PDA

Zobacz pełną wersję : FIFA 12 - problemy, błędy, pytania

Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Waszk
30-09-2011, 17:34
Ponawiam pytanie - U mnie tez zadzialala pomoc z FAQ ale teraz mam kolejny problem. Robie nowy zapis Ustawienia Osobiste 1 a potem wyskakuje blad, ze nie moze zapisac na tych ustawieniach. Co zrobic?

Jesli klikne kontynuuj bez zapisania - pojawia sie Rooney i nic nie moge robic w grze, musze wcisnac alt + f4, jesli wcisne anuluj - to samo... Przepraszam za spam, ale na prawde mi zalezy. Ma ktos rozwiazanie na ten problem ?

Domino
30-09-2011, 17:41
@Waszk

Reinstalacja gry, instalacja na innym dysku, a może utworzenie nowego konta w Windows pomoże?

Kraker
30-09-2011, 17:43
A to ciekawe z tą optymalizacją kart graficznych bo mi jak demo cieło na gf 9600 gso która jest w kartach zalecanych tak samo tnie w pełnej wersji. Podobnie było z 11 po tym patchu chyba z listopada przestało zacinać. Jak będzie teraz tylko EA to wie. Co do pobrania gry z orgina to szkoda gadać dobrze że mam neta dobrego bo jeszcze miesiąc temu ściągał bym to ze dwie doby.

DominiQ99
30-09-2011, 17:48
Mam pytanie do posiadaczy Fify12. A no mianowicie. Czy w trybie menadżerskim możesz:

-Wymieniać zawodników?
-Wypożyczać z możliwością wykupienia?
-Tryb jest bardziej rozwinięty? (jeśli tak to jakie są nowości)
-Jest jakaś nowa liga? (ta głupie pytanie ale może...;/)
-Jest warto zakupić 12 gdy posiada się 11? (proszę o argumenty)

To dla mnie ważne bo nie wiem czy kupować.
(nie wiedziałem gdzie to wstawić ale jako, że: Pytania to dam tu :D)

dreamtox
30-09-2011, 17:49
Witam

Mam problem z FIFĄ. Wszystkie ustawienia mam na max, gra chodzi płynnie lecz wyświetlana grafika (krawędzie) jest poszarpana, zarówno w trakcie jak i w menu (nazwy menu). Ktoś wie jak temu zaradzić? Demo chodziło mi bardzo dobrze na maksa, a tu taki dziwny problem. Proszę o pomoc.

Domino
30-09-2011, 17:53
@up

W fifaconfig.exe wejdź w ustawienia gry i spróbuj ustawić MSAA x2 lub x4, bo to odpowiada za wygładzanie krawędzi ;)

wujtas1910
30-09-2011, 18:08
-Wymieniać zawodników?
-Wypożyczać z możliwością wykupienia?
-Tryb jest bardziej rozwinięty? (jeśli tak to jakie są nowości)
-Jest jakaś nowa liga? (ta głupie pytanie ale może...;/)
-Jest warto zakupić 12 gdy posiada się 11? (proszę o argumenty)
-nie da się
-da się, ale nie wiem jak to funkcjonuje
-tak powrót do możliwości skautingu (na PC było, ale na konsole nie), lepiej rozbudowana forma, morale, znów można udzielać wywiadów i wiele więcej rzeczy, ale za długo wymieniać
-tylko straty
-jak chcesz ja kupiłem i nie żałuję

k166
30-09-2011, 18:13
Mam pytanie co daje ta nowa aktualizacja (ta 3,2gb)

flexior
30-09-2011, 18:18
jak mozna zeedytowac swojego glownego zawodnika, bo chcialem sprawdzic do gry onlie to wszystko zaakceptowalem w tworzeniu gracza, skile, wyglad, dane itp
a teraz chce to zmienic xD

endriu1987
30-09-2011, 18:22
Panowie, czy w wersji (nie oryginalnej) można zmienić język komentarza na PL. Ponieważ w opcjach mam tylko Angielski, Hiszpański i Francuski ;/ ???

dreamtox
30-09-2011, 18:26
@up

W fifaconfig.exe wejdź w ustawienia gry i spróbuj ustawić MSAA x2 lub x4, bo to odpowiada za wygładzanie krawędzi ;)

Próbowałem - nic to nie daje, czy 2 czy 4 czy wyłączone grafika wygląda fatalnie. Jakbym uruchomił w niskiej rozdzielczości na ekranie HD.

miki2159
30-09-2011, 18:31
Może mi ktoś wytłumaczyć jak grać w sieci , bo cały wyskakuje mi " Dziękujemy za zainteresowanie jednakże nie masz dostępu to tej opcji sieciowej "
Gra oczywiście oryginał.

dsd
30-09-2011, 18:39
@dreamtox - mam to samo. Demo i 11 miały o wiele lepiej wygładzone krawędzie.

Ja mam takie pytanie - gdzie są usprawnienia kadry w trybie menadżerskim? Nie ma ich wcale?

dreamtox
30-09-2011, 18:41
Ale czy da się to jakoś naprawić? Bo ewidentnie jest to jakiś błąd skoro nawet nazwy w MENU są poszarpane.

Sajmon1994
30-09-2011, 18:46
Mam pytanie co do kariery. Bo zainstalowalem grę i mam już tam jakaś czesc kariery rozegraną a musze zrobić formata z przyczyn odemnie niezależnych, czy mozna folder ktory mam w moich dokumentach czyli FIFA 12 albo sam profil przeniesc na pendriva i gdy zainstaluje od nowa gre wkleić i czy bedzie dzialać wogóle?

MaTeoMan
30-09-2011, 18:48
Ja mam kompa z 2 giga ramu, procek 2 rdzenie 2,60ghz, grafę od intela (zintegrowaną z procesorem) i system windows 7 32 bit, a fifa 12 śmiga aż miło bez lagów :D Nie wiem o co chodzi z tym, że niektórzy mają kozackie kompy, a im nie działa a mój słaby i działa płynnie oraz bez lagów w rozdzielczości maksymalnej mojego monitora, czyli 1366x768 :D

EDIT: Wiecie może dlaczego w mojej fife 12 kupionej w Anglii, koszulki Realu Madryt są całe białe z logo klubu, ale bez nazwy sponsora? Tak ponoć tylko w Polsce miało być :D

pawel001997
30-09-2011, 18:56
Witam panowie. Mam pytanie, a mianowicie zainstalowałem origin, założyłem konto i wpisałem swoje id czy coś takiego (wiecie o co chodzi, nazwa). Chciałem pobrać swoją utworzoną drużynę przez Creation Center, ale zrobiłem ją jeszcze na starym koncie. Zalogowałem się na nowe... chociaż nie, nie zalogowałem się, bo wyświetlała się strona : Nie można wyświetlić strony. Postanowiłem zmienić hasło (a nuż to coś da?). Przy zmianie hasła zapytało mnie o jakiś ea acconut id (czyli chyba też nazwa jak na origin). Chciałem wpisać tą nazwę, którą miałem w origin, ale nic z tego; była zajęta. Tak więc usunąłem jedną cyfrę i zakończyłem proces. Bez problemów zalogowałem się na konto. Ale później stało się coś dziwnego. Nie mogę zapisać i wczytać profilu w grze Fifa 12. Czy to wina zmiany hasła? Jak można przywrócić to do porzedniego stanu?

Poradziłem już sobie.

Thiago83
30-09-2011, 19:01
Panowie zainstalowałem grę, origin pobrał aktualizację, właczam fifę pojawia się okno z napisem fifa 12 i gra wychodzi do windowsa. Co jest grane? Komp spełnia wszelkie wymagania, że spokojnie moge grac na max ustawieniach. W czym może tkwic problem?

pawel001997
30-09-2011, 19:02
@ up

Przeczytaj 10 punkt FAQ
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45182

Tsubasa
30-09-2011, 19:16
Panowie może ktoś z was będzie wiedział, jak się używa ultimate packi gdy się zamawiało fifę z ultima ?

k166
30-09-2011, 19:16
Mam pytanie co daje ta nowa aktualizacja (ta 3,2gb)

Wie ktoś może

dreamtox
30-09-2011, 19:23
Witam

Mam problem z FIFĄ. Wszystkie ustawienia mam na max, gra chodzi płynnie lecz wyświetlana grafika (krawędzie) jest poszarpana, zarówno w trakcie jak i w menu (nazwy menu). Ktoś wie jak temu zaradzić? Demo chodziło mi bardzo dobrze na maksa, a tu taki dziwny problem. Proszę o pomoc.

Znalazłem rozwiązanie problemu

Trzeba wejś w Game -> fifasetup -> fifasetup_default i tam zmienić rozdzielczość ręcznie :)

Thiago83
30-09-2011, 19:27
Dziękuje za pomoc @pawel, gra już nie wychodzi do windowsa, ale potem znów pojawia się problem bo nie moge zapisac ustawień, pojawia się Rooney i nic się nie dzieje :( Masakra z ta fifą. Kupuje od fify 99 i jeszcze nigdy nie miałem takich problemów, człowiek kupił grę którą potem ściąga, na siłe wsadzają ten origin, rozdziałke trzeba recznie zmieniać. EA zakpiło z nas, ale są monopolistami, wiedza ze zrobili dobra gre wiec niech gracze się martwią :(

Gdyby ktoś miał rozwiązanie na brak mozliwości zapisu ustawień w grze to prosze napisać

manager95
30-09-2011, 19:27
Mam problem z fifą. Uruchamiam instalację, chcę zainstalować fifę , wciskam dalej i nic. Co mam zrobic?

Sajmon1994
30-09-2011, 19:29
Mam pytanie co do kariery. Bo zainstalowalem grę i mam już tam jakaś czesc kariery rozegraną a musze zrobić formata z przyczyn odemnie niezależnych, czy mozna folder ktory mam w moich dokumentach czyli FIFA 12 albo sam profil przeniesc na pendriva i gdy zainstaluje od nowa gre wkleić i czy bedzie dzialać wogóle?

ponawiam

rudi40
30-09-2011, 19:33
Kradzież! Od 5 godzin próbuję włączyć grę i wywalało mnie na Fifa 12 teraz zacina się bo nie może zapisać ustawień i staje na rooneyu. Sciągam grę z neta i za przeproszeniem pierdo** tą ich gre i te patche 3,5GB . Straciłem 99zł i nigdy ich nie odzyskam. Do czego to doszło, że kupując grę za 100zł muszę używać jakichkolwiek trików z FAQ i walczyć o jej uruchomienie, aż w końcu okazuje się że nie mogę jej włączyć

manager95
30-09-2011, 19:35
Kradzież! Od 5 godzin próbuję włączyć grę i wywalało mnie na Fifa 12 teraz zacina się bo nie może zapisać ustawień i staje na rooneyu. Sciągam grę z neta i za przeproszeniem pierdo** tą ich gre i te patche 3,5GB . Straciłem 99zł i nigdy ich nie odzyskam. Do czego to doszło, że kupując grę za 100zł muszę używać jakichkolwiek trików z FAQ i walczyć o jej uruchomienie, aż w końcu okazuje się że nie mogę jej włączyć
A opisz jak instalowales?

kyyba
30-09-2011, 19:38
Spróbuj może nowo konto załozyc. Ja też miałem problemy z tym Originem bo za cholere nie chciał się na koncie gościa zainstalować do końca a na głownym musiałem go uruchamiać jako administrator.

Zakladam nowe i nic :( ? CO MAM ROBIC?
Prosze pomoz bo nie chce 100 zl w bloto!

z gory THX

lukasz107
30-09-2011, 19:44
mam pytanko - czy mozna w taktyce ustawic pilkarzy na dowolnej pozycji na boisku czy mozna tlyko wybrac taktyke? chodzi o to, czy mozna na przyklad cofnac pomocnika dwa centrymenty w lewo i pol do przodu?

flipek998
30-09-2011, 19:46
pomoże ktoś z tym trybem analogowym??/

bo nie moge przełączać taktyk w meczu ani trików robić a mam na padzie to włączone

k166
30-09-2011, 19:50
Wie ktoś co daje ta aktualizacja co zajmuje 3.2 GB

P@ul
30-09-2011, 19:50
W folderze fifasetup jest pliczek fifasetup_default. Otwórz notatnikiem i na sztywno wpisz odpowiadającą Ci rozdzielczość i zapisz ;)

dzieki za pomoc a mam jeszcze pytanie czy te wpisy odpowiadaja za detale wysokie itp?
ASPECTRATIO = 1.33333
RENDERINGQUALITY = 1
WAITFORVSYNC = 1
VOICECHAT = 1

czy może detale już działaja i nie trzeba zapisywać ręcznie jak rozdzielczosci

A jak mogę zmienić konfiguracje pada ? Nie mogę zmienić RT i Lt? czym to jest spowodowane?

Tomi^^
30-09-2011, 19:51
Witam, mam pytanie do osób które kupiły pełną wersje FIFA 12. Ciekaw jestem jak wygląda tryb menadżerski na każdej platformie (najbardziej PS3). Czy zaszły jakieś zmiany?

wit1984
30-09-2011, 19:53

Zgadzam się! to jest kpina i to nie pierwszy raz. Gra powinna działać bez żadnych kombinacji!

Ciekawe jak będzie wyglądać gra online jak już uda się uruchomić tą gre? Czy znowu rankingi będą do kosza? (mimimalizowanie gry po przegranej :/) Jakoś Starcrafta II dało się zrobić elegancko i cały czas są jakieś poprawki!!!

CZY KOMUŚ DZIAŁA GRA NORMALNIE ? (mam na myśli oryginał)

MaTeoMan
30-09-2011, 19:57
W trybie online ten sam błąd co zawsze. A mianowicie łatwość w ucieczce z meczu ;/ W pes sobie tak łatwo nie uciekną. Strasznie mnie to wkurza, bo grając Bayernem z Barcą (ja Bayernem) prowadziłem 2-0 po 20 minutach i się rozłączył. Szkoda, że nie poprawili tego ;/

rudi40
30-09-2011, 20:07
Okradli mnie a w tesco nie przyjmują zwrotów gier. Szkoda, że mam tak daleko do Centrum EA to bym im zrobił rozpierd**

mikrol
30-09-2011, 20:15
Odsyłam do FAQ:

ale chodzi mi o to co mam zrobić żeby ta gra chodziła ja mam GT 220 kupiłem ją w zeszłym roku to chyba spełnia wymagania a jak nie to wezmę tą fife i wywalę przez okno a na faq pisze że nie jest słaba tylko że są komplikacje w windows 7 czy coś w tym stylu ale co mam zrobić aby ich nie było o to jest pytanie bo mnie ta fifa zaczyna irytować i to chyba będzie koniec mojej współpracy z firmą EA jak to nie będzie hulać.

ElPistolero
30-09-2011, 20:17
Mam problem ale nie wiem jak go nazwać gram MU i chce kupic piłkarza np M.Goetze składam ofertę i pisze że nie mam tyle hajsu i mi tą kase jak by zabiera za ten transfer ale zawodnika nie mam pliska pomocy

mikrol
30-09-2011, 20:19
rudi40 zgadzam się firma EA zaczyna mnie denerwować od 2 lat zaczynają robić kicz! ja płacę 109 zł za grę to oczekuje że będzie hulać a tu kicha to wszystko to jest jedna wielka kpina!

M4JK3L
30-09-2011, 20:21
gra już nie wychodzi do windowsa, ale potem znów pojawia się problem bo nie moge zapisac ustawień, pojawia się Rooney i nic się nie dzieje Bardzo Proszę o pomoc powiem jeszcze że nie dodaję Ci się folder w dokumentach z fifą 12 dla tego kto mi pomoże duuuże piwo

wit1984
30-09-2011, 20:22
W trybie online ten sam błąd co zawsze. A mianowicie łatwość w ucieczce z meczu ;/ W pes sobie tak łatwo nie uciekną. Strasznie mnie to wkurza, bo grając Bayernem z Barcą (ja Bayernem) prowadziłem 2-0 po 20 minutach i się rozłączył. Szkoda, że nie poprawili tego ;/

Działa Ci ta gra? :D Jesteś w czepku urodzony jeżli tak :respekt:

ElPistolero
30-09-2011, 20:27
Odp ktoś na mój problem ?

Knebel
30-09-2011, 20:28
Witam.
Proszę o pomoc. Fifa na PC. Po każdej próbie zmiany ustawień klawiszy klawiatury w menu :konfiguracja gry - ustawienia - sterowanie-kontroler gra wychodzi do windowsa jak po naciśnięciu klawiszy alt+F4. Również zmiana ustawień klawiszy podczas meczu z komputerem spowodowała wyjście do windowsa. Grę przeinstalowałem-dalej jest tak samo. Mój sprzęt to Intel Core 2 Quad 2,5GHz, 3,5 GB ramu, Grafika GeForce GTS 250 . System XP.
Proszę o pilną pomoc.

Domino
30-09-2011, 20:28
ale chodzi mi o to co mam zrobić żeby ta gra chodziła ja mam GT 220 kupiłem ją w zeszłym roku to chyba spełnia wymagania a jak nie to wezmę tą fife i wywalę przez okno a na faq pisze że nie jest słaba tylko że są komplikacje w windows 7 czy coś w tym stylu ale co mam zrobić aby ich nie było o to jest pytanie bo mnie ta fifa zaczyna irytować i to chyba będzie koniec mojej współpracy z firmą EA jak to nie będzie hulać.

Popracuj nad interpunkcją, bo ledwo połapałem się w Twojej wypowiedzi.

Jest temat o optymalizacji:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45188

Jak Ci nie pomoże żaden z tricków, nic nie poradzę. Jak sam widzisz, EA wolało dać listę kart, na których mogą występować problemy i resztę mają gdzieś, zamiast porządnie zoptymalizować grę.

Witam.
Proszę o pomoc. Fifa na PC. Po każdej próbie zmiany ustawień klawiszy klawiatury w menu :konfiguracja gry - ustawienia - sterowanie-kontroler gra wychodzi do windowsa jak po naciśnięciu klawiszy alt+F4. Również zmiana ustawień klawiszy podczas meczu z komputerem spowodowała wyjście do windowsa. Grę przeinstalowałem-dalej jest tak samo. Mój sprzęt to Intel Core 2 Quad 2,5GHz, 3,5 GB ramu, Grafika GeForce GTS 250 . System XP.
Proszę o pilną pomoc.

Mam podobny problem, a klawisze ręcznie zmieniłem w pliku buttonDataKeyBoardMouse, bo z poziomu gry się nie da. Plik jest w folderze Game.

devil
30-09-2011, 20:30
dlaczego gdy chce sie zalogowac online do fifa 12 bo inaczej nie moge ut itp. to pokazuje ze nie mam uprawnien???

mikrol
30-09-2011, 20:31
Panowie eureka chodzi :)

M4JK3L
30-09-2011, 20:31
Wybaczcie że znowu piszę ale rozwiązałem problem z zapisem . teraz mnie wywala do windowsa jak to rozwiązać HELPA !! :respekt:

Domino
30-09-2011, 20:32
@up

Zajrzyj do FAQ - najczęściej zadawane pytania :]

Bambucza_Elana
30-09-2011, 20:33
Poda ktoś dla ułatwienia klasyczne ustawienie sterowania? D strzał A wślizg itp.

Domino
30-09-2011, 20:34
@up

Jak masz FIFĘ, to w ustawieniach sterowania jest to podane.
Ewentualnie zajrzyj tu, bo się nie zmieniło:

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1041&PART=20

mikrol
30-09-2011, 20:38
Domino mam pytanko co to może być jak nie chce zapisać tych ustawień początkujących wybór drużyny i poziomu zaawansowania?

ElPistolero
30-09-2011, 20:39
Mam problem ale nie wiem jak go nazwać gram MU i chce kupic piłkarza np M.Goetze składam ofertę i pisze że nie mam tyle hajsu i mi tą kase jak by zabiera za ten transfer ale zawodnika nie mam pliska pomocy

rudi40
30-09-2011, 20:40
mam to samo co mikrol* dobrze że torrenty nie śpią :D

M4JK3L
30-09-2011, 20:41
Domino wybacz mi za spam ale nadal nie mogę zrobić zapisu piszę mi " nie można zrobić zapisu" czy jakoś tak i mogę ponowić co nie przynosi skutku , kontynuować bez zapisu(po czym gra się zawiesza) i anulować co robić ; (

dj79
30-09-2011, 20:43
Witam,kupiłem w empiku fifkę i nie mogę jej zainstalować.Zainstalowałem origin ale wymagał
on aktualizacji,pobrałem ją ale przy próbie instalacji wyświetlił się napis aby zamknąć
EAProxyInstaler.I co z tym dalej zrobić?

mikrol
30-09-2011, 20:45
Domino wybacz mi za spam ale nadal nie mogę zrobić zapisu piszę mi " nie można zrobić zapisu" czy jakoś tak i mogę ponowić co nie przynosi skutku , kontynuować bez zapisu(po czym gra się zawiesza) i anulować co robić ; (

o właśnie to samo u mnie

rudi40
30-09-2011, 20:46
to samo co M4JK3L. EA-dla idiotów

Domino
30-09-2011, 20:47
Witam,kupiłem w empiku fifkę i nie mogę jej zainstalować.Zainstalowałem origin ale wymagał
on aktualizacji,pobrałem ją ale przy próbie instalacji wyświetlił się napis aby zamknąć
EAProxyInstaler.I co z tym dalej zrobić?

Zakończ proces w Menedżerze zadań, tyle :]

Co do tych zapisów, nie pomogę, bo sam nie wiem. Sami widzicie, że jest masa różnych problemów, ale mało rozwiązań, a ja wróżką i cudotwórcą niestety nie jestem.

Riptorek
30-09-2011, 20:49
"Dziękujemy za zainteresowanie ,jednakże nie masz uprawnień ,aby skorzystać z tej funkcji sieciowej. "

Jest taki błąd próbując zalogować się do serwerów EA pomocy prosze !!!!

rudi40
30-09-2011, 20:51
Powinien być nowy temat. "Jak odzyskać pieniądze od EA?"

kyyba
30-09-2011, 20:56
EA- cholerni zlodzieje !

Po wielu godzinach zainstalowalem ten (koniecznny do dzialania gry) CHORY program Origin.
Juz wpisuje swoje dane i wyskakuje mi ze mam wprowadzic jakis pierd**** kod ID, na który nie ma nawet pola do wpisywania!!

Oto foto:

http://img191.imageshack.us/img191/2138/fifaaaa.png (http://imageshack.us/photo/my-images/191/fifaaaa.png/)

CO moge zrobic?? Pomozcie ! prosze ! Z GORY DZIEKI

PS.Ostatni raz kupuje produkt od tej chorej firmy EA (zero jakiejkolwiek instrukcji )! ZLODZIEJE

rudi40
30-09-2011, 21:00
może ktoś komu działa gra wrzucić plik z moich dokumentów z ustawieniem profilu, bo się porzygam

habec
30-09-2011, 21:04
naciśnij zmień:)

wit1984
30-09-2011, 21:05
może ktoś komu działa gra wrzucić plik z moich dokumentów z ustawieniem profilu, bo się porzygam

Ciekawe czy komuś działa...

maciek1995
30-09-2011, 21:05
Cześć !
Zakupiłem sobie dzisiaj w Empiku fifkę i po męczącej instalacji, i odpaleniu gry, chciałem zalogować się na serwery EA, a jest napisane potem, że 'Dziękujemy za zainteresowanie, jednakże nie masz uprawnień, aby korzystać z tej funkcji sieciowej'
O co chodzi??

Waszk
30-09-2011, 21:07
Nie no super. EA naprawde umie zjechac dzien... Nie moge zapisac ustawien, wyskakuje Rooney i nic sie nie dzieje, przeinstalowalem gre i nadal... Chyba serio az tak fajnie oszukiwac ludzi i ich okradac :/

habec
30-09-2011, 21:14
Mam ten sam problem i czekam na pomoc:)

dj79
30-09-2011, 21:15
Zakończ proces w Menedżerze zadań, tyle :]

Co do tych zapisów, nie pomogę, bo sam nie wiem. Sami widzicie, że jest masa różnych problemów, ale mało rozwiązań, a ja wróżką i cudotwórcą niestety nie jestem.

W jakim Menedżerze zadań?Nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi.

Domino
30-09-2011, 21:16
EA- cholerni zlodzieje !

Po wielu godzinach zainstalowalem ten (koniecznny do dzialania gry) CHORY program Origin.
Juz wpisuje swoje dane i wyskakuje mi ze mam wprowadzic jakis pierd**** kod ID, na który nie ma nawet pola do wpisywania!!

Z innego forum:

origin id to dawne ea account ;) wiec jesli miales wczesniej zalozone to sie tak samo logujesz, mozesz tez wpisac e-mail zamiast origin id ;) a jesli nie miales wczesniej konta ea to musisz stworzyc nowe w origin (powinno byc cos takiego w okienku logowania do origin) pozdro ;)

W jakim Menedżerze zadań?Nie mam kompletnie pojęcia o co chodzi.

Ctrl+Alt+Delete i otworzy się Menedżer zadań. Zakładka Procesy, szukasz aplikacji która uniemożliwia instalację, zaznaczasz i dajesz Zakończ proces.

Cześć !
Zakupiłem sobie dzisiaj w Empiku fifkę i po męczącej instalacji, i odpaleniu gry, chciałem zalogować się na serwery EA, a jest napisane potem, że 'Dziękujemy za zainteresowanie, jednakże nie masz uprawnień, aby korzystać z tej funkcji sieciowej'
O co chodzi??

Również z innego forum:

Jak chcesz grać online musisz zalogować się do origin z konta ea. Osobiście miałem ten problem lecz przemiła pomoc EA mi pomogła dlatego wielki + chociaż za to dla EA :)

Tomi94
30-09-2011, 21:22
Witam !!!
Prosze o pomoc.
Gdy włączam fife i chce zmienić sterowanie to wywala mnie na pulpit.
Najpierw wywalało mnie na pulpit gdy wyświetlało się logo fifa 12 lecz z tym sie już uporałem. Oczywiście nie obyło sie bez problemów z instalacją Origin, ale to już przeszłość.

Pomoże ktoś ???

mikrol
30-09-2011, 21:24
Zaraz mnie **** trafi z tą fifą jak można takie ***** wypuścić nie zapisuje pierwszych ustawień i zacina normalnie porażka to była moja ostatnia fifa którą kupiłem mam dość tego cholerstwa zaraz wymięknę bo już mi się pomysły skończyły co mam robić!!!

Domino
30-09-2011, 21:24
@Tomi94

Na to nie ma rady. Przynajmniej na razie. Ale jest jeden mały trick:

Wchodzisz do folderu Game i szukasz pliku buttonDataKeyBoardMouse.ini Otwierasz notatnikiem i najbardziej interesują Cię poniższe linie:

AddMap SC_ESCAPE ...... VB_FE_CANCEL ...... # B
AddMap SC_RETURN ...... VB_FE_SELECT ...... # A
AddMap SC_S ...... VB_FE_X ...... # X
AddMap SC_W ...... VB_FE_Y ...... # Y

AddMap SC_SPACE ...... VB_AI_B ...... # B
AddMap SC_D ...... VB_AI_A ...... # A
AddMap SC_S ...... VB_AI_X ...... # X
AddMap SC_A ...... VB_AI_Y ...... # Y

Kropki dałem żeby pooddzielać, po prawej stronie masz oznaczenia z pada: A - krótkie podania, X - wrzutka/długie podanie, Y - prostopadłe podanie, B - strzał. Po lewej podopisuj klawisze na jakich będziesz grał na klawie i tyle ;) Jest np. AddMap SC_SPACE, a po prawej stronie B, czyli strzał, więc usuń SPACE (podkreślniki muszą zostać) i daj odpowiadający Ci klawisz.

A po tym są jeszcze linijki z klawiszami LB RB, RT i LT.

LT - kontrola tempa
RT - sprint
RB - modyfikator strzału finezyjnego

Też podopisuj odpowiednie klawisze i zapisz plik :)

maciek1995
30-09-2011, 21:29
@Domino :
Od początku jestem zalogowany w Origin, więc to nie w tym problem chyba ;/

mikrol
30-09-2011, 21:32
Nie no super. EA naprawde umie zjechac dzien... Nie moge zapisac ustawien, wyskakuje Rooney i nic sie nie dzieje, przeinstalowalem gre i nadal... Chyba serio az tak fajnie oszukiwac ludzi i ich okradac :/

popieram w 100% mam to samo napisałem do EA polska jak nie odpiszą to ja się z nimi zabawię !!! szma*****

Riptorek
30-09-2011, 21:32
http://imageshack.us/photo/my-images/69/fifa2011093020194982.jpg/ taki oto błąd wyskakuje nie rozumiem powyższej wypowiedzi pomocy błągam !

bohomaz
30-09-2011, 21:33
Jest to mój pierwszy post,więc proszę o wyrozumiałosc...
A więc jak zobaczyc swoje statystyki(wygrane,remisy,porażki) w trybie oniline(fifa12).Rozegrałem już parę pojedynków niestandardowych ale nie pamiętam mojego bilansu..To jak będzie,pomoże mi ktoś???

Domino
30-09-2011, 21:36
Co do problemu zapisu profilu, też wyczytałem na jednym forum, że trzeba wywalić FIFĘ, zainstalować ją na nowo, ale konieczne jest wyłączenie aktualizacji. W ustawieniach Origin wyłączyć opcję Automatycznie aktualizuj moje gry. Zakładka Ogólne na samym dole.

@maciek1995

Ale komuś ten trick pomógł, więc nie wiem. Pisać i dzwonić do pomocy technicznej EA. Łaski nie robią, pomóc muszą.

@Riptorek

Wyżej pisałem na ten temat, próbowałeś?

Sajmon1994
30-09-2011, 21:36

odpowie ktoś??

Bambucza_Elana
30-09-2011, 21:38
Zainstalowałem oryginalną wersję gry,parametry komputera mam dobre a gdy gra sie ładuje wywala mnie do WINDOWSA. Ma ktoś ten problem? A w Originie jestem zalogowany

Domino
30-09-2011, 21:39
@Sajmon1994

W FIFIE 11 różnie z tym bywało, więc musisz liczyć się z tym, że jak wywalisz grę, zainstalujesz na nowo i wkleisz swoje zapisy, to gra wywali komunikat że są uszkodzone. Może tak być, ale nie musi.

@Bambucza_Elana

Zajrzyj do tematu FAQ - najczęściej zadawane pytania, bo problem poruszany niejednokrotnie i do tego rozwiązany :rolleyes:

Riptorek
30-09-2011, 21:39
Dominio nie rozumiem o co w tym wlasnie chodiz co mam zrobic, podaj gadu gadu napisalem ci na priv wiadomosc

Thiago83
30-09-2011, 21:42
Co do problemu zapisu profilu, też wyczytałem na jednym forum, że trzeba wywalić FIFĘ, zainstalować ją na nowo, ale konieczne jest wyłączenie aktualizacji. W ustawieniach Origin wyłączyć opcję Automatycznie aktualizuj moje gry. Zakładka Ogólne na samym dole.

Wielkie dzięki za info! Mam nadzieję, że to pomoże. Obecnie raz jeszcze ściągam grę ( reinstalka ), jak tylko się sciagnie to sprawdzę ten sposób.

Kkaka007
30-09-2011, 21:45
Fife dostanę najprawdopodobniej w środę i mam do was pytanie odnośnie trybu menadzera (nie wiem jak się piszę) czy skill piłkarza będzie rósł za to że dobrze grają czy będą mieli wyznaczony jak to było w fifie 09,10 ?

dj79
30-09-2011, 21:53
Założyłem konto na origin i chcę się zalogować no nie mogę gdyż niby niepoprawny email,ID
lub hasło, wpisywałem kilkakrotnie w\w rzeczy,nic to nie daje .Żałuję,że kupiłem tą grę
zawsze kupowałem konkurencyjną grę i nie było takich problemów,po prostu żenada.

Bambucza_Elana
30-09-2011, 22:00
A mi w końcu udało się wejść do gry,wybieram poziom gry,wybieram swoją ulubioną drużynę, wszystko ok pojawia się Rooney i gra staje w miejscu co jest? Czy to znów coś ten Origin?

Tomasson
30-09-2011, 22:05
Włączam Autorun'a i wszystko git..
Wyskakuje mi komunikat, że mam się zalogować do Origin to wpisuje wszystko i coś takioego ''DO PIERWSZEGO LOGOWANIA WYMAGANE JEST POŁĄCZENIE Z SIECIĄ''
A internet mam włączony i wszystko ok...

Pomocy co mam zrobić!! ?? :(

Bambucza_Elana
30-09-2011, 22:12
Wybaczcie że znowu piszę ale rozwiązałem problem z zapisem . teraz mnie wywala do windowsa jak to rozwiązać HELPA !! :respekt:
Jak rozwiązałeś ten problem z zapisem? Ta gra jest jakaś chora:(

kyyba
30-09-2011, 22:13
Założyłem konto na origin i chcę się zalogować no nie mogę gdyż niby niepoprawny email,ID
lub hasło, wpisywałem kilkakrotnie w\w rzeczy,nic to nie daje .Żałuję,że kupiłem tą grę
zawsze kupowałem konkurencyjną grę i nie było takich problemów,po prostu żenada.

Zgadzam sie w 100%, mam to samo! :(

NIECH KTOŚ POMOŻE!

M4JK3L
30-09-2011, 22:20
Jak rozwiązałeś ten problem z zapisem? Ta gra jest jakaś chora:(

no właśnie nie i czekam na odp. innych może ktoś inny wie ; ( ??

Tomasson
30-09-2011, 22:24
Włączam Autorun'a i wszystko git..
Wyskakuje mi komunikat, że mam się zalogować do Origin to wpisuje wszystko i coś takioego ''DO PIERWSZEGO LOGOWANIA WYMAGANE JEST POŁĄCZENIE Z SIECIĄ''
A internet mam włączony i wszystko ok...

Pomocy co mam zrobić!! ?? :(

SORRY ZA SPAM ALE PO PROSTU TA FIFA TAK DENERWUJE

rudi40
30-09-2011, 22:27
Stracone pieniądze, trzeba z internetu ściągnąć RELOADED i grac bez żadnego origin itp.

Bambucza_Elana
30-09-2011, 22:27
[QUOTE=M4JK3L;758533]no właśnie nie i czekam na odp. innych może ktoś inny wie ; ( ?
Twój poprzedni post "Wybaczcie że znowu piszę ale rozwiązałem problem z zapisem" To w końcu rozwiązałeś czy nie? masz tego Rooneya ciągle na ekranie i nic sie nie dzieje? Dobra ja chyba poczekam do jutra z tym bo już nie chce mis ię w z tym walczyć

mikrol
30-09-2011, 22:29
ja ją oddaję i mam to w dupie wszystko co za ****nia normalnie !

M4JK3L
30-09-2011, 22:31
Stracone pieniądze, trzeba z internetu ściągnąć RELOADED i grac bez żadnego origin itp.

no ja mam właśnie sciągniętego RELOADA i ten durny zapis mnie męczy :pokerface:

rudi40
30-09-2011, 22:32
Ja mam nadzieję, że piracka wersja działa i rano sobie pogram. :) , a oryginał postoi na półeczce i będzie mi przypominał by nigdy nie kupić gry od EA, (chociaż mówiłem już tak gdy miałem problemy z 11)
PS. kolega rozwiązał problem z zapisem, włączacie grę jako administrator, nie config ale od razu plik gry jako admin

M4JK3L
30-09-2011, 22:33
Ja mam nadzieję, że piracka wersja działa i rano sobie pogram. :) , a oryginał postoi na półeczce i będzie mi przypominał by nigdy nie kupić gry od EA, (chociaż mówiłem już tak gdy miałem problemy z 11)

jak Ci nie będzie działaś i rozwiążesz to to daj znać

miki2159
30-09-2011, 22:34
Z tego co czytałem to żeby móc zagrać online muszę się zalogować i jak mniemam zainstalować grę ze starego konta ea? Otóż odinstalowałem grę z konta origin (tego nowego co zrobiłem wczoraj ) i chcę zainstalować ją na tym starym koncie , ale gdy wpisuję numer seryjny wyskakuje że podany kod jest już wykorzystany , więc jak mam anulować ten kod żeby zainstalować grę na innym koncie w origin niż na tym robionym wczoraj?

Tomasson
30-09-2011, 22:36
To rozumiem, że mam iść i sobie wymienić ?

rudi40
miki2159* już zużyłeś kod, czyli jedyną rzecz z pudełka, która się do czegoś przyda
Ps. szkoda że nie dali pustej płyty to bym sobie muzykę nagrał

dj79
Zgadzam sie w 100%, mam to samo! :(

NIECH KTOŚ POMOŻE!

Założyłem nowe konto na wp. i w końcu się zalogowałem . Co muszę teraz zrobić
aby zainstalować grę?

Kraker
30-09-2011, 22:37
Szopka z tą grą w tamtym roku pamiętne frezy z wersją na Ps3... Pomyślałem nie będę brał już na konsole wezmę w tym roku na Pc i co Wielkie gówno pograć nie można.

lukasz107
30-09-2011, 22:41
wie ktos moze kiedy pojawi sie dodatek z koszulkami i klubami ekstraklasy?

Belmo2502
30-09-2011, 22:51
Witam, mam problem bardzo uciążliwy jak dla mnie, a mianowicie podczas gdy chcę zagrać online wyskakuję mi komunikat że coś tam "dziękujemy za chęć ale nie mogę korzystać z tej opcji" i wydaje mi się w 99%, że jest to wina tego, że gra w sieci jest od 16 lat, a ja mam 14 i napisałem, że mam 14 lat w tym ORIGIN i nie wiem jak to zmienić? O ile w ogóle da się coś z tym zrobić. Z góry wielkie dzięki.

malara
30-09-2011, 22:53
Mam taki problem. Chcę zaktualizować program Origin i po 'wczytaniu' pojawia się przygotowywanie instalatora, a później komunikat, że mam zakończyć proces: "EAProxyInstaller.exe". Nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam :)

miki2159
30-09-2011, 22:54
miki2159* już zużyłeś kod, czyli jedyną rzecz z pudełka, która się do czegoś przyda
Ps. szkoda że nie dali pustej płyty to bym sobie muzykę nagrał

To nie można tego kodu użyć drugi raz?? Jakoś anulować się nie da?? Jak tak to co? Mam nie grać w sieci?? :omg:

RamBo.
30-09-2011, 22:55
Witam. Mam pewien problem. Zainstalowałem fife, oraz założyłem nowe konto Origin i to na nim wpisałem kod do FIFY. Teraz wyczytałem, że powinienem wpisać go na konto EA... No i przez to nie mogę pograć sobie online :/. Czy da się coś z tym zrobić?

malara
30-09-2011, 22:56
Mam taki problem. Chcę zaktualizować program Origin i po 'wczytaniu' pojawia się przygotowywanie instalatora, a później komunikat, że mam zakończyć proces: "EAProxyInstaller.exe". Nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam :)

miki2159
30-09-2011, 22:58
Ja niestety ten sam problem , pomoże ktoś??

Belmo2502
30-09-2011, 22:59
crtl + alt + delete, potem przejdź do zakładki procesy, znajdź eaproxyinstaller.exe i zakończ proces

Belmo2502
30-09-2011, 23:00
nie wiem czy w ogóle da się coś z tym zrobić. Bo to o wiek chodzi w 100%

malara
30-09-2011, 23:04
tylko, że tego w menadżerze nie ma! co robić?!

Thiago83
30-09-2011, 23:06
Niestety po reinstalacji fify i braku aktualizacji nadal nie da się zapisać ustawień i gra zatrzymuje sie na planszy z Waynem... Pisał Ktoś, iż jego kolega rozwiązał problem z zapisem poprzez uruchomienie fify jako administrator, ale gdzie znajde bezposredni plid do uruchomienia fify12? W fifie 11 były dwa - jeden włączał gre bezposrednio, a drugi plik uruchamiał plansze z konfiguracją. W fifie 12 widze tylko plik z configiem...

P.S no masakra z tą grą :( chyba się poddam i ściągnę pirata ech :(

Domino
30-09-2011, 23:06
@malara

Nie ma opcji żebyś nie miał w Menedżerze zadań w zakładce Procesy EAProxyInstaller.exe. Musi być, jeżeli wyskakuje komunikat o zamknięciu tej aplikacji.

P.S no masakra z tą grą :( chyba się poddam i ściągnę pirata ech :(

I myślisz że na piracie będzie działać? Poszperaj w necie, ludzie mają praktycznie jednakowe problemy i na oryginalnych wersjach jak i na pirackich wersjach :]

Thiago83
30-09-2011, 23:10
UWAGA!!! znalazłem takie coś na innym forum:

"DO WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ JAKIEKOLWIEK PROBLEMY, ROZMAWIAŁEM Z DZIAŁEM TECHNICZNYM EA I NALEŻY STWORZYĆ NOWE KONTO ADMINISTRATORA W PANELU STEROWANIA, ALE UWAGA !!!!! BEZ POLSKICH ZNAKÓW I NA NIM WŁĄCZYĆ GRĘ, NIE TRZEBA JEJ PONOWNIE INSTALOWAĆ, WSZYSTKO WTEDY ŚMIGA, SPRAWDZONE PRZEZE MNIE W 100%. "

Post ten był napisany w temacie o problemie z zapisywaniem ustawień.

Ja jeszcze nie sprawdzałem ,ale mam nadzieje, że pomoże!

Domino
30-09-2011, 23:12
@Thiago83

Ciekaw jestem czy to wszystkie problemy rozwiąże. Od zapisania profilu aż po wywalanie do pulpitu przy próbie zmiany sterowania w grze. Dziś nie chce mi się już z tym bawić, ale jutro sprawdzę ;)

Waszk
30-09-2011, 23:23
Thiago83
Co mam dokładnie zrobic zeby ta twoja wiadomosc dzialala ? Blagam o pomoc

Thiago83
30-09-2011, 23:24
I myślisz że na piracie będzie działać? Poszperaj w necie, ludzie mają praktycznie jednakowe problemy i na oryginalnych wersjach jak i na pirackich wersjach :]

Czyli jednak nawet to nie pomoże... Kiedyś sporo sciagałem piratów, teraz kazdą grę która mnie interesuje kupuje w oryginale by uniknąć jakikolwiek problemów z daną grą co czesto zdarza sie na piratach, ale to co zaserwowali nam Panowie z EA to masakra...

Waszk szczerze Ci powiem, że sam nie wiem. Znalazłem tylko takie info na innej stronie. Wie ktoś może jak to zrobić? Utworzyć nowe konto admina i przełączyć uzytkownika czy jak?

rudi40
30-09-2011, 23:31
Mimo wszystko jak czytam fora to na piratach ludzie śmigają bez żadnego origin i nie mają takich problemów jak my tutaj. A te porady EA żeby nie używac polskich znaków w adminie to parodia. Ostatnio słyszałem żeby nie włączać gry bo wtedy może nie działać. Jest juz patch na loga bukmacherskie na fifapolonia

Waszk
30-09-2011, 23:40
A i mam takie pytanie. Moja FIFA przyszla, wpisalem kod z takiej szarej kartki, ktora byla w pudelku do Origin to dobrze? Czy powinienem wpisac to do EA ?

Thiago83
30-09-2011, 23:42
Dobrze zrobiłeś - origin po prostu zastapił ea account.

MaTeoMan
30-09-2011, 23:43
@up
Chodzi Ci o numer seryjny gry (cd key)? Jeśli tak, to ja go wpisywałem wtedy, kiedy o to poprosili, czyli przed rozpoczęciem pobierania ;)

Domino
30-09-2011, 23:51
Wie ktoś może jak to zrobić? Utworzyć nowe konto admina i przełączyć uzytkownika czy jak?

Ja bym usunął FIFĘ, pozostałości po niej z Program Files, utworzył nowe konto, zalogował się na nie i z nowego konta ją instalował. Jutro popróbuję.

A co do wywalania gry do pulpitu przy zmianie ustawień sterowania, rozmawiałem dziś z kolegą, który ma identyczny problem i zauważył taką rzecz, że jak ma podłączonego pada, to może sterowanie na klawiaturze w grze normalnie ustawiać i nic się nie dzieje. A jak tylko pada odłączy, to wtedy grę wywala do pulpitu przy zmianie sterowania. Dziwne :hmm: I jeszcze jak na złość nie posiadam pada, żeby to sprawdzić ;/

Thiago83
30-09-2011, 23:55
Dziękuje za odpowiedz. Ja także jutro się tym pobawie bo dziś już nie mam sił ani chęci. Mam jednak nadzieje, że ea zrobi jakąś łatkę i wszystko bedzie normalnie.

Kraker
30-09-2011, 23:55
Haha szybciej z tym sposobem doszli użytkownicy torrentów niż EA masakra :)

kyyba
30-09-2011, 23:59
http://imageshack.us/photo/my-images/191/fifaaaa.png/ -TAK MI WYSKAKUJE !

co mam zrobić nigdzie nie ma pola do wpisania ID ;/...masakra

Pomoże ktoś? Proszeeee na kolanach

PS. NIGDY JUŻ NIE KUPUJCIE GIER OD EA !

Tomi94
01-10-2011, 00:11
Wie ktoś jak wgrać te przyśpiewki ???
Jakiś Tutorial ??

lukassss
01-10-2011, 00:21
kurde mam problem Pomoc mile widziana :) mam zajebistego pc wszysko jest git 4 gb ramu itp , wchodze przez origia do fify pojawia mi sie napis fifa 12 i klepsydra i wywala mnie do pulpitu i dupsko direx sciagniety sterwoniki do karty 8800 gts tez takze ludzie ku... CO JEST !!!!

Thiago83
01-10-2011, 00:35
@ up

Przeczytaj 10 punkt FAQ

Lukasss zrób tak jak jest napisane w cytacie który podałem - powinno pomóc. I napisz potem prosze czy takze bedziesz miał problem z zapisem ustawień profilu.

martins10
01-10-2011, 00:41
Ech, ale bajzel. Najpier instalacja origina, logowanie, ustawianie, później instalacja gry a teraz pobieranie aktualizacji. Nowa gra i od razu aktualizacja i to jaka duża to chyba każdy już wie. Gra powinna kosztować 20 a nie 100 plnów.

Wilczek1991
01-10-2011, 01:03
Witam. Stworzylem swoja druzyne a jak chce ja aktywowac w grze i wybieram 'Centrum Tworzenia' po chwili pojawia sie komunikat 'Podczas pobierania zawartości wystąpił błąd'

kamilos798
01-10-2011, 06:28
Spróbuj z innym internetem

ForzaMilan
01-10-2011, 06:58
Proszę o pomoc!!!
Wczoraj kupiłem FIFĘ 12, zainstalowałem origina, zarejestrowałem się tam, zainstalowałem grę. Potem zaczęła robić się aktualizacja, ale chciałem wyłączyć kompa na noc, więc dałem pauzę. Dzisiaj wchodzę w origina a tam lista gier pusta!!! Gdy chciałem aktywować grę jeszcze raz to napisało mi, żekod seryjny jest już w użyciu! Odninstalowałem grę i myślałem, że reszta pójdzie już dobrze, ale teraz też pisze mi, że CD key w użyciu!

POMOCY!

edit: ODWOŁUJĘ!
Wylogowałem się i jeszcze raz zalogowałem w originie i gra została znaleziona!

edit: JEDNAK DALEJ NIE DZIAŁA!
Gdy klikam przycisk instalacja to on na chwilę robi się szary, a potem dalej jest zielony i trzeba od początku i tak w kółko!
Wie ktoś jak usunąć z Origina niezainstalowaną grę?!

Michałos
01-10-2011, 08:03
zaraz mnie coś pojebie ! instaluję to przez ten origin (co to kurva wgl jest) i wszystko pięknie spoko, zainstalowało się na 100 % i dalej zamiast procentów robi się szary pasek i pisze instalacja... i nie chce iść dalej. Czekałem godzine, półtorej i nawet nie ruszy :pepowina: O co chodzi ?

rudi40
01-10-2011, 08:15
Spodziewałem się że nas wydymają na złą optymalizacje, ale żeby aż tak xD Mogłem kupić tylko pasek z linkiem do pobrania origin i cdkey za 100zł

miki2159
01-10-2011, 08:18
Zaraz mnie szlak trafi....
Jak zagrac online??? Caly czas jak chce zagrac online wyskakuje "Dziekujemy za zainteresowanie jednakze nie masz dostepu do tej opcji sieciowej" Czy moze ktos wytlumaczyc co z tym zrobic??
Gra oryginal , i na PC.

Sorry za brak Polskich znakow ale klawiatura cos nawala.

rudi40
01-10-2011, 08:28
Ja właśnie instaluje w końcu u siebie bo tak to u kumpla. Jemu po długiej wojnie wszystko już chodzi, online, rozdzielczość i 0 zacinek więc liczę że u mnie będzie to samo

ForzaMilan
01-10-2011, 08:28
Super! 100 zł w błoto! EA złodzieje. Chyba zacznę grać w PESA

lukassss
01-10-2011, 08:45
dobra tak jak mi kazaliscie zrobilem ten pkt 10 , wszysko sie wgrało itp , ale teraz nie moge zmienic ustawien :/

pitiST
01-10-2011, 08:56
wie ktoś jak ustawić sobie klawiaturę w fife ?

rudi40
01-10-2011, 08:56
No niestety ale EA w ogóle nie powinno tego wypuszczać. Mogli sprzedawać tylko CDkeye przez neta ,a najśmieszniejsza rzecz to to że po instalacji ściąga się 3,5GB reszty gry np komentarz (to nie poprawki) gdzie normalnie te 3,5gb powinno być na płycie. A żałosnym jest to że później jeszcze są problemy z grą. Mi się już ściąga reszta gry o 12 napisze czy mi chodzi wszystko...
PS. szkoda ze EA nie dało na płycie wersji reloaded (z neta) w pliku .iso do wklejenia do DaemonTools i do tego oryginalnego cdkeya i wszyscy by sobie poradzili z instalacją. Aha i jeszcze cracka na płycie powinni dać.

Any
01-10-2011, 09:16
Witam.

Jakim cudem zainstalowałam Fifę (po walce) ale nie mogę zagrać offline. Na pudełku jest wprawdzie informacja o tym, że do uruchomienia gry jest potrzebne połączenie z internetem ale myślałam, że dotyczy to tylko aktywacji. Czy można grać w Fifę 12 offline ?

Rozpakowanej gry nie chcą mi przyjąć w sklepie a ja niestety mam bardzo ograniczony dostęp do netu i Fifa w której nie mogę grać sama bez podłączenia do internetu jest dla mnie niemal bezużyteczna.

Czy zna ktoś sposób na grę offline ? Może w Origin trzeba coś ustawić żeby grać offline jak np. w Steam ale nie mogę znaleźć takiej opcji i zawsze przy odpaleniu Fify włącza się Origin i żąda logowania.

Proszę o pomoc.

Dziękuję.

rudi40
01-10-2011, 09:22
Any* musisz ściągnąć cracka od reloaded i wtedy fifa chodzi bez włączania neta i origina też wtedy nie trzeba włączać

Cycus
01-10-2011, 09:24
@up
Tak , jest możliwość gry offline. Nie wiem o co chodzi , ogólnie to EA "wydymało" Wiele osób. Na szczęście u mnie jest normalnie.

cristov82
01-10-2011, 09:35
Gdyby ktoś miał rozwiązanie na brak mozliwości zapisu ustawień w grze to prosze napisać[/QUOTE]

tez mam ten problem

archy75
01-10-2011, 09:36
Nigdzie nie mogę się doszukać jak się wrzuca własne przyśpiewki dla zespołów w win xp. Znalazłem opis dla win7, który nijak ma się do XP.Męczę się z tym i kombinuję na wszystkie sposoby. Oczywiście mam VLC playera i stworzone playlisty M3U, tylko nie wiem gdzie to wrzucić, żeby gra je potrafiła odczytać.
Jeżeli ktoś wie jak to zrobić to proszę o dokładny opis. Zresztą pewnie nie tylko mi się to przyda ;)

Katalonczyk11
01-10-2011, 09:52
Witam mam pewien problem z grą FIFA 12 w pełnej wersji. Chodzi o to że jak gram mecz towarzyski to po chwili wyrzuca mnie do windowsa i zamyka okno gry i tak za każdym razem. Poprzednio tak miałem przy samouczku ale zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty i miałem nadzieję że zadziała. Proszę o pomoc.

Mój sprzęt:

GF 8600 GT
4gb ram
AMD Athlon 64x2 dual core 5000+ 2,61 ghz

pablo_b3
01-10-2011, 10:03
Nie wiem czy komuś udało się przejść przez początkowy zapis ustawień ale mi tak, więc:
usunąłem fifę i origina, wszystko. po restarcie zainstalowałem wszystko na nowo. uruchomiłem fifę przez ikonkę na pulpicie jako administrator (windows 7) bez podłączonego pada. Nie wywaliło mnie, udało się przejść przez konfigurację, wszystko zapisać i grać. Potem włączyłem z padem i było ok, grałem.
potem uruchomiłem jako zwykły użytkownik. No i znowu wywaliło błąd zapisu ale po kliknięciu kontynuować bez zapisu dało się grać normalnie tylko nie wiem jak potem z zapisem gry.

Może komuś się przydać. Tak czy inaczej "URUCHAMIAĆ JAKO ADMIN".

rudi40
01-10-2011, 10:11
Pisałem już wcześniej że trzeba uruchomić jako administrator ale bezposrednio ikonke gry a nie configu i wtedy działa zapis. Mi zostało 2 godziny pobierania aktualizacji (a właściwie części gry na którą zabrakło wolnego miejsca na płycie) . Ciekawe czy będzie działać

Daniello
01-10-2011, 10:13
Ponoć tworzysz folder w Moich Dokumentach w Folderze Moja Muzyka i tam tworzysz swój folder "My Music" czy "Music" i tam wrzucasz te playlisty. Niestety, ale u mnie ten sposób nie działa na Win7 64-bit.

Any
01-10-2011, 10:14
Any* musisz ściągnąć cracka od reloaded i wtedy fifa chodzi bez włączania neta i origina też wtedy nie trzeba włączać

Może działa z pirackimi wersjami z moją oryginalną wersją po spaczowaniu 3,2 gb nadal nie działa bez netu. Właśnie ściągnęłam i podmieniłam plik exe Reloaded ale to nic nie dało. Nie można grać offline. :(

Ale dziękuję za chęć pomocy.

Wilczek1991
01-10-2011, 10:18
Jak z innym internetem?? Moze ci chodzi o inna przegladarke ale przecierz to sie pobiera w grze

Kraker
01-10-2011, 10:33
Paranoja nie mogę pograć kolejny dzień dzięki EA

rudi40
01-10-2011, 10:35
U kumpla na oryginale działało
Ps. powinny nas dupy boleć tak nas wydymali xD

9e0r9e
01-10-2011, 10:39
Cycus - chyba nie do końca - da się grać w offline, ale jak serwery ea (ea sports?) nie działają, bo tak miałem i grałem, ale nie wiem jak z Originem, czyli czy da się grać bez tego "nowego steama".

Qrcze - nie wiem skąd się biorą te problemy?! Mi chodzi wszystko OK nawet na karcie z listy problemowych (co prawda nie na full, ale po 1. stara karta, po 2. Win XP), ale żadnych przycinek, wywalania do Wina, problemów z padem, czy czymkolwiek innym - no chyba że z wygrywaniem na legendarnym ;)

Co do samej gry to jest MEGA - gra się super, choć irytujące jest jak komp nie zależnie od klasy zespołu wlepia bramki niczym Barca czy inny zespół z najwyższej półki nawet na world class, ale się nie załamuję i uczę, bo to że trudniejsza nie znaczy gorsza. Oczywiście są bugi (w szczególności w tym systemie kolizji), niedociągnięcia i takie tam (transferów też wszystkich nie ma nawet po ściągnięciu najnowszych składów, np. bramkarz Cassio nadal jest w PSV, a przecież rozwiązał z nimi kontrakt, choć może za wcześnie na w pełni aktualne składy, skoro dopiero wczoraj gra wyszła) , ale ogólnie gra robi bardzo dobre wrażenie.

malara
01-10-2011, 10:45
Kur*a ludzie! Pomóżcie, bo zaraz coś mnie strzeli! Wszystko ładnie pięknie.. Zainstalowałem, ściągnąłem już jakieś dwie aktualizacje, mam wszystko gotowe. Wciskam "GRAJ", koło kursora pokazuje mi się kółeczko od ładowania (win7) i po jakiś 10sek... NIC! Zero! Nie odpala mi tego dziadostwa. Może ktoś wie co z tym zrobić?

Darox
01-10-2011, 10:53
Witam mam problem, kupiłem wczoraj Fifę w Empiku, włożyłem płytę do odtwarzacza i wyskoczyło mi to tam, zainstalowałem Origin, pobrało grę potem 3,2GB jakiś aktualizacji i gdy chcę zagrać online wyskakuje "Dziękujemy za zainteresowanie ,jednakże nie masz uprawnień ,aby skorzystać z tej funkcji sieciowej", bardzo proszę o pomoc. Konto na Origin jest bo inaczej gry bym nie ściągnął czy jako tak.

Any
01-10-2011, 10:55
Kur*a ludzie! Pomóżcie, bo zaraz coś mnie strzeli! Wszystko ładnie pięknie.. Zainstalowałem, ściągnąłem już jakieś dwie aktualizacje, mam wszystko gotowe. Wciskam "GRAJ", koło kursora pokazuje mi się kółeczko od ładowania (win7) i po jakiś 10sek... NIC! Zero! Nie odpala mi tego dziadostwa. Może ktoś wie co z tym zrobić?

Wciśnij alt i TAB albo logo Windows na klawiaturze bo byc może firewall blokuje ci Fifę a dzięki temu wyjdziesz do pulpitu i zobaczysz komunikat o tym. Jeśli go nie ma to wyłącz firewalla na chwilę i odpal Fifę.

miki2159
01-10-2011, 10:56
Witam mam problem, kupiłem wczoraj Fifę w Empiku, włożyłem płytę do odtwarzacza i wyskoczyło mi to tam, zainstalowałem Origin, pobrało grę potem 3,2GB jakiś aktualizacji i gdy chcę zagrać online wyskakuje "Dziękujemy za zainteresowanie ,jednakże nie masz uprawnień ,aby skorzystać z tej funkcji sieciowej", bardzo proszę o pomoc. Konto na Origin jest bo inaczej gry bym nie ściągnął czy jako tak.

No ja mam dokładnie tak samo , LUDZIE POMOCY

Domino
01-10-2011, 10:59
wie ktoś jak ustawić sobie klawiaturę w fife ?

W ustawieniach gry masz ;) Do tego wszystko jest tam ładnie opisane. Życzę też przy okazji powodzenia, żeby przy próbie zmiany ustawień nie wywaliło Ci do Windowsa :keke:

MBITF
01-10-2011, 11:05
Pewien facet z forum pcformat, pomógł mi z problemem po naciśnięciu przycisku graj(a widze,że wielu z was go ma).
Otóż wchodzimy w moje dokumenty/fifa12 tam znajduje się folder instance0, wchodzimy w niego.\
Tam znajduje się plik replay0.Klikamy na niego PPM(mam nadzieję,że wiecie co to znaczy-ale dla nie wiedzących prawy przycisk myszy)/właściwości,a tam zaznaczamy ,,Tylko do odczytu".
Mi pomogło, a wam ???
Mam nadzieję,że udało mi się pomóc,przynajmniej kilku z was ;).

Darox
01-10-2011, 11:06
Bardzo proszę jak dla laika wytłumaczyć jak to przejśc by móc grać online.

Katalonczyk11
01-10-2011, 11:06
Mój problem z wywalaniem z gry dalej jest obecny. Czyli odpalam grę w meczu towarzyskim już zaczynam grać i mnie wywala do pulpitu i zamyka fife.
Próbowałem robić tak jak jest w FAQ w punkcie 10 ale dalej nic nie daje. Może ktoś zna inny sposób aby poradzić sobie z tym wyrzucaniem z Windowsa ?

Wilczek1991
01-10-2011, 11:10
Witam. Stworzylem swoja druzyne a jak chce ja aktywowac w grze i wybieram 'Centrum Tworzenia' po chwili pojawia sie komunikat 'Podczas pobierania zawartości wystąpił błąd'

Domino
01-10-2011, 11:12
@Katalonczyk11

Przeczytaj jeszcze raz FAQ, bo coś niecoś dodałem ;)

Dla reszty użytkowników próbujących grać online, ale mających problemy z komunikatem "Dziękujemy za zainteresowanie... itd.", podobno jest to jakiś grubszy problem i nie sądzę że ktoś Wam tutaj a forum pomoże. Podkreślam:

Dzwonić i pisać do pomocy EA!

marek85
01-10-2011, 11:13
Siema moze ktos mi powiedziec jak wlaczyc autozapis w fifie chodzi mi o ps3 z gory dzieki!

ZielasRM
01-10-2011, 11:23
Mam taki jeden problem, który polega na tym, że zapisałem sobie karierę pod nazwą Juventus Turyn, mam włączonego autosave i nie zapisuje mi tego na tym pliku Juventus Turyn tylko robi sobie nowe, po każdym save np. Career Mode Autosave 1,2,3,4,5 itd. Co mam zrobić, żeby zapisywało mi na pliku Juventusu?

Ponton.
01-10-2011, 11:23
Za każdym razem gdy odpalam Origin wyskakuje komunikat, że nie wykryto każdej gry. Gdy włączam Fifę pojawia mi się że muszę wprowadzić kod produktu. No to piszę i wyskakuje mi że ten kod został już użyty. Żeby zagrać w Fifę muszę odistalować Origin i na nowo go zainstalować. Lecz gdy go wyłącze i włącze na nowo znowu nie wykrywa mi gry. Można temu jakoś zaradzić ?

bandit
01-10-2011, 11:32
Prośbę moją kieruje do starych wyjadaczy fify, którzy wiedzą o co chodzi z taktyką. Chodzi o to, że nie wiem, jak mam poustawiać suwaki taktyczne.Gram formacja 4-3-3 i chciałbym tak ustawić zespół, że w momencie, kiedy mój skrzydłowy biegnie z piłką po skrzydle, dobiega do lini końcowej, robi zwód, mija obrońcę i ścina do środka, to żeby dwaj środkowi pomocnicy stali na 16-18 metrze bliżej środka boiska, żebym mógł odegrać do nich piłkę na strzał z dystansu. Nie wiem jak mam poustawiać te suwaki. Zawsze mam tak, że właśnie ci dwaj środkowi pomocnicy, albo wbiegają mi w pole karne, albo biegną na skrzydła, a ja chcę, żeby stali na 16-20 metrze i czekali aż odegram do nich skrzydłowym. Wie ktos jak to zrobić?

schabek91
01-10-2011, 11:50
Ma ktoś też taki problem podczas gry online że gra idzie wszystko ładnie i wyskakuje nagle komunikat: 'wystąpił błąd i utracono synchronizacje z przeciwnikiem".
O co chodzi w tym ?

raikonen10
01-10-2011, 11:51
Witam

Przejrzałem trochę temat i większość ma problem z wywalaniem z gry przy włączaniu z tego co widzę, u mnie natomiast nie dzieje się nic po naciśnięciu
przycisku "graj"(jedynie komp przez chwile myśli). Czy ktoś wie w czym leży problem? karta GF 9800, procesor AMD Athlon X2 Dual Core 2,6 GHz, 2GB RAM, win xp

Z góry dziękuję za pomoc

A i co zrobić jeśli w moich dokumentach nie mam folderu instance0, mam tam tylko plik tekstowy fifasetup

Drackon
01-10-2011, 11:54
No to i ja się dołączę.
Może ktoś z Was będzie wiedział co z tym zrobić. Generalnie u mnie jak i u dużej części po wciśnięciu "Graj" wyskakuje komunikat "Program Fifa12 przestał działać" czyli wszystkim znane ogólnie nieodpalanie się.

Lapek
Intel Core2duo 2,4GHz
Ram 2gb
Grafika GF 9600M GT
System Win7 64bit

Próbowałem oczywiście zrobić opcję z pkt10 FAQ (zmiana atrybutu na "tylko do odczytu) i niespodzianka :D
W katalogu C:\Users\Drackon\Documents\FIFA 12 (w win7 taka ścieżka) nie ma katalogu "instance0". Nie mówiąc już w ogole o pliku replay0.bin :D
Próbowałem go stworzyć itd... Oczywiście d*pa :)
Help :)

P.S. Firewalla nie używam, a windowsa wyłączony.

gda607
01-10-2011, 11:57
Witam
jak dla mnie sterowanie /odbiór piłki / jest zupełnie inny niż w 11 poradzcie jak skutecznie odbierac piłki na psp3

szczepanikd
01-10-2011, 12:05
Kto z Was gra jakim składem naszymi Orłami ? Dawajcie screeny lub filmy na YT,

Biesiu
01-10-2011, 12:12
Czy fifa pojdzie mi na moim kompie : Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2,5GHZ, 2gb Ram, Karta graficzna ATI Radeon HD 4550 512 MB

Smith
01-10-2011, 12:15
Witam

Przejrzałem trochę temat i większość ma problem z wywalaniem z gry przy włączaniu z tego co widzę, u mnie natomiast nie dzieje się nic po naciśnięciu
przycisku "graj"(jedynie komp przez chwile myśli). Czy ktoś wie w czym leży problem? karta GF 9800, procesor AMD Athlon X2 Dual Core 2,6 GHz, 2GB RAM, win xp

Z góry dziękuję za pomoc

Witam, mam IDENTYCZNĄ sytuacje jak wyżej, jeżeli mógłby ktoś pomóc byłbym wdzięczny, pozdr

Domino
01-10-2011, 12:24
Czy fifa pojdzie mi na moim kompie : Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2,5GHZ, 2gb Ram, Karta graficzna ATI Radeon HD 4550 512 MB

Ściągnij demo i się dowiesz. Twojej karty nie ma na liście kompatybilnych, a dodatkowo została ona umieszczona na liście kart, na których mogą występować problemy z grą przy systemie Windows 7.

Biesiu
01-10-2011, 12:27
Fifa 12 demo mi poszlo bez problemow wiec chyba Fifa 12 Full Version pojdze

Warson
01-10-2011, 12:45
Za każdym razem gdy odpalam Origin wyskakuje komunikat, że nie wykryto każdej gry. Gdy włączam Fifę pojawia mi się że muszę wprowadzić kod produktu. No to piszę i wyskakuje mi że ten kod został już użyty. Żeby zagrać w Fifę muszę odistalować Origin i na nowo go zainstalować. Lecz gdy go wyłącze i włącze na nowo znowu nie wykrywa mi gry. Można temu jakoś zaradzić ?
Witam,
mam podobny problem. tyle że zainstalowałem grę, chciałem ją włączyć ale w Originie nic mi nie wykrywa. Odinstalowałem grę i chciałem zaistalować ponownie ale pisze że kod jest już użyty. Co zrobić?

Tofik11
01-10-2011, 12:50
Dlaczego nie zmieniają mi się skile piłkarzy? Daję Drogbę na lewą obronę a on ma tyle samo i tak na każdej pozycji.

Domino
01-10-2011, 12:51
@Tofik

Ktoś już pisał że właśnie tak się dzieje, może jeden z bugów?

Waszk
01-10-2011, 12:58
"DO WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ JAKIEKOLWIEK PROBLEMY, ROZMAWIAŁEM Z DZIAŁEM TECHNICZNYM EA I NALEŻY STWORZYĆ NOWE KONTO ADMINISTRATORA W PANELU STEROWANIA, ALE UWAGA !!!!! BEZ POLSKICH ZNAKÓW I NA NIM WŁĄCZYĆ GRĘ, NIE TRZEBA JEJ PONOWNIE INSTALOWAĆ, WSZYSTKO WTEDY ŚMIGA, SPRAWDZONE PRZEZE MNIE W 100%. "
Ten sposob dziala w 100%. A fifka co du duzo mowic... Wyczepista giera :D rozgrywki online cod miod orzeszki. 1 mecz wygralem 8:5 :O Jak na razie w tym sposobie nie znalazlem zadnych bugow itd. Gra swietna.

Drackon
01-10-2011, 13:03
Domino wiesz może jak to jest z tym probelmem co opisałem na win7?
Czy są jakieś sposoby?

pawel001997
01-10-2011, 13:05
Mam pytanie, jak w Fifie 12 zagrać te wyzwania, wczoraj było Borusiom, a dziś Arsenalem. Nie mam pojęcia jak je włączyć. Może ktoś mi pomóc?

Drackon
01-10-2011, 13:25
Ten sposob dziala w 100%. A fifka co du duzo mowic... Wyczepista giera :D rozgrywki online cod miod orzeszki. 1 mecz wygralem 8:5 :O Jak na razie w tym sposobie nie znalazlem zadnych bugow itd. Gra swietna.

Niestety, u mnie ten sposób nie działa. Całay czas to samo, gra się nie uruchamia.
Podaj nr do EA.

Wilczek1991
01-10-2011, 13:28

smolarek
01-10-2011, 13:36
Nie mam jeszcze nowej FIFY, ale mam pytanie.
Próbowałem zrobić swój klub albo turniej w Creation Centre, ale większość opcji jest z kłódką, że nie można użyć tego, bo trzeba wykupić w sklepie FIFA 12 jakiś tam "Edycje poważnych opcji w Creation Centre" czy coś w tym stylu. Wie ktoś może o co chodzi?

Kola712
01-10-2011, 13:39
U mnie niestety jest tak, że nie moge zmienić rozdzielczości ekranu w grze. Z góry dzięki za pomoc.

rudi40
01-10-2011, 13:50
U mnie właściwie wszystko było ok oprócz ściągania 3,2gb bo trochę to zajęło, gra od razu się włącza, ustawienia działają, granie przez neta działa, więc mieszczę :D

Domino
01-10-2011, 13:54
U mnie niestety jest tak, że nie moge zmienić rozdzielczości ekranu w grze. Z góry dzięki za pomoc.

W folderze fifasetup jest pliczek fifasetup_default. Otwórz notatnikiem i na sztywno wpisz odpowiadającą Ci rozdzielczość i zapisz ;)

Bambucza_Elana
01-10-2011, 13:55
Wywala mnie do Windowsa przy ustawieniach klawiszy. Co zrobić?

Drackon
01-10-2011, 13:57
Ma ktoś ten nr do EA?

Domino
01-10-2011, 14:01
Wywala mnie do Windowsa przy ustawieniach klawiszy. Co zrobić?

Błagam, czytajcie FAQ, bo tam jest wszystko opisane :rolleyes:

Ma ktoś ten nr do EA?

Dział Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska
tel. (22) 397 44 33
http://www.polska.ea.com
pomoc_techniczna@ea.com

Wystarczyło wejść na stronę, wpisać w google...

Drackon
01-10-2011, 14:03
Domino...

Jak widziałeś po wcześniejszych postach czytałem. Nawet zadałem pytanie bezpośrednio Tobie :)
Dałbyś radę odpowiedzieć? :)

Dział Pomocy Technicznej
Electronic Arts Polska
tel. (22) 397 44 33
http://www.polska.ea.com
pomoc_techniczna@ea.com

Wystarczyło wejść na stronę, wpisać w google...

To nie wiem na jaką stronę bo jeśli chcesz to przekopiuję Ci całą stronę łącznie z hiperłączem do Centrum Pomocy EA. Telefonu jak nie było tak nie ma.
U mnie w google wychodzi to www.ea.com/pl Także bez kropek proszę... Bo naprawdę nie każdy jest takim idiotą jak i się wydaje :) pzdr
Ale dzięki

Domino
01-10-2011, 14:08
@Drackon

Widziałem, ale jak bym wiedział, to bym już dawno odpowiedział. Dziwi mnie fakt, że w Moich dokumentach nie masz w ogóle pliku replay0.bin, musi być.
Ewentualnie sprawdź we właściwościach, czy nie masz ukrytych plików i folderów, bo może są ukryte i we właściwościach trzeba odhaczyć, żeby system pokazywał ukryte pliki i foldery.

raikonen10
01-10-2011, 14:11
Mój problem też nie został opisany w tym FAQ,

Domino wiem, że nie jesteś w stanie odpisać wszystkim mimo wszystko ponawiam moją prośbę o choćby wskazówkę w czym może tkwić problem.

fifa95
01-10-2011, 14:12
Czy wam też pobierała się aktualizacja, która waży 3,2 GB? Instaluje mi się to już godzinę ;/

MaTeoMan
01-10-2011, 14:15
Jak prawidłowo złożyć ofertę za zawodnika w menedżerze? Ja gram Chelsea i chcę kupić Neymara i Hazarda, a oni nie chcą przejść ;/ W fifie 11 każda ofertę transferową, którą złożyłem, się udała, a w tej nie mogę zrobić ani jednego transferu, bo albo za mało kasy, albo odmowa oferty z powodu małej liczby graczy na danej pozycji. Ja mam takie problemy, a MU sobie w tym czasie Sneijdera kupiło, a Barca Pato ;/

Oczywiście oryginał na PC ;) I poziom gry na menedżerze: legendarny ;)

Kola712
01-10-2011, 14:16
Do Domino
Dzięki, zadziałało ;)

Bambucza_Elana
01-10-2011, 14:22
Te zmiany ustawień klawiszy w notatniku nic nie pomogły. W grze mam ciągle takie jakie miałem.

Drackon
01-10-2011, 14:25
@Drackon

Widziałem, ale jak bym wiedział, to bym już dawno odpowiedział. Dziwi mnie fakt, że w Moich dokumentach nie masz w ogóle pliku replay0.bin, musi być.
Ewentualnie sprawdź we właściwościach, czy nie masz ukrytych plików i folderów, bo może są ukryte i we właściwościach trzeba odhaczyć, żeby system pokazywał ukryte pliki i foldery.

Zdaję sobie sprawę że wtedy byś odpowiedział :)
Uwierz mi pliku nie ma. Foldery ukryte mam włączone jako widoczne (zawsze :P) Przeszukiwałem tez i całego kompa w poszukiwaniu tego pliku. Amba fatima :P

Domino
01-10-2011, 14:25
Te zmiany ustawień klawiszy w notatniku nic nie pomogły. W grze mam ciągle takie jakie miałem.

No to ja nie wiem, ja zmieniałem, zapisywałem i z grze miałem tak jak sobie ustawiłem w tym pliku. A jeżeli Tobie nie działa, to masz problem.

Możesz też utworzyć nowe konto na prawach admina i na nim odpalić grę, to też jest opisane w FAQ. Jeżeli i to nie pomoże, inaczej klawiszy nie ustawisz.

A ewentualnie jest jeszcze taki myk, wczoraj rozmawiałem z kolegą, powiedział że jak ma podłączonego pada, to przy ustawieniach klawiatury w grze nie wywala mu, a jak pada odłączy, to grę wtedy wyrzuca do pulpitu.

Zdaję sobie sprawę że wtedy byś odpowiedział :)
Uwierz mi pliku nie ma. Foldery ukryte mam włączone jako widoczne (zawsze :P) Przeszukiwałem tez i całego kompa w poszukiwaniu tego pliku. Amba fatima :P

Jak odpalasz grę? Przez fifaconfig? Jeżeli tak, to spróbuj grę odpalić z ikonki na pulpicie, ewentualnie z pliku fifa.exe w folderze Game. Nie ma opcji żeby gra nie utworzyła szukanego przez Ciebie folderu z plikiem replay0.bin.

Mój problem też nie został opisany w tym FAQ,

Domino wiem, że nie jesteś w stanie odpisać wszystkim mimo wszystko ponawiam moją prośbę o choćby wskazówkę w czym może tkwić problem.

Jak wyżej. Gra musi utworzyć taki plik. Jak nie masz zaznaczonej opcji z ukrytymi folderami i plikami, to zrób tak jak wspomniałem wyżej.

I nie oczekujcie ode mnie cudów. Ja wróżką nie jestem, w EA też nie pracuję. Sam do dziś gry nie uruchomiłem tak jak bym chciał, stwierdziłem że na razie odpuszczę, bo nie mam nerwów.

Azazell
01-10-2011, 14:26
Ja już z kolegą nie mamy sił. Od dwóch walczymy aby razem zagrać między sobą. Ja zapraszam kolege do gry to połączenie zostaje zerwane.. Co jest grane? Obydwoje możemy rozgrywać mecze z innymi zawodnikami ale między sobą nie. Co robić w tej sprawie? Jak to rozwiązać?

flipek998
01-10-2011, 14:43
co to ten crash dump i dlaczego mi wyskakuje jak chce FIFE uruchomić

możecie pomóc?

Emdzej
01-10-2011, 14:45
Jestem nowy na forum a więc witam wszystkich ;]
A teraz mam problem natury takiej, że podczas grania kariery (najczęściej) rozłącza mnie z serwerami EA. Muszę zapisywać grę, wychodzić z kariery, znowu się logować, a i tak po rozegraniu meczu (a nawet podczas niego) znów mnie rozłącza. Ma ktoś podobny problem?;/
Nie grałem na razie online, tylko sobie na próbę wszedłem w tryb WG Online i posiedziałam tam trochę i mnie nie rozłączyło....
Wiecie co może być nie tak? Czy to wina gry czy może EA coś kombinuje z serwerami?;/
Aha gra żeby nie było oryginalna, pre-order z Empiku ;]

Drackon
01-10-2011, 14:47
Jak odpalasz grę? Przez fifaconfig? Jeżeli tak, to spróbuj grę odpalić z ikonki na pulpicie, ewentualnie z pliku fifa.exe w folderze Game. Nie ma opcji żeby gra nie utworzyła szukanego przez Ciebie folderu z plikiem replay0.bin.

Odpalam z ikony na pulpicie. I próbowałem przez fifa.exe.
Teraz dopiero próbowałem przez fifaconfig. Ciekawe przy odpaleniu przez fifaconfig i po kliknięciu "graj" to w origin ładuje mi uruchamianie fify i wyskakuje drugie okienko "graj" "ustawienia gry" "wyjdź"

Hehehe Właśnie 40 min wiszę na tel do Centrum Pomocy EA ;D Ale mają ruch :P

smolarek
01-10-2011, 15:02
Jak już wcześniej pisałem nie mam jeszcze FIFY, ale przed instalacją chciałbym się upewnić o jedną rzecz.
Czy opłaca się instalować tego patcha 3,4 GB i 42 MB? Bo mam dosyć słabego neta i będzie mi się ściągać ok. 15 godzin. Daje coś on w ogóle czy nie widać żadnej różnicy? Bo jeżeli nie, to wtedy przerwę pobieranie tej łatki i będę grał na "czystej" grze.

Michałos
01-10-2011, 15:14
zaraz mnie coś pojebie ! instaluję to przez ten origin (co to kurva wgl jest) i wszystko pięknie spoko, zainstalowało się na 100 % i dalej zamiast procentów robi się szary pasek i pisze instalacja... i nie chce iść dalej. Czekałem godzine, półtorej i nawet nie ruszy:pepowina: O co chodzi ?
podbijam ! pomocy

mateusz1241
01-10-2011, 15:36
Witam. Kupiłem Fifę 12 i mam problem. Nawet na najmniejszej rozdzielczości gra mi się zacina. Mój sprzęt to:
ATI Radeon HD 47300
Intel Pentium Dual-Core E5300
2 GB ramu
Czy to wina mojego sprzętu czy też coś z Fifą jest nie tak? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam:)

Domino
01-10-2011, 15:43
@up

Poczytaj trochę:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45188&page=2

@Michałos

Pisałeś mi na profilu, ale dla mnie ten Origin jest czarną magią, więc nie pomogę niestety.

Fcbarca
01-10-2011, 15:57
Mam pytanie czy do orginalnej Fify 12 potrzebny jest internet

arsenal92
01-10-2011, 16:02
Gdzie znajdę jakąś tabele, która przedstawia skille graczy i o ile się rozwiną? Chodzi mi o rzecz jasna FIFA 12.

wujtas1910
01-10-2011, 16:04
@up
1. Piłkarze zawsze rozwijają się inaczej (zależy od częstotliwości gry itp.)
2. Nawet jest za wcześnie bo dopiero Fifa jest dostępna 2 dzień.

arsenal92
01-10-2011, 16:05
Dzięki, czyli np. piłkarz który ma skill 65 może mieć 90?

wujtas1910
01-10-2011, 16:12
Może nie aż tak, ale mi np. może się rozwinąć do 70 a tobie do 66.

arsenal92
01-10-2011, 16:26
wielkie !!Dzięki!

mesjach007
01-10-2011, 16:37
Ja mam dzisiaj takie pytanie... Nie wiem czy już było ale przeczytałem kilka stron i już mi się nie chce ;P
Czy "cieszynki do odblokowania" może robić tylko wirtualna gwiazda?
Jak je odblokować?

pemocasillas11
01-10-2011, 16:46
Mam do was pytanie.
Powiedzcie mi jak mam przejść 4 lekcje samouczka.Tą z kontrolą tempa w biegu.Nie mogę jej przejść próbowałem na różne sposoby i nie moge.

manager95
01-10-2011, 16:49
Mam pytanie odnosnie fify i nie olejcie tego. Zainstalowalem pieknie fife i aktalizacje. Uruchamiam fife mam okno gdzie jest ''GRAJ, Ustawienia gry i wyjdz'' klikam na graj i nic. Co jest wg Was nietak?

Davidek
01-10-2011, 16:58
Panowie, mam taki problem że podczas grania online, zawiesza mi się fifa, nagle pokazuje się pulpit i.. wychodzi na to że fifa sama sie zamyka? Nie ma jej na pasku ani w procesach po prostu sama się wyłącza - przez takie coś leci walkower i już mam 3 przegrane przez to. Wie ktoś o co chodzi?

Drackon
01-10-2011, 16:59
Po 2 godzinach wiszenia na tel zrezygnowałem... Już nie wiem ile razy usłyszałem że Battlefield 3 będzie najlepszą grą wszechczasów ;P

EA:ssij:!!!!! Sami sobie jakoś poradzimy :P Choćbyśmy mieli formatować dyski i stawiać inne systemy ;D

Drackon
01-10-2011, 17:02
Mam pytanie odnosnie fify i nie olejcie tego. Zainstalowalem pieknie fife i aktalizacje. Uruchamiam fife mam okno gdzie jest ''GRAJ, Ustawienia gry i wyjdz'' klikam na graj i nic. Co jest wg Was nietak?

Jak byś włączył powiadomienia o błędach to byś albo widział crash albo program fifa12 został zamknięty. W zależności od systemu.

A próby ominięcia tego masz w FAQ

Darox
01-10-2011, 17:18
Chcę zarejestrować FIFĘ na drugim z moich kont Origin, czyli muszę zrobić deautoryzację. Wiecie jak to zrobić?

manager95
01-10-2011, 17:19
Jak byś włączył powiadomienia o błędach to byś albo widział crash albo program fifa12 został zamknięty. W zależności od systemu.

A próby ominięcia tego masz w FAQ

Dalej to samo. Co byscie zrobili na moim miejscu? ;/

Kopacz
01-10-2011, 17:28
Witam :)
Mam pytania związane (na szczęście) już z samą grą, więc:
1. Czy nasza WG może otrzymać specjalności, takie jak mają prawdziwi gracze?
2. W jaki sposób rozwijają się piłkarze, bo nie znalazłem możliwości ustawienia treningów, ani ulepszenia trenerów poszczególnych formacji, jak miało to miejsce w Fifie 11?

wujtas1910
01-10-2011, 17:30
@up
1. Możesz (nie wiem dokładnie jak)
2. Jeśli będą dużo grać to będzie im rósł skill.

smolarek
01-10-2011, 17:39
Czemu moje pytania ignorujecie? Ponawiam :

Jak już wcześniej pisałem nie mam jeszcze FIFY, ale przed instalacją chciałbym się upewnić o jedną rzecz.
Czy opłaca się instalować tego patcha 3,4 GB i 42 MB? Bo mam dosyć słabego neta i będzie mi się ściągać ok. 15 godzin. Daje coś on w ogóle czy nie widać żadnej różnicy? Bo jeżeli nie, to wtedy przerwę pobieranie tej łatki i będę grał na "czystej" grze.

Drackon
01-10-2011, 17:51
Czemu moje pytania ignorujecie? Ponawiam :

Ponieważ jeśli byś przeczytał temat to byś wiedział że nikt nie wie co jest dokładnie w tym patchu. Ogólnie mówi się że jest tam część gry która nie zmieściła się im na płytce ale bez pacha też chodzi. Niemniej nigdzie nie było info co dokładnie w tym patchu jest.

Dalej to samo. Co byscie zrobili na moim miejscu? ;/

Na stronie http://pomoc.ea.pl złóż wniosek o błędzie i czekaj. Albo dzwoń do nich. Ja zrezygnowałem po ponad 2 godzinach słuchania że jeszcze pomagają tym co zadzwonili przede mną...

Bambucza_Elana
01-10-2011, 18:03
No to ja nie wiem, ja zmieniałem, zapisywałem i z grze miałem tak jak sobie ustawiłem w tym pliku. A jeżeli Tobie nie działa, to masz problem.

Możesz też utworzyć nowe konto na prawach admina i na nim odpalić grę, to też jest opisane w FAQ. Jeżeli i to nie pomoże, inaczej klawiszy nie ustawisz.

A ewentualnie jest jeszcze taki myk, wczoraj rozmawiałem z kolegą, powiedział że jak ma podłączonego pada, to przy ustawieniach klawiatury w grze nie wywala mu, a jak pada odłączy, to grę wtedy wyrzuca do pulpitu.

Czyli widocznie w nerwach popełniłem jakiś błąd w tym notatniku:/ Może będziesz tak miły i zrobisz mi zrzut ekranu ustawień swoich klawiszy tych z tego notanika? Naprawdę będę wdzięczny:)

Domino
01-10-2011, 18:14
@up

Zajrzyj do FAQ, bo tam poprawiłem odpowiedź odnośnie ustawiania klawiszy w pliku ;)

Dodam że utworzyłem dziś nowe konto w Windowsie na prawach admina. Wylogowałem się ze swojego, zalogowałem na to nowe i FIFA działa wreszcie bez zarzutu. Nawet klawisze mogę ustawić i nic się nie dzieje ;)

Zares
01-10-2011, 18:24
Czy te suwaki: przyspieszenie, szybkość podań, niedokładność podań itp. wpływają na grę w muli, a szczególnie rankingowe? Z niektórymi tak ciężko się gra, że zastanawiam się, czy se czasem nie dali wszystkiego na 100. Czy te suwaki wpływają tylko na singla?

Drackon
01-10-2011, 18:47
Domino na jakim systemie siedzisz?

Mi odpowiedziało EA tak:

Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.
W pierwszej kolejności proszę wykonać następujący przegląd systemu:

1) Grę zawsze należy instalować (i grać) przy wyłączonych zbędnych procesach (również należy spróbować zmienić ustawienia lub wyłączyć programy antywirusowe oraz zapory sieciowe, często są w nich ustawione zbyt wysokie zabezpieczenia i to powoduje problemy z grą)

2)Jeżeli to nie pomoże, to proszę RĘCZNIE odinstalować grę razem ze wzmiankami w rejestrze i później ponownie ją zainstalować na koncie z pełnymi uprawnieniami administratorskimi oraz używając takiego folderu docelowego, jaki gra sama zaproponuje podczas instalacji. Proszę wyłączyć wszelkie napędy wirtualne oraz programy emulujące. (informacje jak to zrobić znajdzie Pan na m.in. na naszej stronie internetowej www.polska.ea.com w zakładce CENTRUM POMOCY lub na stronie www.ea.com na stronie suportu amerykańskiego - bezpośredni link http://support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/php/enduser/home.php?p_sid=APR5xKej)

3) Proszę również pobrać ze strony producenta i zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej. Proszę również regularnie pobierać aktualizacje MS Windows.

4) Również inne programy mogą zakłócać poprawne działanie gry:
Komputer, aby gra działała prawidłowo powinien być wolny od wirusów oraz programów typu spyware oraz adware. (np. darmowy antywirus: http://www.free-av.com/ , darmowe narzędzie do usuwania ad-ware: http://www.lavasoftusa.com/products/ad_aware_free.php , darmowy program do usuwania spyware: http://www.safer-networking.org/pl/mirrors/index.html )
Proszę również przeskanować rejestr systemu Windows programem do porządkowania rejestru np. http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html, http://www.eusing.com/Download/EFRCSetup.exe , www.yamicsof.com
O ile to nie rozwiąże problemu proszę do następnej wiadomości dołączyć plik dxdiag: http://eapo-new.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1618/kw/dxdiag

Przepraszam za niedogodności.

Pozdrawiam

Chyba sobie żartują że ma się instalować gierkę tam gdzie oni chcą....

flexior
01-10-2011, 19:00
jedno proste pytanie:

Jak wgrać własne przyśpiewki??

Michałos
01-10-2011, 19:12
potrzebna jest ta aktualizacja ? bo mi ściąga, ale nie mogę odpalić, gry jak naciskam, żeby grać bez niej :/

Drackon
01-10-2011, 19:21
potrzebna jest ta aktualizacja ? bo mi ściąga, ale nie mogę odpalić, gry jak naciskam, żeby grać bez niej :/

To pewnie w ogóle Ci się nie odpali :P

Michałos
01-10-2011, 19:29
no wątpię, bo kompa mam raczej dobrego i demo mi działało. Jak już rozkminiłem ten origin to dalej gładko pójdzie :)

gol123
01-10-2011, 19:32
Kupiłem płytę,ale kiedy próbuje zainstalować przez origin ściąga się 7.6 GB jakbym kupiłem elektronicznie.help

mskkk
01-10-2011, 19:55
Witam! Mam problem, otoz poczas gry na padzie na arenie 1vs1, gdy proboje robic tricki lub cos innego wyswietla mi sie co 3-5 sekund okienko z wyborem treningu, czyli mecz treningowy, stale fragmenty gry itd. - jak tego uniknac?

Drugie zapytanie lub problem to jak ustawic, aby prawa gałka do robienia trickow itd. podczas ich wykonywania np. aby zawodnik nie strzelal, podawal, wrzucal, a takze podczas, gdy chce wypuscic pilke przed siebie trzymajac z tym sprint.
Gdy wciskam sprint i chce wypuscic pilke to on wybija mi ja przed siebie - w demie mialem jakos ustawione i tak nie robil - prosze o pomoc! : )

Pozdrawiam all i milej gry zycze =D

radeknyc1
01-10-2011, 20:00
Witam.
W trakcie meczy w Fifie 12 bramkarz wychodzi z bramki nawet na połowę przeciwnika. Nie jest to w żaden sposób kontrolowane przeze mnie i przez to tracę gole. Czy komuś też tak się robi? Czy jest jakiś sposób na to?

nerwi
01-10-2011, 20:05
A ja mam problem z tactical defending. Może mi ktoś wytłumaczyć, jak to działa? Za diabła nie moge tego ogarnąć.

Dodatkowo, gdy w ustawieniach chcę przejść do następnej strony do wciskając RT (E) i LT (Q) nic się nie dzieje.
Dopiero myszką muszę przechodzić do dalszych części ustawień.
Zachowuje się tak jakby ustawień RT i LT w ogóle nie widziała.

Moje ustawienia klawiszy:

D - strzał,
S - krótkie podania,
W - prostopadłe podanie,
A - wrzutka/długie podanie,

Z - kontrola tempa
E - sprint
Q - wyjście zawodnika na pozycję
C - modyfikator strzału finezyjnego

Podczas treningu i meczu wciskam Z i nic się nie dzieje.

Z góry dzięki za pomoc.

bohomaz
01-10-2011, 20:36
Ponawiam pytanie:Jak zobaczyc statystki,bilans (mecze przegrane,wygrane) w pojedynkach niestandardowych w trybie online FIFA 12???
Bardzo proszę o szybką odpowiedz!
Z góry dzięki!

gol123
01-10-2011, 20:42
Błagam was,odowiedzcie co trzeba zrobić żeby mając płytę nie pobierać 7.6 GB.Przed chwilą miałem wreszczie 99%,czekam na 100% i nagle wyskakuje mi błąd i zaczyna pobierać się od początku.
PS Pobierałem 20 h

Oskisko
01-10-2011, 21:13
Ktoś już opatentował jak wrzucić przyśpiewki, żeby działały? : )

EDIT: Jeszcze 1 pytanie - da się dodać twarz zawodnika (Thiago Alcantara) z FIFy 11 do 12'tki żeby działała czy raczej nie?

mesjach007
01-10-2011, 21:25
Ja mam dzisiaj takie pytanie... Nie wiem czy już było ale przeczytałem kilka stron i już mi się nie chce ;P
Czy "cieszynki do odblokowania" może robić tylko wirtualna gwiazda?
Jak je odblokować?
Sory ludzie, ale mój post już "zjadły" wasze pytania a wciąż nie otrzymałem odpowiedzi. Ponawiam więc moje pytanie i czekam na odpowiedź...

EDIT:
Wie ktoś jeszcze jak wyszukać 5 gwiazdkowych piłkarzy? (chodzi mi o sztuczki techniczne naturalnie)

Oskisko
01-10-2011, 21:33
Co do "cech i cieszynek", masz tam np. podpunkt 1) Strzelanie-5 0|10, musisz wykonać 5 wyzwań z głównej zakładki 7) Strzelanie. Trochę dziwnie opisane, ale mam nadzieje że zrozumiesz : )
Co do wyszukiwania - atrybut główny wybierz Drybling, minimalna wartość 90 i wyszuka Ci kilkunastu(kilkudziesięciu) piłkarzy, wielu z nich ma 5*.

Gieno95
01-10-2011, 21:39
Czemu nie moge zrobic pokoju rankingowego ?
Czemu nie moge zmienićs terowania ?
Wogole te opcje sa odznaczone co widać na zdjęciach ;/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/fifa2011100121320760.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/823/fifa2011100121321718.jpg/

FIFA 12 pomóżcie

mesjach007
01-10-2011, 21:50
@Oskisko
Co do wyszukiwania zawodników to właśnie chodzi mi o to żeby wyszukać wszystkich 5 gw. a wielu z nich ma drybling nawet poniżej 80 (przykład: Marcio Azevedo - skill 5, a drybling 76 chyba)

mskkk
01-10-2011, 21:55
Błagam was,odowiedzcie co trzeba zrobić żeby mając płytę nie pobierać 7.6 GB.Przed chwilą miałem wreszczie 99%,czekam na 100% i nagle wyskakuje mi błąd i zaczyna pobierać się od początku.
PS Pobierałem 20 h

Dolaczam sie do pytania kolegi, bo przy '11 tez mialem owy problem - plz o odpowiedz.

Po za tym duzo ludzi ma problemy, wiec ja powtarzam pytania i prosze o odpowiedz.

Witam! Mam problem, otoz poczas gry na padzie na arenie 1vs1, gdy proboje robic tricki lub cos innego wyswietla mi sie co 3-5 sekund okienko z wyborem treningu, czyli mecz treningowy, stale fragmenty gry itd. - jak tego uniknac?

Drugie zapytanie lub problem to jak ustawic, aby prawa gałka do robienia trickow itd. podczas ich wykonywania np. aby zawodnik nie strzelal, podawal, wrzucal, a takze podczas, gdy chce wypuscic pilke przed siebie trzymajac z tym sprint.
Gdy wciskam sprint i chce wypuscic pilke to on wybija mi ja przed siebie - w demie mialem jakos ustawione i tak nie robil - prosze o pomoc! : )

Emdzej
01-10-2011, 21:55
Powtarzam moje zapytanie!
Czy ktoś jeszcze ma tak, że rozłącza go z EA podczas grania kariery czy kiedykolwiek indziej w innych trybach?
A może ktoś wie jak temu zaradzić?:hmm:

mesjach007
01-10-2011, 22:08
Ja mam jeszcze jedno pytanie...
Czy u was też jak gracie z komputerem na legendarnym to każda jego wrzutka kończy się golem? Nie ważne czy gram 5gw. zespołem czy 1gw., czy mój obrońca ma 190cm wzrostu czy 160cm. komputer wciąż zdobywa bramki w ten sposób. jest to trochę irytujące, ponieważ przy meczu zremisowanym 4:4 mam posiadanie piłki 60%, 15 celnych strzałów a komputer 3 O.O (jeden mi zaliczyło jako samobój obrońcy :S) I tak grając karierę mam 8 zwycięstw, 1 porażkę i... 15 remisów! To jakaś kpina, bo 95% bramek komputera wpada po wrzutce z gry lub z rożnego. Próbowałem luż wybijać piłkę: B, LT+B, RT+B, LT+RT+B, A, LT+A, RT+A, LT+RT+A idt. Czy tylko ja mam taki problem?? Jeśli znacie jakiś sposób żeby po wrzucie nie stracić bramki to błagam podzielcie się!
EDIT:
Właśnie mi strzelił 3 na arenie treningowej... Mój komp chyba się na mnie uwziął :D

rafek321
01-10-2011, 22:21
Mam pytanie 1 punkt instalacji fify to zaktualizowanie origina i pod koniec wyskakuje , że jeśli chcę zaakceptować to muszę wyłączyć EuProxy.exe czy jakoś tak pomocy !!!!