PDA

Zobacz pełną wersję : FIFA 12 - problemy, błędy, pytania

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Domino
06-01-2012, 17:08
@reyty

Próbowałeś reinstall gry? Gra jest oryginalna? Jaka wersja NET Framework?

kegesz
06-01-2012, 17:18
@patryniu

1. Przycisk od finezji i podanie(musisz być tyłem do zawodnika) chyba.
2. Bo żeby zrobić zadania "Złote" musisz grać co najmniej na klasie światowej.
3. Przecież masz ten spis, w grze

patryniu
06-01-2012, 17:21
3. Przecież masz ten spis, w grze
Dzięki za pomoc. Sprawdzę :)
Wiem, że ten spis jest w grze, ale chciałbym sobie wydrukować i miałbym wszystko przed oczyma i mógłbym łatwiej je wykonać. Jeśli jest taka możliwość, aby ktoś napisał albo coś to proszę o pomoc :)

reyty
06-01-2012, 17:46
@Domino
Próbowałem, tak jest, 4.0.
Na windows 7 wszystko działało, dopiero jak zainstalowałem Xp takie coś wyskakuje.

cisak112
06-01-2012, 19:13
Siema. Mam problem. Zacząłem grać Śląskiem Wrocław na PSP w menadżerze i wpadłem na pomysł sprowadzenia Mateusza Klicha z Wolfsburga. Wchodzę w transfery>rynek transferowy. I nie mogę go znaleźć, ponieważ nie wiem jak to zrobić. Jeżeli dam "szukaj" to w statusie mam tylko : możliwe wypożyczenie, możliwe kupno, bez klubu, oferta już złożona. Jest to moja pierwsza fifa na PSP. Zawsze grałem na PC i jak wchodziłem w rynek transferowy to obok ikonki "Szukaj" było "Szukaj według nazwiska". Czyli wychodzi na to, że nie mogę sprowadzać graczy do klubu jak nie są na rynku. Proszę o pomoc.

.fush
06-01-2012, 19:54
Ja sobie kupiłem FIFE 12 na PS3, fajna cena, bo 139zł.

Gram karierę Malaga na najwyższym poziomie i jestem przed ostatni w lidze, a już mam luty, cel to były europejskie puchary. Dlaczego nie dostaję żadnego ostrzeżenia od zarząu, że mogę zostać zwolniony cz coś?

Drugie pytanie przy okazji - też tak macie na konsolach, że np Cazorla na OP ma 84, dam go na obronę, to też ma 84 pokazane.

Do Malagi kupiłem Owena i Muntariego.

creaperowcy
06-01-2012, 21:04
Mam problem z podlaczeniem pada do
komputera i grania nim w Fife.
Podlaczylem pada (przez USB
oczywiscie) i zainstalowalem
oprogramowanie i pisalo ze sprzet jest
zainstalowany i gotowy do uzycia. Ale
gdy wlaczam w panelu sterowania
kontrolery gier to mojego pada tam nie ma. I oto taki mam
problem dodam takze ze w menadzeze
urzadzen tez jest nazwa mojego
kontrolera.
Reinstal sterownikow nie pomaga jak i
takze ich aktualizacja z plyty moj pad
to Apollo. Prosze o szybka odpowiedz
na ten temat i z gory dzieki.

P.S. Dodam ze mam windows 7

Tofik11
06-01-2012, 22:08
@.fush

Ja właśnie niedawno kupiłem PS3 i chcę kupić Fifę bo to pozycja obowiązkowa dla posiadacza konsoli. Gdzie tak tanio wyczajiłeś tą Fifkę?

.fush
06-01-2012, 22:34
@.fush

Ja właśnie niedawno kupiłem PS3 i chcę kupić Fifę bo to pozycja obowiązkowa dla posiadacza konsoli. Gdzie tak tanio wyczajiłeś tą Fifkę?

W empiku, tylko jak kupujesz to sprawdzaj czy w pudełku jest płyta ;)

Jay-D
06-01-2012, 22:38

Gram karierę Malaga na najwyższym poziomie i jestem przed ostatni w lidze, a już mam luty, cel to były europejskie puchary. Dlaczego nie dostaję żadnego ostrzeżenia od zarząu, że mogę zostać zwolniony cz coś?

Drugie pytanie przy okazji - też tak macie na konsolach, że np Cazorla na OP ma 84, dam go na obronę, to też ma 84 pokazane.

Na podsumowanie sezonu przyjdzie czas. Na razie masz mozliwość poprawienia wyników. Na koniec sezonu zarząd się zbiera i ocenia twoją pracę i wyniki.

SoiThe
06-01-2012, 22:43
Jak wykonać 4 cieszynki na padzie, w których trzeba prawym drążkiem zrobić kółko(nie wiem jak to można było napisać, możesz sobie tłumaczyć, że o 360 stopni). Pytam się dlatego, że jak próbuje zrobić te cieszynki, to wychodzi mi, albo trzęsienie głową, lub ślizg na kolanach(z zakrytą twarzą)i taniec. Więc jak to zrobić xD?

Cusid
06-01-2012, 23:53
Witam, mam takie pytanie. Mam rok 2018 w mojej karierze i nie mam mozliwosci grania dalej zawodnikiem, ciagle proponuja mi objecie klubu po sezonie co wiaze sie z tym, ze musze przestac grac zawodnikiem. Czy moge to jakos anulowac lub niezaakceptowac?

goalkeeper1
07-01-2012, 01:47
Gdybym chciał wysłać swoją zdobytą bramkę na strone EA to mógłbym ją wysłać czy musze mieć skończone 16 lat? :P z góry dzięki :)

Skyron
07-01-2012, 09:13

Również tak mam np. RvP ma 86, na bramce (!) ma 86 też np. :D.

Borysek.
07-01-2012, 09:18
Ej mam pytanie, gram na psp i po każdym meczu wygranym jak i przegranym mam wynagrodzenie -800 tyś +400 od sponsora to daje -400 tyś co każdy mecz, to jak ja mam grać tymi słabymi drużynami ? jak grałem QPR to po 5 meczach mój klub już miał długi ;/ POMOCY

wiatrak1995
07-01-2012, 09:22
Witam wszystkich
czy fifa 12 pójdzie mi na lapku:
procesor: Intel Pentium B950 2.1 GHz
RAM 3GB
Karta: Geforce GT540M cuda 1GB
HDD 320 GB
mam windows 7
Pozdrawiam

Rohoo7
07-01-2012, 09:49
Musisz próbować, też miałem na początku z tym problem, ale w końcu zaczęło wychodzić ;) Staraj się to robić dokładnie.

SoiThe
07-01-2012, 09:58
Ale czy to może być problem, że mam złego pada i jak wybierałem ustawienia prawego drążka i wychylałem do góry drążek to było napisane ... prawy (zamiast góra), a i jak to robić wychylać do końca i szybko kręcić czy wolno? Wiem takie banalne pytanie a sprawia problemy.

Rohoo7
07-01-2012, 10:28
Pooglądaj tutki na YT, tam jest ich pełny, bo na te pytanie to ci nie odpowiem ;)

.fush
07-01-2012, 10:58
Gdybym chciał wysłać swoją zdobytą bramkę na strone EA to mógłbym ją wysłać czy musze mieć skończone 16 lat? :P z góry dzięki :)

Ogromny błąd to jest jak dla mnie, bo nie mogę nawet sprawdzić jakbym chchciał dać takiego Cazorle na bok albo na środek pomocy.

patryniu
07-01-2012, 11:29
Zapytam się jeszcze raz bo być może ktoś nie przeczytał tego wcześniej. Ma ktoś może cały ten spis wyzwań co trzeba zrobić? :)

lukipm3
07-01-2012, 12:57
Cześć. Mam pytanie dotyczące cieszynek w fifie 12.

Gram na klawiaturze i większość cieszynek można zrobić bez problemu.
Jest kilka takich, w których trzeba kręcić gałką na padzie i nie wiem jak to zrobić na klawiaturze?

Przykład:
http://img818.imageshack.us/img818/6586/16200896.png

I jak mam ustawić sterowanie w grze, żeby zrobić ta cieszynke? Jest kilka takich, gdzie trzeba kręcić.

Tiger
07-01-2012, 13:01
Mam pytanka dotyczące kariery.
1.Wybrałem Rotherham Utd z npower league 2 i chce dojść nim do PL w trybie menedżerskim oczywiście. Jestem już w npower league. Czy w związku z dalszymi awansami będę dostawał wyższy budżet? bo po awansie do npl1 dostałem taki sam jak na starcie npl2 czyli 800 tys euro....a to zamało żeby myśleć o czymś w PL.

2.Nadpisałem sobie inną karierę w trybie menedżerskim...jest jakiś program żeby odzyskać tą którą nadpisałem?

LeeonROW
07-01-2012, 13:16
problem z instalacja ? uruchomieniem gry . wyglada to nastepujaco http://fotozrzut.pl/zdjecia/dacf5e2c06.gif
co dalej Panowie ? czekac ? czekam juz 2h ;]

Na forum umieszczamy miniatury bądź linki do obrazka.

szpon5
07-01-2012, 15:09
Witam serdecznie, proszę o pomoc. Nie potrafię wykonać triku, który jakby co to da się wykonać w Fifie 12. Potrafię zrobić ten trik w Fifie 11, ale w 12 już nie wychodzi, a robię dokładnie tak samo jak w 11. Sterowanie pada mam ustawione również tak samo w obydwóch Fifach.

Chodzi mi o ten trik z 1:39, mam na myśli konkretnie ten strzał z piętki, bo fake rabonę potrafię zrobić.

http://www.youtube.com/watch?v=zNgY8jN3t5M

Komu udało się wykonać ten trik w Fifie 12, lub ma tutorial tego triku do Fify 12 (nie wcześniejszych wersji), to bardzo proszę o podanie tejże instrukcji. Z góry bardzo dziękuję. Męczę się długo i trik nie wychodzi, a w Fifie 11 idealnie wychodzi :P

Edit:
W końcu wiem jak zrobić :). A więc w Fifie 11 gdy zrobiło się Fake Rabonę, to wystarczyło nadal trzymać przycisk kontrola tempa i nacisnąć po prostu kierunek do bramki i strzał.
Natomiast w 12 jak zrobicie Fake Rabonę, to naciskacie i trzymacie modyfikator strzału finezyjnego i naciskacie kierunek do bramki i podanie (nie strzał jak w 11).

.fush
07-01-2012, 15:18
Witam, mam pytanie czy da się jakoś naprawić to, że jak np Messiego dam na Bramkę to ma też tyle co na ataku? Np Messi na ataku ma 94, a jak dam go na bramkę to też 94? Jest na to jakaś rada?

Domino
07-01-2012, 15:33
Witam wszystkich
czy fifa 12 pójdzie mi na lapku:
procesor: Intel Pentium B950 2.1 GHz
RAM 3GB
Karta: Geforce GT540M cuda 1GB
HDD 320 GB
mam windows 7
Pozdrawiam

Ściągnij demko i się dowiesz, nikt tu wróżką nie jest. Wymagania znasz (a jak nie to wujek google i do przodu), porównaj sobie ze swoim lapkiem i będziesz miał połowiczną odpowiedz :]

MatiRi
07-01-2012, 15:33
czy da się ustawić fife 12 w oknie ?

MaTeoMan
07-01-2012, 15:36
Jak podać piętką Wirtualną Gwiazdą? Ma skill 79 i sztuczki na 5 i nie mogę tego podania wykonać. Większością innych zawodników mogę, poprzez wciśnięcie bodajże RB (lub LB)+A na padzie od xboxa, a moją gwiazdą nie mogę. Więc co trzeba odblokować lub nacisnąć, aby WG podać piętką? Wyzwania mam na 43%

pkx44
07-01-2012, 15:59
koledzy mam wszelkie wymagania fify (mam orginalną) a włącza mi się na chwilę i podczas samouczka wyłącza o co chodzi ?????

Domino
07-01-2012, 16:00
@up

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45182

W powyższym temacie masz kilka punktów na temat wywalania do Windowsa.

pkx44
07-01-2012, 16:04
a i mam fifa 06 word cup ona też przeszkadza

pkx44
07-01-2012, 16:21
dzięki domino żaden sposób nie zadziałał ale znalazłem że nie mam net fireworka 4 tylko 3 i dlatego nie działa a teraz działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah:

IronMetal
07-01-2012, 16:27
Nie wiem czy to zgodne z tematem, ale czy ktoś mógłby mi opisać jak obsłużyć się programem FHL Scoreboard Tool? Może być też jakiś poradnik, ale po polsku.Z góry dzięki.

marcin0405
07-01-2012, 16:32
Koledzy jestem tu nowy i mam problem z grą. Może ten temat już był i jest już rozwiązany ale ja nie znalazłem :(. Mam oryginalna fife i zeby zagrac musze sie najpierw zalogowac na origin .Kiedy wlaczam ikonke fify potem graj fifa zalacza sie wyskakuje tlo EA Sports Fifa 12 no i nic,laduje sie i laduje.. Musze wylaczac za pomoca menagera zadan albo poczekac dluzsza chwile i Alt+F4. Dodam ze przez 4 miesiace wsystko dzialalo bez zarzutu fifa ladowala sie wyskakiwal wybor jezykow no i jada a od wczoraj nie moge sobie zagrac :( prosze o pomoc macie jakies pomysly? prosze oszczegolowe instrukcje

chichitaro
07-01-2012, 16:33
chej nie wie ktoś jak można zwiększyć OVR dla pilkarzy? bo np cuencę to naprawde zle ocenili

goalkeeper1
07-01-2012, 16:50
chej nie wie ktoś jak można zwiększyć OVR dla pilkarzy? bo np cuencę to naprawde zle ocenili

FIFA 12 ---> Konfiguracja gry -----> Zawodnicy -----> Edyt.Zawodnika ----> i wybierz sobie gracza ktoremu chcesz zwiekszyc statystyki :) tylko musisz te punkty jakos dobrze porozdzielac :)

pkx44
07-01-2012, 17:11
cholera wciąż coś nie działa raz się włącza a raz wywala do windowsa:offtopick::hmm:

Michuu
07-01-2012, 17:19
Witam,
Czy ktoś mógłby mnie oświecić jak strzelać rzuty wolne w fifie 12? Grając karierę realem, rzadko mi to wychodzi co jest irytujące zwłaszcza mając takiego wykonawce jak cristiano ronaldo. Dodam, że gram na konsoli ps3.
Pozdrawiam.

suarez7fan
07-01-2012, 17:47
CM 12

Panowie, mam problem mianowicie : Wgrałem twarz Pastore, włączam fife i Argentyńczyk nie ma twarzy aż do szyi, zauważyłem, że wszystko co edytowałem powróciło do "domyslne" i kariery mi nie działają, co zrobić, żeby było tak jak wcześniej tzn. przez edycją twarzy Pastore ?

Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ chce mieć wcześniejsze skille, karierę grałem bardzo długo 5 sezon i chciałbym grać do końca.
Skille edytowałem Wolskiemu, Możdżeniowi, Piszczkowi i Borysiukowi - chyba tyle.
Pomocy !!

HiguainRM.
07-01-2012, 18:18
Mam pytanko, otóż zawodnika którego dodałem do Wolnych Agentów da się znów powołać do reprezentacji? :hmm:

kegesz
07-01-2012, 18:41
@up

Albo reprezentacja, albo klub chyba, ale nie jestem pewien.

IronMetal
07-01-2012, 18:56
Mam problem z regeneratorem w FIFIE 12.Kiedy go włączam, od razu wyskakuje błąd, daję "zamknij program", i jeszcze pojawia mi się regenerator , i tam też wyskakuje błąd, i w końcu się wyłącza.Nie mam pojęcia o co chodzi, a wy?

Kaka8
07-01-2012, 19:26
Mam pytanko, otóż zawodnika którego dodałem do Wolnych Agentów da się znów powołać do reprezentacji? :hmm:

Nie niemożna bo jak weźmiesz znów do reprezentacji to go nie będzie w wolnych. Proste :P

IronMetal
07-01-2012, 19:52
Mam problem z regeneratorem w FIFIE 12.Kiedy go włączam, od razu wyskakuje błąd, daję "zamknij program", i jeszcze pojawia mi się regenerator , i tam też wyskakuje błąd, i w końcu się wyłącza.Nie mam pojęcia o co chodzi, a wy?

Pomoże ktoś?

MatiRi
07-01-2012, 20:22
czy da się ustawić fife 12 w oknie ?

dowiem sie ?;d

szpon5
07-01-2012, 20:24
Witam serdecznie, proszę o pomoc. Nie potrafię wykonać triku, który jakby co to da się wykonać w Fifie 12. Potrafię zrobić ten trik w Fifie 11, ale w 12 już nie wychodzi, a robię dokładnie tak samo jak w 11. Sterowanie pada mam ustawione również tak samo w obydwóch Fifach.

Chodzi mi o ten trik z 1:39, mam na myśli konkretnie ten strzał z piętki, bo fake rabonę potrafię zrobić.

http://www.youtube.com/watch?v=zNgY8jN3t5M

Komu udało się wykonać ten trik w Fifie 12, lub ma tutorial tego triku do Fify 12 (nie wcześniejszych wersji), to bardzo proszę o podanie tejże instrukcji. Z góry bardzo dziękuję. Męczę się długo i trik nie wychodzi, a w Fifie 11 idealnie wychodzi :P

W końcu wiem jak zrobić :). A więc w Fifie 11 gdy zrobiło się Fake Rabonę, to wystarczyło nadal trzymać przycisk kontrola tempa i nacisnąć po prostu kierunek do bramki i strzał.
Natomiast w 12 jak zrobicie Fake Rabonę, to naciskacie i trzymacie modyfikator strzału finezyjnego i naciskacie kierunek do bramki i podanie (nie strzał jak w 11).

fedor47
07-01-2012, 21:16
Napisze tu żeby nowego tematu nie zakładać
Gram i fife12 z miesiąc i od jakiegoś czasu przyrzuciłem się z poziomu początkującego na zawodowca,w wygrywałem już po 6,7 zero pomyślałem że to dobry czas
Możecie mi coś poradzić o taktyce? nie mam pomysłu, ciężko mi się tak gra w obronie jak i jeszcze gorzej w ataku ciężko jest przejść obronie, nie mówiąc o golach które strzelam tylko z karnego ! :(

marcin0405
07-01-2012, 22:35
Koledzy jestem tu nowy i mam problem z grą. Może ten temat już był i jest już rozwiązany ale ja nie znalazłem :(. Mam oryginalna fife i zeby zagrac musze sie najpierw zalogowac na origin .Kiedy wlaczam ikonke fify potem graj fifa zalacza sie wyskakuje tlo EA Sports Fifa 12 no i nic,laduje sie i laduje.. Musze wylaczac za pomoca menagera zadan albo poczekac dluzsza chwile i Alt+F4. Dodam ze przez 4 miesiace wsystko dzialalo bez zarzutu fifa ladowala sie wyskakiwal wybor jezykow no i jada a od wczoraj nie moge sobie zagrac :( prosze o pomoc macie jakies pomysly? prosze oszczegolowe instrukcje

pomoze mi ktos??? :placz:

kegesz
08-01-2012, 00:15
@Fedor

Wypróbuj formacje i któraś musi ci przypaść do gustu, poza tym od tego jest odpowiedni temat ;)

marcin0405
08-01-2012, 08:31
@Fedor

Wypróbuj formacje i któraś musi ci przypaść do gustu, poza tym od tego jest odpowiedni temat ;)
ja juz probowalem chyba wszystkiego... od zamiany w notatniku tych samych parametrow po kasowanie replay0.bin(ktory po wlaczeniu gry znow sie pojawia)
gdzie moge znalezc ten temat bo szukajka na tym foum jest tragiczna

creaperowcy
08-01-2012, 09:03
Muglby mi ktos pomoc z postem o padzie?? A jak ktos wie gdzie moge napisac ten temat to prosze o odpowiedz.

Tomasson1204
08-01-2012, 10:22
Witam!
Mam problem ponieważ ostatnimi czasy wchodząc do gry zniknęły mi napisy na koszulkach zawodników oraz wszyscy kibice na stadionie(przy czym flagi normalnie występują). Czasami zdarza się tak, że zawodnicy przejmują nazwiska dowolnego gracza np. rooney z napisem Krul...

Proszę o szybką odpowiedź

Z poważaniem
Tomasson1204

Domino
08-01-2012, 10:42
ja juz probowalem chyba wszystkiego... od zamiany w notatniku tych samych parametrow po kasowanie replay0.bin(ktory po wlaczeniu gry znow sie pojawia)
gdzie moge znalezc ten temat bo szukajka na tym foum jest tragiczna

Szukajka jak każda inna, a odpowiednie tematy aż w oczy rażą, są na samym wierzchu, przyklejone w dziale FIFA 12. A ten najważniejszy znajdziesz poniżej:

Muglby mi ktos pomoc z postem o padzie?? A jak ktos wie gdzie moge napisac ten temat to prosze o odpowiedz.

Może napisz post w temacie, który poświęcony jest tylko i wyłącznie gamepadowi do gry?

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45326&page=13

Witam!
Mam problem ponieważ ostatnimi czasy wchodząc do gry zniknęły mi napisy na koszulkach zawodników oraz wszyscy kibice na stadionie(przy czym flagi normalnie występują). Czasami zdarza się tak, że zawodnicy przejmują nazwiska dowolnego gracza np. rooney z napisem Krul...

Gra jest oryginalna? Jakieś modyfikacje do gry wgrywałeś, patche, dodatki? Zmiany na komputerze, sterowniki, jakieś nowe aplikacje itp.?

M4JK3L
08-01-2012, 10:49
Witam ja mam pytanie w związku z umiejętnościami zawodników kiedy pod koniec sezony wchodzę w raport dotyczący składu i np. Honda 84 + 4 to kiedy jemu to wskoczy bo po zakończeniu sezonu nadal ma 84 : | Pomocy :respekt:

Tomasson1204
08-01-2012, 11:55
zasadniczo wgrałem patch dodający koszulki ekstraklasy oraz sponsorów hazardowych... wcześniej jednak nawet z tymi patchami nie było problemów... Dodam, że to samo zdarzało mi się w Fifie 11 :)

Domino
08-01-2012, 12:11
@up

Nie uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania jakie zadałem :]

Bo na razie to mogę z fusów wróżyć, może być problem sprzętowy, może być problem z grą etc. Więc uzupełnij swoją odpowiedź i dodatkowo zapytam jeszcze o parametry kompa, grafika, procek, RAM itp.

marcin0405
08-01-2012, 12:47
Szukajka jak każda inna, a odpowiednie tematy aż w oczy rażą, są na samym wierzchu, przyklejone w dziale FIFA 12. A ten najważniejszy znajdziesz poniżej:

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45182 zrobilem wszystko jak bylo napisane i dalej to samo,nic sie nie zmienilo. co za gó...no ta fifa!!! jak cos moze dzialac normalnie a potem bez powodu przestaje
dobra jezcze raz,wykasowalem fife i origin, wykasowalem rejestr w ktorym bylo cos takiego http://imageshack.us/photo/my-images/696/beztytuulob.jpg/. teraz bede instalowal origin i fife. co potem po kolei robic?

Tomasson1204
08-01-2012, 13:31
zasadniczo wgrałem patch dodający koszulki ekstraklasy oraz sponsorów hazardowych... wcześniej jednak nawet z tymi patchami nie było problemów... Dodam, że to samo zdarzało mi się w Fifie 11 :)

zmian w komputerze nie było, gra jest orginalna... co do wymagań sprzętowych to myślę, że nie mają one znaczenia, bo nawet teraz gra idzie bez ścinki, tyle, że nie ma kibiców i tych na koszulkach napisów

a najlepsze jest to, że na drugim profilu na moim kompie, wszystko jest ok

Maders
08-01-2012, 14:08
Witam ja mam pytanie w związku z umiejętnościami zawodników kiedy pod koniec sezony wchodzę w raport dotyczący składu i np. Honda 84 + 4 to kiedy jemu to wskoczy bo po zakończeniu sezonu nadal ma 84 : | Pomocy :respekt:

To +4 oznacza, że zostało mu tyle punktów dodanych.

marcin0405
08-01-2012, 14:26
zrobilem wszystko jak bylo napisane i dalej to samo,nic sie nie zmienilo. co za gó...no ta fifa!!! jak cos moze dzialac normalnie a potem bez powodu przestaje
dobra jezcze raz,wykasowalem fife i origin, wykasowalem rejestr w ktorym bylo cos takiego http://imageshack.us/photo/my-images/696/beztytuulob.jpg/. teraz bede instalowal origin i fife. co potem po kolei robic?

nic nie dziala pomoze mi ktos???

chichitaro
08-01-2012, 15:28
czesc mam 2 pytania pierwsze ktos zna sposób zeby zwiększyc poziom skilla do którego sie rozwijaja pilkarze czyli tak jak w fifie 10 sie zmienialo talent na np elitarny talent to czegos takiego nie ma w fifie 12 a ja chce czegos w tym stylu w tym celu pobrałem creation master 12 a ten mi nie dziala wyskakuje program przestal dzialac czy to moze byc wina patcha z ekstraklasą?

Trolu
08-01-2012, 16:34

Próbowałeś oznaczyć plik replay0.bin w folderze Moje dokumenty\FIFA 12\instance0 jako "tylko od odczytu"?

Komar200
08-01-2012, 16:37
Witam mam problem:
gram Arsenalem chce posprzedawać tych słabszych zawodników - od łowcy itp. Po ich wystawieniu na listę nikt ich nie chce. Co innego z gwiazdami - po nich mam całe kolejki. Co zrobić by więcej ludu się po nich zgłaszało? Nie raz mam tak,że nawet jak ktoś się po kogoś zgłosi to zawodnik nie chce odejść...

Borysek.
08-01-2012, 16:40
Mam pytanie, gram na psp i jak gram lige Hiszpańską to Real i Barca mają najlepsze składy i wgl, ale gdy gram już z Barcą i Realem to u nich grają sami najsłabsi a Iniesta i inni siedzą na ławie to samo w Realu ;/ Co mam zrobić to jakiś błąd ? Oni przegrywają z jakąś Granadą po 3/4 -0, POMOCY bo się grać nie da!

fifomaniak00
08-01-2012, 16:57
@Borysek
To jest tak, że jak jest PP to musi być PP, jak go nie ma, to PO. Na koniec PS jest wystawiony na tą pozycje. też się czasami dziwię. i to w Fifie 12 na PSP najbardziej po*****olili.

Borysek.
08-01-2012, 16:58
No wiem już zmieniałem im formacje wszystko tak zrobiłem że jest cycuś glancuś, ale i tak przegrywali a mieli najlepszy skład ;/

goalkeeper1
08-01-2012, 17:02
czy żeby wysłać swoją zdobytą bramke na strone EA trzeba mieć skończone 16 lat ?

Tomasson1204
08-01-2012, 17:13
proszę o odpowiedź na moje pytanie

Forum to nie czat, nikt nie siedzi tu 24h na dobę, trochę cierpliwości, każde kolejne tego typu przypomnienia będą kończyć się punktami. - Trolu.

fedor47
08-01-2012, 17:39
Wiecie jak można wyłączyć "sprawdzanie połączenia" przy włączaniu gry?
Windows7
Troche dużo czasu to zajmuje

Fylyyp
08-01-2012, 18:01
Witam mam pytanie odnośnie gry w trybie zostań gwiazdą.
Chodzi mi o to czy jeżeli gram zawodnikiem, to po sezonie mogę zmienić klub samowolnie , czy też musi sie pojawić zainteresowanie innego klubu i za zgoda obecnego klubu mogę go opuścić? Prosze o odpowiedź.

Monixa
08-01-2012, 18:14
Witam, mam problem instalacją FIFY 12 - instaluję origin, potem grę itd. a na koniec wyskakuje mi komunikat "(%1 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32" - wiem, że takie pytanie już było, ale pytający dostał odpowiedź, że to problem z pirackimi wersjami. Gra jest oryginalna z Empiku, system spełnia wymagania... a syn, któremu kupiłam grę w prezencie nadal nie może grać... czy ktoś byłby w stanie podać mi rozwiązanie w wersji "for dummies" ;) żeby nie powiedzieć dla idiotów;), czyli krok po kroku?

Trolu
08-01-2012, 20:36
Brak bibliotek NetFramework?

http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992

Jeżeli to nie pomoże to proszę podać konfigurację sprzętową komputera (procesor, płyta główna, karta graficzna, ilość pamięci ram) oraz system operacyjny (Windows XP, Vista, 7)

Monixa
08-01-2012, 21:51
Dziękuję za odpowiedź, niestety jednak nie zadziałało.. ciągle wygląda to tak samo - przy próbie uruchomienia gry pojawia się komunikat " wystąpił nieobsługiwany wyjątek w aplikacji, jeśli przyciśniesz przycisk kontynuuj aplikacja zignoruje błąd (nadal nie działa) i powtórka %1 nie jest prawidłową aplikacją systemu WIn32" ...

procesor Intel(R) Core (TM ) i5-2410M CPU @2.30 GHZ
RAM 4,00 GB
Typ systemu 64 bitowy system operacyjny
Nvidia Geforce GT540M CUDA 1GB
Windows 7

Fifa 11 działa jak złoto... 12 nie chce.... synek za młody a ja za cienka, żeby sama sobie poradzić :(

kucyk
08-01-2012, 22:12
Mam : Intel Core i5 2.53 4gb ram i Radeona 5650HD i nie wazne jakie mialbym detale gra mi tnie . . a wiem ze przy takim kompie spokojnie gra powinna pojsc ; / przez to ze mam orginala nie moge grac na tym co wrzucil johny76 bo nie laczy online ;/ nie mam pojecia juz co mam zrobic zeby nie bylo tych ciaglych leciutkich przecinek

mazanek
08-01-2012, 23:37
Drodzy użytkownicy mam zaje .. problem ;x Zapisałem sobie karierę na nie tej karierze co trzeba i teraz nie mam tamtej kariery gdzie mam 2018 rok ! ; / Czy da się to jakoś odratować czy coś w tym stylu ? Proooszę o pomoc ludzie

Domino
09-01-2012, 14:57
Witam, mam problem instalacją FIFY 12 - instaluję origin, potem grę itd. a na koniec wyskakuje mi komunikat "(%1 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32" - wiem, że takie pytanie już było, ale pytający dostał odpowiedź, że to problem z pirackimi wersjami. Gra jest oryginalna z Empiku, system spełnia wymagania... a syn, któremu kupiłam grę w prezencie nadal nie może grać... czy ktoś byłby w stanie podać mi rozwiązanie w wersji "for dummies" ;) żeby nie powiedzieć dla idiotów;), czyli krok po kroku?

Problem dość częsty i uciążliwy dla wielu aplikacji, nie tylko FIFA, na stronie MS jest rozwiązanie. Jest opisane krok po kroku co zrobić:

http://support.microsoft.com/kb/812486/pl

Kiedyś chyba miałem podobny problem i zastosowałem wskazówki z tematu w linku powyżej i pomogło.

chichitaro
09-01-2012, 16:51
czesc nie dziala mi beta creation mastera 12 jak wciskam open FIFA12 to wyskakuje error 10004 co to jest? prosze o pomoc

GmansOO
09-01-2012, 17:07
@mazanek
Już nie masz szans na wskrzeszenie sejwa :(

mtsz15
09-01-2012, 18:44
gra dzialala normalnie. podlaczylem pada, zeby zagrac z kuzynem. pierwszy mecz klawiatura dziala normalnie. drugi mecz, cos nie gralo. jak sie okazalo samo przestawilo sie, ze
odbior tradycyjny = wslizg
nie ma podania prostopadlego
sila strzalu sama sie ustala, szybki klik, a strzal z daleka leci w okienko.
co mam zrobic, przeinstalowalem gre i nic ..

Monixa
09-01-2012, 18:55
Problem dość częsty i uciążliwy dla wielu aplikacji, nie tylko FIFA, na stronie MS jest rozwiązanie. Jest opisane krok po kroku co zrobić:

http://support.microsoft.com/kb/812486/pl

Kiedyś chyba miałem podobny problem i zastosowałem wskazówki z tematu w linku powyżej i pomogło.

dzięki, ale - stronka supportu odnosi się chyba do XP-ka, ja mam 7, na samym początku mnie o tym ostrzega. nie wiem, może za durna jestem, ale nie znalazłam tam "nazwy usługi", w sumie nie wiem, czego szukać, bo ani EA ani FIFA ani origin... jak mówiłam, całkiem zielona w temacie jestem. no i zresztą pewnie i tak bałabym się samodzielnie grzebać w rejestrach... nie ma innych sposobów?

Hubalx22
09-01-2012, 19:39
witam chcial bym sie dowiedziec jaki bramkarz broni twojej bramki bo mam problem z obsadzeniem tej pozycji mam na bramce szczesnego(taki sobie grajek czasem wygra mi mecz czasem zawali) neuera(najgorszy transfer do tej pory a gram juz 5 sezon posiada dobre staty ale kiepsko broni w 6 meczach 13 bramek ) i mlodzika z argentyny (diego nito over 65 i rosnie jak to mlody zawodnik dostaje szanse gry w pucharach i ze slabszymi zespolami w lidze do zbierana doswiadczenia ma czasem naprawde dobre mecze ) czekam na propozycje kazdego sprawdze :)

Domino
09-01-2012, 21:27
@Monixa

Reinstall systemu? Problem uciążliwy, ale nie ma nawet jednoznacznego, skutecznego rozwiązania. Przynajmniej ja nie znalazłem oprócz tego co podałem ;)

Stawiam też na jakąś infekcję wirusową, skan dobrym programem antywirusowym, wywalić wszystko co znajdzie i reinstall gry.

edit:

I być może wiele się nie pomyliłem, tutaj przykład sprawcy tego problemu jak i opis usunięcia:

http://www.searchengines.pl/Usuwanie-rootkita-Bagle-wariant-srosasys-t106680.html

mtsz15
09-01-2012, 22:04
gra dzialala normalnie. podlaczylem pada, zeby zagrac z kuzynem. pierwszy mecz klawiatura dziala normalnie. drugi mecz, cos nie gralo. jak sie okazalo samo przestawilo sie, ze
odbior tradycyjny = wslizg
nie ma podania prostopadlego
sila strzalu sama sie ustala, szybki klik, a strzal z daleka leci w okienko.
co mam zrobic, przeinstalowalem gre i nic ..

Zares
10-01-2012, 14:53
Przy wyszukiwaniu przeciwnika często zdarza mi się komunikat, że utracono połączenie z przeciwnikiem. Pootwierałem porty podane przez admina forum EA i dalej to samo:

http://imageshack.us/photo/my-images/441/portsx.jpg

chichitaro
10-01-2012, 18:39
witam chcial bym sie dowiedziec jaki bramkarz broni twojej bramki bo mam problem z obsadzeniem tej pozycji mam na bramce szczesnego(taki sobie grajek czasem wygra mi mecz czasem zawali) neuera(najgorszy transfer do tej pory a gram juz 5 sezon posiada dobre staty ale kiepsko broni w 6 meczach 13 bramek ) i mlodzika z argentyny (diego nito over 65 i rosnie jak to mlody zawodnik dostaje szanse gry w pucharach i ze slabszymi zespolami w lidze do zbierana doswiadczenia ma czasem naprawde dobre mecze ) czekam na propozycje kazdego sprawdze :)

czesc kup ruia patricio'a ze sportingu cp

rafcioo1988
10-01-2012, 18:45
Witam mam mały kłopot. gdy zakładałem karierę okazało się że zapominałem zmienić nazwy managera. Czy jest jakaś możliwość to zmienić? Jeśli tak to w jaki sposób?

Synek19
10-01-2012, 18:51
Chyba nie. Ja nie wiem.

Dreiken
10-01-2012, 19:08
@rafcioo1988
Co to za różnica jaka nazwa menadżera :D Po co zakładacie nowe tematy , zamiast poszukać odpowiedniego...

Rothen
10-01-2012, 19:11
Zainstalowałem patch od dzonego i nie moge grać online, ponieważ nie wyszukuje mi żadnych przeciwników, zarówno w Ultimate Team jak i sezonach pojedynków, jak to odkręcić? dodam, że usuwałem pliki, które wrzucałem do folderu i nie pomogło, chodzi bardziej o ten plik,który trzeba było uruchamiać, on coś spierniczył.

Ra\/
10-01-2012, 20:19
Dwa pytania:
1. - Nie zaszedłeś chyba daleko w karierze, skoro zorientowałeś się, że masz domyślną nazwę menedżera? Jeżeli mam rację, to nie będzie chyba problemem rozpoczęcie nowej. ;)
2. - Jeżeli jesteś już "parenaście ładnych kolejek" po rozpoczęciu sezonu i przez ten czas nie zauważyłeś błędnej nazwy, to chyba nie jest ona aż tak istotna. :)

A konkretnie co do tematu, to nie - nie da się zmienić nazwy menadżera w trakcie gry.

Domino
10-01-2012, 20:37
Zainstalowałem patch od dzonego i nie moge grać online, ponieważ nie wyszukuje mi żadnych przeciwników, zarówno w Ultimate Team jak i sezonach pojedynków, jak to odkręcić? dodam, że usuwałem pliki, które wrzucałem do folderu i nie pomogło, chodzi bardziej o ten plik,który trzeba było uruchamiać, on coś spierniczył.

Teraz to Ci jedynie reinstall całej gry pomoże, nic więcej :]

No chyba że masz punkty przywracania w systemie, to przywracasz system z takiego dnia, kiedy nie miałeś wrzuconych plików :]

rafcioo1988
10-01-2012, 20:43
A kurta drogi kolego mylisz się to nie jest mój pierwszy sezon tylko to zrobiłem odruchowo bo z początku nie działała mi FIFA i po uruchomieniu chciałem sprawdzić czy wszystko działa i wciągnęła mnie ta gra. Pozdrawiam

Ps. krytyka nie jest jakąś dobrą formą pomocy w problemie

Edytuj posty!

danobeitia
10-01-2012, 21:01
W polskiej lidze macie po 5 zawodników tylko na ławce?

Domino
10-01-2012, 22:18
@up

Tak, błąd w karierze, eliminuje go nasz patch z pełną ekstraklasą:

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa12&page=news&id=13252

tajfun
11-01-2012, 09:29
Mam problem otóż gra włącza się normalnie, lecz zamiast murawy, trybun i całego tła mam czarny ekran, widać jedynie piłkarzy, piłkę i chyba bramkę.

dodam że na demo wszystko dobrze chodziło

Domino
11-01-2012, 17:02
@up

Gra oryginalna? Jak z wymaganiami? Poproszę dodatkowo pełną konfigurację komputera.

tajfun
11-01-2012, 18:04
Oryginalna, wymagania to nie problem, chodzi bardzo płynnie na bardzo niskich detalach 1200 ileś tam x 1024 i 0 anty aliasing.
2gb ram vista
procesor intel core 2 duo 2.2ghz
geforce 9500gt
jak ktoś może to niech wrzuci folder/plik w którym są stadiony czy coś, bo na razie nie mam dostępu do instalki(zostawiłem u kumpla).

Soap
11-01-2012, 18:33
Witam,
mam pewien poważny problem. Otóż odpaliłem Origina, wpisałem klucz, po czym gra się "pobrała". Następnie dociągnęła jakąś aktualkę i pokazał się przycisk "Instaluj". OK, wciskam go i.... nic. Próbowałem resetować kompa, Origina, wywaliłem grę z dysku ręcznie i instalowałem jeszcze raz - nic nie pomogło.
Ktoś wie, w czym tkwi problem?

MaTeoMan
11-01-2012, 19:19
Mam taki mały problemik. Mianowicie gram swoją wirtualną gwiazdą. Ma już skilla 85 i dwie umiejętności. Złodziej bramek i Bezlitosny snajper. Przed chwilą, gdy grałem mecz, zauważyłem, że doszła mu trzecia umiejętność, Siła napędowa, ale Bezlitosny snajper zniknął o.O Po meczu, w menu kariery, jest z powrotem Bezlitosny snajper, a nie ma Siły napędowej. W kolejnym meczu tak samo. Jest Siła napędowa, ale nie ma bezlitosnego snajpera.

Miał tak ktoś kiedyś? Jak tak, to jaka może być tego przyczyna? Z góry dzięki za odpowiedź.

BlackCashmire
11-01-2012, 21:45
Witajcie. Mam problem z graniem online. Wchodzę do jakiegoś pokoju, wybieram przeciwnika - to znaczy zapraszam go do gry i nie ma żadnego odzewu. To samo się dzieję, gdy sam chcę otworzyć sesję - wybieram sobie klub i czekam na przeciwnika. Mija kilka minut a ja nadal jestem sam i nie mogę grać online. Co może być tego przyczyną ?

MaTeoMan
11-01-2012, 22:55
Da się coś poradzić z areną w Fifa 12? Od jakiś 2 godzin jak trenuję na arenie, to co chwila się opcje areny samoczynnie włączają ;/ To strasznie irytuje. Jest jakiś sposób na to?

PS: Proszę również o odpowiedź na pytanie 2 posty wyżej :)

Furia
12-01-2012, 09:59
Ktoś wie czy jest możliwość exportowania składu z kariery do normalnej rozgrywki w fifie ? kiedys można było

SoiThe
12-01-2012, 14:40
Mam problem, bo gdy ustawiam w jednym programie klawisze do FIFY to przy ustawianiu prawego drążka jak wychylam, np. drążek do góry to wyskakuje AXIS 2 LEFT zamist AXIS 2 UP i tak samo w dół AXIS 2 RIGHT, a powinno być AXIS 2 DOWN i jak to naprawić?

zizu10zizu
12-01-2012, 18:06
witam. Mam pytanie jak dezaktywować fife 12 by zagrać na innym komputerze? czy muszę jakoś dezaktywować czy jak to zrobić proszę o pomoc, i czy konieczne jest pobieranie fify z orgin? proszę o odpowiedzi

Denmark Mafia
13-01-2012, 00:55
Pytanie ,bo zamawiając fife pre order miałem dostawać przez pół roku złote paczki do FUT.Ale jak widze żadnej jeszcze nie dostałem o.O ,ea mnie okradło? czy co? w jaki sposób mogę rozwiązać ten problem ,z kim sie skontaktować?

wydraL
13-01-2012, 13:54
Witam mam pytanie wie ktoś jak uruchomic fife 12 w "oknie" tzw window mode ?

tony_gdansk
13-01-2012, 16:00
Da się coś poradzić z areną w Fifa 12? Od jakiś 2 godzin jak trenuję na arenie, to co chwila się opcje areny samoczynnie włączają ;/ To strasznie irytuje. Jest jakiś sposób na to?

PS: Proszę również o odpowiedź na pytanie 2 posty wyżej :)

Bardzo możliwy problem z padem.. o ile nim grasz:)

MaTeoMan
13-01-2012, 16:20
Bardzo możliwy problem z padem.. o ile nim grasz:)

Gram padem od xboxa, wcześniej nie było tego problemu. Tylko teraz, jak zmieniłem sterowania na arenie i zacząłem sterować bramkarzem (moim wirtualnym, aby nabić wyzwania). Jak zmieniłem z powrotem na zawodnika z pola, to wszystko działa normalnie o.O

Shivar
13-01-2012, 17:07
Jak wykonać dobry rzut wolny mocny na klawiaturze? I jak podkręcić piłkę podczas strzału z rzutu wolnego? Prosze Was o odpowiedź.

wojton97
13-01-2012, 18:16
Siema.Wie ktoś może do jakich skili rozwiną się:
-Fernando Guerrero , Kike obaj z Villareal B
-Oier , Christian Tello obaj z Barcy B

Hyo
13-01-2012, 19:33
Hej. Mam problem. Edytuję piłkarza w opcjach, nie umiejętności, po prostu daje mu długi rękaw, zmieniam buciki, długość getrów i... okej, grając mecz towarzyski jest fajnie, ale w karierze nie widzi tych zmian. Można jakoś temu poradzić?

pompka123
13-01-2012, 19:51
Instalacja problem !
Kupiłem w Tesco Fife 2012 wkładam CD, instaluje mi się najpierw Origin później instaluje Fife przez ten program, wpisuje numer seryjny z opakowania i pisze mi że Podany Kod został już wykorzystany ! o co chodzi ? Dzięki za odpowiedź !

lysy101
14-01-2012, 09:22
witam mam problem polegajacy na tym ze na poczatku gry wybieram jezyk nastepnie jest easports potem rooney i tzeba dac start lub spacje jako domyslne ale wtedy wogole mi nie reaguje klawiatura trudno powiedziec o co chodzi jesli bedziecie madrzejsi dajcie znac.dodam e fifa 11 mam
ten sam problem.pozdrawiam.

Boblejs
14-01-2012, 09:39
Witam.
Mam takie zapytanie do osób które instalowały Fife 12 po raz drugi. Chciałbym zrobić formata kompa i gdy będę chciał zainstalować fife od nowa to muszę ją całą pobierać z Orgina czy instalować z płyty? Słyszałem że podobno trzeba pobierać, więc chce się upewnić.
Ps. Sorry ze robie nowy temat ale musze szybko sie dowiedzieć.
Dzieki z góry :)

Conako
14-01-2012, 10:11
siema. ile czeka sie na odpowiedz na maila od ea? czekam dokladnie tydzien... mail w sprawie wymagan wiekowych - brak 16 lat (nie moge grac onlinne itd. a fifa jest 3+ , bylo to juz poruszane gdzies na forum)

wazza22
14-01-2012, 11:49
hej nie wiem czy dobry temat ale mam problem.Gram sobie w Fife na laptopie i mam ustawione strzałki ale po kilku minutach obraz mi się przyciemnia i ścisza dźwięk ponieważ na lewym i prawym przycisku są właśnie przyciski odpowiadające tym poleceniom.Można to jakoś obejść aby dalej grać na strzałkach a nie robiło takich rzeczy w trakcie gry??

Lucas.
14-01-2012, 12:07
Skoro w systemie strzałki są w jakiś sposób przypisane do poleceń, to żeby wyłączyć wszystkie skróty klawiszowe, wejdź sobie w Edytor rejestru (Uruchom > wpisz regedit), później wejdź w HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > CurrentVersion > Policies > Explorer. W tym folderze musisz utworzyć klucz o nazwie NoWinKeys, zmienić jego wartość na 1. Na koniec wyłączyć Edytor i zrestartować system. Ewentualnie zmianę skrótów umożliwia program KeyTweak, również możesz spróbować. ;)

lysy101
14-01-2012, 13:25
witam mam problem polegajacy na tym ze na poczatku gry wybieram jezyk nastepnie jest easports potem rooney i tzeba dac start lub spacje jako domyslne ale wtedy wogole mi nie reaguje klawiatura trudno powiedziec o co chodzi jesli bedziecie madrzejsi dajcie znac.dodam e fifa 11 mam
ten sam problem.pozdrawiam.

zibbo17
14-01-2012, 13:39
Witam, mam ogromny problem z szybkością w grze FIFA 12 a mianowicie gdy już wchodze do wyboru języka to flagi bardzo szybko "powiewają" dalsze przejścia w grze są również szybkie czyli ładowanie się obręczy od loadingu czy zmiana okien już w samej grze. Również gra jest piekielnie szybka i nie ma jakiejkolwiek przyjemności z gry gdyż jest ona nie możliwa bo gra po chwili się całkowicie wyłącza. Próbowałem przestawić szybkość gry i z normalnej zmieniłem na wolną ale nadal to samo... Wiecie może w czym tkwi problem?

Maders
14-01-2012, 15:35
Mógłby mi ktoś z Was podać link do patcha dodającego Lige Mistrzów od pierwszego sezonu w karierze .

Bardzo proszę :)

Dama19
14-01-2012, 16:39
Witam, otóz mam mały problem w grze Fifa 12 niby banalny, ale nie wiem jak sie go pozbyć :) Juz w grze przy podaniu do drugiego zawodnika z drużyna on wypuszcza sobie daleko piłke przed siebie nie moge z tym nic zrobic jest to strasznie denerwujące :) Prosze o szybką pomoc.

Damian31
14-01-2012, 17:12
Naciśnij na numerycznej strzałkę w tą stronę w którą wypuszcza sobie piłkę to przestanie (jak nie zadziała to nie wiem co może pomóc).

I po co zakładasz nowy temat skoro już jest stworzony specjalnie do pytań?

KLIK! (http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=45144&page=144)

Kapusta
14-01-2012, 18:27
Witam!!
Mam taki problem jak.
Po zainstalowaniu Fify12 wszystko mi się włańcza lecz podczas gry przycina tak że się nie da grać.Zmienalem różne rożdzielczosci i największe i najmniejsze.Lecz dlej przycina;p
KOPUTER;
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
E7300@2,66GHZ 2;67GHz 3,25GB RAM
Proszę o Pomoc;):):):)

holbimjom
14-01-2012, 19:24
Zrobilem sobie gameface'a. Wszystko jest git na stronie ea a jak pobiore twarz do fify 12 to w ogole zrobiona twarz nie jest podobna do tej z easportsfootball.com

Dlaczego???!!

Witam!!
Mam taki problem jak.
Po zainstalowaniu Fify12 wszystko mi się włańcza lecz podczas gry przycina tak że się nie da grać.Zmienalem różne rożdzielczosci i największe i najmniejsze.Lecz dlej przycina;p
KOPUTER;
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
E7300@2,66GHZ 2;67GHz 3,25GB RAM
Proszę o Pomoc;):):):)

Gdy gra sie wlaczy daj alt tab, menedzer zadan, procesy fifa. exe i ppm kliknij i wybierz wysoki prorytet:D

Tofik11
14-01-2012, 20:03
Pobrałem Creation Master 12 i porobiłem parę zmian skile, transfery itd. i wszystko było widoczne w Fifie. Dzisiaj porobiłem różne rzeczy w CM i widać je w programie ale w grze nie, dlaczego? Dodam jeszcze ,że klikam save kilka razy.

Kapusta
14-01-2012, 20:21
holbimjom
dzięki fifa hasa jak trzeba;)

bfgz
14-01-2012, 20:53
Witam.
Dzis kupilem sobie fife 12 i chce ja zainstalowac. Juz na samym poczatku instalacji wyskakuje mi nastepujacy blad : Pakiet DirectX nie zostal prawidlowo zainstalowany. Instalacja zostanie przerwana. (-9). Tak wiec pozniej porobowalem sciagnac od nowa Directa. Przy jego instalacji znowu wyskakuje kolejny blad ktory brzmi nastepujco : Wystapil wewnetrzny blad systemu. Sprawdz plik DXEError.log i DirectX.log w folderze Windows aby rozpoznac problem . BARDZO PROSZE O POMOC. Jak cos prosze tez pisac na gg 20157942
Mam Windows 7 jak cos :) Bardzo prosze o pomoc

Will.I.An
14-01-2012, 22:58
witam, gram dopiero pierwszy sezon w karierze i mam pytanie : czy na koniec sezonu automatycznie dostanę propozycję przedłużenia kontraktów z zawodnikami którym one wygasają, czy trzeba samemu przedłużać ?

@EDIT
i jeszcze jedno - jak się wypożyczy gracza w STYCZNIU na sezon, to czy on wróci w czerwcu, czy dopiero za rok w styczniu ?

Jay-D
15-01-2012, 08:12
@up

W poprzednich wersjach gry na koniec sezonu dostawało się listę komu wygasają kontrakty i od ręki wszystkim się przedłużało. Obecnie w przerwie między ostatnim meczem sezonu a zakończeniem sezonu musisz wszystkie kontrakty które się kończą przedłużyć. Z każdym graczem indywidualnie.

Darop933
15-01-2012, 08:38
Siema.Wie ktoś może do jakich skili rozwiną się:
-Fernando Guerrero , Kike obaj z Villareal B
-Oier , Christian Tello obaj z Barcy B

http://www.fifafanatic.com/fifa-12-best-young-players/

Darop933
15-01-2012, 08:40
gdzie w karierze jest opcja rozbudowy zarządu i stadionu bo wcześniej to gdzieś widziałem a teraz nie moge znaleść
może za krótko gram??[1 sezon}

Kapusta
15-01-2012, 08:42
holbimjom-a jednak nie hasa tak jak ma hasać

dalej przycina ale troszeczkie.I nie wiem czy jest to wina Kompa czy czegoś innego bo mi się wydajze ze komp mam odpowiedni do fify12;p

Sliwek
15-01-2012, 09:22
Witajcie.Otóż mój problem wygląda tak:
Odinstalowałem Origina i Fife.Zainstalowałem znów po jakimś czasie Origina,chciałem znowu zarejestrować grę,kiedy wpisuje kod seryjny pisze"Podany kod został już wykorzystany"

Conako
15-01-2012, 09:25
@up nie wprowadzasz znowu kodu, wchodzisz na stare konto na orginie. jak gry nie ma to zaloz nowe konto w systemie z opcjami administratora i tam wejdz.

ile czeka sie na odpowiedz na maila od ea? juz czekam 8 dzien..

Sliwek
15-01-2012, 09:37
Nie rozumiem,mam założyć nowe konto użytkownika w systemie z opcjami admina i wejść na origina tak ?

Conako
15-01-2012, 09:39
tak, tez tak mialem i pomoglo ;]

kegesz
15-01-2012, 09:40
@Conako

To zależne od sytuacji.

@Darop333
W 12 nie ma takiej opcji.

Conako
15-01-2012, 09:43
@kegesz

poprosilem o nowy kod - nie moglem grac onlinne..

SoiThe
15-01-2012, 09:47
Mam problem, bo gdy ustawiam w jednym programie klawisze do FIFY to przy ustawianiu prawego drążka jak wychylam, np. drążek do góry to wyskakuje AXIS 2 LEFT zamist AXIS 2 UP i tak samo w dół AXIS 2 RIGHT, a powinno być AXIS 2 DOWN i jak to naprawić?

Ponawiam

Sliwek
15-01-2012, 09:53
@Conako
Zrobiłem jak kazałeś i nadal nic.Pomoże ktoś ? :D

Conako
15-01-2012, 09:55
*****. miales orgina, na orginie fife 12? pozniej orgin zainstalowales, wszedles na stare konto i co? fifa znikla z konta?

Sliwek
15-01-2012, 10:01
Nie nie miałem Fify na originie.

Conako
15-01-2012, 10:05
sliwek

to nie wiem.. gra orginalna oczywiscie? napisz mejla do ea.

Boblejs
15-01-2012, 10:06
Witam.
Mam takie zapytanie do osób które instalowały Fife 12 po raz drugi. Chciałbym zrobić formata kompa i gdy będę chciał zainstalować fife od nowa to muszę ją całą pobierać z Orgina czy instalować z płyty? Słyszałem że podobno trzeba pobierać, więc chce się upewnić.
Ps. Sorry ze robie nowy temat ale musze szybko sie dowiedzieć.
Dzieki z góry :)

Ponawiam, proszę zależy mi na odpowiedzi

Conako
15-01-2012, 10:08
Boblejs, jak masz plyte to z plyty. sam tak robilem. ale dla pewnosci mozesz sobie zgrac fife (nie instalke) na plytke/pendrajwa.

Sliwek
15-01-2012, 10:10
Oczywiście że oryginał.Do EA napisałem już trzy e-maily nadal nie mam odpowiedzi,a czekam już dość długo.No i nie wiem

Will.I.An
15-01-2012, 12:05
ponawiam : jak się wypożyczy gracza w STYCZNIU na sezon, to czy on wróci w czerwcu, czy dopiero za rok w styczniu ?

Losu
15-01-2012, 13:15
Jak w transferach zrobić wypożyczenie zawodnika? Nie chodzi mi o tryb menedżerski tylko o to w głównym menu. I jeszcze jak w trybie "zostań gwiazdą" poprosić o zmianę??

chichitaro
15-01-2012, 13:46
czesc mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby podać mi wykaz plików, które znajdują się w folderze Game w lokalizacji fify 12 bardzo jest mi to potrzebne jeśli to nie problem to bym prosił o ułożenie wszystkich plików i folderów (np. Fifa12/Game/CMS czy jakoś tak)

Sliwek
15-01-2012, 14:37
Odinstalowałem Origina i Fife.Zainstalowałem znów po jakimś czasie Origina,chciałem znowu zarejestrować grę,kiedy wpisuje kod seryjny pisze"Podany kod został już wykorzystany"

Odpowie ktoś ?

lysy101
15-01-2012, 15:46
ten sam problem.pozdrawiam.moze ktos w koncu odpowie.

SoiThe
15-01-2012, 17:24
Mi klawa nie reagowała w FIFIE 12, gdy padem rozpocząłem w ogóle grę, czyli jak wybierałem te ustawienia osobiste to padem i potem mi klawa nie działała.

Will.I.An
15-01-2012, 19:38
ponawiam po raz kolejny: jak się wypożyczy gracza w STYCZNIU na sezon, to czy on wróci w czerwcu, czy dopiero za rok w styczniu ?

SoiThe
15-01-2012, 20:15
Wróci po skończeniu sezonu.

mateoyy
15-01-2012, 22:42
Witam !

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was zna lub zna stronkę gdzie opisane są zagrania w fifie których nie ma np: w tutorialu. Np: klikając szybko trzy razy "strzał" zawodnik strzela po ziemi, lub np: oddanie finezyjnego strzału lub tym podobne?

Wie ktoś coś więcej na ten temat ?

Z góry dzięki :D

Jay-D
15-01-2012, 23:02
Wszystko masz opisane w instrukcji gry. Właśnie takie zagrania jak opisałeś i inne też.
W menu głównym wybierasz MOJA FIFA 12->INSTRUKCJA.

mateoyy
16-01-2012, 05:57
Aha faktycznie coś tam jest. Dzięki :D

Zares
16-01-2012, 13:15
Przy wyszukiwaniu przeciwnika często zdarza mi się komunikat, że utracono połączenie z przeciwnikiem. Pootwierałem porty podane przez admina forum EA i dalej to samo:

http://imageshack.us/photo/my-images/441/portsx.jpg

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, bo aktualnie czuję się, jakbym grał w demo - ledwo, ledwo mogę z kimkolwiek pograć ligę..

Sliwek
16-01-2012, 14:41

Domino
16-01-2012, 14:43
@up

Problem poruszany na forum, ale chyba bez odpowiedzi. Jedynym wyjściem jest napisanie maila do EA poprzez formularz na ich stronie. Trzeba się tylko zalogować na stronie:

http://help.ea.com/pl/

Damian31
16-01-2012, 14:47
Znalazłem kompletną nowość w Fifie na PC - Jeśli ktoś chce by bramkarz złapał piłkę w ręce (bramkarz jest przy piłce, ale piłka jest przy nodze). To musi nacisnąć "V" na klawiaturze.

@down

Niby na czym mam grać? Klawiatura to wszystko, pady to g**no. :P

Zares
16-01-2012, 15:08
Znalazłem kompletną nowość w Fifie na PC - Jeśli ktoś chce by bramkarz złapał piłkę w ręce (bramkarz jest przy piłce, ale piłka jest przy nodze). To musi nacisnąć "V" na klawiaturze.

Nowość? Ja już od dawna tak łapię :) Po za tym nie ten temat..

No i jak można grać na klawiaturze... :facepalm:

Sliwek
16-01-2012, 15:36
@up

Problem poruszany na forum, ale chyba bez odpowiedzi. Jedynym wyjściem jest napisanie maila do EA poprzez formularz na ich stronie. Trzeba się tylko zalogować na stronie:

Napisałem ich kilka i jeszcze nie dostałem odpowiedzi<czekam długo>

Will.I.An
16-01-2012, 17:51
Czyli jak wypożyczę Kakutę pod koniec stycznia na okres jednego sezonu, to on wróci w czerwcu ?

raphaelm
16-01-2012, 18:20
Witam Mój problem polega na tym że mój zawodnik Paloshi utracił specjalność "Złodziej bramek". Zauważyłem to przy rozpoczęciu nowego sezonu. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? Zawodnik grał w poprzednim sezonie. Podskoczył mu overall z 81 do 83. Czy wie ktoś jak tą specjalność przywrócić.? ;D

Problem już rozwiązany/

Jay-D
16-01-2012, 18:32
Czyli jak wypożyczę Kakutę pod koniec stycznia na okres jednego sezonu, to on wróci w czerwcu ?

Tak, w najbliższym okienku transferowym czyli w tym przypadku będzie to koniec bieżącego sezonu (czerwiec). Też wypożyczałem tak Kakute. Ale u mnie się nie sprawdził.

padziero
16-01-2012, 19:49
Witam serdeczne :wink:

Zacznę od tego że od niedawna gram online. Ale zato od dawna tuninguje FIFY patchami. Z niecierpliwością czekam na PLP ^.^

Moje pytanie brzmi następująco: czy jeżeli zainstaluje do FIFY jekieś patche (np PLP) to będę mógł bez problemów kontunuować swoją karierę online???

Domino
16-01-2012, 20:59
@up

Od zawsze było tak, że instalacja patchy uniemożliwiała grę online. Mam na myśli patche zmieniające bazę danych, czy w ogóle dodającą nową bazę jak PLP, MPPL i inne tego typu dodatki. Przy naszym MPPL zawsze dodawany był Switcher który umożliwiał grę na patchu jak i EASO ;)

Bayakus
16-01-2012, 21:38
Witam. Mój problem polega na tym, że po ostatniej aktualizacji programu Origin przy próbie zalogowania się występuje następujący komunikat - Wystąpił nieznany błąd. Uruchom ponownie program Origin i spróbuj jeszcze raz. Czy ktoś jest mi wstanie pomóc?

rycek0
16-01-2012, 21:51
Witam. Mam taki problemik z fifa. Wczoraj grałem przez internet w gry niestandardowe (gra zespołowa) i wszystko ładnie śmigało. Lecz gdy chciałem dziś sobie pograć to już nie mogę ponieważ wyskakuje mi, że mam nieaktualne składy i muszę pobrać nowe. Dobra ściągam te składy i podczas ściągania za każdym razem wywala mnie do Pulpitu. Poszukałem w necie rozwiązania i niby znalazłem. Było tam napisane aby usunąć plik o nazwie "UGC Content 1", ale ja takiego pliku na swoim komputerze nie posiadam. Może ma ktoś rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam !

lysy101
17-01-2012, 11:39
ten sam problem.pozdrawiam.moze ktos w koncu odpowie.Mnie juz slag trafia

Energy917
17-01-2012, 12:12
Witam ;) zacząłem ostatnio gre w UT i mam takie pytanie czemu gracze z brązowym skladem nawet nie grają meczu ? to jakies czity czy cos ?

Boblejs
17-01-2012, 13:13
@up
Typy kupuja sobie bronzowe paczki i robia drugi sklad gdy trafia na jakiegos typka co chce z nimi grac to automatycznie wychodza jak zacznie sie gra i wtedy dostaja monety za remis metoda niby skuteczna ale trudno trafic w przeciwnika ktory chce z toba grac

Sliwek
17-01-2012, 19:27
mam pytanie
Chce żeby kolega pożyczył mi Fife 12.Więc mam grać u siebie na jego koncie origin?Czy jest jakas inna opcja ?

tony_gdansk
17-01-2012, 21:09
Nie ma innej opcji.

Kreuzberg
17-01-2012, 22:21
Potrzebuję plików z konfiguracją do pada.

lysy101
18-01-2012, 12:06
ten sam problem.pozdrawiam.moze ktos w koncu odpowie.Mnie juz slag trafia

Domino
18-01-2012, 12:08
@up

Nic kompletnie w grze klawiatura nie reaguje? Ani spacja, ani esc? A jakąś inną klawiaturę podłączałeś?

krajaa
18-01-2012, 12:31
Witam, jestem tutaj nowy więc z gory mowie jezeli byl taki temat to jezeli mozna to dajcie mi go pod tym postem lub na pw. Chodzi dokładnie o wysoki firewall w fifie 12 przez co chyba nie moge grac ONLINE . Wylaczylem zapore a w necie nic na ten temat nie znalazłem chyba ze zle frazy wpisuje . ( Nie mam routera )

Murzyn11
18-01-2012, 13:48
mam problem dotyczacy scoutow. a chodzi o to ze po meczu na karierze wylacza mi sie gra dowiedzialem sie ze to problem wlasnie scoutow i nie wiem jak zaradzic by ten problem z niknal nie zaczynajac kariery od nowa. prosze o pomoc!

Kreuzberg
18-01-2012, 14:05
Potrzebuję plików odpowiadających za sterowanie padem w grze. Trzeba je nadpisać w 12, żeby pad działał poprawnie.

lukix967
18-01-2012, 15:38
Witam jak w Temacie kiedy włączam fife wyskakuje bialy ekran na pół monitora a w programy files/fifa12/game/dat plik o nazwie FIFACrashDump_CL942004 co zrobic?

lysy101
18-01-2012, 16:09
nawet esc nie dziala dodam ze mam laptopa na wszystkich innych grach jest ok

Domino
18-01-2012, 16:14
Witam jak w Temacie kiedy włączam fife wyskakuje bialy ekran na pół monitora a w programy files/fifa12/game/dat plik o nazwie FIFACrashDump_CL942004 co zrobic?

Komp spełnia wymagania gry? Sama gra jest oryginalna?

krajaa
18-01-2012, 16:43
To ktoś wie co zrobić z tym firewallem ?

lysy101
18-01-2012, 17:49
nawet esc nie dziala dodam ze mam laptopa na wszystkich innych grach jest ok.
w fifa 11 tez to mam ani esc ani spacja nie reaguje tak jak mowie moge tylko myszka wybrac jezyk jest easport pilkarz i stoi zaden klawisz nie reaguje,chyba ze da sie to jakos pominacc aby wejsc do menu gry?Pozdrawiam

jacareal
18-01-2012, 18:20
Mam problem a mianowicie taki gdy chcę dodać skład z footballuser to mogę go dodać ale tylko jako miniaturkę proszę o pomoc w jaki sposób mogę dodawać skład żeby nie był w formie miniaturki z góry dzięx :D

Domino
18-01-2012, 18:43
@up

A coś więcej? Bo nie bardzo wiem o co chodzi z tą miniaturką o_O

misiek222
18-01-2012, 18:50
Mam pytanie czy jak w Fifie zrobie tak: Konfiguracja-Edytuj skład-Transfery i jak zrobie transfer czy da sie grać tym transferem w Trybie Menedżerskim bo mi nie działało? Prosze o pomoc :trollface:

jacareal
18-01-2012, 18:56
@Domino
Jak jest dział wasze kariery to wszyscy mają od razu widoczny skład a ja mam tak że trzeba go powiększyć zobacz na str 191 :D

lukix967
18-01-2012, 20:17
Komp spełnia wymagania gry? Sama gra jest oryginalna?
komp spełnia właśnie pirat bo chciałem własnie sprawdzić czy pójdzie a tak to szkoda kasy na orginał

Will.I.An
18-01-2012, 20:17
Mam pytanie czy jak w Fifie zrobie tak: Konfiguracja-Edytuj skład-Transfery i jak zrobie transfer czy da sie grać tym transferem w Trybie Menedżerskim bo mi nie działało? Prosze o pomoc :trollface:

da sie tylko przy zakładaniu nowej kariery w trybie menedżerskim musisz ustawić zamiast chyba 'Domyślne składy' to 'Własne składy' czy coś takiego ;)...też niedawno sie o tym dowiedziałem :D

krajaa
18-01-2012, 20:46
Mam problem z tą zaporą firewall (wysoka) i nie moge grac online CZY KTOŚ MOŻĘ ODPOWIEDZIEĆ OCB ?

Domino
18-01-2012, 21:04
@Domino
Jak jest dział wasze kariery to wszyscy mają od razu widoczny skład a ja mam tak że trzeba go powiększyć zobacz na str 191 :D

Mhm, link do obrazka umieść w poście w znacznikach , konkretniej tak: [img]link do obrazka

;)

gregores27
19-01-2012, 13:18
Witam , mam pytanko ...

czy da się 'zrestartować' konto użytkownika online (ps3/sezony pojedynków itd) - czyli zacząć wszystko od nowa z wyzerowanymi statystykami itd

z góry dzięki za odp

Barca fan
19-01-2012, 14:20
siema. mam pytanie czy jest jakis sposób aby wgrać replay z fify12 na np youtuba wiem ze jest to jakis tam plik o nieznanym formacie ale moze jest jakis sposób

bukuć
19-01-2012, 14:44
Może pytanie nie dotyczące FIFY, a samego forum.
Jak wrzucić film z YT?
wklejam link w <youtube> </youtube>, ale przy podglądzie pojawia się białe tło.
Oczywiście nawiasy kwadratowe, nie klamrowe :)

Domino
19-01-2012, 14:59
@up

Prawie, trzeba wrzucić samo ID filmu w znaczniki ID filmu[/ youtubeid] ;)

Poniżej przykład:

[youtubeid]ey8ZtVY4OIg

pitiST
19-01-2012, 15:21
wie ktoś dlaczego gdy odpalam CM 12 wyskakuje error 10004 Unable to retrieve information from the registry. Probably the game is not installed properly.

może ktoś się orientuje z czym to może być związane?

Sliwek
19-01-2012, 15:50
Mam pytanie,czy jest jakis sposob by oryginal zainstalowac bez rejestracji produktu na origin

Shivar
19-01-2012, 17:12
Cześć, jak włączam fifasetup by zmienic ustawienia kontrolera to nie mam zakładki gdzie mogę zmienic te klawisze. Co sie stało mam tylko 3 zakładki . Pierwsza ogólna (rozdzielczość itp.) druga - są pokazane dwa jojstiki (wym. dżojstiki) a na trzeciej o rozmowie. Gdzie moge ewentualnie zmienic te klawisze? Prosze o pomoc.

SoiThe
19-01-2012, 17:32
UP@
Przyciski pada trzeba zmienić w programie lub się bawić jakimiś plikami
Klawy to ustawiasz bezpośrednio w grze.

Kkaka007
19-01-2012, 17:32
Witam słyszałem że w Fifie 12 można ustawić suwak na częstsze kontuzję ale za bardzo nie wiem jak to zrobić z góry dzięki za pomoc :)

Domino
19-01-2012, 17:39
@up

To było chyba przy wszystkich suwakach, gdzie można było modyfikować dany poziom gry, oczywiście w ustawieniach gry ;)

Sliwek
19-01-2012, 17:42
Mam pytanie,czy jest jakis sposob by oryginal zainstalowac bez rejestracji produktu na origin

Ponawiam

Domino
19-01-2012, 17:47
@up

Jak masz oryginalną grę to bez Origina raczej się nie obejdzie :]

Sliwek
19-01-2012, 17:50
Kurczę,bo EA nie odpisała mi na tego e-maila z moim błędem<nie moge zarejestrować gry,zgłaszałem na forum>I chciałem ominąć,ale jak sie nie da.Zostaje mi tylko pożyczyć grę od kumpla,o ile da sie grać na jednym koncie Origin

Shivar
19-01-2012, 17:51
Cześć, jak włączam fifasetup by zmienic ustawienia kontrolera to nie mam zakładki gdzie mogę zmienic te klawisze. Co sie stało mam tylko 3 zakładki . Pierwsza ogólna (rozdzielczość itp.) druga - są pokazane dwa jojstiki (wym. dżojstiki) a na trzeciej o rozmowie. Gdzie moge ewentualnie zmienic te klawisze? Prosze o pomoc.

ponawiam

Domino
19-01-2012, 17:51
@Sliwek

To może zadzwoń?

Taki problem jest częsty, szczególnie po reinstalacji gry.

A tak na marginesie, próbowałeś usunąć grę i jej pozostałości z Program Files? Origin też usuwałeś? Rejestr czyściłeś? Może nowe konto admina w systemie z nazwą bez polskich znaków?

@Shivar

Już ktoś odpisywał:

UP@
Przyciski pada trzeba zmienić w programie lub się bawić jakimiś plikami
Klawy to ustawiasz bezpośrednio w grze.

Shivar
19-01-2012, 17:56
@ Domino

Ale o to chodzi że za pomocą jakiego programu. A może ty byś mi doradził, co?

Sliwek
19-01-2012, 18:13
Cóż,usuwałem Origina nie jeden raz.Na innego użytkownika też sie logowałem,ech masakra z tym Originem

krajaa
20-01-2012, 01:32
Witam, mam taki problem na który nie znalazłem odpowiedzi . Chciałbym pograć sobie w fifke przez neta ale niestety tutaj jest blad gdy chce dolaczyc do sesji pisze mi ze nie moge dolaczyc do sesji . Ma ktos na to odpowiedz ?

pitiST
20-01-2012, 12:56
gdy odpalam CM 12 wyskakuje error 10004 Unable to retrieve information from the registry. Probably the game is not installed properly.

może ktoś się orientuje z czym to może być związane?

Domino
20-01-2012, 13:24
@up

Z innego forum:

1) Wchodzimy do Creation Master,
2) Wybieramy File -> Select All,
3) Wskazujemy folder w którym zainstalowaliśmy grę czyli nie folder Game tylko jak np. zainstalowaliśmy na dysku D w folderze "fifka" to go wskazujemy i naciskamy ok,
4) Wyskoczy nam okno z takim plikiem o nazwie: fifa_ng_db-meta to wybieramy i naciskamy otwórz,
5) To samo co w punkcie nr 4 tylko, że plik: fifa_ng_db,
6) Ostatnie zadanie to wybór języka edytowanego czyli np. pol.pl albo eng.us, itp.

rycek0
20-01-2012, 13:41
Witam. Mam taki problemik z fifa. Wczoraj grałem przez internet w gry niestandardowe (gra zespołowa) i wszystko ładnie śmigało. Lecz gdy chciałem dziś sobie pograć to już nie mogę ponieważ wyskakuje mi, że mam nieaktualne składy i muszę pobrać nowe. Dobra ściągam te składy i podczas ściągania za każdym razem wywala mnie do Pulpitu. Poszukałem w necie rozwiązania i niby znalazłem. Było tam napisane aby usunąć plik o nazwie "UGC Content 1", ale ja takiego pliku na swoim komputerze nie posiadam. Może ma ktoś rozwiązanie tego problemu. Dodam, że pisałem do EA i nie odpisują już prawie 2 tygodnie to samo telefonicznie czekałem nawet 10 min zanim się dzwonię a tu tylko muzyczka ciągle leci. Pomoc techniczna EA to sobie chyba jaja jakieś robi. Pozdrawiam !

Ponawiam

Kkaka007
20-01-2012, 14:24
@up

To było chyba przy wszystkich suwakach, gdzie można było modyfikować dany poziom gry, oczywiście w ustawieniach gry ;)

Wielkie dzięki

pitiST
20-01-2012, 16:23
dzięki domino działa :)

ecko86
20-01-2012, 17:09
Powiecie mi na ile najlepiej ustawic predkosci strzalu ? Tak zeby strzal nie byl za mocny, ale tez nie za slaby wiem ze musi byc wiecej niz 50 :)

lysy101
20-01-2012, 18:07
To co panowie pomoze mi ktos w tej kwestii z nie dialajaca klawiatura probowalem ale dalej to samo czyli jezyk wybiore jest intro i klops ani esc ani spacja.z gory dzieki pozdrawiam.

Jay-D
20-01-2012, 19:11
Powiecie mi na ile najlepiej ustawic predkosci strzalu ? Tak zeby strzal nie byl za mocny, ale tez nie za slaby wiem ze musi byc wiecej niz 50 :)

Daj 52 i będzie dobrze. Nie więcej.

lysy101
20-01-2012, 19:25
Dziekuje bardzo za odpowiedz macie tu chyba swoja paczke i nowicjuszy nie obslugujecie...

Domino
20-01-2012, 19:27
@up

Kolego, ale nikt tu wróżką nie jest. Nie moja wina że nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. Sam także nie spotkałem się z takim problemem że gra na laptopie nie reaguje na klawiaturę. Nie wiem, znajdź kalwę na USB i podłącz do lapka i sprawdź tak.

MaTeoMan
20-01-2012, 19:46
Witam.

Postanowiłem zrobić sobie drugi skład w Ultimate Team. Tym razem niemiecki. Zakupiłem juz 7 zawodników ze skillami 80-84 i zgranie wzrosło do 86, ale nadal jest tylko 0.5 gwiazdki w ocenie zespołu o.O W poprzednim składzie, angielskim, który dalej mam, jest 5 gwiazdek, a w tym dalej tylko 0.5, chociaż mam już 7 świetnych zawodników jak Muller czy Gotze. Jak temu zaradzić? Dodam, że zawodnicy są dopasowani do pozycji i formacji, gdyż tylko takich kupuję. Menedżer również jest złoty i pasujący do mojej formacji 4-2-3-1, więc nie wiem dlaczego liczba gwiazdek nie wzrasta ;)

Liczę na szybką odpowiedź :)

matwro77
20-01-2012, 19:57
Gram w Fifa na Xbox 360, mecz towarzyski
i jak np. wybieram Real Madrid - Man city to gra się zacina
a jak np. Bayern - Borussia Dortmund to działa.Czyli jak wybieram drużyny z tego samego kraju to działa z innego nie działa.Pytanie brzmi czy można coś zrobić by działało jak powinno.:hmm:

Borek96
21-01-2012, 11:57
Witam , mam pytanie czy istnieje jakaś aktualizacja żeby w składzie MU i wogole w Fife 12 był Paul Scholes ?

kamyklg
21-01-2012, 13:01
Mam problem gram w fife 12 karierę wysyłam ofertę za piłkarze z wolni ageci i jak przewijam i się zacina
proszę o pomoc

Ps. nie mogę znaleźć tego piłkarza później i go niema w historii negocjacji

Jay-D
21-01-2012, 15:07
Witam , mam pytanie czy istnieje jakaś aktualizacja żeby w składzie MU i wogole w Fife 12 był Paul Scholes ?

Albo sam sobie go dodaj, albo musisz poczekać do końca okienka transferowego i wtedy EA wypuści aktualizację. No chyba, że jakiś patch powstanie dodający Scholesa.:)

Qu.
21-01-2012, 15:11
Mam pytanie bo Fife 12 mam na PS3 już od jakiegoś czasu a od paru dni dopiero mam internet i gdy włączam fife to wyskakuje mi te logowanie i akceptuje regulamin potem podaje hasło do emaila i robię wyślij i pokazuje mi się " W tej chwili serwery EA są niedostępne. Spróbuj ponownie później. " co mam zrobić ? (Jak coś mam konto na PSN i chciałem sobie pograć przez neta na weekend a tu dupa) POMOCY !

Pawex
21-01-2012, 16:01
Ja mam Problem z Fifą włączam mecz i sie zatnie i wyłączy nie wiem co zrobic.Wyczysciłem cały Rejestr i nic

Grafika:
Ati Radeon HD3600 SERIES.
Win XP
Directx 9.0
512 MB
Procesor:AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 5000+

Pawex
21-01-2012, 16:10
Mam problem gram w fife 12 karierę wysyłam ofertę za piłkarze z wolni ageci i jak przewijam i się zacina
proszę o pomoc

Ps. nie mogę znaleźć tego piłkarza później i go niema w historii negocjacji

A może z Wolnych agentów nie idzie a możesz np z FC Barcelony kupic ?

Domino
21-01-2012, 17:03
Ja mam Problem z Fifą włączam mecz i sie zatnie i wyłączy nie wiem co zrobic.Wyczysciłem cały Rejestr i nic

Grafika:
Ati Radeon HD3600 SERIES.
Win XP
Directx 9.0
512 MB
Procesor:AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 5000+

Zatnie się, czyli co? Zawiesza się cały komputer, czy gra w trakcie rozgrywki klatkuje?

Podstawowe pytanie, gra oryginalna?

Pawex
21-01-2012, 17:16
Zatnie się, czyli co? Zawiesza się cały komputer, czy gra w trakcie rozgrywki klatkuje?

Podstawowe pytanie, gra oryginalna?

W trakcie Rozgrywki gra klatkuje ale robienie w procesach nic nie daje

Nie jest Oryginalna

Puma[MUFC]
21-01-2012, 17:33
Witam mam problem z Fifą , Wyłacza się podczas włączania meczu nie wiem co robic w Procesach nic nie działa nie wiem co .

goalkeeper1
21-01-2012, 19:01
jest jakiś patch do fify na T-Mobile Ekstraklase? jak jest to prosze podać linka :) tylko żeby był na 100% bez virusów

Domino
21-01-2012, 19:10
@up

http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3871

SoiThe
21-01-2012, 19:11
Jest na tym serwisie:
http://www.fifaserwis.com/?serwis=download&page=plik&id=3871

goalkeeper1
21-01-2012, 19:14
dzięki.a tak przy okazji napisałem(nawet 2 razy) do EA o nowy klucz do FIFY już dawno a oni jeszcze nie przesłali odpowiedzi ;/

Domino
21-01-2012, 19:19
@up

Całe EA, pisz do skutku, albo zadzwoń i opieprz :]

kamyklg
21-01-2012, 22:01
A może z Wolnych agentów nie idzie a możesz np z FC Barcelony kupic ?

innych mogłem a teraz grac nie mogę w karierze bo się zacięło i koniec kariery

Barca fan
22-01-2012, 09:10
a tak apropo tego patcha do ekstraklasy. jak chciałem go wgrac to niedziałało mi w nim ustawienie katalogu do którego ma zostać wgrany nir mogłrm ustawic nic ani wybrac dysku ani folderu ani wpisać lokalizacji fify. moze wy cos pomozecie

Domino
22-01-2012, 09:19
@up

Nie działa ustawienie/wybranie ścieżki instalacji, jeżeli osoba ma piracką wersję gry :] Przy oryginale instalator sam automatycznie znajdzie ścieżkę. Jak widać Ty oryginalnej gry nie masz, a za to powinien być ban.

sebacelt
22-01-2012, 11:23
Witam. Mam problem ze sterowaniem. Mianowicie grałem mecz Wirtualną Gwiazdą w karierze i poprzestawiały mi sie klawisze na klawiaturze. Chciałem wymusic zmiane (juz teraz wiem ze to niemozliwe) i klikalem wszystko po kolei. Nie działa prostopadłe podanie po klawiszem S i dosrodkowanie pod D (dosrodkowuje sie dluzej trzymajac zwykle podanie).
Dodatkowo zawodnicy tak jakby sami biegli w kierunku piłki. Pomoze ktos?

Blinx321
22-01-2012, 13:49
za to ja mam taki problem ,loguje sie do origin , klikam na fife i ładuje mi sie ekran poczatkowy FIFA12 i nagle wyrzuca mnie do pulpitu.. Miałem formata i przeszlem z winXP na win7,przedtem FIFA działała..

pawels237
22-01-2012, 22:04
A media upload error occurred. Please try again a few times and, if the problem persists, contact us through our help forums to get assistance.

PRÓBUJĄC UTWORZYĆ GAMEFACE WYSKAKUJE MI TAKI BŁĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DLACZEGO???
klikając na view error details wyskakuje czy zapisać log w notatniku i notatnik jest pusty.

Jak moge rozwiązać ten problem??????????????

arek1973
22-01-2012, 23:14
Witam. Mam problem z grą FIFA 12 tzn. za pierwszym razem zainstalowałem na komputerze i było wszystko w porządku natomiast po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu jest problem mianowicie po wpisaniu numeru seryjnego zamieszczonego na oryginalnej grze wyskakuje mi komunikat: „ten kod jest już wykorzystany”. Gra jest nowa i oryginalna. Jak mam to rozumieć i co mam zrobić? Pozdrawiam.

Domino
22-01-2012, 23:53
@arek1973

Problem na forum poruszany nie raz, ale niestety bez rozwiązania. Jedynym wyjściem jest pisanie maila do EA poprzez ich formularz na stronie (po zalogowaniu) i opisanie problemu, albo prośba o nowy klucz.

Dodam że z ich odpowiedzią też bywa różnie, więc pozostaje mi życzyć powodzenia, na dowód podobny problem na forum EA:

http://forum.ea.com/pl/posts/list/191389.page

za to ja mam taki problem ,loguje sie do origin , klikam na fife i ładuje mi sie ekran poczatkowy FIFA12 i nagle wyrzuca mnie do pulpitu.. Miałem formata i przeszlem z winXP na win7,przedtem FIFA działała..

Kolego, wszystko było opisywane, zajrzyj do FAQ, bo nie jest ono od tak sobie stworzone:

padziero
23-01-2012, 11:10
Witam.

Szukałem ale nie znalazłem (może nie umiem) takiego problemu:

Na stronie EA po zalogowaniu się można sobie stworzyć własnych zawodników...itp. Mnie osobiście nie chcę się tworzyć od podstaw i chciałem skorzystać z gotowych turniejów udostępnionych przez innych graczy. Wszystko ładnie, pięknie, po wybraniu i zaznaczeniu danego turnieju stronka wyświetla komunikat że po ponownym zalogowaniu się w grze w dziale Moja Fifa będę mógł to co zaznaczyłem pobrać do swojej Fify.
Ale po włączeniu gry i wejściu w odpowiedni dział wyskakuje mi komunikat że wystąpił błąd i nie ma nic do pobrania.

Znacie lekarstwo ???

wieniawa
23-01-2012, 16:12
Ja mam do was dosc nie typowe pytanie :
Obecnie mam styczen 2012 roku w mojej karierze i gdzie moge zobaczyc konczace sie kontrakty pilkarzy z INNYCH klubow :D ??

Jay-D
23-01-2012, 16:15
@up

Raczej takiej listy nie ma. Podczas składania oferty jakiemuś grajkowi masz wypisane ile zarabia i ile ma do końca kontraktu. Chyba tylko tak możesz podejrzeć.