ci odblokować.

karollo222
30-10-2011, 14:31
tak mam czekać do lutego żeby sobie pograć, nie no super...

Domino
30-10-2011, 14:35
Cóż Ci poradzę? Kto wiedział że EA wprowadzi jakąś chorą blokadę dla gry online od 16 lat. Kto wiedział, że nie przyjmą reklamacji, bo gra nie została zakupiona u autoryzowanego sprzedawcy? Całe EA, nie wiem, spróbuj jeszcze się z nimi wykłócić, jak nie mailowo, to może telefonicznie? Skąd mogłeś wiedzieć o blokadzie? Skąd mogłeś wiedzieć o przymusie kupna gry o autoryzowanego sprzedawcy? Skąd miałeś wiedzieć, że ten sprzedawca nie był tym autoryzowanym? Napisz że 4 miesięcy Ci brakuje, że kasę wyrzuciłeś w błoto, przestępstwa też przecież przez to nie popełniłeś. Niech docenią, że nie ściągałeś pirackiej wersji :]

karollo222
30-10-2011, 15:02
dostanę zwrot połowy kosztów. Gdzie kupić fife przez origina (na konto +16) aby nie było problemów? cos z ea oficjalnie.

Norymberga
30-10-2011, 15:17
@Norymberga

Dokładnie przeczytaj punkt 11 w poniższym temacie:

Problem rozwiązany. Dzięki.

Bartas719
30-10-2011, 15:30
jak strzelac karne na 2 tempa?

Domino
30-10-2011, 16:02
dostanę zwrot połowy kosztów. Gdzie kupić fife przez origina (na konto +16) aby nie było problemów? cos z ea oficjalnie.

Gdziekolwiek, ale jak kupisz, to nie podawaj w tym momencie że masz 15 lat, tylko dodaj sobie roczek :trollface:

Cycus
30-10-2011, 16:57
mam taki mały problem-Nie mogę wstawić drużyny do trybu kariery. Do jakiejkolwiek Ligi. Co mam zrobić? Pobrałem drużynę z menu , włączyłem "Nową Karierę" , Wybrałem jako Manager , Wybieram ligę 4 angielską , Zmieniam za dowolną drużynę , a tam nie ma mojej , żeby wybrać do zamiany. Co zrobić?

Mógłby ktoś pomóc ?

Alert
30-10-2011, 17:03
Ostatnio grając w trybie menadżerskim Juve kupiłem Renato Augusto za 22 mln. Niby wszystko fajnie, ale Renato Augusto jednak gra teraz w Atletico Madryt, które kupiło go za 23 mln. Pieniądze z nikły, a zawodnika nie ma. :/

ryba007dawid
30-10-2011, 19:40
O co chodzi z rankingiem fifa? Przy zmianie poziomu trudności na początkujący pisze że w tej karierze nie będą naliczane pkt w rankingu czy jakoś tak

ONKYO
30-10-2011, 20:02
Czy ktos odpowie na moje pytanie czy nie bardzo, wiem moze brzmi glupio to pytanie, ale nie daje rady z tym :)...

Pio100
31-10-2011, 08:21
Witam pierwszy raz gram wirtualna gwiazda na karierze i chciałbym się spytać jak zrobić zmianę mojego zawodnika w czasie gry? w FIFA 11 to symuluj mecz ale tego nie ma w FIFA 12 pomógł by mi ktoś??

metinpet
31-10-2011, 08:26
Witam.Chcę włączyć fife 12 na pc (wczoraj kupiłam)online i pisze zaloguj sie do konta ea.Chce się zalogować w grze i pisze dziekujemy jednak ze niemasz uprawnień aby korzystac z tych funkcji sieciowych.co mam zrobic help?

misiek0320
31-10-2011, 08:47
Witam.Chcę włączyć fife 12 na pc (wczoraj kupiłam)online i pisze zaloguj sie do konta ea.Chce się zalogować w grze i pisze dziekujemy jednak ze niemasz uprawnień aby korzystac z tych funkcji sieciowych.co mam zrobic help?

Nie jesteś pierwsza i ostatnia, wiele ludzi popełniło ten błąd. Ta gra ma wymagane conajmiej 16 lat i dlatego zablokowali ci konto. Spróbuj skontaktować się z EA i poprosić o aktywowanie klucza lub coś takiego.

Cycus
31-10-2011, 09:10
Help!

Kraker
31-10-2011, 09:36
Jak wyłączyć auto zapis w karierze ? Przy ustawieniach początkowych to wyłączyłem a nadal badziewie mi zapisuje pliki w karierze.

Domino
31-10-2011, 10:30

Nie masz wymaganych 16 lat do gry online. Twój klucz został zablokowany. Problem opisany w temacie FAQ, więc zajrzyj tam, bo nie chce mi się od nowa wszystkiego wyjaśniać.

u99artur
31-10-2011, 10:57
Nie wiem czy to dobry dział ale w moim pytaniu pasuje, otóż:

Mnie akurat gra internetowa nie interesuje, nie jestem też wymiataczem gier piłkarskich bo nie mam zbyt wiele czasu grać, ale jak już gram to lubię realizm - niestety kicha :( zrobiłem sobie tegoroczną Ligę Mistrzów i na początku skucha bo niestety w Reszcie Świata jest zespołów jak na lekarstwo i trzeba wstawiać inne za te, które są - no ale ok, niech będzie... załamało mnie niestety to, że NIE MA MOŻLIWOŚCI wyboru pory rozgrywania meczu :(((( ta durna gra domyślnie mi wali 16.00 :((( nawet finał :((( jak dla mnie to jest masakryczny FAKE!!!! To mi odbiera zupełnie przyjemność grania bo jak liga mistrzów w dzień??? Nie pogram niestety :((

druga rzecz - gram "karierę" stworzyłem swojego zawodnika, grałem pierwszy sezon w West Hamie, wygrałem ligę dostałem propozycję przeniesienia, wybrałem Man City... ale w terminarzu nie widzę Ligi Mistrzów... będzie czy nie ma? I piszą też niektórzy o jakichś wyzwaniach? Ja tam nie widzę żadnych wyzwań... po prostu mecz za meczem, newsy dotyczą jakichś kontuzji itp i nic więcej... o co chodzi?

No i niech mi ktoś poradzi jak strzelać sam na sam bo mi wszystko bramkarz wyciąga :((( sam na sam to najgorsza pozycja, czasem uda się przelobować ale nie zawsze jest miejsce i strzał gdzieś po ziemi czy półwysoki zawsze wyciąga :(

Bartas719
31-10-2011, 11:59
Wie ktos moze jak sie wykonuje karne na 2 tempa??

Z góry dziękuje

The Gunner
31-10-2011, 12:12
Siema!
Ostatnio zakupiłem fife 12 na Pc ( posiadam również wersję na xboxa360) . Po przejściu 2 sezonów Evertonem na poziomie klasa światowa/klasa światowa muszę powiedzieć że wersja na Pc jest o wiele łatwiejsza niż ta na ps3/xbox360 i to nie tylko w grze ale również jeżeli chodzi o transfery i rozwijanie zawodników .

1.Zawodnicy w PC rozwijają się szybciej niż na ps3/xbox360
2.Za śmiesznie niskie ceny można kupić zawodników którzy na xbox360 kosztują 20-30 mln . Np grając Evertonem kupiłem Songa z Arsenalu za 11 mln a kosztuje u mnie w karierze 1 sezon 20-25 mln . Znam dużooo takich przykładów .
3.Co wkurza najbardziej ? Grając takim Evertonem wchodzę na listę ''wolnych agentów'' a tam milner/khedira/lass i bardzo dużo tego typu piłkarzy . Grając na xboxie 6 sezonów (tera leci 7) nie zauważyłem czegoś takiego .

Co o tym sądzicie ?

PsYcHo1999
31-10-2011, 12:14
Siema jestem fanem fify mam fife 07,08,09 na PC I PS3,11 na pc i FIFE 12 ostatnio kupioną.

Niestety nie mieszkam w mieście i mam przez to słabszy net. Gdy włączam Origin gra instaluje mi się 7kb/s ;(, a pobieram już pare dni a mam dopiero 18%.

Więc od kolegi pożyczyłem na krótki czas pirata (wiem zgrzeszyłem), ale z piratem też mam problem, bo fife mam zainstalowaną i mam to okienko z Rooneyem bla bla bla WCIŚNIJ SPACJE (czy coś takiego) on kopie piłkę i wtedy wyłącza mi się gra. Cracka mam podmienionego, ale nie wiem czemu się tak dzieje.

POMÓŻCIE CHCĘ ZAGRAĆ W FIFE 12!

Abaye
31-10-2011, 14:43
@TheGunner

Ja gram na PC i jakoś nie mogę kupić dobrych zawodników za śmieszne pieniądze. Ani razu po sezonie na liście wolnych agentów nie widziałem piłkarza z overallem ponad 75 (oprócz Smitha, który ma na początku 77). O rozwój i grę się nie wypowiadam, ale nie wydaje mi się, żeby na PC zawodnicy rozwijali się szybciej oraz żeby gra była łatwiejsza. Jest to przecież nielogiczne ze strony EA.

karollo222
31-10-2011, 16:23
Witam! Mam bezprzewodowy pad do Xboxa 360. Jak go połączyć z kompem? ew. co dokupić? proszę o najtańszą opcje

Mejor
31-10-2011, 16:55
Witam chciałbym was zapytać jak mogę zagrać swoją drużyną z Centrum tworzenia w Trybie kariery

Rotche
31-10-2011, 18:33
Mam problem, kiedy gram mecz i podaje do zawodnika z mojej drużyny, zawodnik do ktorego podalem kopie piłkę w bok(ja w tym czasie nie dotykam zadnego przycisku w padzie)
Moglby mi ktos pomoc, bo z tym bledem nie da sie grac.

Kubabuba
31-10-2011, 20:03
Czesc mam pytanie
Kumpel ma problem z gra w FIFE 12 na laptopie - gra na podlaczonym kablu (z wyciagnieta bateria, ale bez baterii tez to sie dzieje) i po jakims czasie gry laptop sam sie wylacza. Ponoc mial tez tak na starej wersji PES-a i jest z tym tak, ze jak raz sie tak stanie, to potem juz ciagle no i nie mozna grac. Mial ktos tak z was? Czego to jest wina? Dzieki za odpowiedzi

Trzeciak320
31-10-2011, 21:15
Cześć! Mam problem! Fifa normalnie mi się włącza itp. Tylko gdy wchodzę w ustawienia, sterowanie, i zmieniam sobie przyciski na klawiaturze na takie jakie chce, klikam wstecz i gra się wyłącza bez żadnego komunikatu..

Domino
31-10-2011, 21:38
Czesc mam pytanie
Kumpel ma problem z gra w FIFE 12 na laptopie - gra na podlaczonym kablu (z wyciagnieta bateria, ale bez baterii tez to sie dzieje) i po jakims czasie gry laptop sam sie wylacza. Ponoc mial tez tak na starej wersji PES-a i jest z tym tak, ze jak raz sie tak stanie, to potem juz ciagle no i nie mozna grac. Mial ktos tak z was? Czego to jest wina? Dzieki za odpowiedzi

Jak lapek sam się wyłącza, to stawiam na jakiś konflikt sprzętowy. Może się grzeje? Niech posprawdza temperatury podzespołów, włącza grę, idzie obciążenie na procesor czy grafikę i któreś może się przegrzewać, wystarczy że jakiś wiatrak stanął. Tak w ogóle nie powinno się używać lapka bez baterii z podłączonym zasilaczem, jest to obciążenie dla zasilacza i układów formujących napięcie w laptopie.

Poza tym taki objaw wyłączania się i na baterii i bez baterii może wskazywać na tzw. zimny lut. Możliwe ze podczas upadku czy silnego wstrząsu powstało jakieś pękniecie lub poluzowanie się jakiegoś układu scalonego i na skutek nagrzewania się danej części następuje przerwanie obwodu, a co za tym idzie, lapek się wyłącza.

Trzeciak320
31-10-2011, 21:48
Mam pytanie kombinowałem ze sterowaniem w tym pliku button cos tam i teraz klawiatura mi nie działa a myszka tak

Domino
31-10-2011, 21:50
@up

Tylko w grze Ci klawiatura nie działa?

Trzeciak320
31-10-2011, 21:53
Ta tylko w fife

Rotche
31-10-2011, 21:55
Ponawiam prośbę o pomoc ;d
Mam problem, kiedy gram mecz i podaje do zawodnika z mojej drużyny, zawodnik do ktorego podalem kopie piłkę w bok(ja w tym czasie nie dotykam zadnego przycisku w padzie)
Jest szansa, że ktoś mi pomoże, bo przez ten błąd gra nie ma sensu.Bo jaki ma sens gra, w której co trzecie podanie jest na aucie ;/

Domino
31-10-2011, 21:58
Ta tylko w fife

Może coś za dużo poprzestawiałeś w pliku. Przywróć oryginalny plik i sterowanie spróbuj zmienić tuż przed meczem, może wtedy nie wywali do Windy.

Biafra
31-10-2011, 22:03
Czesc mam pytanie

Właśnie, jak kolega wyżej napisał, bardzo prawdopodobne jest, że komp się przegrzewa.. Polecam to: https://www.hurt.com.pl/podkladka-podstawka-chlodzaca-pod-laptopa-584,p5340.html?k=c

Cycus
31-10-2011, 22:19

Mógłby ktoś pomóc?

Kraker
31-10-2011, 23:47
Jest nowa aktualizacja od EA a gra tnie jak cieła co jest ?....

Mejor
01-11-2011, 06:29
Witam chciałbym was zapytać jak mogę zagrać swoją drużyną z Centrum tworzenia w Trybie kariery

Pomoże ktoś????

Pio100
01-11-2011, 08:42
Witam pierwszy raz gram wirtualna gwiazda na karierze i chciałbym się spytać jak zrobić zmianę mojego zawodnika w czasie gry? w FIFA 11 to symuluj mecz ale tego nie ma w FIFA 12 pomógł by mi ktoś??

odpowie ktoś bo nie wiem bardzo proszę :)

dawig
01-11-2011, 10:16
mam problem z fifą 12 na ps3 gdy włączam gre i włączam mecz to zmieniają mi się nazwiska
na przykład dirk kuyt to dariusz krysiak pomocy!!!!!!!!!!!!

Rotche
01-11-2011, 11:06
Moglby mi ktos pomoc, bo z tym bledem nie da sie grac.

Pomoze ktos ?

ForzaMilan
01-11-2011, 12:02
Mam problem!
Nie mogę korzystać z funkcji sieciowej, ponieważ nie mam 18 lat. Wyżej ktoś pisał, że można napisać maila do EA. Na jaki adres go wysłać? Co w nim napisać?
Proszę o pomoc.

K.
01-11-2011, 12:18
Witam.

Jako, że niedługo powracam do gry (nowy sprzęt) to związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy FIFA 12 pójdzie na full detalach na tym sprzęcie?

http://allegro.pl/laptop-asus-k73sv-x73-i5-2430m-8g-500-gt540-650zl-i1895302188.html

2. Jaki pad polecacie do gry?

Trzeciak320
01-11-2011, 12:20
Mam pytanie czy jak odinstaluje fife i znowu będę chciał zaistalować czy będę mógł czy klucz licencyjny się wyczerpie?

The Naturat
01-11-2011, 12:34
Witam. Mam problem ze wszystkimi przyśpiewkami jakie próbuję wgrać.
U mojego kolegi na piracie działa, a u mnie na oryginale nie
Więc mam system Vista. Otwieram VLC robię playlist w formacie m3u i zapisuję ją do C:\Users\Matek\Muzyka\Listy Odtwarzania. Wchodzę w fife i mi tej playlisty nie widzi. Za drugim razem kopiuję do Muzyka (fodler wyżej), ale mam to samo. Wszędzie gdzie nie wkleję i tak tej playlisty nie widzi.
W czym jest problem?

Aha i nie mam polskich znaków w nazwie.

tomek55555
01-11-2011, 12:43
@2up Nic sie nie wyczerpie ja przeinstalowywałem fife z 3 razy

Domino
01-11-2011, 12:43
Mam problem!
Nie mogę korzystać z funkcji sieciowej, ponieważ nie mam 18 lat. Wyżej ktoś pisał, że można napisać maila do EA. Na jaki adres go wysłać? Co w nim napisać?
Proszę o pomoc.

Limit jest od 16 lat nie od 18. Maila piszesz do Pomocy Technicznej EA:

Dział Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska
tel. (22) 397 44 33
http://www.polska.ea.com
pomoc_techniczna@ea.com

A maila piszesz z prośbą o nowy klucz, ponieważ Twój został zablokowany, bo nie spełniasz minimalnego wymogu, czyli co najmniej 16 lat do gry online. Proste i logiczne, w FAQ było opisywane.

Witam.

Jako, że niedługo powracam do gry (nowy sprzęt) to związku z tym mam dwa pytania:

1. Czy FIFA 12 pójdzie na full detalach na tym sprzęcie?

http://allegro.pl/laptop-asus-k73sv-x73-i5-2430m-8g-500-gt540-650zl-i1895302188.html

Heh, nie lubię takich pytań, poza tym nie da się na nie odpowiedzieć. Jak znasz wymagania gry, to chyba nie problem porównać z tym co oferuje laptop :] A czy na full będzie śmigała, nikt Ci nie odpowie, zważywszy na fakt, że sama gra sprawia wiele problemów na dobrych kompach ;)

Mam pytanie czy jak odinstaluje fife i znowu będę chciał zaistalować czy będę mógł czy klucz licencyjny się wyczerpie?

Przecież klucze nie są jednorazowego użytku, np. ma prawo zepsuć Ci się komputer, więc logiczne, że czasem jest przymus przeinstalowania gry :]

K.
01-11-2011, 12:56
Jakie problemy?

Znam wymagania gry i sądzę, że powinna działać na full detalach, aczkolwiek kto wie...

PS. Pytam, żeby później nie było, że wywalam 3 tysiące na laptopa a tu zonk, FIFA nie działa...

ForzaMilan
01-11-2011, 13:03
Dzięki za szybką odpowiedź ;)
Już napisałem maila i mam nadzieję, że do 48 godzin dostarczą mi nowy klucz.

Domino
01-11-2011, 13:10
Jakie problemy?

Znam wymagania gry i sądzę, że powinna działać na full detalach, aczkolwiek kto wie...

PS. Pytam, żeby później nie było, że wywalam 3 tysiące na laptopa a tu zonk, FIFA nie działa...

Wiele osób tak sądziło, że będzie gra śmigać na full, mając nawet lepszy sprzęt i to stacjonarny. Poczytaj temat o optymalizacji, czy w dziale FIFA 11 temat o przycinającej się grze. Od FIFY 11 jest masa problemów z lagowaniem, z przycinaniem, jednemu działa dobrze, innemu już nie, pomimo że komputery spełniają wymagania z nawiązką. Na papierze zaproponowany przez Ciebie lapek wymagania spełnia, jak będzie w praktyce, nikt Ci nie odpowie.

K.
01-11-2011, 13:13
Dzięki za odpowiedź, laptopa kupuję, a jak z FIFĄ będzie to się okaże za jakiś czas.
Oby było dobrze, pozdrówka.

zzabaa
01-11-2011, 14:22
Ale wał....
Dziś odpalam FIFE i nagle znow aktualizacja jakas, to ja przeprowadzilem i nagle fify juz nie moge odpalic....
Ma ktoś podobnie?
oczywiscie zrobilem przywracanie systemu i juz jest ok i odrzucam juz ta aktualizacje, ale znow ten syf psuje gre..;/

pawels237
01-11-2011, 14:25
Witam. Otoz mam taki problem z game Face. Generuje mi sie z 3,4 minuty twarz Nastepnie wyskakuje taki oto error "A media upload error occurred, please try again a few times and, if the problem persists, contact us through our help forums to get assistance." Dodam ze wtyczki dzialaja, firefox zaaktualizowalem i Adobe tez :( Wie ktos moze o co chodzi ? Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

xen88
01-11-2011, 15:00
Ale wał....
Dziś odpalam FIFE i nagle znow aktualizacja jakas, to ja przeprowadzilem i nagle fify juz nie moge odpalic....
Ma ktoś podobnie?
oczywiscie zrobilem przywracanie systemu i juz jest ok i odrzucam juz ta aktualizacje, ale znow ten syf psuje gre..;/
Mam to samo. Wczoraj gra śmigała, a dzisiaj po pobraniu tej aktualizacji wywala do pulpitu po uruchomieniu. Ma ktoś na to jakiś inny sposób niż przywracanie systemu?

Kraker
01-11-2011, 16:49
Witam czy wy też macie coś takiego jak śmieszne transfery czyli np C.Ronaldo i Nani w Napoli ? a także straszna ilość ogólną transferów ? Grając przy rozdzielczości 1400x900 gra czasami się rozjaśnia i przyciemnia dość zauważalne to jest gdy gram Milanem u siebie. Oczywiście patch nic nie wniósł bo gra jak mi się cieła tak mi tnie na każdych ustawieniach grafiki, wogóle ten patch co on dał ? Pozdro Fifa 12 zasługuje na bubla roku na platformy PC.

Kopacz
01-11-2011, 17:00
Witam,
Mam problem z wykonaniem wyzwania "Asysta przy bramce z pierwszej piłki" (Umysłowe 24). Próbowałem podaniem na dobieg, zwykłym podaniem i nic, jednak zalicza mi to jako asystę. Czy komuś z Was udało się zaliczyć te wyzwanie?
Pozdro

MaTeoMan
01-11-2011, 17:09
@Kraker,

Zgadza się, też mam takie dziwne transfery, jak Sneijder w Man City, Vidic w Barcelonie, a ostatnio nawet Pato w Interze i Rooney w Realu Madryt :facepalm:
Więc jeśli chodzi o transfery, to rzeczywiście zbyt dużo hitów i ogólnie bardzo dużo tych transferów większych i mniejszych jest już nawet w pierwszym okienku transferowym, zaraz po rozpoczęciu nowej kariery :D
Co do drugiego problemu, to też tak mam, nawet nie wiem dokładnie co ten patch wniósł, ale grę ogólnie uważam za dobrą, chociaż pierwsze 3 tygodnie inaczej myślałem :D

roni0019
01-11-2011, 18:53
siema jak tam czy po nowej aktualizacji gra przestala wam zcinac??pojawyly sie w ustawieniach dwie nowe opcje drobne skoki i wylacz motyw aero czy one cos zmieniaja
??

zelek08
01-11-2011, 19:48
Witam, mam pytanko odnośnie rozgrywki. Jak tu walczyć o piłkę?? W 11 było to chyba LT troszkę gałką się pracowało i była praca łokciami a tu jakoś nie bardzo zawsze tylko mnie przepychają. Czy wy też macie takie wrażenie że gra jest strasznie wolna?? No i co jest nie tak że napastnik ma 91 przyśpieszenia a obrońca zawsze mnie dogania i nie da się urwać żeby być sam na sam tak jak udawało mi się to w 11. Zaznaczam że szybkość sprintu mam o 2 oczka lepszą niż pc i i tak przegrywam pojedynki biegowe.

GrzesiekDFB
01-11-2011, 20:03
up

Przepychanie i popychanie to przycisk strzału na bramkę.

zelek08
01-11-2011, 20:22
up
no tak ale jak mam piłkę przy nodze i zacznę walczyć tak jak mówisz (przyciskiem strzału) to po prostu oddam strzał co nie?!:pokerface: LOL

jakieś inne rady?

GrzesiekDFB
01-11-2011, 20:30
up
Myślałem ,że chodzi Ci jak w obronie przepychać :D
Już dawno sobie dałem spokój z tą walką ciałem w ataku . Robie wszystko (podanie,strzał,drybling) aby do niego nie doszło.

zelek08
01-11-2011, 20:35
up
no właśnie o atak chodzi :/ zawsze po prostopadłym dograniu zostaję dogoniony (ZAWSZE!) i przegrywam walkę ciałem ... ;/ oddaję strzały zanim się zblizą (jedyne wyjście) ale nic z tego nie wynika zazwyczaj... ta fifa jest jakaś yyy... dziwna. 11 jakoś bardziej mi się podoba pod względem grywalnosći

Adi
01-11-2011, 20:37
@up

Jedna rad, jeśli to kariera to kup sobie na szpice kogoś z szybkością i przyspieszeniem 90+ i będzie git.:) Sory nie doczytałem posta widzę że masz szybkiego zawodnika, nie wiem w czym tkwi problem, ja nie mam z tym problemu.

Salwatro
01-11-2011, 20:56
Mój procesor to : AMD Athlon(tm)II X4 640 Processor 3,00 GHz RAM: 6GB Typ systemu: 64-bitowy i karte graficzna :NIVIDIA GeForce 7025 czy te parametry sa odpowiednie do fify 12 bo podczas gry strasznie sie scina co utrudnia gre .Prosze o pomoc .:D

dwutlenekwody
01-11-2011, 21:19
Ale wał....
Ma ktoś podobnie?

Witam.
Mam ten sam problem :S
Gra wcześniej śmiagała,nie było problemów z uruchomieniem a dzisiaj po instalacji patcha,gdy próbowałem odpalić fife pojawił się ekran trwa uruchamianie Fifa 12(normalny) i dalej nic,nieda rady włączyć ale w aplikacjach działa fifa.config.
Czy ma ktoś na to rozwiązanie?

MaTeoMan
01-11-2011, 21:21
@Salwatro,

Wiesz, że z Fifą nigdy nic nie wiadomo. Czasem na gorszym kompie działa bez lagowania (tak jak mi), a na lepszym (jak twój) ścina podczas grania ;) Niby twój komp jest dobry i spełnia wymagania (nie znam się ka kartach graficznych, ale chyba masz dobrą), a ścina.

myta
01-11-2011, 21:43
Witam.
Ile sezonów trwa tryb menagerski? 10, 15 sezonów czy ile fabryka da?

Domino
01-11-2011, 22:40
Mój procesor to : AMD Athlon(tm)II X4 640 Processor 3,00 GHz RAM: 6GB Typ systemu: 64-bitowy i karte graficzna :NIVIDIA GeForce 7025 czy te parametry sa odpowiednie do fify 12 bo podczas gry strasznie sie scina co utrudnia gre .Prosze o pomoc .:D

Zajrzyj do tematu dotyczącego optymalizacji gry, 5 stron nie dużo, a nóż jakaś rada okaże się dla Ciebie cenna.

Kraker
01-11-2011, 22:43
Czy komuś gra śmiga bez zacięć na karcie gf 9600 gso ? proszę o porady bo już chyba próbowałem wszystkiego... mój system to vista ultimate 64 bit oryginalna i nie mam zamiaru instalować innego systemu dzięki za rady.

losiu
02-11-2011, 07:36
@ zzabaa, xen88, dwutlenekwody

Równiez mam ten problem. Jedno jest 100% pewne - w EA Help pracują ludzie, którzy nie potrafią nijak pomóc. Po 1,5h czatu z człowiekiem z w/w jego jedyną sugestią było: "(...)uninstall and reinstall of the game. It is the only way to get rid of the recent patch, unless you know exactly which folders update was instaled to." (dla nie angielskich "odinstalować i przinstalowac grę - to jedyny sposób by pozbyć się najostatniejszego patch'a, chyba że wie się dokładnie do których folderów instalnał się tenże update").

Na moją sugestię, iż gra nie działała bez "cracka" (podanego przez zzabee), człowiek nabrał wody w usta i napisal, że pogwałciłem Terms of Service (ok, zgodze sie - bo przeprowadziłem modyfikacje tym crackiem).

Aktualnie nasze opcje są takie:
1. Reinstal gry i wyłączenie automatycznych aktualizacji (nie wiem jak gra w sieci będzie wtedy wyglądała - kompatybilność) oraz granie dotychcasowym sposobem (crack na ORYGINALNY plik .exe)
2. Instalowac aktualizację i modlić się by któś znalazł rozwiązanie
3. Nie grać.

Dziś wieczorem jeszcze spróbuję pogadać z innym "mądrym" w EA Help - może co jeden nie pomoże to drugi coś wymyśli.
Jakbyście Wy cosik zdziałali dajcie znać!

myta
02-11-2011, 09:44
Witam.
Ile sezonów trwa tryb menagerski? 10, 15 sezonów czy ile fabryka da?

Odpowie ktoś?

dwutlenekwody
02-11-2011, 10:37
Tylko ze jak scrakuje to nie będe mógł online w ultimate team grać?
Bo żadnego cracka nigdy na fifie nie miałem :S

Raleigh
02-11-2011, 11:01
Ostatnio myśląc o moim młodszym bracie, który w ogóle nie rozkminia pozycji na boisku przygotowałem 'mapę pozycji' na przykładzie LFC. Może komuś się przyda :)

http://www.footballuser.com/formations/2011/11/263175_Liverpool.jpg

Jeśli jest jakieś odpowiedniejsze miejsce, proszę o przeniesienie tego postu przez moderację ;)

rmp198
02-11-2011, 11:04
Ostatnio w 4 sezon kariery men. mam problem 3 czołowych gracz zaczęło stroić fochy ,źle się czują w klubie , itp. (to zawodnicy pierwszego składu), chcą odejść z klubu mając ważne kontrakty zarząd ich sprzedaje bez zgody trenera jak temu zapobiec

maly-boy
02-11-2011, 18:23
Wywaliło mnie podczas dodawania zawodnika do składu w ultimate team , po jakimś czasie włączam fifę i w swojej karierze w składzie mam jakieś puste pola zamiast zawodników i wszyscy są pozamieniani pozycjami ,po chwili wywala znowu grę do pulpitu

Już drugi raz tak mi się zepsuła kariera :yeah:

ponawiam...

ForzaInter
02-11-2011, 18:37
Mam problem z ustawianiem własnej muzy do Fify 12 na PC. Ustawiam sobie playliste na winampie, zapisuję ją, a w grze mi jej nie wyszukuje (pokazuje tylko "domyślnie"). Nie wiem o co chodzi, może trzeba to zapisać gdzieś w folderze z grą?Pomożecie?

EDIT:
Dzięki Raleigh!:hold:

Raleigh
02-11-2011, 18:56
Playlista musi byc w windows media playerze w moich dokumentach folder my playlist (domyslny folder zapisu programu).

Czy ktos wie jak mozna uniknac tego że niektore dodane utwory sa zniekształcone?

marta
02-11-2011, 19:18
sprawa jest taka . kupilam uzywana fife 12 i zainstalowalam ten program Origin i daje na ustawienia , wpisuje ten kod produktu , ktory jest na instrukcji i wyskakuje mi ze ten kod zostal uzyty . to znaczy ze nie mozna tego juz zainstalowac czy o co chodzi ? :/

flexior
02-11-2011, 19:35
Witam
Jak to jest z karierą jednego zawodnika??

Czy on się wogóle może rozwijać??
Bo żadnych pkt nie rozdaję, tak jak to było w 11.

Co mnie również trochę denerwuje to to, że można nasamym początku dać all na 99 :( taka gra nie ma sensu.

Fikus
02-11-2011, 19:42
Chodzi o to,że kod został wykorzystany.Najprawdopodobniej,jeśli chcesz grać online musisz kupić nowy.

PanCake
02-11-2011, 20:00
Nie można grać 2 razy na tym samym kodzie rejestracyjnym. Musisz kupić oryginalną fifę lub sam kod.

Domino
02-11-2011, 20:03
@marta

Tak jak koledzy już wspomnieli, kod został zapewne wykorzystany, zarejestrowany przez osobę od której kupiłaś grę. Ty z tego kodu nie skorzystasz. Musiałabyś kupić sam klucz do gry, chociażby na Allegro, a jest to wydatek rzędu 60zł.

Pio100
02-11-2011, 20:15

Odpowie ktoś??

Kraker
03-11-2011, 00:30
sprawa jest taka . kupilam uzywana fife 12 i zainstalowalam ten program Origin i daje na ustawienia , wpisuje ten kod produktu , ktory jest na instrukcji i wyskakuje mi ze ten kod zostal uzyty . to znaczy ze nie mozna tego juz zainstalowac czy o co chodzi ? :/
Bij do sprzedawcy gry :P