PDA

Zobacz pełną wersję : FIFA Manager 10 - pytania, problemy

Opeel
14-01-2010, 16:23
Witam,

Wątek ten służy do dzielenia się swoimi problemami dotyczącymi FIFA Manager 10. Jeśli macie problem np. z działaniem gry lub jakieś bugi, problem z grafiką w grze, coś Wam się psuje itp - Proszę aby w tym temacie zawierać wszelkie pytania, a na pewno ktoś Wam spróbuje pomóc.

mcbob89
01-03-2010, 18:49
Witam ja mam takie pytanie są jakieś kody lub coś zmienić w plikach w grze bym miał więcej kasy tak jak to było w FIFA Manager 09 ? chodzi mi o kasę na transfery bo gram Lechem i jest ciężko o kasę mam tylko milion euro kupiłem 3 zawodników i na więcej mnie nie stać wie może ktoś co zrobić lub kod może jakiś ?

albios
02-03-2010, 13:24
Całkiem poważnie to staraj się grąc bez kodów! Ta gra jest zbyt łatwa i przyjemna by grać z kodami!

program files/ea sports/fifa manager 2010/ private-items/ house.txt

tam zmieniasz wartość np. w linijce
Palace,Palais,Schloss,Palacio,Palazzo,Pałac,120000 00,palace.bmp,2005

na

Palace,Palais,Schloss,Palacio,Palazzo,Pałac,-1000000000,palace.bmp,2005

I dostajesz dużo kasy na swoje konto. Potem wystarczy kupić klub, albo przekazać kasę do klubu w grze.

mcbob89
04-03-2010, 00:24
Wiem wiem :) chodzi o to że mam dług w Lechu bo nim gram i chce go jakoś spłacić dlatego muszę się jakoś ustatkować :) wielkie dzięki pozdrawiam :)) piszę coś takiego gdy kupiłem Lecha Poznań: Twój klub jest aktualnie pod nadzorem.Masz Ograniczone możliwości finansowe.O co chodzi ?( nie mogę robić transferów przedłużać kontraktów )

mcbob89
04-03-2010, 12:44
a więc napisze dokładniej kupiłem klub poza tym nie widzę żadnego zawodniika na liście transferowalnej jak to było przed tym jak kupiłem klub gdy szukam dowolnego gracza i chcę go kupić piszę taki komunikat :Z powodu Twoich warunków transferowych nie możesz podpisać kontraktu z tym zawodnikiem. Ze względu na sytuacje finansowa możesz mieć doczynienia z pewnymi restrykcjami.Jak wejdę do Sytuacji Finansowej piszę komunikat:
Masz Ograniczone możliwości finansowe.O co chodzi ?( nie mogę robić transferów przedłużać kontraktów ) jak to możliwe skoro mam dużo kasy i jestem właścicielem ?

gamefan
04-03-2010, 13:08
a powiedzcie mi prosze jedna rzecz. wczoraj kupilem oryginala fifa menager (http://www.gamecodes.pl/) i gdy instaluje gierke nagle sama sie rozłącza. nie wiem o co chodzi, bo jak instaluje na lapku to wszystko jest ok. mial ktos kiedys podobny problem?

mcbob89
04-03-2010, 13:29
ja miałem z Fifą ale przeinstalowanie pomogło a jak nie to kiedyś po formacie też dobrze chodziła może coś na dysku nie tak może spróbuj na inny ;) a wie ktoś co z tym moim problemem bo nie chcę by wszystko poszło na marne ?

foszi
21-03-2010, 19:15
mam problem: grałem w Real Madryt 4 lata jako właćciciel i przeszedłem od Menchesteru City i nie moge kupić żadnego zawodnika, więc przekazałem dotacje dla klubu, nie puskotkowało, więc kupiłem klub i dalej nie moge nikogo kupić, wszyscy są niedostępni i wyskakuje komunikat że tan transfer może doprowadzić do kopotów finansowych, co mam robić??

Miczki
21-03-2010, 19:22
Bład w grze, masz sava z początku sezonu, najlepiej ściągnij nowego patcha.

foszi
21-03-2010, 19:39
nie mam żadnych patchów, jeszcze mam problem, bo jestem grającym menagerem i nie moge grać w reprezentacji, przedtem mogłem

SławekACM
21-03-2010, 19:40
Mam pytanie, czy można w FM 10 zostać właścicielem klubu a nie trenerem? Jak tak to jak?

foszi
21-03-2010, 19:41
można kupić klub, jak masz odpowiednio dużo pieniądzy

SławekACM
21-03-2010, 19:42
można kupić klub, jak masz odpowiednio dużo pieniądzy

A np. jeżeli chciałbym kupić AC MILAN to ile musiałbym mieć kasy?

foszi
21-03-2010, 19:45
ta opcja jest w miejscu gdzie szukasz klubu, nie pamietam dokładni, tam pisze wartośc klubu, za ile możesz kupić, jest to gdzieś w karierze

Miczki
21-03-2010, 19:48
foszi-zainstaluj patcha albo cracka:D ,powinno pomóc.

foszi
21-03-2010, 19:51
a pomoże wczytanie gry wcześniejszej?? to może podaj linka do patcha

SławekACM
21-03-2010, 20:04
Tam gdzie jest status prezesa jest napisane, że czeka na propozycję przejęcia klubu... Ale teraz jak mu taką propozycję złożyć?

Miczki
22-03-2010, 09:03
a pomoże wczytanie gry wcześniejszej?? to może podaj linka do patcha

Poszukaj sobie,google nie gryzie.

foszi
22-03-2010, 09:58
Tam gdzie jest status prezesa jest napisane, że czeka na propozycję przejęcia klubu... Ale teraz jak mu taką propozycję złożyć?

masz to w opcjach kariery, na dole obok wybierze obserwowany klub, czy coś takiego po lewej jest wartość klubu i taki przycisk, jak nie masz kasy to jest zacieniowany, przynajmniej tak jest u mnie

SławekACM
22-03-2010, 14:47
kur** gdzie, jestem w "widok główny" (już wybrałem klub) i co?

foszi
22-03-2010, 19:33
grzeczniej sie nie da?? musisz sie zatrudnić w tym klubie, jak jesteś zatrudniny to instrukcja jest wcześniej

SławekACM
22-03-2010, 21:14
grzeczniej sie nie da?? musisz sie zatrudnić w tym klubie, jak jesteś zatrudniny to instrukcja jest wcześniej

Sorka, poniosły mnie nerwy :) Jestem już zatrudniony w tym klubie i jestem w zakładce "widok główny", to gdzie dalej mam wejść?

foszi
23-03-2010, 07:32
kariera - opcje kariery
podaj gg to ci wyśle screena jak to u mnie jest

SławekACM
23-03-2010, 14:42
kariera - opcje kariery
podaj gg to ci wyśle screena jak to u mnie jest

gg= 12178551

To jakbyś mógł to wyślij :)

foszi
23-03-2010, 14:56
to wejdź na gg, czekam

SławekACM
23-03-2010, 15:07
to wejdź na gg, czekam

Już wchodzę

Czekam i czekam...

Dobra ja muszę iść... Ale wyślij mi to nawet jak będę niedostępny (wrócę i zobaczę) ;)

foszi
23-03-2010, 16:42
foszi-zainstaluj patcha albo cracka:D ,powinno pomóc.

ściągłem kilka patchów i nie moge zainstalować, pomoże ktoś?? mówie odrazu że mam pirata

A ja od razu mówię, że piratów nie tolerujemy i nie pomagamy. Punkciki i ban na dwa miesiące.

Darren Ambrose
02-04-2010, 17:30
Odkryłem coś bardzo dziwnego u Rafaela i Fabio. Oni... Znają język POLSKI !!! :O zobaczcie sami !!! U mnie i u kumpla tak jest !!! I czy ktoś może wie czy to prawda w realu, że oni gadają po polsku ?

albios
02-04-2010, 18:16
Zgadza się. Trochę to dziwne, może Kuszczak ich polskiego nauczył. A tak serio to nie wiem.

mihi1915
14-04-2010, 15:55
mam problem mam fife manager 10 i jak klikam autorun do instalacji to pojawia sie okno z językami i wybieram polski i nic nie zaczyna się instalować pomóżcie pliska

SławekACM
14-04-2010, 16:18
mam problem mam fife manager 10 i jak klikam autorun do instalacji to pojawia sie okno z językami i wybieram polski i nic nie zaczyna się instalować pomóżcie pliska

Masz oryginalną wersje czy pirata?

mihi1915
14-04-2010, 16:37
ściągnąłem z neta :)

To co kilka postów wyżej, piractwa nie tolerujemy i piratom nie pomagamy, ban na dwa miesiące.

Michałos
19-04-2010, 05:37
zastanawiam się nad kupnem, ale moglibyście podać pełną listę dostepnych lig w FM10:)?!

t-muss
19-04-2010, 08:07
Masz bana na google? Znajdziesz to na pierwszej lepszej stronie, bez przesady, czemu mamy robić to za Ciebie?

btw. jak już masz kupować managera, to lepiej Football Managera, ale Twoja decyzja ;)

Michałos
19-04-2010, 13:55
a w którym jest ta opcja z importowaniem meczy do Fify 10 :)?

P.S.dzieki za opinie :lol3:

pikobelo
29-04-2010, 21:41
mam pytanko jak działa rynek transferowy bo mam fm i gdy wchodze w rynek transferowy i naciskam na zawodnika to nic się niedzieje a chciałbym go kupić
co zrobić?
prosze o szybką odpowiedź

Darren Ambrose
03-05-2010, 07:12
Kliknij prawy przycisk myszy na zawodniku.

jark
05-05-2010, 12:21
jak chce kupić zawodnika, to pisze że "zawodnik rozważa przejście tylko do wielkich klubów", jak zrobic by mój klub był "wielki"?? wygrałem kilka razy LM, lige i dalej to samo

cwezu
06-05-2010, 17:23
Witam
Czy polecacie mi zakup gry Fifa Manager ?? Pytam się ponieważ zakupiłem niedawno FM-a i niebardzo przypadł mi do gustu, grałem też w Cm-a i on mi się bardzo podoba, więc polecacie zakup tej gry ???

t-muss
06-05-2010, 20:41
O gustach się nie dyskutuje, ale IMO FM jest miljart razy lepszy od Managera Fifowskieg.

net_
07-05-2010, 12:05
Witam
Czy polecacie mi zakup gry Fifa Manager ?? Pytam się ponieważ zakupiłem niedawno FM-a i niebardzo przypadł mi do gustu, grałem też w Cm-a i on mi się bardzo podoba, więc polecacie zakup tej gry ???

FM > CM+FifaM
CM > FifaM

To, że FM ci się nie spodobał pokazuje, że jeszcze nie wiesz za bardzo ocb w tej grze. A zakładam że FM był dla ciebie zbyt skomplikowany, więc do FifaM się nie zabieraj. No chyba, że nad realistyczną rozgrywkę przekładasz kupowanie domu i branie ślubu ;)

nedregas
07-05-2010, 13:04
W CM nie grałem. dlatego ci nic o nim nie powiem. Natomiast kwestia dwóch pozostałych gier.

FM - jest o wiele trudniejszy od FIFAM. Trzeba tutaj skupić się na wyszukiwaniu zawodników (o wiele trudniejsze zadanie niż w FIFAM) i taktyce (szczególnie rozbudowanej i trudniejszej do przygotowania, jednak dającej lepszy efekt). W FM zawodnicy lepiej funkcjonują podczas meczu. Podejmują lepsze decyzje niż w FIFAM. Sprawa graficzna z początku leży, jednak po instalacji patchy poprawia się, choć dalej wymięka w porównaniu do FIFAM.

Ogólnie ja nie poradziłem sobie w FM. FIFAM mnie się bardziej podoba, choć realizmu jest w niej mało. O wiele mniej niż w FM. Mój post nic ci nie pomoże, ponieważ te gry stawiam (w mojej opinii!) na równi. W FIFAM gra mi się przyjemniej, wszystko wciąga. Natomiast FM przyciąga uwagę taktyką, poszukiwaniem perełek wśród tysięcy anonimów (w FIFAM masz umiejętności ogólne - dobrze widoczne, łatwiej odróżnić lepszego od gorszego), natomiast w FM musisz znaleźć gracza pasującego do zespołu pod każdym względem. Jest to trudne zadanie. Powodzenia w wyborze.

jark
08-05-2010, 09:53
jak chce kupić zawodnika, to pisze że "zawodnik rozważa przejście tylko do wielkich klubów", jak zrobic by mój klub był "wielki"?? wygrałem kilka razy LM, lige i dalej to samo

wie ktoś??

nedregas
08-05-2010, 11:07
Zależy kim grasz i o jakiego zawodnika chodzi. To, że zawodnik rozważa przejście tylko do wielkich klubów znaczy, że chciałby przejść do naprawdę wielkiego klubu - np. do Barcelony, Realu, Manchesteru, Chelsea, bądź takiego, który ma wiele sukcesów na koncie. Zawodnik ten uważa, że twój klub nie spełnia jego oczekiwań.

jark
08-05-2010, 12:25
ja moge pozyskać tylko zawodników, ok 30 lat, ostatnio odmówił mo 17 latek z wisły kraków, a mój klub gra w lidze angielskiej i sam go utworzyłem, mam liczne trofea na koncie, a kupuje zawodników na rok, bo póżniej odchodzą na emeryture, może wybudowanie jakiś budynków spowoduje że mój klub stanie sie "wielki", albo coś takiego??

nedregas
08-05-2010, 20:38
Nie wystarczy mieć tylko wiele trofeów, musisz mieć także wysoki prestiż w lidze i w Europie. Bez tego ani rusz. Musisz też zdobywać tytuły wiele lat, żeby młodziki chciały do ciebie przychodzić. Dla pocieszenia próbuj wymieniać zawodników, może to coś da. Zresztą ja wolę emerytów. xD

jark
09-05-2010, 09:50
a co zrobic by moja drużyna juniorska i rezerwy grały w jakis rozgrywkach?? bo wcale nie mają żadnych meczów

nedregas
09-05-2010, 21:27
Jestem przekonany, że juniorzy grają w własnej lidze odpowiednio do wieku (A1, A2, A3 lub A4), (B1, B2 ...) i tak do D. Liga rezerw jest tylko bodajże w Anglii (jak grasz stworzonym zespole to chyba rezerwy w lidze ci nie będą grać). Co do reszty to nie jestem pewien. Przy wyborze lig na początku gry, możesz bodajże zaznaczyć, że chcesz mieć rezerwy.

Sp1der
13-05-2010, 23:57
Mam oryginalna gre zarejestrowana tylko na siebie. Mam wgrane 4 patche plus PGP(polish Giga Patch) i mianowicie nie moge przyspieszyc moim zawodnikiem w trybie 3D, po tym jak dostane pilke.

Drugim problemem jest to, ze w opcji infrastruktura stadionu nie moge rozbudowac szatni, pisze mi, ze nie mam srodkow. Jednak mam dosc spora ilosc srodkow, napewno wystarczajaca na tak niewielka inwestycje (500 000 euro)

Ktos moze sie z tym spotkal i wie jak to rozwiazac?

nedregas
14-05-2010, 14:34
Nie możesz przyspieszyć - jest to jeden z wielu błędów tej gry. Sprawdź na stornie fifam.info, bo wydaję mi się, że na forum w dziale pomoc, ktoś pisał o tym problemiei jakieś małe wyjście, minimalnie przyspieszające gracza jest.

Co do środków, musisz mieć kasę w kosztach budowy. Jak man na mniusie, lub niewystarczająco na szatnię, to nie dziw się, że wybudować tego nie możesz.

pippo1994.94
20-05-2010, 16:06
Mam fifa manager 10. Sciągnełem zawodnika do klubu , ale nie mogę go wstawić do składu bo obok jego nazwiska jest pucharek z takim czerwonym znaczkiem da sie to jakoś zrobić? To dopiero początek sezonu.

nedregas
21-05-2010, 21:22
To znaczy, że gracz nie jest uprawniony do gry. Może to być spowodowane np. tym, że nie dostał on jeszcze licencji na grę (tak jest w Anglii), bądź wcześniej grał już w poprzedniej drużynie w pucharach europejskich.

smok
28-05-2010, 21:12
dlaczego fifa manager 10 nie chce mi pozwolic na odtwarzanie w grze mojej muzyki pomimo wybranego w opcjach folderu??

Piotras??
31-05-2010, 12:50
Witam mam problem jak gamefan. Gre kupiłem dzisiaj i gdy pojawia mi się obraz menu głównego to gra wychodzi do windowsa z błędem. Próbowałem przeinstalować ale nic nie pomogło. POMOCY!!!!!!!!!!

szczepanikd
02-06-2010, 11:44
jak ustawić oryginalne nazwiska członków sztabu szkoleniowego ?

Remi203
02-06-2010, 11:49
Pozmieniać w edytorze. Pozdrawiam

szczepanikd
02-06-2010, 12:44
Pozmieniać w edytorze. Pozdrawiam

ale krok po kroku jak to zrobić
dokładnie
np jak wstawić sztab w Legii ?
że Rafał Janas - asystent

Paolo Terziotti - fizjolog
etc.

proszę o szczegółowy opis

Piszczałka
02-06-2010, 13:02
Witam :),
Od paru dni gram w FIFE Menager 10,
jestem menedżerem zespołu FC Barcelona.

Do Barcelony chciałem kupić Davida Ville,
lecz nie wiem jak robić transfery?

Proszę o pomoc.

adzio88
06-06-2010, 20:04
Mam dosyć dziwne pytanie - jak wykasować stworzone profile menadżerów? Do tej pory jak brałem klub z jakiejś ligi, to tworzyłem menadżera, pochodzącego z danego kraju (np.: jak Lech Poznań, to menadżer Polak, jak Lazio - Włoch, itp.). Z tego powodu mały nieporządek mi się porobił, bo zdecydowanie tych profilów jest za dużo i gwałci to moje poczucie estetyki :-D

szczepanikd
10-06-2010, 16:20
Witam :),
Od paru dni gram w FIFE Menager 10,
jestem menedżerem zespołu FC Barcelona.

Do Barcelony chciałem kupić Davida Ville,
lecz nie wiem jak robić transfery?

Proszę o pomoc.

W menu głównym jest taka opcja Rynek transferowy
klikasz na to
i szukasz Villi wpisując jego nazwisko po kliknięciu w takie czerwone pole
:)

Wicek
12-06-2010, 10:20
Siema! Mam problem z grą FIFA manager 10, otóż wszystkie wymagania systemowe mam spełnione a mimo to kiedy jestem już w manu głównym gry to mnie wywala do Windowsa. Co mógłbym z tym zrobić. Dodam jeszcze ze ta grę z tej samej płyty instalowałem najpierw na innym komputerze, może to przez to? Mam oryginał, a nie pirata jakby co.

Piotras??
12-06-2010, 14:33
Do Wicek oraz wszystkich tych którzy mają ten problem musicie być zalogowani do Download Manager(zielona ikonka na pulpicie z napisem EA) przynajmniej mi to pomogło i gra chodzi bez szwanku.Wie ktoś może po co i co się pobiera w tym Download Manager? bo mi leci prawie 4giga hehe...

Piszczałka
18-06-2010, 13:11
W menu głównym jest taka opcja Rynek transferowy
klikasz na to
i szukasz Villi wpisując jego nazwisko po kliknięciu w takie czerwone pole
:)

No tak, znalazłem to i klinknąłem,
wyszukałem m.in Ville,
ale jak go później kupić,
bo kliknąłem na niego i nic.

PS- Czy można kupić zawodnika, który ma status niedostępny?

Miczki
18-06-2010, 13:24
Nie, ponieważ nie możesz kupować zawodników w trakcie sezonu. Możesz tylko ich kupować podczas okienek transferowych.

Piszczałka
18-06-2010, 14:12
Nie, ponieważ nie możesz kupować zawodników w trakcie sezonu. Możesz tylko ich kupować podczas okienek transferowych.

Wiem, to 23 lipca!,
okienko wciąż otwarte,
co zrobić???,
proszę o pomoc!

Piszczałka
18-06-2010, 17:22
Już wiem :)

Roni
21-06-2010, 13:13
Jakim klubem najlepiej wam sie gra bo nie wiem jakim zaczac ?

JacekF
21-06-2010, 16:47
to pewnie bedzie najglupsze pytanie ale jak zrobic zmiane w FIFA Manager 10 , w trakcie meczu niby pisze zeby przeciagnac nazwe 1zawodnika na 2-zawodnika ale jak przeciagam to nic sie nie dzieje , tylko w przerwie pokazuje mi sie inne okno i tam moge robic zmiany no i jak ktos jest kontuzjowany lub czerowna kartka , ale za cholere nie wiem jak otworzyc to okno podczas meczu . dzieki za odpowiedz

dominzlc
23-06-2010, 22:01
Mam pytanie. Otóż stworzyłem własny klub w Fifa Manager, zamieszczam go w lidze polskiej (przedtem robię odpowiednią ligę, dla mojego klubu liga V ;) ) . Ustawiam wszystkie kluby itd. Zapisuję wszystko, a w błędach jest, że nie ustawiłem terminarzu, wchodzę w terminarz - wszystko ok, więc zapisuję- znów to samo, ten terminarz.. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem ? ;D

caril
24-06-2010, 15:23
Drodzy koledzy! ;p
Opłaca sie wogole kupowac FM 10? Mam 08' i nie chce wydawac kasy jesli 10 praktycznie wcale nie rozni sie od poprzednich wersji. Prosze o jakas konkretna odpowiedz, najlepiej od osoby ktora rowniez miała 08' ;)

dominzlc
24-06-2010, 16:20
Po wakacjach wychodzi Fifa Manager 2011, więc nawet jeżeli się czymś różni to poczekaj te 2 czy 3 miesiące ;D
Już doszedłem co do tych lig i jego terminarzu, trzeba było ustawić wszystkie rozgrywki, ręcznie w kalendarzu.

Piotrowsinho
25-06-2010, 18:57
Mam problem w kazdym sezonie u roberta lewandowskiego wyskakuje taka inf; Robert Lewandowski jest niezadowolony z tego, że w tym sezonie nie poczynil zadnych postepow. Nie wiem dlaczego tak jest zdobylem lechem tytul europejski oraz 3 razy pod rząd lige. Rozbudowane mam bazy treningowe na maxa. Juz raz musialem wczytywac stan gry poniewaz bez mojej zgody real madryt wykupil go za 24mln euro....... Prosze o pomoc

ramzi15
29-06-2010, 17:04
Mam problem iż podczas gry wyłącza mi się gra i robi czarny ekran... Posiadam win7 bitów64. Mam pytanie, czy to może być dlatego iż właśnie gra jest 32 bitowa ?? Nigdy takiego problemu nie miałem dopiero teraz

Bondi1202
29-06-2010, 20:46
Mam problem.. zacząłem grać sobie Realem Madryt.. i nie mogę wygrać żadnego meczu wygrałem z klubami które są o klasę niżej niż mój :(( jeśli ktoś może pomóc to proszę żeby pisał na nr gg:11869208

Błagam kto pomoże :(

zwirek44
02-07-2010, 20:17
prosze niech ktoś napisze jaki jest kod na kase do fifa manager 10 wczesniej bylo z pałace pozniej samocho a teraz co trzeba wpisac prosze niech ktos napisze

Piszczałka
05-07-2010, 09:18
Mam problem, chciałbym sprzedać Henrego ale kiedy wciskam powołaj klauzule o rozwiązanie kontraktu, klub sie nie godzi, kiedy chce go zaoferować kluby nie są zainteresowane.
Wystawiłem go na rynek transferowy(czyli zmieniłem status na : na sprzedarz), niedawno zaczełem jest jeszcze lipiec, czy ktoś się po niego zgłosi? to bardzo ważne.
Proszę o pomoc!!!!!!!

MISIOR
13-07-2010, 02:05
witam. potrzebuje pomcy, gram w FM10 jestem managerem w juventusie rozegralem juz 12 sezonow w juventusie postanowilem wkoncu zmienic klub i sprubowac czegos innego. ale problem w tym ze nie wiem jak mam rozwiazac swoj kontrakt a do konca kontraktu mam jeszcze 3 lata a nie chce tak dlugo czekac. prosze pomuzcie jak mam odejsc? dodam jeszcze ze jestem w trakcie sezonu.;)

marekes
18-07-2010, 23:48
pomocy prubuje załorzyć konto na oline wszystko wporzo az to momętu jak czeba jakiś kod wpisać a ten z tyłu książęczki nie pasuje co mam robić

A po polsku mógłbyś pisać? Ortografia, znaki przestankowe?

szczepanikd
19-07-2010, 07:38
witam. potrzebuje pomcy, gram w FM10 jestem managerem w juventusie rozegralem juz 12 sezonow w juventusie postanowilem wkoncu zmienic klub i sprubowac czegos innego. ale problem w tym ze nie wiem jak mam rozwiazac swoj kontrakt a do konca kontraktu mam jeszcze 3 lata a nie chce tak dlugo czekac. prosze pomuzcie jak mam odejsc? dodam jeszcze ze jestem w trakcie sezonu.;)

Klub się nie zgodzi na rozwiązanie umowy

Piszczałka
19-07-2010, 10:16
Gdzie moge zobaczyć tabele, wyniki itd. w Lm ?????

marekes
19-07-2010, 11:27
jak grać w 3D pomocy

lenart7
22-07-2010, 15:40
witam, mam taki problem ze niemoge uruchomic gry fifa manager 10, wszystko dobrze zainstalowalem, nawet dziala edytor a gdy chce wlaczyc gre to wyskakuje jakis blad, i po wcisnieciu sprobuj ponownie robi sie ciemny ekran i nic wiecej niemozna zrobic jak tylko zresetowac kompa, prosze o pomoc, z gory dzieki

Domino
22-07-2010, 18:39
No tylko jakiś błąd o niczym mi nie mówi. Jakbyśmy wiedzieli co to jest za błąd, byłoby prościej ;) A komp spełnia wymagania, gra oryginalna?

miki11
23-07-2010, 13:02
Witam wszystkich , mam duży problem.
Kupiłem przed chwilą Fife Manager 10 w empiku , po włożeniu do napędu płyty nic mi nie wyskakuje do zainstalowania.
Wchodzę w mój komputer --> http://img826.imageshack.us/img826/736/mokpomputer.png
wchodze w fife manager ---> http://img824.imageshack.us/f/beztytuu1i.png/

nie wiem co teraz , proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam

Tiger_CFC
23-07-2010, 19:11
Witam wszystkich , mam duży problem.
Kupiłem przed chwilą Fife Manager 10 w empiku , po włożeniu do napędu płyty nic mi nie wyskakuje do zainstalowania.
Wchodzę w mój komputer --> http://img826.imageshack.us/img826/736/mokpomputer.png
wchodze w fife manager ---> http://img824.imageshack.us/f/beztytuu1i.png/

nie wiem co teraz , proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam

Dziwne . A włączyłeś setup z płyty bo może autorun nie działa. Ja tak miałem w Fifie 09 . Jak nie to sprubój wejść w menu dalej uruchom i wpisz e: setup (jeżeli masz taką nazwę stacji dysków może być np . M )

A chciałem się zapytać czy jest jakaś aktualizacja składów do Fifa Menagera 10

marekes
30-07-2010, 18:38
elo mam pytanie jak załonczyć tryb 3d

RamBo.
03-08-2010, 11:33
Witam jestem nowy w tej grze, i mam takie dwa głupie problemy :D

1. Czy da się przeskoczyć od razu pare dni w kalendarzu czy trzeba tak ciągle po jednym?

2. Gdzieś na forum czytałem o komentarzu do meczu, czy w tej fifie taki jest? Bo jak gram to słysze jedynie kiboli :D

@@UP
Przed rozpoczęciem meczu musisz wybrać jak chcesz oglądać mecz :P

tigerkamil
10-08-2010, 17:10
mam problem taki, że zawodnicy strasznie mi się męczą co z tym zrobić?

RamBo.
11-08-2010, 01:04
mam problem taki, że zawodnicy strasznie mi się męczą co z tym zrobić?

Ustaw im mniejsze obciazenie treningu i wieksza regeneracje :P

marekes
13-08-2010, 09:39
ej ale ja mam problem z oglondaniem 3d wiem ze przed meczem się wybiera ale ja ino mam tam 3 obcje ale niema 3d

Proszę zwracać uwagę na swoją pisownię i stosować znaki przestankowe!

Piotrowsinho
13-08-2010, 11:20
Witam jest jakiś sposób na lekkie oszukanie gry i dostarczenie swojemu menadzerowi odpowiedniej kwoty na wykupienie klubu? Zrobilem blad na poczatku gry ze nie wybralem opcji wlasciciel klubu i chciałbym teraz odkupic klub lecz moje fundusze dlugo na to nie pozwolą. Sposób z zamiana ceny pałacu jak wyczytalem na 1 stronie nic nie pomagają palac moge kupic w takim wypadku za 1bilion a nie dostaje 1 bilion kasy. Proszę o szybką pomoc

Tiger_CFC
15-08-2010, 14:08
Czemu jak rozbudowuje stadion mam cały czas takie ciemne niebo w 3d wręcz fioletowe . Wszedłem w stadion i rozbudowałem chyba o 1000 miejsc w edytorze stadionu jak zrobiłem to też miałem tak samo ?

2ew2
17-08-2010, 22:52
Witam,

istnieje jakiś sposób by w fifa manager 10 poprawić atrybuty zawodników ? dodam tylko, że mam polską wersje językową i megatrainer mi nie działa.

Piszczałka
18-08-2010, 15:27
Czy jak będę dawał szanse itd...to Jonathan Dos Santos ( Barca ), rozwinie się no. do 80 mocy,,,, ( ma19 lat:D )

2ew2
18-08-2010, 16:56
Czy jak będę dawał szanse itd...to Jonathan Dos Santos ( Barca ), rozwinie się no. do 80 mocy,,,, ( ma19 lat:D )

Ściągnąłem go do Chelsea w 2018 ma poziom 91.

Czy zna ktoś odpowiedź na moje pytanie ?

mati8982
25-08-2010, 12:59
Witam chciałem się dowiedzieć jak przekonać graczy do gry w danej reprezentacji
np.Filipe Kasmirski ma obywatelstwo Brazylijskie i Włoskie.
Chcę go przekonać do gry we włoszech jak to zrobić?:hmm:

Rothosen
26-08-2010, 20:33
Witam,

istnieje jakiś sposób by w fifa manager 10 poprawić atrybuty zawodników ? dodam tylko, że mam polską wersje językową i megatrainer mi nie działa.

Edytor bazy danych chyba masz, nie?

Maly
28-08-2010, 16:08
Witam.Mam orginalną grę "Fifa Manager 10 Classics" ale nie mam internetu,czy mimo to dam rade w nie zagrać?po zainstalowaniu i przed pierwszym uruchomieniem wyskakuje ze musze sie połączyć z netem którego niestety nie mam.No i pomoże mi ktoś w tej kwesti czy nie.pozdro

shaj777
29-08-2010, 18:48
Witam.Mam orginalną grę "Fifa Manager 10 Classics" ale nie mam internetu,czy mimo to dam rade w nie zagrać?po zainstalowaniu i przed pierwszym uruchomieniem wyskakuje ze musze sie połączyć z netem którego niestety nie mam.No i pomoże mi ktoś w tej kwesti czy nie.pozdro

Musisz miec neta inaczej nie da rady. Jezeli masz laptopa to idz np. do jakiejś restauracji lub gdzies gdzie jest net wł. fife i po sprawie pozniej net nie jest potrzebny :muza:

IronFace
02-09-2010, 14:37
Witam

Mam taki mały problem. Otóż, kupiłem Fifa manager 10 wszystko pięknie tylko w pierwszej lidze nie ma herbów, a wyszedł patch który te herby daje i ogólnie tam parę rzeczy dodaje, wymagał update 3, który także wgrałem. Wszystko pięknie, herby są itp. tylko teraz wywala mi grę cały czas i pokazuje jakiś komunikat że czegoś nagle brakuje ( invalid coś tam i że plik nie może być znaleziony ). Jeśli ktoś może mi pomóc rozwiązać problem to z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

brakuje niby takiego pliku "10TeamLineUPMain.xml"

shaj777
05-09-2010, 12:39
Witam! Gram w fife menadzer 2010 2 sezon moim stworzonym klubem i gdy chce zatrudnic np. asystenta lub jakiegos trener to wyskakuje mi komunikat "Jeśli chcesz zatrudnić wiecej pracowników, musisz rozbudowac lub aktywowac centrum klubowe". Wiec mam 2 pytania:
1.Gdzie moge rozbudowac centrum klubowe?? (jesli jest ich kilka to ktore?)
2.Gdzie je można aktywować

POMOCY !!!

Piszczałka
05-09-2010, 19:18
Mam pytanie dotyczące FIFY Menager 11.

Otóż chciałbym ją zakupić, słyszałem, że wyjdzie w październiku, ale czy ktoś zna dokładną date kiedy wyjdzie.

I na początku na jakie będzie mogła wchodzić komputery.

Prosze o pomoc ( chociaż kiedy dokładnie wyjdzie jezeli są już takie informacje ).

Pozdrawiam.

Maly Joe
10-09-2010, 07:38
Witam. Mam pytanko. Jak w FIFA Manager 2010 zrobic aktualizacje transferow? THX za odp ;]]]

Pozdro

general8315
11-09-2010, 16:34
witam mam problem z gra fifa menager 10 jak chce wlonczyc to wyskakuje mi ze programu przestal dzialac

sowa96m
23-09-2010, 17:06
Mój problem polega na tym ze gdy ładuje sie zapis FIFY MANAGER 10 wyskakuje informacja "prpgram przestał działac" ..Próbowalem pzreinstalowac biblioteki windowsa ale nic nie pomoglo .Mój pan od informatyki doradził mi zebym spróbował ccleanerem sprawdzic rejestr ale to rowniez nie pomoglo.

GRA JEST ORGINALNA
MAM WINDOWSA VISTE

PROSZE O POMOC

Domino
23-09-2010, 17:33
Dzieje się tak tylko przy próbie wczytywania save'a? A jak zaczynasz nową grę to działa normalnie?

A pan od infy iście świetny fachowiec, jak każe czyścić/sprawdzać rejestr przy zwalonym zapisie, bo może być uszkodzony :lol3:

sowa96m
23-09-2010, 17:42
Dzieje się tak tylko przy próbie wczytywania save'a? A jak zaczynasz nową grę to działa normalnie?

A pan od infy iście świetny fachowiec, jak każe czyścić/sprawdzać rejestr przy zwalonym zapisie, bo może być uszkodzony :lol3:

tak jak zaczynam gre jest ok

Domino
23-09-2010, 18:06
No to jak napisałem sobie na biało wyżej, możliwe że jest uszkodzony save i nie chce się wczytać. Niestety, zdarza się :]

sowa96m
23-09-2010, 18:26
No to jak napisałem sobie na biało wyżej, możliwe że jest uszkodzony save i nie chce się wczytać. Niestety, zdarza się :]

ale ja mam tak zawsze gram jeden zezon moze czasami 2 i pol i potem to wyskakuje.
czyli gram np jeden sezon i sie normalnie ładuje i penego dnia zalanczam i to wyskakuje czyli to niejest pierwszy raz nie jest to tez pierwszy uszkodzony save tagze prosze o dalsze propozycje.

piotrekpo
27-09-2010, 13:57
jak poprawić prestiż w klubie w jakimś klubie z Polski...

oraz mam problem tez z tym , że jak jak kończy mi się kontrakt w danym klubie to mogę założyć swój klub...to gdy wpisuje nazwę itp...to dochodzę do pewnego momentu gdzie muszę stadion rozbudować...oczywiście rozbudowuje go i potem powinno być koniec czyli ''ok'' (coś podobnego do kciuka ze jest ok) ale tego nie ma jest strzałka żeby iść dalej...ale po rozbudowie stadionu powinno być koniec i przechodzisz do zalożonego klubu...

mam jeszcze problem...gram jako grający menadżer i prowadzę klub jak i Reprezentacje Polski gralem w lidze angielskiej i gram dla Polski i chciałem odejść z ligi angileskiej i przeniosłem sie do ligi Polskiej...i gdy gram juz w Polsce...ale przez ten czas gdy bylem bezrobotny...to dostalem wiadomość ze na czas kiedy nie znajdę sobie jakiegoś klubu to zostałem odsunięty z Reprezentacji Polski...a mam juz kwalifikacje do Euro 2012 a za pare dni własnie są rozgrywane mecze w Reprezentacjach...i nie wiem jak sie powolac do reprezetacji chociaz ze prowadze Reprezentacje Polski...bo na razie to gram U21...a ja chce grac w ogolnej Reprezentacji...wie ktoś może jak sie powołac do niej...wiem, że wchodze na Polske - skład i siebie szukam...ale na poczatku gdy zrobilem tak i sie powołałem a teraz nie moge tego zrobic...

wiem,że granie bez kodów jest o wiele przyjemniejsze...ale ja tylko potrzebuje kod na kase...

czekam na odp...

DANIEL1990PL
01-10-2010, 19:23
Kupiłem ostatnio "FIFA Manager 10" i nie mogę zainstalować. Instalacja zaczyna się i wyskakuje, żeby włożyć dysk. Co mam z tym zrobić?

DANIEL1990PL
03-10-2010, 14:59
Kupiłem oryginalną "FIFA Manager 10" i chcę zaktualizować składy na sezon 2010/11. Jak to zrobić i czy po aktualizacji składów będę zaczynał grę od roku 2009, czy 2010?

Z góry dziękuję za pomoc.

jamallo
06-10-2010, 15:34
ja mam mianowicie takie pytanie w fifa manager 09 była możliwość grania całym zespołem w trybie 3d jak w fifie 09 mam pytanie jak włączyć ten tryb w managerze 10 bo mam mozliwosc grania tylko jednym zawodnikiem a nie całym zespołem ??

pablo193
07-10-2010, 21:08
witam.mam taki problem w fifamanager10.moj zawodnik jest wart 13milionow i w statusie transferowym jest wyceniony za 5 milionow przy zadaniach transferowych i minimalne oplacie.nie moge zmienic na to zeby zawodnik nie byl na sprzedaz.czy jest mozliwosc zeby ta opcje zmienic?dodam ze zawodnik ma jeszcze wazny kontrakt przez 4 lata.a ja go nie chce sprzedac,tylko ze kluby daja minimalna oplate (czyli 5 milionow)i on przechodzi do nich.tak ze zawodnik za 13 milionow kosztuje ich 5.pomozcie

oski1999
05-11-2010, 18:19
mam problem jak kupiłem paru zawodników i nie mogą grac w lidze to da się zrobić tak żeby mogli grać ??:hitler:

kOnfAs
16-11-2010, 19:14
Witam.
Czy w grze można grać tzw. "wolne mecze" czyli że chcę np zagrać sobie jakikolwiek mecz, dajmy na to Manchester City vs. Liverpool, i chciałbym ustawić składy w obu drużynach.
Czy się tak da?

shaj777
23-11-2010, 16:46
Witam! Mam problem w fifie mianowicie zakupilem kilku pilkarzy m.in. aguero. ale oni nie moga grac nawet w meczach towarzyskich. Zauwazylem ze przy nazwisku maja dziwny znaczek (patrz w załączniku). Wiem ze np. Ribery ktorego kupilem ma znaczek ktory oznacza kontuzje. Powiedzcie mi co to za znaczek na zdj. w załączniku. :trollface:

nedregas
23-11-2010, 16:56
Nie otrzymali jeszcze pozwolenia na grę.

shaj777
23-11-2010, 19:21
Nie otrzymali jeszcze pozwolenia na grę.
A od kogo nie otrzymali i gdzie moge zobaczyc kiedy beda magli zaczac grac ?

nedregas
24-11-2010, 16:08
Gdzieś z miesiąc czasu, nie jestem pewien. Nie da się tego zobaczyć.

Sekator
27-11-2010, 15:04
Witam
Oto mój problem:
Otóż chcę wejść z moi klubem na giełde, prawie wszystkie wymagania mam spełnione, jedynie musze mieć 8 mln, jako zabezpieczenie budynków - o co chodzi? :hmm: Czyli ze w budżecie przeznaczonym na "budowa" mam mieć tyle odłożone, czy w budżecie "różne" ?? Czy jeszcze coś innego?

Z góry thx za odpowiedź :respekt:

magicksajek01
02-12-2010, 15:47
Witam, ehh ale kłutnie w nie których postach w związku ; foobtal m czy fifa m . ?
Nie rozumim jak ludzie mogą mówić że fifa to szajs w porównaniu z footbol m.Masakra.W fifie 10 razy więcej opcji mdz innymi ; gazetki (sky sports),rozbudowa stadionu,Mś 2010,Ms 2014,euro 2012 itp. Widze ludzie nieźle rozumujecie ; pozdro

Sekator daj gg to porozmawiamy ; ]

Mrr.. ^ ^

Edytuj posty! - shabi

Tiger_CFC
04-12-2010, 16:29
jest jakaś aktualizacja na sezon 10/11 ? tylko nie piszcie że w edytorze bo za dużo roboty

Crisu.
21-12-2010, 11:19
Witam , mam pytanie jak stworzyć zawodnika do tej gry i dodać mu mini face żeby na planszy taktyki było jego zdjęcie?

artur211
24-12-2010, 12:27
Kolego posiadasz moze jakiegos patcha z uaktualnieniami skladow do fifa manager 10?

djmikro
24-01-2011, 15:07
a mam problem czemu nie mogę zbudować szatnie jeśli mam 130 bilionów (gram na kodach bo nowicjusz ze mnie xd) pomocy ! proszę

RybaB
24-01-2011, 23:55
Witam , mam pytanie jak stworzyć zawodnika do tej gry i dodać mu mini face żeby na planszy taktyki było jego zdjęcie?

w edytorze dołączonym do tej gry.

Witam, ehh ale kłutnie w nie których postach w związku ; foobtal m czy fifa m . ?
Nie rozumim jak ludzie mogą mówić że fifa to szajs w porównaniu z footbol m.Masakra.W fifie 10 razy więcej opcji mdz innymi ; gazetki (sky sports),rozbudowa stadionu,Mś 2010,Ms 2014,euro 2012 itp. Widze ludzie nieźle rozumujecie ; pozdro

Sekator daj gg to porozmawiamy ; ]

Mrr.. ^ ^

Edytuj posty! - shabi

ekhm, football manager jest lepszy. Co z tego że są opcje rozbudowy stadionu skoro grywalność kuleje ? To co gracze robią w 3d woła o pomstę do nieba.

Pie313
14-02-2011, 11:39
Witam mam pytanie.
Ostatnio znowu zainstalowałem menagera 10 i mam pewien problem.
zarobiłem sporo kasy klubem i postanowiłem wszystko zainwestować w "przyszłość"
ale tu pojawia się problem. po wybudowaniu 5 obozów juniorów na całym świecie chciałem zwiększyć roczny koszt utrzymania (konkurencja w kraju) wszystko ładnie ale kiedy zmieniam ten koszt to po upływie dnia zmienia się na minimalny i tak cały czas...
Jakieś pomysły?

milosz9
24-02-2011, 08:21
Mam problem.Otóż gram w fife manager 10 już od roku ale gdy ostasni raz ją zainstalowałem(wczoraj) wywaliło mi że uruchomienie nie udało się i proszę się skonktaktować z centrum pomocy pod jakimś tam adresem i nie wiem co mam robić.Proszę o pomoc

Z góry dziękuje milosz9

RybaB
24-02-2011, 12:48
Mam problem.Otóż gram w fife manager 10 już od roku ale gdy ostasni raz ją zainstalowałem(wczoraj) wywaliło mi że uruchomienie nie udało się i proszę się skonktaktować z centrum pomocy pod jakimś tam adresem i nie wiem co mam robić.Proszę o pomoc

Z góry dziękuje milosz9

a konkretnie ?

milosz9
24-02-2011, 16:26
nie wiem bo odinstalowałem.ale pamiętam, że wyskakuje mi komunikat z logo EA sports i pod tym jest komunikat

jeszcze pamiętam że było napisane "licencja na produkt wygasła"

Edytuj posty!

milosz9
26-02-2011, 13:29
Fifa manager 10 wyłącza się zaraz kiedy wejdę w menu.Mam oryginał i prubowałem ze zgodnością i nic

proszę o pomoc

Jaki4579
01-03-2011, 16:58
wiecie moze czy w Fifa Manager 10 sa tacy zawodnicy jak
E.Cikos
G.Bunoza
Osman Chavez
M.Jovanic

cwezu
01-03-2011, 17:18
Nie wiedziałem że jest taki klub jak Wisła Kralów ...

cristiano303
27-03-2011, 21:39
witam mam problem w fifa manager 10 a mianowicie gram Barcelona mam super zawodnikow np iniesta , messi xavi,fabregas itp i nie moge wygrac np z wisla krakow czy getafe po 5 kolejkach jestem 13 wiec chyba cos jest nie tak , pomozcie

kubaaaaa
28-04-2011, 20:54
Witam mam problem. Gram sobie w FIFĘ Managera 10 i po pewnym czasie (mniej więcej dwa miesiące-czas gry) komputer mi się resetuje. Z tego powodu auto zapis muszę ustawić na 2 dni czasu gry. Jak odinstalowałem grę bo mi się znudziła to za 1 razem było tak samo że mi się komputer resetował. I dzisiaj zainstalowałem znowu otworzyłem edytor danych i wprowadziłem kosmetyczne poprawki:P No i gram trach!!! komputer mi się resetuje kolejny raz po pół godzinie BŁĄD!!! Odpalam grę jeszcze raz kontynuuj ostatnio grę ładuje się bum!! BŁĄD!!! biorę z zapisu BŁĄD!!! Zapis 2 dni wcześniej (czasu w grze) OK. PROSZĘ O POMOC BO TO JEST UCIĄŻLIWE!!!

JoooJ
09-07-2011, 18:44
Siema.
Jestem tutaj nowy i myślę że mi pomożecie. Chciałbym grać w FIFA Manager 2010 przez internet zapisać się do jakiejś ligi czy cuś ale jak chcem się połaczyć z serverem to mi wyskakuje że nie mozesz połaczyć się z serverem EA i tak w kółko. Co mam zrobić? Macie może jakieś servery żeby zagrać zapisać się do ligi? Z miłą chęcią pograł bym sobie przez neta. Z góry dzięki ;)

MrSzlafrok
16-08-2011, 11:05
Witam,

Niedawno zaktualizowałem grę Fifa Manager 10 i mam problem ze zdjęciem Raula Albiola i Daniego Alvesa. Otóż przed aktualizacją zdjęcia były, natomiast po dokonaniu aktualizacji już ich nie ma. I tu moje pytanie - da się coś z tym zrobic? Można jakoś załadowac nowe zdjęcia?

Z góry dziękuje :)
Pozdrawiam

Opeel
16-08-2011, 12:34
Oczywiście, że się da załadować nowe. Podczas aktualizacji możliwe, że poprawione zostały daty urodzenia piłkarzy i dlatego zdjęcia zniknęły. Łap zdjęcie Daniego Alvesa -> http://www.speedyshare.com/files/29890472/DaniAlves06051983.tga
Plik skopiuj do folderu FIFA Manager 11\portraits\Club\160x160

MrSzlafrok
18-08-2011, 17:22
No tak ale ja nie mam folderu club w portraits, mam Fifa Managera 10 moze temu..
A co do Albiola to ma ktos jego zdjecie?

kosikk
19-08-2011, 19:01
Kupiłem w Fifie Manager 2009 Kake i Xabiego Alonso. pod Koniec okna tansferowego. Kaka nie moze grac w LM bo juz grał w Milanie. Ale nie może też grać w lidze ani nigdzie indziej. ma taki puchar ze znakiem zakazu obok naziwska. To samo tyczy sie sneijdera i alonso. Szczególnie dziwi mnie sneijder który juz drugi sezon gra i w pierwszym mógł wszystko. Pomocy!!

MrSzlafrok
01-09-2011, 19:19
Pomoże ktoś?? ^^ teraz zniknely kolejne zdjecia.. x/ m.in. C. Ronaldo, Fabregasa, Raula, Kaki? jak moge je wgrac? Dlaczego znikaja?
Prosze o pomoc

piotr751
23-01-2012, 20:41
Mam 2 zawodnikow (kupionych 2 sezony temu) ktorze nie moga grac w Lidze Mistrzow i Lidze Europy. Zglaszam ich normalnie do rozgrywek, a w dniu meczu pojawia sie przy ich nazwiskach ikonka przekreslonego pucharu i napis "no.int.cap"
Juz 2gi sezon to samo. Jeden z pilkarzy to urugwajczyk Coates a drugi to szwed.
Nawet to ze po ostatnim sezonie wymienilem pol druzyny nic nie zmienilo.
O co chodzi ?

jaro272
24-02-2012, 16:22
witam wszystkich i proszę o pomoc mam orginalną fife menager 10 już ponad rok czasu gram w nią , ale pewnego dnia odistalowałem ją z mojego kompa jednocześnie zmieniłem firmę która dostarczała mi internet , ponownie zaistalowałem grę , wpisałem kod zarejestrowałem się gra się włącza ale gdy wchodzę do meni po naciśnięciu dowolnego klawisza gra się wyłącza , czy ktoś może mi pomóc ?

jaro272
24-02-2012, 17:10
czy ktoś może mi pomóc ? proszę

Rothosen
24-02-2012, 17:22
spróbuj zainstalować ponownie.

jaro272
24-02-2012, 21:00
istalowałem wiele razy , może jakiś inny pomysł , proszę

jaro272
24-02-2012, 21:17
niech mi ktoś pomoże prośba

Lasek14
25-03-2012, 12:13
Mam problem z pobraniem gry w programie ORIGIN, fifa manager 10 stoi przy 100%, prekdosc 0kb/s Pozostalo czasu: 00:00:00
I tak od paru godzin. Co zrobic? POMOZCIE

adameczek454
20-05-2012, 13:57
mam to samo i nie znalazłem jeszcze odpowiedzi - prosze o pomoc