PDA

Zobacz pełną wersję : FIFA 11 - problemy, błędy, pytania

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Falnin
18-12-2010, 17:26
Ja mam problem z transferami. Chodzi oto, że żaden zawodnik nie chce przejść do mojej drużyny(nie ważne kim gram i kogo chce ściągnąć).

kilkor
18-12-2010, 17:52
widze ze nikt nie pomaga tylko same pytania

martins10
18-12-2010, 18:46
Ja mam problem z transferami. Chodzi oto, że żaden zawodnik nie chce przejść do mojej drużyny(nie ważne kim gram i kogo chce ściągnąć).

Który grasz sezon? U mnie w 1 sezonie nigdy nie mogę nikogo kupić bo nikt nie chce przejść, ani nikt nie chce kupić żadnego z moich zawodników. Dopiero od 2 sezonu są transfery tak jak być powinny. No i negocjatora porządnie rozwiń i łowce talentów.

Domino
18-12-2010, 19:27
Za przeproszeniem pitolicie jak potłuczeni ;P Grając pierwszy sezon Borussią Dortmund kupiłem 3 piłkarzy. Nie przeszli od razu, ale troszkę wyższa pensja, czy jakaś procentowa premia i nie było mocnych ;) Konkretniej wyciągnąłem Richardsa z Man City, Alvesa z Almerii i Muambę z Boltonu :] Ale czym to się ma to nie wiem. Jest przecież procentowy wskaźnik zainteresowania danego zawodnika transferem i jak było 60% i więcej to przechodzili do mnie :) A i dodam że negocjatora mam na 4 lub 5 poziomie ;)

19matti91
18-12-2010, 19:59
Witam. Mam problem tego typu. Gram Wisłą i gdy kończę pierwszy sezon jest data 08.06.2011, przedłużam kontrakt z Wisłą i gdy zaczyna się drugi sezon data przeskakuje o rok i mam 04.06.2012. Czy ktoś wie może jak rozwiązać ten problem, jest to bardzo denerwujące i psujące zabawę bo tracę cały rok i piłkarze mi się starzeją.

Odpisze ktoś??

Domino
18-12-2010, 20:05
Być może bug jakich w grze jest wiele, będę kończył sezon (myślę ze jutro dogram kilka pozostałych meczy) i sam z ciekawości będę pilnował dat ;)

Kuba.
18-12-2010, 20:10
Ma ktoś może pełną listę piłek i butów znajdujących się w FIFA 11?Chodzi mi głównie czy w FIFA 11 na PC są:

-piłka Jabulani
-piłka Ekstraklasy PowerCat
-piłka Premier League
-buty Nike Mercurial

Z góry dzięki za odpowiedź:)

Panowie?Pomoże ktoś?:)

Domino
18-12-2010, 20:22
Jabulani jest na pewno, Pumy z naszej Ekstraklasy nie ma (możesz pobrać z naszej strony bo była robiona ;)) i jest jakaś Najka, taka jak na obrazku poniżej (i jak dobrze pamiętam, była też w grze inna wersja kolorystyczna) :

http://img.we-dwoje.pl/pasaz//m/60/28/4/NIKE_PILKA_T90_STRIKE_1788_m.jpg

A co do butów to nie wiem ;P

Puma Ekstraklasa:

http://www.fifaserwis.com/index.php?serwis=download&page=plik&id=3796

Kuba.
18-12-2010, 20:24
Aha dzięki.O to mi chodziło :D

19matti91
18-12-2010, 20:39
Być może bug jakich w grze jest wiele, będę kończył sezon (myślę ze jutro dogram kilka pozostałych meczy) i sam z ciekawości będę pilnował dat ;)
tzn. jesli grasz np. lige angielska to nie ma tego problemu, gdyz sezon zaczyna sie tam w lipcu i konczy chyba w czerwcu. problem wystepuje w ekstraklasie i kilku innych ligach. nie wiem, moze jest jakis program do zmiany daty w karierze albo mozna cos pozmieniac w plikach, bardzo liczylbym na pomoc. z gory dzieki...

Falnin
18-12-2010, 22:18
Który grasz sezon? U mnie w 1 sezonie nigdy nie mogę nikogo kupić bo nikt nie chce przejść, ani nikt nie chce kupić żadnego z moich zawodników. Dopiero od 2 sezonu są transfery tak jak być powinny. No i negocjatora porządnie rozwiń i łowce talentów.
Pierwszy sezon, ale transfer pilnie potrzebny(w tej drużynie w której chce grać szczególnie)bo bramkarz odchodzi na emeryturę, a 2 bramkarz jest za słaby. Negocjatora mam na 7 a łowce na 6. Nie ważne jakie sumy mu zaproponuje, nawet jeżeli jego pasek zainteresowania klubem będzie ok. 75% to i tak nie chce.

Ponton.
18-12-2010, 22:22
Ja mam normalnie. Mogę kupować piłkarzy od razu. Sprawdź czy nie masz ich na liście życzeń, bo słyszałem, że jeżeli ma się jakiegoś zawodnika na liście życzeń, dopóki go nie usuniesz nie będziesz mógł go kupić, a w okienku gdzie powinna byś przyczyna odrzucenia oferty nic się nie pokazuje.

verdugo
18-12-2010, 22:47
Czy ktoś może mi pomóc i napisać jak zainstalować tą nową trawę do Fify 11? Tutaj
http://www.soccergaming.com/forums/showpost.php?p=2960060&postcount=13 jest niby instrukcja, robię wszystko tak jak pisze (tak mi się wydaje) ale mi to nie działa. Proszę o pomoc w instalacji. Może robię cos źle...

Falnin
18-12-2010, 22:50
Ja mam normalnie. Mogę kupować piłkarzy od razu. Sprawdź czy nie masz ich na liście życzeń, bo słyszałem, że jeżeli ma się jakiegoś zawodnika na liście życzeń, dopóki go nie usuniesz nie będziesz mógł go kupić, a w okienku gdzie powinna byś przyczyna odrzucenia oferty nic się nie pokazuje.
Nie mam go na liście życzeń, a w powodach pisze różnie(np. że za słaby klub, albo że będzie grzał ławę, lub że ode mnie się nic nie nauczy)

martins10
18-12-2010, 23:04
Nie mam go na liście życzeń, a w powodach pisze różnie(np. że za słaby klub, albo że będzie grzał ławę, lub że ode mnie się nic nie nauczy)

No nie wiem, ta FIFA pod tym względem jakaś dziwna jest. Już gram karierę 4 klubem i za każdym razem w 1 sezonie nie dało się nikogo kupić choćby nie wiem co robić z pensjami, premiami i całą resztą. Niektórzy kupują i sprzedają bez problemu. U mnie nie idzie. Dopiero od 2 sezonu wszystko rusza. I weź tu rozkmiń o co biega? :-/

Duki
19-12-2010, 01:16
A ja mam pytanie co do sterowania. Kilka dni temu sprawiłem sobie nowego kompa i zacząłem grać w FIFE 11. Gram na padzie. Jak "przepychać się" w walce o piłkę? Ogólnie chciałbym zapytać o sterowanie, które podczas meczu się przydaje. Nie chodzi mi tutaj o strzały i bieganie, tylko coś w stylu w/w + jakieś zagrania, niekoniecznie zwody.

Jak skutecznie odbierać piłkę + gra ciałem (przepychanie się)
Jak skutecznie wykańczać dośrodkowania
Na czym polega taktyka, którą można wyybrać lewą gałką. Nie chodzi mi tutaj o superdefensywny, defensywny, ofensywny, superofensywny, tylko o pressing itp. Jak to użyć? Do tej pory przez przypadek udało mi się to włączyć i nic poza tym. Jak tym sterować? Kiedy co się przydaje?
Jak skutecznie lobować?

grappa
19-12-2010, 08:44
Mam takie pytanie..
..czasem zawodnicy doznaja kontuzji, po meczu dostaje wiadomosc ile pauzuje, tylko ze czasem omylkowo tego nie sprawdzam. Gdzie mozna zobaczyc ile zawodnik bedzie pauzowac? mowa o wersji konsolowej.

Playek
19-12-2010, 08:50
Mam pytanie: Jak wyłączyć wibrację?
Próbowałem w grze i każdy przycisk na padzie wyklikałem ale no po prostu nie idzie nie mogę już wytrzymać. Mam karne z kolesiem online które zrobiliśmy 2,5 serii(więc około 4 min) nowa bateria i przez wibracje już taka słaba że jak wciskam to człowieczek robi to 10 sek później. Podczas karnych gdy ktoś strzela a ja bronie cały czas mi ten pad wibruje porażka nie dość że 1 seria karnych i baterie do wymiany to jeszcze nie idzie go okiełznać PROSZĘ O POMOc!!!:D

Szfepsik
19-12-2010, 09:29
Witam.

Czy można grać karierę bramkarzem ?

Pozdrawiam.

Siegert30
19-12-2010, 09:30
Tak ea sports ciągle o tym mówilo że będzie można grać bramkarzem i można ale jak grasz z słabszymi druzynami to nudy.Najlepiej wtedy położ się na kanapie i nic nie rób.

t-muss
19-12-2010, 09:39
Na PC nie można, na konsolach - tak.

Siegert30
19-12-2010, 09:44
No właśnie a ja jestem posiadaczem konsoli ale i tak to nie jest super nowość bo często się nudzisz.

Playek
19-12-2010, 10:40
Mam pytanie: Jak wyłączyć wibrację?
Próbowałem w grze i każdy przycisk na padzie wyklikałem ale no po prostu nie idzie nie mogę już wytrzymać. Mam karne z kolesiem online które zrobiliśmy 2,5 serii(więc około 4 min) nowa bateria i przez wibracje już taka słaba że jak wciskam to człowieczek robi to 10 sek później. Podczas karnych gdy ktoś strzela a ja bronie cały czas mi ten pad wibruje porażka nie dość że 1 seria karnych i baterie do wymiany to jeszcze nie idzie go okiełznać PROSZĘ O POMOc!!!:D

Proszę o pomoc!!

makak
19-12-2010, 11:05
Ja mam następujący problem. Gdy podczas meczu zatrzymam grę to po jakimś czasie np. 5 min wyskakuje błąd FIFA11.exe i gra się wyłącza lub bez błędu po prosu komputer się resetuje. Co z tym można zrobić? Miał ktoś już taki problem? Dodam że zainstalowałem patch 1.1

2011michal
19-12-2010, 11:24
Czy można by kogoś prosić żeby podał dokładne umiejętności Artjomsa Rudnevsa w FIFIE 11?

Bob1897
19-12-2010, 13:38
Fifa 11 do tej pory co jakiś czas (średnio może raz na 10 meczów) wywalała do windowsa tradycyjnie, ale to co się dzieje teraz (gram 8 sezon to jakaś tragedia). Wywala co chwilę, jeden mecz gram po cztery razy, bo stale wywala. Niczego nie zmieniałem w kompie ani ustawieniach fify. Dawno mnie nie było na forum, wymyślił ktoś już na to jakiś sposób? Komuś też się tak zaczęło dziać dopiero po kilku sezonach kariery?

yebany
19-12-2010, 14:25
Zrób format

MaXteR
19-12-2010, 14:26
Panowie! A ja dalej z tymi strojami Lecha. ;)

Ściągnąłem programik kit manager. Fajnie, ale jak próbuję coś zamienić, to jest napisane, że nie znaleziono Direct3 DX9. Cóż to w ogóle jest? Da się to jakoś skądś zainstalować czy coś?

Domino
19-12-2010, 14:43
Chcesz mi powiedzieć ze nie wiesz co to jest DirectX i go nie masz zainstalowanego? ;P Google i jedziesz, poczytasz na ten temat i przy okazji ściągniesz go i zainstalujesz jeżeli faktycznie nie masz :]

roni0019
19-12-2010, 15:05
ma ktos wersje niemiecka fify??potrzebuje z niej komentarz

Michi90l
19-12-2010, 15:36
Hej wiecie jak podac się do dymisji. A tak po zatym to w Lyon, kied przeszedłem z Auxerrre ( grający trener) nie ma mnie w żadnym składzie, rezerwach, ani nigdzie nie mam pojęcia o co chodzi

19matti91
19-12-2010, 17:19
Witam. Mam problem tego typu. Gram Wisłą i gdy kończę pierwszy sezon jest data 08.06.2011, przedłużam kontrakt z Wisłą i gdy zaczyna się drugi sezon data przeskakuje o rok i mam 04.06.2012. Czy ktoś wie może jak rozwiązać ten problem, jest to bardzo denerwujące i psujące zabawę bo tracę cały rok i piłkarze mi się starzeją.

Miał ktoś może podobny problem? Dodam tylko że dzieje się tak tylko w Ekstraklasie i kilku innych ligach. W lidze angielskiej czy hiszpańskiej jest normalnie.

Duki
19-12-2010, 19:12
A ja mam pytanie co do sterowania. Kilka dni temu sprawiłem sobie nowego kompa i zacząłem grać w FIFE 11. Gram na padzie. Jak "przepychać się" w walce o piłkę? Ogólnie chciałbym zapytać o sterowanie, które podczas meczu się przydaje. Nie chodzi mi tutaj o strzały i bieganie, tylko coś w stylu w/w + jakieś zagrania, niekoniecznie zwody.

Jak skutecznie odbierać piłkę + gra ciałem (przepychanie się)
Jak skutecznie wykańczać dośrodkowania
Na czym polega taktyka, którą można wyybrać lewą gałką. Nie chodzi mi tutaj o superdefensywny, defensywny, ofensywny, superofensywny, tylko o pressing itp. Jak to użyć? Do tej pory przez przypadek udało mi się to włączyć i nic poza tym. Jak tym sterować? Kiedy co się przydaje?
Jak skutecznie lobować?

Ktoś pomoże? ;)

MaXteR
19-12-2010, 20:17
Domino, nie wiedziałem, że Direct3D to część DirectX'a. W każdym razie mam najnowszą wersję.

Ale nie zmienia to faktu, że dalej nie mogę zainstalować tych je****ych koszulek Lecha. Próbowałem kit managerem, texture editorem, file masterem... Nic, zupełnie nic. :( Ma ktoś jakiś pomysł?

magicksajek01
19-12-2010, 21:17
Witam.Oto mój problem.
Włączam sobie mecz w trybie menadżerskim, gram 1 mecz, 2 mecz, 3 mecz aż wkońcu przekierowywuje mnie na pulpit i wyskakuje okienko. Jest bardzo dużo napisane. I na dole moge wybrac tylko : Wyslij raport o błędach lub Nie wysyłaj. Obojetnie co wcisne za kazdym razem dzieje sie tak samo i zawsze fifa mi sie wylacza ... ;/ blagamm o pomoc. (Jest to zwiazane z microsoftem, tak przynajmniej pisze) Wie ktos jak to wylaczyc czy cos ?

Domino
20-12-2010, 08:17
Nie tyle co z Microsoftem, a problem leży po stronie samej gry. Patch 1.01 od EA instalowałeś? Grę masz oryginalną?

ilikeviceroy
20-12-2010, 13:17
Czy jest jakakolwiek możliwość, by kupić do Milanu piłkarza Interu? Konkretnie chodzi mi o Santosa.

F@n
20-12-2010, 13:38
Nie wiem jakie wy macie problemy z tymi transferami. Mi fifa bardzo ścina jednak kilka meczy zagrałem (gram Lechem) i kupiłem Kupisza z Jagielloni i Jeffrey'a z Mainz bodajże. Negocjator chyba 4 poziom. Dałem im tyle kasy (płace) że było 80-85 %... Nie jestem skąpcem jak prawdziwy zarząd Lecha :D A jeśli chodzi o wgrywanie strojów itp. to poczekajcie aż wyjdzie Creation Master 11.
Jeszcze mam pytanie. Czy ma ktoś link do plików Seby? Chodzi o to, że jak ściągam od wątku Domina to brakuje mi pliku data.7 Mam tylko data0.big oraz ten drugi data0. Rozmawiałem niedawno z Sebą i mówił, że powinienem mieć jeszcze data7. Pytałem się o link jednak chyba go nie było na swoim koncie i już czekam kilka dni, a chcę sobie w końcu normalnie pograć w tą fifę :/ Z góry dzięki za pomoc :)

Bob1897
20-12-2010, 14:44
Fifa 11 do tej pory co jakiś czas (średnio może raz na 10 meczów) wywalała do windowsa tradycyjnie, ale to co się dzieje teraz (gram 8 sezon to jakaś tragedia). Wywala co chwilę, jeden mecz gram po cztery razy, bo stale wywala. Niczego nie zmieniałem w kompie ani ustawieniach fify. Dawno mnie nie było na forum, wymyślił ktoś już na to jakiś sposób? Komuś też się tak zaczęło dziać dopiero po kilku sezonach kariery?

Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie. Wywala nadal, teraz nawet nie tylko po meczu ale także przed - podczas ładowania się meczu. Wgrałem patch 1.01, nadal dzieje się tak samo. Co mogło się schrzanić??

jucek
20-12-2010, 14:52
Wie ktoś czy można ściągnąć Patch do pełnej wersji żeby grać bez płyty Mam orginalną wejscie ?

Proszę o link i instrukcję jak to wgrać .

Pzdr

Oczywiście na PC :)

Domino
20-12-2010, 15:50
@jucek

Nie ma żadnego patcha żeby grac bez płyty :]

Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie. Wywala nadal, teraz nawet nie tylko po meczu ale także przed - podczas ładowania się meczu. Wgrałem patch 1.01, nadal dzieje się tak samo. Co mogło się schrzanić??

W sumie nic się schrzanić nie musiało, niestety ta gra tak ma. Co gorsza patch 1.01 niektórym pomógł, a niektórym nie i weź człowieku bądź mądry ;P

leefty
20-12-2010, 15:53
Mam takie pytanko, przeglądałem większość meczy na esl i zauważyłem, że większość graczy gra takimi zespołami jak Chelsea lub Real Madryt, czy jest to związane z tym, że lubią te zespoły czy po prostu nimi tak jakby łatwiej się gra ?

magicksajek01
20-12-2010, 15:58
Domino - tak mam oryginalną grę. Ale to nie zdarza się po raz pierwszy, w poprzednich fifach ( chyba bodajże w 08) działo się tak samo.Już za przeproszeniem kur**icy dostaje ;/ prosze o pomoc, daj moze swoje gadu-gadu i pogadamy .

Domino
20-12-2010, 15:59
Heh, zrozumiałbym, gdyby działo Ci się tak tylko w FIFIE 11, ale jak Ty masz problem od wersji 08 to normalne to nie jest :] A na jakimś innym kompie swoją wersję gry sprawdzałeś? Bo może wina lezy jednak po stronie kompa, czy systemu. Komp mam nadzieję spełnia wymagania?

magicksajek01
20-12-2010, 16:54
Hhee. sluchaj wlasnie w tym problem że. Mialem lapciaka i wchodzily wszystkie fify oprocz fify 11. Ten błąd wyskakiwał w 08 na tym laptopie.Tydzien temu kupilem sobie nowego PC - obecnie jeden z najlepszych na rynku.I dalej jest to samo . Niewiem czy to pech czy jaki ch** xd Jestem tym zdenerwowany bo ciągle to wyskakuje.

PS fifka chodzi na najwyzszych detalach - podobnie jak inne najnowsze gry.

Domino
20-12-2010, 18:02
Kompa możesz mieć najlepszego i najdroższego na rynku, ale nie ma siły na to, jeżeli sama gra jest zyebana delikatnie rzecz ujmując. Ja praktycznie od samego początku problemów nie miałem. Zainstalowałem grę, elegancko działała na full, nie wywalało, po prostu cud, miód i orzeszki. Zainstalowałem patcha 1.01 i gra mi zaczęła się zacinać, lagować i nawet ponowna instalacja gry bez patcha nic mi nie dała. Dopiero pliki od seby83 sprawiły że gra przestała się zacinać (pliki znajdziesz w temacie w moim podpisie). I weź człowieku zrozum coś w tej sytuacji? Jednym zacina, innym wywala, jednym patch 1.01 pomaga, innym psuje jeszcze bardziej. Powtarzałem to od samego początku: bardzo nieudana gra w tym roku pod względem technicznym, błędy, słaba optymalizacja i mnóstwo nerwów. Szkoda że nie ma skutecznego leku na wywalanie do pulpitu czy przycinanie się gry :S

mariusz94
20-12-2010, 18:38
Witam
Gram Lechem Poznań, na poziomie zarządu amator. Po ilu sezonach moge spodziewac sie propozycji od klubów pokroju BVB? A po ilu Realu Madryt?

Kisilinov
20-12-2010, 20:25
Mam pytanie , jak to jest że mój kumpel grając pierwszy sezon CSKA wygrywając w drugim sezonie dostaję ofertę od AJ Auxerre.
A ja grając pierwszy sezon NY Red Bull wygrywając wszystko dostaję jakieś marne oferty od 3 ligowca ang i ligi irlandzkiej ?

Alchemik12
20-12-2010, 21:08
Mam pytanie , jak to jest że mój kumpel grając pierwszy sezon CSKA wygrywając w drugim sezonie dostaję ofertę od AJ Auxerre.
A ja grając pierwszy sezon NY Red Bull wygrywając wszystko dostaję jakieś marne oferty od 3 ligowca ang i ligi irlandzkiej ?

Sa takie gwiazdki menedzera, jezeli masz np. 4, masz oferty od klubow 3.5;4, i 4.5 gwiazdkowych.

Kisilinov
20-12-2010, 21:12
Dzięki , w takim razie co robić by te gwiazdki rosły tylko wygrywać ?

Alchemik12
20-12-2010, 21:15
Zalezy, jakim klubem grasz. Jezeli najlepszym w lidze, itd. Musisz wygrywac wszystkie mecze, zdobywac wszystkie mozliwe trofea. I tak dalej.

seba83
21-12-2010, 10:48
http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=165609
FIFA 11 REAL PERFORMANCE OPTIMIZER
by Doctor+ Productions

This is a modded/optimized platform.ini, and reduce any FIFA 11 lags.

Ściągajcie i testujcie;] Wesołych:D

Bob1897
21-12-2010, 10:58
Domino, a czy pomysł Seby pomógł ci też na wywalanie do windowsa, czy tylko na lagi? I czy w ogóle miałeś problem z wywalaniem?

grappa
21-12-2010, 10:59
Dzięki , w takim razie co robić by te gwiazdki rosły tylko wygrywać ?

po prostu musisz wykonywac polecenia zarzadu.

seba83
21-12-2010, 11:36
Domino, a czy pomysł Seby pomógł ci też na wywalanie do windowsa, czy tylko na lagi? I czy w ogóle miałeś problem z wywalaniem?

Od kiedy używam moich plików rozegrałem już około 500-600 meczy w różnych trybach gry i ani razu nie wywaliło mnie do wina.

FIFA 11 PC TV Popups & Scoreboard Lab Research :)

http://www.youtube.com/watch?v=BWV6LC_t4VI&feature=player_embedded

Edytuj posty!! - shabi

F@n
21-12-2010, 11:58
by Doctor+ Productions

Można to zainstalować, podczas gdy mam zainstalowane także twoje pliki? :] I wogóle bardzo proszę o wytłumaczenie instalacji tego, bo nie rozumiem tego co napisał ten gość, który zrobił te pliki ;] Gdybym kupił fifę wczoraj to próbowałbym to sam zrobić, ale jak już się bawię z tą fifą, żeby mi nie przycinała już ze 3 tygodnie to chcę to już mieć wszystko dobrze zrobione odrazu i nic nie chcę zepsuć, żeby robić reinstall... :D Ale to już może na PW :P
EDIT: Jednak postanowiłem zrobić to sam. Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko jak należy według instrukcji, chociaż wydawać może mi się wiele rzeczy, i niestety nie udało mi się. Ścina tak samo, a może troszkę bardziej :/

amused
21-12-2010, 15:48
witam, mam problem z fifą 11, w trakcie meczu nagle zamiast nazw piłkarzy, cyfr na zegarze czasowym wyskakują inne litery, zanikają tekstury np ten band na którym jest nazwa piłkarza znika i zostawia po sobie czarny prostokąt, chwile po tym i innych podobnych "zniknięciach" gra sie wyłącza sie lub zostawia czarny ekran po sobie, nie mogę nic zrobić, włączyć przeglądarki int, wejść do paska START'u jakby coś tam było, pomaga dopiero restart, na innych forach nie udało się rozwiązać problemu. 2 razy zainstalowałem fifę, sprawdzałem czy błąd znika po patchu 1.01, włączałem opcję dla kart Radeon, (czy tam nVidia nie pamiętam)
i nic. teraz próbuje instalować 3 raz po PES 2011 to porażka w porównaniu z fifą.
jak będzie tak znowu to dam screen. czy ktoś potrafi pomóc?
;(

Falnin
21-12-2010, 16:10
witam, mam problem z fifą 11, w trakcie meczu nagle zamiast nazw piłkarzy, cyfr na zegarze czasowym wyskakują inne litery, zanikają tekstury np ten band na którym jest nazwa piłkarza znika i zostawia po sobie czarny prostokąt, chwile po tym i innych podobnych "zniknięciach" gra sie wyłącza sie lub zostawia czarny ekran po sobie, nie mogę nic zrobić, włączyć przeglądarki int, wejść do paska START'u jakby coś tam było, pomaga dopiero restart, na innych forach nie udało się rozwiązać problemu. 2 razy zainstalowałem fifę, sprawdzałem czy błąd znika po patchu 1.01, włączałem opcję dla kart Radeon, (czy tam nVidia nie pamiętam)
i nic. teraz próbuje instalować 3 raz po PES 2011 to porażka w porównaniu z fifą.
jak będzie tak znowu to dam screen. czy ktoś potrafi pomóc?
;(
Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej. Podaj też konfiguracje swojego sprzętu.

amused
21-12-2010, 16:19
Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej. Podaj też konfiguracje swojego sprzętu.

System : XP SP3
Procesor : Intel Core 2 Duo E7500 2.93Ghz
4 GB Ram
Karta : ATI Radeon HD4800 1GB

Sterowniki specjalnie pobrałem najnowsze i dalej był błąd,

Domino
21-12-2010, 16:52

Od samego początku nie miałem problemów ani z przycinaniem, ani z wywalaniem gry do Windy. Po instalacji patcha 1.01 gra zaczęła lagować i przycinać i pomogły jedynie pliki od seby. A gra jak nie wywalała, tak nie wywala, z tym problemu nie mam ;)

grajeek
21-12-2010, 19:27
Mam takie pytanie , gdzie to jest napisane dlaczego klub nie chcial mi sprzedac zawodnika, opinia klubu np daj wiecej lub cos tego typu bo slyszalem ze jest takie cos?Gram na PS2

Bob1897
21-12-2010, 20:32
Od kiedy używam moich plików rozegrałem już około 500-600 meczy w różnych trybach gry i ani razu nie wywaliło mnie do wina.
[/I]

Zastosowałem Twój pomysł, jednak już przy pierwszej próbie uruchomienia meczu wywaliło mnie. Myślę, że to może wina savów z tryby kariery,ale przecież nie modyfikowałem ich ani nic więc to też bez sensu.
Ps. chyba, że coś źle wkleiłem - folder i dwa pliki z twojego linka wklejam do folderu game tam gdzie zainstalowana jest fifa, tak? Podmienia się folder game, a pozostałe 2 pliki po prostu wkleja

matigol_12
22-12-2010, 09:58
Witam.Ja mam taki problem.
Wkładam płyte.Pojawia się na ekranie instalacja itp.
Jak wybrałem instalację ,wpisuje kod i pisze że kod jest niepoprawny.
Pomóżcie mi proszę.

Alchemik12
22-12-2010, 10:19
Witam.Ja mam taki problem.
Wkładam płyte.Pojawia się na ekranie instalacja itp.
Jak wybrałem instalację ,wpisuje kod i pisze że kod jest niepoprawny.
Pomóżcie mi proszę.

Zgaduję, że źle wpisałeś...Wpisz kilka razy, jak nie wejdzie, próbuj inaczej, a jak i wtedy nie wyjdzie, to złóż reklamacje, i tyle..

matigol_12
22-12-2010, 10:26
Wpisałem dobrze.

Alchemik12
22-12-2010, 10:34
A masz grę ze sklepu? Jak tak, to masz w tym kodzie jakieś dziwne znaki, np. Z przekreślone, itd?

crronaldo
22-12-2010, 10:43
Jak zainstalować dodatki TeneCee (loga lig europejskich)? Po włączeniu programu fifafs-win.exe podczas instalacji ciągle wyskakuje mi błąd.

matigol_12
22-12-2010, 12:13
weszłem na strone pomocy i z przekreslone to normalne z
dzieki za pomoc

mirek1116
22-12-2010, 13:20
siema problem z błędem e0001. posiadam zintegrowaną karte ATI Radeon X1200 i z tego co czytałem to obsługuje ona share 3 a gra nie idzie.

19matti91
22-12-2010, 13:32
Miał ktoś może podobny problem? Dodam tylko że dzieje się tak tylko w Ekstraklasie i kilku innych ligach. W lidze angielskiej czy hiszpańskiej jest normalnie.

Odpisze ktos w koncu??

Asdf.
22-12-2010, 13:32
Za słaba karta :]

grajeek
22-12-2010, 14:16
Mam takie pytanie , gdzie to jest napisane dlaczego klub nie chcial mi sprzedac zawodnika, opinia klubu np daj wiecej lub cos tego typu bo slyszalem ze jest takie cos?Gram na PS2

19matti91
22-12-2010, 15:29
Odpisze ktos w koncu??

mbaku26
22-12-2010, 16:25
Witam
Mam taki problem ze wywala mi fife 11 do windowsa w trybe menadzerskim na początku było wszysko ok ale jak zaczelem grac 5 sezon to co mecz wychodzi mi na pulpit zainstalowałem NET Framework 4.0 i patcha 1.01 i nic nie pomaga mam windowsa 7 64bit biegajacego na i5 i radeona 5850 prosze o pomoc

Domino
22-12-2010, 16:43
siema problem z błędem e0001. posiadam zintegrowaną karte ATI Radeon X1200 i z tego co czytałem to obsługuje ona share 3 a gra nie idzie.

Obsługiwać to ona może, ale wejdź sobie w folder Support tam gdzie masz zainstalowaną grę i przeczytaj plik Readme :]

Karty graficzne NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200, 8300 oraz 9300, ATI Radeon HD3200, HD4350 oraz zintegrowane układy Intel / S3 nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.

Komunikat o błędzie E0001 = Ta gra wymaga karty z obsługą Shader Model w wersji 3.0 (lub nowszej).

To jest jedna sprawa, a druga jest taka, że Twoja grafika jest niekompatybilna, bo FIFA działa od Radka X1600 i lepiej co by on zintegrowany nie był ;P

Witam
Mam taki problem ze wywala mi fife 11 do windowsa w trybe menadzerskim na początku było wszysko ok ale jak zaczelem grac 5 sezon to co mecz wychodzi mi na pulpit zainstalowałem NET Framework 4.0 i patcha 1.01 i nic nie pomaga mam windowsa 7 64bit biegajacego na i5 i radeona 5850 prosze o pomoc

Wiesz co jest najgorsze? Że na to skutecznego lekarstwa nie ma. Patch 1.01 miał pomóc, a okazuje się że jeszcze gorzej chrzani sprawę. A najlepsze jest to, że są osoby którym on pomógł, a są takie którym nie pomógł w żaden sposób. Niestety...

crronaldo
22-12-2010, 16:59
Jak zainstalować dodatki TeneCee (loga lig europejskich)? Po włączeniu programu fifafs-win.exe podczas instalacji ciągle wyskakuje mi błąd.
Powtarzam, bo nikt nie pomógł.

xinek17
22-12-2010, 17:18
Sluchajcie, bawilem sie programem fifa 11 menager editor bodajze i zapomnialem zrobic backupa plikow :F Po uzyciu programu mialem wkleic data0.bh i jakis folder, chyba "fifafs" do folderu Data i niestety gra od tamtej pory nie dziala ;/ Moglibyscie mi podeslac na gg (9961272) lub wkleic tutaj link do tych pliczkow lub podac jakies inne rozwiazanie? Z Gory dziekuje.

PS. nie moge zrobic reinstal gry poniewaz nie posiadam instalki ;/

Alchemik12
22-12-2010, 17:35
PS. nie moge zrobic reinstal gry poniewaz nie posiadam instalki ;/

A czemu nie masz instalki? Przecież na płytce jest wszystko..

xinek17
22-12-2010, 17:38
Nie mam juz niestety plytki, takto bym juz to zrobil ;/

Alchemik12
22-12-2010, 17:49
Trza było płyty nie pożyczać, czy coś.

xinek17
22-12-2010, 17:51
Trzeba bylo ;) Ale nie o tym mowa, czekam dalej na pomoc.

przemekk28
23-12-2010, 09:56
Witam. Mam pewien problem. Gdy włączam fife 11 wybieram język później dochodzi ona do momentu gdy pojawia się logo EA i komentator mówi ''EA Sports Is it the game'' czy coś w tym stylu. Po tym od razu gra wychodzi mi na pulpit i wyświetla się błąd. ''Wystąpił problem z aplikacją FIFA 11 i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. '' No i dalej oczywiście to, żeby wysłać raport o błędach itd. Odinstalowałem i zainstalowałem fife i to nie pomogło. Proszę o pomoc to bardzo pilne.

Domino
23-12-2010, 10:12
Jak z oryginalnością gry? Ze sklepowej półki, czy może z od wujka zza granicy? :]

F@n
23-12-2010, 10:20
by Doctor+ Productions

Czy ktoś to wypróbował? Podobno pomaga w optymalizacji fify. Ja zrobiłem i nie wiem czy dobrze, ale mi nic nie pomogło...Może komuś pomogło i powiedział co i jak?

error FIFA
23-12-2010, 10:39
Czy można w FIFA 11 grać muszką w trybie kariery ?

AlmaFCB
23-12-2010, 10:58
Siema , mam problem z wrzutkami a mianowicie prawie zawsze kiedy wrzucam na pole karne to piłka idzie na ostatniego gracza a pasek siły się nie ładuje tylko tak jakby piłka była automatycznie wrzucana ;/ i jeszcze jedno jak wrzucić po ziemi? Z góry dzięki

atletico
23-12-2010, 12:01
Krótkie zapytanie : Czy da się zmienić swój ulubiony klub ? a jeśli tak to gdzie ?

abdul
23-12-2010, 12:10
Witam, mam pytanie, czy jest możliwość wgrania własnych przyśpiewek? Jeżeli tak to w jaki sposób?

Alchemik12
23-12-2010, 12:12
Jest, ale na konsolach.

przemekk28
23-12-2010, 12:15
Jak z oryginalnością gry? Ze sklepowej półki, czy może z od wujka zza granicy? :]
Oryginalna z Media Markt ::keke:

Domino
23-12-2010, 12:21
Jeżeli jest oryginalna i od samego początku Ci nie działa, to powiedz nam czy spełniasz wymagania, podaj konfig swojego kompa ;)

grappa
23-12-2010, 12:28
Krótkie zapytanie : Czy da się zmienić swój ulubiony klub ? a jeśli tak to gdzie ?

tak. moja fifa> ustawienia i profil > profil fifa 11

przemekk28
23-12-2010, 12:44
Niedawno wszystko wymieniałem tzn. procesor i kartę graficzną.
Procesor to : AMD Athlon 64 X2 DualCore Processor 4200+, MMX , 3DNow.
Karta graficzna:ASUS Ati Radeon EAH 4850.

Zapomniałem o jednym. Po wymianie procesora i karcie graficznej gra śmigała normalnie,płynnie. Zagrałem chyba 1 mecz. Później informatyk coś tam jeszcze instalował ( chyba TV i coś jeszcze) i teraz nawet się nie włącza :/

Asdf.
23-12-2010, 13:48
tak. moja fifa> ustawienia i profil > profil fifa 11

NIe da się

grappa
23-12-2010, 14:06
NIe da się

no patrz, a ja jakoś moge

atletico
23-12-2010, 14:24
no patrz, a ja jakoś moge

Ale w którą zakładkę trzeba wejść ? bo ja też jakoś nie moge tego znaleźć to trzeba wczytać ? bo innych opcji nie ma tylko wczytaj;zapisz i usuń.

sajruskano
23-12-2010, 14:31
Witam
zakladam osobny temat gdyz potrzebuje pomocy osoby tworzacej dodatek polskiej igi do fify

Chodzi o to ze wywala mnie do windowsa po wyborze jezyka gdy zaczyna gosc gada ea sports
Wdemo mialem taki sam problem wgralem wtedy patch pomijajacy menu wstepu i bylo ok
zrobilem to samo na pelnej wersji gry dziala
tylko mam w standardzie jezyk angielski( memu wyboru jezyku pominiete)
stad pytanie do osob zanjujacymi sie polskim dodatkiem
Jak dodac domyslny jezyk polski?

podaje kod pliku odpowiedzalnego za pomijanie

// Extra RNA settings..

SKIP_BOOTFLOW=3

//[FIFARNA]
//SERIALIZE=2

daniels105
23-12-2010, 15:45
Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do fify. Noi niestety nie pograłem sobie. Po każdym meczu lub w czasie meczu(najczęściej końcówka meczu) wywala do windy i wyskakuje błąd fify(nie wysyłaj itd.)(choć dzisiaj po wywaleniu do windowsa nie wyskoczył mi problem błędu) Wcześniej Fifa ta działała bez problemu. Przeinstalowywałem 2 razy i nic.
Jeśli ktoś może miał taki problem i wie jak go rozwiązać to proszę o pomoc, nawet najmniejsza rada pomocna. Pozdrawiam.

Messi993
23-12-2010, 16:43
Witam! Grając normalny mecz nie online mamy przed meczem :
Skład,
formacja,
własna taktyka,
szybka taktyka,
i krycie
a gdy wejdziemy już Online nie ma opcji krycia...?
Zapomnieli dodać tej opcji czy w jaki sposób ustawia się krycie zawodnika ??

Dzięki za odpowiedź

Bartas719
23-12-2010, 17:31
Witam, mam taki problem w Fife 11 z wirtualną gwiazdą w odblokowywaniu wyzwan w tym przypadku (akcesoria) jest Obandazowanie kostki pisze "Wywalcz 10 rzutów wolnych dla swojego zespołu w karierze" ogólnie to wywalczylem ok. 50 rzutów wolnych i nie wiem w czym bład (gram na pc)

maroslaw
23-12-2010, 17:57
Witam,

Czy mozna w fifie 11 stworzyc wlasny turniej - tylko faza pucharowa i ustawic kto z kim bedzie gral w parach??
Chce stworzyc i rozegrac sobie faze pucharowa Ligi Mistrzow z takimi parami jakie sa naprawde, ale nie moge.

Bede wdzieczny za pomoc.

grappa
23-12-2010, 18:33
Ale w którą zakładkę trzeba wejść ? bo ja też jakoś nie moge tego znaleźć to trzeba wczytać ? bo innych opcji nie ma tylko wczytaj;zapisz i usuń.

podobno pc'towa 11, to to samo co 10 konsolowa.
Więc przed chwilą odpaliłem starą wersje, i robiło się to tak:
Moja Fifa
Profil Fifa

i mi pojawiają się dwie opcje
-zarządzanie profilem
-zapisz/wczytaj/usun

wybierasz to pierwsze i masz.

Mogę się mylić, gdyż posiadam tylko konsole

Asdf.
23-12-2010, 18:43
Niestety tego nie ma

F@n
24-12-2010, 09:53
by Doctor+ Productions

Czy ktoś to wypróbował? Podobno pomaga w optymalizacji fify. Ja zrobiłem i nie wiem czy dobrze, ale mi nic nie pomogło...Może komuś pomogło i powiedział co i jak?
PONAWIAM!!!

dsd
24-12-2010, 09:59
Witam, proszę o pomoc. Mianowicie zainstalowałem dodatek "Level of detail Einstallungen". Teraz gra się nie chce włączyć. Po podmianie pliku z dodatku mam czarny ekran i cały czas kółko ładowania. Proszę o pomoc, mianowicie o podsunięcie rozwiązania tego problemu, bądź też podrzucenie oryginalnych plików, czyli data0.bh, a także settings.lua. Byłbym bardzo wdzięczny. A, gdyby to pomogło - posiadam Windows 7 Ultimate.

Damianox96
24-12-2010, 10:39
Ściągnełem sobie bandy do Bundesligi,ale gdzie je wkleić, żeby działały?

PogodaGreen
24-12-2010, 10:50
ostatnio pozyczylem od kolegi fife 11 na psp i on nie aktualizowal skladow a np gotze ma80 ovl. co zrobic zeby tez tak mie

crronaldo
24-12-2010, 13:07
Czemu gdy chcę zainstalować dodatki (loga) od TeneCee, wyskakuje mi błąd w aplikacji fifafs-win.exe?

maciek_mks
24-12-2010, 13:13
Otóż mam takie jedno pytanie. W ubiegłym roku była aktualizacja składów do FIFY 10, czy i tym razem taka aktualizacja będzie, do FIFY 11? Z góry dzięki za odpowiedź :)

sourandix
24-12-2010, 13:18
witam jak wylaczyc auto zapis w trybie kariery?

grappa
24-12-2010, 13:22
witam jak wylaczyc auto zapis w trybie kariery?

nie da się :)

maciek_mks
24-12-2010, 13:24
PONAWIAM!!! POMÓŻCIE :)

Otóż mam takie jedno pytanie. W ubiegłym roku była aktualizacja składów do FIFY 10, czy i tym razem taka aktualizacja będzie, do FIFY 11? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Bartas719
24-12-2010, 13:53
Witam mam problem z odblokowaniem kolorowych butów we fifie 11 (wirtualna gwiazda) pisze "Reprezentuj swoją wirtualną gwiazdą dowolny klub 50 razy" zagralem stanowczo wiecej meczów, w czym błąd??

grappa
24-12-2010, 14:49
Witam mam problem z odblokowaniem kolorowych butów we fifie 11 (wirtualna gwiazda) pisze "Reprezentuj swoją wirtualną gwiazdą dowolny klub 50 razy" zagralem stanowczo wiecej meczów, w czym błąd??

a gdzie grałeś te mecze?
wiem gdzie tkwi problem..

Bartas719
24-12-2010, 18:20
noo.. wszędzie san siro santiago bernabeu,camp nou... jako gwiazda i normalne i pisze ze mam zrobione 0/50

Domino
24-12-2010, 18:20

Dobre pytanie, też jestem ciekaw :spoko: Pytaj się panów z EA, bo tu raczej odpowiedzi nie dostaniesz, wiele osób się pewnie zastanawia tak jak Ty, a na chwilę obecną żadnych informacji nt aktualizacji to ja nie widziałem :]

Gabrielek
24-12-2010, 18:36
Ale jak grać tym bramkarzem bo menu nie ogarniam...

grappa
24-12-2010, 18:37
noo.. wszędzie san siro santiago bernabeu,camp nou... jako gwiazda i normalne i pisze ze mam zrobione 0/50

-.- nie chodzi mi o stadiony..
grasz offline?

te zadanie wykonasz TYLKO ONLINE. Żebyś wykonał to zadanie, musisz swoją gwiazdą zapisać się do wirtualnego klubu i tak grać

Alchemik12
24-12-2010, 18:41
Gabrielek, masz konsole, czy PC?

Gabrielek
24-12-2010, 18:44
Gabrielek, masz konsole, czy PC?

Na kompie gram tylko ciężko ustawić pada. :hmm:

Alchemik12
24-12-2010, 18:53
Tak trudno zobaczyć jakąś recenzję gry? Przecież każdy wie, że na PC nie można bramkarzem grać...

Marooooo
24-12-2010, 19:44

Dobre pytanie, też jestem ciekaw :spoko: Pytaj się panów z EA, bo tu raczej odpowiedzi nie dostaniesz, wiele osób się pewnie zastanawia tak jak Ty, a na chwilę obecną żadnych informacji nt aktualizacji to ja nie widziałem :]

Panowie, o ile mi wiadomo to takie aktualizacje są już od dawna ;] Już kilka razy aktualizowałem.
Wystarczy wejść w Moja FIFA 11 ---> EDYTUJ ---> EDYTUJ SKŁAD ---> POBIERZ NAJNOWSZE SKŁADY

Pozdrawiam.

maciek_mks
24-12-2010, 19:56
Marooooo podaj mi kilka nowszych transferów i sprawdzę czy wszystko jest git? OK? :)

Domino
24-12-2010, 21:28
O wow, tego nie wiedziałem :] Ale niestety, jak się jest takim graczem jak ja, ze FIFĘ włączam raz na ruski rok, to się nie dziwcie ;P Od 08 w ogóle nie grałem, teraz w "jedenastkę" jak mam jakąś wolną chwilę, to czasem pyknę ;)

maciek_mks
24-12-2010, 21:44
Skoro Marooooo aktualizowałeś składy kilkakrotnie to wymień kilka tych zaaktualizowanych, bo tak zrobiłem i nie zobaczyłem żadnych zmian :)

2011michal
24-12-2010, 22:24
Witam :)
Mam następujący problem z instalacją FIFY11:
instalacja się włącza, akceptuje wszystkie umowy, wybieram instalacje wersji standardowej naciskam instaluj.... i w tym momencie instalator się wiesza (brak odpowiedzi) i za przeproszeniem dup. :)
Czy wie ktoś jak temu zaradzić :D?
Mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Faaza
25-12-2010, 01:45
Witam
otóż mam problem w trybie menadżerskim, gram sobie Aj Auxerre zakwalifikowałem się do pucharu mistrzów i to rodzi się właśnie problem, każda grupa od 1-8 jest taka sama :| w każdej grają te same drużyny wie ktoś jak to naprawić bo powoli mnie to irytuje :/

wygląda to tak:

http://img585.imageshack.us/img585/4727/fifa2010122502372760.png

http://img829.imageshack.us/img829/7889/fifa2010122502373356.png

KurczePieczone
25-12-2010, 07:54
A wiecie może, co zrobić by nie musieć cały czas jak się gra online, zmieniać od nowa składu. Tak żeby zawsze był taki od początku. Dzięki za każdą pomoc :keke:

Ponton.
25-12-2010, 08:04
KurczePieczone

Musisz w menu głównym wejść Moja Fifa - Edytuj - Skład. Tam zmieniasz na taki jaki chcesz i powinieneś mieć taki w online.

2011michal
25-12-2010, 08:44
Witam :)
Mam następujący problem z instalacją FIFY11:
instalacja się włącza, akceptuje wszystkie umowy, wybieram instalacje wersji standardowej naciskam instaluj.... i w tym momencie instalator się wiesza (brak odpowiedzi) i za przeproszeniem dup. :)
Czy wie ktoś jak temu zaradzić :D?
Mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Ponawiam prośbę o pomoc.

Szfepsik
25-12-2010, 09:23
Witam.

Wesołych Świąt na wstępie.

Mam pytanie,czy można aby swoje wirtualne gwiazdy zagrały w meczu ? A inaczej gdybym grał w bratem,jeden może a drugi też? Jeśli tak to jak ?

KurczePieczone
25-12-2010, 09:33
KurczePieczone

Musisz w menu głównym wejść Moja Fifa - Edytuj - Skład. Tam zmieniasz na taki jaki chcesz i powinieneś mieć taki w online.

No właśnie zmieniałem, ale niestety w online cały czas są te początkowe. Jakieś inne pomysły?

Alchemik12
25-12-2010, 10:08
Witam.

Wesołych Świąt na wstępie.

Mam pytanie,czy można aby swoje wirtualne gwiazdy zagrały w meczu ? A inaczej gdybym grał w bratem,jeden może a drugi też? Jeśli tak to jak ?

Nie wiele zrozumiałem, ale chyba nie. Znaczy jedna wirtualna gwiazda może być, ale już twój brat będzie musiał grać prawdziwym zawodnikiem. Przecież nie da się zrobić dwóch WG.

2011michal
25-12-2010, 10:21
witam, mam kolejny problem.
otóż gra mi sie już zainstalowała natomiast nie chce się otworzyć. po próbie uruchomienia fifa11 pojawia się taki oto komunikat:
http://ifotos.pl/img/blad_qsxwna.JPG

wie ktoś o co chodzi?
z góry dzięki za pomoc

Domino
25-12-2010, 10:26
@2011michal

A Ty tą grę oryginalną masz? ;P

Witam
otóż mam problem w trybie menadżerskim, gram sobie Aj Auxerre zakwalifikowałem się do pucharu mistrzów i to rodzi się właśnie problem, każda grupa od 1-8 jest taka sama :| w każdej grają te same drużyny wie ktoś jak to naprawić bo powoli mnie to irytuje :/

wygląda to tak:

http://img585.imageshack.us/img585/4727/fifa2010122502372760.png

http://img829.imageshack.us/img829/7889/fifa2010122502373356.png

Było nie raz pisane, opcja Sortuj podczas przeglądania grup załatwi problem :]

2011michal
25-12-2010, 10:26
świeżutka ze sklepu..

Domino
25-12-2010, 10:27
A wymagania? Spełniasz wymagania? Podaj konfig swojego kompa ;)

2011michal
25-12-2010, 10:32
System operacyjny: Windows XP
Procesor: AMD Sempron 2800+ 2.0 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Karta graficzna: ATI Radeon HD 3450

więcej chyba niepotrzebne?
wydaje mi się że wymagania są spełnione.
jeśli chodzi o kartę:
"256MB pamięci DDR2 o taktowaniu 500Mhz. Układ zapewnia pełną obsługę DirectX 10. 1, ShaderModel 4. 1 oraz UDV (Unified Video Decoder), a także wspiera technologię Hybrid CrossFire."

tak więc chyba z kartą powinno być OK.

dodam jeszcze, że z demem FIFA11 miałem ten sam problem, więc albo ja coś źle robię, albo wina ewidentnie po stronie komputera.

F@n
25-12-2010, 10:43
Błagam :( Pomóżcie mi z tą fifą :( Wogóle nie da się grać. Nawet nie pomogły pliki od Seby zrobione i pliki do których dał linka na bodajże 141 stronie :( Mi się fifa zaczyna zacinać, gdy chcę zacząć grać mecz. Wszystko jest idealnie zawsze, dopóki nie włącze meczu. Jestem na arenie przed meczem i wciskam esc, żeby wejść już do meczu. I zawsze pojawia mi się czarny ekran, zacina się muzyka przez 15 sekund około, zawsze tak samo i mecz mi okropnie ścina. JEdnak gdy wejdę do menu czy coś to idzie mi idealnie. Arena to samo :( Jeżeli nie macie pomysłu to dajcie chociaż link do oryginalnych plików data0.big oraz data0.bh :( Aha, i jeszcze jedno. Najdziwniejsze jest to, że na każdej rozdzielczości i jakości gra chodzi tak samo :/

Domino
25-12-2010, 10:50
@2011michal

Troszkę niespotykany problem jak na oryginalną grę :] Polecam zrobienie 3 rzeczy: aktualizacja DirectX, zainstalowanie najnowszego NET Framework, instalacja patcha 1.01 od EA ;)

EDIT: jak w demie był ten sam problem, to musi pomóc coś z tego, co napisałem wyżej :)

@down

Jeżeli pytasz Michała, to twierdzi że ma ze sklepu :]

Alchemik12
25-12-2010, 10:50
Nie wiem, czy ktoś się Ciebie pytał, ale masz oryginalną FIFĘ? @UP : pytałem się F@n'a.

szczepanikd
25-12-2010, 11:06
Pytanie i prośba :
Czy przez opcję aktualizacji składów z sieci w zarządzaniu drużyną składy aktualizują się na podstawie okienek transferowych ?
Jeśli nie , to jak znaleźć aktualizację ?

ravmac
25-12-2010, 11:09
chcialbym sie spytac czy po skonczeniu pierwszego sezonu moge z poziomu początkujący zmienic na zawodowiec i wyzszy? Jak tak to jak?

magicksajek01
25-12-2010, 11:14
ravmac - w kazdym meczu se mozesz zmieniac.
NP. :
Na mecz z evertonem mozesz miec legendarny a juz na nastepny powiedzmy z man utd mozesz miec amator. Przy wlaczaniu gry masz . Graj,skład,ustawienia gry i cos tam jeszcze. - bodajze jak juz stroje wybierzesz bedziesz mial to wyswietlone. Bierzesz ustawienia gry i tam masz poziom trudnosci - liczba minut w meczu itp. Pozdrawiam.

2011michal
25-12-2010, 11:19
@2011michal

Troszkę niespotykany problem jak na oryginalną grę :] Polecam zrobienie 3 rzeczy: aktualizacja DirectX, zainstalowanie najnowszego NET Framework, instalacja patcha 1.01 od EA ;)

EDIT: jak w demie był ten sam problem, to musi pomóc coś z tego, co napisałem wyżej :)

@down

Jeżeli pytasz Michała, to twierdzi że ma ze sklepu :]

Ok zaraz się tym zajmę. DirectX mam 9.0c, ale spróbuję. Gra orginalna, nie martw się ;]

dzapushi95
25-12-2010, 11:31
Witam . Podczas gdy gram mecz ok.80 minuty raz zwalnia mi sie tempo raz jest szybsze i tak do konca meczu. Nie da sie wtedy grac bo co ta za gra jak raz pilka leci 2 sec a powinna 1 a raz hop siup i jest... proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co z tym zrobic !

czarnylord23
25-12-2010, 11:36
Wczoraj ( ) dostałem FIfę 11 i... mam problem z instalacją. Ale nie Fify11 tylko potrzebnego do niej Microsoft VIsual C++ 2008. Pasek dojeżdża do prawei samego końca i następuje dłuuugie czekanie, po którym wyskakuje:
Error 1935. An error occurred during the installation of assembly 'Microsoft.VC90.ATL,version="9.0.30729.1". publicKeyToken='1xc8b3b9a1e18e3b", processorArchitecture="x86", type="win32". Please refer to Help and SUpport for more information. HRESULT: 0x800736FD.
Klikam OK i przechodzę do okna, które zamaiast Installation Progress ma Rolling Back... Tym razem pasek zatrzymuję się dość blisko początku.
I może tak być dłuuugo, ale nic się nie dzieje.

Wie ktoś co zrobić? Powiem tylko, ze mam Vistę, która niejeden problem przeszła, ale spełniajacą wsyzstkei wymagania.
A i na pewno da się coś z tym zrobić, bo maiłem tak samo z Fifą10 (tylko Visual był 2005 wtedy) i po3 tygodniach prób nagle samo się chciało zainstalowac. o.O

Domino
25-12-2010, 11:39
@czarnylord23

Ręcznie zainstaluj Visuala, ściągnij z internetu i nie próbuj z pomocą gry tego robić, powinno pomóc.

2011michal
25-12-2010, 11:51
Narazie po aktualizacji Directa i Net Frameworka ciągle to samo. Jeszcze spróbuję tego patcha. Wyraźnie problem jest z tym plikiem "fifaconfig"..

Cris*# 10
25-12-2010, 11:54
Błagam :( Pomóżcie mi z tą fifą :( Wogóle nie da się grać. Nawet nie pomogły pliki od Seby zrobione i pliki do których dał linka na bodajże 141 stronie :( Mi się fifa zaczyna zacinać, gdy chcę zacząć grać mecz. Wszystko jest idealnie zawsze, dopóki nie włącze meczu. Jestem na arenie przed meczem i wciskam esc, żeby wejść już do meczu. I zawsze pojawia mi się czarny ekran, zacina się muzyka przez 15 sekund około, zawsze tak samo i mecz mi okropnie ścina. JEdnak gdy wejdę do menu czy coś to idzie mi idealnie. Arena to samo :( Jeżeli nie macie pomysłu to dajcie chociaż link do oryginalnych plików data0.big oraz data0.bh :( Aha, i jeszcze jedno. Najdziwniejsze jest to, że na każdej rozdzielczości i jakości gra chodzi tak samo :/

Mam to samo... Również oryginał...

verdugo
25-12-2010, 12:09
Jeśli ktoś miał taki problem jak ja tzn. podczas meczu nie było u niego widać padającego deszczu (na powtórkach itd był ale podczas gry nie) to znalazłem rozwiązanie. Trochę to dziwne ale pomogło WYŁĄCZENIE MSAA, czyli wygładzania krawędzi. Różnicy w grafice nie widać( nie pogorszyło się nic itd) i pojawił się deszcz:)

2011michal
25-12-2010, 12:20
Próbowałem instalować patcha 2 razy, z dwóch różnych źródeł. Instalacja się waliła odpowiednio przy 13% i 21% ( było tak jak na początku miałem z instalacją FIFA11) instalacja się wiesza, brak odpowiedzi :/

Powoli zaczyna mi to działać na nerwy bo męcze się z tym od rana.
Domino myślisz że jakimś rozwiązaniem byłoby wgranie całego nowego folderu fifasetup? bo tam jest ten problem z którym są kłopoty.

JonaszKocur
25-12-2010, 12:22
Proszę o pomoc! :( Próbuję zainstalować Fifę, lecz nie wiem gdzie leży problem. O to zdjęcie: http://img404.imageshack.us/f/bdfifa.png/ Gra rzecz jasna oryginalna. Dodam, że poprzedniej fify(10) też nie mogłem zainstalować(nie szukałem rozwiązania, gdyż była pożyczona.)

Domino
25-12-2010, 12:31
Próbowałem instalować patcha 2 razy, z dwóch różnych źródeł. Instalacja się waliła odpowiednio przy 13% i 21% ( było tak jak na początku miałem z instalacją FIFA11) instalacja się wiesza, brak odpowiedzi :/

Powoli zaczyna mi to działać na nerwy bo męcze się z tym od rana.
Domino myślisz że jakimś rozwiązaniem byłoby wgranie całego nowego folderu fifasetup? bo tam jest ten problem z którym są kłopoty.

Raczej nic to nie da, wina raczej leży po stronie kompa, w końcu nie jest tak, że większości wywala błąd fifaconfig, bo wielu osobom działa, w tym mnie. A to że instalacja patcha staje na 13 i 21%, to tak ma być. U mnie też stawało w tych miejscach i po dość długim czasie dopiero ruszało się dalej i instalacja normalnie się kończyła.

przemekk28
25-12-2010, 12:34
Hmm mam trochę inny błąd ale też spróbuję tak zrobić. Jeszcze przeczyszczę stacje dysków, bo nie wykrywała płyt..

mateusz120
25-12-2010, 12:41
Zainstalowałem tak jak trzeba FIFE11,odpalam i wyskakuje mi bład E001.
Czy na pewno jest to spowodowane kartą graficzną?
Jeśli tak to jaką kartę mam kupić?
To dane mojej aktualnej karty:
http://img695.imageshack.us/img695/7716/kartar.png (http://img695.imageshack.us/i/kartar.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

czarnylord23
25-12-2010, 12:43
@czarnylord23

Ręcznie zainstaluj Visuala, ściągnij z internetu i nie próbuj z pomocą gry tego robić, powinno pomóc.

Niet.
Niestety kiedy próbuję to zrobić to instalacja włącza sie od momentu opisanego powyżej: pasek jest przed końcem i nie chce ruszyć dalej.
Nie mam pojęcia jak zrobić(i czy w ogóle się da), żeby usunąć tamten postęp instalacji i móc to zrobić na nowo.

Domino
25-12-2010, 12:45
@mateusz120

Tak, jest to problem z kartą, jest niekompatybilna z grą, poza tym jest to chyba karta zintegrowana więc FIFA nie ma prawa działać :] Z reguły żadna gra nie lubi kart zintegrowanych ;P A nowa karta? Zależy ile masz kasy, jaką płytę główną, żeby wiadomo było czy karta ma być na PCI czy AGP i inne pierdółki ;P

mateusz120
25-12-2010, 12:48
@mateusz120

Tak, jest to problem z kartą, jest niekompatybilna z grą, poza tym jest to chyba karta zintegrowana więc FIFA nie ma prawa działać :] Z reguły żadna gra nie lubi kart zintegrowanych ;P A nowa karta? Zależy ile masz kasy, jaką płytę główną, żeby wiadomo było czy karta ma być na PCI czy AGP i inne pierdółki ;P

FIFA 10 i inne wcześniejsze działały prawidłowo ;]
Co do kasy to myślę żeby tak do 250zł kosztowała max.
Gdzie sprawdzić jaką mam płytę główną?:D
To zaraz to tu napisze ;]

Domino
25-12-2010, 12:53
Ja z doświadczenia wiem, że karty zintegrowane to sobie można wsadzić :] A FIFA 10 i jej poprzedniczki to były śmieszne gierki z żałosnymi wymaganiami, ot tyle w tym temacie ;P A płytę główną możesz sprawdzić instalując program Everest, czasem też jest napisane na płycie głównej, producent i model ;)

przemekk28
25-12-2010, 13:02
Co do mojego błędu to nie uwierzycie, ale pomogły zmienione proporcje obrazu :o Patch nie pomógł, NET Framework i DirectX 10 na Xp nawet :D

EDIT: poddaje się. Znowu nie działa, nie wiem o co chodzi. Może coś ze stacją dysków. Musze ją przeczyścić...

mateusz120
25-12-2010, 13:03
@Domino

O to chodziło?
http://img151.imageshack.us/img151/3324/pytagwna.png (http://img151.imageshack.us/i/pytagwna.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Domino
25-12-2010, 13:13
Prawie, bo nadal nie mam nazwy i modelu płyty :] Ja nie wiem, masz kompa a nie wiesz jakie części w nim są? ;P A pudełka od płyty nie masz? Na pudełku też powinno być napisane :] Jest też jeszcze jedna opcja, z ekranu powitalnego, który pojawia się przy każdym uruchomieniu komputera. Na samym górze ekranu powinieneś zobaczyć fragment bardzo podobny do poniższego:

AMI BIOS (C) 2007 American Megatrends, Inc.
ASUS P5B-Premium ACPI BIOS Revision 0902

Gdybyś nie zdążył przeczytać, wciśnij Pause :]

mateusz120
25-12-2010, 13:28
Właściwości płyty głównej:

Producent-ASUSTeK Computer INC.
Nazwa-P5PL2
Wersja-Rev 1.xx
Numer seryjny-MB-1234567890

Znalazłem coś takiego,to?:D

bartek501
25-12-2010, 13:30
W karierze zamiast połowy zawodnikow z 1 skladu mam bramkarzy po 77UM bez zadnych imion ani nazwisk. Jak wlanaczam mecz podczas ladowania zacina sie gra. gram na ps3.

verdugo
25-12-2010, 13:36
@mateusz120

spróbuj ściągnąć i zainstalować sterowniki do swojej płyty głównej.

Tu masz linka wchodzisz w produkty płyty głowne lista wszystkich produktów (po lewej) i znajdz swój model(jest na pewno) pożniej download i wybierasz system jaki masz na swoim kompeu
http://pl.asus.com/product.aspx?P_ID=HPEy5xU6Uj31iLoX

mateusz120
25-12-2010, 13:41
@mateusz120

spróbuj ściągnąć i zainstalować sterowniki do swojej płyty głównej.

Tu masz linka wchodzisz w produkty płyty głowne lista wszystkich produktów (po lewej) i znajdz swój model(jest na pewno) pożniej download i wybierasz system jaki masz na swoim kompeu
http://pl.asus.com/product.aspx?P_ID=HPEy5xU6Uj31iLoX

Wybrałem system (WinXP 64bit) i pokazało mi się,że znaleziono 44 pliki,i które to ściągnąć?:D

verdugo
25-12-2010, 13:52
spróbuj Utilities i Wersja 7.2.1.1003. Ewentualnie możesz spróbowac zrobić cos według tej http://support.asus.de/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl instrukcji (nie testowane). Według screena z everesta to wychodzi na to, że komp nie rozpoznaje nazwy Twojej płyty głównej, więc może zainstalowanie sterów chipsetu pomoże.

PogodaGreen
25-12-2010, 14:00
ostatnio pozyczylem od kolegi fife 11 na psp i on nie aktualizowal skladow a np gotze ma80 ovl. Co zrobic zeby tez tak mie

ponawiam

2011michal
25-12-2010, 14:02
Domino,

Chyba narazie odpuszczę z Fifą 11. Za parę dni będę wymieniać wszystkie wnętrzności komputera, w tym kartę graficzną, procesor i całą resztą, przerzucam się też na win7 i podejrzewam że wtedy powinno już hulać bez problemów ;]

mateusz120
25-12-2010, 14:18
spróbuj Utilities i Wersja 7.2.1.1003. Ewentualnie możesz spróbowac zrobić cos według tej http://support.asus.de/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl instrukcji (nie testowane). Według screena z everesta to wychodzi na to, że komp nie rozpoznaje nazwy Twojej płyty głównej, więc może zainstalowanie sterów chipsetu pomoże.

Zainstalowałem to i co dalej?

Domino
25-12-2010, 14:19
W sumie nic, bo nie sądzę, że dzięki temu gra będzie działać (no chyba żebym się mylił ;P).

mateusz120
25-12-2010, 14:20
To możesz mi powiedzieć jaką kartę graficzną mam kupić?
Czy jeszcze coś Ci potrzebne?:P

Domino
25-12-2010, 14:25
No płyta płytą, a reszta? Procek, RAM, zasilacz :]

daniels105
25-12-2010, 14:28
Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do fify. Noi niestety nie pograłem sobie. Po każdym meczu lub w czasie meczu(najczęściej końcówka meczu) wywala do windy i wyskakuje błąd fify(nie wysyłaj itd.)(choć dzisiaj po wywaleniu do windowsa nie wyskoczył mi problem błędu) Wcześniej Fifa ta działała bez problemu. Przeinstalowywałem 2 razy i nic.
Jeśli ktoś może miał taki problem i wie jak go rozwiązać to proszę o pomoc, nawet najmniejsza rada pomocna. Pozdrawiam.

Ponawiam

mateusz120
25-12-2010, 14:36
Ram 512mb
Procesor:
http://img714.imageshack.us/img714/8226/procesor.png

A zasilacz gdzie sprawdzić?:P

Domino
25-12-2010, 14:43
Dobra, bo widzę że dość ciężko to idzie, piszemy w profilach, nie robiąc tu już zamętu :] Zajrzyj bo odpisałem ;P

czarnylord23
25-12-2010, 14:55
Niet.
Niestety kiedy próbuję to zrobić to instalacja włącza sie od momentu opisanego powyżej: pasek jest przed końcem i nie chce ruszyć dalej.
Nie mam pojęcia jak zrobić(i czy w ogóle się da), żeby usunąć tamten postęp instalacji i móc to zrobić na nowo.

Nie dostałem odpowiedzi(pewnie nie zauważono posta bo obok było kilka innych spraw), wiec ponawiam go.

ThunderstruckPL
25-12-2010, 15:13
WITAM!!!
Jak w fifie 11, grając wirtualną gwiazdą, odblokowywać umiejętności? Cechy wiem jak, ale niewiem jak umiejętności np. Drybler, Wślizgi, Odbiór itp.
Za ODPOWIeDŹ THX!!!
Gram na Xbox 360

frelek
25-12-2010, 16:14
Witam.
Mam problem, a mianowicie tworzę turniej i wybieram 2 graczy. Ja biorę Real a brat Barce. Zaczynamy grać i pojawia się wybór stron. Są wyświetlone 2 pady i klawiatura, mój Real jest po lewej i przesuwam mojego pada w lewo, a po prawej jest np. Valencja i niemożna ustawić drugiego pada po prawej stronie. Czy mozna to jakoś rozwiązać zebyśmy mogli grać przeciwko sobie nietylko swoimi druzynami ale tez innymi?

pradziadek
25-12-2010, 20:30
Ej mam problem,jak podaję do piłkarza(zmieniłem se podanie na ,,E") to po podaniu piłka automatycznie odskakuje w prawo na kilka metrów,i proszę pomóżcie! :(

klawiatura PC

mariusz94
25-12-2010, 20:33
A na jakim poziomie trudnosci zarzadu szybciej rosnie prestiz? Amator czy np Klasa Światowa? I szybciej bedzie rosl grajac takim Śląskiem czy np Wisłą?

Mecelos
25-12-2010, 20:50
Witam. Znudzila mi sie fifa na pc i przerzucam sie na ps3. Gdy kupowalem fife 10 z konsola to gra byla angielska(mieszkam w anglii) a gdy ja wlaczylem to byl rownierz poslki jezyk i komentarz. I tu moje pytanie.

Czy, gdy kupie fife 11 w uk na ps3 to czy rowniez bedzie z polska wersja jezykowa?

dziekuje i pozdrawiam.

KurczePieczone
25-12-2010, 20:54
A wiecie może, co zrobić by nie musieć cały czas jak się gra online, zmieniać od nowa składu. Tak żeby zawsze był taki od początku. Dzięki za każdą pomoc :keke:

Faaza
25-12-2010, 21:08
Witam. Znudzila mi sie fifa na pc i przerzucam sie na ps3. Gdy kupowalem fife 10 z konsola to gra byla angielska(mieszkam w anglii) a gdy ja wlaczylem to byl rownierz poslki jezyk i komentarz. I tu moje pytanie.

Czy, gdy kupie fife 11 w uk na ps3 to czy rowniez bedzie z polska wersja jezykowa?

dziekuje i pozdrawiam.

Po co ci polska wersja ? polski komentarz jest beznadziejny ja gram w wersje ENG

dzapushi95
25-12-2010, 21:08
Witam . Podczas gdy gram mecz ok.80 minuty raz zwalnia mi sie tempo raz jest szybsze i tak do konca meczu. Nie da sie wtedy grac bo co ta za gra jak raz pilka leci 2 sec a powinna 1 a raz hop siup i jest... proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem co z tym zrobic !

Asdf.
25-12-2010, 21:55

Online ? Jeżeli tak to mogą być to często spotykane lagi

dzapushi95
25-12-2010, 22:05
nie. Szybki mecz zostan gwiazda i we wszystkich innych trybach , onlina nawet nie probowalem ... Kompa w 100 % spelnia wymagania gry tylko ramy mam na styk... reszta z duzym +

eddiss
25-12-2010, 22:24
Witam, mam problem z Fifą 11, a mianowicie po kliknięciu na ikonkę pojawia mi się okienko gdzie mam do wyboru GRAJ, USTAWIENIA i WYJŚCIE. Kilkam gram i po chwili wyskakuje mi jakiś błąd ''E0001'' i nie moge odpalić gry. Na innym komputerze próbowałem i wszystko było ok.. co może być nie tak? prosiłbym o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Domino
25-12-2010, 22:26
Niekompatybilna karta graficzna, ot tyle w temacie błędu E0001 :] Przeczytaj plik Readme w folderze Support tam gdzie jest zainstalowana gra i się dowiesz więcej na ten temat :]

Mario_FCBayern
25-12-2010, 22:38
Jaką najlepiej rozdzielczość ustawić na monitorze 21,5 cala ?

Mecelos
25-12-2010, 22:42
UP:
1280x720 Wedlug mojego uznania.

PS:
Znudzila mi sie fifa na pc i przerzucam sie na ps3. Gdy kupowalem fife 10 z konsola to gra byla angielska(mieszkam w anglii) a gdy ja wlaczylem to byl rownierz poslki jezyk i komentarz. I tu moje pytanie.

dziekuje i pozdrawiam.

Domino
25-12-2010, 22:42
@Mario_FCBayern

Maksymalną jaką oferuje ;P Ja na takim monitorze mam max. rozdzielczość 1920x1080 czyli FullHD i na takiej śmigam ;) Ale dużo też zależy od grafiki, tak żeby gra płynnie chodziła, ale jak z tym nie masz problemu, daj tyle ile się da :)

@mecelos

Podobno jest język polski do wyboru, także jak kupisz w UK grę na PS3 to przy wyborze języka znajdziesz PL :)

Romanpolanski
26-12-2010, 06:53
Witam. Otóż mam problem z osiągnięciami w FIFIE 11 mianowicie chodzi o pobranie własnego gameface i rozegranie stu meczy w sieci rankingowej. Oba zadania wykonałem i osiągniecia nie odblokiwaly sie. Co moze byc problemem?

daniels105
26-12-2010, 09:35

Najprawdopodobniej problem rozwiązany, po 4 meczach nie wywalało już. Chodziło o NET Frameworka, najprawdopodobniej sam się odinstalował(tzn. przez przypadek), po zainstalowaniu wersji 4.0 na razie wróciło do normy. Zobaczymy czy już wszystko będzie dobrze - mam nadzieję. Pozdrawiam.

bobi111
26-12-2010, 10:11
Witam mam pytanie jak szukać talentów w fifie 11 na ps3 bo nie moge tego rozkminić

ThunderstruckPL
26-12-2010, 10:45
Ponawiam Posta:
WITAM!!!
Jak w fifie 11, grając wirtualną gwiazdą, odblokowywać umiejętności? Cechy wiem jak, ale niewiem jak umiejętności np. Drybler, Wślizgi, Odbiór itp.
Za ODPOWIeDŹ THX!!!
Gram na Xbox 360

Szfepsik
26-12-2010, 11:11
Witam.

Mam pytanie,gdzie sprawdzić ile ma się % w WG ? I jak i gdzie można zagrać 1v1 ?

Albi0404
26-12-2010, 12:09
Witam!
Mam taki problem, od jakiegoś czasu gram w fife 11 przez neta (gameranger)
Na początku było wszystko okey, a od wczoraj mam taki problem..
Łącze się przez gamerangera, ale arena się wgl. nie załącza, a jak się załączy są straszne lagi..
Dobra, przechodze do gry sieciowej, łącze się z kimś. Gram bez lagów wszystko okey, a nagle zrywają sie takie wielkie lagi (tp. zawo,piłki itp.) i utracono połączenie..
Kiedy włącze fife normalnie, bez GR to jest okey. Arena chodzi jak trzeba i wgl..
A przez GR to na arenie nie idzie nic zrobić..

Pomoże ktoś? :(

grappa
26-12-2010, 13:42
Witam.

Mam pytanie,gdzie sprawdzić ile ma się % w WG ? I jak i gdzie można zagrać 1v1 ?

w wyzwaniach

Alchemik12
26-12-2010, 15:51
Witam!
Mam taki problem, od jakiegoś czasu gram w fife 11 przez neta (gameranger)
Na początku było wszystko okey, a od wczoraj mam taki problem..
Łącze się przez gamerangera, ale arena się wgl. nie załącza, a jak się załączy są straszne lagi..
Dobra, przechodze do gry sieciowej, łącze się z kimś. Gram bez lagów wszystko okey, a nagle zrywają sie takie wielkie lagi (tp. zawo,piłki itp.) i utracono połączenie..
Kiedy włącze fife normalnie, bez GR to jest okey. Arena chodzi jak trzeba i wgl..
A przez GR to na arenie nie idzie nic zrobić..

Pomoże ktoś? :(

Nie graj przez gamerangera. Ot co..

Kuba.
26-12-2010, 16:57
Panowie,mam pytania:

1.Nie mam przy sobie pada,więc jak się robi taniec bramkarzem na klawiaturze?
2.Da się grać karne (np.ManUtd vs Chelsea)nie rozgrywając meczu,tylko np. w trybie treningu?

Asdf.
26-12-2010, 17:00
Nie graj przez gamerangera. Ot co..

Dokładnie, jeżeli masz oryginał graj na serwerach EA.
Na GR są często lagi i inne problemy.

ravmac
26-12-2010, 17:41
gram realem i jak chce sprzedac tych starych piłkarzy to nie kupują a jak jestem w chelsea to kupują jak zrobic aby w realu kupili bo max mi kupią 1 piłkarz a ja chce kupic mlodych
co zrobic?

dsd
26-12-2010, 17:58
Witam! Mam pewien problem. Mianowicie gram Betisem Sewillą i mam za cel postawione wygranie 2 ligi hiszpańskiej. Aktualnie jestem 2 ze stratą 3 pkt do lidera i czekam tylko na bezpośredni mecz z nim, by go wyprzedzić, gdyż mam lepszy bilans bramkowy. I teraz pojawia się problem - do meczu jeszcze trochę, a mi ciągle spada reputacja, bo nie wypełniam oczekiwań zarządu. Dlaczego tak jest? Przecież sezon się jeszcze nie skończył, a jestem rozliczany z tego co jest aktualnie. Czy jak wygram ligę, to reputacja wzrośnie powyżej poziomu, do którego spadła?

macius97lol
26-12-2010, 20:39
Zainstalowałem gierkę na kompie mojego kuzyna. wiem, żeby zainstalować teraz u siebie to musze pobrać z ea download manager. czy jeżeli odinstaluje gre u kuzyna to bede mogl zainstalowac u siebie?? czy jest jakis patch czy obejscie do tego???

Wisła Puławy
26-12-2010, 20:52
Mam pytanie czy będzie jakaś aktualizacja składów po styczniowym okienku do ściągnięcia?

Domino
26-12-2010, 21:21
@macius97lol

Nie bardzo wiem o czym mówisz. Jeżeli zainstalowałeś oryginalną grę u kuzyna i została zarejestrowana w internecie, to w sumie nie ma przeszkód instalacji tej samej gry na innym kompie, z tym wyjątkiem ze nie zarejestrujesz jej drugi raz w necie i automatycznie nie będziesz mógł korzystać z gry online ;P To tak na chłopski rozum o ile dobrze zrozumiałem :]

czarnylord23
26-12-2010, 22:24
Czy ktoś może chociaz napisać, zże nie wie? bo oprócz pierwszej odpowiediz czuję się permanentnie olewany.

Post 1 - problem
Wczoraj ( ) dostałem FIfę 11 i... mam problem z instalacją. Ale nie Fify11 tylko potrzebnego do niej Microsoft VIsual C++ 2008. Pasek dojeżdża do prawei samego końca i następuje dłuuugie czekanie, po którym wyskakuje:
Error 1935. An error occurred during the installation of assembly 'Microsoft.VC90.ATL,version="9.0.30729.1". publicKeyToken='1xc8b3b9a1e18e3b", processorArchitecture="x86", type="win32". Please refer to Help and SUpport for more information. HRESULT: 0x800736FD.
Klikam OK i przechodzę do okna, które zamaiast Installation Progress ma Rolling Back... Tym razem pasek zatrzymuję się dość blisko początku.
I może tak być dłuuugo, ale nic się nie dzieje.

Wie ktoś co zrobić? Powiem tylko, ze mam Vistę, która niejeden problem przeszła, ale spełniajacą wsyzstkei wymagania.
A i na pewno da się coś z tym zrobić, bo maiłem tak samo z Fifą10 (tylko Visual był 2005 wtedy) i po3 tygodniach prób nagle samo się chciało zainstalowac. o.O

Odpowiedź Domina:
@czarnylord23

Moja odpowiedź:

Niet.

Pomoże ktoś? :)

mixeriusz
27-12-2010, 00:28
Witam :trollface:

Mam problem, gdyż w Fifie nie pojawiają mi się w menu transferowym itp. zdjęcia twarzy zawodników.
Są tylko te z wersji DEMO czyli z Realu, Barcy, Bayeru, Lyonu i z czegoś tam jeszcze.
I mam pytanie czy jest możliwość pobrania pliku który by zawierał te twarze? Prosiłbym o link jeśli można. :lol3:

bobi111
27-12-2010, 08:22
Jak szukać talentów w fifa11 na ps3 bo nie wiem z góry dziękuje za podpowiedź

PogodaGreen
27-12-2010, 09:02
Mam pytanie czy będzie jakaś aktualizacja składów po styczniowym okienku do ściągnięcia?

ja gram na ps3 i tam codziennie sa. a czy da sie wylaczyc to ze nie moge sciagnac jakiegos zawodnika bo mi wyskakuje ze on dopiero nie dawno przyszedl do klubu? albo kupic zawodnikow ktorzy sa na wypozyczenie?

maciek_mks
27-12-2010, 09:27
Takie mam drobne pytanie do bardziej wtajemniczonych. Czy przykładowo Zlatan Ibrahimović wraca do Barcelony po jednym sezonie z wypożyczenia, na PC :) Proszę o szybką odpowiedź :)

Oskysko
27-12-2010, 09:28
Na PC nie, na konsolach tak.

maciek_mks
27-12-2010, 09:31
Dzięki wielkie za odpowiedź :)

Robalek
27-12-2010, 09:46
Witam, mam pytanie odnośnie transferów w karierze.
Nie wiem dlaczego ale nie moge kupić żadnego zawodnika z listy transferowej. Daje 2 miliony więcej i jest tak samo już 5 zawodników mi odrzuca oferte, a ona trafia do działu Fiasko Negocjacjii. Może mi ktoś doradzić w czym problem? Dodam że gram na PS3.

ravmac
27-12-2010, 09:47
gram realem i jak chce sprzedac tych starych piłkarzy to nie kupują a jak jestem w chelsea to kupują jak zrobic aby w realu kupili bo max mi kupią 1 piłkarz a ja chce kupic mlodych
co zrobic?

gruby3001
27-12-2010, 09:49
Witam, mam taki problem, podobno żeby nagrać powtórkę to wchodzi się do "powtórek" krzyżakiem w górę pojawia się takie pole, które mogłoby być zapisane jako powtórka.. Mówię tu o padzie Następnie "podanie prostopadłe" niektórzy mają "Y" ja musiałem zmienić na lewy górny przycisk inaczej L1 czy jak to się tam zwie... Naciskam cokolwiek i nic... a podobno ma się pojawić 5 slotów do zapisania... Czy nagrać powtórkę trzeba być zalogowany?
Dzięki w góry..

Zmieniłem ustawienia, żeby to "Y" było jako podanie prostopadłe, no ale dalej nic..
Dwie opcje są zablokowane czyli "wyślij" właśnie pod "Y" i "zrzut z ekranu" jako "RS" bodajże czy prawy drążek

Czerwony909
27-12-2010, 09:53
Witam, mam pytanie odnośnie transferów w karierze.
Nie wiem dlaczego ale nie moge kupić żadnego zawodnika z listy transferowej. Daje 2 miliony więcej i jest tak samo już 5 zawodników mi odrzuca oferte, a ona trafia do działu Fiasko Negocjacjii. Może mi ktoś doradzić w czym problem? Dodam że gram na PS3.

Może nie chcą dla twojego klubu grać.
Dajesz może za małe zarobki
A jakim klubem grasz

Robalek
27-12-2010, 09:57
Chelsea Londyn, chciałem kupić mexesa z As Roma.

ravmac
27-12-2010, 10:02
co zrobic?

Czerwony909
27-12-2010, 10:06
co zrobic?

To nie zależy od ciebie tylko od klubu który kupuje.
Może nie są zainteresowani tymi piłkarzami.
A jakich chcesz sprzedać

Oskysko
27-12-2010, 10:10
Może po prostu są za starzy i drużyny nie mają sensu ich kupować.
Spróbuj sprzedać ich w następnym okienku transferowym.

ravmac
27-12-2010, 10:36
mertesacker
thiago silva
essien
di maria
benzema
oezil
wilshere
i innych

Bob1897
27-12-2010, 10:54
Najprawdopodobniej problem rozwiązany, po 4 meczach nie wywalało już. Chodziło o NET Frameworka, najprawdopodobniej sam się odinstalował(tzn. przez przypadek), po zainstalowaniu wersji 4.0 na razie wróciło do normy. Zobaczymy czy już wszystko będzie dobrze - mam nadzieję. Pozdrawiam.

Nadal działa u ciebie ta opcja? Też zainstalowałem na nowo .NET Frameworka, ale nie pomogło na ciągłe wywalanie do windowsa

przemekk28
27-12-2010, 11:10
Dla wszystkich, których wywala do pulpitu polecam program AMD optimizer. Tylko on pomógł w moim przypadku.

krecik.
27-12-2010, 11:14
Nie wiem czy wybrałem dobry temat ale, mam pytanko...
Gralem cały sezon Lechem Poznań, co prawda na amatorze(Mój dryk do gier sportowych jest spowolniony) zdobyłem puchar polski i byłem 2 w Ekstraklasie.. i mam takie pytanie czy jako nowy gracz w FIFE(Jakoś od małego rajdówki mnie pociągały) kontynuować sezon na amatorze i dopiero się wzbijać poziomem gry po kolei, czy walnąć się na głęboką wodę i zacząć dostawać baty na zawodowcu?

PatrykManU
27-12-2010, 11:28
Cześć,tutaj PatrykManU..Mam taki problem,gdy wchodzę w fifę,wszystko ładnie gra..Gdy dochodzi już ,że by wybrać profil,wywala mnie na pulpit i tak w kółko..Kto mi pomoże ? Z góry dziękuję..Napiszcie tutaj lub kontakt ze mną - GG : 2127304 , Skype : Patryk1233215 .

Pozdrawiam PatrykManU!

Domino
27-12-2010, 11:28
Dla wszystkich, których wywala do pulpitu polecam program AMD optimizer. Tylko on pomógł w moim przypadku.

No, powiedz to osobom, które mają procki Intela :keke:

Czy ktoś może chociaz napisać, zże nie wie? bo oprócz pierwszej odpowiediz czuję się permanentnie olewany.

Jak nikt nie wie, to przecież nie będzie Ci pisał że "sorry, nie wiem i Ci nie pomogę" :]

Szperając trochę w necie, znalazłem sporo takich problemów z Visualem i co gorsza mało odpowiedzi. Są dwie opcje. Albo źle zainstalowany system, a konkretniej nie zachowana kolejność instalacji poszczególnych komponentów:

Najpierw instaluje się stery do grafy potem DirectX, a na końcu Micorsoft Visual

bądź tez spróbuj uruchomić w trybie zgodności.
Klikasz PPM na "Autorun" - "Rozwiąż problemy ze zgodnością" - "Wypróbuj zalecane ustawienia" - "Uruchom program". Tyle co znalazłem na ten temat ;)

Cześć,tutaj PatrykManU..Mam taki problem,gdy wchodzę w fifę,wszystko ładnie gra..Gdy dochodzi już ,że by wybrać profil,wywala mnie na pulpit i tak w kółko..

Gra oryginalna, spełniasz wymagania?

grappa
27-12-2010, 11:29
Jak szukać talentów w fifa11 na ps3 bo nie wiem z góry dziękuje za podpowiedź

na ps3 nie ma łowcy talentów

daniels105
27-12-2010, 11:31
Nadal działa u ciebie ta opcja? Też zainstalowałem na nowo .NET Frameworka, ale nie pomogło na ciągłe wywalanie do windowsa

Problem rozwiązany ;) Jak dotąd nie wywaliło ani razu, a rozegrałem wczoraj ok 10 meczy. A spróbuj z tym AMD Optimilizer(oczwiscie jesli masz procesor AMD) co napisał RTSprzeMo. Może pomoże?

macius97lol
27-12-2010, 11:43
@Domino poprzednio instalowałem gre u kuzyna . Teraz chce u siebie jest wszystko ok, ale póżniej wyskajkuje błąd braku pliku data5.big w folderze game, a ten plik data5 jest obok folderu game lecz nie w nim. No i nie da się zainstalować.

F@n
27-12-2010, 12:01
Nie wiem, czy ktoś się Ciebie pytał, ale masz oryginalną FIFĘ? @UP : pytałem się F@n'a.

Tak, oryginał.

krecik.
27-12-2010, 12:09
Nie wiem czy wybrałem dobry temat ale, mam pytanko...
Gralem cały sezon Lechem Poznań, co prawda na amatorze(Mój dryk do gier sportowych jest spowolniony) zdobyłem puchar polski i byłem 2 w Ekstraklasie.. i mam takie pytanie czy jako nowy gracz w FIFE(Jakoś od małego rajdówki mnie pociągały) kontynuować sezon na amatorze i dopiero się wzbijać poziomem gry po kolei, czy walnąć się na głęboką wodę i zacząć dostawać baty na zawodowcu?
(jezeli temat jest zły to usuńcie post)

mateusz120
27-12-2010, 12:21
POMOCY!
Odpaliłem FIFE11,łądnie wszystko działało,chciałem zalogować się do konta EA,pisało żeby pobrać najnowszą wersję,pobrałem,chce odpalić FIFE,naciskam Graj,pojawia się ekran z Kaką i gra się wyłącza,bez żadnego błędu,nic.
Co zrobić?;/

Domino
27-12-2010, 12:23
@Domino poprzednio instalowałem gre u kuzyna . Teraz chce u siebie jest wszystko ok, ale póżniej wyskajkuje błąd braku pliku data5.big w folderze game, a ten plik data5 jest obok folderu game lecz nie w nim. No i nie da się zainstalować.

Czekaj czekaj, może od początku, bo nie do końca łapię. Masz płytkę z oryginalną grą? Zainstalowałeś u kuzyna z płyty i u niego działa, a u Ciebie wyskakuje błąd podczas instalacji z próbą odczytu pliku data5.big. Dobrze zrozumiałem?

mixeriusz
27-12-2010, 12:24
Mam problem ponieważ w menu transferowym itp. nie ma zdjęć twarzy zawodników. Są tylko te z wersji demo i mam prośbę czy mógłby ktoś wrzucić plik z tymi twarzami lub podać link do nich?

macius97lol
27-12-2010, 12:43
@Domino Dokładnie tak.

Domino
27-12-2010, 12:45
No to ewidentnie u Ciebie jest problem, jeżeli u kuzyna się normalnie instaluje. Płytka porysowana nie jest? Może napęd masz już troszkę zmęczony i nie radzi sobie z płytką? Jedyne racjonalne rozwiązanie problemu, jeżeli u Ciebie jest problem z odczytem, a u kuzna śmiga jak ta lala :]

Szfepsik
27-12-2010, 12:48
Witam.

Grałem z bratem,on grał MANutd i swoją gwiazdą,więc wyłączyłem,włączyłem przez swój profil fife bo ja chciałem pograć swoją w meczu,więc odpalam a tu cały czas profil brata i wirtualna gwiazda i normalnie a mnie w ogóle nie ma,jak wczytuje swój to jest gwiazda brata,proszę o pomoc,pozamieniały się czy co ? Wchodziłem w ustawienia profilu,pobawiłem się (główny profil,uaktywnianie) no i dupa,proszę o pomoc !

Cris*# 10
27-12-2010, 12:48
Wiecie jak można zmienić atrybuty piłkarzom w FIFA 11 PC ?
Bo może są do tego jakieś programy ?

macius97lol
27-12-2010, 13:02
@ Domino Może coś z odczytem, ponieważ potrzebny plik zamiast znajdować się w folderze game jest obok niego .

Domino
27-12-2010, 13:06
@macius97lol

To jakim cudem u kuzyna zainstalowałeś? Możesz zrobić taki myk, zrzucić zawartość płyty na dysk, pliczek data5 przekopiować do folderu Game i wtedy z dysku puścić instalację, może tak się uda ;)

macius97lol
27-12-2010, 13:39
@Dimino dzieki za rady. Sprobuje jak mi naprawia kompa. A w instrukcji jest napisane, że jeżeli chce zainstalować fifke na innych kompach to muszę pobrać ją za pomocą Ea Download Manager. To tylko 6,5gv. Jakieś17h pobierania jak u mnie.

F@n
27-12-2010, 13:39
by Doctor+ Productions

Domino, ty może testowałeś to coś? Bo z tego co rozumiem to poprawia to optymalizację gry. Ja niby coś tam próbowałem coś zrobić, ale mi jak zwykle nic nie wychodzi. Jeżeli to coś daje to możesz dać do swojego wątku z przycinającą się fifą, aby inni z tego skorzystali :] Być może to rozwiąże problem wielu użytkowników :]

Szfepsik
27-12-2010, 13:45
Witam.

Grałem z bratem,on grał Manchesterem i miał swoją gwiazdę w składzie,więc potem,wyłączyłem(aby swoją dodać do składu),włączyłem przez swój profil fife ,więc odpalam a tu cały czas profil brata i wirtualna gwiazda i normalnie a mnie w ogóle nie ma,jak wczytuje swój to jest gwiazda brata,proszę o pomoc,pozamieniały się czy co ? Wchodziłem w ustawienia profilu,pobawiłem się (główny profil,uaktywnianie) no i dupa,proszę o pomoc !

Proszę naprawdę o pomoc ! Profile jakby się pozamieniały,xbox 360 jakby co.

KubaLajcik
27-12-2010, 14:22
Mam problem otóż nie wiem dokładnie na jakim poziomie mam kariere menedzerską w FIFA 11 na PC. Jak to sprawdzić ew. zmienić?

buug
27-12-2010, 14:24
Cześć mam pytanie, czy w fifę 11 może grać 4 graczy na jednym komputerze ?

Oskysko
27-12-2010, 14:30
Buug: Czterech chyba nie, ale trzech na pewno - wiem, bo sam grałem z kumplami.

Cris*# 10: Nie da rady.

Duki
27-12-2010, 14:49
Witam i o mój problem pytam. Mianowicie, kupuję gracza, którego ulubiona pozycja to np. LP. Wstawiam go na LP, jednak nie ma On maksymalnego skilla, jaki mieć powinien. Przenoszę go na PP i ma tam większe staty, niż na swojej ulubionej pozycji, LP. Dlaczego? Tak mam z większością graczy. :hitler: