PDA

Zobacz pełną wersję : FIFA 11 - problemy, błędy, pytania

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Pietrek
27-10-2010, 23:25
Siemanko.

Zapewne te informacje można odnaleźć w necie, jednak nie należę do osób, które mają mnóstwo czasu i non stop "dłubią" przy kompie, także proszę o odpowiedzi. Dziękuję z góry.

1. Jak ZWOLNIĆ zawodnika z drużyny? Nie znalazłem takowej opcji.
2. Jak nazywa się fifowska liga mistrzów.
3. Jak nazywa się fifowska liga europejska i czy format rozgrywek jest identyczny z prawdziwym.
4. Jak ZWIĘKSZYĆ budżet tygodniówek.

Lemursky
28-10-2010, 02:57
Hej ;)

Mam takie pytanie, mianowicie gdzie w FIFA 11 znajduje sie tzw. "sklepik fana", chcialbym kupic dodatkowe pilki,koszulki i inne bajery a za chiny ludowe nie moge tego znalesc. Dodam ze gram w fife na XBOX 360.

Z gory dzieki za pomoc ;)

yoryl
28-10-2010, 06:48
Witam!
Fifa chodzi płynnie do pewnego momentu najczęściej w drugiej połowie gry zaczyna się przycinać. Dźwięk jest ok. Posiadam najnowsze stery do karty

Christo_21
28-10-2010, 08:10
Kolego mam 3 razy lepszy sprzęt od Ciebie i potrafi zwolnić, przyciąć mimo stałego FPSu 60. Na powtórkach zawsze zwalnia. Fifa jest nieodgadniona, tak jak wiele innych, najnowszych gier. :)

Daniello
28-10-2010, 09:18
Witam mam pewien problem otoz mialem Fife11 i wszystko mi ladnie chulało i ostatnio troche pomieszalo mi sie ale to nei wazne i zrobilem przywracanie systemu do tego dnia co bylo wszystko wporzadku i teraz jak gram w Fife11 obojetnie na jakich detalach i rozdzielczosci to chodzi mi plynniutko ale mi czesto tak jakby troszeczke lagowalo a to jest irytujace i tak samo laguje troszeczke na najmnieszej rozdz i tak samo na najwiekszej itp probowalem cos zmieniac i nie dalo rady a predzej wszystko bylo dobrze a teraz nie wiem co ;/ moze przez to ze aktualizacje xp zrobilem?

Moj Sprzet to
ZASILACZ: DualCore AMD Athlon 7750, 2626 MHz (13.5 x 195)
PROCESOR: ATX KY-450W
PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte GA-M52L-S3
PAMIĘĆ: Kingston 2G-UDIMM 3 GB DDR2 SDRAM
DYSK: ST3500320SV (465 GB)
KARTA GRAFICZNA: ATI Radeon HD 5450 (Cedar) 512 mb
NAPĘDY: 1 Cd/Dvd
SYSTEM OPERACYJNY: Windows Xp 32 Bit
Ja mam fakt, że w laptopie, ale lepszą kartę graficzną, więcej RAM i procka i też tak czasami mam. Np. podczas gry stałe 59-60 fps, a jak jest powtórka to w ciągu dwóch sekund fpsy spadają o 20, tak iż w powtórce jest 40 fps. I do tego jeszcze Windows 7 64-bitowy. A Ty XP-ka masz.
Masz dla porównania mój sprzęt:
Procesor: Intel Core i5-430 (2.26Ghz do 2.53Ghz w trybie Turbo Boost)
Pamięć RAM: 4096MB DDR3
Karta Graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5870 1024 MB DDR5
System: Windows 7 Home Premium (64-bit)

Antenelles
28-10-2010, 10:56
EA Sports ujawniło datę premiery FIFA 11 Ultimate Team – dodatku do najnowszej odsłony serii FIFA, który zamienia grę w piłkarską karciankę. To DLC, w przeciwieństwie do jego wcześniejszych edycji, w tym roku dostępne będzie za darmo.

FIFA 11 Ultimate Team to nietypowe rozszerzenie - gra karciana, w której gracze kolekcjonują specjalne karty z piłkarzami tworząc swoją wymarzoną drużynę, którą następnie rywalizują z innymi osobami przez sieć.

W tym roku DLC będzie darmowe i ukaże się 3 listopada na Xboksie 360 i PlayStation 3. Jednak ci, którzy grali w Team Ultimate w wersji 09 i 10 mogą dodatek pobrać już dzisiaj. Weterani mają także możliwość importu swojej drużyny do nowej edycji.

Logować się można juz za pomocą strony
http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app

grałem w wcześniejsze wersje i dostałem 2 paczki GOLD-a :)
Szkoda tylko, że za pomocą strony nie idzie zamienić składu z tych kart, ale nie będzie z tym problemu jak się sciągnie dodatek na xboxa

Hiena002
28-10-2010, 12:05
Witam mam Problem z Fifa 2011 Mam orginalna fife gdy zainstaluje fife i chce wlaczyc naciskam start i wyskakuje configfifa problem czy ktos mi pomoze ?? z Gory dziekuje

Pomoze ktos????

Adiskuter
28-10-2010, 12:59
jak sie zmienia strony?

Domino
28-10-2010, 13:05
Dla osób, które mają problemy z lagami czy przycinającą się grą polecam poniższy temat.

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42790

Tak jak w nim napisałem, niektóre porady mogą pomóc, ale nie muszą, niestety gra nie jest dopracowana jak należy i trzeba czekać na EA, może jednak wypuszczą jakąś łatkę ;)

Asdf.
28-10-2010, 14:59
Prosiłbym o wypisanie trików 3, 4 i 5 gwiazdkowych i jak je zrobić.
Gram na padzie, mój zawodnik ma 71 skilla i chcę by miał chociaż triki na 5 :D

Jeżeli ktoś to dla mnie zrobi, ale jakiś filmik podeśle to będę dźwięczny :F

Rothosen
28-10-2010, 15:09
Dla osób, które mają problemy z lagami czy przycinającą się grą polecam poniższy temat.

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42790

Tak jak w nim napisałem, niektóre porady mogą pomóc, ale nie muszą, niestety gra nie jest dopracowana jak należy i trzeba czekać na EA, może jednak wypuszczą jakąś łatkę ;)

http://www.ea.com/pl/football/wiadomosci/aktualizacja-pecetowej-fifa-11

:D

Marooooo
28-10-2010, 15:50
http://www.ea.com/pl/football/wiadomosci/aktualizacja-pecetowej-fifa-11

:D

No i doczekaliśmy się :D
Tylko czy opłaca się puki co instalować? Bo z tego co widzę po komentarzach to online nie działa.

EDTI: Już napisali info:

"UWAGA! Restart serwerów EA zacznie się 28 listopada wieczorem, dopiero po jego zakończeniu będzie można bez przeszkód grać online z najnowszą aktualizacją."

Także śmiało można zainstalować :)

asffsasfa
28-10-2010, 16:03
nie wie ktoś skąd pobrać najnowsze stery do kart ATI

terror19
28-10-2010, 16:06
I jak poprawił ten patch płynnośc gry i już nie zacina tak jak normalna wersja ??? Z góy thx za odp. Pytam się bo nie wiem czy instalowac na darmo ;p

adasoas
28-10-2010, 16:15
Próbuje zainstalować i pojawia się takie coś. Ktoś pomoże??? :)

http://img21.imageshack.us/img21/5894/beztytuuwus.jpg

tomso
28-10-2010, 16:21
mam to samo co kolega wyżej < gra oryginalna > A jak wkładam płytę i włączam mi się to pierwsze menu to jak dam szukaj uaktualnień to nie ma żadnych ??

teco
28-10-2010, 16:33
Instalujecie patcha na czystą grę, bez dodatków

Domino
28-10-2010, 16:34
Lepsza płynność gry dla użytkowników kart ATI (wymagana instalacja najnowszych sterowników!)

Chyba ich pogrzało, na ATI FIFA chodziła o wiele lepiej niż na Nvidia GeForce :facepalm: Masa problemów była na GF, nie na Radkach, a oni na tym płynność poprawili :pokerface: Gratulacje dla EA, mam nadzieję że mimo wszystko użytkownikom GF też ta łatka pomoże :)

nie wie ktoś skąd pobrać najnowsze stery do kart ATI

Google nie gryzie, sterowniki pobierasz ze strony producenta:

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

tomso
28-10-2010, 16:54
Jak ktoś ma problemy z instalacja patcha to odinstalować gre i zainstalować na nowo pomaga

tomso
28-10-2010, 17:49
Jak się cieszyć , co naciskać by zawodnik po golu wykonywał różne akrobacje ??

VeB
28-10-2010, 17:55
W ustawieniach gry masz celebracje. Wszystko jest tam opisane.

roma
28-10-2010, 18:47
Możliwość zmian ustawień klawiatury

Jaśniej? w grze? i takie jak miała Fifa 10?

P@ul
28-10-2010, 19:02
i jak działa ten patch zauważył ktoś lepszą optymalizacje, czy dalej przycina?.

Kejo
28-10-2010, 19:05
EA Sports ujawniło datę premiery FIFA 11 Ultimate Team – dodatku do najnowszej odsłony serii FIFA, który zamienia grę w piłkarską karciankę. To DLC, w przeciwieństwie do jego wcześniejszych edycji, w tym roku dostępne będzie za darmo.

FIFA 11 Ultimate Team to nietypowe rozszerzenie - gra karciana, w której gracze kolekcjonują specjalne karty z piłkarzami tworząc swoją wymarzoną drużynę, którą następnie rywalizują z innymi osobami przez sieć.

W tym roku DLC będzie darmowe i ukaże się 3 listopada na Xboksie 360 i PlayStation 3. Jednak ci, którzy grali w Team Ultimate w wersji 09 i 10 mogą dodatek pobrać już dzisiaj. Weterani mają także możliwość importu swojej drużyny do nowej edycji.

Logować się można juz za pomocą strony
http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app

grałem w wcześniejsze wersje i dostałem 2 paczki GOLD-a :)
Szkoda tylko, że za pomocą strony nie idzie zamienić składu z tych kart, ale nie będzie z tym problemu jak się sciągnie dodatek na xboxa

A czy to wyjdzie na pc? Proszę o odpowiedź! Bardzo mi zależy.

yoryl
28-10-2010, 19:18
mi niestety nie pomógł ten patch nadal w drugiej połowie się zacina..

gizmho
28-10-2010, 19:18
Witam. Moje pytanie ejst dosc dziwne. Otóż grając turniej, powiedzmy puchar +liga (czyli wymyślona lm) oprocz jednej druzyny ktorą gram chce wybrac jeszcze kilka, jak to robilem w poprzednich fifkach, po to by dac im mecz komp z kompem i sobie popatrzeć jak ciupią na nawyższym poziomie, a ja w tym czasie jem czy cos w f11 nie mogę czegos takiego ustawić...tylko na meczu towarzyskim. Proszę o radę. Pozdr dla wszystkich!

Bob1897
28-10-2010, 19:32
Tak, fajnie, że dali patcha, z tym, że gdy się go instaluje, to dochodzi do 21 % Overall i komputer się zawiesza tak, że trzeba go resetować ręcznie. Nie wiem co to ma być, wam też się tak dzieje?

yoryl
28-10-2010, 19:51
Tak, fajnie, że dali patcha, z tym, że gdy się go instaluje, to dochodzi do 21 % Overall i komputer się zawiesza tak, że trzeba go resetować ręcznie. Nie wiem co to ma być, wam też się tak dzieje?

też tak mi się działo trzeba trochę dłużej poczekać i się bujnie

Macław
28-10-2010, 20:07
A u mnie wszystko poszło pięknie, mało tego moge się nawet zalogować i grać przez neta:hmm:
Od razu pozmieniałem ustawienia i zagrałem mecz bez asyst (na klawie) i powiem tyle: tragicznie się gra. Chyba jednak gra bez asyst ewidentnie jest zrobiona pod pada i na klawie będzie trzeba młócić z asystami :/

dawido1232
28-10-2010, 20:57
Niestety mam taki błąd, że jak instaluje nowego Patcha to wcześniej przy 21 % : Old File not found. However, a file of the same name was found. No uptade done since file contents do not match. Po odinstalowaniu i wgraniu na nowo fify błąd się powtarza także tle, że przy 13%. Wie ktoś może dlaczego tak sie dzieje.

dziurex
28-10-2010, 21:22
Witam. Mam dosyć banalne dla was pytanie. Czy w FIFIE 11 na xboxa360 można zagrać turniej Ligi Mistrzów. Jesli tak to gdzie tego szukać bo za nic nie moge go znaleść. Chodzi mi o gre samej ligi mistrzów jako pojedyńczego turnieju. Pozdrawiam

martins10
28-10-2010, 21:45
Jak instaluje się patcha to traci się dotychczasowe statystyki, kariery itp. ??

TiCaLO
28-10-2010, 21:48
Witam. Mam dosyć banalne dla was pytanie. Czy w FIFIE 11 na xboxa360 można zagrać turniej Ligi Mistrzów. Jesli tak to gdzie tego szukać bo za nic nie moge go znaleść. Chodzi mi o gre samej ligi mistrzów jako pojedyńczego turnieju. Pozdrawiam

Nie ma takiej opcji. Możesz sobie za to stworzyć własny puchar, nazwać go jak tylko sobie chcesz i powstawiać dowolne drużyny.

vand
28-10-2010, 21:56
Jak instaluje się patcha to traci się dotychczasowe statystyki, kariery itp. ??
Nie .

newsted
28-10-2010, 22:08
Siemano, mam pytanie. Otoz jestem szczesliwym posiadaczem gry fifa 11 na ps3. Nurtuje mnie tylko system rozwoju zawodnikow. Mianowicie zawodnicy mlodzi, ktorzy "opisani" sa jako duzy potencjal, pomimo ze nawet graja sporo, dostaja niezle oceny za wystepy traca statystki. Czy robie cos zle?
Rozumiem, ze zawodnicy starsi graja slabiej, ale nie mlodzi.

Zeby nie bylo nie jasnosci, podam, ze gram Manchesterem United, a zawodnicy o ktorych mi chodzi to np. Anderson, Fabio, Rafael, czyli spory potencjal.

Prosze o odpowiedzi, bo naprawde nie daje mi to spokoju

kornis
28-10-2010, 22:56
Siemano, mam pytanie. Otoz jestem szczesliwym posiadaczem gry fifa 11 na ps3. Nurtuje mnie tylko system rozwoju zawodnikow. Mianowicie zawodnicy mlodzi, ktorzy "opisani" sa jako duzy potencjal, pomimo ze nawet graja sporo, dostaja niezle oceny za wystepy traca statystki. Czy robie cos zle?
Rozumiem, ze zawodnicy starsi graja slabiej, ale nie mlodzi.

Zeby nie bylo nie jasnosci, podam, ze gram Manchesterem United, a zawodnicy o ktorych mi chodzi to np. Anderson, Fabio, Rafael, czyli spory potencjal.

Prosze o odpowiedzi, bo naprawde nie daje mi to spokoju

JEst to oficjalnie uznane jako bug. Lada moment powinien pojawic sie patch, ktory (mam nadzieje) poprawi ten problem. Ja wlasnie koncze 1 sezon i mam zapisany stan na przedostatnim meczu w sezonie z nadzieja, ze po wgraniu patcha statystyki pilkarzy w kolejnym sezonie sie zwieksza...

Tutaj masz watek nt. patcha na oficjalnym forum EA:
http://forum.ea.com/uk/posts/list/20488.page

Ameam
29-10-2010, 10:04
Witam
Dla odmiany mam problem z lagami podczas meczu. Bynajmniej zdarzają się mi się spotkania w których gra chodzi płynnie. Jednak jak już w jakimś pojawi się lag to męczy mnie do końca spotkania. Wszystkie sposoby opisane w poście dot. tego problemu wykorzystałem, włącznie z wgraniem patcha.

Ma ktoś może jakiś pomysł?

Juventi
29-10-2010, 10:25
W końcu pierwsza łatka do fify 11 na PC. Jak wrażenia?

KurczePieczone
29-10-2010, 11:20
W końcu pierwsza łatka do fify 11 na PC. Jak wrażenia?
Ja nie zauważyłem dużych popraw w związku z tym patchem :hmm:

Marooooo
29-10-2010, 11:59
Ja nie zauważyłem dużych popraw w związku z tym patchem :hmm:

Ja puki co ja też nie. Ale najlepiej jak by wypowiedziały się osoby, którym często wywalało do Windowsa.

Macław
29-10-2010, 13:26
Tak jak już pisałem wyżej, widze wyraźną poprawę po zainstalowaniu tego patcha. Nie grałem na tyle długo, żebym mógł stwierdzić czy nadal wywala do Windowsa, ale na pewno jest poprawa jeśli chodzi o optymalizację. No i jest możliwośc zmiany sterowania pod klawiaturę, ale gra na klawie bez asyst to tragedia :kidding: Żadna piłka podawana przeze mnie nie docierała tam gdzie bym sobie tego życzył... No ale cóż widać to jest bardziej pod pada zrobione.

Pele
29-10-2010, 13:41
ja tez niewidze poprawy gra dalej haczy i ea tylko dało opcje skacząca animacja w przypadku kart ati a to przeciez na nvidi jest najwiecej problemów z tym :yyy:

kyyba
29-10-2010, 14:02
Witam, mam problem z fifą 11 online pc. Gdy chcę zagrać mecz "twarzą w twarz" wyświetla mi się: ,,Aby przejść dalej, musisz pobrać najnowszą wersję gry. Kliknij OK, aby rozpocząć pobieranie." Klikam "OK" i nic się nie dzieje nie mogę grać przez online. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Proszę o szybko odpowedź .

dawido1232
29-10-2010, 14:11
Niestety mam taki błąd, że jak instaluje nowego Patcha to wcześniej przy 21 % : Old File not found. However, a file of the same name was found. No uptade done since file contents do not match. Po odinstalowaniu i wgraniu na nowo fify błąd się powtarza także tle, że przy 13%. Wie ktoś może dlaczego tak sie dzieje.

Odświeżam:)

Dodam iż, EA w tym roku poległa na całej lini.

Cineek5
29-10-2010, 15:25
Jak ktoś ma problem z tym http://img21.imageshack.us/img21/5894/beztytuuwus.jpg to wgrać ten plik do folderu z fifą http://www.przeklej.pl/plik/data0-1-0022oe62kbmj2j6 i wtedy uruchomić instalacje patcha.

Ameam
29-10-2010, 16:21
Witam
Dla odmiany mam problem z lagami podczas meczu. Bynajmniej zdarzają się mi się spotkania w których gra chodzi płynnie. Jednak jak już w jakimś pojawi się lag to męczy mnie do końca spotkania. Wszystkie sposoby opisane w poście dot. tego problemu wykorzystałem, włącznie z wgraniem patcha.

Ma ktoś może jakiś pomysł?

Najśmieszniejsze jest to że lagi zaczynają się około 30min. do tego czasu meczyki chodzą płynnie około 50fps. Mecze treningowe, nieważne jak długie przebiegają bez problemów. Miał ktoś może podobny problem?

Proszę o pomoc.

asffsasfa
29-10-2010, 16:28
Jak ktoś ma problem z tym http://img21.imageshack.us/img21/5894/beztytuuwus.jpg to wgrać ten plik do folderu z fifą http://www.przeklej.pl/plik/data0-1-0022oe62kbmj2j6 i wtedy uruchomić instalacje patcha.
Wklejam i dalej to samo????

martins10
29-10-2010, 17:02
U mnie patch pomógł z zawieszaniem się gry po meczu. Nie było to częste, ale wkurzało, patch ten problem rozwiązał. No i nie zamula przy powtórkach a miało to miejsce. Lekkiej przycinki w meczu nie poprawił, ale najbardziej wkurzający błąd z zawieszaniem został usunięty.

Giggs11
29-10-2010, 17:43
Witam wiecie jak strzelać rzuty wolne? Wg mnie nie wchodzą. Raz uderze to w mur potem z tą sama siłą i nad bramką wiecie oco chodzi? Gram na PC. Pozdrawiam.

jacu_1493
29-10-2010, 17:47
Witam wiecie jak strzelać rzuty wolne? Wg mnie nie wchodzą. Raz uderze to w mur potem z tą sama siłą i nad bramką wiecie oco chodzi? Gram na PC. Pozdrawiam.
mam to samo pytanie co kolega i jeszcze jedno ode mnie -
czy jeśli kumpel ma fifke 11 na ps3 a ja na pc,
da radę żebyśmy jakoś razem przez neta zagrali?

newsted
29-10-2010, 17:52
JEst to oficjalnie uznane jako bug. Lada moment powinien pojawic sie patch, ktory (mam nadzieje) poprawi ten problem. Ja wlasnie koncze 1 sezon i mam zapisany stan na przedostatnim meczu w sezonie z nadzieja, ze po wgraniu patcha statystyki pilkarzy w kolejnym sezonie sie zwieksza...

Tutaj masz watek nt. patcha na oficjalnym forum EA:
http://forum.ea.com/uk/posts/list/20488.page

Dzieki sliczne. W takim razie czekamy na patcha :-)

gizmho
29-10-2010, 18:01
Witam. Proszę was o pomoc. Czy mozna ustawić f 11 tak, by w turnieju grał komp z kompem i na to patrzeć. Oprócz swojej drużyny w turnieju typu puchar+liga wybieram kilka innych wielkich klubów by patrzeć jak ciupią...w f 10 mozna tak było, w f 11 widzę ze tylko w towarzyskich chyba. Proszę o pomoc. Mam oryginalną f 11 na pc. Pzdr

KMBak
29-10-2010, 18:17
No i jest patch do FIFA 11 na PC:
http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-11-patch-101-2

Macław
29-10-2010, 18:20
No i jest patch do FIFA 11 na PC:
http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-11-patch-101-2

Nie no, stary szybki jesteś :trollface:

Marooooo
29-10-2010, 18:26
czy jeśli kumpel ma fifke 11 na ps3 a ja na pc,
da radę żebyśmy jakoś razem przez neta zagrali?

Nie da się.

martins10
29-10-2010, 18:39
Jag grać, jak strzelać wolne? Gracie na PC, ale padem czy klawiaturą. Im lepszy skill rzutów wolnych zawodnika + siła strzału i wykończenie, tym łatwiej strzelić. Trzeba to wyczuć na swój sposób, wytrenować. Strzelić się da bo już wiele razy z wolnych trafiałem. Wyczuć siłę uderzenia i odpowiednio podkręcić piłkę.

gizmho
29-10-2010, 18:59
Witam. Proszę was o pomoc. Czy mozna ustawić f 11 tak, by w turnieju grał komp z kompem i na to patrzeć. Oprócz swojej drużyny w turnieju typu puchar+liga wybieram kilka innych wielkich klubów by patrzeć jak ciupią...w f 10 mozna tak było, w f 11 widzę ze tylko w towarzyskich chyba. Proszę o pomoc. Mam oryginalną f 11 na pc. Pzdr

Giggs11
29-10-2010, 19:07
Jag grać, jak strzelać wolne? Gracie na PC, ale padem czy klawiaturą. Im lepszy skill rzutów wolnych zawodnika + siła strzału i wykończenie, tym łatwiej strzelić. Trzeba to wyczuć na swój sposób, wytrenować. Strzelić się da bo już wiele razy z wolnych trafiałem. Wyczuć siłę uderzenia i odpowiednio podkręcić piłkę.
A jak sprawdzić te siłe strzału itd. Ja gram na klawi

marceliho22
29-10-2010, 19:40
Witam

Mam taki problem ,zainstalwałem FIFE 11 ,po czym jak naciskam na ikonke gry to mi wyskakuje Błąd Fifacofig. Pomocy .

ps . Jest ona pożyczona od kolegi ,która mu żekomo chodzi . Tak samo było z FIFĄ 11 DEMO .

Giggs11
29-10-2010, 20:02
Ja Pierdo** uderzam z taką samą siłą wolne raz uderza nisko raz wysoko oco b?!

Bob1897
29-10-2010, 20:09
Ten patch to badziew:
- Lagi są jak były, mimo włączenia tej funkcji eliminacji cięć w ATI (choć mam gf);
- Co jakiś czas wywalało po meczu do windowsa, nadal wywala;
- Przycinanie przed rozpoczęciem meczu (gdy wchodzą na murawę) zostało;
Instalował się pół godziny a nie wniósł żadnej poprawy. I jeszcze ma eliminować skoki grafy w ATI, a to przecież na nVidiach nie działa! Ja nie wiem, czy ci programiści fify nie czytają for o grze, czy po prostu nie umieli zrobić patcha na GeForce

Xansis
29-10-2010, 20:20
Witam.

Czy ktoś mial juz taki problem ze zawodnik mu chodzil do gory?? Bo mam pada speedlink xeox (ten o wzornictwie xboxa 360) i zawsze normalnie gralem a od pewnego momentu lewa galka caly czas robi do gory, tzn co jakis czas, nawet jak w menu jestem to skacze do gory, nie wiem o co chodzi wszystkie przyciski chodza, nawet ta lewa galka chodzi tylko ze np jak biegne w prawo to nagle zawodnik mi idzie do gory... to strasznie denerwuje.. MOZE KTOS POMOC?? bo nie wiem czy to od pada czy moze cos w systemie... Mam windows 7.

I jeszcze mam takie poboczne 2 pytania :

- jak wykonac woleja badz przewrotke?
- jak zapisac gola? tzn jak wlacze powtorke po golu to tam jest tylko opcja wyslij(na serwer EA) a jak zrobic zeby zapisalo to tylko w grze? I gdzie to potem odtworzyc, bo nie znalazlem takiej opcji w menu.

Mam oryginalna gre (nie pirata!)

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc. :)

asffsasfa
29-10-2010, 20:54
Ten patch to badziew:
- Lagi są jak były, mimo włączenia tej funkcji eliminacji cięć w ATI (choć mam gf);
- Co jakiś czas wywalało po meczu do windowsa, nadal wywala;
- Przycinanie przed rozpoczęciem meczu (gdy wchodzą na murawę) zostało;
Instalował się pół godziny a nie wniósł żadnej poprawy. I jeszcze ma eliminować skoki grafy w ATI, a to przecież na nVidiach nie działa! Ja nie wiem, czy ci programiści fify nie czytają for o grze, czy po prostu nie umieli zrobić patcha na GeForce
Możesz mi powiedzieć gdzie włączyć tą eliminacje cięć w ATI? Mam to samo zainstalowałem patcha ,lagi nadal są ale może by mi to pomogło:hmm:

grappa
29-10-2010, 21:17
- jak zapisac gola? tzn jak wlacze powtorke po golu to tam jest tylko opcja wyslij(na serwer EA) a jak zrobic zeby zapisalo to tylko w grze? I gdzie to potem odtworzyc, bo nie znalazlem takiej opcji w menu.

nie ma takiej mozliwosci. Ea udostepnilo serwery i tylko tam mozna zapisac

KurczePieczone
29-10-2010, 21:57
Możesz mi powiedzieć gdzie włączyć tą eliminacje cięć w ATI? Mam to samo zainstalowałem patcha ,lagi nadal są ale może by mi to pomogło:hmm:
Włącz FIFACONFIG. Wejdź w Ustawienia gry i w Konfiguracja obrazu. Tam na samym dole zaznacz: skacząca animacja w przypadku kart ATI :jupi:

Xansis
30-10-2010, 07:05
nie ma takiej mozliwosci. Ea udostepnilo serwery i tylko tam mozna zapisac

eh.. to zwalili to ... a zna ktoś odpowiedzi na reszte pytan?? PROSZE POMOZCIE ! :(

KurczePieczone
30-10-2010, 07:53
eh.. to zwalili to ... a zna ktoś odpowiedzi na reszte pytan?? PROSZE POMOZCIE ! :(
Jeśli chodzi o chodzenie do góry: wejdź w panel sterowania >>> kontrolery gier >>> wybierz swój pad i naciśnij Właściwości. Tam zobacz czy wszystko dobrze chodzi. Jeżeli tam chodzi do góry samo, to myślę, że coś się zepsuło w padzie.
Pozdro

Xansis
30-10-2010, 08:24
Jeśli chodzi o chodzenie do góry: wejdź w panel sterowania >>> kontrolery gier >>> wybierz swój pad i naciśnij Właściwości. Tam zobacz czy wszystko dobrze chodzi. Jeżeli tam chodzi do góry samo, to myślę, że coś się zepsuło w padzie.
Pozdro

no tam tak samo jest , tez caly czas skacze do gory lewa galka

Lemursky
30-10-2010, 08:43
W sumie to glupie pytanie mam ;p zaczynajac gre jako menadzer w trybie kariery, dajmy na to w Polskiej Lidze czy jest taka mozliwosc ze po sezonie czy dwoch dostane oferte do prowadzenia zespolu z innej ligi ? :hmm:

Giggs11
30-10-2010, 08:52
W sumie to glupie pytanie mam ;p zaczynajac gre jako menadzer w trybie kariery, dajmy na to w Polskiej Lidze czy jest taka mozliwosc ze po sezonie czy dwoch dostane oferte do prowadzenia zespolu z innej ligi ? :hmm:
Oczywiście że tak

Asdf.
30-10-2010, 09:28
Ja po sezonie w Lechu dostałem tylko oferty o 3 klubów z 4 ligi angielskiej.
Po 2 sezonach (nowa kariera) w Arsenalu dostałem oferty od 3 i 4 ligi angielskiej, polskiej i irlandzkiej...

KurczePieczone
30-10-2010, 09:49
no tam tak samo jest , tez caly czas skacze do gory lewa galka
Ja wczoraj miałem tak, że lewa gałka szła cały czas w lewo. Dlatego postanowiłem wymienić sprzęt na nowy i teraz wszystko działa idealnie. Tobie też tak radzę; oczywiście jeśli masz gwarancje bo w przeciwnym razie potrzebne będzie kupienie nowego pada.

Domino
30-10-2010, 11:26
Panowie, do wszelkiego rodzaju problemów z padem jest osobny temat i w nim proszę pisać.

http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42615&page=10

seba92sc
30-10-2010, 11:27
Witam wszystkich, ja również mam mały problem otóż zainstalowałem grę wszystko ładnie pięknie uruchamiam grę wyskakuje mi to okno Graj Ustawienia i Wyjdź wybieram gram wybieram język polski albo jakiś inny wyskakuje mi to EA sport gra się wyłącza i wyskakuje mi to okno co na początku :( i tak cały czas

Asdf.
30-10-2010, 11:42
No to wydali tego jeb.. patcha..

Przez niego muli mi w zostań gwiazdą, a wcześniej przed zainstalowanie nie muliło..
Extra poprostu extra.

t-muss
30-10-2010, 11:55
Ogarnij się trochę i wypowiadaj kulturalniej bo długo tu nie zagościsz. W co drugim Twoim poscie widze narzekania i przeklenstwa, a troche za młody chyba jesteś.

seba92sc
30-10-2010, 12:07
wie ktoś może co muszę zrobić żeby mi dobrze działała fifa ?

marceliho22
30-10-2010, 12:12
Witam

Mam taki problem ,zainstalwałem FIFE 11 ,po czym jak naciskam na ikonke gry to mi wyskakuje Błąd Fifacofig. Pomocy .

ps . Jest ona pożyczona od kolegi ,która mu żekomo chodzi . Tak samo było z FIFĄ 11 DEMO .

Marooooo
30-10-2010, 12:43
wie ktoś może co muszę zrobić żeby mi dobrze działała fifa ?

Zastosuj się do tego tematu http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42790

Jeżeli nie pomoże to nic prawdopodobnie innego nie pomoże.

Witam

Spróbuj zainstalować patcha.
Możesz też włączyć Fifę z folderu gdzie zainstalowałeś grę
np. D:\GRY\FIFA 11\Game\fifa.exe

PS. rzekomo :P

Bob1897
30-10-2010, 14:49

Włączasz normalnie Fifę i tam pojawia ci się to okno, gdzie masz: Graj, Ustawienia gry, Wyjdź i klikasz ustawienia i masz tą opcję zaraz na pierwszej zakładce- ,,konfiguracja obrazu", na samym dole

vand
30-10-2010, 15:59
Mam pytanie dotyczące symulacji transferów. Zacząłem niedawno 3. sezon 1. FC Köln i przez dwa lata (4 okienka transferowe) najdroższy zawodnik, jaki w ogóle zmienił klub, to Karim Ziani (z Wolfsburga do Bayernu za 7,5mln€), Czy u was też jest tak słabo z symulacją transferów, że nie ma żadnych spektakularnych zakupów bardzo znanych zawodników?
I jeszcze drugie pytanie: w każdym okienku transferowym jest dokonywanych ponad 100 transferów, oprócz pierwszego okienka w grze, kiedy to było tylko 12. Też tak mieliście?

asffsasfa
30-10-2010, 17:03
Mam pytanie dotyczące symulacji transferów. Zacząłem niedawno 3. sezon 1. FC Köln i przez dwa lata (4 okienka transferowe) najdroższy zawodnik, jaki w ogóle zmienił klub, to Karim Ziani (z Wolfsburga do Bayernu za 7,5mln€), Czy u was też jest tak słabo z symulacją transferów, że nie ma żadnych spektakularnych zakupów bardzo znanych zawodników?
I jeszcze drugie pytanie: w każdym okienku transferowym jest dokonywanych ponad 100 transferów, oprócz pierwszego okienka w grze, kiedy to było tylko 12. Też tak mieliście?
Transfery standardowo zje*ali , w ogóle nie realistyczne , a było to często poruszane na forach EA :/

maciek_mks
30-10-2010, 17:17
Takie pytanie. Pamiętam jak w FIFIE 10 było coś takiego gdzie były wszystkie puchary jakie sie już zdobyło i moje pytanie dotyczy czy w 11 jest coś takiego. Żeby po kilka razy nie zdobywać tego samego, a co za tym idzie ukończyć tą grę kiedyś :)

Giggs11
30-10-2010, 17:18
Ja Pierdo** uderzam z taką samą siłą wolne raz uderza nisko raz wysoko oco b?!
Ponawiam

Przemson5
30-10-2010, 17:36
Czy wiecie czy coś takiego w wersji na PC działa http://www.ea.com/uk/football/fifa/game-face?

I druga sprawa czy tylko ja mam taki problem, że nie mogę zalogować się online w FIFA, gdy wpisuje kod wyskakuje mi, że jest nieprawidłowy :/
Oczywiście mam oryginała :]

KurczePieczone
30-10-2010, 21:35
Czy wiecie czy coś takiego w wersji na PC działa http://www.ea.com/uk/football/fifa/game-face?
Działa, działa. :jupi:

login12
31-10-2010, 07:41
Kto jest najlepszy sumowo w FIFIE 11?? Podajcie prosze od razu sumę:rotfl:

cwezu
31-10-2010, 08:04
Kto jest najlepszy sumowo w FIFIE 11?? Podajcie prosze od razu sumę:rotfl:

Jeżeli chodzi ci o początek gry to Messi, za to w 11 sezonie łowca talentów zacznie ci wyszukiwać 90+ zawodników :)

sobek123
31-10-2010, 08:13
Cześć, ja mam takie pytania. O co chodzi z tymi 'Pozostałe tygodniówki'? Nie rozumiem tego. Jeżeli daję gościowi zarobki to to Mi się zmniejsza.

grappa
31-10-2010, 08:33
Cześć, ja mam takie pytania. O co chodzi z tymi 'Pozostałe tygodniówki'? Nie rozumiem tego. Jeżeli daję gościowi zarobki to to Mi się zmniejsza.

...

jest to kwota ktora mozesz przeznaczyc na pensje

grzesiek1111
31-10-2010, 08:42
czytałem juz kiedys o problemie z pucharem mistrzów i euroligą. Ze w kazdej grupie sa te same druzyny. Czyli jesli w grupie A jest Fc porto to nie wazne jaka grupe wybiore bedzie fc porto. Chyba ze najade kursorem na dana druzyne to wtedy nad grupa ukaze sie np. barcelona.
Jednak nie znalazłem rozwiazania tego problemu. Moze juz było w tym temacie ale ominałem. Moze ktos powiedziec czy da sie to jakos zmienic?

Kostka
31-10-2010, 09:11
Witam!
Przesiadłem się z pes-a na fifkę. Odpalam menedżera poziom trudności- klasa światowa, tak samo trudność menedżera, jako klub wybieram 4 ligowe (anglia) Rochdale. Mecze towarzyskie (R. Madryt? :hmm:) przebiegają ok, da się potem grać :D. Liga, wygrana wysoka, zawodnicy kończą mecz z kondycją około 50%. Już nauczony z przeszłości wywindowałem poziom kondycji w zarządzaniu klubu do szóstego. W następnym meczu gram z tą samą kondycją co tamten zakończyłem (może kilka procent regeneracji nastąpiło). Odpalam barcelonę, poziom kondycji też 6 a po 5 meczach full kondychy.
No i teraz nasuwa się pytanie, od czego ta kondycja zależy? Granie po 4 meczach zawodnikami 3 rezerwy którzy mają 20% -.- kondycji jest niemiłe (?).
To wina zawodników? Czyli ligi? Czy czego?

Dziękuję modom za przesunięcie

SuRi
31-10-2010, 09:22
Czy po ściągnięciu dodatków takich jak np. stroje Reprezentacji Polski, piłka ekstraklasy, gra może nie połączyć z innym graczem nie mającym jakiegoś dodatku tego typu ( gram przez GameRangera ) z patchem 1.01

KurczePieczone
31-10-2010, 09:23
czytałem juz kiedys o problemie z pucharem mistrzów i euroligą. Ze w kazdej grupie sa te same druzyny. Czyli jesli w grupie A jest Fc porto to nie wazne jaka grupe wybiore bedzie fc porto. Chyba ze najade kursorem na dana druzyne to wtedy nad grupa ukaze sie np. barcelona.
Jednak nie znalazłem rozwiazania tego problemu. Moze juz było w tym temacie ale ominałem. Moze ktos powiedziec czy da sie to jakos zmienic?
Ja chyba wiem. Jeśli używasz pada od Xboxa to po przejściu na daną grupę wciśnij X to wtedy się sortuje i są normalne drużyny. Jeśli pada np.: od ps2 to KWADRAT. Na klawiaturze nie wiem. Myślę, że pomogłem :jupi:

sobek123
31-10-2010, 09:57
A dlaczego w mojej karierze prowadząca Wisła Kraków ma rozegrane osiem meczy i osiemnaście punktów a moja Arka tylko pięć meczy i dziewięć punktów? To jest jakiś błąd czy co?

Christo_21
31-10-2010, 09:58
Odkryłem kolejną kretyńską przypadłość w Fifie po braku możliwości dowolnej zmiany atrybutów u piłkarzy. Jeśli nie daj Boże musimy wyłączyc grę podczas trwania meczu w sezonie to nie dość, że dostajemy 0-3 to... jest automatyczny zapis i takiego stanu rzeczy nie można już zmienić..

Kolejna niedopracowana Fifka. Zrobili w końcu grę na miarę swojej ceny (po minięciu dekady, sic!), ale nie zawahali się spierniczyć 10 innych elementów, które sprawiają, że gra potrafi wku...

KubaLajcik
31-10-2010, 10:03
Witam, ja mam takie pytanie?? Czy jeśli zacząłem tryb menedżerski na zawodowcu to jeśli w moim profilu zmieniłem na klasę światową to w trybie menedżerskim też się poziom zmienił?

KurczePieczone
31-10-2010, 10:13
Witam, ja mam takie pytanie?? Czy jeśli zacząłem tryb menedżerski na zawodowcu to jeśli w moim profilu zmieniłem na klasę światową to w trybie menedżerskim też się poziom zmienił?
Możesz zrobić, że osobno w profilu i osobno w trybie menedżerskim. Wszystko w opcjach. :jupi:

Odkryłem kolejną kretyńską przypadłość w Fifie po braku możliwości dowolnej zmiany atrybutów u piłkarzy. Jeśli nie daj Boże musimy wyłączyc grę podczas trwania meczu w sezonie to nie dość, że dostajemy 0-3 to... jest automatyczny zapis i takiego stanu rzeczy nie można już zmienić
Da się zrobić, że ci nie zaliczy. W czasie meczu zrób ALT+F4. To wywali cię do pulpitu i nie zaliczy danego meczu. :jupi: Oczywiście to jest ostateczność.

ananasowy
31-10-2010, 10:22
[QUOTE=Andash;651604]http://img834.imageshack.us/img834/9603/98079362.png

ja mam podobny problem jak ten forumowicz , lecz u Mnie wywala podczas meczu i wyskakuje taki raport.. pomoże ktoś ? :]

KurczePieczone
31-10-2010, 10:31
ja mam podobny problem jak ten forumowicz , lecz u Mnie wywala podczas meczu i wyskakuje taki raport.. pomoże ktoś ? :]
Spróbuj zainstalować NetFramework 4.0 :jupi:. A może nie masz najnowszego DirectX. Jeśli nie to zainstaluj.

ananasowy
31-10-2010, 10:39
Spróbuj zainstalować NetFramework 4.0 :jupi:. A może nie masz najnowszego DirectX. Jeśli nie to zainstaluj.

a co ten program daję ? directX mam 9.0c

KurczePieczone
31-10-2010, 10:43
a co ten program daję ? directX mam 9.0c
Program wydany przez Microsoft. Rozwiązuje wiele problemów z grami. Dzięki niemu nie wywala mi Fify po meczu :jupi: A Directa masz dobrego.

Domino
31-10-2010, 10:44
Net Framework 4.0

Pakiet redystrybucyjny systemu .NET Framework zawiera wszystko, co jest potrzebne do uruchamiania aplikacji napisanych przy użyciu tego systemu.

To tak w skrócie ;]

ananasowy
31-10-2010, 10:50
Program wydany przez Microsoft. Rozwiązuje wiele problemów z grami. Dzięki niemu nie wywala mi Fify po meczu :jupi: A Directa masz dobrego.

nic nie pomogło dalej to samo.

Kostka
31-10-2010, 11:00
Podbijam

Przesiadłem się z pes-a na fifkę. Odpalam menedżera poziom trudności- klasa światowa, tak samo trudność menedżera, jako klub wybieram 4 ligowe (anglia) Rochdale. Mecze towarzyskie (R. Madryt? ) przebiegają ok, da się potem grać . Liga, wygrana wysoka, zawodnicy kończą mecz z kondycją około 50%. Już nauczony z przeszłości wywindowałem poziom kondycji w zarządzaniu klubu do szóstego. W następnym meczu gram z tą samą kondycją co tamten zakończyłem (może kilka procent regeneracji nastąpiło). Odpalam barcelonę, poziom kondycji też 6 a po 5 meczach full kondychy.
No i teraz nasuwa się pytanie, od czego ta kondycja zależy? Granie po 4 meczach zawodnikami 3 rezerwy którzy mają 20% -.- kondycji jest niemiłe (?).

ananasowy
31-10-2010, 11:06
nic nie pomogło dalej to samo.

ponawiam

Bartol
31-10-2010, 11:19
Ja mam głupie pytanie :rotfl: a jak:

Uwielbiam ligę hiszpańską, gram Villarealem i tak sie zastawiam ze skoro mam oryginał gry to czy wogóle znajdę gdzieś w necie...wersję gry z komentarzem hiszpańskim o ile takowa wyszła? ew same piliki komentarza. Oczywiście nie proszę o linki bo pewnie by ban poleciał za takie rzeczy. Pytam tylko czy w ogóle takowa wersja gry jest. Mam polską z komentarzem angielskim chyba ruskim czeskim i jeszcze jakimś jednym. Pewnie jest gdies angielska włoska francuska i hiszpańską bo większość gier ma te właśnie języki.

Domino
31-10-2010, 11:21

Będziesz co 15 minut ponawiał?

Grę masz oryginalną? Instalowałeś patch 1.01 od EA? Od samego początku tak Ci się dzieje, czy działało dobrze, a potem się wysypało?

Malix7
31-10-2010, 11:33
Witam czy ktos z was wie jak zmienic kamere w tym trybie zeby nie chodzila za zawodnikiem tylko za pilka do tej pory kamera byla skierowana na pilke a od wczora cos mi sie zmienilo i kamere mam na zawodniku caly czas tam gdzie pode zawodnikiem to i kamera tam idzie wczesniej chodzila za pilka mam caly czas ustawiona kamere na tele i chcialbym tak zostawic i tak samo mialem wczesniej i wszystko bylo ok

ananasowy
31-10-2010, 12:12
Będziesz co 15 minut ponawiał?

Grę masz oryginalną? Instalowałeś patch 1.01 od EA? Od samego początku tak Ci się dzieje, czy działało dobrze, a potem się wysypało?

mam do od początku , instalowałem patcha

vand
31-10-2010, 12:14
A dlaczego w mojej karierze prowadząca Wisła Kraków ma rozegrane osiem meczy i osiemnaście punktów a moja Arka tylko pięć meczy i dziewięć punktów? To jest jakiś błąd czy co?
Inny terminarz po prostu.

Witam czy ktos z was wie jak zmienic kamere w tym trybie zeby nie chodzila za zawodnikiem tylko za pilka do tej pory kamera byla skierowana na pilke a od wczora cos mi sie zmienilo i kamere mam na zawodniku caly czas tam gdzie pode zawodnikiem to i kamera tam idzie wczesniej chodzila za pilka mam caly czas ustawiona kamere na tele i chcialbym tak zostawic i tak samo mialem wczesniej i wszystko bylo ok
Może przeczytaj sobie, co to jest kropka i przecinek, bo teraz nawet nie chce mi się próbować tego zrozumieć.

Patch 1.01 rozwiązuje ten problem, jednak w karierach, które zapisałeś przed zainstalowaniem patcha, problem pozostaje. Alternatywą jest właśnie wciśnięcie przycisku 'sortuj' po zmianie grupy.

ananasowy
31-10-2010, 12:34
Domino , a na Ati radeon hd 3600 series na low pójdzie ?
bo mi się wydaję , że karta za słaba ;|

grzesiek1111
31-10-2010, 13:18
aha dzieki za odpowiedz vand. Bo wlasnie wczoraj zainstalowałem patcha i dalej to samo było. Przez to ze gram w tryb zapisany przed patchem

mikimatrix
31-10-2010, 13:20
Mam jeden problem, po zainstalowaniu patcha zaczynając grę w trybie menedżerskim obojętnie jaką drużyną w Premier League mam w tabeli dwa razy Birmingham, a nie mam Blackpool, jak sobie z tym poradzić?
Edit
Jeżeli zaczynam grę Blackpool to mam napisane, że okienko transerowe jest zamknięte, a później wywala mnie do windowsa.

Albert202
31-10-2010, 13:31
Ja mam pytanie. Jak ukończyć wyzwanie "Reprezentuj swoją wirtualną gwiazdą dowolny klub 50 razy"? Czy to chodzi o sezony? I jeszcze jedno. Jak awansować do wyższej ligi?

KubaLajcik
31-10-2010, 13:32
Mam pewien problem otóż zrobiłem sobie wirtualną gwiazdę... I gdy włączam grę na treningu właśnie jest ta gwiazda. Chciałbym żeby tam był Kaka. Jak usunąć gwiazde?

KurczePieczone:

W jakich opcjach sie to ustawia?

Macław
31-10-2010, 13:44
Mam jeden problem, po zainstalowaniu patcha zaczynając grę w trybie menedżerskim obojętnie jaką drużyną w Premier League mam w tabeli dwa razy Birmingham, a nie mam Blackpool, jak sobie z tym poradzić?
Edit
Jeżeli zaczynam grę Blackpool to mam napisane, że okienko transerowe jest zamknięte, a później wywala mnie do windowsa.

No to witam w klubie, mam tak samo. Ja piernicze co za łby robiły tego patcha :/

grappa
31-10-2010, 13:47
Ja mam pytanie. Jak ukończyć wyzwanie "Reprezentuj swoją wirtualną gwiazdą dowolny klub 50 razy"? Czy to chodzi o sezony? I jeszcze jedno. Jak awansować do wyższej ligi?

rozumiem ze jezeli masz zadania to i gwiazde. To zadanie oznacza ze musisz wystapic 50 razy, swoim zawodnikiem w wirtualnym klubie. Liczy sie ogolna suma, a nie tylko w jednym klubie. By to wykonac powinienes zapisac sie do owego klubu, zrobic to mozesz na stronie easport lub jakos w menu fify

vand
31-10-2010, 13:50
Edit
Niestety, błąd twórców. Trzeba poczekać na kolejny patch...

Mam pewien problem otóż zrobiłem sobie wirtualną gwiazdę... I gdy włączam grę na treningu właśnie jest ta gwiazda. Chciałbym żeby tam był Kaka. Jak usunąć gwiazde?

KurczePieczone:

Moja Fifa 11 -> Edytuj -> Edytuj arenę -> Gracz

Domino
31-10-2010, 14:12
Domino , a na Ati radeon hd 3600 series na low pójdzie ?
bo mi się wydaję , że karta za słaba ;|

Karta jak najbardziej dobra, powinno śmigać na co najmniej średnich ;) Jedynie Radeon HD3200 nie spełnia wymagań, więc masz odpowiedź :]
A i nie wiem czego nie powiedziałeś, czy gra oryginalna, bo jest to nie mniej ważne ;)

dees.
31-10-2010, 14:23
Sorki że pisze tutaj. Mam problem z fifą 09. W temacie o promlemach do tej fify nikt nie zagląda więc tu napisałem.

Gram sezon ManUtd i jak gram i skończe mecz to biore dalej potem pojawia mi się okno z progresami zawodników po meczu, statystyki itp i jak biorę dalej to procenty powinny iśc a pokazuje się zero i za chwilę robi się czarny obraz. To chyba coś z karierą się zrobiło.
Wiecie co to może?

EDIT: Już wszystko dobrze. Okazało się że to była wina treningu. Bo zaraz po meczu ustawiłem trening i to chyba była wina właśnie tego.;)

arkowiec2005
31-10-2010, 15:03
Witam ;)
Mam do Was pytanie . Czy wejdzie mi fifka 11 na mojego lapka ?
:
Procesor: Intel&reg; Core™ i5 2,53 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Pojemność dysku: 500 GB
Model karty graficznej: Radeon HD5145 512mb

Wymagania znalezione na jakiejś stronce :)

System: Win XP, Vista, 7
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Pamięć: 1 GB (2 BG dla Vista i 7)
Grafika: 256 MB, DirectX 9, Shader 3.0
:)

KurczePieczone
31-10-2010, 15:10
KurczePieczone:

A jednak, zwracam honor, zawsze trzeba od nowa zmieniać. Niestety :pokerface:

Marooooo
31-10-2010, 15:14
A czemu ma nie wejść? Powinno spokojnie "wejść"
Ale z tą fifą to nic nie wiadomo.

PS. Takie pytania zadawaj w tym temacie
http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42607

KurczePieczone
31-10-2010, 15:17
bo tą wersje pożyczyłem od kumpla , chciałem zobaczyć jak to wygląda i potem kupić żeby multi grać , więc co radzisz ?:P
Ja ci powiem tak mam ATI HD4350 series i gram na średnich. Więc na niskich powinna śmigać :jupi:

ananasowy
31-10-2010, 15:20
Ja ci powiem tak mam ATI HD4350 series i gram na średnich. Więc na niskich powinna śmigać :jupi:

to co w końcu zrobić? teraz dałem na low all , w priorytetach na full i dwa mecze zagrałem i wywaliło .

Albert202
31-10-2010, 15:24
A jak awansować do wyższej ligi? Chodzi mi o wyzwanie "Awansuj do wyższej ligi w "Zostań gwiazdą - sezony" albo w "Trybie menedżerskim".

Lulinha
31-10-2010, 16:03
Sorry wiem że wcześniej było ale nie chce mi się szukać. Czemu nikt nie chce przyjść do mojego klubu, do Realu Madryt daje duże pieniądze a oni się nie zgadzają ??

KMBak
31-10-2010, 16:08
Ponawiam pytanie - czy jest jakaś opcja na rozegranie turnieju międzynarodowego?

:frownek:

Asdf.
31-10-2010, 16:09
Pójdzie na średnich.

A poza tym widzę lapek z i5 i pewnie słuchałeś doradztwa sprzedawców w sklepiej, bo grafę mogłeś mieć na pewno wiele lepszą i graćwe wszystkie aktualne gry na full

ananasowy
31-10-2010, 16:20
Pójdzie na średnich.

A poza tym widzę lapek z i5 i pewnie słuchałeś doradztwa sprzedawców w sklepiej, bo grafę mogłeś mieć na pewno wiele lepszą i graćwe wszystkie aktualne gry na full

ja? :p

Oskysko
31-10-2010, 16:27
Jak dośrodkować po ziemi? Gram na klawiaturze.

adashko
31-10-2010, 16:32
Jak dośrodkować po ziemi? Gram na klawiaturze.

Trzykrotnie wciskasz w szybkim odstępie czasu przycisk odpowiedzialny za wrzutkę

Oskysko
31-10-2010, 16:36
Ok dzięki, zaraz przetestuję.

Jeszcze jedno pytanko - jak wykonać wyzwanie "Reprezentuj swoją wirtualną gwiazdą dowolny klub 50 razy" ?

Asdf.
31-10-2010, 17:16
Czyli musisz zagrać 50 meczy w swoim klubie :)

KurczePieczone
31-10-2010, 17:51
Sorry wiem że wcześniej było ale nie chce mi się szukać. Czemu nikt nie chce przyjść do mojego klubu, do Realu Madryt daje duże pieniądze a oni się nie zgadzają ??
A ulepszyłaś/eś negocjatora na 10/10? :)

Oskysko
31-10-2010, 18:08
Ekhm... 235 meczy w karierze rozegranych, a tam nadal 0|50, so?

Fabio
31-10-2010, 18:09
kupilem orginalna, nową grę FIFA11 a jak patrze to numery zawodnikóws się nie zgadzaja. Np pique musi mies 3 a u mnie ma 24 czemu ? wiele pilkarzy tez ma inne numery. Na szczęście ja gram menagera i zmieniam im numery.

ile można miec max. piłkarzy w swoim klubie? Pisze tutaj bo nie znalazlem odpowiedniego tematu do tego pytania. Sorry

Domino
31-10-2010, 18:32

A ja mam HD3870 i mi śmiga na full, wiec nie wiem czego u Ciebie tylko na średnich ;P

Witam ;)
Mam do Was pytanie . Czy wejdzie mi fifka 11 na mojego lapka ?
:
Procesor: Intel&reg; Core™ i5 2,53 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Pojemność dysku: 500 GB
Model karty graficznej: Radeon HD5145 512mb

Wymagania znalezione na jakiejś stronce :)

System: Win XP, Vista, 7
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Pamięć: 1 GB (2 BG dla Vista i 7)
Grafika: 256 MB, DirectX 9, Shader 3.0
:)

W tym momencie sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie podając konfig sprzętu i wymagania gry :D U mnie gra lata na full detalach na Core 2 Duo E7200 2,53GHz, 2gb RAMu i grafice tej co wyżej wspomniałem, czyli Radeonie HD3870 512mb, czyli ogólnie sprzęcie gorszym niż Twój laptop ;)

Ameam
31-10-2010, 18:51
Witam

Mam pytanie. Czy to normalne że na takim sprzęcie:

Procesor Intel Core i3 M 330 2.13GHZ 2.13GHZ,
2 GB ramu,
grafika Intel Hd Graphics,
Windows 7

gra mi laguje? Dodam, że nie w zawsze w każdym meczu, a treningi chodzą płynnie.

A i gram na low detalach.

Domino
31-10-2010, 18:56
Karty graficzne NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200, 8300 oraz 9300, ATI Radeon HD3200, HD4350 oraz zintegrowane układy Intel / S3 nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.

Być może w jakimś stopniu to co pogrubiłem tyczy się tez Twojej grafiki ;)

Ameam
31-10-2010, 19:05
To dziwne bo zdarzają mi się mecze w których chodzi płynnie, albo często mam tak że zaczyna ciąć od ok. 30 min. Nic już nie rozumiem z tego.

kilkor
31-10-2010, 19:39
Witam mam następujace pytanie czy w fife 11 moge grac tak jak w fife 10 2vs2 tzn ze ja siedze z kumplem na jednym kompie i gramy w dwojke jedna druzyna na innych ludiz ktorzy siedza np na 2 innych kompach w fife 10 bylo to mozliwe teraz nie wiem jak to zrobic prosze o pomoc

Lulinha
31-10-2010, 19:54
A ulepszyłaś/eś negocjatora na 10/10? :)

Dziękuję Ci dobry człowieku niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi.

Fabio

jeśli się nie mylę to można mieć maksymalnie 42 zawodników.

czesio09
31-10-2010, 20:04
Witam, mam problem pod czas instalacji, mianowicie po wpisaniu cd keya wyskakuje mi błąd " Error: Could not launch. Setup cannot continue" mogę dodać tylko że gra jest z USA ale to chyba nie jest problem jeśli gra jest na PC?

grappa
31-10-2010, 20:15

w klubie online, albo zapomniales, albo nie wiedziales xd

Oskysko
31-10-2010, 20:55
Jak zrobić tak, żeby moja wirtualna gwiazda jak jest ciepło grała w krótkim rękawku, a jak pada deszcz to żeby miała ten podkoszulek? Jak zmieniłem na krótki rękaw to ciągle biega w nim, nie ważne czy upał czy pada deszcz. Np. Messi ma zmieniane właśnie zależnie od pogody. Ktoś wie czy da radę to jakoś gdzieś ustawić?

Jeszcze jedno pyt. - jest jakaś szansa sprowadzenia Kaki do Barcelony w Trybie Menedżerskim? : |

KurczePieczone
31-10-2010, 20:56
A ja mam HD3870 i mi śmiga na full, wiec nie wiem czego u Ciebie tylko na średnich ;P
No bo mam tylko 1gb ram... :sad:

czesio09
31-10-2010, 21:28
co do mojego problemu to zresetowanie komputera pomogło :D

władek800
31-10-2010, 21:32
ati radeon xpress 1250- czy moge grac w fife11 na tej grafice

t-muss
31-10-2010, 21:35
Dobra wiadomość dla posiadaczy kart graficznych Nvidia, otóż odkryłem dziś sposób na grę w full detalach bez 'ścinania'! Więcej informacji w tym temacie: http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42790

adasoas
31-10-2010, 22:23
Dobra wiadomość dla posiadaczy kart graficznych Nvidia, otóż odkryłem dziś sposób na grę w full detalach bez 'ścinania'! Więcej informacji w tym temacie: http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?t=42790

Pomogło:rotfl::rotfl: Wielkie dzięki. Co prawda denerwuje trochę synchronizacja pionowa wyłączona, ale płynność jak najbardziej okej. :)

suaby
01-11-2010, 06:59
Mam taki problem iż w trakcie instalacji wyskakuje mi okno z napisem:
Błąd odczytu z pliku D:\game\fifasetup\fifaconfig.exe. Zweryfikuj, czy plik istnieje i czy masz do niego dostęp.
Dodam, że to błąd wynikający z windowsa 7. Rozwiązał ktoś może ten problem?

Domino
01-11-2010, 08:05
ati radeon xpress 1250- czy moge grac w fife11 na tej grafice

Raczej nie będziesz mógł, bo FIFA wymaga co najmniej Radeona X1600 ;)

@shabi

Good job, jak ktoś ma GF to może się bawić, ja niestety przy Radeonie nie mogłem za wiele zdziałać i pomóc osobom z kartami Nvidia :)

Kostka
01-11-2010, 08:07
Ostatnie podejście:
Przesiadłem się z pes-a na fifkę. Odpalam menedżera poziom trudności- klasa światowa, tak samo trudność menedżera, jako klub wybieram 4 ligowe (anglia) Rochdale. Mecze towarzyskie (R. Madryt? ) przebiegają ok, da się potem grać . Liga, wygrana wysoka, zawodnicy kończą mecz z kondycją około 50%. Już nauczony z przeszłości wywindowałem poziom kondycji w zarządzaniu klubu do szóstego. W następnym meczu gram z tą samą kondycją co tamten zakończyłem (może kilka procent regeneracji nastąpiło). Odpalam barcelonę, poziom kondycji też 6 a po 5 meczach full kondychy.

I widzę, że tu jest spora ciemnota co do konfiguracji komputerów, a płynności w grze. Radeon 5150 na lapka jest słabszy niż 3600! 5 to numer generacji, następne cyfry wysokość modelu. Najlepiej sprawdzać w testach, a najważniejsza jest właśnie ta 2 liczba, potem pierwsza. Inna sprawa że radeon 5600-900 nie pamiętam jaki mobilny jest najmocniejszy, pewnie przegrałby testy z Geforecem 9600gt do stacjonarnych. Karty na laptopy są znacznie słabsze, są to okrojone wersje, przystosowane do pracy energooszczędnej.
Najbardziej wiarygodne są testy. I jeszcze raz testy i testy

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html - tego radka z imponującą piątką w nazwie szukajcie gdzieś po 100 miejscu w rankingu

Cytat:
Napisał KurczePieczone
Ja ci powiem tak mam ATI HD4350 series i gram na średnich. Więc na niskich powinna śmigać

A ja mam HD3870 i mi śmiga na full, wiec nie wiem czego u Ciebie tylko na średnich

Już wiesz ; p

kyyba
01-11-2010, 10:36
Witam, mam problem z fifą 11 online pc. Gdy chcę zagrać mecz "twarzą w twarz" wyświetla mi się: ,,Aby przejść dalej, musisz pobrać najnowszą wersję gry. Kliknij OK, aby rozpocząć pobieranie." Klikam "OK" i nic się nie dzieje nie mogę grać przez online. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Proszę o szybko odpowedź .

Dziękuje za odpowiedź

klusu
01-11-2010, 10:41
Witam. Jak pewnie słyszeliście już o tym błędzie E0001 mam właśnie ten sam problem, chociaż uważam, że nie powinno go być na moim ekranie;DD mój sprzęt to Nvidia Gforce 8800 GT, 1 gb ram oraz procesor Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20 Ghz. Jak dobrze przeczytałem na stronie Nvidi, moja karta posiada ten Shadow 4.0;) więc powinno wszystko chodzić pięknie, nigdy nie miałem takiego problemu. Jak ma ktoś dobrego cracka to może mi zapodać, niewiem czego to jest wina ale proszę o pomoc.

KurczePieczone
01-11-2010, 10:45
Dziękuje za odpowiedź
Jeżeli Ci nikt nie pomógł to: żeby grać przez neta najpierw musisz ściągnąć patcha 1.01 i go zainstalować :)

Witam. Jak pewnie słyszeliście już o tym błędzie E0001 mam właśnie ten sam problem, chociaż uważam, że nie powinno go być na moim ekranie;DD mój sprzęt to Nvidia Gforce 8800 GT, 1 gb ram oraz procesor Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20 Ghz. Jak dobrze przeczytałem na stronie Nvidi, moja karta posiada ten Shadow 4.0;) więc powinno wszystko chodzić pięknie, nigdy nie miałem takiego problemu. Jak ma ktoś dobrego cracka to może mi zapodać, niewiem czego to jest wina ale proszę o pomoc.
A wersja oryginalna? :taniec2:

zelek08
01-11-2010, 11:38
of
mam taki problem:
kupiłem taki pad : http://wolewygodniej.pl/ld.php/syste...p.php?w=178257 na allegro nowy na aukcji za 10 zł w nfs shift wszystko śmiga ładnie ale w fifie prawy analog jest jakoś przestawiony :( w ustawieniach pada jak prawy analog biore w lewo to pisze do góry jak biore do góry to pisze w prawo itd. czy ktoś ma to samo?? jak można to zmienić?? nie mogę ogarnąć sztuczek technicznych przez to :(

KurczePieczone
01-11-2010, 12:11
of
mam taki problem:
kupiłem taki pad : http://wolewygodniej.pl/ld.php/syste...p.php?w=178257 na allegro nowy na aukcji za 10 zł w nfs shift wszystko śmiga ładnie ale w fifie prawy analog jest jakoś przestawiony :( w ustawieniach pada jak prawy analog biore w lewo to pisze do góry jak biore do góry to pisze w prawo itd. czy ktoś ma to samo?? jak można to zmienić?? nie mogę ogarnąć sztuczek technicznych przez to :(
Wejdź w panel sterowania, kontrolery gier, i we właściwości pada. Zobacz czy wszystko jest OK :)

zelek08
01-11-2010, 12:37
Wejdź w panel sterowania, kontrolery gier, i we właściwości pada. Zobacz czy wszystko jest OK :)

tam zdaje się być wszysko ok

Domino
01-11-2010, 12:41
I widzę, że tu jest spora ciemnota co do konfiguracji komputerów, a płynności w grze. Radeon 5150 na lapka jest słabszy niż 3600! 5 to numer generacji, następne cyfry wysokość modelu. Najlepiej sprawdzać w testach, a najważniejsza jest właśnie ta 2 liczba, potem pierwsza. Inna sprawa że radeon 5600-900 nie pamiętam jaki mobilny jest najmocniejszy, pewnie przegrałby testy z Geforecem 9600gt do stacjonarnych. Karty na laptopy są znacznie słabsze, są to okrojone wersje, przystosowane do pracy energooszczędnej.
Najbardziej wiarygodne są testy. I jeszcze raz testy i testy

Ameryki to żeś nie odkrył, testy testami, ale opieram się też na doświadczeniu, bo na co dzień mam z różnymi kompami do czynienia ;) A FIFA nie ma aż tak wielkich wymagań, żeby nie poszła na jakimś Radku z serii 5000. Co do kart na lapkach, od zawsze powtarzałem, że dla mnie laptop nie jest do grania, choćby miał nie wiadomo jak wypasione "bebechy" :] Tylko jeżeli ktoś twierdzi, że musi mu działać, to po co pyta jak wie lepiej? :P Nikomu przecież nie będę narzucał swojego zdania, ale tak jak wspomniałem wcześniej, FIFA ma wymagania takie sobie, poza tym w folderze Support jest plik ReadMe, gdzie jest wykaz kompatybilnych kart jak i wymagania systemowe. Jak ktoś nie jest pewny działania gry, niech ściągnie demo i wtedy się dowie, czy mu komp uciągnie grę. A jak dorzucimy jeszcze słabą optymalizację gry (ścinanie na takich GF, na których nie powinno), to radzić cokolwiek i komukolwiek jest ciężko, takie strzelanie w ciemno ;)

Kostka
01-11-2010, 12:55
Ameryki to żeś nie odkrył, testy testami, ale opieram się też na doświadczeniu, bo na co dzień mam z różnymi kompami do czynienia ;) A FIFA nie ma aż tak wielkich wymagań, żeby nie poszła na jakimś Radku z serii 5000. Co do kart na lapkach, od zawsze powtarzałem, że dla mnie laptop nie jest do grania, choćby miał nie wiadomo jak wypasione "bebechy" :] Tylko jeżeli ktoś twierdzi, że musi mu działać, to po co pyta jak wie lepiej? :P Nikomu przecież nie będę narzucał swojego zdania, ale tak jak wspomniałem wcześniej, FIFA ma wymagania takie sobie, poza tym w folderze Support jest plik ReadMe, gdzie jest wykaz kompatybilnych kart jak i wymagania systemowe. Jak ktoś nie jest pewny działania gry, niech ściągnie demo i wtedy się dowie, czy mu komp uciągnie grę. A jak dorzucimy jeszcze słabą optymalizację gry (ścinanie na takich GF, na których nie powinno), to radzić cokolwiek i komukolwiek jest ciężko, takie strzelanie w ciemno ;)

Nie wiem skąd ta popularność stacjonarnych lapków, wydają na to kupę kasy a do niczego się to nie nadaje (no do tego do czego sie ich nie używa). A co fify i jej optymalizacji. PC się skończył dla mnie, kupiłem PS3 i mam spokój.(teraz gram w fifę na piecu, niestety pirat ale zaraz będzie nowiuśka zafoliowana na PS3 :))

HUS4RPL
01-11-2010, 13:51

Jakich sterowników używasz ? ; )

Asdf.
01-11-2010, 14:03
Jak mam zmienić ulubiony klub?
Na początku wybrałem barce, a chcę mieć ManU.

Jak to zrobić krok po kroku ? bo szukałem w opcjach i nic nie znalazłem

Giggs11
01-11-2010, 14:36
Witam. Mam problem z tygodniówkami mam ich 510 i nie moge kupić żadnego zawodnika bo każdy chce po 2000+ i tu mam pytanie można je jakoś zwiększyć? Pozdrawiam
Gram Na PC!

KurczePieczone
01-11-2010, 15:06
Jak mam zmienić ulubiony klub?
Na początku wybrałem barce, a chcę mieć ManU.

Jak to zrobić krok po kroku ? bo szukałem w opcjach i nic nie znalazłem
Wydaje mi się, że się nie da. Sam próbowałem, lecz kiedy robię: Opcje>>>Edytuj>>>Edytuj drużynę to wybieram jakąś, ale nigdy nie robi się ona jako ulubiona. Może kto inny rozwiązał ten problem. Bo jeśli nie to EA skopało :pokerface:

zelek08
01-11-2010, 15:11
pomoże ktoś?? nie będę pisał tego samego. mój post #1910 . proszę o odp szybkie

grappa
01-11-2010, 15:45
Wydaje mi się, że się nie da. Sam próbowałem, lecz kiedy robię: Opcje>>>Edytuj>>>Edytuj drużynę to wybieram jakąś, ale nigdy nie robi się ona jako ulubiona. Może kto inny rozwiązał ten problem. Bo jeśli nie to EA skopało :pokerface:

edytuj druzyne? to ty chcesz zmienic ustawienie skladu czy wybrac ulubiona druzyne? moze sprobuj moja fifa, profil

numersiedem
01-11-2010, 15:46
misiaczki ? znalazł ktoś wreszcie sposob na crasha wywalajacego do pulpitu po meczu ?
gram 8 sezon pare razy sie zdarzylo wczesniej skipnelem mecza i dalej gralo normalnie. w 8 sezonie nie dam rady grac wywala po kazdym fuck,
JEST COS WSPALNIALEGO NA TO ? : D bo jak nie to gra do kosza po miesiacu frajdy

vand
01-11-2010, 15:47
http://forum.ea.com/uk/posts/list/33255.page
Poprawka do patcha zrobiona przez fanów, która usuwa zdublowane zespoły z gry. Daję, bo ktoś może być zainteresowany.

Giggs11
01-11-2010, 16:02
Witam. Mam problem z tygodniówkami mam ich 510 i nie moge kupić żadnego zawodnika bo każdy chce po 2000+ i tu mam pytanie można je jakoś zwiększyć? Pozdrawiam
Gram Na PC!
Ponawiam

styxu
01-11-2010, 16:09
Witam wie ktoś może jak wybrać sposób cieszenia się? wiem odpowiadają za to przyciski strzał, dośrodkowanie, podanie i chyba spirnt, ale jak na przykład zrobić , by zawodnik po zdobyciu bramki zrobił ślizg na kolanach?

Macioszek94
01-11-2010, 16:29
ej co dodać do placków ziemniaczanych żeby sie do patelni nie przyklejały?

KurczePieczone
01-11-2010, 16:30
Witam wie ktoś może jak wybrać sposób cieszenia się? wiem odpowiadają za to przyciski strzał, dośrodkowanie, podanie i chyba spirnt, ale jak na przykład zrobić , by zawodnik po zdobyciu bramki zrobił ślizg na kolanach?
Przecież masz wszystko opisane. Moja FIFA11>>>Pomoc>>>Cieszynki :keke:

ej co dodać do placków ziemniaczanych żeby sie do patelni nie przyklejały?
Na patelnie wylej troche oleju :frownek:

misiaczki ? znalazł ktoś wreszcie sposob na crasha wywalajacego do pulpitu po meczu ?
gram 8 sezon pare razy sie zdarzylo wczesniej skipnelem mecza i dalej gralo normalnie. w 8 sezonie nie dam rady grac wywala po kazdym fuck,
JEST COS WSPALNIALEGO NA TO ? : D bo jak nie to gra do kosza po miesiacu frajdy
A jaki komunikat?

Macioszek94
01-11-2010, 16:35
Ja też mam ten problem
Czemu jak włączyłem sobie menadżera man city to mam tak dużo na transfery a mało na płace? Jak to się zmienia?

Oskysko
01-11-2010, 17:23
Jak zrobić tak, żeby moja wirtualna gwiazda jak jest ciepło grała w krótkim rękawku, a jak pada deszcz to żeby miała ten podkoszulek? Jak zmieniłem na krótki rękaw to ciągle biega w nim, nie ważne czy upał czy pada deszcz. Np. Messi ma zmieniane właśnie zależnie od pogody. Ktoś wie czy da radę to jakoś gdzieś ustawić?

Jeszcze jedno pyt. - jest jakaś szansa sprowadzenia Kaki do Barcelony w Trybie Menedżerskim? : |

Ponawiam.

Adim44
01-11-2010, 18:47
Czy można zmienić poziom trudności w trakcie sezonu w trybie kariery?

numersiedem
01-11-2010, 18:56
Czy można zmienić poziom trudności w trakcie sezonu w trybie kariery?

przed samym meczem pod usawieniami skladu

A jaki komunikat?

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: fifa.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4c8a90dc
Nazwa modułu z błędem: fifa.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4c8a90dc
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 0044045f
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: fd00
Dodatkowe informacje 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
Dodatkowe informacje 3: fd00
Dodatkowe informacje 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0415

Edytuj posty!

KurczePieczone
01-11-2010, 19:15
A jaki komunikat?

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: fifa.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4c8a90dc
Nazwa modułu z błędem: fifa.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4c8a90dc
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 0044045f
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: fd00
Dodatkowe informacje 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
Dodatkowe informacje 3: fd00
Dodatkowe informacje 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0415
A czy ściągnąłeś/aś najnowszy patch? To jest 1.01? Jeśli nie to ściągnij i zainstaluj.

Vezze01
01-11-2010, 20:07
Witam . Jak odbierać piłkę w fifie 11 tzn . w fifie 10 można było ustawić to w ustawieniach na np. D , . Tutaj tego niema , i wystarczy że przeciwnik skręci w którąś stronę i już jest za mną . Z góry dzięki za odp .

vand
01-11-2010, 20:08
Gram Na PC!
Sprzedaj któregoś ze swoich zawodników. Wtedy budżet tygodniówek zwiększy się o tyle, ile tamten zawodnik zarabiał. Możesz też poczekać na koniec sezonu, a wtedy zarząd z reguły zwiększa budżet tygodniówek (przynajmniej po sukcesach). Innych możliwości nie ma.

Witam . Jak odbierać piłkę w fifie 11 tzn . w fifie 10 można było ustawić to w ustawieniach na np. D , . Tutaj tego niema , i wystarczy że przeciwnik skręci w którąś stronę i już jest za mną . Z góry dzięki za odp .
Przede wszystkim pracuj ciałem (strzałki), ale D, czyli przycisk 'B' na xboxowym padzie, również działa (jako wybicie). Wszystko masz w 'Moja FIFA 11' -> 'Pomoc' -> 'Sterowanie ogólne'.

miszehu
01-11-2010, 20:21
Miał ktoś może taki problem? Wcześniej co kilka meczów wywalało mnie do windy przed załadowaniem "man of the match". Ale luz, to jeszcze jakoś mogłem znieść (patrząc na to jak EA uprzykrzyło życie co niektórym graczom). Ale teraz pojawił się większy błąd. W Trybie Menadżerskim gdy najedzie się myszką na zakładkę "Zarządzanie Drużyną", po prawej pojawia się nasza pierwsza jedenastka i krótkie info w jakiej są formie i jaki skill mają. Natomiast u mnie od jakiegoś czasu po najechaniu na tą zakładkę, gra wywala do windy. Sądzę, że to sprawka pieprzących się skilli zawodników. Brat miał to samo wcześniej w swojej karierze. Myślałem wtedy, że to przez to, że zrobił sobie gracza ze skillem 98. Ale teraz u mnie jest to samo, a ja mam tylko oryginalny skład.
Ostatnio bratu nie wywaliło na pulpit i udało mu się zrobić screena i widać na nim, że do pierwszej jedenastki wywaliło mu drugiego bramkarza i dało mu skilla 5410480(!). Jak wchodzi głębiej w zarządzanie, to dalej mu wychodzi do win. Proszę, pomóżcie, bo ja już nie wiem co z tym zrobić, a nie mogę przez to w ogóle grać. Nie po to wydawałem ponad stówę na grę. Rozinstalowałem fifkę, zainstalowałem patcha i dalej to samo. No chyba że po instalacji patcha nie można kopiować starych savów. Wie ktoś czy tak można? I miał ktoś w ogóle taki problem? Załączam screena brata. Jeśli ktoś wie, to proszę o pomoc. Gram na PC. Komunikat po wyłączeniu się gry jest identyczny jak cztery posty wyżej u 'numersiedem'.

http://img229.imageshack.us/img229/4333/fifad.jpg

alek535
01-11-2010, 21:29
Ja mam taki problem.Zainstalowałem tego patcha 1.01 i teraz w karierze po każdym meczu wywala mnie do windowsa z raportem.Co zrobić?

numersiedem
02-11-2010, 06:07
Ja mam taki problem.Zainstalowałem tego patcha 1.01 i teraz w karierze po każdym meczu wywala mnie do windowsa z raportem.Co zrobić?

no to samo jest, EA dała tyłka z grą, nawet pacha z błędami dali

Adim44
02-11-2010, 06:32
A jak zrobić, by bramkarz w 90 minucie podczas rzutu rożnego wbiegł w pole karne?

Marooooo
02-11-2010, 07:28
A jak zrobić, by bramkarz w 90 minucie podczas rzutu rożnego wbiegł w pole karne?

Z tego co zauważyłem, bramkarz sam idzie w pole karne przeciwnika jeżeli przegrywa się różnicą 1 bramki (przy 2 też to chyba mi się zdarzyło).
Samemu nie da się go tam posłać.

kaesiak
02-11-2010, 08:48
WITAM.

Mam problem, a mianowicie:

Zainstalowałem grę i wszystko jest okej do pewnego momentu.
Wchodzę w FIFA'11, wszystko się pięknie, ładnie ładuje, zakładam profil, przy logowaniu do EA GAMES daję pomiń.
I tutaj mam problem. Robi się czarny ekran, leci muzyka, a po lewej stronie caly czas ładuje się kółko...

POMOŻE KTOŚ ?

Asdf.
02-11-2010, 08:59
Oryginał ?
Jeżeli nie to podziękujemy.

Jeżeli oryginał:
Ja czasem tak mam że muszę też poczekać ok ~1-2 min aż zacznie wszystko działać ;]

KurczePieczone
02-11-2010, 09:22
Spróbuj zainstalować NetFramework 4.0 :) Mi pomogło

robertus266
02-11-2010, 09:43
nie moge zainstalowac AMD Dual-Core Optimizer jak to zainstalowac bo mi tesz gra wywala na pulpit

numersiedem
02-11-2010, 10:24
nie moge zainstalowac AMD Dual-Core Optimizer jak to zainstalowac bo mi tesz gra wywala na pulpit

AMD Dual-Core Optimizer po tym cukierku tylko w trybie awaryjnym mi chodzil komp :D

sprobuje tego net frameworka tez, a jak nie to trzeba czekac na jakis pacz od ludzi z poza EA

P@ul
02-11-2010, 10:31
Instalował ktoś ten dodatek ponoc jest już ukończony w 80%

http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=164884&page=42

Chudy*
02-11-2010, 14:26
Ja ponawiam moje pyt. dot. limitu pieniędzy przeznaczanych na transfery, czy można wydawać ile się chce? Chodzi o wersję na PC.

Bob1897
02-11-2010, 14:53
A jak awansować do wyższej ligi? Chodzi mi o wyzwanie "Awansuj do wyższej ligi w "Zostań gwiazdą - sezony" albo w "Trybie menedżerskim".

Po prostu musisz grać w klubie, który jest w drugiej, trzeciej, czy tam nawet czwartej lidze i wywalczyć awans, czyli zająć pierwsze lub drugie miejsce w lidze.

login12
02-11-2010, 14:55
Jeżeli chodzi ci o początek gry to Messi, za to w 11 sezonie łowca talentów zacznie ci wyszukiwać 90+ zawodników :)

Dzięki wielkie:trollface:

Oskysko
02-11-2010, 15:33

didier-flo
02-11-2010, 16:30
Ja ponawiam moje pyt. dot. limitu pieniędzy przeznaczanych na transfery, czy można wydawać ile się chce? Chodzi o wersję na PC.
wydaje mi sie że wydajesz ile masz

Co do kaki to jeżeli z realu do żadne co ci zostaje
Transfery w menu głównym
jeżeli real sprzeda kake naprzykład do chelsea to wtedy wyciągniesz go spkojnie z Chelsea

Bartol
02-11-2010, 17:01
Mam pytanie. Czy wy także macie w trybie menadżerskim podczas meczu zawyżone overalle każdego zawodnika?? Początkowo myślałem ze to ułatwienie trybu menadz. bo grałem na amatorze ale na próbę wziąłem klasa światowa i dalej to samo. Juz w 1 meczu towarzyskim Jeleń normlanie ma 81 (nawet zaraz przed rozpoczęciem meczu) ale już podczas jego trwania 84 i tak kazdy zawodnik więcej nigdy mniej. Nie ma znaczenia czy gracz ma formę ok czy gorszą(czerowy) lub lepszą (zielony) wtedy w menu są większe mniejsze ale i tak podczas meczu o min 2-3 pkt więcej. Czy ktoś wie dlaczego tak jest?

numersiedem
02-11-2010, 17:27
Mam pytanie. Czy wy także macie w trybie menadżerskim podczas meczu zawyżone overalle każdego zawodnika?? Początkowo myślałem ze to ułatwienie trybu menadz. bo grałem na amatorze ale na próbę wziąłem klasa światowa i dalej to samo. Juz w 1 meczu towarzyskim Jeleń normlanie ma 81 (nawet zaraz przed rozpoczęciem meczu) ale już podczas jego trwania 84 i tak kazdy zawodnik więcej nigdy mniej. Nie ma znaczenia czy gracz ma formę ok czy gorszą(czerowy) lub lepszą (zielony) wtedy w menu są większe mniejsze ale i tak podczas meczu o min 2-3 pkt więcej. Czy ktoś wie dlaczego tak jest?

nikt nie wie, pytalem o to samo 1dnia po premierze. tak samo z rotacją skladu z wylaczonym asystentem nawet.

Vezze01
02-11-2010, 17:33
Witam mam pytanie dotyczące zmęczenia , czy da się je jakoś zmniejszyć ? tzn. chodzi mi o taktykę na mecz itp , bo po 2-3 meczach żaden zawodnik nie daje rady już biegać poczynając od obrony po atak , a zmieniać cały skład na 1-2 mecze i tak w kółko jest bardzo ciężko gry gram na najwyższym poziomie :(.

Bartol
02-11-2010, 17:37
Jak zaczynasz sezon to od razu ulepsz trenera kondycji na 10 i problem częściowo zniknie, jak grasz ligę puchary i LM to na pewno będą się męczyć ale nie da rady grać całego sezonu wyjściowa 11. Prosty sposób, w pucharach gdzie masz mecz i rewanż proponuje np na wyjeździe lub w 2 meczu gdy w pierwszym wygrałeś np 2-0 wystawić całą rezerwę i grać na remis. Sam tak robię.

Vezze01
02-11-2010, 17:41
Dzięki sprawdzę , mam jeszcze jedno pytanie : czytałem gdzieś o trybie zostań bramkarzem (czy jakoś tak) . Teraz w pełnej wersji nie mogę tego znaleźć . Co zrobić aby zagrać bramkarzem ?

Domino
02-11-2010, 17:42
Bramkarzem podobno? można tylko na konsolach zagrać ;)

Asdf.
02-11-2010, 18:20

Tak jest zrobione.
Moja Wirtualna gwiazda ma 75 OGL a podczas meczu ma 79

Drogba u mnie na normalnie 89 OGL a podczas meczu 91

Tak to już jest zrobione.

@edit
Mam problem ..
Gdy chcę włączyć karierę Arsenalem, której tydzień nie ruszałem mam super cudny błąd...
http://img34.imageshack.us/img34/1662/beztytuurot.jpg

Kurfa !
patch zainstalowany , oryginał.

3 sezon miałem ...

KurczePieczone
02-11-2010, 18:39
A zainstalowałeś NetFramework 4.0? Jeśli nie to do roboty :rotfl:

jaro9
02-11-2010, 19:45
Często po meczach ligowych w karierze wywala mnie do windowsa. Co poradzić?

KurczePieczone
03-11-2010, 06:13
Często po meczach ligowych w karierze wywala mnie do windowsa. Co poradzić?
Zobacz mój poprzedni post. Może pomóc :keke:

naoki
03-11-2010, 08:32
Witam mam problem mam nadzieję że mi pomożecie. A mianowicie mam oryginał fife 11 od kolegi ale po zainstalowaniu nie chce mi działać. Kiedy włączam pokazuje się EA sports zacina sie i wyświetla raport o błędach. PRoszę o pomoc!!!

marceliho22
03-11-2010, 11:56
Mam pytanie .
czy ktoś wie o co chodzi z Komunikatem o Błędzie : Fifaconfig " ?

marceliho22
03-11-2010, 12:17
No,bo Niby prawda są tam Ustawienia dotyczące Fify ,ale jak próbuje włączyć Fife 11 ,to mi wyskakuje błąd "Fifaconfig" ,a jak próbuje włączyć FifaConfig. To mi wyskakuje raport o błędzie .

KurczePieczone
03-11-2010, 12:24
No,bo Niby prawda są tam Ustawienia dotyczące Fify ,ale jak próbuje włączyć Fife 11 ,to mi wyskakuje błąd "Fifaconfig" ,a jak próbuje włączyć FifaConfig. To mi wyskakuje raport o błędzie .
Jak już mówiłem zainstaluj NetFramework 4.0 mi pomogło inni niech też spróbują
jak mają raport. A w ogóle masz Pixel Shader 3.0. Bo taki potrzebny jest do tej gry. :)

dejw
03-11-2010, 13:11
Ja mam mały problem. Mianowicie kiedy chce przejść do kolejnego meczu w Lidze Mistrzów, to wyskakuje komunikat, że moja kadra meczowa jest niepełna i jeśli jej nie skompletuję, to oddam walkowera. Od razu dodam, że żaden zawodnik nie jest kontuzjowany i żaden nie pauzuje za czerowną kartkę. Czym może być to spowodowane?

jaro9
03-11-2010, 13:17
Zobacz mój poprzedni post. Może pomóc :keke:

Zainstalowałem go, w 3 meczu rozgrywanym (nie w karierze) wyskakuje komunikat że aplikacja fifa 11 przestała działać itp. Hmm jeszcze jakieś pomysły? ;)

Do kolegi powyżej: Włącz asystenta.

zelek08
03-11-2010, 14:09
of
mam taki problem:

ponawiam

chudy80
03-11-2010, 14:31
Chciałem się dowiedzieć jak ustawiać tryb strzelania rzutów wolnych w grze fifa 11 pc.Chodzi mi o to,że chciałbym swoim stworzonym zawodnikiem strzelać rzuty wolne jak np.Cristiano Ronaldo lub Thierry Henry.

Proszę o pomoc!!!

PS Zgóry dziękuję

KurczePieczone
03-11-2010, 14:34
Zainstalowałem go, w 3 meczu rozgrywanym (nie w karierze) wyskakuje komunikat że aplikacja fifa 11 przestała działać itp. Hmm jeszcze jakieś pomysły? ;)
Może sterowniki do karty graficznej nie są aktualne?

ponawiam
Mi pomogło tylko wymienienie pada na inny i wszystko jest OK.

jaro9
03-11-2010, 15:38
Są aktualne ; /

Juventi
03-11-2010, 16:04
Słuchajcie , dziwna sprawa. Musiałem przeinstalować fifę 11 i gdy zainstalowałem patcha 1.01 pokazuje się czarny ekran i gra się nie odpala. Jak to naprawić?

EDIT: Mało tego, czasem z kolei pojawia się tylko ekran początkowy z logiem gry i Kaką po czym...wraca do windows...

Macioszek94
03-11-2010, 16:10
a ja mam taki problem w mangerze że po meczu skład mi się zmienia. To coś z asystenetem?Po co ten asystent??

ponkog
03-11-2010, 17:04
Witam
mm pytanie odnoisnie kariery w fifa 11, w dziale "wasze kariery", niektórzy wrzucają screeny z gry

Gram w fife11 kariere tryp menedzerski na x360 i wyglada on u mnie zupełnie inaczej, a dokładniej na koniec sezonu nie mam zadnej najlepszej 11 wybieranej, ogolnie gra opiera sie tylko na ciagłych meczach i przełaczaniu kalendarza aha no i oczywiscie transfery. Nie mam zanej opcji scautów.

Pytanie pewnie banalne ale nie wiem co jest .....

Juventi
03-11-2010, 17:06
Wie ktoś może jak sprawić by mod, który przywraca wszystkie loga sponsorów na koszulki współpracował z najnowszym patchem? Bo niestety po zainstalowaniu go gra się nie chce odpalić

Kubabuba
03-11-2010, 17:14
Witam,
Mam duzy problem - po zainstalowaniu FIFY 2011 gra nie chce sie odpalić. Klikam "graj", chwilę jakby pracuje dysk, 3 mignięcia lampką i dalej nic (zamyka się proces, jak patrzę przez ctrl+alt+del to tryb fifa.exe jest już nieodpalony). Wszystkie wymagania mój komputer spełnia. Może muszę mieć frameworka 4.0 (używam 2.5)? Może powinienem mieć więcej miejsca na dysku jak odpalam tę grę (mam obecnie wolnego 950 mb)??? Pomóżcie bo teo denerwujące, kupiłem oryginałka i gra nie chce chodzić i jak zawsze są jakieś problemy. Bardzo wkurwia.

grappa
03-11-2010, 17:17
a ja mam taki problem w mangerze że po meczu skład mi się zmienia. To coś z asystenetem?Po co ten asystent??

tak. to moze byc asystent.
po co on? po to zebys nie musial za kazdym razem zmieniac zawodnikow jezeli sa zmeczeni, albo ukarani za kartki

Filipeq
03-11-2010, 17:19
Witam
mm pytanie odnoisnie kariery w fifa 11, w dziale "wasze kariery", niektórzy wrzucają screeny z gry

Gram w fife11 kariere tryp menedzerski na x360 i wyglada on u mnie zupełnie inaczej, a dokładniej na koniec sezonu nie mam zadnej najlepszej 11 wybieranej, ogolnie gra opiera sie tylko na ciagłych meczach i przełaczaniu kalendarza aha no i oczywiscie transfery. Nie mam zanej opcji scautów.

Pytanie pewnie banalne ale nie wiem co jest .....

Po prostu scautingu i usprawnień na X'a nie ma.(sam też gram właśnie na 360). BArdzo mnie to wkurza, zamiast rozbudować tryb kariery, dali gorszy...

Kubabuba
03-11-2010, 17:22
tak. to moze byc asystent.
po co on? po to zebys nie musial za kazdym razem zmieniac zawodnikow jezeli sa zmeczeni, albo ukarani za kartki

Wez nie pisz o jakichs pierdołach nie widzisz ze niektorzy maja powazniejszy problem?Troche wyczucia

Domino
03-11-2010, 17:32
Wez nie pisz o jakichs pierdołach nie widzisz ze niektorzy maja powazniejszy problem?Troche wyczucia

Kolego, nie zagalopowałeś się przypadkiem? Owszem, są problemy ważne i ważniejsze, ale każdy ma prawo zapytać i ma prawo dostać odpowiedź, bez względu na to, jaki ma problem. Bez takich mi tutaj.

Kubabuba
03-11-2010, 17:37
Kolego, nie zagalopowałeś się przypadkiem? Owszem, są problemy ważne i ważniejsze, ale każdy ma prawo zapytać i ma prawo dostać odpowiedź, bez względu na to, jaki ma problem. Bez takich mi tutaj.

Ale tu sie szuka pomocy czy gada sie o jakichs pierdo-lamento talentach? Koles jak cie suszy to umyj sobie uszy.

grappa
03-11-2010, 17:38

a co do tego ma wyczucie? gosc sie pytal to staram sie pomoc. jak jestes taki 'bystry' to mozesz sam cos madrego rzucic

Hehe712
03-11-2010, 17:40
Mam problem dotyczący gry gdy włączam grę niby wszystko ładnie pięknie gram mecz jest ok ale gdy gram drugiego meczą gdzieś tak 85-90 min gra się wyłącza.. i wyskakuje taki błąd ..
http://img229.imageshack.us/i/fifaproblem.png/

jeśli ktoś wie co zrobić to proszę o odpowiedz ..
ściągnąłem najnowszego patcha lecz nic to nie dało..:omg:

Kubabuba
03-11-2010, 17:40
Nie widzicie ze jestem zdenerwowany i gwalt szukam pomocy i jak jestescie tacy specjalisci to doradzcie cos a nie madrzycie nosa

Domino
03-11-2010, 17:49

Gdzie tu widzisz coś o talentach? Kolega się zapytał dlaczego zmienia mu się skład po meczu, a grappa mu udzielił odpowiedzi, od tego ten temat jest. Jeszcze jakieś pytania?

Jak szukasz pomocy, to cierpliwie na nią czekaj, nigdzie nie jest napisane, że dostaniesz ją po 15 minutach :facepalm: Czasami jest to godzina, czasami dwie, a jak trzeba to pomoc możesz i na następny dzień otrzymać. Ale to nie znaczy że masz najeżdżać na innych, którzy mają inne, swoje problemy.

Mam problem dotyczący gry gdy włączam grę niby wszystko ładnie pięknie gram mecz jest ok ale gdy gram drugiego meczą gdzieś tak 85-90 min gra się wyłącza.. i wyskakuje taki błąd ..
http://img229.imageshack.us/i/fifaproblem.png/

jeśli ktoś wie co zrobić to proszę o odpowiedz ..
ściągnąłem najnowszego patcha lecz nic to nie dało..:omg:

Grę masz oryginalną? Dzieje się tak od początku? Jaką masz konfigurację komputera?

Witam,
Mam duzy problem - po zainstalowaniu FIFY 2011 gra nie chce sie odpalić. Klikam "graj", chwilę jakby pracuje dysk, 3 mignięcia lampką i dalej nic (zamyka się proces, jak patrzę przez ctrl+alt+del to tryb fifa.exe jest już nieodpalony). Wszystkie wymagania mój komputer spełnia. Może muszę mieć frameworka 4.0 (używam 2.5)? Może powinienem mieć więcej miejsca na dysku jak odpalam tę grę (mam obecnie wolnego 950 mb)??? Pomóżcie bo teo denerwujące, kupiłem oryginałka i gra nie chce chodzić i jak zawsze są jakieś problemy.

Zainstaluj NET Framework 4.0, możesz też zainstalować patcha 1.01 od EA.

Ameam
03-11-2010, 18:00
Orientuję się ktoś czy w fifie 11 jest możliwy import textur? Są już jakieś facepaki, bo pod tym względem fifa w tym roku jest na prawdę biedna.

Hehe712
03-11-2010, 18:01
Nie to nie jest gra orginalna
Asus EAH4350 <- Karta grafi
AMD Athlon 64 x2 Dual core proc.. 4400+
1gb ram
Tak dzieje się tak od początku ..

Kubabuba
03-11-2010, 18:03
Dzieki, nie wiem jeszcze nie sprobowalem tego ale z gory dzieki jak podziala

W koncu jakaś rada.

grappa
03-11-2010, 18:11
jest mozliwe wyjscie patcha albo w formie aktualizacji na ps3, poprawiajaca prace sedziow? to co sie dzieje to smiech na sali

CWKS
03-11-2010, 18:20
Jak oddaje się strzały z około 35-40m na xboxie 360?

asffsasfa
03-11-2010, 18:20
Czy możliwe jest że FIFA zacina mi się przez zbyt nagrzany komputer? Mianowicie kiedy włączam laptopa i jest jeszcze zimny, gra chodzi dobrze ale po 2-3 meczach, gdy jest już ciepły laguje się wszystko łącznie z menu gry i samym meczem.Dzisiaj wziąłem go do łóżka(grypa:D) odpaliłem FIFE to zrobił się taki gorący, że sekundy w meczu leciały jak te prawdziwe i nie dało się grać.Co z tym zrobić?Coś z wiatraczkiem nie tak?

Kubabuba
03-11-2010, 18:39
Framework 4.0 ****a dał. A ten patch 1.01 to ile wolnego miejsca musze miec? Bo pisze mi w bajtach jakies liczby a nie wiem ile to dokładnie 1,7 mb czy 17 mb?

martins10
03-11-2010, 19:02
Czy możliwe jest że FIFA zacina mi się przez zbyt nagrzany komputer? Mianowicie kiedy włączam laptopa i jest jeszcze zimny, gra chodzi dobrze ale po 2-3 meczach, gdy jest już ciepły laguje się wszystko łącznie z menu gry i samym meczem.Dzisiaj wziąłem go do łóżka(grypa:D) odpaliłem FIFE to zrobił się taki gorący, że sekundy w meczu leciały jak te prawdziwe i nie dało się grać.Co z tym zrobić?Coś z wiatraczkiem nie tak?

Na innych grach też tak masz, czy tylko w fifie? Możliwe, że się grzeje i zwalnia, niektóre kompy jak są za ciepłe potrafią się nie tylko zmulić, ale i zresetować. Laptop wiadomo, że ma małą tą obudowę, układy są blisko siebie, co generuje większą temperaturę. Możesz to sprawdzić oprogramowaniem do testowania i monitorowania temperatury. Jak odpalisz fifę i zagrasz mecz to sprawdź jaką poszczególne komponenty mają temperaturę, później sprawdź to po kilku meczach i zamulaniu kompa i będziesz miał odpowiedź. Ewentualnie pograj na najniższych detalach i zobacz, czy jest ten sam problem. Jeśli to od gorąco to spróbuj go jakoś przeczyścić, zwłaszcza ten wiatraczek, kurz i brud powoduje słabsze wydalanie ciepła.

pitt690
03-11-2010, 19:50
Mam problem z próbną kupna jakiegokolwiek zawodnika podczas otwartego okna transferowego. Przy każdej próbie wyskakuje mi komunikat "Nie możesz rozpocząć nowych negocjacji, ponieważ Twój negocjator jest zajęty trwającymi negocjacjami.". Nie wiem jak się go pozbyć. Ma ktoś jakieś pomysły?

Macław
03-11-2010, 22:03
Mam pytanie odnośnie GameFace: stworzyłem sobie swoja mordkę, (przmilcze fakt że w ogóle nie jestem w fifie do siebie podobny) ale jak wgrywam ją do fify to robi się ona jakas nie teges :D Znaczy się kolor twarzy odstaje od reszty ciała... czy ktoś jeszcze tak ma??? I czy ktoś wie jak tego się pozbyć?? Bo jak przeglądam fora to tam mordki tak nie mają :)

Danielz
03-11-2010, 22:56
Można grać w Fifę 11 przez Hamachi? Bo trochę głupieje, bo wszędzie ludzie piszą inaczej...

marceliho22
04-11-2010, 09:11
Jak już mówiłem zainstaluj NetFramework 4.0 mi pomogło inni niech też spróbują
jak mają raport. A w ogóle masz Pixel Shader 3.0. Bo taki potrzebny jest do tej gry. :)

Zainstalowałem , I ten sam komunikat . Może trzeba zmienić sprzęt ?

stryju
04-11-2010, 09:41
Zainstalowałem , I ten sam komunikat . Może trzeba zmienić sprzęt ?

Jaką masz kartę graficzną ?

sebano111
04-11-2010, 10:18
W czasie meczu jak zmienić taktyke ? bez wchodzenia w menu wiem że coś trzeba wcisnąć ale co ?

Palacio
04-11-2010, 12:31
Szary ekran po włączeniu gry. Dzieje się tak po tym jak zastosowałem się do wskazówek o zmniejszeniu przycinania sie gry z tej strony. Zrobiłem następujące rzecz":
1.Stworzyłem plik rna w game
2.Podmieniłem data0.bh
3.Wstawiłem settings lua w odpowiednio miejsce i następnie go z edytowałem tak jak należało
4.Zmieniłem ustawienia nVidia.

Co może być przyczyna szarego ekranu ?

stryju
04-11-2010, 12:32
Szary ekran po włączeniu gry. Dzieje się tak po tym jak zastosowałem się do wskazówek o zmniejszeniu przycinania sie gry z tej strony. Zrobiłem następujące rzecz":
1.Stworzyłem plik rna w game
2.Podmieniłem data0.bh
3.Wstawiłem settings lua w odpowiednio miejsce i następnie go z edytowałem tak jak należało
4.Zmieniłem ustawienia nVidia.

Co może być przyczyna szarego ekranu ?

Ja tak miałem przy 10, nowe sterowniki do karty u mnie to naprawiły.

Palacio
04-11-2010, 13:14
Bez zmian ale zauważyłem ,że jak zmniejszam rozdzielczosc to ekran nie jest juz szary a czarny. Przypuszczam że jak się ma patch od EA to nie mozna wklejać żadnych rna ,settings lua itp.

Domino
04-11-2010, 14:00
Framework 4.0 ****a dał. A ten patch 1.01 to ile wolnego miejsca musze miec? Bo pisze mi w bajtach jakies liczby a nie wiem ile to dokładnie 1,7 mb czy 17 mb?

Nie więcej jak 20mb waży patch 1.01 od EA.

Bez zmian ale zauważyłem ,że jak zmniejszam rozdzielczosc to ekran nie jest juz szary a czarny. Przypuszczam że jak się ma patch od EA to nie mozna wklejać żadnych rna ,settings lua itp.

Ja zauważyłem że po instalacji patcha 1.01 nie można kompletnie nic dogrywać, instalować, zmieniać, bo wysypuję grę na wszelkie możliwe sposoby. Jak dla mnie patch jest jakimś nieporozumieniem, przed jego instalacją gra u mnie akurat działała dobrze, a z ciekawości go zainstalowałem i to chyba był mój błąd. Gra zaczęła lagować, jak pozbyłem się lagów, to zaczęła przycinać, więc ostatecznie wywaliłem go i gram na czystej FIFIE.