PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe filmy - co polecacie?

George89
01-12-2005, 21:03
Ostatnio wzielo mnie na ogladnie filmow, ale "nie byle jakich" tylko z sensem. Wlasnie zastanawiam sie jaki teraz film obejrzec i mam nadzieje, ze mi jakis doradzicie :D. Czekam na podpowiedzi i krotki opis filmu :D POZDRO

sonap14
01-12-2005, 21:32
Noo to na pewno na twojej liście musi znaleźć się film "Szybcy i wściekli":):) Polecam też drugą część :) Mimo iż jej nie oglądałem, ale słyszałem, że jest booska :) Oczywiście jeśli filmy tego typu Cię interesują to polecam także Yamakasi i 13 dzielnice :)

Emte
01-12-2005, 21:36
żadnego filmu nie polecam... nie ma co ogladac...

A PRZEPRASZAM PRZECIEŻ JEST HARRY POTTER I CZARA OGNIA!!! :jupi:

Wojtkov_
01-12-2005, 21:40
A PRZEPRASZAM PRZECIEŻ JEST HARRY POTTER I CZARA OGNIA!!! :jupi:
Bleeeee... Gdzie ludzie mają oczy zeby oglądać ten kit ? (A może to ja mam zjechany gust ?)

Emte
01-12-2005, 21:43
to byla ironia :]

Tom_my
01-12-2005, 21:44
Noo to na pewno na twojej liście musi znaleźć się film "Szybcy i wściekli":):) Polecam też drugą część :) Mimo iż jej nie oglądałem, ale słyszałem, że jest booska :) Oczywiście jeśli filmy tego typu Cię interesują to polecam także Yamakasi i 13 dzielnice :)
przecież wyraźnie napisał że szuka filmów "z sensem"...:rolleyes:

George, polecam Ci filmy Formana, szczególnie Lot nad Kukułczym Gniazdem - Jack Nicholson gra kolesia który symuluje chorobę psychiczną by uchronić się od więzienia, przy okazji pokazuje prawdziwe życie innym zamkniętym w zakładzie, arcydzieło :)
z innych to Łowca Jeleni - wspaniała opowieść o wojnie, jak wpływa na człowieka i co potrafi z niego zobić. obejrzyj sobie jeszcze . Nieznośna Lekkość Bytu , Między Słowami, Broken Flowers, i wiele innych pięknych filmów których nie moge sobie przypomnieć, ale jak to zrobie to ci napisze : P

L23
01-12-2005, 21:55
Efekt Motyla, ten film trzeba obejrzec...

jediadi
01-12-2005, 22:17
Ja polecam.. (Chociaz stary) Farciarz Glimore:D
Opowiada o hokeisice któremu spodobała sie gra w golfa.. i.. reszte lepiej obejrzyj;-)(polecam!!!)

Fedor
01-12-2005, 22:35
Reqiem dla snu ... może trochę schizujący ale godny obejrzenia

YaSoviC
01-12-2005, 22:58
Memento
Stygmaty
Kawa&Papierosy;]
Niebianska Plaza(czytalem ksiazke, filmu nie ogladalem ale slyszalem ze jest rownie dobry)
Equlibrium(czy jakos tak;)
to takie 5 strzalow jak bedziesz potrzebowal wiecej to jeszcze pomysle:)

EDIT: "Man on fire" , "Training day" <--dwa swietne filmy z jak zawsze swietnym Denzelem:D

Podymczak
01-12-2005, 23:04
Piła
Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową
Szeregowiec Ryan
Stary, gdzie moja bryka?

Te filmy rządzą. W ostatnim jest mało sensu, ale o to chodzi ;)

Całkiem niedawno był taki topic... ;P

As
02-12-2005, 07:37
Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową

Chyba mechaniczną, również polecam.

~królo
02-12-2005, 08:19
no to ja polecam:
"Szyfry wojny"
"Egzorcysta"
"Sex is zero"
"Komórka"
"Pręgi"

jocho
02-12-2005, 09:05
Ja polecam Ali G in da Haus, Haw Hai, Obłęd, Constantine, Hide and Seek, boogeyman, Sin City, Forest Gump (zajebisty film), Zły Mikołaj, zakochany bez pamięci no i przede wszystkim Efekt Motyla

dudson
02-12-2005, 09:16
40-letni prawiczek, stary gdzie moja bryka, saw,saw2, większość wojennych

_kamil_
02-12-2005, 09:48
polecam Zieloną Milę z Henksem. Bardzo dobry film...

Kiler_
02-12-2005, 10:00
Ja polecam Stygmaty,Pi, filmy warte oglądnięcia. A Stygmaty to oglądaj wieczorem, robi efekt;P

rav
02-12-2005, 11:10
Ostatnio oglądałem Egzorcyzmy Emily Rose - ujdą nawet, ale za dużo scen w sądzie (ponad połowa filmu) ...

Elektryczne Nożyce
02-12-2005, 11:15
Szeregowiec Ryan
Czas Apokalipsy
Łowca Jeleni
Kompania Braci - wprawdzie to serial ale to trzeba po prostu obejrzeć !

glow50
02-12-2005, 11:49
ja polecam Gwałt francuski film o 2 laskach ktore zostały zgwałcone i potem się mszczą ciekawy psychologiczny w Polsce chyba wycofany z kin ze wzgledu na pewne sceny:)

Tosiek
02-12-2005, 11:49
Forrest Gump- zajebisty film

Tom_my
02-12-2005, 12:08
Szeregowiec Ryan
Czas Apokalipsy
Łowca Jeleni
no Czas Apokalipsy też jest zajebisty, ten psychodeliczny klimat, ach! :D jeszcze Pluton bym dorzucił do filmów wojennych któe trzeba obejrzeć. i Full Metal Jacket

@Yas - Niebiańska Plaża (ta z DiCapriem) słaba jest :]

Qba007
02-12-2005, 12:10
ja polecam the transporter 1 jak i 2 ;)

skoczek
02-12-2005, 12:17
zagubieni ! ;D zajebisty jest ten film odcinkowy ... ogladam od poczatku i mam nadzieje ze biedzie jeszcze pare tysiecy odcinkow :lol: :D

Swayzi
02-12-2005, 12:40
człowiek z blizną ....
Życie Carlita
glengarry glen ross
:spoko: :spoko:
no i ewentualnie chłopaczki z sąsiedztwa :hahaha:

carmel
02-12-2005, 12:45
Stary film:
"Zawrót głowy"

komal
02-12-2005, 13:28
Szeregowiec Ryan
Czas Apokalipsy
Łowca Jeleni

nom, godne pozycje.

dodatkowo: 'ostatni bastion', 'skazani na shawshank', '21 grams', 'efekt motyla', 'zielona mila'. trzymaja poziom, jak cos sobie jeszcze przypomne to dam znac. pozdrawiam.

edit:

@Yas - Niebiańska Plaża (ta z DiCapriem) słaba jest :]

bo o Leonarda wlasnie Yasowi chodzi :D

emce
02-12-2005, 13:29
Gladiator - Główna rola - Russel Crow - zarąbisty film...
Szyfry Wojny - nie wiem :) - Fajny
Szybcy i wściekli - jak wyżej :D Wartoo
Taxi 1 & 2 - również nie wiem - O żesz Kurde!!!
Uciekające Kurczaki - Animowany, lepszy od Shreka ;)
Pluto Nash - Edi Marfi ;) - szedł w niedziele
Narazie tyle, jak sobie przypomnie to ci powiem ;)

Pozdro

glow50
02-12-2005, 13:33
Gladiator - Główna rola - Russel Crow - zarąbisty film...
Szyfry Wojny - nie wiem :) - Fajny
Szybcy i wściekli - jak wyżej :D Wartoo
Taxi 1 & 2 - również nie wiem - O żesz Kurde!!!
Uciekające Kurczaki - Animowany, lepszy od Shreka ;)
Pluto Nash - Edi Marfi ;) - szedł w niedziele
Narazie tyle, jak sobie przypomnie to ci powiem ;)

Pozdro
trzeba jeszcze było przepisać reszte programu tv z zeszłego tygodnia:) dobry jeszcze jest Wróg u bram

Wojtkov_
02-12-2005, 13:36
zagubieni ! ;D zajebisty jest ten film odcinkowy ... ogladam od poczatku i mam nadzieje ze biedzie jeszcze pare tysiecy odcinkow :lol: :D
No mi tez juz dawno zaden serial sie tak nie spodobał :)...

Ale Dżordż chciał filmy z sensem, a z Ali G, albo Stary gdzie moja bryka to zbyt wiele sie mądrości nie wyniesie :P;)
Takie z sensem to gladiator, zielona mila... ciezko wymienic, zbyt duzo tych filmów.

PS - Emte - wiem ze ironia...

Swayzi
02-12-2005, 13:41
moze zamiast Marfi to murphy ...

FiluT
02-12-2005, 14:08
- Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną (stara, ale oglądałem też nową i również mi się spodobała, a najbadziej mi się spobobała Jessica Biel ;P ;))
- Ojciec Chrzestny (nie trzeba tłumaczyć, bo kto nie widział, to chyba chował się pod kanapą)
- dwa świetne filmy Quentina Tarantino - Pulp Fiction i Od Zmierzchu Do Świtu (choć tutaj reżyseria Roberto Rodrigueza)

Z nowszych filmów to:
- Miasto Boga - jeden z lepszych filmów jakie widziałem - dzieci z biednych dzielnic Rio de Janeiro, którym nie są obca morderstwa, które nie wachają sie użyć broni. Chyba niedawno był w jakiejś gazetce dla pań
(I pozostałe, które niezbyt pasują do prośby Georga, ale jak będziecie mieli okazję, to warto oglądnąć):
- bardzo głupi, ale bardzo śmieszny film, bez większego sensu: Harold and Koumar go to White Castle (w skrócie HaKgtWC :P) - O dwóch takich co poszli w miasto
- filmy akcji, czyli The Italian Job (Włoska Robota), Transporter (część 1, bo 2 jest przesadzona)
- Goal, czyli opowieść o meksykańskim chłopaku z LA, który dostaje szansę gry w Newcastle.

I przeboski film, polska produkcja, kino niezależne... "Sum, tak zwany olimpijczyk". Po prostu, film mistrzostwo. Totalna amatorszczyzna, a na żadnym innym filmie tak się nie uśmiałem. O ile się orientuję, można legalnie ściągnąć z internetu.

Swayzi
02-12-2005, 14:15
taa.amatorszczyzna przegina, miałem okazję obejrzeć "Krew z Nosa" ... polecam hehe

YaSoviC
02-12-2005, 14:29
Co do "Niebianskiej Plazy" to filmu nie ogladalem wlasnie ze wzgledu na Leosia, ksiazka mi sie podobala i ja polecam;]

Swordfish
02-12-2005, 14:32
Man on fire po raz drugi :)

amph
02-12-2005, 14:47
Godfather
Helikopter W Ogniu (baardzo mi sie podobal)
Szeregowiec Ryan
Kompania Braci
Wladca Pierscieni ;P
Dwunastu Gniewnych Ludzi
Ring 2( :zeby: )
Jak sobie przypomne to napisze;)

Ogolnie bardzo lubie wojenne filmy, w ktorych odczuwa sie "klimat" tam panujacy itp.i nie potrzebne mi sa super efekty specjalne i inne fajerwerki;)

kazzoo
02-12-2005, 15:09
"Burza stulecia" ("Storm of the Century") - swietny, klimatyczny thriller nakrecony na podstawie powiesci Stephen'a King'a. Dzisiaj o godzinie 2.55 na TVP1 zostanie wyswietlona pierwsza czesc tego filmu, tzn. TVP zaserwowala go w formie miniserialu.

butcher25
02-12-2005, 15:18
Girl Next Door
American 1,2, 3, band camp
Efekt Motyla
Oszukac Przeznaczenie 1,2
Hitch
Ocean's eleven
Wloska robota

Scorpion
02-12-2005, 16:25
Aniołowie apokalipsy - fajny film podobał mi sie bardzo ;P
Old shool - smieszny filmik - warto obejrzeć
Gol - Santiaaaagooooooo.... ;P
A pozatym to:
Girl next door
Dodgeball
Miasto gniewu
Czas Surferów :D
i słyszałem że 40 letni prawiczek jest tez dobry :D

Fred the Red
02-12-2005, 16:37
Oj duzo by wymieniac:
Trylogia LOTR, Gladiator, Raport Mniejszości, American Pie 1 i 2 oraz 3 zeby zobaczyc jak Stifler tanczy w gejowksim barze. :P:P 4 nie polecam. Moj lider SZEREGOWIEC RYAN oraz serial Kompania Braci. Z hanksem dobre filmy Forrest Gump, no i Zielona Mila. Jak juz ktos mpowil Lot nad ... i Skazani na Shawnshak to jest dobry film!!! Ale Ryan lepszy. :P Harrego Odradzam! I filmy typu Troja czy Krolestwo.... bo to sa kity. Z anime to Shreki oba. Nie bede wspominal o 1 czesci Matrixa bo to klasyka wspoleczesnego kina tez good film Leon zwawodowiec i moja ulubiona trylogia Indiana Jones all czesci. A wiec:
1. Indiana Jones (all)
2. LOTR (all)
3. Szeregowiec Ryan i Kompania Braci
4. Matrix
5. Skazani na Shawshank
6. Gladiator
7. American Pie (1,2 no i 3)
8. Raport Mniejszosci
9. Lot nad kukulczym gniazdem
10. Leon zawodowiec
11. Zielona Mila i Forrest Gump
i to co wyzej wymienilem. PZDR Na pewno jeszcze jest duzo dobrych filmow ktorych nie wymienilem ale filmy sa tylko przystawka do Canal+ Sport i ligi ANgielskiej. :P:P

Suchy
02-12-2005, 16:46
Koniecznie HOW HIGH :D

Elektryczne Nożyce
02-12-2005, 17:02
Ah ! Lot nad kukułczym gniazdem genialny jest :) ale i tak książka lepsza :) Wróg u bram też polecam. A w Full Metal Jacket moja ulubiona scena to scena musztry :D:D:D

No i jeszcze Dobry wojak Szwejk :D:D:D Jak chcecie leżeć podczas filmu i płakać ze śmiechu to obejrzyjcie to ;) Ale książka również lepsza od filmu :D

Tom_my
02-12-2005, 17:11
Co do "Niebianskiej Plazy" to filmu nie ogladalem wlasnie ze wzgledu na Leosia, ksiazka mi sie podobala i ja polecam;]
no ale nie można też tak chłopaka dyskryminować, w Co Gryzie Gilberta Grape'a i Chłopięcym Świecie świetny był : )

zaper
02-12-2005, 17:22
no ale nie można też tak chłopaka dyskryminować, w Co Gryzie Gilberta Grape'a i Chłopięcym Świecie świetny był : )

"Co gryzie Gilberta Grape`a" to był caly swietny film i kazda aktor zagral swietnie, a wiec ów Chłopak musial sie tylko dostosowac do poziomu filmu :)

fifek
02-12-2005, 19:45
Ja polecam amerykańską wersję The Ring(sobota TVN) Wciska w fotel mino że bez krwi. Jest to pierwsza lepsze część. Drugą moim zdaniem skopali.

karol_1989
02-12-2005, 21:48
No to ja dorzuce swoje filmy:
-Szeregowiec Rayan
-Wróg u bram
-Aniołowie Apokalipsy
-Tożsamość
-Kompania braci (to jest serial)
-EoruTrip( superowska komedia)

Podymczak
02-12-2005, 22:25
Oj duzo by wymieniac:
Trylogia LOTR, Gladiator, Raport Mniejszości, American Pie 1 i 2 oraz 3 zeby zobaczyc jak Stifler tanczy w gejowksim barze. :P:P 4 nie polecam. Moj lider SZEREGOWIEC RYAN oraz serial Kompania Braci. Z hanksem dobre filmy Forrest Gump, no i Zielona Mila. Jak juz ktos mpowil Lot nad ... i Skazani na Shawnshak to jest dobry film!!! Ale Ryan lepszy. :P Harrego Odradzam! I filmy typu Troja czy Krolestwo.... bo to sa kity. Z anime to Shreki oba. Nie bede wspominal o 1 czesci Matrixa bo to klasyka wspoleczesnego kina tez good film Leon zwawodowiec i moja ulubiona trylogia Indiana Jones all czesci. A wiec:
1. Indiana Jones (all)
2. LOTR (all)
3. Szeregowiec Ryan i Kompania Braci
4. Matrix
5. Skazani na Shawshank
6. Gladiator
7. American Pie (1,2 no i 3)
8. Raport Mniejszosci
9. Lot nad kukulczym gniazdem
10. Leon zawodowiec
11. Zielona Mila i Forrest Gump
i to co wyzej wymienilem. PZDR Na pewno jeszcze jest duzo dobrych filmow ktorych nie wymienilem ale filmy sa tylko przystawka do Canal+ Sport i ligi ANgielskiej. :P:P

Widzę, że gust taki sam jak mój, czyli zero komercyjnego badziewia, same typowe klasyki kina!

emce
02-12-2005, 22:29
Raport mniejszosci, Teqilla i Bonnetti w Rzymie (Serial, już nie leci), no i oczywiście:
JAMES BOND :)

Judzio
02-12-2005, 22:41
" GREEN STREET HOOLIGANS"

Nie spodziewałem się tak świetnej roli po Elijahu Woodzie, serio warto obejrzeć

A co do American Pie 4 jak ktoś wspominał, to nie jest to oczywiście kontynuacja przygód głównych bohaterów tylko Stiffmeistera Juniora, więc film dla ciekawych i chętnych obejrzenia czyje przygody były lepsze :]

Dave
02-12-2005, 22:53
Ja polecam Ali G Indahouse - ten film rządzi i wymiata :) Kto oglądał ten wie :D Re5tecpa! :)

niewazne
03-12-2005, 10:53
Widzę, że gust taki sam jak mój, czyli zero komercyjnego badziewia, same typowe klasyki kina!

Jak dla mnie to są komercyjne filmy :]

Piła 1 i 2 / Kung Pow / Boyz 'n' Da Hood - Chłopaczki z sąsiedztwa nie ta z Ice Cubem :P /

Jay W.
03-12-2005, 11:14
A w Full Metal Jacket moja ulubiona scena to scena musztry :D:D:D

Czekaj czekaj, to jest to z Marysią Złotocipską?

Dużo filmów w życiu oglądałem, ale najbardziej w pamięci mam:
-Forrest Gump
-Szeregowiec Ryan
-Zielona Mila
-Wszystko albo Nic (kapitalny film o nauczycielu z powołania, polecam każdemu)
-Gwiezdne Wojny (stara trylogia)
-Władca Pierścieni (wszystkie)
-Droga Smoka
-Wejście Smoka
-Wściekła Pięść
-SWAT: Jednostka Specjalna
-Jeniec
-Wróg Publiczny
-Chłopaki nie Płaczą
-Godzilla (ta amerykańska)
-Shrek, Shrek 2
-Indiana Jones (wszystkie części)
-Leon
-Lot nad Kukułczym Gniazdem
-Gułag
-Ali G in da house
-Upadek (ten z Michaelem Douglasem)
-Chicago Cab
-Dzień Świra

(kolejność przypadkowa, choć Forrest Gump jest u mnie na pierwszym miejscu :))

Koki'
03-12-2005, 11:19
Ja polecam Ali G Indahouse - ten film rządzi i wymiata :) Kto oglądał ten wie :D Re5tecpa! :)
Racja, Ali G mnie rozjebał :spoko: Większość filmów jakie lubie były już wymienione, ale chyba nie było "Piątku". Moim zdaniem równie zajebista komedia!

Wojtkov_
03-12-2005, 11:53
-Dzień Świra

Najgłupszy film jaki w życiu oglądałem :)

Dobry jest też Poniedziałek i Wtorek, z Bolcem i Kukizem :D

Emte
03-12-2005, 22:21
NAGA BROŃ. Nie wiem jak wy, ale dla mnie to jest klasyka. :D W **** to powtarzaja, a ja zawsze sie smieje. :D

Dave
03-12-2005, 23:03
NAGA BROŃ. Nie wiem jak wy, ale dla mnie to jest klasyka. :D W **** to powtarzaja, a ja zawsze sie smieje. :D

albo Ace Ventura :D

zajebiste są tez komedie z Adamem Sandlerem np. happy Gilmore :haha:

lewy
03-12-2005, 23:16
Noo przy tych starszych komediach, też się zawsze śmieję :D Hah NAGA BROŃ i ACE VENTURA r0x.

HoaX
03-12-2005, 23:25
Ogólnie wszystkie filmy z Lesile Nielsenem wymiatają :D Ściągany jak dla mnie #1 :P

Ostatnio obejrzałem "Komornika", jak dla mnie niezły film, lepszy polski od jakiegoś czasu.

Fred the Red
03-12-2005, 23:28

Emciak wiesz co dobre. ;) Fakt kilka razy juz widzialem a i tak nadal sie msieje do lez. W ogle remake roznych filmow z Nielsenem sa zajebiste. :P PZDR

lewy
03-12-2005, 23:46
A wogóle może założymy temat o jakiś ciekawych filmach, albo meczach, które lecą w telewizji... pomoże to nam :D

Wojtkov_
04-12-2005, 00:06
A wogóle może założymy temat o jakiś ciekawych filmach, albo meczach, które lecą w telewizji... pomoże to nam :D
No był nie dawno temat 'co w TV' czy jakos tak, ale poszedł w zapomnienie...

zaper
04-12-2005, 00:07
Leslie Nielsen wymiata !
Naga Bron, Sci(ą)gany i Szklanką po łapkach to po prostu klasyka :D

FiluT
04-12-2005, 11:42
Jeszcze zapomniałem napisać o bardzo ważnym filmie - Dziewiąte Wrota. Film o kolekcjonerze książek poświęconych szatanowi, który chce odnaleźć dwie z trzech ksiąg "Dziewięć Wrót Królestwa Cieni", a jedną z nich ma sam. Wynajmuje do tego Dean'a Corso (Johny Deep). --> streszczenie z okładki :]
Jeśli dobrze znasz angielski, to polecam Ci oglądać w wersji oryginalnej, bo z lektorem nie czuć tego klimatu. Ewentualnie z napisami :)

Podymczak
04-12-2005, 11:57
A może po prostu zmienić topic tego i przykleić ?

ass paper
04-12-2005, 12:48
"36"- kumpel był i mówi, że zajebisty film akcji, więc chyba moge polecić, choć sam nie oglądałem. Więcej tutaj (http://www.kinoswiat.pl/film_36.asp)

Michal
04-12-2005, 13:34
Green Street Hooligans
Football Factory
Oszukać przeznaczenie 1 i 2
Saw 1 i 2
Doom
Ultras
Klatka
Kontrolerzy
Gol !
40 letni prawiczek
Pan życia i śmierci
Madagaskar
Shrek 2
Szeregowiec Rayan
Wróg u bram
Behaind enemy lines
Bitwa o Anglię
Jak rozpętałem II W.Ś
Black Hawk Down
Most na rzece Kwai
Pluton
Hamburger Hill
Patton
Stalingrad

Koki'
05-12-2005, 17:34
Warto obejrzeć też dokument 'Super size me' o fastfoodach ale przede wszystkim o McDonaldzie. Koleś przez 30 dni w ramach eksperymentu jadł tylko produkty z McDonalda i na końcu widzimy tego fatalne skutki. W filmie jest też o tym jak w USA McDonald jest popularny, jednak mnie najbardziej rozwalił kawałek z dzieciakami. Miały odpowiadać kogo widzą na portrecie i wszystkie maskotki McDonalda zostały bezproblemowo odgadnięte. Na Georga Waszyngtona tylko jeden odpowiedział, a na Jezusa nie odpowiedział dobrze żaden, tylko jeden powiedział że to chyba George W. Bush

agrest
08-12-2005, 13:46
przypadkowa kolejność:
szeregowiec ryan
piąty element
gwiezdne wojny(tylko te starsze i jedynka)
gladiator
forrest gump
garfield
asterix i obelix(wszystkie)
oprócz tego legalna blondynka, rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr i pojutrze

nene
08-12-2005, 18:42
Siema

Mam pytanie czaice taki fil co Goscio zabija wybrane (chyba) osoby i z ich ciał składa Jezusa?? czyli np jednemu gosciowi obcinagłowe a ta wyglada jak Jezusa albo np ubcina reke i zszywato z reszta czesc ale kazda czesc pochodzi od innej osoby

Ljungberg
08-12-2005, 21:20
Z nowosci baaardzo podobala mi sie ostatnia czesc Amerocan Pie: Band Camp ktora wyszla tylko na DVD oraz "GOAL"...to film o historii Santiago Muneza..Meksykanina ktory bardzo chcial grac w Anglii :)

Ze starszych filmow polecam Sezon Rezerwowych z Keanu Reeves'em (czy jak to sie pisze?!) :)

Benix007
12-12-2005, 13:20
George, polecam Ci filmy Formana, szczególnie Lot nad Kukułczym Gniazdem - Jack Nicholson gra kolesia który symuluje chorobę psychiczną by uchronić się od więzienia, przy okazji pokazuje prawdziwe życie innym zamkniętym w zakładzie, arcydzieło :)
z innych to Łowca Jeleni - wspaniała opowieść o wojnie, jak wpływa na człowieka i co potrafi z niego zobić. obejrzyj sobie jeszcze . Nieznośna Lekkość Bytu , Między Słowami, Broken Flowers, i wiele innych pięknych filmów których nie moge sobie przypomnieć, ale jak to zrobie to ci napisze : P

Masz całkowitą rację!

cez
12-12-2005, 14:00
wróg u bram
matrix ( 1,2,3 );P
władca pierścieni ( 1,2,3 );P
transporter 1 (2ki nie oglądałem:P)
van helsing - czy jakoś tak
constantine
goal
40 letni prawiczek
Filmy z Leslie Nielsenem :P
Doom
................

ps co do zaginionych to w jakim momencie są główni bohaterowie tego serialu u WAS w Polsce?? bo ja mieszkam w anglii i ten serial tu już sporo leci......

Swayzi
12-12-2005, 14:55
oglądałem dwa razy "Między słowami" i nie spodobał mi się. Nie że jestem przeciwnikiem takich romantycznych filmów, wręcz przeciwnie lubie np. "Nigdy w życiu" czy "Bezsenność w Seatle" ...

SirVat
12-12-2005, 15:23
Siema

Mam pytanie czaice taki fil co Goscio zabija wybrane (chyba) osoby i z ich ciał składa Jezusa?? czyli np jednemu gosciowi obcinagłowe a ta wyglada jak Jezusa albo np ubcina reke i zszywato z reszta czesc ale kazda czesc pochodzi od innej osoby
"Odkupienie" (tytuł oryginału "Ressurection") z Christopherem Lambertem

komal
12-12-2005, 17:40
ostatnio ogladalem 'the island' i szczerze powiem, ze prawie na nim usnalem. typowa holywoodzka produkcja, wielki budzet, pierwszorzedne sceny poscigow, dosc poprawna gra aktorow - to plusy. minusow, jak dla mnie jest nieco wiecej. przede wszystkim liniowa fabula, latwa do przewidzenia. liczne niedokladnosci w akcji filmu. na dodatek nie podobal mi sie klimat tego filmu. nie polecam jednak ma on swoje scisle grono wielbicieli.

zerknalem tez na 'plan lotu' i takze sie zawiodlem. poczatkowo zapowiadal sie naprawde dobry triller, do polowy filmu. pozniej wziela gore typowa amerykanska akcja i 'odwazna kobieta pokonala porywaczy'. bardzo dobra rola jodie foster. mimo wszystko film ten zobaczyc mozna, ma w sobie kilka niezlych scen wartych oblookania.

pozdrawiam.

Wojtkov_
12-12-2005, 21:00
ostatnio ogladalem 'the island' i szczerze powiem, ze prawie na nim usnalem. typowa holywoodzka produkcja, wielki budzet, pierwszorzedne sceny poscigow, dosc poprawna gra aktorow - to plusy. minusow, jak dla mnie jest nieco wiecej. przede wszystkim liniowa fabula, latwa do przewidzenia. liczne niedokladnosci w akcji filmu. na dodatek nie podobal mi sie klimat tego filmu. nie polecam jednak ma on swoje scisle grono wielbicieli.
Też go oglądałem 2 dni temu i mam identyczne odczucia, wogule mnie nie wciągnął, co najwyżej usypiał...

Mojso
13-12-2005, 18:05
A ja polecam ten oto film wojenny, nakręcony przeze mnie i przez judzia oraz przez resztę ekipy :D

P.S Nie jest to żadne śmianie się z tragedi wojny czy coś....

Indżoj :D
http://rapidshare.de/files/9103038/Wojna.wmv.html

Dave
13-12-2005, 20:07
A ja polecam ten oto film wojenny, nakręcony przeze mnie i przez judzia oraz przez resztę ekipy :D

P.S Nie jest to żadne śmianie się z tragedi wojny czy coś....

Indżoj :D
http://rapidshare.de/files/9103038/Wojna.wmv.html

haha, najlepszy jest Judzio z taczką, albo ten pies :D
a najlepszy tekst to : Achtung, russian soldier! :hahaha:

Judzio
13-12-2005, 20:09
prosta piłka: rzezamy w Call of Duty 2 , a tam tak wieje nienawiścią Sowietów do Niemnoszków, cytuje : ' fascist son-a-bitch' :P że postanowiliśmy przenieść nasze wrażenia gierkowe na plan ;)

hehe dzięki Dave, twoja ocena ?? 10/10 :cfaniak:

Ściągać chłopaki i niechłopaki bo jak widać warto ;P

Dave
13-12-2005, 20:36
hehe dzięki Dave, twoja ocena ?? 10/10 :cfaniak:

nawet 12/10 :D

mejdej mejdej :D

Mojso
14-12-2005, 07:01
oczywiście taczka pamiętajcie że to był czołg :D Taka artystyczna przenośnia :D poatym dynamiczna ackja, wszystko jest :D także element wzruszający występuję, gdy ginie Wasili Borbonko (czyt. ja) :D

Viva Colonia
14-12-2005, 12:32
wszelkie dobre stare horrory typu Spookies , Splatter Unicversity .... Polecam
stronę www.horrorworld.pl mozna tam poczytać b.dużo recek ;)

George89
20-12-2005, 17:08
A znacie moze jakies odjechane amerykanskie komedie typu: Eurotrip, American Pie, Not another teen movie i Wieczny student?? Chyba wiecie co mam na mysli :D

Wojtkov_
20-12-2005, 20:01
A znacie moze jakies odjechane amerykanskie komedie typu: Eurotrip, American Pie, Not another teen movie i Wieczny student?? Chyba wiecie co mam na mysli :D
"But Minetou":D stare,głupie, ale śmieszne:P

Ja ostatnio oglądałem Coach Cartera i całkiem fajny :), o koszykówce wiec trudno zeby mi sie nie podobał ;)... I 'Wróg u bram' Judziowo-Mojsowe :D - 10/10 ;P

Fred the Red
20-12-2005, 20:42
WBman ty to masz gust. :P:P Żałosny humor, ale czasami nawet, nawet. Lepsza Naga Broń... ^^

mathias_
21-12-2005, 21:36
"But Minetou":D stare,głupie, ale śmieszne:P

Ja ostatnio oglądałem Coach Cartera i całkiem fajny :), o koszykówce wiec trudno zeby mi sie nie podobał ;)... I 'Wróg u bram' Judziowo-Mojsowe :D - 10/10 ;P
o tak, But Minetou jest świetną westernową parodią ;P Coach carter tez bardzo fajny film, wlasnie przed chwilą skonczylem oglądac :]

Elektryczne Nożyce
25-12-2005, 21:08
Własnie skończyła się "Depresja Gangstera". Obejrzałem już chyba z 15 raz ale dalej mnie śmieszy ten film ;] Polecam wszystkim :)

Wojtkov_
25-12-2005, 21:46
Własnie skończyła się "Depresja Gangstera". Obejrzałem już chyba z 15 raz ale dalej mnie śmieszy ten film ;] Polecam wszystkim :)
Mi sie on średnio podoba.

A ostatnio oglądałem 2 filmy...

Czas Surferów - Chwilami śmieszny ale zadna rewelacja, zato texty Rysia są fajne :P

Batman - spoko filmik... Napewno najlepszy z tych komiksowych opowiesci jakie do tej pory zekranizowali (Spiderman,fantastic4,daredevil itd.). Już nic nie bierze sie z nikąd, nie ma tajemniczych radio aktywnych pyłów, pająków itd. tylko dosyć realna historyjka. polecam ;]

kabanos12
26-12-2005, 08:22
Polecam film Kurczak Mały :cfaniak: 8-)

adas89
26-12-2005, 09:25
Z "głupich" komedii to jeszcze Johny English :D

Beyond
27-12-2005, 11:12
Ja POLECAM film "GOL"

OPIS
Gdy dziesięcioletni Santiago Munez wraz z ojcem przekracza nielegalnie granicę USA, ma przy sobie jedyną cenną rzecz - piłkę. W biednej emigranckiej dzielnicy we wschodnim Los Angeles, rodzina osiąga wreszcie stabilizację. Chłopak nie porzuca jednak futbolu - gra w lokalnym, amatorskim zespole. Podczas jednego z meczów dostrzega go Glen Foy, dawny słynny angielski piłkarz i selekcjoner. Jest przekonany, że Santiago ma wielki talent. Proponuje mu grę w pierwszoligowej angielskiej drużynie Newcastle United. Santiago, choć musi pokonać upór ojca, wierzy, że spełnia się marzenie jego życia. Wyrusza w nieznane do Anglii, gdzie okazuje się, że nie tak łatwo dostać się do znanego zespołu. Nie zamierza jednak się poddać.

karol_1989
29-12-2005, 10:09
Ja wczoraj oglądałem film Girl Next Door ( DZiewczyna z sąsiedztwa)
Jest to komedia wszystkim ten film naprawdę gorąco polecam. Nieźle się przy nim uśmiałem. No i główno bohaterka jest cudna :]

Ljungberg
30-12-2005, 17:02
Ostatnio ogladalem film KABHI KHUSHI KABHIE GHAM (Czasem slonce czasem deszcz).
To film produkcji indyjskiej (tzw.Bollywood) i powiem wam ze bardzo dawno nie ogladalem tak swietnego filmu.No po prostu ten film to istne cudo.Jest to dramat polaczony z musicalem.Szczerze mowiac nigdy nie przepadalem za musicalami ale jak zobaczylem ten film to normalnie poezja :]
Ba...wczoraj sobie go zamowilem na allegro.Naprawde warty obejrzenia.
Ciekawostka...film trwa prawie 4 godz :P :D

Swayzi
30-12-2005, 18:18
zajebisty tytuł i zajebiscie długo trwa. Nie lubie Bollywoodów a jedyne musicale które strawiłem to "skrzypek na dachu " i "Piosenka Deszczowa -classic shit"

Ljungberg
30-12-2005, 18:32
No nie da sie ukryc.....trwa dlugo ale ja jakos nie odczulem zeby to trwalo az 4 godz.
I dodam jeszcze ze sciezka dzwiekowa do tego filmu rowniez jest super.
BOLE CHUDIYAAN rLz :D

mathias_
30-12-2005, 19:25
Ja ostatnio oglądałem "Mechniczną pomarańczę". Dziwny troszke film, ale bardzo fajny. Polecam.

Wojtkov_
30-12-2005, 22:26
Dzis obejrzałem komornika i całkiem mi sie spodobał, strasznie ponury ale obejrzeć warto...

A i obejrzałem kilka dni temu na TVNie 'cast away - poza światem' :D, bo jakoś wczesniej nie miałem okazji, i był to najlepszy film jaki oglądałem w tym roku:P

Ljungberg
01-01-2006, 22:38
Jakby ktos z was nie szedl w piatek do szkoly a ma c+ w domu to po 10.00 leci KABHI KHUSHI KABHIE GHAM :P

Wojtkov_
02-01-2006, 21:57
Oglądałęm dzisiaj SAW 2, jedynki niestety nie widziałem ale dwójka jest wyjebista :D, naprawde świetny film, polecam każdemu:), nawet tym co nie lubią krwi xD

Swayzi
24-01-2006, 18:43
w Piątek na Tvn oglądałem świetny film "człowiek z Blizną" Polecam. Moim zdaniem o ciut lepszy od klasyki jak "Ojciec Chrzestny ". Tony Montana - to jest dopiero rola. Wspaniała akcja,fabuła I zakończenie dramatyczne. W ogóle ile koki się w filmie przewinęło :/ Polecam ziom

Tom_my
24-01-2006, 18:59
no ja też oglądałem Scarface, ale do momentu rozpoczęcia sie Taksówkarza. rzeczywiście bardzo dobry film, musze obejrzeć całego, ale z tego co widziałem nie bije Ojca Chrzestnego (1 i 2). za to kreacja Pacino genialna. ale nie moge powiedzieć że żałuje zmiany repertuaru, bo Taksówkarz był absolutnie genialny, odrazu wskoczył do mojej ulubionej piątki filmów (opórcz niego: O Chrzestny I & II, Łowca Jeleni i Lot nad Kukułczym Gniazdem). świetny film o samotności, braku pomysłu i niezsilności, czegoś takiego właśnie potrzebowałem! do tego genialna atmosfera nocnego miasta i fenomenalny Robert De Niro. no i ta scena "uwolnienia" Jodie Foster.. arcydzieło :cfaniak:

SirVat
24-01-2006, 20:54
Ostatnio w moje łapska wpadł wyśmienity film Darren'a Aronofsky'ego "Requiem for a dream" (Requiem dla snu). Długo po obejrzeniu tego filmu nie mogłem wyjść z podziwu. Po prostu film po obejrzeniu pozostawia niesamowite wrażenia. To trzeba zobaczyć.
Co to wogóle za film + komentarze widzów (99% pozytywów!!!) (http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=2174)
Jeżeli ktoś z was skusi sie zobaczyc to arcydzieło to zapewniam, iż nie bedzie żalowal. Podziekowania ślijcie pocztą ;)

Wojtkov_
24-01-2006, 23:52
SirVat musze sobie złatwic ten film jak mówisz ze ciekawy :).

A ja oglądałem 2 dni temu hooligans i jak dla mnie świetny :D, po tytule widać ze to nie jakiś psychologiczny triller z poczwórnym dnem, ale ja lubie takiego typu filmy jak właśnie hooligans ;], i filmik naprawdy wg mnie godny polecenia szczególnie dla miłosników piłki nożnej chociaz ten film zbyt duzo z nią wspólnego nie ma :P.

! GSE ! ;)

komal
25-01-2006, 01:54
Ostatnio w moje łapska wpadł wyśmienity film Darren'a Aronofsky'ego "Requiem for a dream" (Requiem dla snu). Długo po obejrzeniu tego filmu nie mogłem wyjść z podziwu. Po prostu film po obejrzeniu pozostawia niesamowite wrażenia. To trzeba zobaczyć.
Co to wogóle za film + komentarze widzów (99% pozytywów!!!) (http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=2174)
Jeżeli ktoś z was skusi sie zobaczyc to arcydzieło to zapewniam, iż nie bedzie żalowal. Podziekowania ślijcie pocztą ;)

idac sladem aronofsky'iego nalezy obowiazkowo trafic na 'pi'. film rowniez wybitny mowiacy o matamatyku, ktory cale swoje zycie poswieca na odnalezienie znaczenia liczby pi. produkcja sklania do refleksji nad twierdzeniem: czy swiat zbudowany jest z liczb, czy jedna rzecz zalezy od drugiej ... matematyk zbiegiem czasu odkrywa zaleznosci, z ktorych sklada sie nasze zycie m.in na gieldzie papierow wartosciowych. przy czym liczna 'pi' jest tam okreslana jako boska liczba, na jej podstawie mozna wszystko okreslic, wedlug niej napisana zostala tora. film jest czarnobialy, tym samym znakomicie oddaje sam klimat. naprawde polecam.

'miasto boga', glosny film mowiacy o zyciu na przedmiesciach rio. wmieszane sa w nim rozne watki, zarowno porachunki tamtejszych gangow skladajacych sie z mlodziezy /dzieci. zycie ludzkie nie ma tam zadnej wartosci, morderstwa i narkotyki sa tam jedyna droga byc stac sie kims, z tego miasta nie ma ucieczki. dodatkowo poznajemy historie mlodego chlopaka, fotografa, ktory to ukazuje nam 'uroki' tamtejszego zycia. film zostawia niesamowite wrazenie, pozycja obowiazkowa.

'man on fire', wspaniala rola danzela washingtona. byly zolnierz za sprawa swego przyjaciela staje sie ochroniarzem malej dziewczynki w mexico city, miescie gdzie porwania dzieci dla okupu sa na porzadku dziennym. mial problemy z alkoholem, zycie dla niego nie mialo zadnej wartosci, czul sie zagubiony moralnie i duchowo. lekiem dla niego okazala sie wlasnie ta dziewczynka, ktora pomogla mu ... dobra za duzo wam nie bede mowic ale zwroty akcji, wspanialy klimat [ah, te latynoskie miesciny], muzyka i dramaturgia sprawiaja, ze film jest niezwyklym przezyciem.

pozdrawiam i zachecam.

Wojtkov_
25-01-2006, 01:59
Ja dzisiaj mam 'noc z Lostem' :D, czyli słuchawy na uszy i 4 odc. po kolei xD

EDIT - koniec seansu na dzisiaj ;], ten serial jest wspaniały :D

Tom_my
25-01-2006, 10:39
idac sladem aronofsky'iego nalezy obowiazkowo trafic na 'pi'. film rowniez wybitny mowiacy o matamatyku, ktory cale swoje zycie poswieca na odnalezienie znaczenia liczby pi. produkcja sklania do refleksji nad twierdzeniem: czy swiat zbudowany jest z liczb, czy jedna rzecz zalezy od drugiej ... matematyk zbiegiem czasu odkrywa zaleznosci, z ktorych sklada sie nasze zycie m.in na gieldzie papierow wartosciowych. przy czym liczna 'pi' jest tam okreslana jako boska liczba, na jej podstawie mozna wszystko okreslic, wedlug niej napisana zostala tora. film jest czarnobialy, tym samym znakomicie oddaje sam klimat. naprawde polecam.
w tym filmie koleś miał taki ciasny pokój i w nim często siedział? bo chyba to oglądałem kojarzy mi sie właśnie film czarno - biały , ale dośc nowy, z taką specyfinczną z lekka psychodeliczną atmosferą

komal
25-01-2006, 11:23
w tym filmie koleś miał taki ciasny pokój i w nim często siedział? bo chyba to oglądałem kojarzy mi sie właśnie film czarno - biały , ale dośc nowy, z taką specyfinczną z lekka psychodeliczną atmosferą

jop, to dokladnie ten sam film.

btw.

'w tym filmie koleś miał taki ciasny pokój i w nim często siedział?'

pieknie to ukazales :D

Jim
25-01-2006, 14:09
jak o matmie mowa to mi się bardzo podobał 'Piękny umysł'. Naprawdę film zarąbisty!!

karol_1989
25-01-2006, 19:44
A dzisiaj byłem w kinie na naprawdę bardzo dobrym filmie Ziemia niczyja.
Jest to film który składa do myślenia i naprawdę gorąco go wszystkim polecam.
Dodam jeszcze że ten film już troche ma ponieważ powstał w 2001 roku.
tutaj znajdziecie coś nieco o tym filmie i opinie internautów (http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=9383)

A co do filmu Hooligans to mi tez przypadł do gustu. Raczej wszystko o tym filmie zostało już opisane w tym temacie

Jay W.
26-01-2006, 08:26
Ja ostatnio byłem w kinie na dwóch filmach, które polecam... Pierwszy to Jarhead, który ukazuje przeżycia żołnierza Marines podczas wojny w Zatoce Perskiej...drugi to Sophie Scholl: ostatnie dni...świetny niemiecki film o studentce, która z bratem rozrzuciła ulotki antyhitlerowskie na uczelni... Zostali złapani prawie na gorącym uczynku, a a prawie cały film skupia się na przesłuchaniach (które są prawdziwe)... Polecam gorąco ten film...

Jim
31-01-2006, 10:17
wczoraj na TVP 1 leciał Rainman, również fajny film:P pewnie każdy wie o co w nim chodzi;P

Wojtkov_
31-01-2006, 13:27
'Nieugięty Luke' był fajny ;P

Jim
31-01-2006, 18:23
kurde...chciałem go obejżeć, ale nie miałem czasu:/ ej a oglądaliście "Marzyciela"? Z Johnym Deppem. Film opowiada o artyście, który zaprzyjaźnia się z pewną rodziną, a właściwie z dziećmi pewnej kobiety i one są dla niego muzami...tak powstał "Piotruś Pan":) film nie jest najwyższych lotów, ale postawia pytanie: "Czy potrafimy oderwać się od rzeczywistości?" Odpowiedz nie jest jednoznaczna

Swayzi
01-02-2006, 14:35
fajny był film w Poniedziałek na tv4 "Siła i Honor"

rav
02-02-2006, 19:39
Dzisiaj obejrzałem w kinie film 'Tylko mnie kochaj'. Do sali kinowej wchodziłem z nadzieją, że nie będzie to kolejny nudny film 'z tych dla bab'. Po seansie wyszedłem zadowolony, ponieważ film był całkiem, całkiem. Dobra obsada, znana w szczególności miłośnikom polskich seriali (tych współczesnych, oczywiście). Scenariusz może i niezbyt błyskotliwy (po obejrzeniu 1/4 filmu inteligentna osoba będzie znała zakończenie), ale jest to bardzo miła komedia romantyczna, w sam raz do obejrzenia razem z dziewczyną w jakiś weekendowy wieczór. Pozdrawiam i zapraszam do kin (w sieci nie ma tego filmu, więc ściąganie jak na razie możecie sobie odpuścić).

Dave
02-02-2006, 20:04
jak sie nazywa ten nowy film z Jimem Carreyem?

rav
02-02-2006, 20:15
Dick and Jane: Niezły Ubaw (Fun with Dick and Jane)
Data premiery: 2006-02-03 (Polska)
Gatunek: komedia kryminalna
O filmie: Opowieść o pewnym małżeństwie, które aby opłacić swoje rachunki zaczyna napadać na banki.

Emte
02-02-2006, 20:38
Dick and Jane: Niezły Ubaw (Fun with Dick and Jane)
Data premiery: 2006-02-03 (Polska)
Gatunek: komedia kryminalna
O filmie: Opowieść o pewnym małżeństwie, które aby opłacić swoje rachunki zaczyna napadać na banki.
juz po samym tytule czuje ze to niezle gowno

Wojtkov_
02-02-2006, 21:30
No tytuł odstrasza troche ;]

baski18
03-02-2006, 22:31
Ja proponuje "Stary, Gdzie moja bryka ??" i kilka sezonów South Parka :)

Pozdro

Fred the Red
03-02-2006, 23:03
Baski nie kompromituj sie. :P Ten film to dla nie powiem kogo. PZDR

Konrados
03-02-2006, 23:19
Ostatnio obejrzałem kilka filmów (maraton filmowy w ramach ferii, czyli odświeżyłem półkę z płytami i zacząłem oglądać filmy na które kiedyś nie miałem czasu, co lepsze obejrzałem po raz drugi).
- Hostel (sex+krew=miodzio)
- Texas Chainsaw Massacre (starsza wersja lepsza)
- Sympathy for Mrs. Vengeance (klasyk)
- Audition (sick - w pozytywnym tego słowa znaczeniu)
- Oldboy (klasyk, podobnie jak cała seria "Vengeance")
- Shutter (taki sobie)
- Grudge (klimatyczny, po raz n-ty)
- Underworld: Evolution (nawet fajny filmik)
- King Kong (ale shit!)
- House of Wax (po raz kolejny, jakiś podobny do "Masakry...")
- Batman Begins (rewelacyjny Christian Bale)
- The Great Raid (wojenny na faktach, 8/10)
- Munich (Spielberg nie zawiódł)

póki co tyle obejrzałem, większość już po raz któryś. Po raz pierwszy z tego zestawienia widziałem Monachium, Hostel oraz Underworld: Evolution.

Ljungberg
04-02-2006, 12:04
Ja ostatnio ogladalem HOOLIGANS.
Film naprawde bardzo fajny i godny polecenia :)

FiluT
04-02-2006, 13:49
Z ostatnio oglądanych przeze mnie filmów:
- Hooligans - świetny film, piłka nożna nareszcie doczekała się czasów, kiedy filmy o niej nie są tanimi gównami (z ostatnich dobry jest np. Gol)
- Komornik - nie za bardzo mi przypadł do gustu, akcja średnio ciekawa, a zakończenie w ogóle mi sie nie spodobało
- Symetria - kolejny polski film, tym razem już lepszy, podoba mi si fabuła, ale chyba słabe zakończenia stają się zmorą polskiego kina, bo tym razem też cienko to wypadło. Jednak polecam obejrzenie (delikatesom nie, bo język jakim posługują się bohaterowie nie należy do uprzejmych ;))
- 40-letni prawiczek - też całkiem niezły film, nie nudziłem się przy nim, momentami całkiem śmieszny
- Gorące nastolatki... eee... chyba się zapędziłem ;P

To by było na tyle :P

amph
04-02-2006, 21:45
Ja ostatnio oglądałem "Saw2"(Piła) czyli film dla niewyżtych psycholi.W sumie mnie to nie rusza,ale obrzydza :zeby: Przyznam,że pomysły mieli masakrycznie mordercze i oryginalne(chociaż Piła z tego słynie,a w 2 pierwsza akcja jest zajebista z tym kluczem w oku):)Ciekawe zakończenie, ale tak poza tym to film dla tych, którzy lubią coś takiego jak House of Wax(dom woskowych ciał) Texańską masakre pila lancuchowa itp.
Ale ma troche zagmatwana fabule i jest kilka niescislosci:/
Horrorem,który najbardziej mnie ruszył i zadziałał na psyche był Ring (1 i 2)byłem na obu w kinie, reżyser potrafił sprawić, ze zwykła drabina oparta o ściane jest straszna.Tak samo krzeslo stojace na bialym tle.Nawet barwy filmu sa szare,ponure.Jak ktos nie ogladal...POLECAM

Jeszcze mam na dysku jakies "Underworld Evolution", ale nie chcialo mi sie ogladac:P Ni to starszne, ni ciekawe,mimo ciekawych efektow:)
PZDR.

Wojtkov_
04-02-2006, 22:01
Ja ostatnio oglądałem "Saw2"(Piła) ......
Ale ma troche zagmatwana fabule i jest kilka niescislosci:/
Horrorem,który najbardziej mnie ruszył i zadziałał na psyche był Ring (1 i 2)byłem na obu w kinie, reżyser potrafił sprawić, ze zwykła drabina oparta o ściane jest straszna.Tak samo krzeslo stojace na bialym tle.Nawet barwy filmu sa szare,ponure.Jak ktos nie ogladal...POLECAM
Mi tam sie Piła bardzo podobała chociaz nie przepadam za takimi filmami zbytnio. Tylko nie wiem czemu ten kolo chciał wszystkich pozabijać by sprawdzić nim kod na karku :\, rozumiem ze antidotum było w sejfie tylko jedno ale po chust wszystkich tępił ??. A co do Ring'a to masz racje, zwykłe obrazki przedstawione w taki sposób ze dreszzce przechodzą :P...

Ja oglądałem wczoraj w nocy 'Zejście' i ogólnie to filmik denny, i zakończenie bezsensu, taki byle sie przestraszyć, noi pare razy podskoczyłem :P, ale jednak oglądanie takich filomów tylko po to zeby sobie puls podwyższyc jest troche bez sensu ;].

A i Final Fantasy to najnowsze oglądałem i szczerze mówiąc strasznie wieje nudą, grafika co prawda przecudna ale fabuła jak dla mnie nie zbyt :|

komal
04-02-2006, 22:12
polecam 'miasto gniewu'. sprawil na mnie ogromne wrazenie, opowiada o relacjach miedzy ludzkich na tle rasowym w kraju takim jak usa, opieranie sie na stereotypach, ocenianie ludzi po kolorze skory - produkcja pokazuje to, jak bardzo sie mylimy kierujac sie wedlug tych kryterow. film daje wiele do myslenia, stawia wiele pytan. ukazuje nam sytuacje 'kolorowych' w wielkim miescie, ich szykanowanie, dreczenie przez miejscowa policje (zatrzymywanie czarnych dla rozrywki, by wykazac swoja wyzszosc) ... polecam jeszcze raz, 9/10.

Konrados
04-02-2006, 22:30
Co do Piły (jedynki jak i dwójki) to według mnie film jest spoko.
Hooligans to taka sobie opowiastka o kimś kto nagle staje się kibolem aby w końcu wrócić do swego dawnego życia. Dla mnie to Pete Dunham (gra go Charlie Hunnam o ile dobrze pamiętam - świetny aktor!) jest głównym bohaterem filmu a nie Matt Buckner grany przez Elijah Wooda. Nie znaczy to, że Wood nie potrafi zagrać kogoś pokroju Froda. Wręcz przeciwnie pokazał, że idealnie potrafi zagrać każdy charakter, co pokazał wcześniej w "Sin City".
"Miasto gniewu" (L.A. Crash) to dobry film ale takich jest masa. Przejadły mi się już takie tematy. Filmu jednak nie "skreślam" bo według mnie jest zagrany świetnie, akcja też przednia, tylko temat wyświechtany.
Co do "Descent" ("Zejście") to filmik jest spoko no i takie zakończenie, które nasuwa mnóstwo przypuszczeń. Niemal identycznym filmem co "Zejście" jest film "The Cave" ("Jaskinia") tyle, że o klasę gorszy. Jeśli ktoś obejrzy obejrzy te filmy jeden po drugim to może nasunąć mu się myśl "kto tu od kogo zerżnął scenariusz?" ;-)
"The Ring" bardzo mi się podoba, niestety kontynuacja ("The Ring Two") jest już kompletnie do bani.

Na koniec mam pytanie czy ktoś z forumowiczów oglądał "Hostel" lub "Batoru Rowaiaru" (ang. "Battle Royale")? Jeśli tak to niech podzieli się wrażeniami, jeśli nie to niech obejrzy - polecam (szczególnie "Battle Royale").

Michal
05-02-2006, 11:19
Ja ostatnio ogladalem HOOLIGANS.
Film naprawde bardzo fajny i godny polecenia :)

Polemizowałbym :eek: Nie jest to na tyle dobry film szczególnie te amerykańskie napinki w filmie. Nie powiem nie jest najgorszy, ale obejrzyj Football Factory to zobaczysz różnice :zeby: Frodo po jednym meczu staje sie chuliganem WHU, albo koleś staje sie judaszem potem :eek:

Na dzisiaj polecam o 21 na HBO jeźdzcy apokalipsy :spoko:

Saviola.
05-02-2006, 11:43
Po pooglądaniu Ringu , nie mogłem zasnąć :)

vsb
05-02-2006, 11:44
GSE wymiata =]

Swayzi
05-02-2006, 11:53
"Wysyp Żywych trupów" - świetna komedia- jak wiadomo angielska, moje ulubione

skrazzi
05-02-2006, 12:40
"Wysyp Żywych trupów" - świetna komedia- jak wiadomo angielska, moje ulubione

ten film jest wogole odjeba** :D

Jay W.
05-02-2006, 13:06

Ja niedawno oglądałem film o jakimś nawiedzonym domu na HBO albo HBO2 i potem miałem zwidy, że ktoś koło mnie siedzi :P:P:P

Ale niezły film było o gościu co go koleś ścigał i na niego się wpieprzył (Mercedesem na Cadillaca starego), rozwalił mu wóz doszczętnie... Ten przeżył, ale rok leżał w szpitalu i potem się mścił... Niektóre sceny ochydne (jak na przykład kiedy babkę w tunelu rozjechał), ale ogólnie film dobry, typowa opowieść o psychopacie... Tylko ten drugi koleś mógł go zatrzymać, bo miał mocną brykę prosto z wyścigów... Nie pamiętam tytułu, ale film niezły i polecam (jak sobie przypomnę to napiszę) ;)

Swayzi
05-02-2006, 13:11
Pan Samochodzik 2 ?

rav
05-02-2006, 13:19
U mnie prąd wyłączyli po tym, jak w filmie zacząłe tel. dzwonić ... Dobry film był.

Michal
05-02-2006, 14:23
U mnie prąd wyłączyli po tym, jak w filmie zacząłe tel. dzwonić ... Dobry film był.

The Ring 2 ..... beznadziejny jest wogóle betonowy taki :-(

Saviola.
05-02-2006, 16:19
No 2 nie taki fajny , The Ring 1 Wymiata ! , ale czasem żaluje że to pooglądałem , czasem jak śpie :D , boje się że sie sam telewizor włączy , i będzie leciał ten film , i wyjdzie z telewizora ta babka :D

Swayzi
05-02-2006, 16:31
radze zaaplikować pampersy dla bezpieczeństwa bliskich :P

Konrados
05-02-2006, 21:23
Dla mnie "The Ring" jest całkiem niezłym horrorem (o dwójce nie wspominam bo to shit) ale moim zdaniem lepszy od Ringu jest film pod tytułem "The Grudge" ("Klątwa") - to dopiero kino! Tak w ogóle to Japończycy mają głowę do horrorów, wszystkie ich produkcje są ekstra, niestety czasem Amerykanie tworząc swoje wersje knocą sprawę (np. The Ring - wersja oryginalna jest sto razy lepsza). Ciekawe jak będzie z "Oldboy", oryginał jest ekstra, zobaczymy jak Amerykanie zrobią to "po swojemu".

mathias_
05-02-2006, 21:38
Dla mnie "The Ring" jest całkiem niezłym horrorem (o dwójce nie wspominam bo to shit) ale moim zdaniem lepszy od Ringu jest film pod tytułem "The Grudge" ("Klątwa") - to dopiero kino! Tak w ogóle to Japończycy mają głowę do horrorów, wszystkie ich produkcje są ekstra, niestety czasem Amerykanie tworząc swoje wersje knocą sprawę (np. The Ring - wersja oryginalna jest sto razy lepsza). Ciekawe jak będzie z "Oldboy", oryginał jest ekstra, zobaczymy jak Amerykanie zrobią to "po swojemu".
Klątwa fajna powiadasz? Jak dla mnie słabiutkia, przeciętniak jak nic. Oglądalem amerykanską produkcje, a potem japonską z nadzieją, ze bedzie lepsza. Owszem byla, ale nieznacznie. Ring wg mnie dużo lepszy ;P

rav
30-04-2007, 22:58
Ludziska. Wiem, że odnawiam temat, ale kvrewsko się nudzę, więc pomyślałem, że obejrzę sobie jakiś film.
Polećcie coś, co ostatnio oglądaliście. Nie muszą być to najnowsze filmy, mogą być jakieś popieprzone komedie w stylu American Pie ;)
Dzisiaj obejrzałem sobie bodajże po raz piąty Night at the Roxbury - po prostu kocham ten film :D

PS. Jakby ktoś widział jakiś nowszy temat o filmach (popularniejszy od tego), to zarzućcie linkiem, a przeniosę nowe posty z tego topica.

skrazzi
30-04-2007, 23:06
Ludziska. Wiem, że odnawiam temat, ale kvrewsko się nudzę, więc pomyślałem, że obejrzę sobie jakiś film.
Polećcie coś, co ostatnio oglądaliście. Nie muszą być to najnowsze filmy, mogą być jakieś popieprzone komedie w stylu American Pie ;)
Dzisiaj obejrzałem sobie bodajże po raz piąty Night at the Roxbury - po prostu kocham ten film :D

PS. Jakby ktoś widział jakiś nowszy temat o filmach (popularniejszy od tego), to zarzućcie linkiem, a przeniosę nowe posty z tego topica.

Jak lubisz American Pie... to glupie pytanie... ogladales 5 czesc tego filmu ? :>

btw: Ja polecam Wakacje Jasia Fasoli :)

rav
30-04-2007, 23:19
Oglądałem piątkę i była strasznie sucha ... W porównaniu do świetnej jedynki i dwójki (oraz uchodzących w tłoku trójki i czwórki) AP5 wypada strasznie blado.
Dobra jest ta część przygód Fasoli? Jeżeli przynajmniej na takim poziomie, jak ten film z JF, który leciał masę razy w TV to może obejrzę ...

lewy
30-04-2007, 23:27
Teraz ma wyjść Spider-Man 3 i miejmy nadzieję, że to będzie niezły film.

Polecam też chyba Taxi 4, tylko muszę to najpierw obejrzeć :D.

cez
30-04-2007, 23:32
300, green street hooligans, kingdom of heaven, the girl next door, the football factory, piraci z karaibow 2 czesci.........

ogladalem fasole, niektore momenty smieszne ale ogolnie film z zerowym nakladem finansowym, ogolnie humor kiepski nie polecam zbytnio

Jay W.
30-04-2007, 23:33
Polecam też chyba Taxi 4, tylko muszę to najpierw obejrzeć :D.

Ogólnie zajebisty, ale drugiej części z kitajcami nigdy nie przebije. :D

igus
30-04-2007, 23:47
strzel se dobrego pornucha :spoko:!

Judzio
01-05-2007, 11:35
ja oglądałem przedwczoraj Milczenie Owiec w TV, wczoraj Hannibala, teraz niedługo sobie zarzucę najnowszą część i poszukam Czerwonego Smoka i to chyba będzie komplet przygód z Hannibalem Lecterem ^^ Anthony Hopkins wymiata :D:D

Co do nowszych to 'W pogoni za szczęściem' z Willem Smithem zajebiste, polska komedia 'Job', bez rewelacji ale na zmułę w sam raz, dziś obadam 'labirynt Fauna'

Z seriali polecam 'HEROES', jeżeli się nudzisz to 19 odcinków obejrzysz jednym tchem jak Prison Breaka :] Ja czekam, właściwie to dziś zarzucam ściąganie 20stego odcinka, zajekurczepiste zwroty zdarzeń, efekty niczego sobie itd. itp

rav
01-05-2007, 12:28
Milczenie Owiec miażdży, jeden z lepszych filmów jakie kiedykolwiek oglądałem. PS. O co mniej więcej chodzi w tym Heroes?

lewy
01-05-2007, 12:33
Milczenie Owiec było kiedyś w Focusie? Chyba tak, no film ciężki ;].

Idę chyba na to T4XI dziś :P.

komal
01-05-2007, 13:12
razem z 'milczeniem owiec' w ten weekend lecial tez 'efekt motyla', kto nie widzial ten traci.

mnie ostatnio rzucilo na filmy z alem pacino. 'zapach kobiety' i 'scarface' sa juz gotowe do spozycia, tyle ze przez mature trudno nawet godzine poswiecic wiec trzeba poczekac. dodatkowo z tego co slyszalem (jeszcze nie ogladalem) warte polecenia jest 'last king of scotland'.

jak dla mnie to mozesz sobie takze looknac na polskiego 'joba'. niektore zarty moze dosc ostro oklepane ale jest pare rzeczy, ktore zwalaja z krzesla.

jak cos sobie przypomne to dopisze.

cez
01-05-2007, 13:25
labirynt fauna to najgorszy film jaki w zyciu widzialem, koles zostal dzibniety norzem kilka razy w okolicach serca i nic mu sie nie stalo:| normalnie sobie chodzil itd wogole bezsensowny scenariusz, fantazja beznadziejnego rezysera i scenarzysty....tragedia film

o2
01-05-2007, 13:31
'zapach kobiety'

Zajebisty film. Polecam. Pacino też pokazał co potrafi.

Judzio
01-05-2007, 13:59
labirynt fauna to najgorszy film jaki w zyciu widzialem, koles zostal dzibniety norzem kilka razy w okolicach serca i nic mu sie nie stalo:| normalnie sobie chodzil itd wogole bezsensowny scenariusz, fantazja beznadziejnego rezysera i scenarzysty....tragedia film

Mimo tego się skuszę :D też mi kumpel mówił że gówno jakieś, ale jak już DVDrip przygotowany to trzeba spożyć

@rav
co do heroes http://www.filmweb.pl/Herosi+2006+o+filmie,Film,id=331208

Jeżeli widziałeś 'The 4400' w TV, oglądając 2 pierwsze odcinki stwierdza się, że jest to praktycznie to samo, potem ujawnia się już inny motyw, bohaterowie o wiele ciekawsi, Heroes bije 4400 na kolana, poza tym już nawet dostał jakieś nagrody,dokładnie:
2007: (nominacja) Złoty Glob najlepszy serial dramatyczny
2007: Masi Oka (nominacja) Złoty Glob najlepszy aktor drugoplanowy w serialu lub filmie telewizyjnym

Widzowie już mają swojego ulubieńca jak widać :] popularność rośnie, jest chyba nawet jedno polskie, niezłe forum fanów

naprawdę polecam, dla mnie to takie bardziej Sci-fi, sam nie wiem ;P

Koki'
01-05-2007, 14:01
'scarface'
Film niezły, podobał mi sie.Klimat taki jak w Vice city, które powstało chyba z inspiracji tego filmu. Mój brat jara się tym filmem jak cholera, oglądał to z 6 razy, dla mnie jest "tylko" dobry ;)

Jay W.
01-05-2007, 15:15
mnie ostatnio rzucilo na filmy z alem pacino. 'zapach kobiety' i 'scarface'

Zajebiste filmy. Warte każdej minuty, którą się ogląda. :P

rav
05-05-2007, 14:45
Byłem dzisiaj w Poznaniu na Spider-Man 3 ... Ogólnie bardzo fajnie się oglądało, choć czasem się dłużył, szczególnie przy filozoficznych wywodach cioci May ... Wbiłem do kina o 10:30, a wyszedłem o 13:10, więc trochę to trwało. Szkoda, że Venom pojawił się dopiero pod koniec filmu, ale przyznać muszę, że wyglądał przekozacko i czekam z niecierpliwością na 'czwórkę' żeby ponownie ujrzeć te jego kozackie zębiska (tylko na to czekałem) ... POLECAM :)

PS. Oby w 'czwórce' prócz Venoma wystąpił także Carnage :D

http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/c/cf/270px-Carnage.jpg

ronni133
05-05-2007, 15:55
Byłem dzisiaj w Poznaniu na Spider-Man 3 ... Ogólnie bardzo fajnie się oglądało, choć czasem się dłużył, szczególnie przy filozoficznych wywodach cioci May ... Wbiłem do kina o 10:30, a wyszedłem o 13:10, więc trochę to trwało. Szkoda, że Venom pojawił się dopiero pod koniec filmu, ale przyznać muszę, że wyglądał przekozacko i czekam z niecierpliwością na 'czwórkę' żeby ponownie ujrzeć te jego kozackie zębiska (tylko na to czekałem) ... POLECAM :)

PS. Oby w 'czwórce' prócz Venoma wystąpił także Carnage :D

http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/c/cf/270px-Carnage.jpg

A jak wygląda Spiderman w czarnym kostiumie bardzo brutalny?? :]

Wojtkov_
05-05-2007, 16:54
Mimo tego się skuszę :D też mi kumpel mówił że gówno jakieś, ale jak już DVDrip przygotowany to trzeba spożyć

@rav
co do heroes http://www.filmweb.pl/Herosi+2006+o+filmie,Film,id=331208

Jeżeli widziałeś 'The 4400' w TV, oglądając 2 pierwsze odcinki stwierdza się, że jest to praktycznie to samo, potem ujawnia się już inny motyw, bohaterowie o wiele ciekawsi, Heroes bije 4400 na kolana, poza tym już nawet dostał jakieś nagrody,dokładnie:
2007: (nominacja) Złoty Glob najlepszy serial dramatyczny
2007: Masi Oka (nominacja) Złoty Glob najlepszy aktor drugoplanowy w serialu lub filmie telewizyjnym

Widzowie już mają swojego ulubieńca jak widać :] popularność rośnie, jest chyba nawet jedno polskie, niezłe forum fanów

naprawdę polecam, dla mnie to takie bardziej Sci-fi, sam nie wiem ;P

obejrzalem kiedys z 10 odc heroesow i mi sie znudzil. do lostow czy prisona nie ma wogole co porownywac imo, chociaz zrobil sie dosc popularny.

rav
05-05-2007, 18:21
A jak wygląda Spiderman w czarnym kostiumie bardzo brutalny?? :]
Black-Spider chwile powalczy z Sand-Man'em, trochę popajacuje, ale głównie będzie przedstawiony Parker, który pod ciuchami ma czarny kostium i zaczyna szaleć (w negatywnym tego słowa znaczeniu).

wojti340
30-05-2007, 15:37
Ja polecam wszystkie części obcego. Pierwsza i tak była najlepsza, a reszta jest bardziej śmieszna niż straaaaaaszna, ale i tak poleccam. pzdr.

Siwy :)
02-06-2007, 13:38
A ja lubię filmy akcji z jeanem claude van dammem , seagalem , bo w takich gustuje hehehe hyhyyh a z polskich to tylko"Gulczas, a jak myślisz?" 2 filmy : "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja i "Gulczas, a jak myślisz?" Ja mam super wyjebisty gust no nie ?

Siwy :)
02-06-2007, 14:58
a i jeszcze jedno pamietam jak z rodziną ogladalismy big brothera. To bardzo madry program dla ynteligentnych ludzi takich jak ja

Reigon.
07-06-2007, 09:43
dziwię sie tylko czemu filmy " gulczas a jak myslisz " i " YYYrek kosmiczna nominacja" nie dostaly oscarów.

Dreyes
07-06-2007, 11:10
Wczoraj byłem w kinie na filmie " Piraci z Karaibów : Na Krańcu Świata "
Bardzo Mi się podobał i polecam :) Ale radzę obejrzeć wcześniejsze dwie częśći bo nie będziecie wiedzieć o co chodzi . :)
Urzekł mnie również trailer filmu " Transformers " Michela Baya, po prostu muszę to obejrzeć :) Premiera w Sierpniu :)

dudson
07-06-2007, 11:31
Ja już czekam na "Shreka trzeciego" z pewnością będzie film godny uwagi. :)

wojti340
07-06-2007, 11:34
Co racja, to racja :skacze4: !

kyfu
07-06-2007, 11:35
a czy widział ktoś film pt. "wzgórza mają oczy" ? słyszałem, że jest fajny ale osobiście jeszcze nie widziałem więc czekam na Wasze opinie :D, pozdro

wojti340
07-06-2007, 11:40
Filmu nie widziałem, a, polecam jeszcze: "Mafia".
P.S. To jest komedia (niezależnie od tytułu) i to najlepsza, jaką widziałem!

komal
12-07-2007, 02:13
dopiero teraz mialem okazje .. testosteron.
rewelacja. ciekawa produkcja na temat relacji damsko - meskich.
jak my postrzegamy kobiety i jak jestesmy przez nie postrzegani.

rav
12-07-2007, 06:00
Testosteron to już nie jest kolejna polska komedia w stylu tych, które kręcił Olaf Lubaszenko (bo do takich Polacy są przyzwyczajeni). Ten film daje nieźle do myślenia. Do tego Kot w roli Robala miażdży :D 7/10
Ostatnio oglądałem jeszcze kilka innych pierdół ...
Goal II - można sobie obejrzeć, kiedy już faktycznie się komuś nudzi. Jedyne co dobre w tym filmie, to początek, w którym pokazany jest porażka 0 - 3 Realu Madryt z FC Barceloną. Super ujęcia w tych początkowych scenach. 5/10
Shooter - trochę za dużo gadania, za mało akcji, ale można obejrzeć. Film o snajperze, którego chciano wrobić w zabójstwo arcybiskupa. 6/10
Ghost Rider - podobał mi się, do tego fajna Evcia Mendes (ma czym oddychać :D). Myślałem, że to kolejny shit od Marvela, a tu całkiem fajna historyjka. 7/10
Fantastyczna Czwórka 2 - lepsza od jedynki, ale czasami jest niezła zamuła, za dużo gadają, za mało robią ;) 7/10
Szklana Pułapka 4.0 - jeden z lepszych filmów akcji, jakie ostatnio widziałem. Willis rządzi :D 8/10

Wojtkov_
13-07-2007, 00:37
Testosteron - dobry.
Shooter - odziwo jak na film akcji, spodobał mi sie.
Goal II - j/rav, z nudów mozna obejrzec, niczego specjalnego sie nie spodziewalem.
De javu - bajka, nie specjalnie mnie zainteresowal.
Regin Over Me - Znakomity, świetna rola Sandlera. polecam!

skrazzi
13-07-2007, 01:06
testosteron - fajny... tylko nie podobała mi się gra ojca greka... nie pamietam jak sie nazywa aktor...

chlopaki z ibizy - film dla ludzi co maja inne poczucie humoru ;)

i ali g aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - zajebisty cos dla fanow ali g i borata :)

Jay W.
14-07-2007, 13:41
"Taksówka wspomnień", ostatnio na TVP2 był. Bardzo fajny film obyczajowy, polecam. ;)

PS.Witam po przerwie. :)

komal
26-07-2007, 19:05
'skazany na bluesa'.
malo jaki film mnie wzruszy, poruszy i zaszokuje jednoczesnie, temu sie udalo.
kunszt aktorski kota i fraszynskiej.
o swietnej muzyce chyba nie trzeba wspominac.
kto nie widzial ten duzo traci!

Yeti
26-07-2007, 19:08
'Mefisto' o aktorze teatralnym w czasach nazistowskich, bardzo fajny film.. szkoda, że oglądałem nie od początku ;)

Rakster
26-07-2007, 19:18
Jestem przy tobie - super film lepszy od prison breake a:) Film wyprodujowany w bollywood

Wariner
26-07-2007, 20:08
'skazany na bluesa'.
malo jaki film mnie wzruszy, poruszy i zaszokuje jednoczesnie, temu sie udalo.
kunszt aktorski kota i fraszynskiej.
o swietnej muzyce chyba nie trzeba wspominac.
kto nie widzial ten duzo traci!

Popieram!

Ja polecam również klasykę "Wichry Namiętności" <- doskonały film.

A z nowszych ostatnio widziałem "Number 23" <-dość zagadkowy film i można w pewnych momentach mieć schizy. Polecam.

rav
26-07-2007, 20:23
A z nowszych ostatnio widziałem "Number 23" <-dość zagadkowy film i można w pewnych momentach mieć schizy. Polecam.
Zauważyłem, że ilość liter w imieniu i nazwisku moim oraz bliskiej mi osoby równa jest 23 :O Film oglądałem, niezły. Jednak Carrey dobrze wypada nie tylko w komediach.

Wojtkov_
27-07-2007, 01:24
Popieram Komala + polecam film dokumentalny o Riedlu chyba o takiej samej nazwie 'skazany na bluesa'.

oraz

Oglądał ktoś 'Pamiętnik' ? Z recenzji mozna wywnioskowac ze mdławy wyciskacz łez, ja takich filmow nigdy nie ogladalem ale juz 3 czy 4 razy na innych forach b.polecają...

wisien
27-07-2007, 02:45
Zauważyłem, że ilość liter w imieniu i nazwisku moim oraz bliskiej mi osoby równa jest 23 :O Film oglądałem, niezły. Jednak Carrey dobrze wypada nie tylko w komediach.
Jak tam wymieniał daty związane z liczbą 23 to mi się skojarzyła data jednej tragedii, której nie wymienił- 11.09.2001 (11+9+2+1=23:])

Wariner
27-07-2007, 08:35
Jak tam wymieniał daty związane z liczbą 23 to mi się skojarzyła data jednej tragedii, której nie wymienił- 11.09.2001 (11+9+2+1=23:])

Było to w czołówce narysowane :P.

Poza tym ta data jest troszkę naciągana... Bo czemu 11 jest liczone jako 11 a nie 1+1, skoro 2001 jest liczone jak 2+1?

Ja jak oglądałem ten film, to akurat mi się wyświetliło, że kumpel jest dostępny na gg. Spauzowałem, i z ciekawości policzyłem sumę cyferek z jego numeru... wyszło 23 :]. Troche po obejrzeniu filmu czytałem coś na onecie patrze, tabela Orange Ekstraklasy... akurat w tym czasie grałem Wisłą Płock w Fm... Nie muszę mówić, ile punktów zdobyli w zeszłym sezonie OE :P.

Ale to naciągane :]. Można się tej liczby dopatrywać wszędzie :].

Ja polecam również film "Pursuit of Hapiness" <- bardzo poruszający, dający do myślenia dramat.

Sinner
14-08-2007, 12:58
mam pytanie jak dostac sie z dworca w poznaniu do kina city plaza ? jakis tramwaj autobus ?

emce
14-08-2007, 14:33
Ja ostatnio byłem w kinie na Simpsonach, trzeba przyznać, miażdży :P Wybieram się na Transformers, bo raz że efekty Spilberga (nie wiem jak to sie pisze), dwa że zwiastun niezły :D

scheva
20-09-2007, 19:52
Możecie mi polecić jakiś film typu Szybcy i wściekli żeby właśnie było motyw wyścigów takimi brykami lub motorami ;)

lewy
20-09-2007, 20:08
Możecie mi polecić jakiś film typu Szybcy i wściekli żeby właśnie było motyw wyścigów takimi brykami lub motorami ;)
Kolejne części Szybkich i Wściekłych ;).

kyfu
20-09-2007, 20:30
Ja ostatnio byłem w kinie na Simpsonach, trzeba przyznać, miażdży :P Wybieram się na Transformers, bo raz że efekty Spilberga (nie wiem jak to sie pisze), dwa że zwiastun niezły :D

widziałem Transformers i z jednej strony efekty itd podobały mi się, było też troche humoru, ale na jakieś 20 minut przed koncem troche mi się zaczął nudzić ten film i czekałem już tylko na koniec więc brakowało mi tu troche napięcia itd. na mój gust jakieś 7/10

Moge jeszcze polecić już nie całkiem nowy film pt "Wojna światów" może już o tym wspominaliście ale ja oglądałem to chybaz 5 razy, byłem też na tym w kinie i musze przyznać, że dawno mi się tak żaden film nie podobał :spoko: extra produkcja jak dla mnie :]

dudson
20-09-2007, 20:36
Poszukuję Filmów Typu American Pie.. Zna ktoś ? Słyszałem o jakimś Eurotripie jedynie.

lewy
20-09-2007, 21:55
Poszukuję Filmów Typu American Pie.. Zna ktoś ? Słyszałem o jakimś Eurotripie jedynie.
Eurotrip, Ostra Jazda ;].

Stifler [:D] gra w tym drugim ;P.

dudson
21-09-2007, 12:04
A kolega mi jakieś podał jakby ktoś był ciekawe to takie :

eurotrip, 100 dziewczyn i ja, ostra jazda, wieczny student

Będzie co oglądać :P

scheva
21-09-2007, 12:23
Kolejne części Szybkich i Wściekłych ;).

Oglondałem :cfaniak: Może jakieś inne propozycje ??

emce
21-09-2007, 12:57
widziałem Transformers i z jednej strony efekty itd podobały mi się, było też troche humoru, ale na jakieś 20 minut przed koncem troche mi się zaczął nudzić ten film i czekałem już tylko na koniec więc brakowało mi tu troche napięcia itd. na mój gust jakieś 7/10
No ja też ostatnio byłem, dla mnie masakryczny film - praktycznie od początku do końca akcja :) 10/10 dla mnie ;]

Krasnal
21-09-2007, 13:19
Był ktoś już na Katyniu? Albo idzie dzisiaj? Bo ja niewątpliwie idę, tylko jestem ciekawy jak wrażenia.

dudson
21-09-2007, 14:44
Miałem iść dzisiaj ze szkołą, ale ... nie posziliśmy,a szkoda może w innym terminie.

canin
21-09-2007, 14:50
Był ktoś już na Katyniu? Albo idzie dzisiaj? Bo ja niewątpliwie idę, tylko jestem ciekawy jak wrażenia.

Ja dziś byłem. Film po prostu miażdży, szczególnie końcówka. Nie będę wyjaśniać szczegółów, ale to trzeb a obejrzeć.

Krasnal
21-09-2007, 17:18
Wiem, tym bardziej mam powody gdyż moi bliscy zginęli w Katyniu :(

lewy
22-09-2007, 00:31
W środę wziąłem się za oglądanie drugiego sezonu Prison Break.

Tak więc obejrzałem:

w środę/czwartek: 5, 6, 7;
w czwartek: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
w piątek/dziś: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.

:D

Ładnie to się zagmatwało... już ściągam pierwszy odcinek trzeciego :D.

Krasnal
23-09-2007, 09:09
Byłem, widziałem, zobaczyłem. Wstrząsnęło mną.

JEBUT SOWIETÓW!

Yeti
23-09-2007, 09:12
Wajda tym filmem, jak tak dalej pójdzie (patrz: Krasnal) to przysporzy zwolenników partii Kaczyńskich, bo przecież to oni walczą z 'komuną, ale przede wszystkiem (:D) z postkomuną!' :>

Rakster
23-09-2007, 11:55
na mnie wrazenie zrobil film egzorcyzmy emily rose. 6 diabłów w jednej dziewczynie robi wrazenie..

kyfu
23-09-2007, 12:32
na mnie wrazenie zrobil film egzorcyzmy emily rose. 6 diabłów w jednej dziewczynie robi wrazenie..

też to oglądałem jakis czas temu i naprawdę fajne, no jesli można tak to ująć... ale bez dwóch zdań robi wrażenie!

Dreyes
23-09-2007, 21:50
The Simpsons The Movie :) Normalnie super film (bajka?) :P Głupota Homera mnie rozwalała :P

d3v
24-09-2007, 06:00
The Simpsons The Movie :) Normalnie super film (bajka?) :P Głupota Homera mnie rozwalała :P

Dokładnie ; D Polecam ;]

o2
24-09-2007, 10:52
Film z Simpsonami jest fajny bez dubbingu. W polskim kinie to profanacja.

Dreyes
24-09-2007, 14:18
Film z Simpsonami jest fajny bez dubbingu. W polskim kinie to profanacja.

No oczywiście że bez dubbingu :P

Judzio
28-09-2007, 17:18
Byłem dziś na Katyniu, trochę przynudny, od razu przewidziałem z tym dziennikiem Żmijewskiego że pod koniec pokażą jak to się tam stało i ożywią film. Troche spodziewałem się czego innego, no ale rozumiem że nie da się wiernie odtworzyć tych obozów itd.
P.S Nauczycielka z hiry mówiła że tak wogóle to jest sporo błędów historycznych np.
z początku pokazali w filmiez że wywieźli ich do obozu w Charkowie a to nie miało miejsca gdyż w Charkowie tylko odbywały się egzekucje...

dudson
28-09-2007, 18:59
Byłem dziś na Katyniu, trochę przynudny, od razu przewidziałem z tym dziennikiem Żmijewskiego że pod koniec pokażą jak to się tam stało i ożywią film. Troche spodziewałem się czego innego, no ale rozumiem że nie da się wiernie odtworzyć tych obozów itd.
P.S Nauczycielka z hiry mówiła że tak wogóle to jest sporo błędów historycznych np.
z początku pokazali w filmiez że wywieźli ich do obozu w Charkowie a to nie miało miejsca gdyż w Charkowie tylko odbywały się egzekucje...

Też byłem dzisiaj i generalnie film fajny chociaż taki mało żwy. Podobało mi się jak pokazali te ezekucję Jednak dziwny był przeskok z rozwinięcia do zakończenia filmu pokazują 42 rok nagle już po Wojnie... ALe cóż film idzie przecież na Oscara.

Wojtkov_
06-10-2007, 19:24
Transformers - najlepsze efekty w historii kina i chocby z tego powodu kazdy powinien obejrzeć. Fabuła jak łatwo przewidzieć dość płytka ale efekty wizualne + muzyka masakra, naprawde przyjemnie sie to ogląda.

Rakster
07-10-2007, 10:27
ja uwazam ze film Katyń pokazal prawde historyczna. Smiem twierdzic ze tak bylo.. naprawde..

Świr
22-10-2007, 00:39
Życie Carlita. Wspaniały film wyreżyserowany przez wielkiego mistrza Briana De Palmę w '93 roku. Mocny gangsterski obraz w roli głównej mój ulubiony aktor, najlepszy kozak pod słońcem - Al Pacino. Fabuła wcią niesamowicie, streszczenie znajdziecie na Filmwebie, jestem tam od dawna zarejestrowany, mogę rzucić linkiem do swojego bloga, bo nie chcę tutaj nazbyt się rozpisywać, piszę tam również recenzje do filmów. Polecam ten portal wszystkim miłośnikom dobrego filmu :)

Przeczytajcie uważnie co napisałem, myślę, że obraz ten mocno zapadnie Wam w pamięć i spodoba się znacznej większości, porusza on tematy, które dręczą nas na co dzień: Jaką wybrać drogę, w którą pójść stronę itp.

Życie Carlita (http://www.filmweb.pl/user/849789/%C5%9Awir.html)

Dreyes
21-04-2009, 18:46
No właśnie, nastały nowe czasy dla filmów na tym forum. Nie ma sensu zakładać nowego tematu bo jest tutaj wiele interesujących wypowiedzi i mogą się przydać.

o2
21-04-2009, 18:52
Gran Torino z Eastwood'em. Mam wrażenie, że gdzieś to już pisałem na tym forum ale napiszę jeszcze raz. Film, którego siła tkwi w prostocie.

Byłem, widziałem, polecam.

Dreyes
21-04-2009, 19:03
Gran Torino z Eastwood'em. Mam wrażenie, że gdzieś to już pisałem na tym forum ale napiszę jeszcze raz. Film, którego siła tkwi w prostocie.

Byłem, widziałem, polecam.

I jak zwykle Clint gra, bohatera o Polskim nazwisku. :wyjscioszki:

Isengard
21-04-2009, 19:47
Ja jestem fanem serii:
Alien
Predator
Alien vs Predator
moi faworyci:]

o2
21-04-2009, 19:49
I jak zwykle Clint gra, bohatera o Polskim nazwisku. :wyjscioszki: